Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 29 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 03:45
Návrat na portál Knihynainternetu.cz
- Paul Bailey - Gabriel s Lament
PENGUIN BOOKS - London 1987 - Brožované. Vynikající stav.
- Anne Fine - Taking The Devil s Advice
Black Swan - London 1999 - Brožované. Vynikající stav.
- Mc Dougall s ALEXANDRA READERS - SECOND PRIMER (Alexandra primer No.2).
Mc Dougall s educational company, limited. - London and Edinburgh 1930 - Brožované. Vynikající stav. Uvnitř razítko prodejny, kde byla kniha zakoupena.
- Gemma O Connor - Walking on Water
BANTAM BOOKS - London 2001 - Brožované. Vynikající stav.
- Mc Dougall s ALEXANDRA READERS - FIRST PRIMER (Alexandra Primer No.1).
Mc Dougall s educational company, limited. - London and Edinburgh 1930 - Brožované. Vynikající stav. Uvnitř razítko prodejny, kde byla kniha koupena.
- Sam O Reilly - The Best Possible Taste
PENGUIN BOOKS - London 2004 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Sheila O Flanagan - Suddenly Single
HEADLINE BOOK PUBLISHING - London 1999 - Brožované. Stav dobrý. Mírně očteno.
- Dave Gorman s Googlewhack! Adventure
Ebury Press Random House - London 2004 - Brožované. Velmi dobrý stav. Podepsáno autorem.
- Štefan Holčík - Tabak pfeifen
Tatran - Bratislava 1984 - Prvé vydanie v nemčine - 3.000 výtlačkov - Knižnica pritel ov nbsp výtvarného umenia 35. zväzok - Vázané. Vynikající stav. Lamino na obálce lehce zvlněné.
- Chyťte se nebe . .
SNDK - Praha 1968 - 1. vydání - 25.000 výtisků - Ilustroval Dobroslav Foll - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Na zadní straně malá kulatá červená samolepka.
- James Jones - . Až navěky I-V(ve dvou knihách)
Naše vojsko - Praha 1968 - 1.vydání - 27.000 výtisků - Obálka - kresba A.Paderlík - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná.
- Heinrich von Kleist - Markýza z O .
Odeon - Praha 1977 - edice Světová knihovna - 1.vydání - 7 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádkách stopy po izolepě. Na záložkách kousky izolepy. Na hřbetě obálky malý štítek.
- Eugeni d Ors - Ztepilá
Odeon - Praha 1982 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Na hřbetu vazby malá samolepka. Na záložkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- U svatého Antoníčka
Elektafilm, Praha,
zachovalý stav, pohlednice jsou nažloutlé, s drobnými oděrkami v okrajích, pap. obálka je zažloutlá, mírně potrhaná, při hřbetu skvrna od polití,
hrají: H. Vítová, J. Soukup, L. Hermannová, . ,
Pohlednice,
-U svatého Antoníčka
- Dixmude / Dixmuide / Dixmude
O.N.I.G. Sites de Guerre/N.W.O.I., Oorlogsoorden,
velmi dobrý stav, obálka je nažloutlá, s menšími oděrkami v okrajích, pohlednice též nažloutlé,
orig. brož, uvnitř 10 čb pohlednic s fotografiemi ze zákopu v Dixmude (pravděpodobně 1. sv. válka-frontová linie),
Pohlednice,
-Dixmude / Dixmuide / Dixmude
- Marie Glásrová
Ströminger, Praha,
1943,
výborný stav, mírně ušpiněno,
orig. pohlednice s podpisem,
Pohlednice,
-Marie Glásrová
- Publius Ovidius Naso
ŽALOZPĚVY
LISTY Z PONTU
Odeon, Praha, 1966
410 stran, původní vazba, střední fromát
1. vydání
Stav : dobrý
- N Aacute ROD SOBĚ
Národní divadlo a jeho umělecké poklady. (Aleš, Brožík, Hynais, Liebscher, Mařák, Mařatka, Myslbek, Schnirch, Štursa, Tulka, Wagner, Ženíšek.)
Melantrich, Praha, 1940
171 stran, původní vazba, velký formát
2. vydání
Stav : velmi dobrý
- Harvey a Marilyn Diamond
FIN, Olomouc, 1993
283 stran, brožovaná, malý formát
Obsahuje návody, jak se správně stravovat.
Stav : velmi dobrý.
- Miroslav Hanuš
ČS, Praha, 1967
672 + 492 stran textu, 5 + 5 příloh, původní vazba, střední formát
3. a 2. vydání
Obsahuje dobové dokumentární ilustrace.
Stav : obálky natrženy, uvnitř velmi dobrý stav.
- Václav Březan
Svoboda, Praha, 1985
372 + 905 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie, reprodukce uměleckých děl, ilustrace.
Stav : velmi dobrý.
- Časopis JAWA
Konvolut 10 čísel z let 193. až 194. (oříznuto, nelz vyčíst konkrétní rok). Každé číslo má 30-32 stran, nemá zvláštní obálku.
Dobově svázáno do jednoho celku, díky tomu dobře zachováno.
- Jiří Janča
Eminent, Praha
270 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie, kresby, technické nákresy.
Stav : velmi dobrý stav.
- Jules Verne
Albatros, Praha, 1983
325 stran, původní vazba, velký formát
5. vydání
Obsahuje původní francouzské ilustrace.
Stav : obálka mírně otřepená, jinak dobrý stav.
- Jeles Verne
2 svazky.
Albatros, Praha, 1981
214 + 235 stran, původní vazba, velký formát
2. vydání
Ilustrace : L. Bennet.
Stav : obálky na hřbetu mírně zažloutlé, jinak výborný stav.
- ZPĚVY STARÉ ČÍNY
V tomto svazku jsou obsaženy tři knihy parafrází ze staročínské poezie.
SNKLHU, Praha, 1961
187 stran, původní vazba, malý formát
3. vydání
Kniha je vložena do původního kartonového obalu.
Stav : dobrý
- Bohumil Hrabal
MF, Praha, 1989
376 stran, 17 ilustrací, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustroval : Karel Sládek.
Stav : velmi dobrý.
- James Fenimore Cooper
SNDK, Praha, 1967
316 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Jaromír Vraštil.
Stav : velmi dobrý.
- Vojenská speciálka.
Vydání z roku 1937.
Měřítko 1 : 75 000
Stav : viz. foto, dobrý, v místech ohybů mírně zažloutlé, na několika místech prodřené natržení v místech, kde se mapa skládá, skvrny na bílém okraji mapy.
- GENER Aacute LNÍ KATALOG ČS. GRAMOFONOVÝCH DESEK
Supraphon, Praha, 1960
1303 stran, původní vazba, střední formát
Stav : obálka poškozena, jinak výborná stav.
- Hans Christian Andersen
Stav : obálka na hřbetu poškozená, natržená, kousíček chybí, jinak dobrý stav.
- Eduard Štorch
Stav : dobrý.
- Kanada
Berlitz 2000
- Moskva a Sankt Petěrburg
Berlitz 2000
- Český Krimlov - průvodce městem a zámkem
Unios ( 2000 )
- J.Suchý, J.Šlitr - Divadlo Semafor 1959-1969 / 1/
Supraphon - 1978 - LP Mono 0 13 2381 H - rychlost 33 - vlásky
- J.Suchý, J Šlitr - Divadlo Semafor 1959 - 1969
Supraphon - 1978 - LP Mono 0 13 2382 H - rychlost 33 - vlásky na jedné straně
- P 344 ÍRUČNÍ SLOVNÍK NAUČNÝ
4 svazky.
ČAV, Praha, 1962, 1963, 1966, 1967
799 + 919 + 959 + 933 stran, původní plátěná vazba, velký formát
1. vydání
Stav : na hřbetech vazby skvrny viz sken, jinak dobrý stav.
- CESTOU ŽIVOTA
Poučné příběhy pro mladé i staré.
Adventní nakladatelství, Brno
222 stran, zdobená vazba, střední fromát
Stav : vazba na hraně hřbetu poškozena, uvnitř ohmatáno, očteno, jinak dobrý stav.
- Včera neděle byla - Písničky ze Semaforu 1
Supraphon - 1990 - LP Mono11 0828-1 301 - rychlost 33 - vlásky
- ENCYKLOPEDIE MODERNÍ ŽENY
Stav : obálka chybí, jinak dobrý stav.
- Včera naděle byla - Písničky ze Semaforu
Supraphon - 1990 - LP Mono 11 0828- 1 301 H - rychlost 33 - vynikající stav
- Písničky a povídání ze Semaforu
Panton - 1976 - LP Stereo 11 0636 - rychlost 33 - vynikající stav
- Písničky a povídíní za Semaforu
Panton - 1976 - LP Stereo 11 0636 - rychlost 33 - vynikající stav
- KLEOPATRA
Orbis, Praha, 1973
168 stran textu, 8 stran přílohy, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : obálka otřepená, jinak velmi dobrý stav.
- 52 hořkých balad věčného studenta Davida
Borový 1936, pův.rozřezaná brož s obálkou, úprava Muzika
- UNIVERSUM 1
Odeon, Praha, 2000
738 stran, lamino vazba, velký formát
1. vydání
Stav : výborný
- Boleslaw Prus - Farao
Domino - Ostrava 1997 - 8. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Heinz Rieder - Marie Terezie (Osudová hodina Habsburků).
Ikar - Praha 2004 - 2. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Arno Nauman
Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců 1941 Praha, Grafické zjevy III., čísl.výt. 64/270, připojen lept Naumana s podpisem
- Ing. Stanislav Minářík - Automobily 1885/1940.
NADAS - Praha 1980 - 1. vydání - Knižnice motoristů - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná.
- John Kennedy Toole
Humoristicko-satirický román z barvitého prostřední New Orleansu.
Odeon, Praha, 1985
375 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka velmi mírně otřepená, nenápadná mapa na hřbetu obálky, jinak výborný stav.
- ARCHEOLOGIE MORAVY A SLEZSKA 2005
Informační zpravodaj, pobočky pro severní Moravu a Slezsko ( 1982-2000).
Čas, 2005
106 stran, brožovaná, velký formát
Stav : výborný
- KRONIKA ČESKÝCH ZEMÍ
Kronika Českých zemí je dílem kolektivu českých historiků. Osvědčeným kronikářským způsobem zachycuje dějiny hlavních součástí českých historických zemí v širokých politických, společenských a kulturních souvislostech. Čtenář získá vynikající příručku dějin svého národa, který hrál a hraje ve střední Evropě nepochybně nesmírně významnou roli.
Fortuna, Praha, 2003
903 stran, původní lamino vazba, velký formát
2. vydání
Stav : výborný
- SLOVNÍK SPISOVNÉ ČEŠTINY PRO ŠKOLU A VE 344 EJNOST
Academia, Praha, 2001
645 stran, původní lamino vazba, velký formát
2. vydání
Stav : výborný
- Adolf Branald
ČS, Praha, 1969
324 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Jan Baltus
Panorama, Praha, 1985
248 stran textu, 16 stran černobílých a 24 stran barevných příloh, původní vazba, střední formát
1. vydání
Fotografie : Jan Baltus.
Stav : obálka mírně otřepená, jinak dobrý stav.
- Václav Horyna
Kruh, Hradec Králové, 1982
224 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav: obálka natržena cca 2 cm, mírně ušpiněná-viz sken, jinak dobrý stav.
- John Galsworthy
Odeon, Praha, 1972
767 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Stav : obálka ušpiněná, jinak velmi dobrý stav.
- Milan Kundera
Stav : velmi dobrý
- Ngaio Marshová
Odeon, Praha, 1985
788 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Zdeněk Bár
Svět, Ostrava, 1945
115 stran, původní brož, střední formát
Stav : brož na hřbetu natržena, uvnitř několik listů uvolněno z brože, celkový stav přiměřený stáří výtisku.
- Čestmír Böhm
Práce, Praha, 1981
288 stran, 48 stran příloh, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
nbsp
nbsp
- Georges Simenon
Odeon, Praha, 1986
345 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Karel Kavina, František Tvrz
Sfinx, Bohumil Janda, Praha, 1946
31 stran textu, 64 tabulových příloh barevných a černobílých, původní brož, velký formát (24x32 cm)
1. vydání
Stav : brož otřepená, několik listů uvolněno z brože, uvnitř věnování bývalému majiteli, jinak dobrý stav.
- John Creasey
Odeon, Praha, 1980
510 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : vazba na hřbetu mírně zažloutlá, jinak dobrý stav.
- Cornell Woolrich
Odeon, Praha, 1988
548 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Johannes Mario Simmel
Svoboda, Praha, 1992
592 stran, původní vazba, střední formát
Stav : výborný
- James Mcclure
Odeon, Praha, 1983
556 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : na hřbetu malá skvrna, jinak dobrý stav.
- Mika Waltari
Odeon, Praha, 1989
535 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : velmi dobrý
- Peter Lovesey
Odeon, Praha, 1985
521 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
nbsp
- Vlastimil Vaněk, Jiří Stodola
SZN, Praha, 1987
312 stran, původní lamino vazba, střední formát
Obsahuje barevné fotografie, kresby, technické nákresy.
Stav : dobrý
- Ross Macdonald
Odeon, Praha, 1983
608 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : dobrý
- Agatha Christieová
Odeon, Praha, 1987
491 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : obálka na dvou místech natržena-viz sken, uvnitř výborný stav.
- Kolektiv autorů
SZN, Praha, 1965
333 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Bohatě ilustrováno a dokumentováno fotografiemi.
Stav : dobrý
- Jáchym Blechta
Slezská Grafia, Opava, 1928
82 stran, původní vazba, střední formát
Stav : desky mírně ušpiněny, jinak dobrý stav, pěkně zachováno.
- John D. MacDonald
Odeon, Praha
607 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý.
- Dashiell Hammett
Odeon, Praha, 1987
541 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : dobrý
- Lindsay Allason-Jonesová
Jota, Brno, 2002
328 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Karel Půhoný
Obsahuje také fotografie, technické nákresy, tabulky, grafy.
Stav : dobrý
- TURISTA
Sportovní a turistické nakladatelství, Praha
2 x 334 stran, svázáno včetně obálek, velký formát
Obsahuje fotografie, kresby, technické nákresy, grafy, mapky, tabulky, atd.
Stav : vazba na hřbetu a zadní straně ušpiněna (skvrna), jinak velmi dobrý stav.
- Jurij Senkevič
Orbis, Praha, 1975
148 stran textu, 32 stran barevné přílohy, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : obálka otřepená, na několika místech natržená, jinak velmi dobrý stav.
- Karel Pelant
Náš směr, Praha, 1920
68 + 15 + 94 +57 stran textu + nestránkované přílohy, dobova převazba, malý formát
Stav : převazba ve hřbetu poškozena-viz sken, jinak dobrý stav.
nbsp
- Rudolf Ströbinger
Votobia, Olomouc, 1997
258 stran, brožovaná, střední formát
Obsahuje fotografie.
Stav : velmi dobrý
- Ondřej Neff
Stav : brož mírně ušpiněná, jinak velmi dobrý stav.
- Zdeněk Hrdlička, Věnceslava Hrdličková
Dausien, 1988
192 stran, původní vazba, velký formát
2. vydání
Fotografie : Zdeněk Thoma.
Obsahuje černobílé a barevné fotografie, kresby a reprodukce obrazů.
Stav : výborný
- Sigrid-Maria Grössingová
Brána, Praha, 1996
264 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Jules Verne
Stav : obálka otřepená, jinak velmi dobrý stav.
- Robert Merle
Odeon, Praha, 1989
351 stran, brožovaná, střední formát
2. vydání
Stav : dobrý
nbsp
- Sir Arthur Conan Doyle
MF, Praha, 1974
336 stran, 16 příloh, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Josef Hochman.
Stav : obálka otřepená, velmi mírně ušpiněná, jinak dobrý stav.
nbsp
- Aldous Huxley
Melantrich, Praha, 1970
427 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka otřepená, na hřbetu zažloutlá, jinak dobrý stav.
- Andrew Hamlin
Kopp, České Budějovice, 2000
251 stran, brožovaná, velký formát
2. vydání
Obsahuje fotografie, technické nákresy, schémata.
Stav : velmi dobrý
- Lewis Wallace
Vyšehrad, Praha, 1969
481 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Obálka a vazba : Václav Boštík.
