Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 29 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 03:45
Návrat na portál Knihynainternetu.cz




- Paul Bailey - Gabriel s Lament
PENGUIN BOOKS - London 1987 - Brožované. Vynikající stav.

- Anne Fine - Taking The Devil s Advice
Black Swan - London 1999 - Brožované. Vynikající stav.

- Mc Dougall s ALEXANDRA READERS - SECOND PRIMER (Alexandra primer No.2).
Mc Dougall s educational company, limited. - London and Edinburgh 1930 - Brožované. Vynikající stav. Uvnitř razítko prodejny, kde byla kniha zakoupena.

- Gemma O Connor - Walking on Water
BANTAM BOOKS - London 2001 - Brožované. Vynikající stav.

- Mc Dougall s ALEXANDRA READERS - FIRST PRIMER (Alexandra Primer No.1).
Mc Dougall s educational company, limited. - London and Edinburgh 1930 - Brožované. Vynikající stav. Uvnitř razítko prodejny, kde byla kniha koupena.

- Sam O Reilly - The Best Possible Taste
PENGUIN BOOKS - London 2004 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Sheila O Flanagan - Suddenly Single
HEADLINE BOOK PUBLISHING - London 1999 - Brožované. Stav dobrý. Mírně očteno.

- Dave Gorman s Googlewhack! Adventure
Ebury Press Random House - London 2004 - Brožované. Velmi dobrý stav. Podepsáno autorem.

- Štefan Holčík - Tabak pfeifen
Tatran - Bratislava 1984 - Prvé vydanie v nemčine - 3.000 výtlačkov - Knižnica pritel ov nbsp výtvarného umenia 35. zväzok - Vázané. Vynikající stav. Lamino na obálce lehce zvlněné.

- Chyťte se nebe . .
SNDK - Praha 1968 - 1. vydání - 25.000 výtisků - Ilustroval Dobroslav Foll - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Na zadní straně malá kulatá červená samolepka.

- James Jones - . Až navěky I-V(ve dvou knihách)
Naše vojsko - Praha 1968 - 1.vydání - 27.000 výtisků - Obálka - kresba A.Paderlík - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná.

- Heinrich von Kleist - Markýza z O .
Odeon - Praha 1977 - edice Světová knihovna - 1.vydání - 7 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádkách stopy po izolepě. Na záložkách kousky izolepy. Na hřbetě obálky malý štítek.

- Eugeni d Ors - Ztepilá
Odeon - Praha 1982 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Na hřbetu vazby malá samolepka. Na záložkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- U svatého Antoníčka
Elektafilm, Praha, zachovalý stav, pohlednice jsou nažloutlé, s drobnými oděrkami v okrajích, pap. obálka je zažloutlá, mírně potrhaná, při hřbetu skvrna od polití, hrají: H. Vítová, J. Soukup, L. Hermannová, . , Pohlednice, -U svatého Antoníčka

- Dixmude / Dixmuide / Dixmude
O.N.I.G. Sites de Guerre/N.W.O.I., Oorlogsoorden, velmi dobrý stav, obálka je nažloutlá, s menšími oděrkami v okrajích, pohlednice též nažloutlé, orig. brož, uvnitř 10 čb pohlednic s fotografiemi ze zákopu v Dixmude (pravděpodobně 1. sv. válka-frontová linie), Pohlednice, -Dixmude / Dixmuide / Dixmude

- Marie Glásrová
Ströminger, Praha, 1943, výborný stav, mírně ušpiněno, orig. pohlednice s podpisem, Pohlednice, -Marie Glásrová

- Publius Ovidius Naso
ŽALOZPĚVY LISTY Z PONTU Odeon, Praha, 1966 410 stran, původní vazba, střední fromát 1. vydání Stav : dobrý

- N Aacute ROD SOBĚ
Národní divadlo a jeho umělecké poklady. (Aleš, Brožík, Hynais, Liebscher, Mařák, Mařatka, Myslbek, Schnirch, Štursa, Tulka, Wagner, Ženíšek.) Melantrich, Praha, 1940 171 stran, původní vazba, velký formát 2. vydání Stav : velmi dobrý

- Harvey a Marilyn Diamond
FIN, Olomouc, 1993 283 stran, brožovaná, malý formát Obsahuje návody, jak se správně stravovat. Stav : velmi dobrý.

- Miroslav Hanuš
ČS, Praha, 1967 672 + 492 stran textu, 5 + 5 příloh, původní vazba, střední formát 3. a 2. vydání Obsahuje dobové dokumentární ilustrace. Stav : obálky natrženy, uvnitř velmi dobrý stav.

- Václav Březan
Svoboda, Praha, 1985 372 + 905 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie, reprodukce uměleckých děl, ilustrace. Stav : velmi dobrý.

- Časopis JAWA
Konvolut 10 čísel z let 193. až 194. (oříznuto, nelz vyčíst konkrétní rok). Každé číslo má 30-32 stran, nemá zvláštní obálku. Dobově svázáno do jednoho celku, díky tomu dobře zachováno.

- Jiří Janča
Eminent, Praha 270 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie, kresby, technické nákresy. Stav : velmi dobrý stav.

- Jules Verne
Albatros, Praha, 1983 325 stran, původní vazba, velký formát 5. vydání Obsahuje původní francouzské ilustrace. Stav : obálka mírně otřepená, jinak dobrý stav.

- Jeles Verne
2 svazky. Albatros, Praha, 1981 214 + 235 stran, původní vazba, velký formát 2. vydání Ilustrace : L. Bennet. Stav : obálky na hřbetu mírně zažloutlé, jinak výborný stav.

- ZPĚVY STARÉ ČÍNY
V tomto svazku jsou obsaženy tři knihy parafrází ze staročínské poezie.
SNKLHU, Praha, 1961 187 stran, původní vazba, malý formát 3. vydání Kniha je vložena do původního kartonového obalu. Stav : dobrý


- Bohumil Hrabal
MF, Praha, 1989 376 stran, 17 ilustrací, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustroval : Karel Sládek. Stav : velmi dobrý.

- James Fenimore Cooper
SNDK, Praha, 1967 316 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Jaromír Vraštil. Stav : velmi dobrý.

- Vojenská speciálka.
Vydání z roku 1937. Měřítko 1 : 75 000 Stav : viz. foto, dobrý, v místech ohybů mírně zažloutlé, na několika místech prodřené natržení v místech, kde se mapa skládá, skvrny na bílém okraji mapy.

- GENER Aacute LNÍ KATALOG ČS. GRAMOFONOVÝCH DESEK
Supraphon, Praha, 1960 1303 stran, původní vazba, střední formát Stav : obálka poškozena, jinak výborná stav.


- Hans Christian Andersen
Stav : obálka na hřbetu poškozená, natržená, kousíček chybí, jinak dobrý stav.

- Eduard Štorch
Stav :  dobrý.

- Kanada
Berlitz 2000

- Moskva a Sankt Petěrburg
Berlitz 2000

- Český Krimlov - průvodce městem a zámkem
Unios ( 2000 )

- J.Suchý, J.Šlitr - Divadlo Semafor 1959-1969 / 1/
Supraphon - 1978 - LP Mono 0 13 2381 H - rychlost 33 - vlásky

- J.Suchý, J Šlitr - Divadlo Semafor 1959 - 1969
Supraphon - 1978 - LP Mono 0 13 2382 H - rychlost 33 - vlásky na jedné straně

- P 344 ÍRUČNÍ SLOVNÍK NAUČNÝ
4 svazky. ČAV, Praha, 1962, 1963, 1966, 1967 799 + 919 + 959 + 933 stran, původní plátěná vazba, velký formát 1. vydání Stav : na hřbetech vazby skvrny viz sken, jinak dobrý stav.


- CESTOU ŽIVOTA
Poučné příběhy pro mladé i staré. Adventní nakladatelství, Brno 222 stran, zdobená vazba, střední fromát Stav : vazba na hraně hřbetu poškozena, uvnitř ohmatáno, očteno, jinak dobrý stav.

- Včera neděle byla - Písničky ze Semaforu 1
Supraphon - 1990 - LP Mono11 0828-1 301 - rychlost 33 - vlásky

- ENCYKLOPEDIE MODERNÍ ŽENY
Stav : obálka chybí, jinak dobrý stav.

- Včera naděle byla - Písničky ze Semaforu
Supraphon - 1990 - LP Mono 11 0828- 1 301 H - rychlost 33 - vynikající stav

- Písničky a povídání ze Semaforu
Panton - 1976 - LP Stereo 11 0636 - rychlost 33 - vynikající stav

- Písničky a povídíní za Semaforu
Panton - 1976 - LP Stereo 11 0636 - rychlost 33 - vynikající stav

- KLEOPATRA
Orbis, Praha, 1973 168 stran textu, 8 stran přílohy, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : obálka otřepená, jinak velmi dobrý stav.

- 52 hořkých balad věčného studenta Davida
Borový 1936, pův.rozřezaná brož s obálkou, úprava Muzika

- UNIVERSUM 1
Odeon, Praha, 2000 738 stran, lamino vazba, velký formát 1. vydání Stav : výborný


- Boleslaw Prus - Farao
Domino - Ostrava 1997 - 8. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Heinz Rieder - Marie Terezie (Osudová hodina Habsburků).
Ikar - Praha 2004 - 2. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Arno Nauman
Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců 1941 Praha, Grafické zjevy III., čísl.výt. 64/270, připojen lept Naumana s podpisem

- Ing. Stanislav Minářík - Automobily 1885/1940.
NADAS - Praha 1980 - 1. vydání - Knižnice motoristů - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná.

- John Kennedy Toole
Humoristicko-satirický román z barvitého prostřední New Orleansu.
Odeon, Praha, 1985 375 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : obálka velmi mírně otřepená, nenápadná mapa na hřbetu obálky, jinak výborný stav.

- ARCHEOLOGIE MORAVY A SLEZSKA 2005
Informační zpravodaj, pobočky pro severní Moravu a Slezsko ( 1982-2000). Čas, 2005 106 stran, brožovaná, velký formát Stav : výborný

- KRONIKA ČESKÝCH ZEMÍ
Kronika Českých zemí je dílem kolektivu českých historiků. Osvědčeným kronikářským  způsobem zachycuje dějiny hlavních součástí českých historických zemí v širokých politických, společenských a kulturních souvislostech. Čtenář získá vynikající příručku dějin svého národa, který hrál a hraje ve střední Evropě nepochybně nesmírně významnou roli. Fortuna, Praha, 2003 903 stran, původní lamino vazba, velký formát 2. vydání Stav : výborný

- SLOVNÍK SPISOVNÉ ČEŠTINY PRO ŠKOLU A VE 344 EJNOST
Academia, Praha, 2001 645 stran, původní lamino vazba, velký formát 2. vydání Stav : výborný

- Adolf Branald
ČS, Praha, 1969 324 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Jan Baltus
Panorama, Praha, 1985 248 stran textu, 16 stran černobílých a 24 stran barevných příloh, původní vazba, střední formát 1. vydání Fotografie : Jan Baltus. Stav : obálka mírně otřepená, jinak dobrý stav.

- Václav Horyna
Kruh, Hradec Králové, 1982 224 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav: obálka natržena cca 2 cm, mírně ušpiněná-viz sken, jinak dobrý stav.

- John Galsworthy
Odeon, Praha, 1972 767 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Stav : obálka ušpiněná, jinak velmi dobrý stav.

- Milan Kundera
Stav : velmi dobrý

- Ngaio Marshová
Odeon, Praha, 1985 788 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- Zdeněk Bár
Svět, Ostrava, 1945 115 stran, původní brož, střední formát Stav : brož na hřbetu natržena, uvnitř několik listů uvolněno z brože, celkový stav přiměřený stáří výtisku.

- Čestmír Böhm
Práce, Praha, 1981 288 stran, 48 stran příloh, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný nbsp nbsp

- Georges Simenon
Odeon, Praha, 1986 345 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Karel Kavina, František Tvrz
Sfinx, Bohumil Janda, Praha, 1946 31 stran textu, 64 tabulových příloh barevných a černobílých, původní brož, velký formát (24x32 cm) 1. vydání Stav : brož otřepená, několik listů uvolněno z brože, uvnitř věnování bývalému majiteli, jinak dobrý stav.

- John Creasey
Odeon, Praha, 1980 510 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : vazba na hřbetu mírně zažloutlá, jinak dobrý  stav.

- Cornell Woolrich
Odeon, Praha, 1988 548 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Johannes Mario Simmel
Svoboda, Praha, 1992 592 stran, původní vazba, střední formát Stav : výborný

- James Mcclure
Odeon, Praha, 1983 556 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : na hřbetu malá skvrna, jinak dobrý stav.

- Mika Waltari
Odeon, Praha, 1989 535 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : velmi dobrý

- Peter Lovesey
Odeon, Praha, 1985 521 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý nbsp

- Vlastimil Vaněk, Jiří Stodola
SZN, Praha, 1987 312 stran, původní lamino vazba, střední formát Obsahuje barevné fotografie, kresby, technické nákresy. Stav : dobrý

- Ross Macdonald
Odeon, Praha, 1983 608 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : dobrý

- Agatha Christieová
Odeon, Praha, 1987 491 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : obálka na dvou místech natržena-viz sken, uvnitř výborný stav.

- Kolektiv autorů
SZN, Praha, 1965 333 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Bohatě ilustrováno a dokumentováno fotografiemi. Stav : dobrý

- Jáchym Blechta
Slezská Grafia, Opava, 1928 82 stran, původní vazba, střední formát Stav : desky mírně ušpiněny, jinak dobrý stav, pěkně zachováno.

- John D. MacDonald
Odeon, Praha 607 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý.

- Dashiell Hammett
Odeon, Praha, 1987 541 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : dobrý

- Lindsay Allason-Jonesová
Jota, Brno, 2002 328 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Karel Půhoný
Obsahuje také fotografie, technické nákresy, tabulky, grafy. Stav :  dobrý

- TURISTA
Sportovní a turistické nakladatelství, Praha 2 x 334 stran, svázáno včetně obálek, velký formát Obsahuje fotografie, kresby, technické nákresy, grafy, mapky, tabulky, atd. Stav : vazba na hřbetu a zadní straně ušpiněna (skvrna), jinak velmi dobrý stav.

- Jurij Senkevič
Orbis, Praha, 1975 148 stran textu, 32 stran barevné přílohy, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : obálka otřepená, na několika místech natržená, jinak velmi dobrý stav.

- Karel Pelant
Náš směr, Praha, 1920 68 + 15 + 94 +57 stran textu + nestránkované přílohy, dobova převazba, malý formát Stav : převazba ve hřbetu poškozena-viz sken, jinak dobrý stav. nbsp

- Rudolf Ströbinger
Votobia, Olomouc, 1997 258 stran, brožovaná, střední formát Obsahuje fotografie. Stav : velmi dobrý

- Ondřej Neff
Stav : brož mírně ušpiněná, jinak velmi dobrý stav.

- Zdeněk Hrdlička, Věnceslava Hrdličková
Dausien, 1988 192 stran, původní vazba, velký formát 2. vydání Fotografie : Zdeněk Thoma. Obsahuje černobílé a barevné fotografie, kresby a reprodukce obrazů. Stav : výborný

- Sigrid-Maria Grössingová
Brána, Praha, 1996 264 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Jules Verne
Stav : obálka otřepená, jinak velmi dobrý stav.

- Robert Merle
Odeon, Praha, 1989 351 stran, brožovaná, střední formát 2. vydání Stav : dobrý nbsp

- Sir Arthur Conan Doyle
MF, Praha, 1974 336 stran, 16 příloh, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Josef Hochman. Stav : obálka otřepená, velmi mírně ušpiněná, jinak dobrý stav. nbsp

- Aldous Huxley
Melantrich, Praha, 1970 427 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : obálka otřepená, na hřbetu zažloutlá, jinak dobrý stav.

- Andrew Hamlin
Kopp, České Budějovice, 2000 251 stran, brožovaná, velký formát 2. vydání Obsahuje fotografie, technické nákresy, schémata. Stav : velmi dobrý

- Lewis Wallace
Vyšehrad, Praha, 1969 481 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Obálka a vazba : Václav Boštík. Stav : obálka zažloutlá, na dvou místech dole natržena cca 1 cm, jinak dobrý stav.

