Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 28 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 03:42
Návrat na portál Knihynainternetu.cz
- 141 soudniček
Rok :1968
- Muži s dýmkou
Doyle, Christie, Chesterton, Čapek, Poe, Leblanc, Crofts, Pentecost, edice ESA Rok :1973
- Bob Dylan s Greatest Hits
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4398 ZD - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Planeta tajuplných světů
Reader s Digest Výběr, Praha,
1997,
výborný stav ,
orig. matná lamin. vazba, formát menší A4, velké množství barevných fotografií ze všech koutů světa,
432 stran,
Cestopisy,
-Planeta tajuplných světů
- READY FOR BUSINESS ENGLISH - TELEFONOVÁNÍ + CD
Zlepšete svou Business English poslechem, opakováním a doprovodným čtením. Suverénně zvládnout telefonování v moderní Business English je dnes jedním z nejdůležitějších předpokladů profesního úspěchu. Naučte se ustálené obraty používané při telefonování, zkuste vyjednávání o ceně, zadání zakázky či převzetí reklamace. - Nový rychlokurz ve 12 lekcích s AUDIO CD - Anglický text s českým překladem pro doprovodné čtení - Všechny důležité odborné pojmy a obraty ze slovní zásoby Business English - Intenzivní trénink výslovnosti - NAVÍC: slovníček SMS zkratek Naučíte se rozumět mluvené angličtině a procvičíte si svou výslovnost.
Vydavatel : GRADA PUBLISHING
Rok vydání: 2006
Jazyk: Čeština
Počet stran: 64
ISBN: 80-247-1812-X
- BECKMANN*DIX*HUBBUCH AUF PAPIER/NA PAPÍŘE
Díla třech umělců realistického umění 20. století.
Vydavatel : Galerie výtvarného umění v Chebu
Jazyk: Čeština
Počet stran: 224
- VÝŽIVA PRO BĚŽCE
Nová publikace Nancy Clark, známé odbornice na výživu, je jednoduchým návodem pro začínající i pravidelně trénující kondiční a výkonnostní běžce. S její pomocí mohou dosáhnout svých cílů bez zbytečného strádání. Autorka srozumitelnou a zábavnou formou odpovídá na často kladené dotazy týkající se správné a kvalitní výživy, jejíž skladba je vhodná pro pravidelný trénink i běžecký závod: Jak jíst před během? Co sportovní nápoje? Kolik jíst bílkovin? Jak hubnout a přitom mít energii na běhání? Jsou závratě na konci tréninku normální? V knize najdete mnoho nutričních informací, praktických rad a zajímavých tipů, receptů, vzorových jídelníčků, ale i vyjádření autorky k různým stravovacím stereotypům a mýtům. Z obsahu
Vydavatel : GRADA PUBLISHING
Rok vydání: 2009
Jazyk: Čeština
ISBN: 80-247-3121-6
- PROCHÁZKA KLEMENTINEM /DVD/
Pražské Klementinum je jednou z nejnavštěvovanějších architektonických památek hlavního města. Barokní areál o rozloze dvou hektarů vznikal za účasti řady velmi významných stavitelů a umělců šestnáctého až osmnáctého století. DVD Procházka Klementinem je velmi obsáhlý průvodce druhou největší architektonickou památkou Prahy mapující její historii od počátků její výstavby, kdy sloužila jako jezuitská kolej, až do současnosti. Dnes je Klementinum hlavním sídlem Národní knihovny České republiky.
Vydavatel : Národní knihovna České republiky
Jazyk: Čeština
- PIZZA QUICHE SLANÉ KOLÁČE
Pizza Margherita. Pizza čtvero ročních období. Pizza al tonno. Pizza Capricciosa. Calzone. Quiche lorraine. Alsaský koláč . Každý si tu přijde na své. Tato kniha nabízí nejlepší recepty na přípravu klasické pizzy, rafinované quiche a tarte, masového a zeleninového závinu, pikantních koláčů a chutného drobného pečiva. Navíc se tu ještě dočtete, co byste měli vědět o původu pečiva, o nejdůležitějších přísadách a o správné přípravě těsta. Praktickou kuchařku s vyzkoušenými recepty doprovází mnoho barevných obrázků. U každého receptu jsou údaje o nutriční a energetické hodnotě.
Vydavatel : GRADA PUBLISHING
Rok vydání: 2005
Jazyk: Čeština
Počet stran: 96
ISBN: 80-247-1172-4
- Velký obrázkový slovník německo-český
Nakladatel :Egmont
Rok vydání :1992
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-VF, mnoho bar. il. Walt Disney, 120 str.
- Karel Patočka - Kouzla s rostlinami
SNDK - Praha 1961 - edice OKO sv.3 - Vázané. Dobrý stav. Prasklá vazba. Četné ilustrace.
- J.Moucha, V.Choc - Naši denní motýli
Albatros - Praha 1973 - 1.vydání - edice OKO sv.35 - Vázané. Velmi dobrý stav. Četné ilustrace.
- Směrnice pro provoz v zimních podmínkách a činnost štábů zimní ochrany část . A .
Nakladatel :ČSD
Rok vydání :1992
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-brožurka 22 str., razítka
- KARO-Kapesní romány ročník 1992 č. 13-22
Nakladatel :ITA-Intertramp agentura
Rok vydání :1992
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-nesvázáno, původní desky přiloženy (mírně zašpiněny), různí autoři-Mitchell,O Brien, Browning,
- 700 let Dolní Dobrouče
Nakladatel :Obecní úřad
Rok vydání :1992
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :brožovaná
-60 str.
- Ami Pro pro Windows v3.0-Uživatelská příručka
Nakladatel :Lotus
Rok vydání :1992
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-komletní dokumentace
- Savci-Poznejte fascinující svět savců ..
Nakladatel :Tatran
Rok vydání :1991
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :lamino
-edice Vidět-Vědět-Poznat, 60 str., mnoho bar foto, původní prodejní cena 199 Kč
- Slavné světové pohádky-Krysař, Kráska a zvíře, Ali Baba
Nakladatel :Martis
Rok vydání :1991
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-VF, bar il., větší písmena
- Nový zákon pána a spasitele našeho Ježíše Krista
Nakladatel :Germany
Rok vydání :1991
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :lamino
-dle kralického vydání z r.1613
- Josip Kleczek - Naše souhvězdí
Albatros - Praha 1973 - 1.vydání - edice OKO - sv.33 - Vázané. Velmi dobrý stav. Četné ilustrace.
- L.Letošníková, J.Herčík - Zbraně, šerm a mečíři
Albatros - Praha 1983 - 1.vydání -edice OKO - nbsp sv.55 - Vázané. Velmi dobrý stav. Četné ilustrace.
- L.Letošníková, J.Herčík - Zbraně, šerm a mečíři
Albatros - Praha 1988 - 2.vydání - edice OKO sv.55 - Vázané. Vynikající stav. Četné ilustrace.
- Karel Patočka - Kouzla s rostlinami
SNDK - Praha 1961 - 1.vydání - edice OKO sv.3 - Vázané. Velmi dobrý stav. Ilustrováno.
- časopis Letectví a kosmonautika-kompletní ročník LXVII 1991
Nakladatel :Svazarm
Rok vydání :1991
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-nesvázaný kompletní ročník, více než 1.000 str., mnoho čb foto a il,
- Snár
Nakladatel :Ikar
Rok vydání :1990
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-SLOVENSKY
- Josef Lada - Příběhy Kocoura Mikeše
Supraphon - 1976 - LP - Stereo 1118 1857 G - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně poškozený - gramodeska má řadu vlásků.
- Přísně tajné- literatura faktu 6/2001
Pražská vydavatelská společnost, Praha,
2001,
velmi dobrý stav, lehce odřená obálka,
orig. brož,
142 stran,
Beletrie a poezie,
-Přísně tajné- literatura faktu 6/2001
- Agatha Christie - Nemesis
Vyšehrad - Praha 1982 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Agatha Christieová - Muž v mlze
Odeon - Praha 1977 - 1. vydání - Klub čtenářů sv. 406 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.
- Soul 1988-hry XXIV.olympiády
Nakladatel :Olympia
Rok vydání :1989
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-VF, 200 str. mnoho bar. foto, včetně listin vítězů
- Agatha Christieová - N či M?
Naše vojsko - Praha 1967 - 1. vydání - Živé knihy sv. 68 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Agatha Christieová - Deset malých černoušků
Odeon - Praha 1988 - 1. vydání - Obálka A. Born - Brožované. Vynikající stav.
- Agatha Christie - Schůzka se smrtí
LN - Praha 1970 - 1. vydání - M knihy sv. 16 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Agatha Christieová - Vlak z Paddingtonu
ČS - Praha 1982 - 1. vydání - Převazba. Vynikající stav.
- Agatha Christie - Nultá hodina
Orbis - Praha 1970 - 1. vydání - edice Kobra sv. 17 - Převazba. Vynikající stav.
- Agatha Christie - Nakonec přijde smrt .
Vyšehrad - Praha 1975 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Křehké jistoty-povídky současných českých autorek
Nakladatel :ČS
Rok vydání :1989
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-v knize čb foto Medková E., Fuková E., Robinsonová M.
- Agatha Christie - Pět malých prasátek
Mladá fronta - Praha 1969 - 2. vydání - edice Kapka sv. 107 - Převazba. Vynikající stav.
- Agatha Christieová - Opona
Odeon - Praha 1979 - 1. vydání - Převazba. Vynikající stav.
- Agatha Christie - Karibské tajemství
Vyšehrad - Praha 1972 - Převazba. Vynikající stav. Chybí poslední stránka s údaji o vydání.