Stav : obálka zažloutlá, na dvou místech dole natržena cca 1 cm, jinak dobrý stav.
- Honoré de Balzac
LN, Praha, 1969
128 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Karel Vaca.
Stav : obálka velmi mírně otřepená, jinak velmi dobrý stav.
- Miroslav Batík
Mimo kreseb obsahuje fotografie.
Stav : brož velmi mírně zažloutlá, jinak dobrý stav.
- TANEČNÍ HUDBA A JAZZ 1964-1965
SHN, Praha, 1965
232 stran, brožovaná, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie a kresby.
Stav : brož na hranách odřená, na zadní straně nahoře natržená cca 3 cm, jinak dobrý stav.
- Josef Skupa a spol.
Stav : velmi dobrý
- Loe Weismantel
Rudolf Škeřík, Praha, 1941
Edice : Symposion, svazek 141.
380 stran, původní vazba, střední formát
Obsahuje reprodukce uměleckých děl.
Stav : dobrý
- Jacques Chailley
Stav : obálka v horním okraji natržena, otřepena, jinak dobrý stav.
- ČESKO-NĚMECKÝ TECHNICKÝ SLOVNÍK
SNTL, Praha, 1971
1095 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : obálka mírně otřepená, obalená do slídového obalu, uvnitř list předsádky poškozen, drží, jinak dobrý stav.
- ČESKO-RUSKÝ TECHNICKÝ SLOVNÍK
SNTL, Praha, 1960
1040 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka otřepená, obalená do slídového obalu, jinak dobrý stav.
- František Soukup
SNTL, Praha, 1956
761 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : uvnitř na prvních dvou listech skvrna, jinak dobrý stav.
- RUSKO-ČESKÝ ELEKTROTECHNICKÝ A ELEKTRONICKÝ SLOVNÍK
SNTL, Praha, 1965
469 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý ( kniha obalena ve slídovém obalu)
- NĚMECKO-ČESKÝ STROJÍRENSKO-HUTNICKÝ SLOVNÍK
SNTL, Praha, 1988
680 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka mírně odřena na hranách.
nbsp
- Vojtěch Zamarovský
Stav : dobrý
- Pavel Kubín
SNTL, Praha, 1985
348 stran, lamino vazba, střední formát
2. vydání
Stav : velmi dobrý.
- Josef Kratochvil-Baby
Vyšlo jako příloha Anděla Strážného , Občanská tiskárna, Brno
215 stran, dobová převazba, malý formát
Ilustrace : Josef Lukáš.
Stav : desky odřeny-viz sken, uvnitř razítko, blahopřání bývalému majiteli, ohmatáno, očteno, přesto zajímavé.
nbsp
- Eberhard Jäckel
Paseka, Praha, 1999
156 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Jaroslav Hašek
Kruh, Hradec Králové, 1978
182 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : uvnitř vepsáno věnování původnímu majiteli, jinak dobrý stav.
- Nikolaj Čukovskij
Albatros, Praha, 1985
382 stran, původní lamino vazba, střední formát
7. vydání
Ilustrace : František Tručka.
Stav : dobrý
nbsp
- Jack Schaefer
Albatros, Praha, 1988
123 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Zdeněk Netopil.
Stav : velmi dobrý
- Cyril Fedeleš
Práca, Bratislava, 1959
208 stran, brožovaná s obálkou, střední formát
1. vydání
Stav : obálka natržena viz sken, jinak dobrý stav.
- Paolo Zappaterra
Edizioni Essegi, Ravenna 1988
95 stran barevných fotografií, původní vazba, velký formát (24 x 31 cm)
Stav : výborný
- Karel Hynek Mácha
Stav : obálka poškozená, jinak velmi dobrý stav.
- Igor Akimuškin
LN, Praha, 1986
224 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje barevné fotografie.
Stav : dobrý
- Kolektiv autorů
SVTL, Bratislava, 1965
235 stran textu, 35 stran barevných příloh (Škoda, Robur, Praga), původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Mallanága Vátsjájana
Epocha, Bratislava, 1969
200 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : obálka nahoře otřepená, jinak dobrý stav.
nbsp
- Francois Gayot de Pitaval
Orbis, Praha, 1971
305 stran, brožovaná s obálkou, střední formát
3. vydání.
Stav : dobrý
- Jiří Brdečka
Stav : dobrý
- Ján Bienik
Bratislava, 1991
165 stran, brožovaná, střední formát
Obsahuje technické nákresy a tabulky.
Stav : brož na hřbetu dole natržena cca 1,5 cm, jinak dobrý stav.
- UMĚNÍ A 344 EMESLA
Stav : dobrý
- Luděk Novák
Edice : Malá galérie.
Stav : obálka poškozena, jinak dobrý stav.
- Miroslav Lamač
Edice : Malá galerie.
Stav : obálka otřepená, jinak dobrý stav.
- SLOVENSKÉ N Aacute RODNÍ POVST Aacute NÍ A OSTRAVA
Archiv města Ostravy, Ostrava, 1974
214 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : velmi dobrý
- Jaroslav Brož
Orbis, Praha, 1964
152 stran textu, 52 sstran příloh, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : dobrý
- G. A . Buerger
Družstevní práce, Praha, 1935
96 stran, původní vazba, střední formát
Ilustrace : Gustav Doré.
Vazba : Ladislav Sutnar.
Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý.
nbsp
- Zdeněk Šmíd
Stav : výborný
- Alexandr Kliment
ČS, Praha, 1990
216 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
nbsp
- Jaro Národního divadla v Praze 1945
Nakladatelství (edice): -
Rok vydání: 1946
Ilustrace/foto: foto, reprodukce
Počet číslovaných stran: 279
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav přijatelný s výraznějšími stopami použití
- Eduard Elpl
František Černovský, Brno, 1941
184 stran, původní vazba, velký formát
Ilustrace : Miroslav Netík.
Uvnitř podpis autora.
Stav : vazba na hranách odřená, uvnitř mírně povolená vazba, drží, na několika stranách skvrna-viz sken, jinak dobrý stav.
- Josef Vlček
Jazzová sekce, 1982 a 1984
623 + 334 stran, brožovaná, střední formát
Stav : brože na hranách hřbetu odřeny, u druhého svazku brož mírně otřepena, jinak dobrý stav.
nbsp
- Vladimír Páral
ČS, Praha, 1985
320 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- William Shakespeare
ČS, Praha, 1976
180 stran, původní vazba, velký formát
1. dvojjazyčné vydání
Ilustrace : Aubrey Beardsley.
Stav : obálka otřepená, jinak dobrý stav.
- JAKUB ŠPAŇHEL
1. Katalog k výstavě ne 2. patře Staroměstské radnice, nestránkován, velký formát (21 x 27 cm), barožovaný, obsahuje barevné reprodukce obrazů.
2. Katalog k výstavě Sejdeme se na hřbitově , r. 2005, rozkládací, 6 stran, střední formát, obsahuje barevné reprodukce obrazů.
Stav obou : výborný
- Ota Pavel
Kentaur, Praha, 1995
92 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Stav : dobrý
- Jan de Hartog
Odeon, Praha, 1988
411 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : dobrý
- Jaroslav Foglar
Stav : výborný
- Jaroslav Foglar
Stav : výborný
- SLOVENSKO VO FOTOGRAFII KAROLA PLICKU
Matica slovenská, Turč. Sv. Martin, 1949
224 vyobrazení, původní vazba, velký formát
2. vydání
Čtyřjazyčné popisky hlubotiskových fotografii.
Stav : obálka poškozená, jinak dobrý stav.
- Jaromír Dušek
Brázda, Praha, 1992
176 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie a kresby.
Stav : obálka otřepená , první list předsádky natržen cca 3 cm, jinak dobrý stav.
- Enrigue Stanko Vráz
Stav : dobrý
- Lubomír Dorůžka
MF, Praha, 1981
284 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Ilustrace : Vladimír Renčín.
Stav : obálka otřepená, jinak dobrý stav.
- Ivan Herfurt
Horizont, Praha, 1986
320 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : obálka otřepená, jinak dobrý stav.
- Radovan Horný, Karel M. Webr
Academia, Praha, 1985
148 stran, 12 barevných příloh, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje kresby, tabulky, přehledy.
Stav : dobrý
- Karel Dvořák
Profil, Ostrava, 1984
Nestránkováno, brožovaná, velký formát
1. vydání
Obsahuje mnoho černobílých fotografií.
Stav : dobrý
- Milina Ducho 328 ová
Alfa, Bratislava, 1978
222 stran, 197 barevných obrázků, 193 perokreseb, brožovaná, velký formát
3. vydání
Stav : velmi dobrý.
- Dick Francis
Olympia, Praha, 1996
189 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Stav : výborný
- Harald Steffahn
Votobia, Olomouc, 1996
182 stran, původní vazba, střední formát
Obsahuje fotografie.
Stav : na předsádce vepsáno datum a jméno, jinak výborný stav.
- M. Higgins Clarková
Alpress, Frýdek Místek, 1998
198 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Jakob a Wilhelm Grimmové
Stav : desky brože mírně otřepeny viz sken, jinak dobrý stav.
nbsp
- J. W. Goethe
Stav : obálka nahoře otřepena, podlepena, jinak dobrý stav.
- Jiří Niedl
Obsahuje fotografie.
Stav : obálka nahoře natržena cca 2 cm, podlepena, jinak dobrý stav.
- Leo Pavlát
Stav : velmi dobrý stav.
nbsp
- Jan Dlouhý
Šolc a Šimáček, Praha
150 stran, původní vazba, velký formát
S 6 vyobrazeními a 2 barvotiskovými přílohami.
Stav : desky na hřbetu dole natrženy cca 1 cm a rohy dole naraženy, jinak dobrý stav.
- Thomas Mann
Melantrich, Praha, 1950
314 + 309 stran, původní vazba, velký formát
2. vydání
Stav : obálky mírně otřepeny, jinak dobrý stav.
nbsp
- Fachruddín Gurgání
Odeon, Praha, 1979
313 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Ilustrace : Miloslav Troup.
Stav : velmi dobrý.
- Kolektiv autorů
Encyklopedický dům, Praha, 1995
527 + 518 + 492 stran, původní lamino vazba, velký formát
1. vydání
Bohatě dokladováno a dokumentováno fotografiemi, kresbami, mapami.
Stav : velmi dobrý
nbsp
nbsp
- ZPĚVY STARÉ ČÍNY
Čs. spisovatel, Praha, 1974
144 stran, pův. vazba s přebalem, malý formát
Obálka mírně poškozena, jinak dobrý stav.
- Život Buddhův podle posvátných textů indických.
Středisko jógy Králův Háj, Liberec, 1991
50 stran, původní brož s obálkou, střední formát
Ilustrace Václava Císařovská.
Překlad Rudolf Janíček.
Stav : obálka mírně poškozena, v textu občas podtrháváno tužkou, jinak dobrý stav.
nbsp
- Jan Cigánek
SNDK, Praha, 1962
411 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Alfred Brehm, Jaromír Tomeček
Odeon, Praha, 1974
483 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje původní dřevoryty z druhého německého vydání z let 1863-1869.
Stav : obálka otřepená, na hranách odřená, nahoře na hřbetu polepená isolepou-viz sken, jinak dobrý stav.
- Milena Lukešová, Bohumil 344 íha
Stav : dobrý
- Jaroslav Stoklasa, Zdenko Rakušan
Obsahuje fotografie, kresby, technické nákresy bohatě dokumentováno.
Stav : dobrý
- Marcel Aymé
Odeon, Praha, 1989
287 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Jára Pospíšil, Emil Kešner
Panton, Praha, 1978
239 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : velmi dobrý
- Jan Weiss
Stav : obálka otřepená, jinak dobrý stav.
- Robert Crais
Metafora, Praha, 2004
411 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Jaroslav Foglar
Stav : výborný
- Kolektiv autorů
Fragment, Havlíčkův Brod, 2007
126 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Obsahuje mnoho fotografií a mapy.
Stav : výborný
- Vercors
Co vlastně činí člověka člověkem? Čím se odlišujeme od zvířat? , tyto a další základní otázky po podstatě lidství učinil francouzský spisovatel Vercors hlavním tématem svého utopického a filosofujícího románu Nepřirozená zvířata.
MF, Praha, 1958
171 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Heinz Welten
Jos. R. Vilímek, Praha, 1926
304 stran, původní vazba, střední formát
Stav : výborný
- Pierre Souvestre, Marcel Allain
Stav : uvnitř mírně uvolněná vazba, drží, jinak dobrý stav.
- Raymond Chandler
MF, Praha, 1967
212 stran, brožovaná, střední formát
2. vydání
Stav : dobrý
- Roland Dorgeles
Čin, Praha 1927
249 stran, 25 vyobrazení, původní vazba, střední formát
Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav.
nbsp
- Jiřina Parmová
G. Petrů, Praha, 1940
190 stran, původní vazba, střední formát
Obsahuje fotografie z filmu.
Stav : dobrý
- Otfrid Hanstein
Jos. R. Vilímek, Praha
320 stran, původní krásná vazba, střední formát
Ilustrace : Jiří Wowk.
Stav : výborný
- Jan Havlasa
B. Janda, Praha, 1933
270 stran, původní vazba, střední formát
Obálka : Zdeněk Burian.
Stav : obálka-viz. foto, uvnitř razítko, místy a na ořízce drobné skvrnky, jinak dobrý stav.
- O. Hanstein
Stav : výborný
- Kosztolányi Dezsö
ELK, Praha, 1942
247 stran, původní vazba, střední formát
Stav : dobrý
- H. G. Wells
SNKL, Praha, 1959
300 stran, brožovaná, malý formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Lin Jutang
Fr. Borový, Praha, 1938
393 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Stav : dobrý
- F. J. Čečetka
Václav Pavlík, 1941
315 stran, původní vazba, střední formát
Obálka : Zdeněk Burian.
Stav : velmi dobrý !!!
- J. V. Rosůlek
L. Mazáč, Praha, 1940
356 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obálka : Zdeněk Burian.
Ilustrace : J. Zábranský.
Stav : obálka mírně poškozená, jinak dobrý stav.
- Tessa de Loo
Eroika, Praha, 2003
396 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Daniel Defoe
SPN, Praha, 1964
144 stran, původní lamino vazba, malý formát
1. vydání
Ilustrace, obálka, předsádka : Zdeněk Burian.
Součástí je vlepený Komentář a slovníček-viz sken.
Stav : výborný
nbsp
- J. V. Rosůlek
L. Mazáč, Praha, 1940
300 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Ilustrace : Ad. Zábranský.
Obálka : Zdeněk Burian.
Stav : obálka v dobrém stavu, pouze na hřbetu mírně zažloutlá, krásné !
- J. V. Rosůlek
L. Mazáč, Praha, 1940
233 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Ilustrace : Ad. Zábranský.
Obálka : Zdeněk Burian.
Stav : obálka v dobrém stavu, na hřbetu mírně zažloutlá, krásná !
- J. V. Rosůlek
L. Mazáč, Praha, 1940
303 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : J. Zábranský.
Obálka : Zdeněk Burian.
Stav : perfektní-jen obálka je na hřbetě mírně zažloutlá.
- J. V. Rosůlek
L. Mazáč, Praha, 1940
288 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Ad. Zábranský.
Obálka : Zdeněk Burian.
Stav : obálka v dobrém stavu, pouze na hřbetu mírně zažloutlá, jinak krásně zachováno !
- F. J. Čečetka
Václav Pavlík, Praha, 1941
281 stran, původní vazba, střední formát
Obálka : Zdeněk Burian.
Stav : obálka poškozená-viz. foto, jinak dobrý stav.
- Ivan Fiala
Kompletní soubor 33 ks fotografií v původním trojdílném obalu.
Pressfoto, Bratislava, 1977
Rozměry fotografií : 18,5 x 21 cm.
Pětijazyčné popisky.
Stav : dobrý
nbsp
- Ota Pavel
Olympia, Praha, 1989
272 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Adolf Born.
Stav : dobrý
- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5727-1966/7
Ústřední církevní nakladatelství, Praha
134 stran, původní brož, střední formát
Stav : dobrý
- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5720-1959/60
Ústřední církevní nakladatelství, Praha
165 stran, původní brož, střední formát
Stav : brož-viz sken, jinak dobrý stav.
- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5722-1961/2
Ústřední církevní nakladatelství, Praha
141 stran, původní brož, střední formát
Stav : brož-viz sken, jinak dobrý stav.
- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5723-1962/3
Ústřední církevní nakladatelství, Praha
141 stran, původní brož, střední formát
Stav : dobrý
- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5724-1963/4
Ústřední církevní nakladatelství, Praha
142 stran, původní brož, střední formát
Stav : dobrý
- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5726-1965/6
Ústřední církevní nakladatelství
130 stran, původní brož, střední formát
Stav : dobrý
- Miloš Nový
Mír, Praha, 1949
210 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka otřepená, uvnitř na několika místech skvrny, jinak dobrý stav.
- Olga Hejná
Stav : dobrý
- G. Kanovič
Stav : naražené hrany desek, jinak dobrý stav.
- Karel Jaromír Erben
Melantrich, Praha
583 stran, původní vazba, střední formát
Stav : obálka mírně otřepená, jinak velmi dobrý stav.
- Jakub Arbes
Melantrich, Praha, 1940
238 stran, původní vazba, střední formát
Stav : dobrý
- Adolf Branald
NV, Praha, 1959
263 stran, původní vazba, střední formát
4. vydání
Ilustrace a obálka : Kamil Lhoták.
Stav : výborný
- Václav Cibula
Stav : uvnitř věnování bývalému majiteli, jinak dobrý stav.
- Franz Fühmann
Odeon, Praha, 1987
269 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Aleš Krejča.
Stav : výborný
- 17. LISTOPAD 1939 PO 55 LETECH
ČSBS, Brno, 1994
96 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Edgar Wallace
Svoboda, Praha, 1971
220 stran, brožovaná, střední formát
5. vydání
Stav : dobrý
- Philipp Bouhler
Orbis, Praha, 1944
378 stran, 20 vyobrazení, 2 barevné plány, převazba, střední formát
3. vydání
Stav : velmi dobrý
- Willibald Vöring
B. Pištělák, Brno, 1944
346 stran, převazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Alberto Moravia
Odeon, Praha, 1976
522 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : dobrý
- Václav Lacina
ČS, Praha, 1957
172 stran, původní vazba, střední formát
4. vydání
Ilustrace : Eduard Hofman.
Stav : velmi dobrý
- Josef Nesvadba
ČS, Praha, 1986
280 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Stav : velmi dobrý
- N. V. Gogol
ČS, Praha, 1960
73 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Ilustrace : Michal Romberg.
Stav : výborný
- Antonín Trýb
ČS, Praha, 1959
330 stran, původní vazba, střední formát
5. vydání
Přílohu tvoří barevná mapa.
Stav : obálka velmi mírně otřepená, jinak velmi dobrý stav.
- Jaroslav Böhm
Bohatá obrazová výzdoba.
Stav : obálka na hřbetu otřepena, jinak velmi dobrý stav.
- E. S. Gardner
Orbis, Praha, 1968
347 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Vladimír Neff
ČS, Praha, 1980
420 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Vladimír Neff
ČS, Praha, 1975
304 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka mírně otřepená, na hřbetu a hranách zažloutlá, jinak dobrý stav.
nbsp
- Aleksander Krawczuk
Orbis, Praha, 1974
168 stran textu, 8 stran přílohy, brožovaná, střední formát
2. vydání
Stav : dobrý
- H. V. Schumacher
Jos. R. Vilímek, Praha, 1925
355 stran, původní vazba, střední formát
Stav : dobrý
- H. V. Schumacher
Jos. R. Vilímek, Praha, 1926
394 stran, původní vazba, střední formát
Autorisované vydání.
Stav : uvnitř ve třech místech uvolněná vazba, drží, jinak dobrý stav.
- Honoré de Balzac
Melantrich, Praha, 1952
376 stran, původní vazba, střední formát
Stav : obálka na jednom místě natržena-viz sken, jinak dobrý stav.
- Jaroslav Durych
Melantrich, Praha, 1944
363 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : velmi dobrý
- Alberto Moravia
Svobodné slovo, Praha, 1967
194 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Karel Laštovka.
Stav : dobrý
- Kinga Wisniewska-Roszkowska
Salvo, 1990
77 stran, brožovaná, střední formát
Stav : dobrý
- Zdenko Feyfar
Orbis, Praha, 1968
228 stran, 166 fotografií, původní vazba, velký formát
3. vydání
Stav : dobrý
- Dagmar Lánská
Avokádo, Plze 328 , 1995
125 stran, brožovaná, malý formát
3. vydání
Stav : dobrý
- Kolektiv autorů
Stav : obálka ve hřbetu dole natržena cca 3 cm, podlepená, jinak výborný stav.
- Ervín Hrych, Aleš Česal
Regia, Praha, 2004
487 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Petr Hora
Stav : uvnitř vzadu částečně povolená vazba, jinak dobrý stav.
- Václav Fiala
Cestopis.
Orbis, Praha, 1942
262 stran, původní vazba, velký formát
3. vydání
130 fotografií : Václav Fiala.
Zvláštní přílohu tvoří vlepená rozkládací mapa.
Stav : obálka poškozená, jinak dobrý stav.
- Rudolf Janda
Česká grafická Unie, Praha, 1943
14 stran textu, 212 celostránkových černobílých fotografií, původní vazba, velký formát
1. vydání
Fotografie : Rudolf Janda.
Stav : obálka otřepená, jinak výborný stav.
nbsp
- Bohumil Hrabal
Stav : dobrý
- Dušan Šindelář
Odeon, Praha, 1978
296 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje mnoho fotografií.
Bohatě dokumentováno.
Stav : obálka natržena-viz sken, mírně otřepena, uvnitř výborný stav.
- Od řeckých počátků po rétoriku 20. století.
Academia, Praha, 1998
182 stran, původní lamino vazba, velký formát
2. vydání
Stav : výborný
- Jaroslav Hašek
Práce, Praha, 1983
432 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Vladimír Tesař.
Stav : dobrý
- Daniel Defoe
Odeon, Praha, 1975
509 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Ilustrace : Adolf Born.
Stav : obálka poškozena, zašpiněna, jinak dobrý stav.
- Dick Francis
Olympia, Praha, 1988
254 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Dick Francis
Olympia, Praha, 1985
248 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Erle Stanley Gardner
Odeon, Praha, 1974
364 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Robert B. Parker
BB/art, 1997
173 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Dick Francis
Olympia, Praha, 1993
239 stran, brožovaná, střední formát
2. vydání
Stav : výborný
- Dick Francis
Olympia, Praha, 1989
285 stran, 48 stran obrazové přílohy, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
nbsp
- Georges Simenon
Odeon, Praha, 1983
260 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Georges Simenon
MF, Praha, 1977
236 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Jaroslav Dietl
MF, Praha, 1988
304 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Michael Collins
Saga, Praha, 1997
160 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Sam Llewellyn
Saga, Praha, 1996
234 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Stefan Zweig
Odeon, Praha, 1986
235 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Frantešek Janouch
MF, Praha, 1990
224 stran, brožovaná, střední
1. vydání
Ilustrace : Jan Kristofori.
Stav : velmi dobrý
- Andrew M. Greeley
Ikar, Praha, 1994
339 stran, původní vazba, střední formát
Stav : výborný
- Robert Merle
Stav : velmi dobrý
- Vladimír Páral
Melantrich, Praha, 1982
289 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Arthur Herzog
Gemini, Bratislava, 1993
240 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Antonín Matzner
MF, Praha, 1987
288 stran textu, 16 stran přílohy, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Andrew Klavan
Alpress, Frýdek-Místek, 1996
327 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Keith Ablow
BB/art, Praha, 2006
245 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- F. Paul Wilson
Cesty, Praha, 1994
231 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Francis Roe
Tiberone, 1996
360 stran, původní vazba, střední formát
Stav : výborný
- Jaroslav Dvořák
Profil, Ostrava, 1989
95 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie a mapu trasy.
Stav : dobrý
- A. Kononov
SNDK, Praha, 1951
63 stran, původní vazba, velký formát
3. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : obálka na přední straně odřená-viz sken, jinak dobrý stav.
- Jevgenij Čarušin
Stav : dobrý
- Stanislav Kostka Neumann
Stav : velmi dobrý.
- Lawrence Block
BB/art, Praha, 1998
207 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Mark Nykanen
BB/art, Praha, 2006
316 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Mario Puzo
ČS, Praha, 1980
270 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Bari Woodová
Ikar, Praha, 1996
249 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
nbsp
- Truman Capote
Melantrich, Praha, 1989
360 stran, lamino vazba, střední formát
2. vydání
Stav : výborný
- Agatha Christieová
Odeon, Praha, 1987
605 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Josef Augusta
Stav : dobrý
- František Branislav
ČS, Praha, 1957
250 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Uvnitř podpis autora.
Stav : obálka velmi mírně otřepená, jinak velmi dobrý stav.
- A. C. Clarke
Práce, Praha, 1991
240 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- E. S. Gardner
Brána, Praha, 1997
160 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- FOTOGRAFIE 1947
Práce, Praha, 1947
96 stran, svázáno, velký formát
Hlubotiskové přílohy, m. j.: Ehm, Hák, Jírů, Jeníček, Reichmann a j.
Stav : výborný
nbsp
- Ross Macdonald
NV, Praha, 1994
159 stran, brožovaná, střední formát
2. vydání
Stav : výborný
- Nancy Taylorová Resenbergová
Ikar, Praha, 1994
310 stran, původní vazba, střední formát
Stav : výborný
- VĚDA A TECHNIKA ML Aacute DEŽI
MF, Praha, 1962
936 stran, svázáno, velký formát
Stav : dobrý
- VĚDA A TECHNIKA ML Aacute DEŽI
MF, Praha, 1961
936 stran, svázáno, velký formát
Stav : dobrý
- Jaroslav Pacovský, Jaromír Plch
Sportovní a turistické nakladatelství, Praha, 1962
156 stran, z toho139 příloh, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : obálka otřepená, uvnitř věnování, jinak velmi dobrý stav.
- Ed McBain
ČS, Praha, 1994
280 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Ed McBain
ČS, Praha, 1995
240 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Ed Mc Bain
ČS, Praha, 1995
160 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Ed McBain
ČS, Praha, 1994
224 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Ed McBain
ČS, Praha, 1994
288 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Livius
Svoboda, Praha, 1971
500 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka na přední straně nahoře natržena cca 1 cm, jinak velmi dobrý stav.
- Arriános
Svoboda, Praha, 1972
347 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka na hřbetu dole otřepená, jinak dobrý stav.
- Jiří Marek
Svoboda, Praha, 1991
728 stran, brožovaná, střední formát
3. vydání
Stav : výborný
- Jacgueline Susann
Melantrich, Praha, 1993
444 stran, lamino vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Radko Pytlík, Milan Jankovič
Stav : obálka mírně otřepena, na jednom místě natržena, uvnitř výborný stav.
- Anton Myrer
Euromedia Group, Praha, 2001
1. vydání
Stav : výborný
- Jindřich Marco
MF, Praha, 1990
160 stran, brožovaná, velký formát
1. vydání
Dokumentární fotografická publikace.
Stav : velmi dobrý
- František Flos
Albatros, Praha, 1976
345 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Ilustrace : Václav Junek.
Stav : dobrý
nbsp
- Milan Kundera
ČS, Praha,1968
280 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : obálka mírně otřepená, jinak dobrý stav.
- Josef Solnický
Stav : výborný
- Leopold Čada
Uvnitř podpis autora.
Stav : dobrý
nbsp
- Ilja Hurník
Uvnitř podpis autora.
Stav : obálka mírně otřepená, na zadní straně natržená, jinak dobrý stav.
- Dušan Šindelář
Albatros, Praha, 1981
223 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie a barevné reprodukce uměleckých děl.
Stav : výborný
- Zdeněk Kriebel
170 stran, původní lamino vazba, střední formát
4. vydání
Ilustrace : Jiří Trnka.
Stav : dobrý
nbsp
nbsp
- Gregg Andrew Hurwitz
BB / art, Praha, 2001
299 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Bret Easton Ellis
Votobia, Olomouc, 1995
348 stran, původní vazba, velký formát
Stav : výborný
- Bill Pronzini, Martin H. Greenberg
Domino, Ostrava, 2005
602 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Douglas Preston
BB/art, Praha, 2006
390 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : výborný
nbsp
- Philif Kerr
Mustang, Plze 328 , 1977
366 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- V. V. Štech, Josef Ehm
Družstevní práce, Praha, 1948
46 stran textu, 409 obrázků, původní vazba, velký formát
Stav : obálka mírně poškozená, uvnitř razítko, jinak dobrý stav.
- Ivan Poded 328 ák
SHV, Praha, 1961
148 stran, 8 stran přílohy, brožovaná, malý formát
1. vydání
Stav : dobrý
nbsp
- Rade Drainac
Odeon, Praha, 1967
105 stran, původní vazba, malý formát . Kolibřík
1. vydání
Stav : pouzdro chybí,jinak dobrý stav.
- Chauncey C. Loomis
Metafora, Praha, 2000
334 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Kolektiv autorů
NV, Praha, 1970
303 stran, původní plastová vazba, malý formát
1. vydání
Obsahuje kresby, technické nákresy, tabulky.
Stav : vazba mírně ušpiněna, jinak dobrý stav.
- Kolektiv autorů
SPN, Praha, 1963
170 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Teodor Rotrekl, Zdeněk Burian.
Stav : deks yna jednom místě cca 1 cm natrženy a dobově slepeny průhlednou lepící páskou, jinak výborný stav.
- Agatha Christie
Stav : dobrý
- Josef Škvorecký
MF, Praha, 1991
288 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- ĹAHKÝ MOTOCYKEL JAWA
Slovensky.
46 stran, brožovaná, střední formát
Obsahuje fotografie, technické nákresy, tabulky.
Stav : brož ušpiněna, na hřbetu a hranách otřepená, vevnitř místy mastné skvrny, relativně dobře zachováno.
- Kálidásah Rtusanháram
Číslovaný výtisk : 745.
Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav.
Zažloutlé okraje jsou způsobeny skenováním.
nbsp
- Karel May
Stav : dobrý
- M. I. Rzjanin
Rusky.
Státní nakladatelství architektury a urbanistiky, Moskva, 1950
170 stran textu a technických nákresů, 168 obrazových příloh, původní vazba, velký formát (26 x 34 cm)
Kniha o architektuře SSSR.
Stav : obálka ušpiněná, na hranách mírně otřepená, uvnitř velmi dobrý stav.
nbsp
- Kolektiv autorů
Rusky.
Publikace zaměřená na ukrajinskou architekturu.
Státní vydavatelství literatury o strojírensví a architektuře, Moskva, 1954
22 stran textu a technických nákresů, 205 černobílých fotografií, původní vazba, velký formát (27 x 35 cm)
Stav : obálka ušpiněná-viz sken, na hranách odřená, uvnitř velmi dobrý stav.
- Č. B. Mak-Grju
Rusky.
Zajímavá publikace o architektuře.
Akademie architektury SSSR, Moskva, 1949
194 stran, původní vazba, velký formát (26 x 34 cm)
Stav : obálka ušpiněná, na jednom místě natržená-viz sken, uvnitř velmi dobrý stav.
- A. Kolasanti
Rusky.
Obrazová publikace.
Akademie architektury SSSR, Moskva, 1947
192 celostránkových černobílých reprodukcí, původní vazba, velký formát (26 x 34 cm)
Stav : obálka mírně ušpiněná, mírně zažloutlá, uvnitř velmi dobrý stav.
- Jaroslav Andrt
SNTL, Praha, 1984
476 stran, původní lamino vazba, střední formát
3. vydání
Stav : dobrý
- Růžena Trnková
ČS, Praha, 1972
148 stran textu, 24 stran příloh, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Jiří Trnka.
Stav : dobrý
nbsp
- DOM Aacute CÍ LÉKA 344 PRO ŽENY
Columbus, Praha, 2003
551 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Stav : horní pravý roh vazby naražen-viz sken, jinak dobrý stav.
- Lawrence Block
Jiří Buchal, Praha, 2002
279 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- W. E. Johns
Stav : výborný
- Edgar Wallace
Zeras, Praha, 1993
189 stran, původní lamino vazba, střední formát
Stav : dobrý
- William Saroyan
Práce, Praha, 1981
264 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : přední strana brože v rohu dole zlomena-viz sken, jinak dobrý stav.