- Honoré de Balzac
LN, Praha, 1969 128 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Karel Vaca. Stav : obálka velmi mírně otřepená, jinak velmi dobrý stav.

- Miroslav Batík
Mimo kreseb obsahuje fotografie. Stav : brož velmi mírně zažloutlá, jinak dobrý stav.

- TANEČNÍ HUDBA A JAZZ 1964-1965
SHN, Praha, 1965 232 stran, brožovaná, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie a kresby. Stav : brož na hranách odřená, na zadní straně nahoře natržená cca 3 cm, jinak dobrý stav.

- Josef Skupa a spol.
Stav : velmi dobrý

- Loe Weismantel
Rudolf Škeřík, Praha, 1941 Edice : Symposion, svazek 141. 380 stran, původní vazba, střední formát Obsahuje reprodukce uměleckých děl. Stav : dobrý

- Jacques Chailley
Stav : obálka v horním okraji natržena, otřepena, jinak dobrý stav.

- ČESKO-NĚMECKÝ TECHNICKÝ SLOVNÍK
SNTL, Praha, 1971 1095 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : obálka mírně otřepená, obalená do slídového obalu, uvnitř list předsádky poškozen, drží, jinak dobrý stav.

- ČESKO-RUSKÝ TECHNICKÝ SLOVNÍK
SNTL, Praha, 1960 1040 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav :  obálka otřepená, obalená do slídového obalu, jinak dobrý stav.

- František Soukup
SNTL, Praha, 1956 761 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : uvnitř na prvních dvou listech skvrna, jinak dobrý stav.

- RUSKO-ČESKÝ ELEKTROTECHNICKÝ A ELEKTRONICKÝ SLOVNÍK
SNTL, Praha, 1965 469 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý ( kniha obalena ve slídovém obalu)

- NĚMECKO-ČESKÝ STROJÍRENSKO-HUTNICKÝ SLOVNÍK
SNTL, Praha, 1988 680 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : obálka mírně odřena na hranách. nbsp

- Vojtěch Zamarovský
Stav : dobrý

- Pavel Kubín
SNTL, Praha, 1985 348 stran, lamino vazba, střední formát 2. vydání Stav : velmi dobrý.

- Josef Kratochvil-Baby
Vyšlo jako příloha Anděla Strážného , Občanská tiskárna, Brno 215 stran, dobová převazba, malý formát Ilustrace : Josef Lukáš. Stav : desky odřeny-viz sken, uvnitř razítko, blahopřání bývalému majiteli, ohmatáno, očteno, přesto zajímavé. nbsp

- Eberhard Jäckel
Paseka, Praha, 1999 156 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Jaroslav Hašek
Kruh, Hradec Králové, 1978 182 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : uvnitř vepsáno věnování původnímu majiteli, jinak dobrý stav.

- Nikolaj Čukovskij
Albatros, Praha, 1985 382 stran, původní lamino vazba, střední formát 7. vydání Ilustrace : František Tručka. Stav : dobrý nbsp

- Jack Schaefer
Albatros, Praha, 1988 123 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Zdeněk Netopil. Stav : velmi dobrý

- Cyril Fedeleš
Práca, Bratislava, 1959 208 stran, brožovaná s obálkou, střední formát 1. vydání Stav : obálka natržena viz sken, jinak dobrý stav.

- Paolo Zappaterra
Edizioni Essegi, Ravenna 1988 95 stran barevných fotografií, původní vazba, velký formát (24 x 31 cm) Stav : výborný

- Karel Hynek Mácha
Stav : obálka poškozená, jinak velmi dobrý stav.

- Igor Akimuškin
LN, Praha, 1986 224 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje barevné fotografie. Stav : dobrý

- Kolektiv autorů
SVTL, Bratislava, 1965 235 stran textu, 35 stran barevných příloh (Škoda, Robur, Praga), původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Mallanága Vátsjájana
Epocha, Bratislava, 1969 200 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : obálka nahoře otřepená, jinak dobrý stav. nbsp

- Francois Gayot de Pitaval
Orbis, Praha, 1971 305 stran, brožovaná s obálkou, střední formát 3. vydání. Stav : dobrý

- Jiří Brdečka
Stav : dobrý

- Ján Bienik
Bratislava, 1991 165 stran, brožovaná, střední formát Obsahuje technické nákresy a tabulky. Stav : brož na hřbetu dole natržena cca 1,5 cm, jinak dobrý stav.

- UMĚNÍ A 344 EMESLA
Stav : dobrý

- Luděk Novák
Edice : Malá galérie. Stav : obálka poškozena, jinak dobrý stav.

- Miroslav Lamač
Edice : Malá galerie. Stav : obálka otřepená, jinak dobrý stav.

- SLOVENSKÉ N Aacute RODNÍ POVST Aacute NÍ A OSTRAVA 
Archiv města Ostravy, Ostrava, 1974 214 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : velmi dobrý

- Jaroslav Brož
Orbis, Praha, 1964 152 stran textu, 52 sstran příloh, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : dobrý

- G. A . Buerger
Družstevní práce, Praha, 1935 96 stran, původní vazba, střední formát Ilustrace : Gustav Doré. Vazba : Ladislav Sutnar. Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý. nbsp

- Zdeněk Šmíd
Stav : výborný

- Alexandr Kliment
ČS, Praha, 1990 216 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný nbsp

- Jaro Národního divadla v Praze 1945
Nakladatelství (edice): -
Rok vydání: 1946
Ilustrace/foto: foto, reprodukce
Počet číslovaných stran: 279
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav přijatelný s výraznějšími stopami použití


- Eduard Elpl
František Černovský, Brno, 1941 184 stran, původní vazba, velký formát Ilustrace : Miroslav Netík. Uvnitř podpis autora. Stav : vazba na hranách odřená, uvnitř mírně povolená vazba, drží, na několika stranách skvrna-viz sken, jinak dobrý stav.

- Josef Vlček
Jazzová sekce, 1982 a 1984 623 + 334 stran, brožovaná, střední formát Stav : brože na hranách hřbetu odřeny, u druhého svazku brož mírně otřepena, jinak dobrý stav. nbsp

- Vladimír Páral
ČS, Praha, 1985 320 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- William Shakespeare
ČS, Praha, 1976 180 stran, původní vazba, velký formát 1. dvojjazyčné vydání Ilustrace : Aubrey Beardsley. Stav : obálka otřepená, jinak dobrý stav.

- JAKUB ŠPAŇHEL
1. Katalog k výstavě ne 2. patře Staroměstské radnice, nestránkován, velký formát (21 x 27 cm), barožovaný, obsahuje barevné reprodukce obrazů. 2. Katalog k výstavě Sejdeme se na hřbitově , r. 2005, rozkládací, 6 stran, střední formát, obsahuje barevné reprodukce obrazů. Stav obou : výborný

- Ota Pavel
Kentaur, Praha, 1995 92 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Stav : dobrý

- Jan de Hartog
Odeon, Praha, 1988 411 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : dobrý

- Jaroslav Foglar
Stav : výborný

- Jaroslav Foglar
Stav : výborný

- SLOVENSKO VO FOTOGRAFII KAROLA PLICKU
Matica slovenská, Turč. Sv. Martin, 1949 224 vyobrazení, původní vazba, velký formát 2. vydání Čtyřjazyčné popisky hlubotiskových fotografii. Stav : obálka poškozená, jinak dobrý stav.

- Jaromír Dušek
Brázda, Praha, 1992 176 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie a kresby. Stav : obálka otřepená , první list předsádky natržen cca 3 cm, jinak dobrý stav.

- Enrigue Stanko Vráz
Stav : dobrý

- Lubomír Dorůžka
MF, Praha, 1981 284 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Ilustrace : Vladimír Renčín. Stav : obálka otřepená, jinak dobrý stav.

- Ivan Herfurt
Horizont, Praha, 1986 320 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : obálka otřepená, jinak dobrý stav.

- Radovan Horný, Karel M. Webr
Academia, Praha, 1985 148 stran, 12 barevných příloh, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje kresby, tabulky, přehledy. Stav : dobrý

- Karel Dvořák
Profil, Ostrava, 1984 Nestránkováno, brožovaná, velký formát 1. vydání Obsahuje mnoho černobílých fotografií. Stav : dobrý

- Milina Ducho 328 ová
Alfa, Bratislava, 1978 222 stran, 197 barevných obrázků, 193 perokreseb, brožovaná, velký formát 3. vydání Stav :  velmi dobrý.

- Dick Francis
Olympia, Praha, 1996 189 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Stav : výborný

- Harald Steffahn
Votobia, Olomouc, 1996 182 stran, původní vazba, střední formát Obsahuje fotografie. Stav : na předsádce vepsáno datum a jméno, jinak výborný stav.

- M. Higgins Clarková
Alpress, Frýdek Místek, 1998 198 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Jakob a Wilhelm Grimmové
Stav : desky brože mírně otřepeny viz sken, jinak dobrý stav. nbsp

- J. W. Goethe
Stav : obálka nahoře otřepena, podlepena, jinak dobrý stav.

- Jiří Niedl
Obsahuje fotografie. Stav : obálka nahoře natržena cca 2 cm, podlepena, jinak dobrý stav.

- Leo Pavlát
Stav : velmi dobrý stav. nbsp

- Jan Dlouhý
Šolc a Šimáček, Praha 150 stran, původní vazba, velký formát S 6 vyobrazeními a 2 barvotiskovými přílohami. Stav : desky na hřbetu dole natrženy cca 1 cm a rohy dole naraženy, jinak dobrý stav. 

- Thomas Mann
Melantrich, Praha, 1950 314 + 309 stran, původní vazba, velký formát 2. vydání Stav : obálky mírně otřepeny, jinak dobrý stav. nbsp

- Fachruddín Gurgání
Odeon, Praha, 1979 313 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Ilustrace : Miloslav Troup. Stav : velmi dobrý.

- Kolektiv autorů
Encyklopedický dům, Praha, 1995 527 + 518 + 492 stran, původní lamino vazba, velký formát 1. vydání Bohatě dokladováno a dokumentováno fotografiemi, kresbami, mapami. Stav : velmi dobrý nbsp nbsp

- ZPĚVY STARÉ ČÍNY
Čs. spisovatel, Praha, 1974 144 stran, pův. vazba s přebalem, malý formát Obálka mírně poškozena, jinak dobrý stav.

- Život Buddhův podle posvátných textů indických.
Středisko jógy Králův Háj, Liberec, 1991 50 stran, původní brož s obálkou, střední formát Ilustrace Václava Císařovská. Překlad Rudolf Janíček. Stav : obálka mírně poškozena, v textu občas podtrháváno tužkou, jinak dobrý stav. nbsp

- Jan Cigánek
SNDK, Praha, 1962 411 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- Alfred Brehm, Jaromír Tomeček
Odeon, Praha, 1974 483 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje původní dřevoryty z druhého německého vydání z let 1863-1869. Stav : obálka otřepená, na hranách odřená, nahoře na hřbetu polepená isolepou-viz sken, jinak dobrý stav.

- Milena Lukešová, Bohumil 344 íha
Stav : dobrý

- Jaroslav Stoklasa, Zdenko Rakušan
Obsahuje fotografie, kresby, technické nákresy bohatě dokumentováno. Stav : dobrý

- Marcel Aymé
Odeon, Praha, 1989 287 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Jára Pospíšil, Emil Kešner
Panton, Praha, 1978 239 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : velmi dobrý

- Jan Weiss
Stav : obálka otřepená, jinak dobrý stav.

- Robert Crais
Metafora, Praha, 2004 411 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Jaroslav Foglar
Stav : výborný

- Kolektiv autorů
Fragment, Havlíčkův Brod, 2007 126 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Obsahuje mnoho fotografií a mapy. Stav : výborný

- Vercors
Co vlastně činí člověka člověkem? Čím se odlišujeme od zvířat? , tyto a další základní otázky po podstatě lidství učinil francouzský spisovatel Vercors hlavním tématem svého utopického a filosofujícího románu Nepřirozená zvířata. MF, Praha, 1958 171 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Heinz Welten
Jos. R. Vilímek, Praha, 1926 304 stran, původní vazba, střední formát Stav : výborný

- Pierre Souvestre, Marcel Allain
Stav : uvnitř mírně uvolněná vazba, drží, jinak dobrý stav.

- Raymond Chandler
MF, Praha, 1967 212 stran, brožovaná, střední formát 2. vydání Stav : dobrý

- Roland Dorgeles
Čin, Praha 1927 249 stran, 25 vyobrazení, původní vazba, střední formát Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav. nbsp

- Jiřina Parmová
G. Petrů, Praha, 1940 190 stran, původní vazba, střední formát Obsahuje fotografie z filmu. Stav : dobrý

- Otfrid Hanstein
Jos. R. Vilímek, Praha 320 stran, původní krásná vazba, střední formát Ilustrace : Jiří Wowk. Stav : výborný

- Jan Havlasa
B. Janda, Praha, 1933 270 stran, původní vazba, střední formát Obálka : Zdeněk Burian. Stav : obálka-viz. foto, uvnitř razítko, místy a na ořízce drobné skvrnky, jinak dobrý stav.

- O. Hanstein
Stav : výborný

- Kosztolányi Dezsö
ELK, Praha, 1942 247 stran, původní vazba, střední formát Stav : dobrý

- H. G. Wells
SNKL, Praha, 1959 300 stran, brožovaná, malý formát 1. vydání Stav : dobrý

- Lin Jutang
Fr. Borový, Praha, 1938 393 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Stav : dobrý

- F. J. Čečetka
Václav Pavlík, 1941 315 stran, původní vazba, střední formát Obálka : Zdeněk Burian. Stav : velmi dobrý !!!

- J. V. Rosůlek
L. Mazáč, Praha, 1940 356 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Obálka : Zdeněk Burian.
Ilustrace : J. Zábranský. Stav : obálka mírně poškozená, jinak dobrý stav.

- Tessa de Loo
Eroika, Praha, 2003 396 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Daniel Defoe
SPN, Praha, 1964 144 stran, původní lamino vazba, malý formát 1. vydání Ilustrace, obálka, předsádka : Zdeněk Burian. Součástí je vlepený Komentář a slovníček-viz sken. Stav : výborný nbsp

- J. V. Rosůlek
L. Mazáč, Praha, 1940 300 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Ilustrace : Ad. Zábranský.
Obálka : Zdeněk Burian. Stav : obálka v dobrém stavu, pouze na hřbetu mírně zažloutlá, krásné !

- J. V.  Rosůlek
L. Mazáč, Praha, 1940 233 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Ilustrace : Ad. Zábranský.
Obálka : Zdeněk Burian. Stav : obálka v dobrém stavu, na hřbetu mírně zažloutlá, krásná !

- J. V. Rosůlek
L. Mazáč, Praha, 1940 303 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : J. Zábranský.
Obálka : Zdeněk Burian. Stav : perfektní-jen obálka je na hřbetě mírně zažloutlá.

- J. V. Rosůlek
L. Mazáč, Praha, 1940 288 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Ad. Zábranský.
Obálka : Zdeněk Burian. Stav : obálka v dobrém stavu, pouze na hřbetu mírně zažloutlá, jinak krásně zachováno !

- F. J. Čečetka
Václav Pavlík, Praha, 1941 281 stran, původní vazba, střední formát Obálka : Zdeněk Burian. Stav : obálka poškozená-viz. foto, jinak dobrý stav.

- Ivan Fiala
Kompletní soubor 33 ks fotografií v původním trojdílném obalu. Pressfoto, Bratislava, 1977 Rozměry fotografií : 18,5 x 21 cm. Pětijazyčné popisky. Stav : dobrý nbsp

- Ota Pavel
Olympia, Praha, 1989 272 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Adolf Born. Stav : dobrý

- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5727-1966/7
Ústřední církevní nakladatelství, Praha 134 stran, původní brož, střední formát Stav : dobrý

- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5720-1959/60
Ústřední církevní nakladatelství, Praha 165 stran, původní brož, střední formát Stav : brož-viz sken, jinak dobrý stav.

- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5722-1961/2
Ústřední církevní nakladatelství, Praha 141 stran, původní brož, střední formát Stav : brož-viz sken, jinak dobrý stav.

- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5723-1962/3
Ústřední církevní nakladatelství, Praha 141 stran, původní brož, střední formát Stav : dobrý

- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5724-1963/4
Ústřední církevní nakladatelství, Praha 142 stran, původní brož, střední formát Stav : dobrý

- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5726-1965/6
Ústřední církevní nakladatelství 130 stran, původní brož, střední formát Stav : dobrý

- Miloš Nový
Mír, Praha, 1949 210 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : obálka otřepená, uvnitř na několika místech skvrny, jinak dobrý stav.

- Olga Hejná
Stav : dobrý

- G. Kanovič
Stav : naražené hrany desek, jinak dobrý stav.

- Karel Jaromír Erben
Melantrich, Praha 583 stran,  původní vazba, střední formát Stav : obálka mírně otřepená, jinak velmi dobrý stav.

- Jakub Arbes
Melantrich, Praha, 1940 238 stran, původní vazba, střední formát Stav : dobrý

- Adolf Branald
NV, Praha, 1959 263 stran, původní vazba, střední formát 4. vydání Ilustrace a obálka : Kamil Lhoták. Stav : výborný

- Václav Cibula
Stav : uvnitř věnování bývalému majiteli, jinak dobrý stav.

- Franz Fühmann
Odeon, Praha, 1987 269 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Aleš Krejča. Stav : výborný

- 17. LISTOPAD 1939 PO 55 LETECH
ČSBS, Brno, 1994 96 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Edgar Wallace
Svoboda, Praha, 1971 220 stran, brožovaná, střední formát 5. vydání Stav : dobrý

- Philipp Bouhler
Orbis, Praha, 1944 378 stran, 20 vyobrazení, 2 barevné plány, převazba, střední formát 3. vydání Stav : velmi dobrý

- Willibald Vöring
B. Pištělák, Brno, 1944 346 stran, převazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Alberto Moravia
Odeon, Praha, 1976 522 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : dobrý

- Václav Lacina
ČS, Praha, 1957 172 stran, původní vazba, střední formát 4. vydání Ilustrace : Eduard Hofman. Stav : velmi dobrý

- Josef Nesvadba
ČS, Praha, 1986 280 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Stav : velmi dobrý

- N. V. Gogol
ČS, Praha, 1960 73 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Ilustrace : Michal Romberg. Stav : výborný

- Antonín Trýb
ČS, Praha, 1959 330 stran, původní vazba, střední formát 5. vydání Přílohu tvoří barevná mapa. Stav : obálka velmi mírně otřepená, jinak velmi dobrý stav.

- Jaroslav Böhm
Bohatá obrazová výzdoba. Stav : obálka na hřbetu otřepena, jinak velmi dobrý stav.

- E. S. Gardner
Orbis, Praha, 1968 347 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Vladimír Neff
ČS, Praha, 1980 420 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- Vladimír Neff
ČS, Praha, 1975 304 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : obálka mírně otřepená, na hřbetu a hranách zažloutlá, jinak dobrý stav. nbsp

- Aleksander Krawczuk
Orbis, Praha, 1974 168 stran textu, 8 stran přílohy, brožovaná, střední formát 2. vydání Stav : dobrý

- H. V. Schumacher
Jos. R. Vilímek, Praha, 1925 355 stran, původní vazba, střední formát Stav : dobrý

- H. V. Schumacher
Jos. R. Vilímek, Praha, 1926 394 stran, původní vazba, střední formát Autorisované vydání. Stav : uvnitř ve třech místech uvolněná vazba, drží, jinak dobrý stav.

- Honoré de Balzac
Melantrich, Praha, 1952 376 stran, původní vazba, střední formát Stav : obálka na jednom místě natržena-viz sken, jinak dobrý stav.

- Jaroslav Durych
Melantrich, Praha, 1944 363 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : velmi dobrý

- Alberto Moravia
Svobodné slovo, Praha, 1967 194 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Karel Laštovka. Stav : dobrý

- Kinga Wisniewska-Roszkowska
Salvo, 1990 77 stran, brožovaná, střední formát Stav : dobrý

- Zdenko Feyfar
Orbis, Praha, 1968 228 stran, 166 fotografií, původní vazba, velký formát 3. vydání Stav : dobrý

- Dagmar Lánská
Avokádo, Plze 328 , 1995 125 stran, brožovaná, malý formát 3. vydání Stav : dobrý

- Kolektiv autorů
Stav : obálka ve hřbetu dole natržena cca 3 cm, podlepená, jinak výborný stav.

- Ervín Hrych, Aleš Česal
Regia, Praha, 2004 487 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Petr Hora
Stav : uvnitř vzadu částečně povolená vazba, jinak dobrý stav.

- Václav Fiala
Cestopis. Orbis, Praha, 1942 262 stran, původní vazba, velký formát 3. vydání 130 fotografií : Václav Fiala. Zvláštní přílohu tvoří vlepená rozkládací mapa. Stav : obálka poškozená, jinak dobrý stav.

- Rudolf Janda
Česká grafická Unie, Praha, 1943 14 stran textu, 212 celostránkových černobílých fotografií, původní vazba, velký formát 1. vydání Fotografie : Rudolf Janda. Stav : obálka otřepená, jinak výborný stav. nbsp

- Bohumil Hrabal
Stav : dobrý

- Dušan Šindelář
Odeon, Praha, 1978 296 stran,  původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje mnoho fotografií. Bohatě dokumentováno. Stav : obálka natržena-viz sken, mírně otřepena, uvnitř výborný stav.

- Od řeckých počátků po rétoriku 20. století.
Academia, Praha, 1998 182 stran, původní lamino vazba, velký formát 2. vydání Stav : výborný

- Jaroslav Hašek
Práce, Praha, 1983 432 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání  Ilustrace : Vladimír Tesař. Stav : dobrý

- Daniel Defoe
Odeon, Praha, 1975 509 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Ilustrace : Adolf Born. Stav : obálka poškozena, zašpiněna, jinak dobrý stav.

- Dick Francis
Olympia, Praha, 1988 254 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- Dick Francis
Olympia, Praha, 1985 248 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Erle Stanley Gardner
Odeon, Praha, 1974 364 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Robert B. Parker
BB/art, 1997 173 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Dick Francis
Olympia, Praha, 1993 239 stran, brožovaná, střední formát 2. vydání Stav : výborný

- Dick Francis
Olympia, Praha, 1989 285 stran, 48 stran obrazové přílohy, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : výborný nbsp

- Georges Simenon
Odeon, Praha, 1983 260 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav :  velmi dobrý

- Georges Simenon
MF, Praha, 1977 236 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- Jaroslav Dietl
MF, Praha, 1988 304 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- Michael Collins
Saga, Praha, 1997 160 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Sam Llewellyn
Saga, Praha, 1996 234 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Stefan Zweig
Odeon, Praha, 1986 235 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Frantešek Janouch
MF, Praha, 1990 224 stran, brožovaná, střední 1. vydání Ilustrace : Jan Kristofori. Stav : velmi dobrý

- Andrew M. Greeley
Ikar, Praha, 1994 339 stran, původní vazba, střední formát Stav : výborný

- Robert Merle
Stav : velmi dobrý

- Vladimír Páral
Melantrich, Praha, 1982 289 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Arthur Herzog
Gemini, Bratislava, 1993 240 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Antonín Matzner
MF, Praha, 1987 288 stran textu, 16 stran přílohy, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- Andrew Klavan
Alpress, Frýdek-Místek, 1996 327 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Keith Ablow
BB/art, Praha, 2006 245 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- F. Paul Wilson
Cesty, Praha, 1994 231 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Francis Roe
Tiberone, 1996 360 stran, původní vazba, střední formát Stav : výborný

- Jaroslav Dvořák
Profil, Ostrava, 1989 95 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie a mapu trasy. Stav : dobrý

- A. Kononov
SNDK, Praha, 1951 63 stran, původní vazba, velký formát 3. vydání Obsahuje fotografie. Stav : obálka na přední straně odřená-viz sken, jinak dobrý stav.

- Jevgenij Čarušin
Stav : dobrý

- Stanislav Kostka Neumann
Stav : velmi dobrý.

- Lawrence Block
BB/art, Praha, 1998 207 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Mark Nykanen
BB/art, Praha, 2006 316 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Mario Puzo
ČS, Praha, 1980 270 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Bari Woodová
Ikar, Praha, 1996 249 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný nbsp

- Truman Capote
Melantrich, Praha, 1989 360 stran, lamino vazba, střední formát 2. vydání Stav : výborný

- Agatha Christieová
Odeon, Praha, 1987 605 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- Josef Augusta
Stav : dobrý

- František Branislav
ČS, Praha, 1957 250 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Uvnitř podpis autora. Stav : obálka velmi mírně otřepená, jinak velmi dobrý stav.

- A. C. Clarke
Práce, Praha, 1991 240 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- E. S. Gardner
Brána, Praha, 1997 160 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- FOTOGRAFIE 1947
Práce, Praha, 1947 96 stran, svázáno, velký formát Hlubotiskové přílohy, m. j.: Ehm, Hák, Jírů, Jeníček, Reichmann a j. Stav : výborný nbsp

- Ross Macdonald
NV, Praha, 1994 159 stran, brožovaná, střední formát 2. vydání Stav : výborný

- Nancy Taylorová Resenbergová
Ikar, Praha, 1994 310 stran, původní vazba, střední formát Stav : výborný

- VĚDA A TECHNIKA ML Aacute DEŽI
MF, Praha, 1962 936 stran, svázáno, velký formát Stav : dobrý

- VĚDA A TECHNIKA ML Aacute DEŽI
MF, Praha, 1961 936 stran, svázáno, velký formát Stav : dobrý

- Jaroslav Pacovský, Jaromír Plch
Sportovní a turistické nakladatelství, Praha, 1962 156 stran, z toho139 příloh, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : obálka otřepená,  uvnitř věnování, jinak velmi dobrý stav.

- Ed McBain
ČS, Praha, 1994 280 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Ed McBain
ČS, Praha, 1995 240 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Ed Mc Bain
ČS, Praha, 1995 160 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Ed McBain
ČS, Praha, 1994 224 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Ed McBain
ČS, Praha, 1994 288 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Livius
Svoboda, Praha, 1971 500 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : obálka na přední straně nahoře natržena cca 1 cm, jinak velmi dobrý stav.

- Arriános
Svoboda, Praha, 1972 347 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : obálka na hřbetu dole otřepená, jinak dobrý stav.

- Jiří Marek
Svoboda, Praha, 1991 728 stran, brožovaná, střední formát 3. vydání Stav : výborný

- Jacgueline Susann
Melantrich, Praha, 1993 444 stran, lamino vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Radko Pytlík, Milan Jankovič
Stav : obálka mírně otřepena, na jednom místě natržena, uvnitř výborný stav.

- Anton Myrer
Euromedia Group, Praha, 2001 1. vydání Stav : výborný

- Jindřich Marco
MF, Praha, 1990 160 stran, brožovaná, velký formát 1. vydání Dokumentární fotografická publikace. Stav : velmi dobrý

- František Flos
Albatros, Praha, 1976 345 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Ilustrace : Václav Junek. Stav : dobrý nbsp

- Milan Kundera
ČS, Praha,1968 280 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : obálka mírně otřepená, jinak dobrý stav.

- Josef Solnický
Stav : výborný

- Leopold Čada
Uvnitř podpis autora. Stav : dobrý nbsp

- Ilja Hurník
Uvnitř podpis autora. Stav : obálka mírně otřepená, na zadní straně natržená, jinak dobrý stav.

- Dušan Šindelář
Albatros, Praha, 1981 223 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie a barevné reprodukce uměleckých děl. Stav : výborný

- Zdeněk Kriebel
170 stran, původní lamino vazba, střední formát 4. vydání Ilustrace : Jiří Trnka. Stav : dobrý nbsp nbsp

- Gregg Andrew Hurwitz
BB / art, Praha, 2001 299 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Bret Easton Ellis
Votobia, Olomouc, 1995 348 stran, původní vazba, velký formát Stav : výborný

- Bill Pronzini, Martin H. Greenberg
Domino, Ostrava, 2005 602 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Douglas Preston
BB/art, Praha, 2006 390 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : výborný nbsp

- Philif Kerr
Mustang, Plze 328 , 1977 366 stran,  původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- V. V. Štech, Josef Ehm
Družstevní práce, Praha, 1948 46 stran textu, 409 obrázků, původní vazba, velký formát Stav : obálka mírně poškozená, uvnitř razítko, jinak dobrý stav.

- Ivan Poded 328 ák
SHV, Praha, 1961 148 stran, 8 stran přílohy, brožovaná, malý formát 1. vydání Stav : dobrý nbsp

- Rade Drainac
Odeon, Praha, 1967 105 stran, původní vazba, malý formát . Kolibřík   1. vydání Stav : pouzdro chybí,jinak dobrý stav.

- Chauncey C. Loomis
Metafora, Praha, 2000 334 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- Kolektiv autorů
NV, Praha, 1970 303 stran, původní plastová vazba, malý formát 1. vydání Obsahuje kresby, technické nákresy, tabulky. Stav : vazba mírně ušpiněna, jinak dobrý stav.

- Kolektiv autorů
SPN, Praha, 1963 170 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Teodor Rotrekl, Zdeněk Burian. Stav : deks yna jednom místě cca 1 cm natrženy a dobově slepeny průhlednou lepící páskou, jinak výborný stav.

- Agatha Christie
Stav : dobrý

- Josef Škvorecký
MF, Praha, 1991 288 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- ĹAHKÝ MOTOCYKEL JAWA
Slovensky. 46 stran, brožovaná, střední formát Obsahuje fotografie, technické nákresy, tabulky. Stav : brož ušpiněna, na hřbetu a hranách otřepená, vevnitř místy mastné skvrny, relativně dobře zachováno.

- Kálidásah Rtusanháram
Číslovaný výtisk : 745. Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav. Zažloutlé okraje jsou způsobeny skenováním. nbsp

- Karel May
Stav : dobrý

- M. I. Rzjanin
Rusky. Státní nakladatelství architektury a urbanistiky, Moskva, 1950 170 stran textu a technických nákresů, 168 obrazových příloh, původní vazba, velký formát (26 x 34 cm) Kniha o architektuře SSSR. Stav : obálka ušpiněná, na hranách mírně otřepená, uvnitř velmi dobrý stav. nbsp

- Kolektiv autorů
Rusky. Publikace zaměřená na ukrajinskou architekturu. Státní vydavatelství literatury o strojírensví a architektuře, Moskva, 1954 22 stran textu a technických nákresů, 205 černobílých fotografií, původní vazba, velký formát (27 x 35 cm) Stav : obálka ušpiněná-viz sken, na hranách odřená, uvnitř velmi dobrý stav.

- Č. B. Mak-Grju
Rusky. Zajímavá publikace o architektuře. Akademie architektury SSSR, Moskva, 1949 194 stran, původní vazba, velký formát (26 x 34 cm) Stav : obálka ušpiněná, na jednom místě natržená-viz sken, uvnitř velmi dobrý stav.

- A. Kolasanti
Rusky. Obrazová publikace. Akademie architektury SSSR, Moskva, 1947 192 celostránkových černobílých reprodukcí, původní vazba, velký formát (26 x 34 cm) Stav : obálka mírně ušpiněná, mírně zažloutlá, uvnitř velmi dobrý stav.

- Jaroslav Andrt
SNTL, Praha, 1984 476 stran, původní lamino vazba, střední formát 3. vydání Stav : dobrý

- Růžena Trnková
ČS, Praha, 1972 148 stran textu, 24 stran příloh, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Jiří Trnka. Stav : dobrý nbsp

- DOM Aacute CÍ LÉKA 344 PRO ŽENY
Columbus, Praha, 2003 551 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Stav : horní pravý roh vazby naražen-viz sken, jinak dobrý stav.