- Agatha Christie - Vražda v Mezopotámii
Orbis - Praha 1969 - 1. vydání - edice Kobra sv. 7 - Převazba. Vynikající stav.
- Správy z neznámych svetov (slovensky)
Nakladatel :Smena
Rok vydání :1988
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
-antologie slovenské sci-fi povídky
- Sherlockové Holmesové
Nakladatel :ČS
Rok vydání :1988
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-detektivní povídky českých autorů
- Pět katalánských novel
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1988
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
- Kocour v botách a jiné románské pohádky
Nakladatel :Svoboda
Rok vydání :1988
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-270 str., bar il.
- Fantastický dekameron
Nakladatel :ČS
Rok vydání :1987
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-fantastické povídky 10 českých autorů (Kramerius, Lešehrad, Havlíček, Konrád ), bar.il. různých autorů
- Starozákonní motivy v českém umění dvacátého století
Nakladatelství (edice): Galerie mod. Umění Roudnice
Rok vydání: 1995
Ilustrace/foto: reprodukce barevné
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: katalog výstavy
- Milostný listář-Výbor z milostné korespondence českých spisovatelů 19. a 20. století
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1986
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
- Milostný listář
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1986
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-výbor z milostné korespopndence českých spisovatelů 19. a 20. stol
- Ersatzteilkatalog-Škoda 105/120/130 Rapid
Nakladatel :Škoda
Rok vydání :1985
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-NĚMECKY, Mnoho čb il, katalog náhradních dílů
- Milostná povídka historická
Nakladatel :ČS
Rok vydání :1984
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Mézl Z. čb. il.
- Malá encyklopedie fotbalu
Nakladatel :Olympia
Rok vydání :1984
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
-čb foto,400 str.
- Sborník severočeského muzea
Nakladatel :Liberec
Rok vydání :1984
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :brožovaná
-230 str., čb repro, Z obsahu: Sto let periodik Svč.muzea, Secesní koberce zVratislavic, Histor.odkaz Velké mostecké stávky
- Služební rukověť-Popis brzd železničních vozidel
Nakladatel :NADAS
Rok vydání :1984
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-VF, 240 str., čb nákresy, kniha nese stopy častého používání, razítko
- Šahovski informator I+II
Nakladatel :Beograd
Rok vydání :1984
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-cca 700 stran, Šahovski informator 37, 38
- České humoresky
Nakladatel :ČS
Rok vydání :1983
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
-MF, Bouda C. čb a bar. il.
- Pestrý týden - In memoriam TGM
Nakladatelství (edice): Praha
Rok vydání: 1937
Ilustrace/foto: foto čb hlubotisk
Počet číslovaných stran: 30
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: V Praze dne 19. října 1937
- Národní divadlo
Nakladatel :Panorama
Rok vydání :1982
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-270 čb + 47 bar foto z inscenací, 300 stran na křídovém papíře
- Mein grosses Osterbuch-160 bunte Seiten
Nakladatel :Kochś Verlag
Rok vydání :1981
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :lamino
-VF, viele farbigen Illustrationen
- Smích staré Francie
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1975
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Větší formát, bar il, výbor ze starofrancouzských povídek veršem
- Tři smetanovská libreta (Prodaná nevěsta, Dalibor, Hubička)
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1974
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-MF, 160 str.
- Žijeme zdravě, žijeme s bylinkami
Readers Gigest 2002
- Celý život ve formě
Readers Digest 2003
- Dějiny české hudební kultury 1890-1945, díl I: 1890-1918
Nakladatel :Academia
Rok vydání :1972
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-290 str., notopisy, čb foto, čb repro, Z obsahu: Hudební život, Umělecké osobnosti-monografické statě o Janáček, Foerster, Novák, Suk, Ostrčil, Zich, Karel, Hudební druhy a žánry, Hudební řeč, stylová charakteristika a estetický ideál doby
- Jana Janusová - Ženy kolem českých knížat a králů (2. díl).
Amosium servis - Ostrava 1993 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Antonín Polách - Stín Persepole
Profil - Ostrava 1989 - 1. vydání - 12.200 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Vazba mírně zašpiněná, prasklá a opravená - bílou páskou.
- Almanach České akademie císaře Františka Josefa pro vědy, slovesnost a umění
Vydavatel : Česká akademie věd a umění, Praha
Rok vydání: 1914
Jazyk: Čeština
Počet stran: 238
- Sbírka pramenův ku poznání literárního života v Čechách, na Moravě a v Slezsku
obsahuje fotografii i s podpisem Františka Palackého
Vydavatel : Nákladem České akademie císaře Františka Josefa pro vědy, slovesnost a umění
Rok vydání: 1898
Jazyk: Čeština
Počet stran: 271
- Metropolitan Catalog No. 54- Everything Automotive
Nakladatel :Chicago
Rok vydání :1972
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-170 str. , katalog výrobků, příslušenství a náhradních dílů k automobilům. Katalog je očtený-má oslí uši.
- Almanach střední průmyslové školy v Liberci vydaný k oslavám 120 let od založení tkalcovské školy a 25 let práce české průmyslové školy textilní v Liberci
Nakladatel :Liberec
Rok vydání :1972
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-62 str., čb foto, také seznamy ředitelů a profesorů od roku 1945, a seznam absolventů v letech 1946-1972
- Veršování o řemeslech
SNKL, Praha,
1958,
velmi dobrý stav, na vnitřní str. obálky podpisy perem,
orig. volné dvoulisty vložené v papír. obálce, P. F. 1967, vydáno jako příloha časopisu Umění ařemesla s kresbami Václava Sokola,
24 stran,
Beletrie a poezie,
-Veršování o řemeslech
- 365 Animal Stories a yearful of Stories and Poems (anglicky)
Nakladatel :Golden Press
Rok vydání :1971
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-anglicky, VF, 230 str., bar il. různých autorů
- Obrazy ze sukromého i veřejného života zvířat
Nakladatel : PRAHA
Rok vydání (číslo vydání) : 1956 ()
- Světla z Kanopu
Nakladatel : ODEON
Rok vydání (číslo vydání) : 1966 ()
- Kapitán Kloss
Sport i Turystyka, Warszawa,
1971-1972,
velmi dobrý stav, občas uvolněná obálka, odřené hrany, mírně ušpiněno, zažloutlé stránky,
orig. sešity v kart. deskách, nekompletní, chybí č.1,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Kapitán Kloss
- Eva Pilarová - Vzpomínání
MONA - Praha 1991 - edice Osobnosti - Brožované. Vynikající stav.
- Josef Navrátil
Melantrich 1940, ed. Prameny
- Umění Orientu
Symposion 1948, pův.vazba s ob.
- Václav Kubec - Nebáli se smrti
Svět - Ostrava 1948 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Obálka a vazba Zdeněk Burian - Vázané. Lehce prasklá vazba, mírně zašpiněná. Obálka chybí.
- Bengt Danielsson - Gauguin na Tahiti a Markézách
Vyšehrad - Praha 1983 - 1. vydání - 24.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Helena Sobková - Kateřina Zaháňská
Mladá fronta - Praha 1995 - 1. vydání - edice Osudy sv. 8 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Na zadní straně obálky cenovka. Nečteno.
- Miroslav Donutil, Alena Šloufová a Milan Cais - Miroslav Donutil o sobě (Padesát uzlíků na provázku života).
CAMIS - Praha 2000 - 1. vydání, dotisk 2003 - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.
- Helena Růžičková, Marie Formáčková - Deník mezi životem a smrtí (Můj boj s rakovinou).
Formát - Praha 2002 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Zatmění měsíce
velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka, zažloutlé listy,
orig. sešit,
30 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Zatmění měsíce
- Sir Arthur Conan Doyle - Údolí strachu
Mladá fronta - Praha 1974 - 1. vydání - svazek IV - Obálka Josef Hochman - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně potrhaná a podlepená, ošoupaná.
- William Faulkner - Absolone, Absolone!
Mladá fronta - Praha 1966 - 1. vydání - 30.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.
- Charles Dickens - Vánoční povídky
Albatros - Praha 1984 - 1. vydání - 20.000 výtisků - edice Zlatoroh - Ilustroval Jindřich Kovařík - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba zašpiněná.
- James Clavell - Král krysa
Odeon - Praha 1982 - 3. vydání - GAMA - Obálka Jiří Rathouský - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce ošoupané. Obálka mírně potrhaná a podlepená, ošoupaná.
- Umberto Eco - Foucaltovo kyvadlo
Odeon - Praha 1991 - 1. vydání - KČ sv. 652 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Francois Rabelais - Gargantua a Pantagruel
Odeon - Praha 1968 - 2. vydání v Odeonu - 20.000 výtisků - Ilustroval Zdenek Seydl - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená, mírně ošoupaná.
- Československý časopis historický
4 čísla. Ročník VI. Z obsahu např. Petr Pässler v tyrolské a salcburské selské válce Tábory v českých zemích 1863 - 1871 .
Vydavatel : Československá akademie věd, Praha
Rok vydání: 1958
Jazyk: Čeština
Počet stran: 819
- Andreas Eschbach - Tkalci gobelínů
Albatros - Praha 2001 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Napříč nekonečnem - Vědeckofantastické povídky.
SNDK - Praha 1963 - 1. vydání - edice Karavana - Ilustroval E. Urban - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba opotřebovaná.
- Stanislaw Lem - Mír na Zemi
Mladá fronta - Praha 1989 - 1. vydání - Ilustroval Zdeněk Vlach - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.