- Peter Kidson
Pallas, Bratislava, 1974
188 stran, 210 reprodukcí, z toho 102 barevných
1. vydání
Stav : obálka poškozena, jinak velmi dobrý stav.
- Anna Šwiderková
Panorama, Praha, 1987
256 stran textu, 32 stran obrazových příloh, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : obálka na hřbetu velmi mírně zažloutlá, jinak dobrý stav.
- Lama Jongdän, Alexandra David-Neelová
Odeon, Praha, 1990
318 stran, původní vazba, velký formát
4. vydání
Ilustrace : Jaromír Skřivánek.
Stav : velmi dobrý
- Jack Higgins
Cento, Praha, 1998
176 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Ho Či Min
Středočeské nakladatelství, Praha, 1973
46 stran, původní celokožená vazba, malý formát
1. vydání, jen 1000 výtisků.
Obsahuje barevné fotografie, bohatě ilustrováno.
Stav : výborný
- Blaise Cendrars
Odeon, Praha, 1987
130 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík
1. vydání
Vloženo v původním lepenkovém pouzdru.
Stav : výborný
- Louise Labéová
Vloženo v původním lepenkovém pouzdru.
Stav : vazba na hřbetu nažloutlá, jinak dobrý stav.
- Jozef Ponec
Slovensky.
Příroda, Bratislava, 1979
244 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje kresby, mnoho černobílých a barevných fotografií.
Stav : dobrý
- Josef Sonický
Profil, Ostrava, 1984
110 stránek barevných fotografií, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : uvnitř věnování bývalému majiteli, jinak dobrý stav.
- Jirí Wolker
SNKLU, Praha, 1964
69 stran, původní celokožená vazba, malý formát, Kolibřík
1. vydání
Ilustrace : Adolf Born.
Stav : na vazbě skvrny, ohmatáno.
- Viktor Dyk
ČS, Praha, 1978
107 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík .
7. vydání
Ilustrace : Jitka Walterová.
Stav : dobrý
- Jarmila Urbánková
ČS, Praha, 1976
130 stran, původní celokožená vazba, malý formát, Kolibřík
2. vydání
Ilustrace : Josef Liesler.
Stav : uvnitř podpis, jinakvelmi dobrý stav.
- FILMOVÉ POVÍDKY LADISLAVA PECH Aacute ČKA
Kruh, Hradec Králové, 1991
238 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Jiří Šalamoun.
Stav : dobrý
- Francois de Belleforest
Edice : Lyra Pragensis, svazek 84.
Supraphon, Praha, 1987
124 stran, původní celokožená vazba, malý formát, Kolibřík
1. vydání
Ilustrace : Josef Liesler.
Stav : dobrý
- Jaroslav Foglar
Blok, Brno, 1971
201 stran, původní vazba, střední formát
11. vydání
Stav : dobrý
- Sergej Jesenin
Stav : dobrý
- Eva Bernardinová
ČS, Praha, 1989
121 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík
1. vydání
Ilustrace : Miroslav Houra.
Stav : dobrý
- Josef Peterka
ČS, Praha, 1989
119 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík
1. vydání
Ilustrace : Pavel Roučka.
Stav : dobrý
nbsp
- Vladimír Janovic
ČS, Praha, 1983
93 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík
1. vydání
Ilustrace : Rastislav Michal.
Stav : velmi dobrý.
- Jan Pilař
ČS, Praha, 1985
205 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík
3. vydání
Ilustrace : Ludmila Jiřincová.
Stav : obálka na zadní straně natržena cca 2 cm, jinak dobrý stav.
nbsp
- Henri Perruchot
MF, Praha, 1965
344 stran, 12 stran příloh, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka mírně otřepená, uvnitř razítko, jinak dobrý stav.
nbsp
nbsp
- YOGA LIFE
Obsahuje fotografie, kresby a fotografie yogistických cviků (asán).
Stav : dobrý
nbsp
- Howard Fast
NV, Praha, 1956
387 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Stav : dobrý
nbsp
- L. M. Pařízek
Aventinum, Praha, 1945
188 stran textu, fotografická příloha, brožovaná, velký formát
Obsahuje faksimile dopisu Alberta Pražáka.
Obálka : Vojtěch Kubašta.
Stav : obálka brože poškozena, jinak dobrý stav.
- Erich Maria Remarque
Odeon, Praha, 1986
356 stran, brožovaná, střední formát
5. vydání
Stav : brož na hřbetu odřená, jinak dobrý stav.
- Bohumil Vavroušek Slavetínský
852 stran, brožovaná, velký formát
Obsahuje fotografie, kresby.
Stav : ohmatáno, očteno, jinak dobře zachováno.
nbsp
- Oldřich Sirovátka
Albatros, Praha, 1975
141 stran, původní lamino vazba, velký formát
1. vydání
Ilustrace : Jindřich Kovařík.
Stav : dobrý
- Henryk Holder
Polsky.
Wydawnictwo Ministerstwa obrony narodowej, Warszawa, 1963
103 stran + 33 stran barevných obrazových tabulí, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : chybí obálka, jinak velmi dobrý stav.
- Marie Majerová
Čin, Praha, 1928
201 stran, brožovaná, malý formát
2. vydání
Obálka a ilustrace : Václav Špála.
Stav : brož na hřbetu na dvou místech natržena, uvnitř podpis bývalého majitele, jinak dobrý stav.
nbsp
- N Aacute BOŽENSTVÍ V DĚJIN Aacute CH I V SOUČASNOSTI
SNPL, Praha, 1961
470 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : obálka chybí, jinak dobrý stav.
- Edvard Beneš
3. svazky.
Orbis, Praha, 1927 a 1929
553 + 612 + 685 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání-třetí díl.
Stav : u prvního dílu uvnitř poškozeny desky, na zadní straně desek skvrny, jinak dobrý stav.
nbsp
- K.O.Hrubý
KN, Brno, 1962
Nestránkováno,původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : obálka otřepená, na přední straně dole obálka natržena, jinak dobrý stav.
- Kolektiv autorů
Dům osvěty, Hlučín, 1960
80 stran, brožovaná, střední formát
Obsahuje fotografie.
Stav : dobrý
- Tomáš ze Štítného
Stará 344 íše, Morava, 1937
134 stran, brožovaná, malý formát
Stav : dobrý, obálka trošku ušpiněná.
- Ludvík Aškenazy
Stav : výborný
- Kolektiva autorů
Nakladatelství ČOS, Praha, 1947
120 stran, brožovaná, střední formát
Obsahuje kresby a technické nákresy.
Stav : dobrý
- Kolektiv autorů
Academia, Praha, 1984
397 stran, původní vazba, velký formát
Obsahuje mnoho fotografií, fotografických reprodukcí uměleckých děl, technických nákresů.
Stav : výborný
- Karel Kumprecht
2 svazky.
A. Neubert, Praha, 1942
1008 + 1040 stran, původní vazba, střední formát
8., 9. vydání
Stav : dobrý
- Jan 344 ezáč
SNKLU, Praha, 1962
18 stran textu, 60 stran obrazové přílohy, původní brož, střední formát
1. vydání
Stav : brož mírně poškozená, podlepená uprostřed nahoře viz sken, uvnitř ve stejném místě mírně natrženo pět listů, jinak dobrý stav.
- LUBOMĚ 344
OÚ, Luboměř, 1995
63 stran, brožovaná, střední formát
Obsahuje fotografie, kresby, nákresy a mapy.
Stav : výborný
- Jarmila Loukotková
ČS, Praha, 1989
442 stran, původní vazba, střední formát
5. vydání
Stav : velmi dobrý
- Eduard Bass
ČS, Praha, 1953
513 stran, původní vazba, střední formát
12. vydání
Ilustrace : František Tichý.
Stav : obálka otřepená, na hřbetu zažloutlá, jinak dobrý stav.
nbsp
- Jan Spurný
Stav : dobrý
nbsp
- Karel Jiřík a kol.
Stav : velmi dobrý
- Jaromír John
Albatros, Praha, 1984
374 stran, původní vazba, velký formát
4. vydání
Ilustrace : František Tichý.
Stav : výborný
- Kolektiv autorů
Obrazová publikace.
Ot.Štroch-Marien, Praha, 1941
348 stran, původní vazba, velký formát
Stav : obálka chybí, jinak výborný stav.
- Ratibor Budiš
MF, Praha, 1977
99 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Jarmila Glazarová
Stav : výborný
- Lev Kuršner
SNDK, Praha, 1965
141 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Miroslav Váša.
Stav : uvnitř přelepený podpis bývalého majitele, jinak dobrý stav.
- Anastasija Perfiljevová
Stav : dobrý
nbsp
- František Halas
Stav : výborný
- Anna Jakábová, Vlasta Lu 328 áčková
Príroda, Bratislava, 1990
100 stran, brožovaná, střední formát
1. vydaní
Obsahuje fotografie a nákresy, podpis autora s věnováním.
Stav : dobrý
- Tichon Semuškin
Stav : obálka poškozena.
- Roger Highfield, Paul Carter
ALN, Praha, 1994
268 stran, původní vazba, střední formát
Obsahuje fotografie.
Životopisná kniha o největším fyzikovi minulého století.
Stav : výborný
nbsp
- Ed McBain
Jiří Buchal, Praha, 2001
165 stran, původní vazba, střední formát
1. české vydání
Stav : výborný
- Jean Laude
Odeon, Praha, 1973
293 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje mnoho fotografii.
Stav : obálka na hřetě mírné poškozena, jinak dobrý stav.
- PLUTARCHOS
Odeon, Praha, 1973
96 stran, původní vazba, malý formát
1. vydání
Ilustrace : Zde 328 ka Krejčová.
Stav : obálka mírně otřepená, na jednom místě natržena cca 1 cm, jinak dobrý stav.
- O. Henry
SNKL, Praha, 1955
309 stran, brožovaná, malý formát
2. vydání
Stav : obálka brože otřepena, jinak dobrý stav.
- Miroslav Lamač
Odeon, Praha, 1983
94 stran, 45 barevných a 1 černobílá reprodukce, původní vazba, střední formát
1. vydání
Edice : Malá galerie.
Stav : výborný.
- Josef Sadil
Orbis, Praha, 1953
241 stran, 40 stran obrazových příloh, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka otřepená, na hranách odřená, jinak velmi dobrý stav.
nbsp
nbsp
- Otakar Štorch-Marien
Stav : dobrý stav.
- Peter Kidson
Artia, Praha, 1973
198 stran, 102 barevné, 108 černobílé ilustrace.
Stav : výborný
- Homér
Stav : dobrý
- Milada Vilímková
MF, Praha, 1977
344 stran včetně 32 stran barevných příloh, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : obálka na hřbetu poškozená, jinak dobrý stav.
- Josef Kulheim
Frant. Bartoš, Přerov, 1940
73 stran, volné listy v původní obálce, střední formát
Podpis autora.
Stav : výborný
- Alexandr Buchner
Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav.
- Kolektiv autorů
Stav : obálka místy podlepena, uvnitř dedikace bez souvislosti, jinak velmi dobrý stav.
- Luboš Hlaváček
Stav : dobrý
nbsp
- Karel Kumprecht, Jürgen Ostmeyer
Pražské nakladatelství Jiřího Poláčka, Praha, 1997
592 + 320 stran, původní lamino vazba, střední formát
3. vydání
Stav : výborný
nbsp
- Antoine de Saint-Exupéry
Verus Via, Vranov nad Dyjí, Morava, 1994
198 stran, původní vazba, střední formát
Obsahuje fotografie.
Stav : velmi dobrý
- Bohumil Hrabal
ČS, Praha, 1986
428 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : obálka na hřbetu zažloutlá, jinak dobrý stav.
- John Steinbeck
Stav : výborný
- Bohumil Hrabal
ČS, Praha, 1989
333 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : brož na hřbetu zažloutlá, jinak dobrý stav.
- Dick Francis
Olympia, Praha, 1974
228 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : obálka mírně otřepená, jinak dobrý stav.
- Vladimír Neff
ČS, Praha, 1982
384 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Ilustrace : Cyril Bouda.
Stav : velmi dobrý
- Wiktor Czermak
Polsky.
Franciszek Bondego, Wiedeń
338 stran, původní zdobená vazba, velký formát
Obsahuje 100 ilustrací v textu a 18 vevázaných skládacích příloh.
Stav : výborný
nbsp
- František Janouch
Svět sovětů, Praha, 1966
182 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje černobílé a barevné fotografie.
Stav : obálka otřepena, jinak dobrý stav.
- Zdeněk Kropáč
Svět sovětů, Praha, 1966
208 stran textu, 16 stran příloh, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : obálka poškozena, jinak dobrý stav.
nbsp
- Iain Stewart
Anglicky.
511 stran, brožovaný, střední formát
2. vydání
Stav : výborný
- Václav Patočka
Stav : dobrý
- Jiří Mareš, František Vančura
Obsahuje mj. základy, které potřebuje každý zájemce o hodinářství a zlatnictví.
SPN, Praha, 1971
320 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie a mnoho technických nákresů, přílohy pod páskou.
Stav : vazba velmi mírně odřená (na hranách), jinak výborný stav.
- Václav Formánek
Stav : obálka na hřbetu mírně zažloutlá, jinak velmi dobrý stav.
- Mirko Očadlík
Stav : obálka ušpiněná, jinak dobrý stav.
- Kolektiv autorů
Stav : výborný
- Romain Rolland
Stav : dobrý
- Kolektiv autorů
2 svazky.
SPN, Praha, 1986-1987
256 + 240 stra, 158 + 175 obrázků, původní lamino vazba, malý formát
1. vydání
Ilustrace : Ladislav Urban a Ladislav Urban ml.
Stav : výborný
- Ernst J. Grube
Artia, Praha, 1973
202 stran, 105 barevných a 101 černobílých ilustrací, převzatých z anglického originálu, původní vazba, velký formát
Stav : obálka mírně poškozená, jinak dobrý stav.
- Lubor Pok
Stav : výborný
nbsp
- Jindřich Bek
Stav : chybí obálka, jinak dobrý stav.
- Miloslav Stingl
Svoboda, Praha, 1974
534 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje mnoho černobílých a barevných fotografií.
Ilustrace : Josef Paukert.
Stav : uvnitř u zadní desky prasklá vazba, posledních pár listů uvolněno z vazby, jinak dobrý stav.
- Bratři Čapkové
ČS, Praha, 1957
274 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Jiří Marek
Obsahuje barevné fotografie.
Stav : dobrý
- Jiří Baier
Artia, Praha 1993
64 stran, původní lamino vazba, střední formát
Stav : výborný
- Mirko Pašek
Albatros, Praha, 1980
349 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Jaromír Vraštil.
Stav : výborný
- VČELA MORAVSK Aacute
Obsahuje fotografie, technické nákresy.
Stav : desky-viz sken, uvnitř místy skvrny, očteno, poměrně dobře zachováno.
- VČELA MORAVSK Aacute
Obsahuje fotografie.
Stav : desky-viz sken, uvnitř místy skvrny, očteno, poměrně dobře zachováno.
- Kolektiv autorů
Odeon, Praha, 1984
333 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje mnoho barevných reprodukcí uměleckých děl.
Stav : výborný
- Otmar Gergelyi, Karol Wurm
Slovensko-německý text.
Přehled kostelních varhan na Slovensku.
Opus, Bratislava, 1982
367 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje mnoho barevných fotografií a detailní popisy varhan.
Stav : výborný
- VČELA BRNĚNSK Aacute
Obsahuje dobové reklamy.
Stav : desky poškozeny-viz sken, uvnitř razítka, místy skvrny, očteno, dobře zachováno, zajímavé.
- Guido Piovene, Anna Pallucchiniová
Odeon, Praha, 1987
140 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : výborný
- Norbert Lynton
Artia, Praha, 1981
192 stran, původní vazba, velký formát
Stav : výborný
- Jaroslav Kresánek, Dionýz Dugas
Slovensky.
Osveta, Martin, 1985
311 stran, původní lamino vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje mnoho barevných fotografií.
Stav : výborný
- Walter Wiener
Stav : výborný
- Otomar Rabštejnek, Miroslav Poruba
SZN, Praha, 1983
260 stran, 20 černobílých tabulí, 198 barevných fotografií, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Jiří Čihř, Miroslav Kovanda
SZN, Praha, 1983
352 stran, původní lamino vazba, střední formát
Stav : výborný
nbsp
- Dušan Randuška, Milan Križo
Slovensky.