- Lawrence Block
Jiří Buchal, Praha, 2002 279 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- W. E. Johns
Stav : výborný

- Edgar Wallace
Zeras, Praha, 1993 189 stran, původní lamino vazba, střední formát Stav : dobrý

- William Saroyan
Práce, Praha, 1981 264 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání
Stav : přední strana brože v rohu dole zlomena-viz sken, jinak dobrý stav.

- Peter Kidson
Pallas, Bratislava, 1974 188 stran, 210 reprodukcí, z toho 102 barevných 1. vydání Stav : obálka poškozena, jinak velmi dobrý stav.

- Anna Šwiderková
Panorama, Praha, 1987 256 stran textu, 32 stran obrazových příloh, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav :  obálka na hřbetu velmi mírně zažloutlá, jinak dobrý stav.

- Lama Jongdän, Alexandra David-Neelová
Odeon, Praha, 1990 318 stran, původní vazba, velký formát 4. vydání Ilustrace : Jaromír Skřivánek. Stav :  velmi dobrý

- Jack Higgins
Cento, Praha, 1998 176 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- Ho Či Min
Středočeské nakladatelství, Praha, 1973 46 stran, původní celokožená vazba, malý formát 1. vydání, jen 1000 výtisků. Obsahuje barevné fotografie, bohatě ilustrováno. Stav : výborný

- Blaise Cendrars
Odeon, Praha, 1987 130 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík 1. vydání Vloženo v původním lepenkovém pouzdru. Stav : výborný

- Louise Labéová
Vloženo v původním lepenkovém pouzdru. Stav : vazba na hřbetu nažloutlá, jinak dobrý stav.

- Jozef Ponec
Slovensky. Příroda, Bratislava, 1979 244 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje kresby, mnoho černobílých a barevných fotografií. Stav : dobrý

- Josef Sonický
Profil, Ostrava, 1984 110 stránek barevných fotografií, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : uvnitř věnování bývalému majiteli, jinak dobrý stav.

- Jirí Wolker
SNKLU, Praha, 1964 69 stran, původní celokožená vazba, malý formát, Kolibřík 1. vydání Ilustrace : Adolf Born. Stav : na vazbě skvrny, ohmatáno.

- Viktor Dyk
ČS, Praha, 1978 107 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík . 7. vydání Ilustrace : Jitka Walterová. Stav : dobrý

- Jarmila Urbánková
ČS, Praha, 1976 130 stran, původní celokožená vazba, malý formát, Kolibřík 2. vydání Ilustrace : Josef Liesler. Stav : uvnitř podpis, jinakvelmi dobrý stav.

- FILMOVÉ POVÍDKY LADISLAVA PECH Aacute ČKA
Kruh, Hradec Králové, 1991 238 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Ilustrace : Jiří Šalamoun. Stav : dobrý

- Francois de Belleforest
Edice : Lyra Pragensis, svazek 84. Supraphon, Praha, 1987 124 stran, původní celokožená vazba, malý formát, Kolibřík 1. vydání Ilustrace : Josef Liesler. Stav : dobrý

- Jaroslav Foglar
Blok, Brno, 1971 201 stran, původní vazba, střední formát 11. vydání Stav : dobrý

- Sergej Jesenin
Stav : dobrý

- Eva Bernardinová
ČS, Praha, 1989 121 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík 1. vydání Ilustrace : Miroslav Houra. Stav : dobrý

- Josef Peterka
ČS, Praha, 1989 119 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík 1. vydání Ilustrace : Pavel Roučka. Stav : dobrý nbsp

- Vladimír Janovic
ČS, Praha, 1983 93 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík 1. vydání Ilustrace : Rastislav Michal. Stav : velmi dobrý.

- Jan Pilař
ČS, Praha, 1985 205 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík 3. vydání Ilustrace : Ludmila Jiřincová. Stav : obálka na zadní straně natržena cca 2 cm, jinak dobrý stav. nbsp

- Henri Perruchot
MF, Praha, 1965 344 stran, 12 stran příloh, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : obálka mírně otřepená, uvnitř razítko, jinak dobrý stav. nbsp nbsp

- YOGA LIFE
Obsahuje fotografie, kresby a fotografie yogistických cviků (asán). Stav : dobrý nbsp

- Howard Fast
NV, Praha, 1956 387 stran, původní  vazba, střední formát 3. vydání Stav : dobrý nbsp

- L. M. Pařízek
Aventinum, Praha, 1945 188 stran textu, fotografická příloha, brožovaná, velký formát Obsahuje faksimile dopisu Alberta Pražáka.
Obálka : Vojtěch Kubašta. Stav : obálka brože poškozena, jinak dobrý stav.

- Erich Maria Remarque
Odeon, Praha, 1986 356 stran, brožovaná, střední formát 5. vydání Stav : brož na hřbetu odřená, jinak dobrý  stav.

- Bohumil Vavroušek Slavetínský
852 stran, brožovaná, velký formát Obsahuje fotografie, kresby. Stav : ohmatáno, očteno, jinak dobře zachováno. nbsp

- Oldřich Sirovátka
Albatros, Praha, 1975 141 stran, původní lamino vazba, velký formát 1. vydání Ilustrace : Jindřich Kovařík. Stav : dobrý

- Henryk Holder
Polsky. Wydawnictwo Ministerstwa obrony narodowej, Warszawa, 1963 103 stran + 33 stran barevných obrazových tabulí, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : chybí obálka, jinak velmi dobrý stav.

- Marie Majerová
Čin, Praha, 1928 201 stran, brožovaná, malý formát 2. vydání Obálka a ilustrace : Václav Špála. Stav : brož na hřbetu na dvou místech natržena, uvnitř podpis bývalého majitele, jinak dobrý  stav. nbsp

- N Aacute BOŽENSTVÍ V DĚJIN Aacute CH I V SOUČASNOSTI
SNPL, Praha, 1961 470 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : obálka chybí, jinak dobrý stav.

- Edvard Beneš
3. svazky. Orbis, Praha, 1927 a 1929 553 + 612 + 685 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání-třetí díl. Stav : u prvního dílu uvnitř poškozeny desky, na zadní straně desek skvrny, jinak dobrý stav. nbsp

- K.O.Hrubý
KN, Brno, 1962 Nestránkováno,původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : obálka otřepená, na přední straně dole obálka natržena, jinak dobrý stav.

- Kolektiv autorů
Dům osvěty, Hlučín, 1960 80 stran, brožovaná, střední formát Obsahuje fotografie. Stav : dobrý

- Tomáš ze Štítného
Stará 344 íše, Morava, 1937 134 stran, brožovaná, malý formát Stav : dobrý, obálka trošku ušpiněná.

- Ludvík Aškenazy
Stav : výborný

- Kolektiva autorů
Nakladatelství ČOS, Praha, 1947 120 stran, brožovaná, střední formát Obsahuje kresby a technické nákresy. Stav : dobrý

- Kolektiv autorů
Academia, Praha, 1984 397 stran, původní vazba, velký formát Obsahuje mnoho fotografií, fotografických reprodukcí uměleckých děl, technických nákresů. Stav : výborný

- Karel Kumprecht
2 svazky. A. Neubert, Praha, 1942 1008 + 1040 stran, původní vazba, střední formát 8., 9. vydání Stav : dobrý

- Jan 344 ezáč
SNKLU, Praha, 1962 18 stran textu, 60 stran obrazové přílohy, původní brož, střední formát 1. vydání Stav : brož mírně poškozená, podlepená uprostřed nahoře viz sken, uvnitř ve stejném místě mírně natrženo pět listů, jinak dobrý stav.

- LUBOMĚ 344
OÚ, Luboměř, 1995 63 stran, brožovaná, střední formát Obsahuje fotografie, kresby, nákresy a mapy. Stav : výborný

- Jarmila Loukotková
ČS, Praha, 1989 442 stran, původní vazba, střední formát 5. vydání Stav : velmi dobrý

- Eduard Bass
ČS, Praha, 1953 513 stran, původní vazba, střední formát 12. vydání Ilustrace : František Tichý. Stav : obálka otřepená, na hřbetu zažloutlá, jinak dobrý stav. nbsp

- Jan Spurný
Stav : dobrý nbsp

- Karel Jiřík a kol.
Stav : velmi dobrý

- Jaromír John
Albatros, Praha, 1984 374 stran, původní vazba, velký formát 4. vydání Ilustrace : František Tichý. Stav : výborný

- Kolektiv autorů
Obrazová publikace. Ot.Štroch-Marien, Praha, 1941 348 stran, původní vazba, velký formát Stav : obálka chybí, jinak výborný stav.

- Ratibor Budiš
MF, Praha, 1977 99 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Jarmila Glazarová
Stav : výborný

- Lev Kuršner
SNDK, Praha, 1965 141 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Miroslav Váša. Stav : uvnitř přelepený podpis bývalého majitele, jinak dobrý stav.

- Anastasija Perfiljevová
Stav : dobrý nbsp

- František Halas
Stav : výborný

- Anna Jakábová, Vlasta Lu 328 áčková
Príroda, Bratislava, 1990 100 stran, brožovaná, střední formát 1. vydaní Obsahuje fotografie a nákresy, podpis autora s věnováním. Stav : dobrý 

- Tichon Semuškin
Stav : obálka poškozena.

- Roger Highfield, Paul Carter
ALN, Praha, 1994 268 stran, původní vazba, střední formát Obsahuje fotografie. Životopisná kniha o největším fyzikovi minulého století. Stav : výborný nbsp

- Ed McBain
Jiří Buchal, Praha, 2001 165 stran, původní vazba, střední formát 1. české vydání Stav : výborný

- Jean Laude
Odeon, Praha, 1973 293 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje mnoho fotografii. Stav : obálka na hřetě mírné poškozena, jinak dobrý stav.

- PLUTARCHOS
Odeon, Praha, 1973 96 stran, původní vazba, malý formát 1. vydání Ilustrace : Zde 328 ka Krejčová. Stav : obálka mírně otřepená, na jednom místě natržena cca 1 cm, jinak dobrý stav.

- O. Henry
SNKL, Praha, 1955 309 stran, brožovaná, malý formát 2. vydání Stav : obálka brože otřepena, jinak dobrý stav.

- Miroslav Lamač
Odeon, Praha, 1983 94 stran, 45 barevných a 1 černobílá reprodukce, původní vazba, střední formát 1. vydání Edice : Malá galerie. Stav : výborný.

- Josef Sadil
Orbis, Praha, 1953 241 stran, 40 stran obrazových příloh, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : obálka otřepená, na hranách odřená, jinak velmi dobrý stav. nbsp nbsp

- Otakar Štorch-Marien
Stav : dobrý stav.

- Peter Kidson
Artia, Praha, 1973 198 stran, 102 barevné, 108 černobílé ilustrace. Stav : výborný

- Homér
Stav : dobrý

- Milada Vilímková
MF, Praha, 1977 344 stran včetně 32 stran barevných příloh, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : obálka na hřbetu  poškozená, jinak dobrý stav.

- Josef Kulheim
Frant. Bartoš, Přerov, 1940 73 stran, volné listy v původní obálce, střední formát Podpis autora. Stav : výborný

- Alexandr Buchner
Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav.

- Kolektiv autorů
Stav : obálka místy podlepena, uvnitř dedikace bez souvislosti, jinak velmi dobrý stav.

- Luboš Hlaváček
Stav : dobrý nbsp

- Karel Kumprecht, Jürgen Ostmeyer
Pražské nakladatelství Jiřího Poláčka, Praha, 1997 592 + 320 stran, původní lamino vazba, střední formát 3. vydání Stav : výborný nbsp

- Antoine de Saint-Exupéry
Verus Via, Vranov nad Dyjí, Morava, 1994 198 stran, původní vazba, střední formát Obsahuje fotografie. Stav : velmi dobrý

- Bohumil Hrabal
ČS, Praha, 1986 428 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : obálka na hřbetu zažloutlá, jinak dobrý stav.

- John Steinbeck
Stav : výborný

- Bohumil Hrabal
ČS, Praha, 1989 333 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : brož na hřbetu zažloutlá, jinak dobrý stav.

- Dick Francis
Olympia, Praha, 1974 228 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : obálka mírně otřepená, jinak dobrý stav.

- Vladimír Neff
ČS, Praha, 1982 384 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Ilustrace : Cyril Bouda. Stav : velmi dobrý

- Wiktor Czermak
Polsky. Franciszek Bondego, Wiedeń 338 stran, původní zdobená vazba, velký formát Obsahuje 100 ilustrací v textu a 18 vevázaných skládacích příloh. Stav : výborný nbsp

- František Janouch
Svět sovětů, Praha, 1966 182 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje černobílé a barevné fotografie. Stav : obálka otřepena, jinak dobrý stav.

- Zdeněk Kropáč
Svět sovětů, Praha, 1966 208 stran textu, 16 stran příloh, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : obálka poškozena, jinak dobrý stav. nbsp

- Iain Stewart
Anglicky. 511 stran, brožovaný, střední formát 2. vydání Stav : výborný

- Václav Patočka
Stav : dobrý

- Jiří Mareš, František Vančura
Obsahuje mj. základy, které potřebuje každý zájemce o hodinářství a zlatnictví.
SPN, Praha, 1971 320 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie a mnoho technických nákresů, přílohy pod páskou. Stav : vazba velmi mírně odřená (na hranách), jinak výborný stav.

- Václav Formánek
Stav : obálka na hřbetu mírně zažloutlá, jinak velmi dobrý stav.

- Mirko Očadlík
Stav : obálka ušpiněná, jinak dobrý stav.

- Kolektiv autorů
Stav : výborný

- Romain Rolland
Stav : dobrý

- Kolektiv autorů
2 svazky. SPN, Praha, 1986-1987 256 + 240 stra, 158 + 175 obrázků, původní lamino vazba, malý formát 1. vydání Ilustrace : Ladislav Urban a Ladislav Urban ml. Stav : výborný

- Ernst J. Grube
Artia, Praha, 1973 202 stran, 105 barevných a 101 černobílých ilustrací, převzatých z anglického originálu, původní vazba, velký formát Stav : obálka mírně poškozená, jinak dobrý stav.

- Lubor Pok
Stav : výborný nbsp

- Jindřich Bek
Stav : chybí obálka, jinak dobrý stav.

- Miloslav Stingl
Svoboda, Praha, 1974 534 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje mnoho černobílých a barevných fotografií. Ilustrace : Josef Paukert. Stav : uvnitř u zadní desky prasklá vazba, posledních pár listů uvolněno z vazby, jinak dobrý stav.

- Bratři Čapkové
ČS,  Praha, 1957 274 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- Jiří Marek
Obsahuje barevné fotografie. Stav : dobrý

- Jiří Baier
Artia, Praha 1993 64 stran, původní lamino vazba, střední formát Stav : výborný

- Mirko Pašek
Albatros, Praha, 1980 349 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Jaromír Vraštil. Stav : výborný

- VČELA MORAVSK Aacute
Obsahuje fotografie, technické nákresy. Stav : desky-viz sken, uvnitř místy skvrny, očteno, poměrně dobře zachováno.

- VČELA MORAVSK Aacute
Obsahuje fotografie. Stav : desky-viz sken, uvnitř místy skvrny, očteno, poměrně dobře zachováno.

- Kolektiv autorů
Odeon, Praha, 1984 333 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje mnoho barevných reprodukcí uměleckých děl. Stav : výborný

- Otmar Gergelyi, Karol Wurm
Slovensko-německý text. Přehled kostelních varhan na Slovensku. Opus, Bratislava, 1982 367 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje mnoho barevných fotografií a detailní popisy varhan. Stav : výborný

- VČELA BRNĚNSK Aacute
Obsahuje dobové reklamy. Stav : desky poškozeny-viz sken, uvnitř razítka, místy skvrny, očteno, dobře zachováno, zajímavé.