- Ivan Bunin - Pozdní hodina
Lidové nakladatelství - Praha 1975 - 1. souborné vydání - 15.000 výtisků - edice Trojka sv. 16 - Ilustroval Věroslav Bergr - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně potrhaná a podlepená, na přední straně pokreslená propiskou.
- Snad nic, snad něco, . . prácve na papíře Jiřího Koláře z let 1962 - 1963
Trigon 2001
- J.V.Stamic - Mannheimské symfonie
Gramofonový klub - 1969 - LP - Mono O 10 0654 - rychlost 33 - Obal nepatrně ošoupaný - gramofonová deska v luxusním stavu.
- Písně žáků darebáků
Nakladatel :Svoboda
Rok vydání :1971
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
-Mézl Z. čb il., středověká žákovská poezie-první souborné vydání. Kniha je opatřena původní papírovou etuí, která je poslepována průhlednou páskou.
- Diana Najmanová, Zdeněk Humpál - Atlas plemen psov
Príroda - Bratislava 1990 - 2. vydání - slovensky - Vázané. Vynikající stav.
- Julius Komárek - Myslivost v českých zemích
ČIN - Praha 1948 - 2. vydání - edice Živá věda, Knihovna spisů naučných, pamětí a životopisů sv. 15 - Obálka Josef Kalousek - Vázané. Velmi dobrý stav. Prasklá a opravená vazba. Obálka potrhaná a podlepená.
- Allen Steele - Labyrint noci
Laser - Plzeň 2004 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Henry Kuttner - Čarovný svět Henry Kuttnera
Albatros - Praha 2001 - 1. vydání tohoto souboru - edice Karavana sv. 006 - Brožované. Vynikající stav.
- Tramp
Puls, Ostrava,
1971,
velmi dobrý stav, obálka je mírně odřená, listy nažloutlé,
orig. sešit, ilustrace na titulní straně + str.15 -Zdeněk Burian,
24 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Tramp
- Joseph Sheridan Le Fanu - Dům u hřbitova
Dialog - Litvínov 1999 - Obálka E. Rosenkranz - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Miloslav Švandrlík - Ještě máme co jsme chtěli
Rozmluvy - Praha 1991 - Ilustroval Jiří Winter - Vázané. Vynikající stav.
- Miroslav a Hana Honzíkovi - 1914/1918 Léta zkázy a naděje (467 dobových fotografií).
Panorama - Praha 1984 - 1. vydání - edice Stopy, fakta, svědectví - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí. Uvnitř knihy věnování a razítko Městského národního výboru v Oseku.
- Eugen Georg - Člověk objevuje skutečnost
Orbis - Praha 1943 - 4. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.
- Charles Montesquieu - O duchu zákonů
Právnické knihkupectví a nakladatelství V. Linhart - Praha 1947 - Knihovna právní prakse sv. 1 - Vázané. Vynikající stav.
- Sbírka resolucí valných sjezdů, zásadních usnesení výborových, Stanovy Č.O.S.
ČOS 1919
- Jezdectví a dostihový sport
SZN 1977
- Miloš Bič - Při řekách babylónských (Dějiny a kultura starověkých říší předního orientu).
Vyšehrad - Praha 1990 - 1. vydání - 18.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí. Nečteno.
- Karel Sklenář - Památky pravěku na území ČSSR
Orbis - Praha 1974 - 1. vydání - 18.000 výtisků - edice Pyramida - Encyklopedie - Obálka Jiří Rathouský - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou(autorem).
- Stephen King - Nezbytné věci
Melantrich - Praha 1993 - 1. vydání - Vázané. Stav dobrý. Prasklá a částečně opravená vazba. Očteno. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Poničená a zašpiněná vazba.
- Joseph Sheridan Le Fanu - Hodina smrti
Dialog - Litvínov 1999 - 1.vydání - Obálka E. Rosenkranz - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Michael Clynes - Hledání svatého grálu
Moravská Bastei (MoBa) - Brno 1999 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Michael Clynes - Spiknutí ve Florencii
Moravská Bastei (MoBa) - Brno 1999 - Vázané. Vynikající stav.
- Michael Clynes - Stíny Towerských kobek
Moravská Bastei (MoBa) - Brno 2000 - Vázané. Vynikající stav.
- Mika Waltari - Egypťan Sinuhet
Vyšehrad - Praha 1978 - 3. vydání - 27.500 výtisků - Obálka Jaroslav Lukavský - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně potrhaná a podlepená, ošoupaná.
- Miloš V. Kratochvíl - Památné bitvy českých dějin
Albatros - Praha 1987 - 2. vydání v Albatrosu - 20.000 výtisků - Ilustroval Mikoláš Aleš - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Jules Verne - Hvězda jihu
Mladá fronta - Praha1955 - 1. vydání - původní ilustrace L. Benett - Vázané. Stav dobrý. Vazba ošoupaná. Uvnitř věnování k vánocům 1955.
- Josef Polišenský - Třicetiletá válka a evropské krize XVII. století
Svoboda - Praha 1970 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená.
- Michael Clynes - Ve znamení bílé růže.
Moravská Bastei (MoBa) - Brno 1998 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Michael Clynes - Tajemství otráveného kalicha
Moravská Bastei (MoBa) - Brno 1998 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Helena Lisická - Z českých a moravských hradů
Svoboda - Praha 1977 - 2. vydání, v tomto souboru 1. - Ilustrovala Anna Grmelová - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená.
- Moliére - Lakomec. Misantrop. Tartuffe.
Mladá fronta - Praha 1966 - 1. vydání - Knihovna československé mládeže sv. 76 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Jules Verne - Ocelové město
Mladá fronta - Praha 1954 - 1. vydání - Spisy Julese Verne sv. 3 - Ilustroval Jan Brychta - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená, ošoupaná.
- Jaroslav Foglar - Pod junáckou vlajkou
Olympia - Praha 1969 - 2. vydání - Ilustrace a obálka Bohumil Konečný a Gustav Krum - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená, ošoupaná.
- Jiří Raba - Jaroslav Foglar v hádankách a vzpomínkách
Ostrov - Praha 2005 - Brožované. Vynikající stav. Některé křížovky vyluštěné.
- Arthur Ransome - Holubí pošta
Albatros - Praha 1977 - 2. vydání - edice Střelka sv. 126 - Ilustroval Jan Černý - Vázané. Velmi dorý stav. Obálka chybí. Mírně prasklá vazba.
- Louis Pergaud - Knoflíková válka
Svoboda - Praha 1992 - 1. vydání ve Svobodě - Ilustroval Karel Aubrecht - Brožované. Velmi dobrý stav.
- James Oliver Curwood - Vlčák Kazan
EGMONT ČR - Praha 2004 - 1. vydání v Egmontu - Ilustroval Jiří Petráček - Vázané. Vynikající stav.
- Katalog knižních a mapových publikací ústředního ústavu geologického
Nakladatel :ÚÚG
Rok vydání :1971
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :horší stav obálky
-200 str.,přehled o publikační činnosti ústavu za 50 let činnosti
- Československá kriminologie -aktuální problémy
Nakladatel :Orbis
Rok vydání :1971
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-300 str., Kniha podává výklad a rozbor obecné problematiky kriminologie-jejího předmětu a systému, stavu zločinnosti a jejích forem, koncepcí příčin kriminality scan části obsahu
- Eduard Petiška - Sedmikráska (Německé pohádky).
Albatros - Praha 1984 - 3., rozšířené vydání - Ilustroval Jiří Trnka - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená.
- Marta Ježková - Čertova voda
Severočeské nakladatelství - Ústí nad Labem 1986 - 1. vydání - 25.000 výtisků - Ilustroval Vladimír Komárek - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.
- Ota Pavel - Plná bedna šampaňského
Olympia - Praha 1990 - 3. vydání - Ilustroval Adolf Born - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Zdena Frýbová - Falešní hráči
Melantrich - Praha 1986 - 2. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená. Nečteno.
- Hisaši Jamanaka - Profesor Kurama vynálezcem
Severočeské nakladatelství - Ústí nad Labem 1978 - 1. vydání - 5.600 výtisků - Ilustroval Karel Franta - Vázané. Vynikající stav. Jeden roh vazby mírně ťuknutý.
- Jindřich Šimon Baar - Jan Cimbura
Knižní klub - Praha 1994 - 23. vydání - Vázané. Plátěná vazba. Vynikající stav.
- Jan Werich - Italské prázdniny
ČS - Praha 1965 - 4. vydání - Obálka Zd. Seydl - Brožované. Velmi dobrý stav. Zadní strana vazby lehce přeložená (zlom).
- Bohumil Hrabal - Městečko u vody (Postřižiny. Krasosmutnění. Harlekýnovy milióny).
ČS - Praha 1982 - 1. vydání souboru - Ilustroval Josef Jíra - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Jiskry z křemene - Ze života a díla Karla Havlíčka Borovského
Albatros - Praha 1990 - 4. vydání - Ilustroval Josef Lada - KMČ - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Miloslav Švandrlík - Z chlévů i bulvárů aneb Smrt je moje východisko.
Krajské nakladatelství - Havlíčkův Brod 1960 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Lipnická edice sv. 1 - Ilustroval Bohumil Krátký - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka opotřebovaná.
- Ivanka Devátá - V oblaku dezinfekce
MOTTO - Praha 2001 - dotisk 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.
- Alois Jirásek - Filozofská historie
Knižní klub - Praha 1995 - 1. vydání v Knižním klubu - Vázané. Plátěná vazba. Vynikající stav.