Príroda, Bratislava, 1983
430 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje mnoho barevných fotografií.
Stav : výborný
- Thor Heyerdahl
MF, Praha, 1981
224 stran textu, 48 stran příloh, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : výborný
- Jan Galandauer, Miroslav Honzík
Panorama, Praha, 1982
272 stran textu, 32 stran obrazových příloh, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : výborný
- Hans Bardtke
Vyšehrad, Praha, 1990
304 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Obsahuje fotografie, mapy.
Stav : výborný
- Alexandre Dumas
Albatros, Praha, 1986
377 + 449 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Michal Kudělka.
Stav : velmi dobrý
- Milan Bauman
Práce, Praha, 1981
344 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Teodor Rotrekl.
Stav : dobrý
- Elizabeth Lanyonová
157 stran, původní lamino vazba, střední formát
Obsahuje mnoho fotografií.
Stav : výborný
- Eric Knight
Albatros, Praha, 1970
180 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Ilustrace : Jiří Krásl.
Stav : dobrý
- Nikolaj Čukovskij
KOD, svazek 35.
Albatros, Praha, 1970
330 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Ilustrace : František Tručka.
Stav : uvnitř razítko bývalého majitele, jinak dobrý stav.
- Fedor Soldan
Melantrich, Praha, 1980
124 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje reprodukce uměleckých děl.
Stav : dobrý
- Ludvík Kundera
Jazzová sekce, Praha, 1983
262 stran, brožovaná, střední formát
Obsahuje reprodukce uměleckých děl.
Stav : první strana brože-zlomený pravý dolní roh, na prvních několika listech hnědá skvrna, jinak dobrý stav.
- Vladimír Hulpach
Stav : dobrý
- Herbert Friedrich
Poslední plavba Willema Barentse.
Albatros, Praha, 1985
452 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Lumír Ševčík.
Stav : dobrý
- Nikolaj Čukovskuj
Z historie mořeplaveckých objevů osmnáctého století.
Albatros, Praha, 1966
385 stran, původní vazba, střední formát
7. vydání
Ilustrace : František Tručka.
Stav : dobrý
nbsp
- Antoine Francois Prévost
Odeon, Praha, 1983
153 stran, původní vazba, velký formát
11. vydání
Ilustrace : Jan Kudláček.
Stav : obálka vzadu nahoře natržená, jinak uvnitř výborný stav.
- Zdislava Kroftová-Roztocká
Stav : dobrý
- Karel Jaromír Erben
Stav : dobrý
- John Steinbeck
Stav : obálka otřepená, na zadní straně natržená, jinak dobrý stav.
- Kolektiv autorů
SZN, Praha, 1957
181 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie a kresby.
Stav : dobrý
- Štefan Puškáš
Slovensky.
SVPL, Bratislava, 1960
142 stran, brožovaná, střední formát
2. vydání
Obsahuje fotografie a technické nákresy.
Stav : dobrý
- Ladislav Rubeš
SZN, Praha, 1957
341 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie, kresby, tabulky.
Stav : vazba-viz sken, jinak dobrý stav.
- Rudolf Hromada
SPN, Praha, 1964
392 stran, původní lamino vazba, malý formát
2. vydání
Stav : dobrý
- Luboš Kropáček
SPN, Praha, 1984
532 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Stav : velmi dobrý
- Jaromír Tomeček
Albatros, Praha, 1982
190 stran, původní vazba, velký formát
2. vydání
Ilustrace : Mirko Hanák.
Typografie : Oldřich Hlavsa.
Stav : obálka otřepená, na několika místech natržená cca 1 cm, jinak výborný stav.
- Joel Chandler Harris
Albatros, Praha, 1972
144 stran, původní lamino vazba, velký formát
3. vydání
Ilustrace : Ota Janeček.
Stav : na zadní straně desek oděrky, na několika listech skvrny, jinak dobrý stav.
- Eduard Petiška
Stav : výborný
- Alois Jirásek
Stav : dobrý
- Adolf Hoffmeister
ČS, Praha, 1961
136 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Typografie : Zdenek Seydl.
Stav : dobrý
- Aleš Fuchs
Stav : dobrý
nbsp
nbsp
- FRANTIŠEK TICHÝ
Mánes, Praha, 1962
Nestránkováno, brožovaný, velký formát
Obsahuje reprodukce obrazů.
Stav : dobrý
- Bohumil 344 íha
Stav : výborný
- Svjatoslav Sacharnov
Stav : výborný
- Edgar Wallace
Stav : dobrý
- Edgar Wallace
NV, Praha, 1992
160 stran, brožovaná, střední formát
2. vydání
Stav : dobrý
- Edgar Wallace
Argo, Praha, 1993
103 stran, brožovaná, střední formát
Stav : velmi dobrý
- Edgar Wallace
Vyšehrad, Praha, 1992
224 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Kolektiv autorů
Profil, Ostrava, 1990
127 stran, brožovaná, velký formát
1. vydání
Fotografická publikace.
Stav : dobrý
- Zbyněk M. Duda
Pojednává o protifašistickém odboji.
NV, Praha, 1994
224 stran textu, 16 příloh, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
nbsp
- John Tarrant
Votobia, Letohrad, 1994
258 stran, původní vazba, střední formát
Stav : velmi mírně otřepená obálka, jinak dobrý stav.
- Karel Sýs
Stav : dobrý
- Kolektiv autorů
Bylinami, vůněmi, čaji, koupelemi, masážemi, půstem, vegetariánskou a syrovou stravou.
Salvo, 1990
223 stran, brožovaná, střední formát
Obsahuje recepty a návody.
Stav : dobrý
- Zinovij Davydov
Stav : na ořízce skvrna, jinak dobrý stav.
- Jaroslav Pecháček
Albatros, Praha, 1978
302 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Jindřich Kudělka.
Stav : velmi dobrý stav.
- Miloš V. Kratochvíl
Dějiny naší země.
SNDK, Praha, 1961
331 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : obálka otřepená, na zadní střaně natržena, jinak dobrý stav.
- Rudolf Kalčík
Stav : dobrý
- Kolektiv autorů
Zaměřeno na vojenskou zdravotnickou problematiku.
NV, Praha, 1961
412 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie, kresby a technické nákresy.
Stav : uvnitř vepsána upomínka na zápisové řízení, na několika místech skvrnky, jinak dobrý stav.
- POH Aacute DKA O ´AL Aacute ´ADDÍNOVI A KOUZELNÉ LAMPĚ
Příběh z Tisíce a jedné noci.
SNKL, Praha, 1961
156 stran, brožovaná, malý formát
3. vydání
Stav : dobrý
- Frá 328 a Velkoborský
Sndk, Praha, 1957
100 stran, původní vazba s přebalem, velký formát
Ilustrace : Vladimír Fuka.
1. vydání
Stav : oděrky a skvrnky na obálce, jinak dobrý
- Hermína Franková
Sndk, Praha, 1964
74 stran, původní vazba, střední formát
Ilustrace : Ota Janeček
1. vydání
- Einhornová-Einhorn
Fotopublikace.
Práce, Praha, 1975
312 stran, původní vazba, velký formát
2. vydání
Výpravná fotopublikace známé dvojice fotografů o krásách Československé země.
Stav : velmi dobrý
- MOSKVIČ 412,427,434
Návod k obsluze.
Mototechna
120 stran, brožovaná v původním plastovém obalu, střední formát
Obsahuje fotografie a technické nákresy.
Stav : dobrý
- Ed Mc Bain
BB Art, Praha, 1997
254 stran, původní vazba s přebalem, střední formát
Stav : dobrý
- Ed Mc Bain
BB Art, Praha, 1998
176 stran, původní vazba s přebalem, střední formát
Stav : dobrý
- Tatra 815-260N51-prospekt
Anglicky.
Tatra Joint-Stock Company, Kopřivnice
2 strany, velký formát
Stav : velmi dobrý
- Tatra 815-250R11-prospekt
Anglicky.
Tatra, a. s., Kopřivnice
2 strany, velký formát
Stav : velmi dobrý
- Lytton Strachey
Odeon, Praha, 1980
197 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : dobrý
- Pět jugoslávských novel
Nakladatel : ODEON
Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()
- T 344 EBOVSKÝ KOSTEL-1738-1938
Vydáno roku 1938.
35 stran, brožovaná, střední formát
Obsahuje fotografie.
Stav : dobrý
- Fotopřístroj Ljubitel2-prospekt
Merkuria
12 stran, brožovaný, střední formát
Stav : dobrý
- Czechoslovakia
Old culture and new life-propagační průvodce
Anglicky.
Orbis, Praha, 1947
156 stran, brožovaný, střední formát
Obsahuje černobílé fotografie, mapy.
Fotografie tištěny hlubotiskem.
Stav : na zadní straně obálky skvrna, drobné oděrky viz. sken, jinak dobrý.
-
. . Maestrii picturii romanesti
Rok vydání : 1953
Počet stran : 140 stran
-
. . Blok-časopis pro umění
Rok vydání : 1949
Počet stran : 41 stran
-
. . Hannover, Oldenburg, Braunschweig, Lippe,
Rok vydání : 1860
Nakladatelství : Justus Perthes
-
. . Die Hessischen Lande, Nassau, Waldeck, Lippe
Rok vydání : 1860
Nakladatelství : Justus Perthes
-
. . Polowiční Nebe = klíč
Počet stran : 568 stran
-
. . Steichen Fotograf
Nakladatelství : Polygrafia
-
. . Aleksander Kotsis
Rok vydání : 1953
Počet stran : 140 stran
-
. . Beethoven Lieder
Počet stran : 73 stran
-
. . Schweizer Mustermesse Basel
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 1947
Počet stran : 1008 stran
-
. . Ravenloft
Rok vydání : 1992
- Konstantin Paustovskuj
DP, Praha, 1948
219 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : uvnitř razítko, jinak výborný stav.
-
. . Padesát let tělocvičné jednoty Sokol
Počet stran : 120 stran
-
. . Publimondial
Rok vydání : 1948
Počet stran : 64 stran
-
. . Pablo Picasso prima parte
Rok vydání : 1964
Nakladatelství : Fratelli Fabbri Editori
-
. . Oscar Kokoschka
Rok vydání : 1966
Nakladatelství : Fratelli Fabbri Editori
-
. . Das neue Universum-Ein Jahrbuch
Nakladatelství : Union Deutsche Berlagsgesellschaft
Počet stran : 463 stran
-
. . Sci-fi literatura
-
. . Kalendář Kováka 1959
Rok vydání : 1959
Nakladatelství : Práce
Počet stran : 400 stran
-
. .
Rok vydání : 1968
- Marta Velgosová
Slovensky.
SPN, Bratislava, 1965
362 stran, původní lamino vazba, malý formát
1. vydání
Stav : uvnitř podpis, jinak dobrý stav.
- VČELA BRNĚNSK Aacute
Obsahuje dobové reklamy.
Stav : desky poškozeny-viz sken, uvnitř razítka, skvrny, očteno, relativně dobře zachováno, zajímavé.
-
. . Searle in the Sixties
Rok vydání : 1964
Nakladatelství : Penguin Books
-
. . Obrazce, tabulky a přílohy k instrukci A
Rok vydání : 1956
Počet stran : 304 stran
-
. . Wien
Rok vydání : 1808
Počet stran : 266 stran
-
. . Puppen
Rok vydání : 1999
Počet stran : 32 stran
-
. . National Geographic
-
. . Internationale Plastik 1935-1965
Rok vydání : 1987
-
. . Izák Iljič Levitan
Rok vydání : 1957
-
. . Odhams Practical and Technical Encyklopedia
Rok vydání : 1947
Počet stran : 640 stran
-
. . Kodex kanonického práva
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 1994
Nakladatelství : Zvon
Počet stran : 816 stran
-
. . 1. Deutsche Karikaturen Ausstelung
Rok vydání : 1954
Počet stran : 64 stran
-
. . Domácí poklad
-
. . American English I.
-
. . Rukavička
-
. . Boris Kustodiev
Rok vydání : 1984
Nakladatelství : Aurora Art Publishers
Počet stran : 40 stran
-
. . Josef Sudek Fotografie
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 1956
Nakladatelství : SNKLUH
Počet stran : 287 stran
-
. . Album názorných pomůcek k dějinám VKS (b)
Rok vydání : 1952
-
. . Magyar Kronika-Maďarsky
-
. . Die Evangelien, Lektionen und Episteln
Rok vydání : 1879
Nakladatelství : K. K. Schulbűcher Verlag
Počet stran : 264 stran
-
. . Prag-Troppau
Rok vydání : 1941
Nakladatelství : Ravenstein
-
. . Prisma Weltatlas
Rok vydání : 1980
Nakladatelství : Prisma Verlag
Počet stran : 320 stran
-
. . Besedy lidu
- Vítězslav Nezval
Fr. Borový, Praha, 1937
152 stran, původní vazba-František Muzika-střední formát
2. vydání
Koláže, frontispice, typografie : Karel Teige.
Stav : chybí obálka, na prvním listu dedikace bývalému majiteli knihy, jinak výborný stav.
-
. . Tipos Populares de Espaňa
Rok vydání : 2002
Počet stran : 17 stran
-
. . Handbuch der modernen Reproduktionstechnik III.
Vydání : 5. vydání
Rok vydání : 1938
Nakladatelství : Klimsch Co.
Počet stran : 180 stran
-
. . Jiří Švengsbír
-
. . 40 Golden Country Hits
-
. . The Kenny Rogers
- Johan Fabricius
Albatros, Praha, 1981
222 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Michal Romberg.
Stav : desky mírně ušpiněny, jinak velmi dobrý stav.
-
. . The Age of the Jamahiriya
Rok vydání : 1979
-
. . Romantic New Orleans
-
. . Skrytý půvab dopisů toskánských Habsburků
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 2003
Počet stran : 88 stran
-
. . Učitelský kalendář se schematismem
-
. . Katechismus der Katholischen Kirche
Rok vydání : 1993
Nakladatelství : R. Oldenbourg Verlag
Počet stran : 816 stran
-
. . 100 akcií Bond Stores
Rok vydání : 1951
-
. . Čestné uznání (Rudé právo)
Rok vydání : 1960
-
. . B. Kočího Malý slovník naučný
Rok vydání : 1929
Nakladatelství : B. Kočí
-
. . Obrazový slovník ruského jazyka
Rok vydání : 1960
-
. . Die Welt der Stillen im Lande
Rok vydání : 1922
-
. . SEM-TAM
-
. . Vínečko rudé
-
. . Hromada hnoje v krajině na překližce
-
. . Dýmka s tabáčkem
-
. . Meyers Bildsprachfűhrer
Rok vydání : 1943
Nakladatelství : Verlag Bibliographisches Institut
Počet stran : 128 stran
-
. . Znánky-lodě, auta, sport
-
. . Staré bankovky
- Jaroslav Korbelář, Zdeněk Endris
SZDN Praha, 1958
440 stran, 187 vyobrazení, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Dagmar Cirklová.
Stav : obálka mírně otřepená, natržená, jinak dobrý stav.
-
. . Československé známky (1981)
Rok vydání : 1981
Počet stran : 48 stran
-
. . Známky Deutsches Reich
Rok vydání : 1942
-
. . Pionýr, roč. XXIX.