- Guido Piovene, Anna Pallucchiniová
Odeon, Praha, 1987 140 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : výborný

- Norbert Lynton
Artia, Praha, 1981 192 stran, původní vazba, velký formát Stav : výborný

- Jaroslav Kresánek, Dionýz Dugas
Slovensky. Osveta, Martin, 1985 311 stran, původní lamino vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje mnoho barevných fotografií. Stav : výborný

- Walter Wiener
Stav : výborný

- Otomar Rabštejnek, Miroslav Poruba
SZN, Praha, 1983 260 stran, 20 černobílých tabulí, 198 barevných fotografií, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Jiří Čihř, Miroslav Kovanda
SZN, Praha, 1983 352 stran, původní lamino vazba, střední formát Stav : výborný nbsp

- Dušan Randuška, Milan Križo
Slovensky. Príroda, Bratislava, 1983 430 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje mnoho barevných fotografií. Stav : výborný

- Thor Heyerdahl
MF, Praha, 1981 224 stran textu, 48 stran příloh, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : výborný

- Jan Galandauer, Miroslav Honzík
Panorama, Praha, 1982 272 stran textu, 32 stran obrazových příloh, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : výborný

- Hans Bardtke
Vyšehrad, Praha, 1990 304 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Obsahuje fotografie, mapy. Stav : výborný

- Alexandre Dumas
Albatros, Praha, 1986 377 + 449 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Michal Kudělka. Stav : velmi dobrý

- Milan Bauman
Práce, Praha, 1981 344 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Teodor Rotrekl. Stav : dobrý

- Elizabeth Lanyonová
157 stran, původní lamino vazba, střední formát Obsahuje mnoho fotografií. Stav : výborný

- Eric Knight
Albatros, Praha, 1970 180 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Ilustrace : Jiří Krásl. Stav : dobrý

- Nikolaj Čukovskij
KOD, svazek 35. Albatros, Praha, 1970 330 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Ilustrace : František Tručka. Stav : uvnitř razítko bývalého majitele, jinak dobrý stav.

- Fedor Soldan
Melantrich, Praha, 1980 124 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje reprodukce uměleckých děl. Stav : dobrý

- Ludvík Kundera
Jazzová sekce, Praha, 1983 262 stran, brožovaná, střední formát Obsahuje reprodukce uměleckých děl. Stav : první strana brože-zlomený pravý dolní roh, na prvních několika listech hnědá skvrna, jinak dobrý stav.

- Vladimír Hulpach
Stav : dobrý

- Herbert Friedrich
Poslední plavba Willema Barentse. Albatros, Praha, 1985 452 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Lumír Ševčík. Stav : dobrý

- Nikolaj Čukovskuj
Z historie mořeplaveckých objevů osmnáctého století. Albatros, Praha, 1966 385 stran, původní vazba, střední formát 7. vydání Ilustrace : František Tručka. Stav : dobrý nbsp

- Antoine Francois Prévost
Odeon, Praha, 1983 153 stran, původní vazba, velký formát 11. vydání Ilustrace : Jan Kudláček. Stav : obálka vzadu nahoře natržená, jinak uvnitř výborný stav.

- Zdislava Kroftová-Roztocká
Stav : dobrý

- Karel Jaromír Erben
Stav : dobrý

- John Steinbeck
Stav : obálka otřepená, na zadní straně natržená, jinak dobrý stav.

- Kolektiv autorů
SZN, Praha, 1957 181 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie a kresby. Stav : dobrý

- Štefan Puškáš
Slovensky. SVPL, Bratislava, 1960 142 stran, brožovaná, střední formát 2. vydání Obsahuje fotografie a technické nákresy. Stav : dobrý

- Ladislav Rubeš
SZN, Praha, 1957 341 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie, kresby, tabulky. Stav : vazba-viz sken, jinak dobrý stav.

- Rudolf Hromada
SPN, Praha, 1964 392 stran, původní lamino vazba, malý formát 2. vydání Stav : dobrý

- Luboš Kropáček
SPN, Praha, 1984 532 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Stav : velmi dobrý

- Jaromír Tomeček
Albatros, Praha, 1982 190 stran, původní vazba, velký formát 2. vydání Ilustrace : Mirko Hanák.
Typografie : Oldřich Hlavsa. Stav : obálka otřepená, na několika místech natržená cca 1 cm, jinak výborný stav.

- Joel Chandler Harris
Albatros, Praha, 1972 144 stran, původní lamino vazba, velký formát 3. vydání Ilustrace : Ota Janeček. Stav : na zadní straně desek oděrky, na několika listech skvrny, jinak dobrý stav.

- Eduard Petiška
Stav : výborný

- Alois Jirásek
Stav : dobrý

- Adolf Hoffmeister
ČS, Praha, 1961 136 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Typografie : Zdenek Seydl. Stav : dobrý

- Aleš Fuchs
Stav : dobrý nbsp nbsp

- FRANTIŠEK TICHÝ
Mánes, Praha, 1962 Nestránkováno, brožovaný, velký formát Obsahuje reprodukce obrazů. Stav : dobrý

- Bohumil 344 íha
Stav : výborný

- Svjatoslav Sacharnov
Stav : výborný

- Edgar Wallace
Stav : dobrý

- Edgar Wallace
NV, Praha, 1992 160 stran, brožovaná, střední formát 2. vydání Stav : dobrý

- Edgar Wallace
Argo, Praha, 1993 103 stran, brožovaná, střední formát Stav : velmi dobrý

- Edgar Wallace
Vyšehrad, Praha, 1992 224 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Kolektiv autorů
Profil, Ostrava, 1990 127 stran, brožovaná, velký formát 1. vydání Fotografická publikace. Stav : dobrý

- Zbyněk M. Duda
Pojednává o protifašistickém odboji. NV, Praha, 1994 224 stran textu, 16 příloh, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý nbsp

- John Tarrant
Votobia, Letohrad, 1994 258 stran, původní vazba, střední formát Stav : velmi mírně otřepená obálka, jinak dobrý stav.

- Karel Sýs
Stav : dobrý

- Kolektiv autorů
Bylinami, vůněmi, čaji, koupelemi, masážemi, půstem, vegetariánskou a syrovou stravou. Salvo, 1990 223 stran, brožovaná, střední formát Obsahuje recepty a návody. Stav : dobrý

- Zinovij Davydov
Stav : na ořízce skvrna, jinak dobrý stav.

- Jaroslav Pecháček
Albatros, Praha, 1978 302 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Jindřich Kudělka. Stav : velmi dobrý stav.

- Miloš V. Kratochvíl
Dějiny naší země. SNDK, Praha, 1961 331 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : obálka otřepená, na zadní střaně natržena, jinak dobrý stav.

- Rudolf Kalčík
Stav : dobrý

- Kolektiv autorů
Zaměřeno na vojenskou zdravotnickou problematiku. NV, Praha, 1961 412 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie, kresby a technické nákresy. Stav :  uvnitř vepsána upomínka na zápisové řízení, na několika místech skvrnky, jinak dobrý stav.

- POH Aacute DKA O ´AL Aacute ´ADDÍNOVI A KOUZELNÉ LAMPĚ
Příběh z Tisíce a jedné noci. SNKL, Praha, 1961 156 stran, brožovaná, malý formát 3. vydání Stav : dobrý

- Frá 328 a Velkoborský
Sndk, Praha, 1957 100 stran, původní vazba s přebalem, velký formát Ilustrace : Vladimír Fuka. 1. vydání Stav : oděrky a skvrnky na obálce, jinak dobrý

- Hermína Franková
Sndk, Praha, 1964 74 stran, původní vazba, střední formát Ilustrace : Ota Janeček 1. vydání

- Einhornová-Einhorn
Fotopublikace. Práce, Praha, 1975 312 stran, původní vazba, velký formát 2. vydání Výpravná fotopublikace známé dvojice fotografů o krásách Československé země. Stav : velmi dobrý

- MOSKVIČ 412,427,434
Návod k obsluze. Mototechna 120 stran, brožovaná v původním plastovém obalu, střední formát Obsahuje fotografie a technické nákresy. Stav : dobrý

- Ed Mc Bain
BB Art, Praha, 1997 254 stran, původní vazba s přebalem, střední formát Stav : dobrý

- Ed Mc Bain
BB Art, Praha, 1998 176 stran, původní vazba s přebalem, střední formát Stav : dobrý

- Tatra 815-260N51-prospekt
Anglicky. Tatra Joint-Stock Company, Kopřivnice 2 strany, velký formát Stav : velmi dobrý

- Tatra 815-250R11-prospekt
Anglicky. Tatra, a. s., Kopřivnice 2 strany, velký formát Stav : velmi dobrý

- Lytton Strachey
Odeon, Praha, 1980 197 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Obsahuje fotografie. Stav : dobrý

- Pět jugoslávských novel
Nakladatel : ODEON Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()

- T 344 EBOVSKÝ KOSTEL-1738-1938
Vydáno roku 1938. 35 stran, brožovaná, střední formát Obsahuje fotografie. Stav : dobrý

- Fotopřístroj Ljubitel2-prospekt
Merkuria 12 stran, brožovaný, střední formát Stav : dobrý

- Czechoslovakia
Old culture and new life-propagační průvodce Anglicky. Orbis, Praha, 1947 156 stran, brožovaný, střední formát Obsahuje černobílé fotografie, mapy. Fotografie tištěny hlubotiskem. Stav : na zadní straně obálky skvrna, drobné oděrky viz. sken, jinak dobrý.

- . . Maestrii picturii romanesti
Rok vydání : 1953 Počet stran : 140 stran

- . . Blok-časopis pro umění
Rok vydání : 1949 Počet stran : 41 stran

- . . Hannover, Oldenburg, Braunschweig, Lippe,
Rok vydání : 1860 Nakladatelství : Justus Perthes

- . . Die Hessischen Lande, Nassau, Waldeck, Lippe
Rok vydání : 1860 Nakladatelství : Justus Perthes

- . . Polowiční Nebe = klíč
Počet stran : 568 stran

- . . Steichen Fotograf
Nakladatelství : Polygrafia

- . . Aleksander Kotsis
Rok vydání : 1953 Počet stran : 140 stran

- . . Beethoven Lieder
Počet stran : 73 stran

- . . Schweizer Mustermesse Basel
Vydání : 1. vydání Rok vydání : 1947 Počet stran : 1008 stran

- . . Ravenloft
Rok vydání : 1992

- Konstantin Paustovskuj
DP, Praha, 1948 219 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : uvnitř razítko, jinak výborný stav.

- . . Padesát let tělocvičné jednoty Sokol
Počet stran : 120 stran

- . . Publimondial
Rok vydání : 1948 Počet stran : 64 stran

- . . Pablo Picasso prima parte
Rok vydání : 1964 Nakladatelství : Fratelli Fabbri Editori

- . . Oscar Kokoschka
Rok vydání : 1966 Nakladatelství : Fratelli Fabbri Editori

- . . Das neue Universum-Ein Jahrbuch
Nakladatelství : Union Deutsche Berlagsgesellschaft Počet stran : 463 stran

- . . Sci-fi literatura


- . . Kalendář Kováka 1959
Rok vydání : 1959 Nakladatelství : Práce Počet stran : 400 stran

- . .
Rok vydání : 1968

- Marta Velgosová
Slovensky. SPN, Bratislava, 1965 362 stran, původní lamino vazba, malý formát 1. vydání Stav : uvnitř podpis, jinak dobrý stav.

- VČELA BRNĚNSK Aacute
Obsahuje dobové reklamy. Stav : desky poškozeny-viz sken, uvnitř razítka, skvrny, očteno, relativně dobře zachováno, zajímavé.

- . . Searle in the Sixties
Rok vydání : 1964 Nakladatelství : Penguin Books

- . . Obrazce, tabulky a přílohy k instrukci A
Rok vydání : 1956 Počet stran : 304 stran

- . . Wien
Rok vydání : 1808 Počet stran : 266 stran

- . . Puppen
Rok vydání : 1999 Počet stran : 32 stran

- . . National Geographic


- . . Internationale Plastik 1935-1965
Rok vydání : 1987

- . . Izák Iljič Levitan
Rok vydání : 1957

- . . Odhams Practical and Technical Encyklopedia
Rok vydání : 1947 Počet stran : 640 stran

- . . Kodex kanonického práva
Vydání : 1. vydání Rok vydání : 1994 Nakladatelství : Zvon Počet stran : 816 stran

- . . 1. Deutsche Karikaturen Ausstelung
Rok vydání : 1954 Počet stran : 64 stran

- . . Domácí poklad


- . . American English I.


- . . Rukavička


- . . Boris Kustodiev
Rok vydání : 1984 Nakladatelství : Aurora Art Publishers Počet stran : 40 stran

- . . Josef Sudek Fotografie
Vydání : 1. vydání Rok vydání : 1956 Nakladatelství : SNKLUH Počet stran : 287 stran

- . . Album názorných pomůcek k dějinám VKS (b)
Rok vydání : 1952

- . . Magyar Kronika-Maďarsky


- . . Die Evangelien, Lektionen und Episteln
Rok vydání : 1879 Nakladatelství : K. K. Schulbűcher Verlag Počet stran : 264 stran

- . . Prag-Troppau
Rok vydání : 1941 Nakladatelství : Ravenstein

- . . Prisma Weltatlas
Rok vydání : 1980 Nakladatelství : Prisma Verlag Počet stran : 320 stran

- . . Besedy lidu


- Vítězslav Nezval
Fr. Borový, Praha, 1937 152 stran, původní vazba-František Muzika-střední formát 2. vydání Koláže, frontispice, typografie : Karel Teige. Stav : chybí obálka, na prvním listu dedikace bývalému majiteli knihy, jinak výborný stav.

- . . Tipos Populares de Espaňa
Rok vydání : 2002 Počet stran : 17 stran

- . . Handbuch der modernen Reproduktionstechnik III.
Vydání : 5. vydání Rok vydání : 1938 Nakladatelství : Klimsch Co. Počet stran : 180 stran

- . . Jiří Švengsbír


- . . 40 Golden Country Hits


- . . The Kenny Rogers


- Johan Fabricius
Albatros, Praha, 1981 222 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Michal Romberg. Stav : desky mírně ušpiněny, jinak velmi dobrý stav.

- . . The Age of the Jamahiriya
Rok vydání : 1979

- . . Romantic New Orleans


- . . Skrytý půvab dopisů toskánských Habsburků
Vydání : 1. vydání Rok vydání : 2003 Počet stran : 88 stran

- . . Učitelský kalendář se schematismem


- . . Katechismus der Katholischen Kirche
Rok vydání : 1993 Nakladatelství : R. Oldenbourg Verlag Počet stran : 816 stran

- . . 100 akcií Bond Stores
Rok vydání : 1951

- . . Čestné uznání (Rudé právo)
Rok vydání : 1960

- . . B. Kočího Malý slovník naučný
Rok vydání : 1929 Nakladatelství : B. Kočí

- . . Obrazový slovník ruského jazyka
Rok vydání : 1960

- . . Die Welt der Stillen im Lande
Rok vydání : 1922

- . . SEM-TAM


- . . Vínečko rudé


- . . Hromada hnoje v krajině na překližce


- . . Dýmka s tabáčkem


- . . Meyers Bildsprachfűhrer
Rok vydání : 1943 Nakladatelství : Verlag Bibliographisches Institut Počet stran : 128 stran

- . . Znánky-lodě, auta, sport


- . . Staré bankovky


- Jaroslav Korbelář, Zdeněk Endris
SZDN Praha, 1958 440 stran, 187 vyobrazení, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Dagmar Cirklová. Stav : obálka mírně otřepená, natržená, jinak dobrý stav.