- Villon
Rudolf Škeřík, Praha,
1940,
velmi dobrý stav,
orig. celopl. vazba, desky slabě zašpiněné, po stranách trochu odřené,
106 stran,
Beletrie a poezie,
-Villon
- Antická próza-Láska a dobrodružství
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1971
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
- Antická próza-Láska a válka
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1971
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Antická próza sv.2, 4 tituly
- John Castle, Arthur Hailey - Let do nebezpečí
Svoboda - Praha 1994 - 3. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Václav Beneš Třebízský - Královna Dagmar
Knižní klub - Praha 1994 - 14. vydání - Vázané. Plátěná vazba. Vynikající stav. Nečteno.
- Božena Němcová - Pohorská vesnice
Knižní klub - Praha 1996 - 1. vydání v Knižním klubu - Vázané. Plátěná vazba. Vynikající stav.
- Vladislav Vančura - Obrazy z dějin národa českého (Výbor).
Knižní klub - Praha 1995 - V této podobě 1. vydání v Knižním klubu - Vázané. Plátěná vazba. Vynikající stav.
- Ivan Vyskočil a jiné povídky
Mladá fronta - Praha 1971 - 1. vydání výboru - edice Máj sv. 171 - Ilustroval Vladimír Tesař - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná.
- Karel Poláček - Bylo nás pět
ČS - Praha 1984 - 13. vydání - edice Slunovrat (česká klasická próza a poezie - Ilustrovaná řada) - Ilustroval Jiří Fixl - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Steven Erikson - Dóm řetězů (Příběh z malazské Knihy Padlých).
TALPRESS - Praha 2005 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav. Rohy vazby mírně ošoupané.
- Colin Forbes - Společenství sester
BB art - Praha 2002 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce odřená.
- William Golding - Pán much
Naše vojsko - Praha 1968 - 1. vydání - Máj, knižnice československé mládeže sv. 121 - Ilustrovala Květa Pacovská - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Michael Crichton - Kongo
BARONET - Praha 1994 - Vázané. Velmi dobrý stav. Místy malé skvrnky.
- Pod panskou parukou
Borský a Šulc, Praha,
dobrý stav, obálka je silně zašpiněná a potrhaná,
orig. brož, obálka, 4 barev. obr. přílohy a kresby R. Schlosser,
192 stran,
Beletrie a poezie,
-Pod panskou parukou
- Pavel Nauman - Faon
ELK - Praha 1947 - 1. vydání - Obálka František Muzika - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená, ošoupaná.
- Tim Powers - Poslední výzva
PERSEUS - Plzeň 1998 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce ošoupané.
- František Bidlo-katalog k výstavě
Rok vydání :1971
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-VF, 24 str., katalog k výstavě, Berka Č. text, čb repro, také seznam vystavených kreseb a karikatur
- Předpis o nouzovém svěšování vozidel platný od 1. 3. 1972
Nakladatel :Nadas
Rok vydání :1971
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-22 str., čb foto, čb nákresy, razítko původního majitele
- Litinové článkové vytápěcí kotle, Litinová otopná tělesa
Nakladatel :Železárny Bohumín
Rok vydání :1970
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-250 str., čb nákresy, čb foto, tabulky
- Svatý obrázek
velmi dobrý stav, nepatrně odřené rohy ,
obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, pozlacené okraje, rozměr 6,9 cm x 10,8 cm,
Antická knihovna,
-Svatý obrázek
- Svatý obrázek
velmi dobrý stav, odřené rohy, pravý roh nepatrně ohnutý,
obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, pozlacený okraj, rozměr 6,8 cm x 10,6 cm,
Antická knihovna,
-Svatý obrázek
- Listy Hetér
Nakladatel :Svoboda
Rok vydání :1970
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :horší stav obálky
-Antická knihovna sv. 8
- Klasické Atény
Nakladatel :Tatran
Rok vydání :1970
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-slovensky, VF, 335 bar foto a reprodukcí, Vývoj města, Dům a byt, Odívání, Rodina, Otroci, Bohové, Armáda, Svátky, Politika, Lékařství
- Josef Hora - Kniha domova
Fr. Borový - Praha 1946 - Obálka M. Kaláb - Dílo Josefa Hory sv. IV - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná a zašpiněná.
- Účast vojska na IX. sletu všesokolském v Praze, dne 6.července 1932
velmi dobrý stav, vazba mírně odřená a poškozená, mírně ušpiněno,
orig. celopl. vazba-listy spojené provázkem, album velkoformátových čb fotografií rozměry 21,5x 18cm, ruční výroba!-ruční popisky, originální fotografie, nákresy cvičících sestav na slet např. Odchod po představení nejvyššímu veliteli, Vojenská scéna apod., program Vojenského dne,
Sport,
- Účast vojska na IX. sletu všesokolském v Praze, dne 6.července 1932
- Předpis pro strojvedoucí a pomocníky strojvedoucího parní trakce platný od 1. 7. 1971
Nakladatel :Nadas
Rok vydání :1970
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-61 str., razítko původního majitele. Scan části obsahu.
- Zlatý střevíček
Nakladatel :LN
Rok vydání :1969
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-bar. il.
- Poštovní knížka, 1884
Velectěným příznivcům ve vší úctě věnuje František Jelínek, listonoš c. k. poštovního úřadu v Turnově. Z obsahu: Všeobecná ustanovení poštovní, Povídání novoročně naladěného listonoše, Hádanky, Rady, Aforismy
Vydavatel : Jos. Bertl, Praha
Jazyk: Čeština
Počet stran: 32
- Ročenka čsl. knihtiskařů 1935
+ 42 stran Insertní části, 27 stran Adresáře dodavatelů, s několika vyobrazeními
Vydavatel : Spolek faktorů knihtiskáren v republice Československá, Praha
Rok vydání: 1935
Jazyk: Čeština
Počet stran: 208
- časopis ŽIVA-dvouměsíčník pro biologickou práci
Nakladatel :ČSaV
Rok vydání :1969
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-svázaný ročník časopisu, komplet 6 čísel roku 1969, cca 220 str., čb a bar foto, čb nákresy, razítko
- Náš Ještěd-Sborníček lásky ke kraji Karolíny Světlé, který byl od nepaměti pevnou hrází českého života
Nakladatel :Kruh přátel Muzea K. Světlé
Rok vydání :1969
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-113 str., čb foto
- Velký zábavný kalendář pro dům i rodinu 1936
J. Steinbrener, Vimperk a Praha,
1936,
velmi dobrý stav,
orig. poloplátěná vazba s nalepenou ilustrací, vazba je lehce uvoněná, zašpiněná a v krajích odřená,
Cestopisy,
-Velký zábavný kalendář pro dům i rodinu 1936
- Dílenská příručka osobního automobilu Škoda 1000 MB (vydání III.)
Nakladatel :AZ Mladá Boleslav
Rok vydání :1969
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
-VF, 190 str., čb nákresy, čb foto
- ŠKODA Octavia Combi čtyřválec-seznam náhradních dílů
Nakladatel :NADAS
Rok vydání :1969
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-VF, 180 str., čb nákresy
- Úsměvy Jana Masaryka
Nakladatel :Melantrich
Rok vydání :1969
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-edice Humor do kapsy sv. 1
- Škoda 1203 Van, Minibus, Ambulance, Com, Rol-seznam náhradních dílů
Nakladatel :Motokov
Rok vydání :1969
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-VF, 200 str., čb nákresy
- Škoda Octavia combi-seznam náhradních dílů-čtyřválec, levé i pravé řízení
Nakladatel :Motokov
Rok vydání :1969
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-180 str., čb nákresy
- Škoda 100, 100, 110L (de Luxe)-Seznam náhradních dílů
Nakladatel :Motokov
Rok vydání :1969
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-VF, 210 str., čb nákresy. Kniha je uvnitř v dobrém stavu, pouze vazba nese stopy častého používání. Scan jedné stránky knihy.
- Svědectví-čtvrtletník pro politiku a kulturu-separátní otisk : Československo 1968-dokumenty a komentáře
Nakladatel :Belgie
Rok vydání :1969
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-brožura, 50 str.
- Socha a město-katalog výstavy Liberec 1969
Nakladatel :Liberec
Rok vydání :1969
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
Stav obálky :horší stav obálky
-100 str., čb foto, katalog k výstavě Socha a město, čb foto tvůrců a jejich objektů, na konci katalogu inzerce libereckých podniků
- Príručka Slovenky Dorka 2/1969-Nestrácajte hlavu v nezvyčajných situáciách !
Nakladatel :Živena
Rok vydání :1969
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-sešit, 32 str., bar il.
- Konvolut 3 knih s náboženskou tematikou
Nakladatel :Olomouc
Rok vydání :1969
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-3 různé tituly od různých autorů-viz scan
- Člověk a lidská práva-Dokumenty OSN k lidským právům
Nakladatel :Horizont
Rok vydání :1969
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-100 str., u str. 82 je utržen roh-chybí několik slov z textu
- Co říkají soudruzi Bil ak, Černík, Indra, Kolder a Piller o našem vývoji v roce 1968
Nakladatel :ÚV KSČ
Rok vydání :1969
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-sešit, 70 str.