Rok vydání : 1981
Nakladatelství : Mladá fronta
Počet stran : 46 stran
-
. . Desať korún československých
Rok vydání : 1986
-
. . Dvacet korun československých
Rok vydání : 1988
-
. . Tisíc korun československých
Rok vydání : 1945
-
. . Křestní a rodný list 1939
-
. . Oddací list 1934
-
. . List výučný 1928
-
. . Křestní list 1928
-
. . Vysvědčení Hynek Gottwald 1929
-
. . Vysvědčení 1941
-
. . Vysvědčení na odchodnou 1927
-
. . Vysvědčení 1925
-
. . Domovský list 1935
-
. . Rodný a křestní list 1934
-
. . Křestní a rodný list 1945
-
. . Propouštěcí vysvědčení 1924
-
. . List tovaryšský 1928
-
. . Zpívá Jarek Nohavica
Počet stran : 239 stran
-
. . Podivné příhody Robinsonovy na pustém ostrově
Vydání : 4. vydání
Rok vydání : 1929
Nakladatelství : ZORA
Počet stran : 161 stran
-
. . Grand Duchy of Luxembourg
Rok vydání : 2005
Počet stran : 203 stran
-
. . Ředkvičky
-
. . Lexikon A-Z in einem Band
Rok vydání : 1955
Nakladatelství : Veb Bibliographisches Institut
Počet stran : 1136 stran
-
. . Geneve Cite des Parcs
Rok vydání : 1946
Počet stran : 22 stran
-
. . Textiles Suisses
Rok vydání : 1947
Počet stran : 130 stran
-
. . Zápisník lékaře 1933-čistý
-
. . Zápisník lékaře 1938-čistý
-
. . Časopis modelář-kompletní ročníky
-
. . The Illustrated London News 1926
Rok vydání : 1926
-
. . Ballades populaires slovaques
Rok vydání : 1963
Nakladatelství : Artia
Počet stran : 109 stran
-
. . Kniha o chutné a zdravé kuchyni
Rok vydání : 1954
Počet stran : 400 stran
-
. . Salzburg-skládačka
-
. . TGM-poslední pocta národa
Rok vydání : 1938
Nakladatelství : A. Pokorný
Počet stran : 252 stran
-
. . 50 měst Moravy a Slezska
Rok vydání : 1997
Nakladatelství : P. F. Art
Počet stran : 304 stran
-
. . Československá voják 8/1982
-
. . Architektur 1966-78 von Gerkan, Marg und Partner
Rok vydání : 1978
Nakladatelství : Karl Krämer Verlag
Počet stran : 288 stran
-
. . Neljepší světové čtení
Rok vydání : 2007
Nakladatelství : Reader s Digest Výběr
Počet stran : 576 stran
-
. . Nedělní a sváteční misálek
Vydání : 2. vydání
Rok vydání : 1976
Nakladatelství : Křesťanská akademie
Počet stran : 959 stran
-
. . Druhý vatikánský sněm-dokumenty
Rok vydání : 1983
Nakladatelství : Křesťanská akademie
Počet stran : 648 stran
-
. . Almanach městského divadla v Plzni
Rok vydání : 1932
Nakladatelství : F. Bergmann
Počet stran : 33 stran
-
. . 50 let stát. čsl. reálného gymnasia na Smíchově
Rok vydání : 1934
Nakladatelství : V. Neubert a synové
Počet stran : 87 stran
-
. . Památníček
-
. . The Golden Ring of Russia
-
. . Litinové článkové vytápěcí kotle, lit. radiátory
Nakladatelství : Ministerstvo hut. prům. a rud. dolů
Počet stran : 160 stran
-
. . Popis města Prahy a dřevořez
Rok vydání : 1979
Nakladatelství : Panorama
-
. . Diplomes 97
Rok vydání : 1998
Počet stran : 73 stran
-
. . Diplomes 98
Rok vydání : 1999
Počet stran : 91 stran
-
. . Život (XIII., XV. a XVI.)
Nakladatelství : Fr. Borový
-
. . List domovský
Rok vydání : 1920
-
. . Jubilejní výstava zemská Království českého 1891
Rok vydání : 1894
Nakladatelství : F. Šimáček
Počet stran : 824 stran
-
. . Zastřený obraz
Rok vydání : 1923
Nakladatelství : Otakar Štorch-Marien
Počet stran : 80 stran
-
. . Kalendář Dr. A. Oetker 1936
-
. . Kabinetní fotografie I.
-
. . Kabinetní fotografie II.
-
. . Kabinetní fotografie III.
-
. . Kabinetní fotografie IV.
-
. . Dopisy Josefa Čapka
Rok vydání : 1980
Nakladatelství : Odeon
Počet stran : 333 stran
-
. . Les Stations Thermales de France
Rok vydání : 1924
Počet stran : 142 stran
-
. . Radio album svazek V.
Nakladatelství : Accord
Počet stran : 58 stran
-
. . Das Neue Testament
Rok vydání : 1985
Počet stran : 489 stran
-
. . Všesokolský slet 1920
Nakladatelství : ČS graf. unie
Počet stran : 90 stran
- časopis KINO-obrázkový filmový čtrnáctideník-ročník XI 1956
Rok vydání :1956
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
-svázaný kompletní ročník 1956, čísla 1-26, svázáno včetně obálek
-
. . Göteborg
Rok vydání : 2003
Počet stran : 96 stran
-
. . Katolický sjezd v Praze 1935
Počet stran : 132 stran
-
. . Vůdce duše do nebeské vlasti
Rok vydání : 1856
Nakladatelství : P. Stýbl
Počet stran : 352 stran
-
. . Překlad nového světa Svatých písem
Nakladatelství : Watch Tower
Počet stran : 1660 stran
-
. . Žluté tulipány
-
. . Červené tulipány
-
. . Pohlednice z dob Rakouska-Uherska
-
. . The Daily Telegraph Map of The Middle East
-
. . Pakistan and surrounding Countries
-
. . Lehrmittel des B.f.L. im Reichsluftfahrtminister
Počet stran : 20 stran
-
. . Písničky modloslužebníků
Rok vydání : 1919
Nakladatelství : A. Písa
Počet stran : 180 stran
-
. . Perry Rhodan sešity
Nakladatelství : Ivo Železný
-
. . Filatelie-kompletní ročníky
Nakladatelství : Klub filatelie
-
. . Růže Panny Marie
-
. . Russische Meister 24-piano solo
Počet stran : 40 stran
-
. . Řecká lyrika
Rok vydání : 1954
Nakladatelství : SNKLHU
Počet stran : 356 stran
-
. . ČB fotografie Postdam
-
. . Every Boys Story Book
Nakladatelství : Beaver Books
Počet stran : 125 stran
-
. . Povzbuzení ku zájezduhostí VI. sletu
Rok vydání : 1912
Nakladatelství : Český zemský svaz
Počet stran : 23 stran
-
. . Trafika 3/1994
Rok vydání : 1994
Počet stran : 214 stran
-
. . Trafika 4/1994
Rok vydání : 1994
Počet stran : 219 stran
-
. . Trafika 2/1994
Rok vydání : 1994
Počet stran : 214 stran
-
. . Nový Zákon s ilustracemi
Vydání : 2. vydání
Rok vydání : 1989
Nakladatelství : Ekumenická rada církví v ČSSR
Počet stran : 432 stran
-
. . Domácnost 1960
Rok vydání : 1960
Nakladatelství : Práce
Počet stran : 51 stran
-
. . Domácnost 1961
Rok vydání : 1961
Nakladatelství : Práce
Počet stran : 51 stran
-
. . Domácnost 1962
Rok vydání : 1962
Nakladatelství : Práce
Počet stran : 49 stran
-
. . Le Siege de la Rochelle
Rok vydání : 1813
Počet stran : 400 stran
-
. . Masaryk a revoluční armáda
Rok vydání : 1922
Nakladatelství : ČIN
Počet stran : 234 stran
-
. . Poesie rodné země
Rok vydání : 1952
Nakladatelství : Orbis
Počet stran : 128 stran
-
. . Problém tolerance v dějinách a perspektivě sv.2
Nakladatelství : Samizdat!!!
Počet stran : 194 stran
-
. . Fujijama-Der Ewige Berg Japans
Rok vydání : 1956
Nakladatelství : Insel-Verlag
Počet stran : 47 stran
-
. . Německo 20. století
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 2005
Nakladatelství : Svojtka Co.
Počet stran : 144 stran
-
. . Catalogue de Timbres-Poste 1968
Rok vydání : 1968
Nakladatelství : Yvert Tellier
Počet stran : 838 stran
-
. . Bay of Biscay Pilot
Vydání : 4. vydání
Rok vydání : 1956
Nakladatelství : Hydrographic Department
Počet stran : 391 stran
-
. . Katechismus katolické církve
Rok vydání : 1995
Nakladatelství : Zvon
Počet stran : 800 stran
-
. . Svědectví ze života po smrti
Rok vydání : 1998
Nakladatelství : Patmos
Počet stran : 285 stran
-
. . Missale 1823
Rok vydání : 1823
-
. . Missale Romano-Bohemicum 1735
Rok vydání : 1735
-
. . Indické pohádky
Rok vydání : 1927
Nakladatelství : Český čtenář
Ilustrace : Milada Marešová
Počet stran : 72 stran
-
. . J. B. Jacobsens Werke
Nakladatelství : Leipzig
Počet stran : 877 stran
-
. . Jaarboek 1968-Vlámsky
Počet stran : 431 stran
-
. . Jaarboek 1969-Vlámsky
Počet stran : 460 stran
-
. . Oběti hrůzovlády čili: Šlechtic a sedlák
Rok vydání : 1871
Počet stran : 324 stran
-
. . Holčička s figurkou
-
. . Dáma s kloboukem II.
-
. . Dáma s kloboukem I.
-
. . Lovecký motiv
-
. . Sextrém velký výběr
-
. . Krásné čtení 1913
Rok vydání : 1913
Nakladatelství : Alois Holub
Počet stran : 158 stran
-
. . Kancionál
Rok vydání : 1985
Nakladatelství : Zvon
Počet stran : 584 stran
-
. . Časopis Crew 2, různá čísla
Rok vydání : 2003
Nakladatelství : Crew, s.r.o.
Počet stran : 82 stran
-
. . Časopis Garfield různá čísla
Nakladatelství : Crew, s.r.o.
-
. . Slovník ruského jazyka
Rok vydání : 1982
Nakladatelství : Moskva
Počet stran : 814 stran
-
. . Pathologie dle Spiny
Počet stran : 215 stran
-
. . Co si myslí Topolánek
Rok vydání : 2005
Nakladatelství : Cevro
Počet stran : 223 stran
-
. . Letopisy pražské o zlých dobách
Rok vydání : 1930
Nakladatelství : Alois Dyk
Počet stran : 57 stran
-
. . Potápěč svázáno 1974-1975
Nakladatelství : Magnet
-
. . Potápěč svázáno 1970-1971
Nakladatelství : Magnet
-
. . Potápěč svázáno 1972-1973
Nakladatelství : Magnet
-
. . Bhagavadgíta
Nakladatelství : Pragma
Počet stran : 179 stran
-
. . Písmo svaté v obrazech
Rok vydání : 1997
Nakladatelství : Columbus
Počet stran : 240 stran
-
. . Tätigkeitsbericht der Landes-Kommission
Rok vydání : 1910
Nakladatelství : Carl Bellmann
Počet stran : 332 stran
-
. . Rozhlasové a elektro akustické zařízení
Rok vydání : 1960
Počet stran : 18 stran
-
. . Lázně Poděbrady
Rok vydání : 1922
Nakladatelství : Československý kompas
Počet stran : 92 stran
-
. . Litografie-Paradiesvogel
-
. . Marie-ocelorytina
-
. . Kde domov můj?
-
. . Moravo, Moravo!
-
. . Čechy krásné, Čechy mé!
-
. . Šaldův zápisník II.
Rok vydání : 1930
Nakladatelství : Otto Girgal
Počet stran : 352 stran
-
. . Bohuslav Reynek katalog k výstavě
Rok vydání : 1972
Nakladatelství : Galerie h.l.m. Prahy
Počet stran : 28 stran
-
. . 1500 let boje za národní osvobození
Rok vydání : 1946
Počet stran : 17 stran
- Edgar Wallace
Stav : dobrý
- AUTOMOBILY LADA
Propagační dvojlist formátu A5.
Stav : výborný.
-
. . Praktický návod k sestavení loutkového divadla
Rok vydání : 1943
Počet stran : 36 stran
-
. . Smích a běs-staroruské hagiografické příb.
Rok vydání : 1988
Nakladatelství : Odeon
Počet stran : 431 stran
-
. . Amslerdrucke und Schrolls Albertina Facsimile
Rok vydání : 1925
Nakladatelství : Amsler und Ruthart
Počet stran : 188 stran
-
. . Sbírka zákonů a nařízení státu českoslov. (1928)
Rok vydání : 1928
Počet stran : 1446 stran
-
. . Vesmír, roč. 33 (1954)
Rok vydání : 1954
Nakladatelství : Nakl. Čs. Akademie věd
Počet stran : 356 stran
-
. . Cats, Leo čtení různá čísla
-
. . Mein singendes klingendes Wien
Nakladatelství : Drei Masken
Počet stran : 80 stran
-
. . Komedie o Anešce královně siciliánské
Nakladatelství : Kruh
Počet stran : 89 stran
-
. . Thai (10 Thai Language Lessons)
Rok vydání : 2000
Nakladatelství : Simon Schuster
-
. . Myšlenky Františka Palackého
Nakladatelství : Kruh přátel českoslov. knihy
Počet stran : 76 stran
-
. . Babiččino údolí-obrázky k Babičce
Rok vydání : 1906
Nakladatelství : B. Kočí
Počet stran : 14 stran
-
. . F. X. Šalda-M. Marten korespondence
Rok vydání : 1941
Nakladatelství : Melantrich
Počet stran : 118 stran
-
. . Problemi dell Unitá d Italia
Rok vydání : 1962
Nakladatelství : Editori Riuniti
Počet stran : 836 stran
-
. . Bhagavadgíta
Rok vydání : 1976
Nakladatelství : Odeon
Počet stran : 208 stran
-
. . Wissen und Fortschritt 1927
Rok vydání : 1927
Počet stran : 430 stran
-
. . Na věčné časy
Rok vydání : 1959
Nakladatelství : Svět sovětů
Počet stran : 200 stran
-
. . Azbuka
Nakladatelství : Karel Stan. Sokol
Počet stran : 48 stran
-
. . Vilímkova mapa okolí pražského
Nakladatelství : Jos. R. Vilímek
-
. . Blossom Dearie
Rok vydání : 1975
Nakladatelství : Blossom Enterprises
-
. . Golden Country Memories
Nakladatelství : Challenge
-
. . Barbara chante Barbara
-
. . Nejlepší světové čtení č.15
Rok vydání : 2001
Nakladatelství : Readers Digest
Počet stran : 576 stran
-
. . Collector s Jackpot
Rok vydání : 1974
Nakladatelství : Jazz Archives
-
. . Fathers Sons
Rok vydání : 1982
Nakladatelství : CBS
-
. . Pohádky Boženy Němcové
Rok vydání : 1947
Nakladatelství : Jos. R. Vilímek
Ilustrace : Artuš Scheiner
Počet stran : 188 stran
-
. . Wings Wild Life
Rok vydání : 1971
Nakladatelství : McCartney Productions
-
. . New Orleans Billie and De De and Hall Jazz Band
-
. . The Pasadena Roof Orchestra
-
. . Skladby Daria Milhauda
Rok vydání : 1974
Nakladatelství : Supraphon
-
. . Astronauts Orbit Kampus
Rok vydání : 1964
Nakladatelství : Radio Corporation of Amerika
-
. . Indiana Jazz 1924-34
-
. . Řecká lyrika
Rok vydání : 1954
Nakladatelství : SNKLHU
Počet stran : 356 stran
-
. . Bernard Law Montgomery-Paměti polního maršála
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 1993
Nakladatelství : Svoboda
Počet stran : 472 stran
-
. . Rome and the Vatican
Nakladatelství : Lozzi Roma
Počet stran : 168 stran
-
. . Antická próza-Láska a válka
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 1971
Nakladatelství : Odeon
Počet stran : 380 stran
-
. . Státní zámek Sychrov-průvodcovské slovo
Počet stran : 40 stran
-
. . Swing is the Thing
-
. . Vyšívání
Vydání : 1. vydání
-
. . Playboy 1995-Pamela Anderson
Rok vydání : 1995
Nakladatelství : Playboy
Počet stran : 112 stran
-
. . Madchen, Madchen 1991
Rok vydání : 1991
-
. . Historie českých zemí
Rok vydání : 2006
Nakladatelství : Práh
Počet stran : 96 stran
-
. . Crew č.13
Rok vydání : 1999
Nakladatelství : CREW, s.r.o.
Počet stran : 66 stran
-
. . Večery pod lampou (NEČTENÉ!)
Rok vydání : 1996
-
. . Rodokapsy (NEČTENÉ!)
-
. . Česká krajina
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 1984
Nakladatelství : Odeon
-
. . Diář Mr. Beana
Rok vydání : 1994
Nakladatelství : 6P
- Dejiny Bardejova (slovensky)
Nakladatel :Východoslovenské vyd.
Rok vydání :1975
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :horší stav obálky
-500 str., čb foto, tabulky, nákresy, dějiny města od pravěku až po socialismus
-
. . Kapitán Kloss 9.