- . . Československé známky (1981)
Rok vydání : 1981 Počet stran : 48 stran

- . . Známky Deutsches Reich
Rok vydání : 1942

- . . Pionýr, roč. XXIX.
Rok vydání : 1981 Nakladatelství : Mladá fronta Počet stran : 46 stran

- . . Desať korún československých
Rok vydání : 1986

- . . Dvacet korun československých
Rok vydání : 1988

- . . Tisíc korun československých
Rok vydání : 1945

- . . Křestní a rodný list 1939


- . . Oddací list 1934


- . . List výučný 1928


- . . Křestní list 1928


- . . Vysvědčení Hynek Gottwald 1929


- . . Vysvědčení 1941


- . . Vysvědčení na odchodnou 1927


- . . Vysvědčení 1925


- . . Domovský list 1935


- . . Rodný a křestní list 1934


- . . Křestní a rodný list 1945


- . . Propouštěcí vysvědčení 1924


- . . List tovaryšský 1928


- . . Zpívá Jarek Nohavica
Počet stran : 239 stran

- . . Podivné příhody Robinsonovy na pustém ostrově
Vydání : 4. vydání Rok vydání : 1929 Nakladatelství : ZORA Počet stran : 161 stran

- . . Grand Duchy of Luxembourg
Rok vydání : 2005 Počet stran : 203 stran

- . . Ředkvičky


- . . Lexikon A-Z in einem Band
Rok vydání : 1955 Nakladatelství : Veb Bibliographisches Institut Počet stran : 1136 stran

- . . Geneve Cite des Parcs
Rok vydání : 1946 Počet stran : 22 stran

- . . Textiles Suisses
Rok vydání : 1947 Počet stran : 130 stran

- . . Zápisník lékaře 1933-čistý


- . . Zápisník lékaře 1938-čistý


- . . Časopis modelář-kompletní ročníky


- . . The Illustrated London News 1926
Rok vydání : 1926

- . . Ballades populaires slovaques
Rok vydání : 1963 Nakladatelství : Artia Počet stran : 109 stran

- . . Kniha o chutné a zdravé kuchyni
Rok vydání : 1954 Počet stran : 400 stran

- . . Salzburg-skládačka


- . . TGM-poslední pocta národa
Rok vydání : 1938 Nakladatelství : A. Pokorný Počet stran : 252 stran

- . . 50 měst Moravy a Slezska
Rok vydání : 1997 Nakladatelství : P. F. Art Počet stran : 304 stran

- . . Československá voják 8/1982


- . . Architektur 1966-78 von Gerkan, Marg und Partner
Rok vydání : 1978 Nakladatelství : Karl Krämer Verlag Počet stran : 288 stran

- . . Neljepší světové čtení
Rok vydání : 2007 Nakladatelství : Reader s Digest Výběr Počet stran : 576 stran

- . . Nedělní a sváteční misálek
Vydání : 2. vydání Rok vydání : 1976 Nakladatelství : Křesťanská akademie Počet stran : 959 stran

- . . Druhý vatikánský sněm-dokumenty
Rok vydání : 1983 Nakladatelství : Křesťanská akademie Počet stran : 648 stran

- . . Almanach městského divadla v Plzni
Rok vydání : 1932 Nakladatelství : F. Bergmann Počet stran : 33 stran

- . . 50 let stát. čsl. reálného gymnasia na Smíchově
Rok vydání : 1934 Nakladatelství : V. Neubert a synové Počet stran : 87 stran

- . . Památníček


- . . The Golden Ring of Russia


- . . Litinové článkové vytápěcí kotle, lit. radiátory
Nakladatelství : Ministerstvo hut. prům. a rud. dolů Počet stran : 160 stran

- . . Popis města Prahy a dřevořez
Rok vydání : 1979 Nakladatelství : Panorama

- . . Diplomes 97
Rok vydání : 1998 Počet stran : 73 stran

- . . Diplomes 98
Rok vydání : 1999 Počet stran : 91 stran

- . . Život (XIII., XV. a XVI.)
Nakladatelství : Fr. Borový

- . . List domovský
Rok vydání : 1920

- . . Jubilejní výstava zemská Království českého 1891
Rok vydání : 1894 Nakladatelství : F. Šimáček Počet stran : 824 stran

- . . Zastřený obraz
Rok vydání : 1923 Nakladatelství : Otakar Štorch-Marien Počet stran : 80 stran

- . . Kalendář Dr. A. Oetker 1936


- . . Kabinetní fotografie I.


- . . Kabinetní fotografie II.


- . . Kabinetní fotografie III.


- . . Kabinetní fotografie IV.


- . . Dopisy Josefa Čapka
Rok vydání : 1980 Nakladatelství : Odeon Počet stran : 333 stran

- . . Les Stations Thermales de France
Rok vydání : 1924 Počet stran : 142 stran

- . . Radio album svazek V.
Nakladatelství : Accord Počet stran : 58 stran

- . . Das Neue Testament
Rok vydání : 1985 Počet stran : 489 stran

- . . Všesokolský slet 1920
Nakladatelství : ČS graf. unie Počet stran : 90 stran

- časopis KINO-obrázkový filmový čtrnáctideník-ročník XI 1956
Rok vydání :1956 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -svázaný kompletní ročník 1956, čísla 1-26, svázáno včetně obálek

- . . Göteborg
Rok vydání : 2003 Počet stran : 96 stran

- . . Katolický sjezd v Praze 1935
Počet stran : 132 stran

- . . Vůdce duše do nebeské vlasti
Rok vydání : 1856 Nakladatelství : P. Stýbl Počet stran : 352 stran

- . . Překlad nového světa Svatých písem
Nakladatelství : Watch Tower Počet stran : 1660 stran

- . . Žluté tulipány


- . . Červené tulipány


- . . Pohlednice z dob Rakouska-Uherska


- . . The Daily Telegraph Map of The Middle East


- . . Pakistan and surrounding Countries


- . . Lehrmittel des B.f.L. im Reichsluftfahrtminister
Počet stran : 20 stran

- . . Písničky modloslužebníků
Rok vydání : 1919 Nakladatelství : A. Písa Počet stran : 180 stran

- . . Perry Rhodan sešity
Nakladatelství : Ivo Železný

- . . Filatelie-kompletní ročníky
Nakladatelství : Klub filatelie

- . . Růže Panny Marie


- . . Russische Meister 24-piano solo
Počet stran : 40 stran

- . . Řecká lyrika
Rok vydání : 1954 Nakladatelství : SNKLHU Počet stran : 356 stran

- . . ČB fotografie Postdam


- . . Every Boys Story Book
Nakladatelství : Beaver Books Počet stran : 125 stran

- . . Povzbuzení ku zájezduhostí VI. sletu
Rok vydání : 1912 Nakladatelství : Český zemský svaz Počet stran : 23 stran

- . . Trafika 3/1994
Rok vydání : 1994 Počet stran : 214 stran

- . . Trafika 4/1994
Rok vydání : 1994 Počet stran : 219 stran

- . . Trafika 2/1994
Rok vydání : 1994 Počet stran : 214 stran

- . . Nový Zákon s ilustracemi
Vydání : 2. vydání Rok vydání : 1989 Nakladatelství : Ekumenická rada církví v ČSSR Počet stran : 432 stran

- . . Domácnost 1960
Rok vydání : 1960 Nakladatelství : Práce Počet stran : 51 stran

- . . Domácnost 1961
Rok vydání : 1961 Nakladatelství : Práce Počet stran : 51 stran

- . . Domácnost 1962
Rok vydání : 1962 Nakladatelství : Práce Počet stran : 49 stran

- . . Le Siege de la Rochelle
Rok vydání : 1813 Počet stran : 400 stran

- . . Masaryk a revoluční armáda
Rok vydání : 1922 Nakladatelství : ČIN Počet stran : 234 stran

- . . Poesie rodné země
Rok vydání : 1952 Nakladatelství : Orbis Počet stran : 128 stran

- . . Problém tolerance v dějinách a perspektivě sv.2
Nakladatelství : Samizdat!!! Počet stran : 194 stran

- . . Fujijama-Der Ewige Berg Japans
Rok vydání : 1956 Nakladatelství : Insel-Verlag Počet stran : 47 stran

- . . Německo 20. století
Vydání : 1. vydání Rok vydání : 2005 Nakladatelství : Svojtka Co. Počet stran : 144 stran

- . . Catalogue de Timbres-Poste 1968
Rok vydání : 1968 Nakladatelství : Yvert Tellier Počet stran : 838 stran

- . . Bay of Biscay Pilot
Vydání : 4. vydání Rok vydání : 1956 Nakladatelství : Hydrographic Department Počet stran : 391 stran

- . . Katechismus katolické církve
Rok vydání : 1995 Nakladatelství : Zvon Počet stran : 800 stran

- . . Svědectví ze života po smrti
Rok vydání : 1998 Nakladatelství : Patmos Počet stran : 285 stran

- . . Missale 1823
Rok vydání : 1823

- . . Missale Romano-Bohemicum 1735
Rok vydání : 1735

- . . Indické pohádky
Rok vydání : 1927 Nakladatelství : Český čtenář Ilustrace : Milada Marešová Počet stran : 72 stran

- . . J. B. Jacobsens Werke
Nakladatelství : Leipzig Počet stran : 877 stran

- . . Jaarboek 1968-Vlámsky
Počet stran : 431 stran

- . . Jaarboek 1969-Vlámsky
Počet stran : 460 stran

- . . Oběti hrůzovlády čili: Šlechtic a sedlák
Rok vydání : 1871 Počet stran : 324 stran

- . . Holčička s figurkou


- . . Dáma s kloboukem II.


- . . Dáma s kloboukem I.


- . . Lovecký motiv


- . . Sextrém velký výběr


- . . Krásné čtení 1913
Rok vydání : 1913 Nakladatelství : Alois Holub Počet stran : 158 stran

- . . Kancionál
Rok vydání : 1985 Nakladatelství : Zvon Počet stran : 584 stran

- . . Časopis Crew 2, různá čísla
Rok vydání : 2003 Nakladatelství : Crew, s.r.o. Počet stran : 82 stran

- . . Časopis Garfield různá čísla
Nakladatelství : Crew, s.r.o.

- . . Slovník ruského jazyka
Rok vydání : 1982 Nakladatelství : Moskva Počet stran : 814 stran

- . . Pathologie dle Spiny
Počet stran : 215 stran

- . . Co si myslí Topolánek
Rok vydání : 2005 Nakladatelství : Cevro Počet stran : 223 stran

- . . Letopisy pražské o zlých dobách
Rok vydání : 1930 Nakladatelství : Alois Dyk Počet stran : 57 stran

- . . Potápěč svázáno 1974-1975
Nakladatelství : Magnet

- . . Potápěč svázáno 1970-1971
Nakladatelství : Magnet

- . . Potápěč svázáno 1972-1973
Nakladatelství : Magnet

- . . Bhagavadgíta
Nakladatelství : Pragma Počet stran : 179 stran

- . . Písmo svaté v obrazech
Rok vydání : 1997 Nakladatelství : Columbus Počet stran : 240 stran

- . . Tätigkeitsbericht der Landes-Kommission
Rok vydání : 1910 Nakladatelství : Carl Bellmann Počet stran : 332 stran

- . . Rozhlasové a elektro akustické zařízení
Rok vydání : 1960 Počet stran : 18 stran

- . . Lázně Poděbrady
Rok vydání : 1922 Nakladatelství : Československý kompas Počet stran : 92 stran

- . . Litografie-Paradiesvogel


- . . Marie-ocelorytina


- . . Kde domov můj?


- . . Moravo, Moravo!


- . . Čechy krásné, Čechy mé!


- . . Šaldův zápisník II.
Rok vydání : 1930 Nakladatelství : Otto Girgal Počet stran : 352 stran

- . . Bohuslav Reynek katalog k výstavě
Rok vydání : 1972 Nakladatelství : Galerie h.l.m. Prahy Počet stran : 28 stran

- . . 1500 let boje za národní osvobození
Rok vydání : 1946 Počet stran : 17 stran

- Edgar Wallace
Stav : dobrý

- AUTOMOBILY LADA
Propagační dvojlist formátu A5. Stav : výborný. 

- . . Praktický návod k sestavení loutkového divadla
Rok vydání : 1943 Počet stran : 36 stran

- . . Smích a běs-staroruské hagiografické příb.
Rok vydání : 1988 Nakladatelství : Odeon Počet stran : 431 stran

- . . Amslerdrucke und Schrolls Albertina Facsimile
Rok vydání : 1925 Nakladatelství : Amsler und Ruthart Počet stran : 188 stran

- . . Sbírka zákonů a nařízení státu českoslov. (1928)
Rok vydání : 1928 Počet stran : 1446 stran

- . . Vesmír, roč. 33 (1954)
Rok vydání : 1954 Nakladatelství : Nakl. Čs. Akademie věd Počet stran : 356 stran

- . . Cats, Leo čtení různá čísla


- . . Mein singendes klingendes Wien
Nakladatelství : Drei Masken Počet stran : 80 stran

- . . Komedie o Anešce královně siciliánské
Nakladatelství : Kruh Počet stran : 89 stran

- . . Thai (10 Thai Language Lessons)
Rok vydání : 2000 Nakladatelství : Simon Schuster

- . . Myšlenky Františka Palackého
Nakladatelství : Kruh přátel českoslov. knihy Počet stran : 76 stran

- . . Babiččino údolí-obrázky k Babičce
Rok vydání : 1906 Nakladatelství : B. Kočí Počet stran : 14 stran

- . . F. X. Šalda-M. Marten korespondence
Rok vydání : 1941 Nakladatelství : Melantrich Počet stran : 118 stran

- . . Problemi dell Unitá d Italia
Rok vydání : 1962 Nakladatelství : Editori Riuniti Počet stran : 836 stran

- . . Bhagavadgíta
Rok vydání : 1976 Nakladatelství : Odeon Počet stran : 208 stran

- . . Wissen und Fortschritt 1927
Rok vydání : 1927 Počet stran : 430 stran

- . . Na věčné časy
Rok vydání : 1959 Nakladatelství : Svět sovětů Počet stran : 200 stran

- . . Azbuka
Nakladatelství : Karel Stan. Sokol Počet stran : 48 stran

- . . Vilímkova mapa okolí pražského
Nakladatelství : Jos. R. Vilímek

- . . Blossom Dearie
Rok vydání : 1975 Nakladatelství : Blossom Enterprises

- . . Golden Country Memories
Nakladatelství : Challenge

- . . Barbara chante Barbara


- . . Nejlepší světové čtení č.15
Rok vydání : 2001 Nakladatelství : Readers Digest Počet stran : 576 stran

- . . Collector s Jackpot
Rok vydání : 1974 Nakladatelství : Jazz Archives

- . . Fathers Sons
Rok vydání : 1982 Nakladatelství : CBS

- . . Pohádky Boženy Němcové
Rok vydání : 1947 Nakladatelství : Jos. R. Vilímek Ilustrace : Artuš Scheiner Počet stran : 188 stran

- . . Wings Wild Life
Rok vydání : 1971 Nakladatelství : McCartney Productions

- . . New Orleans Billie and De De and Hall Jazz Band


- . . The Pasadena Roof Orchestra


- . . Skladby Daria Milhauda
Rok vydání : 1974 Nakladatelství : Supraphon

- . . Astronauts Orbit Kampus
Rok vydání : 1964 Nakladatelství : Radio Corporation of Amerika

- . . Indiana Jazz 1924-34


- . . Řecká lyrika
Rok vydání : 1954 Nakladatelství : SNKLHU Počet stran : 356 stran

- . . Bernard Law Montgomery-Paměti polního maršála
Vydání : 1. vydání Rok vydání : 1993 Nakladatelství : Svoboda Počet stran : 472 stran

- . . Rome and the Vatican
Nakladatelství : Lozzi Roma Počet stran : 168 stran

- . . Antická próza-Láska a válka
Vydání : 1. vydání Rok vydání : 1971 Nakladatelství : Odeon Počet stran : 380 stran

- . . Státní zámek Sychrov-průvodcovské slovo
Počet stran : 40 stran

- . . Swing is the Thing


- . . Vyšívání
Vydání : 1. vydání

- . . Playboy 1995-Pamela Anderson
Rok vydání : 1995 Nakladatelství : Playboy Počet stran : 112 stran

- . . Madchen, Madchen 1991
Rok vydání : 1991

- . . Historie českých zemí
Rok vydání : 2006 Nakladatelství : Práh Počet stran : 96 stran

- . . Crew č.13
Rok vydání : 1999 Nakladatelství : CREW, s.r.o. Počet stran : 66 stran

- . . Večery pod lampou (NEČTENÉ!)
Rok vydání : 1996

- . . Rodokapsy (NEČTENÉ!)