- Zvláštní vydání mosteckého deníku Rozvoj ze dne 22. srpna 1968
Rok vydání :1968
Stav knihy :běžné opotřebení
-1 list tištěný z obou stran
- Rozinky a mandle
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1968
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :horší stav obálky
-470 str., výbor z jidiš povídek, Guttmann R. bar. il
- Seznam brusných nástrojů 1968-obor 421
Nakladatel :Carborundum Electrite
Rok vydání :1968
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-230 str, čb nákresy
- Dílenská příručka motoru M 634
Nakladatel :LIAZ
Rok vydání :1968
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-VF, 95 str., čb nákresy, scan obsahu
- Diář 1969-Liberecké výstavní trhy
Nakladatel :LVT Liberec
Rok vydání :1968
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-diář na rok 1969 vydaný u příležitosti LVT 1968, obsahuje reklamy jednotlivých vystavovatelů, anekdoty, testy, křížovky vyplněny, scan jedné dvoustrany
- Dílenská příručka osobního automobilu Škoda 1000 MB s dodatkem
Nakladatel :AZ Mladá Boleslav
Rok vydání :1967
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-VF, 190 str., čb nákresy, čb foto
- časopis ŽIVA-dvouměsíčník pro biologickou práci
Nakladatel :ČSaV
Rok vydání :1967
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-svázaný ročník časopisu, komplet 6 čísel roku 1967, cca 220 str., čb a bar foto, čb nákresy, razítko
- Z vyprávění Šahrazádiných
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1967
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
- Sto moderních básníků
Nakladatel :ČS
Rok vydání :1967
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
- Přerušený ráj
Nakladatel :ČS
Rok vydání :1967
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-italská poválečná poezie
- Magnetická pole
Nakladatel :ČS
Rok vydání :1967
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :horší stav obálky
-KPP, surrealistická poezie, včetně SP
- časopis ŽIVA-dvouměsíčník pro biologickou práci
Nakladatel :ČSaV
Rok vydání :1966
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-svázaný ročník časopisu, komplet 6 čísel roku 1966, cca 220 str., čb a bar foto, čb nákresy, razítko
- Lazebník Sevillský
Vydavatel : Nákladem hudebního Odboru, Praha
Jazyk: Čeština
Počet stran: 129
- Poštovní knížka, 1874
Všem příznivcům v nejhlubší úctě věnováno. Z obsahu: Novoroční, Sazba poštovní pro psaní v Rakousku a do jiných evropských zemí, Anekdoty
Vydavatel : Josef Bertl, Praha
Rok vydání: 1874
Jazyk: Čeština
Počet stran: 24
- Ruština - jazykový průvodce
RO - TO - M (1999)
- Světová literatura 1956-1965
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1966
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-Ročenka zaraničních literatur, čb a bar repro, Balcar J. obálka
- Cizojazyčné rozhovory-česky, rusky, německy, anglicky, francouzsky, španělsky
Nakladatel :SPN
Rok vydání :1965
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-450 str., menší ležatý formát
- Přišel čas Léta okupace a osvobození v české poezii
Nakladatel :NV
Rok vydání :1965
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :horší stav obálky
-Poezie různých autorů.Chochola, Jodas, Ludvig čb foto
- Pět slovenských novel
Nakladatel :SNKLU
Rok vydání :1965
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Bednár, Mináč, Blažková, Tatarka, Johanides
- SPORT-ročenka ČTK 1964
Nakladatel :ČTK
Rok vydání :1965
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-340 str., čb foto. Co se stalo v roce 1964 v čs. sportu-od boxu, přes cyklistiku, gymnastiku, hokej .až po zápas. Kniha je v dobrém stavu, pouze desky brože nesou stopy používání.
- Hrajeme pro mládež-Hry, pásma, kabarety
Nakladatel :Dilia
Rok vydání :1965
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-katalog her Dilia z let 1963-1965, u každé hry popis (osoby, dekorace, stručný obsah). Jeden svazek.
- Dívka s měděnými vlasy
LN 1972, pohádky národů Asie a Evropy
- Laco Novomeský - Otevřená okna
ČS - Praha 1964 - 7.000 výtisků - Obálka Zd. Seydl - KPP Výběrová řada sv. 27 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- 550 let od mučednické smrti Husovy a 50 let od zahájení Masarykova boje za osvobození Čechů a Slováků-A CO MY DNES ?
Nakladatel :Svaz čs.spolků Švýcarsko
Rok vydání :1965
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-MF, 26 str.
- Antická kultura
Nakladatel :Orbis
Rok vydání :1965
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-edice MME sv. 24, 360 str., čb foto
- Wörterbuch francösisch-deutsch / deutsch-francösisch
Langenscheidt, Berlin,
1978,
velmi dobrý stav, nažloutlé listy, v německo-české části patrné drobné polití vodou, ve francouzsko-české části ke konci uvolněno několik listů,
celokož. převazby, malý formát-cca 3,5x5 cm,
576+576 stran,
Slovníky/Encyklopedie/Učebnice,
-Wörterbuch francösisch-deutsch / deutsch-francösisch
- Čtení na léto
1988,
velmi dobrý stav,
orig. brož, ta je lehce zašpiněná, na krajích hřbetu mírně odřená,
300 stran,
Beletrie a poezie,
-Čtení na léto
- Příručka česko-ruské konverzace
Nakladatel :Svět sovětů
Rok vydání :1964
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
- Ty uvězněný strome
Nakladatel :ČS
Rok vydání :1964
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Španělská poezie XX. století
- Eisenbahn-Fachwörterbuch-Železniční slovník
nákladem železniční správy,
1941,
velmi dobrý stav, zažloutlé listy, titulní strana je z části vystřižena a podlepena, desky jsou ušpiněné-značně na zadní straně (obtisk),
orig. celoplátěná vazba,
594 stran,
Slovníky/Encyklopedie/Učebnice,
-Eisenbahn - Fachwörterbuch - Železniční slovník
- Začalo to Redutou
Nakladatel :Orbis
Rok vydání :1964
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-edice malých forem, text-appealy divadlo Reduta, scan části obsahu
- časopis Památková péče-orgán čs. památkové péče, ročník 24
Nakladatel :Orbis
Rok vydání :1964
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nepůvodní vazba, převazba
-svázaný kompletní ročník časopisu včetně obálek, mnoho čb foto, některé pasáže v textu červěně podtrhány
- Jaroslav Seifert - Maminka
Albatros - Praha 1981 - 5. vydání v Albatrosu - 20.000 výtisků - Ilustroval J. Trnka - Vázané. Vynikající stav. Vazba mírně zašpiněná.
- Dopravní vysvětlivky čís.1
Nakladatel :Nadas
Rok vydání :1963
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-50 str., scan části stránky
- Kritiky
Kvasnička Hampl, Praha,
1930,
velmi dobrý stav, zažloutlé stránky, na okrajích roztřepené, místy uvolněné, obálka mírně zahnědlá při krajích, prasklá př. předsádka,
orig. brož,
119 stran,
Beletrie a poezie,
-Kritiky
- Mladý technik 4
Nakladatel :mf
Rok vydání :1962
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-400 str., Z obsahu: Otázky kybernetického věku, Na kosmických tratích, Leteczví, Doplňky pro vaši dílnu, Rady fotoamatérům, . ..
- Výkladový astronomický slovník
Jota, Brno,
1996,
výborný stav,
orig. vazba,
256 stran,
Přírodní vědy,
-Výkladový astronomický slovník
- Happy Hours and Pleasure, Double Puzzle Book
Nakladatel :Golden Pleasure Books
Rok vydání :1962
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
-Riddles, Odd man out, Something wrong, Guessing, etc., many colour illustrations
- Směrnice a pokyny pro výzkum a průzkum ložisek nerostných surovin
Nakladatel :Praha
Rok vydání :1962
Stav knihy :horší stav
Vazba :původní vazba
-směrnice ze dne 1. 7. 1962
- Národní divadlo-Balet I.
Nakladatel :Orbis
Rok vydání :1961
Stav knihy :běžné opotřebení
-soubor 12 čb pohlednic tanečníků a tanečnic baletu
- Lipsia Briefmarken-Katalog 1961 / Europa-Band II
Nakladatel :Leipzig
Rok vydání :1961
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
-1000 stran, pouze II. díl (od roku 1945), čb reprodukce známek
- Jaro 1871- Poezie Pařížské komuny
Nakladatel :SNKLHU
Rok vydání :1961
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :celokožená
Stav obálky :neuvedeno
- VIII. celostátní výstava amatérské fotografie-1961
Nakladatel :LUT
Rok vydání :1961
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-katalog k výstavě, sešit12 str., 16 malých čb foto, seznam fotografií z výstavy, jmenovité výsledky soutěže
- Odborné překlady
Československý svaz včelařů, Praha,
1958,
velmi dobrý stav, zažloutlé listy, místy mírně skvrnité,
polopl. převazba, obsahuje překlady odborných článků světových odborníků (např. z čas.: Napredno Pčelarstvo, Der Imkerfraund, Die Bienenzucht, Gleanings in Bee Culture, . ), množství čb grafů, tabulek a fotografií,
96+96+96+108+96 stran,
Přírodní vědy,
-Odborné překlady
- Předpis pro výkon dopravy v mimořádných podmínkách platných od 1. 3. 1962
Nakladatel :Nadas
Rok vydání :1961
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-24 str., vpisky a opravy, razítko původního majitele
- Dopravní předpisy-Výňatek pro strážníky oddílů, závoráře a vedoucí drobných vozidel platný od 1. 3. 1962
Nakladatel :Nadas
Rok vydání :1961
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-115 str., razítka
- ČSRaritaten-tschechoslowakische Humorzeichnungen
Nakladatel :Berlin
Rok vydání :1960
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-český kreslený humor od různých autorů
- Jaroslav Seifert - Ruce Venušiny
Melantrich - Praha (?) - 5. vydání - edice Poesie sv. 18 - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba mírně opotřebovaná.