Rok vydání : 1972
-
. . Kapitán Kloss 7.
Rok vydání : 1972
-
. . Kapitán Kloss 6.
Rok vydání : 1972
-
. . Kapitán Kloss 4.
Rok vydání : 1972
-
. . Ota Janeček
Rok vydání : 1981
Nakladatelství : The Japan Foundation
Počet stran : 20 stran
-
. . Encyklopedie špionáže
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 1993
Nakladatelství : Libri
Počet stran : 432 stran
-
. . Modlitební knížka
Počet stran : 316 stran
-
. . Kazeta do knihovny na dokumenty
- VAZ 2101, 21016, 2102, 21023-návod k provozu a obsluze
Nakladatel :Autoexport
Rok vydání :1976
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-120 str.
-
. . Il. příběhy č.2-Tři malá prasátka
Rok vydání : 1969
Nakladatelství : VSS Bratislava
-
. . Památka na slavnost posvěcení kaple ve Svákově
Rok vydání : 1939
Počet stran : 8 stran
- Minulost, přítomnost a budoucnost trakcí u ČSD
Nakladatel :Dům techniky ČSVTS
Rok vydání :1980
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-145 str., čb fotopříloha
- Sborník příspěvků k době poddanského povstání roku 1680 v Severních Čechách
Nakladatel :TEPS
Rok vydání :1980
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-křídový papír, 230 str. textu, rozsáhlá čb fotopříloha
-
. . Naš prijatelj Z-komiks
Rok vydání : 1977
Nakladatelství : Dečje novine
Počet stran : 64 stran
-
. . Album na foto + 23 foto
Počet stran : 26 stran
-
. . Homérští hrdinové ve vzpomínkách věků
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 1977
Nakladatelství : Svoboda
Počet stran : 224 stran
-
. . Krajinka zima
-
. . 366x Spiel und Spass
Rok vydání : 1992
Nakladatelství : Aventinum
Počet stran : 336 stran
-
. . Evangelický funebrál
Rok vydání : 1879
Nakladatelství : Budapešť
Počet stran : 494 stran
-
. . Dějiny Číny od nejstarších dob do současnosti
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 1978
Nakladatelství : Svoboda
Počet stran : 724 stran
-
. . Haack Weltatlas
Vydání : 2. vydání
Rok vydání : 1975
Nakladatelství : VEB Hermann Haack
Počet stran : 416 stran
- Příběhy z dalekých krajin
Nakladatel :Kruh
Rok vydání :1986
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-čb il.a foto, Rodr J.-usp.
-
. . Robinson Crusoe
Rok vydání : 1937
Nakladatelství : Karel Hloušek
Počet stran : 176 stran
-
. . Vyhlášení nezávislosti USA-faksimilie
-
. . Plátno na rámečku ze dřeva 1.
- Vesmír je báječné místo pro život
Nakladatel :mf
Rok vydání :1987
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-Hůrka M. čb il, výběr z povídek světových sci-fi autorů
-
. . M de La Fayette Romans
Nakladatelství : Hachette
Počet stran : 300 stran
- Z pohádek Šahrazádiných
Z tisíce a jedné noci vybral a přeložil Felix Tauer, ilustroval Václav Fiala, ELK Praha 1948, první vydání, výroční tisk pro členy
-
. . Fotogenie identity-Paměť české fotografie
Rok vydání : 2006
Nakladatelství : Kant a Pražský dům fotografie
Počet stran : 360 stran
-
. . Antonín Střížek
Rok vydání : 2001
Nakladatelství : Kant
-
. . Projev ministra vnitra ČSSR Františka Kincla
Rok vydání : 1989
Počet stran : 32 stran
-
. . Spiderman č.2 6/99
Rok vydání : 1999
Nakladatelství : Crew
-
. . Spiderman č.16 4/01
Rok vydání : 2001
Nakladatelství : Crew
-
. . Harrap s Czech Phrase Book
Rok vydání : 1995
Nakladatelství : Harrap
Počet stran : 128 stran
- Hydro power in Sweden
A4, švédské vodní elektrárny, psáno v angličtině,150 stran fotografií a textu, Stockholm 1987
- Maďarská kuchařská kniha labužník
Dobrý stav, v Češtině,přebal poněkud poškozen, maďarské kuchařské umění, druhé vydání 1957, 286 stran, Pannonia-Budapešť
-
. . Wir lernen Deutsch
Rok vydání : 1942
-
. . Prohry a naděje let 1939-1999
Rok vydání : 1999
Nakladatelství : kancelář Senátu
-
. . Miloslav Vlnovský
Počet stran : 416 stran
-
. . Spiderman č.21
Rok vydání : 1993
Nakladatelství : Slovart
Počet stran : 32 stran
-
. . Tajemství šifry mistra Leonarda
Rok vydání : 2005
Nakladatelství : Alpress
Počet stran : 224 stran
- Frejíři a prostopášnice aneb kratochvilná skládání ze svaté Rusi mátušky
Nakladatel :Práce
Rok vydání :1988
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-ukázky z ruské renesanční literatury
-
. . Svět Anny Frankové/Anne Frank in the World
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 1994
Počet stran : 144 stran
- Ročenka československých knihtiskařů 1936
obsahuje mnoho fotografií, kreseb, vzadu několik desítek stran reklam, několik faksimilí
Vydavatel : Spolek faktorů knihtiskáren v Republice československá, Praha
Rok vydání: 1936
Jazyk: Čeština
Počet stran: 250
- Album monogramů pro bílé vyšívání
Vydáno administrací ilustrovaných listů Časopisu pro prádlo a dětských mod.
Vydavatel : Nákladem Knihkupectví Alexandra Storcha, Praha
Jazyk: Čeština
Počet stran: 38
- Pamětní list 6. schůzky moravských bibliofilů a wxlibristů, Brno
Vydáno v nákladu 160 číslovaných výtisků pro účastníky schůzky.
Vydavatel : Výdáno za redakce B. Beneše Buchlovana
Rok vydání: 1934
Jazyk: Čeština
- Zlatá brána, ročník IV.
Vydavatel : Svaz dělnických tělocvičných jednot československých, Praha
Rok vydání: 1923
Jazyk: Čeština
Počet stran: 158
- Pravidla krasojízdy a kolové
Nakladatel :Orbis
Rok vydání :1954
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-MF, 200 stran, nákresy
- Pamětní list 7. schůzky moravských bibliofilů a wxlibristů, Brno
Vydáno v nákladu 160 číslovaných výtisků pro účastníky schůzky.
Vydavatel : Výdáno za redakce B. Beneše Buchlovana
Rok vydání: 1935
Jazyk: Čeština
- Píseň o snu Olava Aastesona
Vydavatel : O. F. Babler, Svatý Kopeček
Rok vydání: 1937
Jazyk: Čeština
Počet stran: 26
- Chris Norman - Different Shades
Balkanton - 1987 - LP - Stereo BTA 12444 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Mike Oldfield - Discovery
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 9113 1746 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Albert Nicholas - Poslední blues
Supraphon - 1975 - LP - Stereo 1 15 1420 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Nena
Amiga - 1986 - LP - Stereo 8 56 192 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Willie Nelson with Waylon Jennigs - Take it to the limit
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3708 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Donna Summer
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3225 ZD - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepškozený - gramodeska má řadu vlásků.
- Donna Summer
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3225 ZD - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - vnitřní obal částečně rozlepený - gramodeska má několik menších nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.
- M. Imrich a Tango 87
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4216 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Rod Stewart - Greatest Hits
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3266 ZN - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má řadu vlásků.
- Rod Stewart - Smiler
Balkanton - LP - Stereo BTA 11550 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Mensen van de oertijd
Frankh sche Verlagshandlung, Sttutgart,
1978,
velmi dobrý stav, vazba mírně rozvolněná, str. 7-10 uvolněné z vazby, desky mírně zašpiněné, hřbet nahoře i dole odřený, odřené rohy desek,
orig. lamino vazba, četné barevné ilustrace Zd. Buriana, originnal podpis Zd. Buriana ! Naderlandse,
61 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Mensen van de oertijd
- BArbra Streisand - Lazy Afternoon
Melodia - LP - Stereo C 60-10267 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Barbra Streisand - Till I Loved You
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 1043-1 311 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Barbra Streisand - Till I Loved You
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 1043-1 311 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Barbra Streisand - Emotion
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3978 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Barbra Streisand - Emotion
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3978 ZN - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal neporušený - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Petra Janů - Jedeme dál
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3876 H - rychlost 33 - lusxusní stav.
- Barbra Streisand - Takoví jsme byli
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2790 ZD - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal ve vynikajícím stavu - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Ausstellung fur Alte Europaische Puppen
Rok vydání :1988
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :lamino
-64 Seiten, 171 Photos-kleine farbige und schwarze-weisse Photos
- Barbra Streisand - Guilty
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3504 ZN - rychlost 33 - luxusní stav.
- Barbra Streisand - Takoví jsme byli
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2790 ZD - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal ve vynikajícím stavu - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Eoin Colfer - Artemis Fowl - Operace Arktida
Albatros - Praha 2002 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Zdeněk Kriebel - Stradivárky z neónu. Posměšky na plot.
SNDK - Praha 1964 - 1. vydání - 8.000 výtisků - Ilustroval V. Fuka - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Marcela Mlynářová - Chalupářka
MOTTO - Praha 1999 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Eoin Colfer - Artemis Fowel
Albatros - Praha 2002 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Augustine Aurell - Cháronovy povídky
SCALLI - Praha 2006 - Brožované. Luxusní stav. Nečteno.
-
. . Antické sochařství
Rok vydání : 1911
Nakladatelství : Manes
Počet stran : 24 stran
- časopis Letectví a kosmonautika-kompletní ročník LXV 1989
Nakladatel :Svazarm
Rok vydání :1989
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-nesvázaný kompletní ročník, více než 1.000 str., mnoho čb foto a il,
-
. . Žabí hlen II.
Rok vydání : 2009
Nakladatelství : Guerilla Records
-
. . Květina
-
. . Zasněžená krajinka
- Petra Verzichová, Jan Hanibal
Melantrich, Praha, 1997
143 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje mnoho fotografií.
Stav : dobrý
- František Link
Fr. Borový, Praha, 1947
258 stran, původní vazba, velký formát
2. vydání
Ilustrace : Josef Hochman.
Stav : obálka chybí, vazba v okrajích vybledlá-viz sken, uvnitř dedikace bez souvislosti, jinak dobrý stav.
- Jesse stuart
Nakladatel : PRAHA
Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()
- Fantastické povídky
Nakladatel : svoboda
Rok vydání (číslo vydání) : 1968 ()
- Ladislav Ženíšek
Stav : obálka brože poškozena, jinak dobrý stav.
- Pchu-i
Panorama, Praha, 1990
360 stran textu, 12 barevných + 43 černobílých fotografii, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- SOUBOR 15 KUSŮ DETEKTIVNÍCH P 344 ÍBĚHŮ
Melantrich, Praha, 1971-1987
Celkem 3660 stran, brožovaná, malý formát
1. vydání
Stav : dobrý
- John Dickson Carr
Odeon, Praha, 1979
710 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : hřbet vazby mírně zažloutlý, jinak dobrý stav.
- Freeman Wolls Crofts
Odeon, Praha, 1975
694 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Jiří Pradáč, Rudolf Hrabák
SZN, Praha, 1982
328 stran, 240 barevných fotografií, 9 pérovek, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- K. Herlossohn
Jaroslav Pospíšil, Praha, 1861
416 stran, původní vazba, malý formát
2. vydání
Stav : vazba na hřbetu poškozená, hřbetní vnější část na jedné straně utržená, uvnitř vazba pevná, drží, knižní blok v celku, kompletní, místy hodně skvrn, v první třetině skvrny poměrně velké, rozsáhlé, hnědé ohmatáno, očteno na předsádce jméno, adresa, rok vzhledem ke stáří knihy relativně dobře zachováno.
- Libuše Vokrová
Stav : obálka natržena nahoře na přední a zadní straně cca 2 cm, natržena na hraně hřbetu, jinak dobrý stav.
- John Habberton
Vojtěch Šeba, Praha
271 stran, původní vazba, velký formát
Ilustrace : Josef Wenig.
Stav : na předsádce vepsáno : Vánoce 1941 , celkově výborný stav.
- Antoon Coolen
Stav : obálka na zadní straně poškozena, jinak dobrý stav.
- Vilém Hejl
Univerzum, Praha, 1990
350 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Jiří Louda
Stav : dobrý
- Jan Novák
Tisk, Český Těšín, 1981
Nestránkováno, původní plátěná vazba, velký formát
Obsahuje mnoho fotografií z historie i současnosti.
Stav : velmi dobrý
- Josef Strnadel
Profil, Ostrava, 1966
134 stran, původní vazba, malý formát
1. vydání
Ilustrace : Ota Janeček.
Fotografie : Josef Strnadel.
Stav : obálka zažloutlá, velmi mírně otřepená, jinak dobrý stav.
- Gustave Flaubert
SNKL, Praha, 1959
473 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Obálka : Vladimír Fuka.
Stav : dobrý
- Johan Rothkranz
2 svazky.
Německy.
Německo, 1990
144 + 237 stran, brožovaná, střední formát
Oba svazky obsahují několikastránkovou fotografickou přílohu.
Stav : dobrý
- Josef Dvořák
Fr. Borový, Praha, 1943
270 stran, původní vazba, střední formát
Ilustrace : Květa Hniličková.
Stav : na zadní straně obálky skvrny, jinak dobrý stav.
- Jiří Doležal, Evžen Veselý
Stav : dobrý
- Jakub Arbes
Melantrich, Praha, 1951
439 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka mírně otřepená, uvnitř výborný stav.
- Petr Bezruč
ČS, Praha, 1957
168 stran, původní vazba, střední formát
Stav : obálka na přední straně natržena, jinak dobrý stav.
- John Steinbeck
ČS, Praha, 1958
106 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Zdeněk Majzner.
Stav : dobrý
- Jan Kucharczyk
Salvo, 1990
60 stran, brožovaná, střední formát
Stav : brož velmi mírně ušpiněna, jinak dobrý stav.
- ZE ZPR Aacute V A KRONIK DOBY HUSITSKÉ
Svoboda, Praha, 1981
487 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie a reprodukce uměleckých děl.
Stav : dobrý
- Georges Simenon
Práce, Praha, 1987
440 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Vladimír Páral
Práce, Praha, 1982
208 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Scott Turow
Knižní klub, Praha, 1996
352 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Harold Robbins
Alpress, Frýdek Místek, 1998
466 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Vincenc Socha
Část I.-Vicenc Socha, Metylovice, 1948
Část II. a III. - Krajské kulturní středisko, Ostrava, 1986
38 + 92 + 124 stran, původní brož, velký formát
Část I.-1. vydání
Část II. a III. - označeny za Neprodejné
Obsahuje text a notový materiál.
Stav : dobrý
- Ed McBain
MF, Praha, 1977
184 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Pausaniás
Svoboda, Praha, 1973 a 1974
581 + 428 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Antická knihovna.
Stav : dobrý
- SVĚT
Panorama, Praha, 1989
176 stran, brožovaná, střední formát
Stav : výborný
nbsp
- Božena Němcová
Výbor z díla.
ČS, Praha, 1974
557 + 553 + 616 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka u druhého svazku na hřetu poškozena, jinak dobrý stav.
- ČESKO-ITALSKÝ - ITALSKO-ČESKÝ SLOVNÍK
2 svazky.
SPN, Praha, 1969
1008 + 718 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Stav : obálky chybí, u prvního svazku na předsádce vpředu i vzadu vpisováno, jinak dobrý stav.
- Jean Fabry
Svaz čs. rotmistrů, Praha, 1932
438 stran, původní vazba, střední formát
Obsahuje fotografie.
Stav : uvnitř podpis, předsádka mírně ušpiněná, jinak dobrý stav.
- Pavel Beneš
MF, Praha, 1955
550 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Ilustrace : Theodor Rotrekl.
Bohatě ilustrováno.
Stav : obálka poškozena, kousky chybí, vlastní kniha ve výborném stavu.
nbsp
nbsp
- Jonathan Swift
SNKL, Praha, 1963
267 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Stav : obálka velmi mírně otřepena, jinak dobrý stav.