- . . Česká krajina
Vydání : 1. vydání Rok vydání : 1984 Nakladatelství : Odeon

- . . Diář Mr. Beana
Rok vydání : 1994 Nakladatelství : 6P

- Dejiny Bardejova (slovensky)
Nakladatel :Východoslovenské vyd. Rok vydání :1975 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :horší stav obálky -500 str., čb foto, tabulky, nákresy, dějiny města od pravěku až po socialismus

- . . Kapitán Kloss 9.
Rok vydání : 1972

- . . Kapitán Kloss 7.
Rok vydání : 1972

- . . Kapitán Kloss 6.
Rok vydání : 1972

- . . Kapitán Kloss 4.
Rok vydání : 1972

- . . Ota Janeček
Rok vydání : 1981 Nakladatelství : The Japan Foundation Počet stran : 20 stran

- . . Encyklopedie špionáže
Vydání : 1. vydání Rok vydání : 1993 Nakladatelství : Libri Počet stran : 432 stran

- . . Modlitební knížka
Počet stran : 316 stran

- . . Kazeta do knihovny na dokumenty


- VAZ 2101, 21016, 2102, 21023-návod k provozu a obsluze
Nakladatel :Autoexport Rok vydání :1976 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -120 str.

- . . Il. příběhy č.2-Tři malá prasátka
Rok vydání : 1969 Nakladatelství : VSS Bratislava

- . . Památka na slavnost posvěcení kaple ve Svákově
Rok vydání : 1939 Počet stran : 8 stran

- Minulost, přítomnost a budoucnost trakcí u ČSD
Nakladatel :Dům techniky ČSVTS Rok vydání :1980 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -145 str., čb fotopříloha

- Sborník příspěvků k době poddanského povstání roku 1680 v Severních Čechách
Nakladatel :TEPS Rok vydání :1980 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -křídový papír, 230 str. textu, rozsáhlá čb fotopříloha

- . . Naš prijatelj Z-komiks
Rok vydání : 1977 Nakladatelství : Dečje novine Počet stran : 64 stran

- . . Album na foto + 23 foto
Počet stran : 26 stran

- . . Homérští hrdinové ve vzpomínkách věků
Vydání : 1. vydání Rok vydání : 1977 Nakladatelství : Svoboda Počet stran : 224 stran

- . . Krajinka zima


- . . 366x Spiel und Spass
Rok vydání : 1992 Nakladatelství : Aventinum Počet stran : 336 stran

- . . Evangelický funebrál
Rok vydání : 1879 Nakladatelství : Budapešť Počet stran : 494 stran

- . . Dějiny Číny od nejstarších dob do současnosti
Vydání : 1. vydání Rok vydání : 1978 Nakladatelství : Svoboda Počet stran : 724 stran

- . . Haack Weltatlas
Vydání : 2. vydání Rok vydání : 1975 Nakladatelství : VEB Hermann Haack Počet stran : 416 stran

- Příběhy z dalekých krajin
Nakladatel :Kruh Rok vydání :1986 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -čb il.a foto, Rodr J.-usp.

- . . Robinson Crusoe
Rok vydání : 1937 Nakladatelství : Karel Hloušek Počet stran : 176 stran

- . . Vyhlášení nezávislosti USA-faksimilie


- . . Plátno na rámečku ze dřeva 1.


- Vesmír je báječné místo pro život
Nakladatel :mf Rok vydání :1987 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -Hůrka M. čb il, výběr z povídek světových sci-fi autorů

- . . M de La Fayette Romans
Nakladatelství : Hachette Počet stran : 300 stran

- Z pohádek Šahrazádiných
Z tisíce a jedné noci vybral a přeložil Felix Tauer, ilustroval Václav Fiala, ELK Praha 1948, první vydání, výroční tisk pro členy

- . . Fotogenie identity-Paměť české fotografie
Rok vydání : 2006 Nakladatelství : Kant a Pražský dům fotografie Počet stran : 360 stran

- . . Antonín Střížek
Rok vydání : 2001 Nakladatelství : Kant

- . . Projev ministra vnitra ČSSR Františka Kincla
Rok vydání : 1989 Počet stran : 32 stran

- . . Spiderman č.2 6/99
Rok vydání : 1999 Nakladatelství : Crew

- . . Spiderman č.16 4/01
Rok vydání : 2001 Nakladatelství : Crew

- . . Harrap s Czech Phrase Book
Rok vydání : 1995 Nakladatelství : Harrap Počet stran : 128 stran

- Hydro power in Sweden
A4, švédské vodní elektrárny, psáno v angličtině,150 stran fotografií a textu, Stockholm 1987

- Maďarská kuchařská kniha labužník
Dobrý stav, v Češtině,přebal poněkud poškozen, maďarské kuchařské umění, druhé vydání 1957, 286 stran, Pannonia-Budapešť

- . . Wir lernen Deutsch
Rok vydání : 1942

- . . Prohry a naděje let 1939-1999
Rok vydání : 1999 Nakladatelství : kancelář Senátu

- . . Miloslav Vlnovský
Počet stran : 416 stran

- . . Spiderman č.21
Rok vydání : 1993 Nakladatelství : Slovart Počet stran : 32 stran

- . . Tajemství šifry mistra Leonarda
Rok vydání : 2005 Nakladatelství : Alpress Počet stran : 224 stran

- Frejíři a prostopášnice aneb kratochvilná skládání ze svaté Rusi mátušky
Nakladatel :Práce Rok vydání :1988 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -ukázky z ruské renesanční literatury

- . . Svět Anny Frankové/Anne Frank in the World
Vydání : 1. vydání Rok vydání : 1994 Počet stran : 144 stran

- Ročenka československých knihtiskařů 1936
obsahuje mnoho fotografií, kreseb, vzadu několik desítek stran reklam, několik faksimilí Vydavatel : Spolek faktorů knihtiskáren v Republice československá, Praha Rok vydání: 1936 Jazyk: Čeština Počet stran: 250

- Album monogramů pro bílé vyšívání
Vydáno administrací ilustrovaných listů Časopisu pro prádlo a dětských mod. Vydavatel : Nákladem Knihkupectví Alexandra Storcha, Praha Jazyk: Čeština Počet stran: 38

- Pamětní list 6. schůzky moravských bibliofilů a wxlibristů, Brno
Vydáno v nákladu 160 číslovaných výtisků pro účastníky schůzky. Vydavatel : Výdáno za redakce B. Beneše Buchlovana Rok vydání: 1934 Jazyk: Čeština

- Zlatá brána, ročník IV.
Vydavatel : Svaz dělnických tělocvičných jednot československých, Praha Rok vydání: 1923 Jazyk: Čeština Počet stran: 158

- Pravidla krasojízdy a kolové
Nakladatel :Orbis Rok vydání :1954 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, 200 stran, nákresy

- Pamětní list 7. schůzky moravských bibliofilů a wxlibristů, Brno
Vydáno v nákladu 160 číslovaných výtisků pro účastníky schůzky. Vydavatel : Výdáno za redakce B. Beneše Buchlovana Rok vydání: 1935 Jazyk: Čeština

- Píseň o snu Olava Aastesona
Vydavatel : O. F. Babler, Svatý Kopeček Rok vydání: 1937 Jazyk: Čeština Počet stran: 26

- Chris Norman - Different Shades
Balkanton - 1987 - LP - Stereo BTA 12444 - rychlost 33 - luxusní stav.

- Mike Oldfield - Discovery
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 9113 1746 - rychlost 33 - vynikající stav.

- Albert Nicholas - Poslední blues
Supraphon - 1975 - LP - Stereo 1 15 1420 - rychlost 33 - vynikající stav.

- Nena
Amiga - 1986 - LP - Stereo 8 56 192 - rychlost 33 - vynikající stav.

- Willie Nelson with Waylon Jennigs - Take it to the limit
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3708 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.

- Donna Summer
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3225 ZD - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepškozený - gramodeska má řadu vlásků.

- Donna Summer
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3225 ZD - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - vnitřní obal částečně rozlepený - gramodeska má několik menších nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.

- M. Imrich a Tango 87
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4216 H - rychlost 33 - luxusní stav.

- Rod Stewart - Greatest Hits
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3266 ZN - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má řadu vlásků.

- Rod Stewart - Smiler
Balkanton - LP - Stereo BTA 11550 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.

- Mensen van de oertijd
Frankh sche Verlagshandlung, Sttutgart, 1978, velmi dobrý stav, vazba mírně rozvolněná, str. 7-10 uvolněné z vazby, desky mírně zašpiněné, hřbet nahoře i dole odřený, odřené rohy desek, orig. lamino vazba, četné barevné ilustrace Zd. Buriana, originnal podpis Zd. Buriana ! Naderlandse, 61 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Mensen van de oertijd

- BArbra Streisand - Lazy Afternoon
Melodia - LP - Stereo C 60-10267 - rychlost 33 - vynikající stav.

- Barbra Streisand - Till I Loved You
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 1043-1 311 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.

- Barbra Streisand - Till I Loved You
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 1043-1 311 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.

- Barbra Streisand - Emotion
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3978 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.

- Barbra Streisand - Emotion
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3978 ZN - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal neporušený - gramodeska má řadu jemných vlásků.

- Petra Janů - Jedeme dál
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3876 H - rychlost 33 - lusxusní stav.

- Barbra Streisand - Takoví jsme byli
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2790 ZD - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal ve vynikajícím stavu - gramodeska má řadu jemných vlásků.

- Ausstellung fur Alte Europaische Puppen
Rok vydání :1988 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -64 Seiten, 171 Photos-kleine farbige und schwarze-weisse Photos

- Barbra Streisand - Guilty
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3504 ZN - rychlost 33 - luxusní stav.

- Barbra Streisand - Takoví jsme byli
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2790 ZD - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal ve vynikajícím stavu - gramodeska má několik jemných vlásků.

- Eoin Colfer - Artemis Fowl - Operace Arktida
Albatros - Praha 2002 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Zdeněk Kriebel - Stradivárky z neónu. Posměšky na plot.
SNDK - Praha 1964 - 1. vydání - 8.000 výtisků - Ilustroval V. Fuka - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Marcela Mlynářová - Chalupářka
MOTTO - Praha 1999 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Eoin Colfer - Artemis Fowel
Albatros - Praha 2002 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Augustine Aurell - Cháronovy povídky
SCALLI - Praha 2006 - Brožované. Luxusní stav. Nečteno.

- . . Antické sochařství
Rok vydání : 1911 Nakladatelství : Manes Počet stran : 24 stran

- časopis Letectví a kosmonautika-kompletní ročník LXV 1989
Nakladatel :Svazarm Rok vydání :1989 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nesvázáno, volné listy -nesvázaný kompletní ročník, více než 1.000 str., mnoho čb foto a il,

- . . Žabí hlen II.
Rok vydání : 2009 Nakladatelství : Guerilla Records

- . . Květina


- . . Zasněžená krajinka


- Petra Verzichová, Jan Hanibal
Melantrich, Praha, 1997 143 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje mnoho fotografií. Stav : dobrý

- František Link
Fr. Borový, Praha, 1947 258 stran, původní vazba, velký formát 2. vydání Ilustrace : Josef Hochman. Stav : obálka chybí, vazba v okrajích vybledlá-viz sken, uvnitř dedikace bez souvislosti, jinak dobrý stav.

- Jesse stuart
Nakladatel : PRAHA Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()

- Fantastické povídky
Nakladatel : svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1968 ()

- Ladislav Ženíšek
Stav : obálka brože poškozena, jinak dobrý stav. 

- Pchu-i
Panorama, Praha, 1990 360 stran textu, 12 barevných + 43 černobílých fotografii, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- SOUBOR 15 KUSŮ DETEKTIVNÍCH P 344 ÍBĚHŮ
Melantrich, Praha, 1971-1987 Celkem 3660 stran, brožovaná, malý formát 1. vydání Stav : dobrý

- John Dickson Carr
Odeon, Praha, 1979 710 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : hřbet vazby mírně zažloutlý, jinak dobrý stav.

- Freeman Wolls Crofts
Odeon, Praha, 1975 694 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Jiří Pradáč, Rudolf Hrabák
SZN, Praha, 1982 328 stran, 240 barevných fotografií, 9 pérovek, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- K. Herlossohn
Jaroslav Pospíšil, Praha, 1861 416 stran, původní vazba, malý formát 2. vydání Stav : vazba na hřbetu poškozená, hřbetní vnější část na jedné straně utržená,  uvnitř vazba pevná, drží, knižní blok v celku, kompletní, místy hodně skvrn, v první třetině skvrny poměrně velké, rozsáhlé, hnědé ohmatáno, očteno na  předsádce jméno, adresa, rok vzhledem  ke stáří knihy relativně dobře zachováno.

- Libuše Vokrová
Stav : obálka natržena nahoře na přední  a zadní straně cca 2 cm, natržena na hraně hřbetu, jinak dobrý stav.

- John Habberton
Vojtěch Šeba, Praha 271 stran, původní vazba, velký formát Ilustrace : Josef Wenig. Stav : na předsádce vepsáno : Vánoce 1941 , celkově výborný stav.

- Antoon Coolen
Stav : obálka na zadní straně poškozena, jinak dobrý stav.

- Vilém Hejl
Univerzum, Praha, 1990 350 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Jiří Louda
Stav : dobrý

- Jan Novák
Tisk, Český Těšín, 1981 Nestránkováno, původní plátěná vazba, velký formát Obsahuje mnoho fotografií z historie i současnosti. Stav : velmi dobrý

- Josef Strnadel
Profil, Ostrava, 1966 134 stran, původní vazba, malý formát 1. vydání Ilustrace : Ota Janeček.
Fotografie : Josef Strnadel. Stav : obálka zažloutlá, velmi mírně otřepená, jinak dobrý stav.

- Gustave Flaubert
SNKL, Praha, 1959 473 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Obálka : Vladimír Fuka. Stav : dobrý

- Johan Rothkranz
2 svazky.
Německy. Německo, 1990 144 + 237 stran, brožovaná, střední formát Oba svazky obsahují několikastránkovou fotografickou přílohu. Stav : dobrý

- Josef Dvořák
Fr. Borový, Praha, 1943 270 stran, původní vazba, střední formát Ilustrace : Květa Hniličková. Stav : na zadní straně obálky skvrny, jinak dobrý stav.

- Jiří Doležal, Evžen Veselý
Stav : dobrý

- Jakub Arbes
Melantrich, Praha, 1951 439 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : obálka mírně otřepená, uvnitř výborný stav.

- Petr Bezruč
ČS, Praha, 1957 168 stran, původní  vazba, střední formát Stav : obálka na přední straně natržena, jinak dobrý stav.

- John Steinbeck
ČS, Praha, 1958 106 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Zdeněk Majzner. Stav : dobrý

- Jan Kucharczyk
Salvo, 1990 60 stran, brožovaná, střední formát  Stav : brož velmi mírně ušpiněna, jinak dobrý stav.

- ZE ZPR Aacute V A KRONIK DOBY HUSITSKÉ
Svoboda, Praha, 1981 487 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie a reprodukce uměleckých děl. Stav : dobrý

- Georges Simenon
Práce, Praha, 1987 440 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Vladimír Páral
Práce, Praha, 1982 208 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý

- Scott Turow
Knižní klub, Praha, 1996 352 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Harold Robbins
Alpress, Frýdek Místek, 1998 466 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný

- Vincenc Socha
Část I.-Vicenc Socha, Metylovice, 1948 Část II. a III. -  Krajské kulturní středisko, Ostrava, 1986 38 + 92 + 124 stran, původní brož, velký formát Část I.-1. vydání Část II. a III. - označeny za Neprodejné Obsahuje text a notový materiál. Stav : dobrý

- Ed McBain
MF, Praha, 1977 184 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Pausaniás
Svoboda, Praha, 1973 a 1974 581 + 428 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Antická knihovna. Stav : dobrý

- SVĚT
Panorama, Praha, 1989 176 stran, brožovaná, střední formát Stav : výborný nbsp

- Božena Němcová
Výbor z díla. ČS, Praha, 1974 557 + 553 + 616 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : obálka u druhého svazku na hřetu poškozena, jinak dobrý stav.

- ČESKO-ITALSKÝ  -  ITALSKO-ČESKÝ SLOVNÍK
2 svazky. SPN, Praha, 1969 1008 + 718 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Stav : obálky chybí, u prvního svazku na předsádce vpředu i vzadu vpisováno, jinak dobrý stav.