- Jaroslav Seifert - Šel malíř chudě do světa (Verše k obrázkům Mikoláše Alše).
ČS - Praha 1953 - 3. vydání - 10.000 výtisků - edice České básně sv. 107 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Památník divadelních ochotníků v Železném Brodě 1860-1960
Nakladatel :Žel.Brod
Rok vydání :1960
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-110 str., mnoho čb foto, také přehled divadelních představení a jmenný seznam ochotníků , pouze 1500 výtisků
- Jaroslav Seifert - Kamenný most
Fr. Borový - Praha 1947 - 1. vydání - 5.500 výtisků - Obálka Zd. Sklenář - Brožované. Vazba na zadní straně počmáraná a ušpiněná, celkově ošoupaná.
- Česko-ruský slovník
Nakladatel :Moskva
Rok vydání :1960
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :neuvedeno
-52.000 slov
- Sedmá celostátní výstava amatérské fotografie-1960
Nakladatel :LUT
Rok vydání :1960
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-katalog k výstavě, sešit 20 str., 15 malých čb foto, seznam fotografií z výstavy, jmenovité výsledky soutěže
- Stavebnictví v Československu
Nakladatel :Miniosterstvo stavebnictví
Rok vydání :1959
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :obálka chybí
-VF, desítky čb foto z průmyslové, bytové, veřené výstavby, vodní díla, zemědělská výstavba, vepsán text nesouvisející s knihou
- Vinnetou
Pressfoto, Praha,
velmi dobrý stav,
orig. pohlednice, bar. foto.,
Pohlednice,
-Vinnetou
- Old Shatterhand
Pressfoto, Praha,
velmi dobrý stav,
orig. bar. pohlednice,
Pohlednice,
-Old Shatterhand
- Old Shatterhand
Pressfoto, Praha,
velmi dobrý stav,
orig. bar. pohlednice,
Pohlednice,
-Old Shatterhand
- Old Shatterhand
Pressfoto, Praha,
velmi dobrý stav, lehce otrhané rohy,
orig. pohlednice, bar. fotogr.,
Pohlednice,
-Old Shatterhand
- Vinnetou-Rudý gentleman
Pressfoto, Praha,
velmi dobrý stav, mírně odřený pravý horní a dolní roh,
orig. pohlednice, foto z filmu,
Pohlednice,
-Vinnetou-Rudý gentleman
- Old Shatterhand
Pressfoto, Praha,
velmi dobrý stav, lehce otrhané okraje a rohy,
orig. pohlednice,
Pohlednice,
-Old Shatterhand
- Old Shatterhand
Pressfoto, Praha,
velmi dobrý stav, horní hrana lehce pomačkaná,
orig. bar. pohlednice, bar. fotografie,
Pohlednice,
-Old Shatterhand
- Vinnetou-Rudý gentleman
Pressfoto, Praha,
velmi dobrý stav,
orig. bar. pohlednice, foto z filmu,
Pohlednice,
-Vinnetou-Rudý gentleman
- Pohled-Vinnetou-Rudý gentleman
uvádí Ústřední půjčovna filmů, Praha,
1965,
výborný stav,
Pohlednice,
-Pohled-Vinnetou - Rudý gentleman
- Pohled-Vinnetou-Rudý gentleman
uvádí Ústřední půjčovna filmů, Praha,
1965,
výborný stav,
Pohlednice,
-Pohled-Vinnetou - Rudý gentleman
- Pohled-Old Shatterhand
uvádí Ústřední půjčovna filmů, Praha,
1965,
výborný stav,
Pohlednice,
-Pohled-Old Shatterhand
- Pohled-Vinnetou
uvádí Ústřední půjčovna filmů, Praha,
1965,
velmi dobrý stav,
pohled je nepatrně zašpiněný,
Pohlednice,
-Pohled-Vinnetou
- Pohled-Vinnetou
uvádí Ústřední půjčovna filmů, Praha,
1965,
výborný stav,
pohled je nepatrně zašpiněný,
Pohlednice,
-Pohled-Vinnetou
- Pohled-Vinnetou-Rudý gentleman
uvádí Ústřední půjčovna filmů, Praha,
1965,
výborný stav,
pohled je nepatrně zašpiněný,
Pohlednice,
-Pohled-Vinnetou - Rudý gentleman
- Pohled-Vinnetou-Rudý gentleman
uvádí Ústřední půjčovna filmů, Praha,
1965,
velmi dobrý stav,
pohled je lehce zašpiněný,
Pohlednice,
-Pohled-Vinnetou - Rudý gentleman
- Pohled-Old Shatterhand
uvádí Ústřední půjčovna filmů, Praha,
1965,
velmi dobrý stav,
pohled je lehce zašpiněný, v rozích stopy po odlepení papíru,
Pohlednice,
-Pohled-Old Shatterhand
- Pohlednice
velmi dobrý stav, pouze pravý horní roh je lehce pomačkaný, na přední straně jsou viditelné stopy od razítka,
ilustrace M. Fischerová-Kvěchová ,
Pohlednice,
-Pohlednice
- Lipsia-Einfuhrung in die Briefmarken-kunde I
Nakladatel :Leipzig
Rok vydání :1959
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-sešit,110 stran, čb reprodukce
- Volná myšlenka
Rok vydání : 1908 Poznámka :A 4, roř. III.+IV., sváz.
- Volná myšlenka
Rok vydání : 1910 Poznámka :A 4, roč. V., sváz.
- Volná myšlenka
Rok vydání : 1911 Poznámka :A 4, roč. VI., sváz.
- Proces s vedením protistátního spiklenec.centra v čele s Rudolfem Slánským
Rok vydání : 1953
- Proces s vedením záškodnického spiknutí proti republice- Horáková a společníci
Rok vydání : 1950
- Studenti psali revoluci
Rok vydání : 1990
- Svědectví kapitána Minaříka
Rok vydání : 1976
- Moudrost starých římanů
Odeon 1990
- Antická próza - Láska a dobrodružství
Odeon 1971
- Revolver revue 77.
Rok :2009
- Edgar Wallace
Zeras, Praha, 1994
203 stran, původní lamino vazba, střední formát
Stav : velmi dobrý
- Zdeněk a Věra Adlovi
Stav : dobrý
- Bůh mluví ke svým dětem. Texty z bible
pro děti převyprávěla Eleonore Beck, Kirche in Not, brož. Rok :1991
- Flinstounovic pohádky na dobrou noc
z produkce Walt Dysney: pět báječných vyprávění v jednom díle Rok :1995
- Jarda a černokněžník
Rok :194?
- Košíček zlatých vajíček
Rok :1987
- Kouzelný kvítek
vyprávěnky z Valašska Rok :1979
- Deset anglických novel
Nakladatel : PRAHA
Rok vydání (číslo vydání) : 1967 ()
- Mahagon
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1 15 2145 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Lucie live 1.
Gang Records - 1992 - LP s vloženou stránkou fotografií - Stereo - rychlost 33 - luxusní stav.
- Lojzo
Opus - 1985 - LP - Stereo 9113 1688 - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Lojzo
Opus - 1985 - LP - Stereo 9113 1688 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Limit - Bodliak na plavkách
Opus - 1985 - LP - Stereo 9113 1581 - rychlost 33 - dobrý stav - obal roztržený (část chybí) - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Laura a její tygři - Žár trvá
Panton - 1988 - LP - Stereo 81 0804-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hrají a zpívají Kučerovci
Panton - 1974 - Lp - Stereo 11 0464 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Kreyson - Anděl na útěku
Tommü Records - 1990 - LP původně s přebalem, který ale chybí - Stereo 61 0003-1 311 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Kreyson - Anděl na útěku
Tommü Records - 1990 - LP s přebalem - Stereo 61 0003-1 311 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Kroky Františka Janečka - To se oslaví
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3869 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má škrábanec na str. 1 a několik vlásků.
- Kroky Františka Janečka - Je to senzace
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 4366 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Katapult - 2006
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2656 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal opotřebovaný - gramodeska je na několika místech odřená a má celou řadu vlásků.
- Katapult - 2006
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2656 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska místy odřená s řadou vlásků.
- Katapult - 2006
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2656 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- Katapult - Rock de luxe
Supraphon - 1986 - LP bez doplňkového SP - Stereo 1113 4217 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Katapult - Pozor, rock Live 1988
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0166-1 311 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Katapult - Pozor, rock Live 1988
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0166-1 311 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska je místy odřená s řadou vlásků.
- Katapult
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1113 2395 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Katapult
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1113 2395 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Katapult
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1113 2395 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - vnitřní obal částečně rozlepený - gramodeska má několik vlásků.
- Michael Kocáb - Povídali, že mu hráli
Panton - 1988 - LP Stereo 81 0709-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hvězdolet 06
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2516 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Gong č. 8
Panton - 1981 - LP - Stereo 8113 0147 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik menších škrábanců a řadu vlásků.
- Gong č. 7
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0182 H - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- Gong č. 7
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0182 H - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má řadu vlásků.
- Go - Go Golem
Panton - 1985 - LP - Stereo 8113 0518 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- George Beatovens - Kolotoč svět
Panton - 1969 - LP - Stereo 11 0203 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- Futurum - Jedinečná šance
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4360 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- The Moody Brothers with Jiří Brabec a Country Beat - Friends
Supraphon - 1989 - LP - anglicky - Stereo 11 0200-1 311 ZB - rychlost 33 - dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má větší škrábanec na str. 2.