- Jarmila Loukotková
Svobodné slovo, Praha, 1957
339 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Josef Císařovský
SNKL, Praha, 1954
132 stran textu, 167 stran obrazových příloh.
1. vydání
Stav : výborný
- Jan Vařejčko
SZN, Praha, 1984
176 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje barevné fotografie.
Stav : dobrý
- Stanislav Richter
Vyšehrad, Praha, 1977
193 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Jaroslav Janovský
MF, Praha, 1960
156 stran, 22 obrazových příloh, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Jan Dvořák.
Stav : obálka chybí, jinak dobrý stav.
nbsp
- Jaroslav Foglar
Blok, Brno, 1969
104 stran, původní vazba, střední formát
5. vydání
Stav : Kompletní včetně vložených příloh, výborný stav.
- Johan Fabricius
Odeon, Praha, 1987
269 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : obálka na hřbetu ušpiněná, mírně otřepená, zažloutlá, jinak výborný stav.
- John Hemming
Odeon, Praha, 1977
443 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie a původní ilustrace.
Stav : výborný
- Maurice Hindus
Družstevní práce, Praha, 1947
380 stran, 17 obrázků v příloze, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : uvnitř razítko, jinak výborný stav.
- Jiří Bárta a kol.
Stav : výborný
- František Šita
Kruh, Hradec Králové, 1987
232 stran, 32 stran obrazových příloh, původní vazba, velký formát
1. vydání
Ilustrace : Milan Hůrka.
Stav : výborný
- Lukianos
Česká akademie věd a umění, Praha, 1936
180 stran, prožovaná, velký formát
Stav : velmi mírně otřepená, na okrajích zažloutlá brož, jinak dobrý stav.
nbsp
- Od základů cyklistiky, přes druhy jízdních kol až po jejich údržbu.
Gemini, Bratislava, 1993
192 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje barevné fotografie, kresby a technické nákresy.
Stav : výborný
- Josef Laník, Jan Halada
SZN, Praha, 1960 a 1961
260 + 238 + 232 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie, kresby, technické nákresy, tabulky, grafy.
Stav : obálka třetího dílu na dvou místech natržena, jinak dobrý stav.
- Markéta Prachatická
Stav : dobrý
- KNIHA IJJOB
Ladislav Kuncíř, Praha, 1933
160 stran, brožovaná, malý formát
Stav : dobrý
- Tatra 815-260R12-prospekt
Anglicky.
Tatra Joint-Stock Company, Kopřivnice
2 strany, velký formát
Stav : velmi dobrý
- Rudolf Hrabák
SZN, Praha, 1985
352 stran, 32 černobílých a 135 barevných fotografií, 23 pérovek, původní lamino vazba, malý formát
1. vydání
- Letectví a kosmonautika-kompletní ročník LXII, 1987
Nakladatel :Svazarm
Rok vydání :1987
Stav knihy :běžné opotřebení
-více než 1.000 str., mnoho čb foto a il,
- Aforizmy
Nakladatel :Východoslov.vydav.
Rok vydání :1988
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-270 str.
- Čtyřlístek č. 160 DUP
Nakladatel :Panorama
Rok vydání :1988
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-křížovky vyluštěny propiskou
- Severáček vypravuje-Svědectví o třiceti letech života jednoho dětského sboru
Nakladatel :Práce
Rok vydání :1988
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :brožovaná
-čb foto, vepsán text nesouvisející s knihou
- Šahovski informator I+II
Nakladatel :Beograd
Rok vydání :1988
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-cca 700 stran, Šahovski informator 45, 46
- Vyhláška Českého báňského úřadu ze dne 29. prosince 1988 č.2/1989 Sb.
Nakladatel :Český báňský úřad
Rok vydání :1988
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-200 str., přiložena brožura Pracovní řád (1989)
- Amatérské radio-kompletní ročník XXXVII-AR 1-12 + ARK pro konstruktéry 1-6 + magazin-konstrukční příloha
Rok vydání :1988
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-Celý ročník časopisu pro elektroniku a amatérské vysílání. Celkem 19 sešitů. Celkem 800 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky.
- časopis Letectví a kosmonautika-kompletní ročník LXIV 1988
Nakladatel :Svazarm
Rok vydání :1988
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-nesvázaný kompletní ročník, více než 1.000 str., mnoho čb foto a il,
- Dobrodružství prostopášnic aneb kratochvilná skládání ze svaté Rusi -mátušky
Nakladatel :Práce
Rok vydání :1988
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-ukázky z ruské milostné literatury
- Agatha Christie - Zkouška neviny
Lidová demokracie - Praha 1966 - 1. vydání - Brožované. Stav dobrý. Vazba opotřebovaná.
- Agatha Christie - Detektivní hry (Hercule Poirot zasahuje. Korunní svědek. Trojčlenka.).
Orbis - Praha 1969 - 1. vydání - 7.500 výtisků - edice Divadlo, sv. 120 - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná.
- Agatha Christie - Sloni mají paměť
Práce - Praha 1974 - 1. vydání - Knižnice Románové novinky sv. 200 - Brožované. Velmi dobrý stav. Rohy vazby mírně ošoupané.
- Taneční hudba a jazz 1963
Sborník
Státní hudební vydavatelství, Praha, 1963
148 stran, brožovaná, velký formát
1. vydání
Sborník statí a příspěvků k otázkám jazzu a moderní taneční hudby.
Obsahuje fotografie.
Stav : obálka-viz sken, jinak dobrý stav.
- NAŠE VOJSKO
Svoboda, Praha, 1928-1929
Svázáno, velký formát
Stav : mírně poškozené desky-viz. sken, jinak dobrý stav.
- PÍŠI TI, P 344 ÍTELI
Odeon, Praha, 1975
400 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý.
- Zahrádkář 11/91
- Zahrádkář 8/91
- Stella Shepherdová - Vražedný lék
- Jiří Procházka - Hon na lišku(Tři případy majora Zemana)
- Chatař 11/89
- Chatař 12/89
- Schwaneberger Farben - Führer . Color - guide
Nakladatel : Schwaneberger
Rok vydání (číslo vydání) : 1958 ()
- Přírůstky sbírek 1972 . 1983
Nakladatel : Středočeská galerie
Popis : Katalog
- Mistři české kresby
Nakladatel : Dům výtvarného umění v Praze
Rok vydání (číslo vydání) : 1951 ()
Popis : KATALOG VÝSTAVY NÁRODNÍ GALERIE
- Vídeňské lidové divadlo
Nakladatel : Odeon
Rok vydání (číslo vydání) : 1990 ()
- Český hraný film I . 1898 - 1930 Czech Feature film I 1898 - 1930
Nakladatel : NFA
Rok vydání (číslo vydání) : 1995 ()
- Jak je číst
Rok vydání (číslo vydání) : 1958 (2.)
- FOTOGRAFIE-2.světová výstava
Rok vydání (číslo vydání) : 1968 ()
Popis : Žena 522 fotografií,236 fotografů z 85 zemí
- K.Čapek fotografuje.
Nakladatel : Novinář
Rok vydání (číslo vydání) : 1989 ()
- 11 . - . katalog výstavy
Rok vydání (číslo vydání) : 1988 ()
Popis : fotografie 11 autorů, kteří používají fotografii ve všech jejich aspektech
- Proces s protisovětským trockistickým centrem roku 1931
Nakladatel : Svoboda
Rok vydání (číslo vydání) : 1950 ()
- Argus, ročník 22
Rok vydání (číslo vydání) : 1946 ()
- Mýty staré Mezopotámie
Nakladatel : Odeon
Rok vydání (číslo vydání) : 1977 ()
- Praga 1905 - 1982
Nakladatel : Závody Klementa Gottwalda
Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()
- Lidice
Nakladatel : Naše vojsko
Rok vydání (číslo vydání) : 1960 ()
- Dr. Karel Kramář
Nakladatel : Ženský svět
Rok vydání (číslo vydání) : 1920 ()
Popis : k šedesátým narozeninám
- Antonín Zápotocký ve vzpomínkách současníků
Nakladatel : Práce
Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()
- Pokračovatelé Kosmovi
Nakladatel : Svoboda
Rok vydání (číslo vydání) : 1974 ()
- Lenin v obrazech
Nakladatel : Orbis
Rok vydání (číslo vydání) : 1949 ()
- Kronika přátelství
Nakladatel : ONV a OV SČSP v Jičíně
Rok vydání (číslo vydání) : 1970 ()
Popis : česky, rusky k 25. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou
- Aurel Stodola 1859 - 1942
Nakladatel : Vydavatežstvo slovenskej akadémie vied
Rok vydání (číslo vydání) : 1959 ()
Popis : slovensky, rusky, německy
- Poslední bitva Salvadora Allenda
Nakladatel : Pressfoto
Rok vydání (číslo vydání) : 1974 ()
- J. V. Stalin - spisy, svazek 4
Nakladatel : Svoboda
Rok vydání (číslo vydání) : 1951 ()
- Proces s vedením protistátního spikleneckého centra v čele s Rudolfem Slánským
Nakladatel : Ministerstvo spravedlnosti
Rok vydání (číslo vydání) : 1953 ()
- Kutná Hora J. K. Tylovi
Nakladatel : Ochotnický spolek Tyl
Rok vydání (číslo vydání) : 1933 ()
Popis : k památnému dni otevření Tylova divadla v Kutné Hoře
- Doba Karla IV. V dějinách národů ČSSR
Nakladatel : Panorama
Rok vydání (číslo vydání) : 1978 ()
Popis : průvodce výstavou
- Hudba Vyškovska
Nakladatel : Muzeum Vyškova
Rok vydání (číslo vydání) : 1968 ()
Popis : katalog k 50. výročí Československé socialistické republiky
- Pražský vodovod
Nakladatel : Výstavba hlavního města Prahy
Rok vydání (číslo vydání) : 1973 ()
Popis : Historie a současnost, Výstavba a výhled
- Amatérské radio-kompletní ročník XL-AR 1-12 + ARK pro konstruktéry 1-6 + magazin-konstrukční příloha
Rok vydání :1991
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-Celý ročník časopisu pro elektroniku a amatérské vysílání. Celkem 19 sešitů. Celkem 850 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky.
- Zen 5
Nakladatel : CAD Press
Rok vydání (číslo vydání) : 1992 ()
- Malířské a natěračské potřeby
Nakladatel : Řempo
Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()
- Jonáš a Bedříšek píšťalička
Nakladatel :Tommu
Rok vydání :1991
Stav knihy :horší stav
Vazba :vázaná
-Kubašta V. bar il., trojrozměrné barevné obrázky(nejsou pohyblivé)-panoramatické dvojstrany-Pop-up book
- Zen 4
Nakladatel : CAD Press
Rok vydání (číslo vydání) : 1991 ()
- Výroky slavných
Nakladatel :Blesk
Rok vydání :1992
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-300 str.
- Rok v alpinu
Nakladatel : ZO ČZS Alpínky
Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()
- Boscovo umění kejklířské
Nakladatel : Inter Magic
Rok vydání (číslo vydání) : 1991 ()
- Základy marxistické filosofieq
Nakladatel : Státní nakladatelství politické literatury
Rok vydání (číslo vydání) : 1959 ()
- Bedienungsanleitung Schachcomputer SC 2
Nakladatel : Veb Funkwerk Erfurt
Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()
Popis : německy Příručka pro počítač hrající šachy
- Radio-amatérský provoz
Nakladatel : Naše vojsko
Rok vydání (číslo vydání) : 1963 ()
- Integrované obvody - Příklady použití vysokofrekvenčních lineárních integrovaných obvodů MA 3005, MA 3006
Nakladatel : Tesla
Rok vydání (číslo vydání) : 1973 ()
- Anglicko-český technický slovník
Nakladatel : Státní nakladatelství technické literatury
Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()
- Pravidla českého pravopisu
Nakladatel : Academia
Rok vydání (číslo vydání) : 1977 ()
- Klement Gottwald II. 1946 - 1948
Nakladatel : Svoboda
Rok vydání (číslo vydání) : 1949 ()
Popis : Sborník statí a projevů
- Měření a regulace - zařízení laboratoře a základní úlohy
Nakladatel : Učební pomůcky
Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()
- Fyzika pro I. Ročník gymnázií
Nakladatel : Státní pedagogické nakladatelství
Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()
- Fyzika pro III. Ročník gymnázií
Nakladatel : Státní pedagogické nakladatelství
Rok vydání (číslo vydání) : 1986 ()
- Fyzika pro II. Ročník gymnázií
Nakladatel : Státní pedagogické nakladatelství
Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()
- Učebnice pro autoškoly I. Díl
Nakladatel : Naše vojsko
Rok vydání (číslo vydání) : 1972 ()
- Malý česko-německý slovník Unikum
Nakladatel : A.Neubert knihkupec
Rok vydání (číslo vydání) : 1942 (5.)
- Angličtina do kapsy
Nakladatel : LUCIE
Rok vydání (číslo vydání) : 1990 (5.)
- Naučný slovník zemědělský
Nakladatel : Ústav vědeckotech.inf.ČSAZ
Rok vydání (číslo vydání) : 1971 (1.)
- Zahrádkář, ročníky 1975, 1976, 1977, 1978, 1982
Nakladatel : Český ovocnářský svaz
Popis : některá čísla chybí
- Kriminalistický sborník 6
Nakladatel : MV - Hlavní správa veřejné bezpečnosti
Rok vydání (číslo vydání) : 1962 ()
- Letectví, kosmonautika ročník LIX.
Nakladatel : Svazarm
Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()
- A Catalog of Czechoslovak Coins
Nakladatel : Státní banka Československá
Rok vydání (číslo vydání) : 1969 ()
Popis : anglicky, německy
- Logaritmické a početní tabulky
Nakladatel : Práce
Rok vydání (číslo vydání) : 1969 ()
- Auto revue - jak jezdit?
Nakladatel : Magnet
Rok vydání (číslo vydání) : 1973 ()
Popis : Svět motorů
- Úvod do hovorové čínštiny
Nakladatel : Státní pedagogické nakladatelství
Rok vydání (číslo vydání) : 1967 ()
Popis : 1 + 2
- La Sainte Bible
Rok vydání (číslo vydání) : 1893 ()
Popis : francouzsky
- Zahrádkář, ročníky 1971 - 1974
Nakladatel : Český ovocnářský svaz
Popis : některá čísla chybí
- Kriminalistický sborník 1
Nakladatel : MV - Hlavní správa veřejné bezpečnosti
Rok vydání (číslo vydání) : 1957 ()
Popis : chybí číslo 9
- Kriminalistický sborník 7
Nakladatel : MV - Hlavní správa veřejné bezpečnosti
Rok vydání (číslo vydání) : 1963 ()
- Kriminalistický sborník 8
Nakladatel : MV - Hlavní správa veřejné bezpečnosti
Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()
- Příprava vína v domácnosti
Nakladatel : Jindřich Heger
Rok vydání (číslo vydání) : 1931 ()
- Rádce - časopis československých ovocnářů a zahrádkářů
Nakladatel : Státní zemědělské nakladatelství
Rok vydání (číslo vydání) : 1965 ()
Popis : ročník 49 komplet, chybí číslo 1
- Automobily
Nakladatel : Národní technické muzeum
Rok vydání (číslo vydání) : 1965 ()
- Naše řeč, ročník II
Rok vydání (číslo vydání) : 1918 ()
- Postmodernism in Literature and Culture of Central and Eastern Europe
Nakladatel : Ślask
Rok vydání (číslo vydání) : 1996 ()
Popis : anglicky Postmodernismus v literatuře a kultuře v centrální a východní Evropě mezinárodní konference
- National Gallery Illustrations, Continental Schools excluding Italian
Nakladatel : Harrison Sons
Rok vydání (číslo vydání) : 1937 ()
Popis : anglicky Ilustrace Národní galerie, kontinentální školy vyjma italské
- Malá Bible I
Nakladatel : Ústřední církevní nakladatelství
Rok vydání (číslo vydání) : 1953 ()
Popis : výbor
- ArcShell
Nakladatel : Melantrich
Rok vydání (číslo vydání) : 1992 ()
Popis : příručka uživatele - české prostředí, počítačové hry
- Timbers de France 2009
Nakladatel : Yvert Tellier
Rok vydání (číslo vydání) : 2008 ()
Popis : francouzsky Poštovní známky
- Stručný filosofický slovník
Nakladatel : Svoboda
Rok vydání (číslo vydání) : 1966 ()