- Jean Fabry
Svaz čs. rotmistrů, Praha, 1932 438 stran, původní vazba, střední formát Obsahuje fotografie. Stav : uvnitř podpis, předsádka mírně ušpiněná, jinak dobrý stav.

- Pavel Beneš
MF, Praha, 1955 550 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Ilustrace : Theodor Rotrekl.
Bohatě ilustrováno. Stav : obálka poškozena, kousky chybí, vlastní kniha ve výborném stavu. nbsp nbsp

- Jonathan Swift
SNKL, Praha, 1963 267 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Stav : obálka velmi mírně otřepena, jinak dobrý stav.

- Jarmila Loukotková
Svobodné slovo, Praha, 1957 339 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Josef Císařovský
SNKL, Praha, 1954 132 stran textu, 167 stran obrazových příloh. 1. vydání Stav : výborný

- Jan Vařejčko
SZN, Praha, 1984 176 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje barevné fotografie. Stav : dobrý

- Stanislav Richter
Vyšehrad, Praha, 1977 193 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : dobrý

- Jaroslav Janovský
MF, Praha, 1960 156 stran, 22 obrazových příloh, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Jan Dvořák. Stav : obálka chybí, jinak dobrý stav. nbsp

- Jaroslav Foglar
Blok, Brno, 1969 104 stran, původní vazba, střední formát 5. vydání Stav : Kompletní včetně vložených příloh, výborný stav.

- Johan Fabricius
Odeon, Praha, 1987 269 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : obálka na hřbetu ušpiněná, mírně otřepená, zažloutlá, jinak výborný stav.

- John Hemming
Odeon, Praha, 1977 443 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie a původní ilustrace. Stav : výborný

- Maurice Hindus
Družstevní práce, Praha, 1947 380 stran, 17 obrázků v příloze, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : uvnitř razítko, jinak výborný stav.

- Jiří Bárta a kol.
Stav : výborný

- František Šita
Kruh, Hradec Králové, 1987 232 stran, 32 stran obrazových příloh, původní vazba, velký formát 1. vydání Ilustrace : Milan Hůrka. Stav : výborný

- Lukianos
Česká akademie věd a umění, Praha, 1936 180 stran, prožovaná, velký formát Stav : velmi mírně otřepená, na okrajích zažloutlá brož, jinak dobrý stav. nbsp

- Od základů cyklistiky, přes druhy jízdních kol až po jejich údržbu.
Gemini, Bratislava, 1993 192 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje barevné fotografie, kresby a technické nákresy. Stav : výborný

- Josef Laník, Jan Halada
SZN, Praha, 1960 a 1961 260 + 238 + 232 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie, kresby, technické nákresy, tabulky, grafy. Stav : obálka třetího dílu na dvou místech natržena, jinak dobrý stav.

- Markéta Prachatická
Stav : dobrý

- KNIHA IJJOB
Ladislav Kuncíř, Praha, 1933 160 stran, brožovaná, malý formát Stav : dobrý

- Tatra 815-260R12-prospekt
Anglicky. Tatra Joint-Stock Company, Kopřivnice 2 strany, velký formát Stav : velmi dobrý

- Rudolf Hrabák
SZN, Praha, 1985 352 stran, 32 černobílých a 135 barevných fotografií, 23 pérovek, původní lamino vazba, malý formát 1. vydání

- Letectví a kosmonautika-kompletní ročník LXII, 1987
Nakladatel :Svazarm Rok vydání :1987 Stav knihy :běžné opotřebení -více než 1.000 str., mnoho čb foto a il,

- Aforizmy
Nakladatel :Východoslov.vydav. Rok vydání :1988 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -270 str.

- Čtyřlístek č. 160 DUP
Nakladatel :Panorama Rok vydání :1988 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -křížovky vyluštěny propiskou

- Severáček vypravuje-Svědectví o třiceti letech života jednoho dětského sboru
Nakladatel :Práce Rok vydání :1988 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -čb foto, vepsán text nesouvisející s knihou

- Šahovski informator I+II
Nakladatel :Beograd Rok vydání :1988 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -cca 700 stran, Šahovski informator 45, 46

- Vyhláška Českého báňského úřadu ze dne 29. prosince 1988 č.2/1989 Sb.
Nakladatel :Český báňský úřad Rok vydání :1988 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -200 str., přiložena brožura Pracovní řád (1989)

- Amatérské radio-kompletní ročník XXXVII-AR 1-12 + ARK pro konstruktéry 1-6 + magazin-konstrukční příloha
Rok vydání :1988 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nesvázáno, volné listy -Celý ročník časopisu pro elektroniku a amatérské vysílání. Celkem 19 sešitů. Celkem 800 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky.

- časopis Letectví a kosmonautika-kompletní ročník LXIV 1988
Nakladatel :Svazarm Rok vydání :1988 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nesvázáno, volné listy -nesvázaný kompletní ročník, více než 1.000 str., mnoho čb foto a il,

- Dobrodružství prostopášnic aneb kratochvilná skládání ze svaté Rusi -mátušky
Nakladatel :Práce Rok vydání :1988 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -ukázky z ruské milostné literatury

- Agatha Christie - Zkouška neviny
Lidová demokracie - Praha 1966 - 1. vydání - Brožované. Stav dobrý. Vazba opotřebovaná.

- Agatha Christie - Detektivní hry (Hercule Poirot zasahuje. Korunní svědek. Trojčlenka.).
Orbis - Praha 1969 - 1. vydání - 7.500 výtisků - edice Divadlo, sv. 120 - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná.

- Agatha Christie - Sloni mají paměť
Práce - Praha 1974 - 1. vydání - Knižnice Románové novinky sv. 200 - Brožované. Velmi dobrý stav. Rohy vazby mírně ošoupané.

- Taneční hudba a jazz 1963
Sborník Státní hudební vydavatelství, Praha, 1963 148 stran, brožovaná, velký formát 1. vydání Sborník statí a příspěvků k otázkám jazzu a moderní taneční hudby. Obsahuje fotografie. Stav : obálka-viz sken, jinak dobrý stav.

- NAŠE VOJSKO
Svoboda, Praha, 1928-1929 Svázáno, velký formát Stav : mírně poškozené desky-viz. sken, jinak dobrý stav.

- PÍŠI TI, P 344 ÍTELI
Odeon, Praha, 1975 400 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý.


- Zahrádkář 11/91


- Zahrádkář 8/91


- Stella Shepherdová - Vražedný lék


- Jiří Procházka - Hon na lišku(Tři případy majora Zemana)


- Chatař 11/89


- Chatař 12/89


- Schwaneberger Farben - Führer . Color - guide
Nakladatel : Schwaneberger Rok vydání (číslo vydání) : 1958 ()

- Přírůstky sbírek 1972 . 1983
Nakladatel : Středočeská galerie Popis : Katalog

- Mistři české kresby
Nakladatel : Dům výtvarného umění v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1951 () Popis : KATALOG VÝSTAVY NÁRODNÍ GALERIE

- Vídeňské lidové divadlo
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1990 ()

- Český hraný film I . 1898 - 1930 Czech Feature film I 1898 - 1930
Nakladatel : NFA Rok vydání (číslo vydání) : 1995 ()

- Jak je číst
Rok vydání (číslo vydání) : 1958 (2.)

- FOTOGRAFIE-2.světová výstava
Rok vydání (číslo vydání) : 1968 () Popis : Žena 522 fotografií,236 fotografů z 85 zemí

- K.Čapek fotografuje.
Nakladatel : Novinář Rok vydání (číslo vydání) : 1989 ()

- 11 . - . katalog výstavy
Rok vydání (číslo vydání) : 1988 () Popis : fotografie 11 autorů, kteří používají fotografii ve všech jejich aspektech

- Proces s protisovětským trockistickým centrem roku 1931
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1950 ()

- Argus, ročník 22
Rok vydání (číslo vydání) : 1946 ()

- Mýty staré Mezopotámie
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1977 ()

- Praga 1905 - 1982
Nakladatel : Závody Klementa Gottwalda Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()

- Lidice
Nakladatel : Naše vojsko Rok vydání (číslo vydání) : 1960 ()

- Dr. Karel Kramář
Nakladatel : Ženský svět Rok vydání (číslo vydání) : 1920 () Popis : k šedesátým narozeninám

- Antonín Zápotocký ve vzpomínkách současníků
Nakladatel : Práce Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()

- Pokračovatelé Kosmovi
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1974 ()

- Lenin v obrazech
Nakladatel : Orbis Rok vydání (číslo vydání) : 1949 ()

- Kronika přátelství
Nakladatel : ONV a OV SČSP v Jičíně Rok vydání (číslo vydání) : 1970 () Popis : česky, rusky k 25. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou

- Aurel Stodola 1859 - 1942
Nakladatel : Vydavatežstvo slovenskej akadémie vied Rok vydání (číslo vydání) : 1959 () Popis : slovensky, rusky, německy

- Poslední bitva Salvadora Allenda
Nakladatel : Pressfoto Rok vydání (číslo vydání) : 1974 ()

- J. V. Stalin - spisy, svazek 4
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1951 ()

- Proces s vedením protistátního spikleneckého centra v čele s Rudolfem Slánským
Nakladatel : Ministerstvo spravedlnosti Rok vydání (číslo vydání) : 1953 ()

- Kutná Hora J. K. Tylovi
Nakladatel : Ochotnický spolek Tyl Rok vydání (číslo vydání) : 1933 () Popis : k památnému dni otevření Tylova divadla v Kutné Hoře

- Doba Karla IV. V dějinách národů ČSSR
Nakladatel : Panorama Rok vydání (číslo vydání) : 1978 () Popis : průvodce výstavou

- Hudba Vyškovska
Nakladatel : Muzeum Vyškova Rok vydání (číslo vydání) : 1968 () Popis : katalog k 50. výročí Československé socialistické republiky

- Pražský vodovod
Nakladatel : Výstavba hlavního města Prahy Rok vydání (číslo vydání) : 1973 () Popis : Historie a současnost, Výstavba a výhled

- Amatérské radio-kompletní ročník XL-AR 1-12 + ARK pro konstruktéry 1-6 + magazin-konstrukční příloha
Rok vydání :1991 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nesvázáno, volné listy -Celý ročník časopisu pro elektroniku a amatérské vysílání. Celkem 19 sešitů. Celkem 850 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky.

- Zen 5
Nakladatel : CAD Press Rok vydání (číslo vydání) : 1992 ()

- Malířské a natěračské potřeby
Nakladatel : Řempo Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()

- Jonáš a Bedříšek píšťalička
Nakladatel :Tommu Rok vydání :1991 Stav knihy :horší stav Vazba :vázaná -Kubašta V. bar il., trojrozměrné barevné obrázky(nejsou pohyblivé)-panoramatické dvojstrany-Pop-up book

- Zen 4
Nakladatel : CAD Press Rok vydání (číslo vydání) : 1991 ()

- Výroky slavných
Nakladatel :Blesk Rok vydání :1992 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -300 str.

- Rok v alpinu
Nakladatel : ZO ČZS Alpínky Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()

- Boscovo umění kejklířské
Nakladatel : Inter Magic Rok vydání (číslo vydání) : 1991 ()

- Základy marxistické filosofieq
Nakladatel : Státní nakladatelství politické literatury Rok vydání (číslo vydání) : 1959 ()

- Bedienungsanleitung Schachcomputer SC 2
Nakladatel : Veb Funkwerk Erfurt Rok vydání (číslo vydání) : 1983 () Popis : německy Příručka pro počítač hrající šachy

- Radio-amatérský provoz
Nakladatel : Naše vojsko Rok vydání (číslo vydání) : 1963 ()

- Integrované obvody - Příklady použití vysokofrekvenčních lineárních integrovaných obvodů MA 3005, MA 3006
Nakladatel : Tesla Rok vydání (číslo vydání) : 1973 ()

- Anglicko-český technický slovník
Nakladatel : Státní nakladatelství technické literatury Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()

- Pravidla českého pravopisu
Nakladatel : Academia Rok vydání (číslo vydání) : 1977 ()

- Klement Gottwald II. 1946 - 1948
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1949 () Popis : Sborník statí a projevů

- Měření a regulace - zařízení laboratoře a základní úlohy
Nakladatel : Učební pomůcky Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()

- Fyzika pro I. Ročník gymnázií
Nakladatel : Státní pedagogické nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()

- Fyzika pro III. Ročník gymnázií
Nakladatel : Státní pedagogické nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1986 ()

- Fyzika pro II. Ročník gymnázií
Nakladatel : Státní pedagogické nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()

- Učebnice pro autoškoly I. Díl
Nakladatel : Naše vojsko Rok vydání (číslo vydání) : 1972 ()

- Malý česko-německý slovník Unikum
Nakladatel : A.Neubert knihkupec Rok vydání (číslo vydání) : 1942 (5.)

- Angličtina do kapsy
Nakladatel : LUCIE Rok vydání (číslo vydání) : 1990 (5.)

- Naučný slovník zemědělský
Nakladatel : Ústav vědeckotech.inf.ČSAZ Rok vydání (číslo vydání) : 1971 (1.)

- Zahrádkář, ročníky 1975, 1976, 1977, 1978, 1982
Nakladatel : Český ovocnářský svaz Popis : některá čísla chybí

- Kriminalistický sborník 6
Nakladatel : MV - Hlavní správa veřejné bezpečnosti Rok vydání (číslo vydání) : 1962 ()

- Letectví, kosmonautika ročník LIX.
Nakladatel : Svazarm Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()

- A Catalog of Czechoslovak Coins
Nakladatel : Státní banka Československá Rok vydání (číslo vydání) : 1969 () Popis : anglicky, německy

- Logaritmické a početní tabulky
Nakladatel : Práce Rok vydání (číslo vydání) : 1969 ()

- Auto revue - jak jezdit?
Nakladatel : Magnet Rok vydání (číslo vydání) : 1973 () Popis : Svět motorů

- Úvod do hovorové čínštiny
Nakladatel : Státní pedagogické nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1967 () Popis : 1 + 2

- La Sainte Bible
Rok vydání (číslo vydání) : 1893 () Popis : francouzsky

- Zahrádkář, ročníky 1971 - 1974
Nakladatel : Český ovocnářský svaz Popis : některá čísla chybí

- Kriminalistický sborník 1
Nakladatel : MV - Hlavní správa veřejné bezpečnosti Rok vydání (číslo vydání) : 1957 () Popis : chybí číslo 9

- Kriminalistický sborník 7
Nakladatel : MV - Hlavní správa veřejné bezpečnosti Rok vydání (číslo vydání) : 1963 ()

- Kriminalistický sborník 8
Nakladatel : MV - Hlavní správa veřejné bezpečnosti Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()

- Příprava vína v domácnosti
Nakladatel : Jindřich Heger Rok vydání (číslo vydání) : 1931 ()

- Rádce - časopis československých ovocnářů a zahrádkářů
Nakladatel : Státní zemědělské nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1965 () Popis : ročník 49 komplet, chybí číslo 1

- Automobily
Nakladatel : Národní technické muzeum Rok vydání (číslo vydání) : 1965 ()

- Naše řeč, ročník II
Rok vydání (číslo vydání) : 1918 ()

- Postmodernism in Literature and Culture of Central and Eastern Europe
Nakladatel : Ślask Rok vydání (číslo vydání) : 1996 () Popis : anglicky Postmodernismus v literatuře a kultuře v centrální a východní Evropě mezinárodní konference

- National Gallery Illustrations, Continental Schools excluding Italian
Nakladatel : Harrison Sons Rok vydání (číslo vydání) : 1937 () Popis : anglicky Ilustrace Národní galerie, kontinentální školy vyjma italské

- Malá Bible I
Nakladatel : Ústřední církevní nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1953 () Popis : výbor

- ArcShell
Nakladatel : Melantrich Rok vydání (číslo vydání) : 1992 () Popis : příručka uživatele - české prostředí, počítačové hry

- Timbers de France 2009
Nakladatel : Yvert Tellier Rok vydání (číslo vydání) : 2008 () Popis : francouzsky Poštovní známky

- Stručný filosofický slovník
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1966 ()