- The Moody Brothers with Jiří Brabec a Country Beat - Friends
Supraphon - 1989 - LP - anglicky - Stereo 11 0200-1 311 ZB - rychlost 33 - luxusní stav.
- The Moody Brothers with Jiří Brabec a Country Beat - Friends
Supraphon - 1989 - LP - anglicky - Stereo 11 0200-1 311 ZB - rychlost 33 - luxusní stav.
- The Moody Brothers with Jiří Brabec a Country Beat - Friends
Supraphon - 1989 - LP - anglicky - Stereo 11 0200-1 311 ZB - rychlost 33 - luxusní stav.
- Elán - Nie sme zlí
Opus - 1982 - LP - Stereo 9113 1299 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má řadu vlásků.
- Elán - Nie sme zlí
Opus - 1982 - LP - Stereo 9113 1299 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Elán - Nie sme zlí
Opus - 1982 - LP - Stereo 9113 1299 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Elán - Nie sme zlí
Opus - 1982 - LP - Stereo 9113 1299 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má řadu vlásků.
- Elán - 3
Opus - 1983 - LP - Stereo 9113 1439 -rchlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Elán - 3
Opus - 1983 - LP - Stereo 9113 1439 -rchlost 33 - luxusní stav.
- Elán - Hodina slovenčiny
Opus - 1987 - 2LP - Stereo 9113 1910-11 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska mají nekolik jemných vlásků.
- Elán - Neviem byť sám
Opus - 1987 - 2LP bez plakátu - Stereo 9113 1910-11 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Elán - Neviem byť sám
Opus - 1987 - 2LP s plakátem - Stereo 9113 1910-11 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Elán - Hodina slovenčiny
Opus - 1985 - LP - Stereo 9113 1622 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Elán - Hodina slovenčiny
Opus - 1985 - LP - Stereo 9113 1622 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Elán - Nebezpečný náklad
Opus - 1988 - LP - digitální nahrávka - Stereo 9313 2061 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Elán - Nebezpečný náklad
Opus - 1988 - LP - digitální nahrávka - Stereo 9313 2061 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Elán - Detektívka
Opus - 1986 - LP - Stereo 9113 1787 - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska mírně odřená a řadou jemných vlásků.
- Elán - Detektívka
Opus - 1986 - LP - Stereo 9113 1787 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Elán - Detektívka
Opus - 1986 - LP - Stereo 9113 1787 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Elán - Detektívka
Opus - 1986 - LP - Stereo 9113 1787 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Elán - Detektívka
Opus - 1986 - LP - Stereo 9113 1787 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Citron - Radegast
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4207 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- Citron - Radegast
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4207 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný, natržený a slepovaný - gramodeska na několika místech odřená s řadou vlásků.
- Citron - Vypusťte psy!
Supraphon 1990 - LP - Stereo 11 0452-1 311 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Citron - Vypusťte psy!
Supraphon 1990 - LP - Stereo 11 0452-1 311 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Citron - Vypusťte psy!
Supraphon 1990 - LP - Stereo 11 0452-1 311 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Citron - Plni energie
Supraphon - LP - Stereo 1113 3937 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Tony Scott Traditional jazz studio - Bumerang
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1115 2417 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Barnodaj - Mauglí
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1 13 1919 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Banjo Band Ivana Mládka - Předposlední leč
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0135 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- Banjo Band Ivana Mládka - Předposlední leč
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0135 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Banjo Band Ivana Mládka - Dobrý den
Panton - 1976 - LP - Stereo 11 0654 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Banjo Band Ivana Mládka - Na Shledanou
Panton - 1977 - LP - Stereo 11 0698 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- Banjo Band Ivana Mládka - Na shledanou
Panton - 1977 - LP - Stereo 11 0698 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný a na hraně slepovaný isolepou - vnitření obal částečně rozlepený - gramodeska na několika místech odřená s řadou vlásků.
- Bacily - Sluneční věk
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2889 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Assesor - Invaze
Aske-Globus International - 1990 - LP - Stereo 210003-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Arakain - Thrash the Trash
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 0858-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Arakain - Thrash the Trash
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 0858-1 311 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má nepatrný škrábanec na str. 1.
- Arakain - Thrash the Trash
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 0858-1 311 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Arakain - Thrash the Trash
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 0858-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Aku Aku - Humanquake
Art Pro - 1991 - LP s přebalem - anglicky - Stereo KS 0002-1311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Abraxas - Box
Panton - 1982 - LP - Stereo 8113 0275 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně ootřebovaný v igelitovém obalu - gramodeska má řadu vlásků.
- Miroslav Žbirka - Sezónne lásky
Opus - 1982 - LP - Stereo 9113 1258 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Miroslav Žbirka - Sezónne lásky
Opus - 1982 - LP v igelitovém obalu - Stereo 9113 1258 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Miroslav Žbirka - Sezónne lásky
Opus - 1982 - LP - Stereo 9113 1258 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Miroslav Žbirka - Sezónne lásky
Opus - 1982 - LP - Stereo 9113 1258 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Miroslav Žbirka - Sezónne lásky
Opus - 1982 - LP - Stereo 9113 1258 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Miroslav Žbirka - Sezónne lásky
Opus - 1982 - LP - Stereo 9113 1258 - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný - vnitřní obal částečně rozlepený - gramodeska má několik škrábanců a řadu jemných vlásků.
- Miroslav Žbirka - Doktor sen
Opus - 1980 - LP - Stereo 9116 1000 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu v igelitovém obalu - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Miroslav Žbirka - Roky a dni
Opus - 1983 - LP - Stereo 9113 1447 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Miroslav Žbirka - Roky a dni
Opus - 1983 - LP - Stereo 9113 1447 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Miroslav Žbirka - Nemoderný chalan
Opus - 1984 - LP - Stereo 9113 1608 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Miro Žbirka - Chlapec z ulice
Opus - 1986 - LP - Stereo 9113 1730 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Miro Žbirka - Chlapec z ulice
Opus - 1986 - LP - Stereo 9113 1730 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Miroslav Žbirka - Light of My Life
Opus - 1982 - LP - anglicky - Stereo 9113 1344 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Jiří Zmožek /4/ - Malovaný večírek
Supraphon - 1989 - LP - Stereo - 11 0177- 1 311H - rychlost 33 - vynikající stav - obal má lehce odřené rohy
- Jří Zmožek /2/ - Nejhezčí dárek
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 4368 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Jiří Zmožek /2/ - Nejhezčí dárek
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 4368 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Jiří Zmožek /2/ - Nejhezčí dárek
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 4368 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska na obou stranách poškrábaná..
- Jiří Zmožek /2/ - Nejhezčí dárek
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 4368 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Jiří Zmožek /3/ - Kousek cesty s tebou
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4438 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Jiří Zmožek /3/ - Kousek cesty s tebou
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4438 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Jiří Zmožek /3/ - Kousek cesty s tebou
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4438 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska mírně odřená s řadou jemných vlásků.
- Jiří Zmožek - Mys dobrých nadějí
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3870 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má na obou stranách menší škrábance.
- jiří Zmožek /5/ - Už mi lásko není dvacet let
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 0445-1 311 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska mírně odřená.
- Karel Zich a Flop - Mosty
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2907 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - vnitřní obal zčásti rozlepený - gramodeska mírně odřená s řadou vlásků.
- Karel Zich a Flop - Mosty
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2907 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Zich a Flop - Mosty
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2907 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má několik škrábanců a několik jemných vlásků.
- Karel Zich a Flop - Mosty
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2907 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Karel Zich - Ani za nic
Supraphon - 1989 - LP - Stereo 11 0194-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Zich - Kola Pop-music se točí dál
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3747 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Zich - Paráda
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3335 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Zich a Flop - Paráda
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3335 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Karel Zich a Flop - Paráda
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3335 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Zich a Flop - Paráda
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3335 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Zich - Let me sing some Elvis Presley songs
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3318 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má jen několik jemných vlásků.
- Karel Zich - Není všechno paráda
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3276 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Karel Zich - Není všechno paráda
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3276 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Karel Zich - Není všechno paráda
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3276 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Zich -
Supraphon - 1987 - LP - 1113 4075 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Karel Zich -
Supraphon - 1987 - LP - 1113 4075 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Zich -
Supraphon - 1987 - LP - 1113 4075 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Jitka Zelenková - V tuto chvíli
Supraphon - 1983 - LP - Stereo - 1113 3339 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Jitka Zelenková - Zázemí
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2588 H - rychlost 33 - luxusní stav
- Jitka Zelenková - Zázemí
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2588 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Jitka Zelenková - Zázemí
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2588 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Jitka Zelenková - Zázemí
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2588 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný a ušpiněný - gramodeska má několik škrábanců a řadu vlásků.
- jitka Zelenková - Zázemí
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2588 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Jitka Zelenková - Zázemí
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2588 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má řadu vlásků.
- Jitka Zelenková - Bez lásky láska není
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1987 - 1113 4194 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Dnes nejsem doma
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 0149-1 311 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Oheň v duši mé
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2738 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Oheň v duši mé
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2738 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana ZAgorová - Cesta ke štěstí
Supraphon - 1976 - LP - Stereo 1 13 1720 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Hana Zagorová - Cesta ke štěstí
Supraphon - 1976 - LP - Stereo 1 13 1720 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - vnitřní obal natržený - gramodeska mírně odřená s několika jemnými vlásky.
- Hana Zagorová - Cesty ke štěstí
Supraphon - 1976 - LP - Stereo 1 13 1720 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Oheň v duši mé
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2738 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana ZAgorová - Náhlá loučení
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 3949 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Náhlá loučení
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 3949 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- hana Zagorová - Náhlá loučení
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 3949 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik vlásků.
- Hana Zagorová - Náhlá loučení
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 3949 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Mimořádná linka
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3347 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - deska mírně opatlaná a odřená s několika jemnými vlásky.
- Hana Zagorová - Mimořádná linka
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3347 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - deska mírně odřená s několika jemnými vlásky.
- Hana Zagorová - Mimořádná linka
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3347 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - deska mírně odřená.
- Hana Zagorová - Světlo a stín
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3070 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - vnitřní obal rozlepený - gramodeska mírně opatlaná.
- Hana Zagorová - Světlo a stín
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3070 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Co stalo se stalo
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3469 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Co stalo se stalo
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3469 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Co stalo se stalo
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3469 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana ZAgorová - Střípky
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2944 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Střípky
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2944 ZA - rychlost 33 - velmi doprýstav - obal mírně vybledlý - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Hana Zagorová - Střípky
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2944 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Střípky
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2944 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Sítě kroků tvých
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3740 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana Zagorová - Sítě kroků tvých
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3740 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska mírně odřená.
- Hana Zagorová - Sítě kroků tvých
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3740 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska mírně odřená.
- Dluhy Hany Zagorové
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4184 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Helena Vondráčková - Helena zpívá Ježka
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4240 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má škrábanec přes str. 1.
- Helena Vondráčková - Ode mne k tobě
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3468 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Helena Vondráčková - Přelety
Supraphon - 1982 - 2LP s plakátem - Stereo 1113 3781-82 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodesky v luxusním stavu.
- Helena Vondráčková - Sblížení
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2955 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska mírně odřená s řadou jemných vlásků.
- Helena Vondráčková - Sblížení
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2955 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal netknutý - gramodeska mírně odřená.
- Helena Vondráčková - Sblížení
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2955 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal netknutý - gramodeska mírně odřená.
- Helena Vondráčková - Sblížení
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2955 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Helena Vondráčková - Sprint
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3749 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Helena Vondráčková - Sprint
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3749 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Helena Vondráčková - Sprint
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3749 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- Helena Vondráčková - Zrychlený dech
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3068 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Helena Vondráčková - Zrychlený dech
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3068 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Helena Vondráčková - Zrychlený dech
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3068 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Helena Vondráčková - Múzy
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2655 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal netknutý - gramodeska je částečně odřená s řadou jemných vlásků.
- Helena Vondráčková - Múzy
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2655 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska je částečně odřená s řadou vlásků.
- Miki Volek
Panton - 1984 - LP - Stereo 8113 0450 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Vítězslav Vávra a Maximum Petra Hanniga
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2947 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Vítězslav Vávra a Maximum Petra Hanniga -
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2947 H - rychlost 33 - výborný stav - obal netknutý - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Jiří Vašíček - Je krásné zpívat vám
Panton - 1978 - LP - Stereo 11 0718 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Duhová víla - Přátelská setkání 3
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3420 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Tisíckrát vyprodáno - Přátelská setkání 2
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3237 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Vágner - Dny jdou
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0152-1 311 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal dole mírně rozlepený - gramodeska v luxusním stavu.
- Naďa Urbánková - Naďa
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2528 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Naďa Urbánková - 24 hodin s Naďou Urbánkovou
Supraphon - 1973 - LP s přebalem - Stereo 1 13 1309 - rychlost 33 - dobrý stav - obal dole mírně roztržený - gramodeska mírně odřená a s ředou jemných vlásků.
- Naďa Urbánková - 24 hodin s Naďou Urbánkovou
Supraphon - 1973 - LP s přebalem a průvodním dopisem - Stereo 1 13 1309 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Hana a Petr Ulrychovi - Nikola Šuhaj loupežník
Panton - 1974 - LP se stránkou přebalu - Stereo 11 0421 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v dolní části mírně rozlepený - gramodeska v luxusním stavu.
- Hana a Petr Ulrychovi - Ententýny
Panton - 1979 - LP - Stereo 8113 0064 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Hana a Petr Ulrychovi - Ententýny
Panton - 1979 - LP - Stereo 8113 0064 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Ladislav Štaidl
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2930 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Ladislav Štaidl
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2930 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Paul McCartney - Tug of Var
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3503 ZN - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Věra Špinarová - Stíny výsluní
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3467 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Věra Špinarová - Andromeda
Panton - 1972 - LP - Stereo 11 0327 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný a rozlepený - gramodeska mírně odřená s řadou drobných vlásků.
- Karel Svoboda - Čau lásko
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4408 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Svoboda - Čau lásko
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4408 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Petr Spálený Apollobeat - Dáma při těle
Supraphon - 1971 - LP - Stereo 1 13 1000 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Petr Spálený - Dům smíchu
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3486 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Petr Spálený - Dům smíchu
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3486 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Petr Spálený - Motel Nonstop
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3085 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Petr Spálený - Motel Nonstop
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3085 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný - gramodeska mírně odřená s řadou jemných vlásků.
- Petr Spálený - Motel Nonstop
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3085 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný - gramodeska mírně odřená s řadou drobných vlásků.
- Petr Spálený - Dítě štěstěny
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2683 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má několik vlásků.
- Petr Spálený - Dítě štěstěny
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2683 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Petr Spálený - Dítě štěstěny
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2683 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má několik vlásků.
- Petr Skoumal - Poločas rozpadu
Bonton - 1990 - LP s vloženým listem s texty - Stereo 71 0007-1911 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Petr Skoumal - Poločas rozpadu
Bonton - 1990 - LP s vloženým listem s texty - Stereo 71 0007-1911 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Yvetta
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3498 H - rychlost 33 . luxusní stav
- Yvetta Milan - My dva a čas
Supraphon - 1971 - LP - Stereo 1 13 1065 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Aleš Sigmund - Téměř léto
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0114 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Aleš Sigmund - Téměř léto
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0114 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Aleš Sigmund - Pepřenka
Panton - 1977 - LP - Stereo 11 0683 - rychlost 33 - obal v luxusním stavu - gramodeska má řadu vlásků.
- Jiří Schelinger a F. R. Čech - Nemám hlas jako zvon
Panton - 1975 - LP - Stereo 11 0504 G - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný v igelitovém obalu - gramodeska má několik škrábanců a řadu vlásků.
- Lešek Semelka SLS
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3996 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Karel Gott - Die goldene Stimme aus Prag
Amiga - 1976 - LP - německy - Stereo 8 55 530 - rychlost 33 - obal na hranách mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Karel Gott - Du bist da für mich
Amiga - 1983 - LP - německy - Stereo 8 55 995 - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Karel Gott - Du bist da für mich
Amiga - 1983 - LP - německy - Stereo 8 55 995 - rychlost 33 - obal mírně vybledlý - gramodeska v luxusním stavu.
- Karel Gott - Guten Abend Gute Laune
Amiga - 1981 - LP - německy - Stereo 8 55 862 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Gott - Mezi Vltavou, Donem a Dunajem
Supraphon - 1973 - LP - Stereo 1 13 1360 - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Karel Gott - Heute
Amiga - LP - Stereo 8 55 744 - německy - rychlost 33 - obal mírně pootřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Karel Gott
Amiga - 1974 - LP - Stereo 8 55 322 - německy - rychlost 33 - obal nepoškozený - gramodeska v luxusním stavu.
- karel Gott - Heut ist der schönste Tag in meinem Leben
Amiga - 1977 - LP - Stereo 8 55 537 - německy - rychlost 33 - obal jen mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Karel Gott - Heut ist der schönste Tag in meinem Leben
Amiga - 1977 - LP - Stereo 8 55 537 - ně,ecky - rychlost 33 - obal jen nepatrně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Marie Rottrová a její hosté - Divadélko pod věží
Supraphon - 1988 - Mono 11 0234-1 801 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Marie Rottrová - Muž č. 1
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2905 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Marie Rottrová - Muž č. 1
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2905 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Marie Rottrová - Muž č. 1
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2905 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Marie Rottrová - Pěšky po dálnici
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1 13 2006 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Marie Rottrová a Plameňáci - Já a Ty
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3243 ZA - rychlost 33 - v luxusním stavu.
- Marie Rottrová a Plaměňáci - Já a Ty
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3243 ZA - rychlost 33 - obal v luxusním stavu - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Marie spol.
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4179 ZA - rychlost 33 - obal nepoškozený - gramodeska v luxusním stavu.
- Marie Rottrová - Ty, kdo jdeš kolem
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2568 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska na obou stranách odřená s řadou jemných vlásků.
- Marie Rottrová - Ty, kdo jdeš kolem
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2568 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Marie Rottrová - Ty, kdo jdeš kolem
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2568 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Marie Rottrová - 12 x
Supraphon - 1985 - LP s rozkládacím plakátem - Stereo 1113 3829 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - plakát v luxusním stavu - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Marie Rottrová - 12 x
Supraphon - 1985 - LP s rozkládacím plakátem - Stereo 1113 3829 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - plakát i gramodeska v luxusním stavu.
- Darinka Rolincová - Keby som bola princezná Arabela
Opus - 1983 - LP - Stereo 9113 1470 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Petr Rezek - Obyčejnej kluk
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2906 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Petr Rezek - Podél cest
Panton - 1977 - LP - Stereo 11 0655 - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Petr Rezek - Modrá zem
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3259 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Michal Prokop a Framus (5) - Kolej Yesterday
Panton - 1984 - LP - Stereo 8113 0462 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Michal Prokop a Framus 5 - Holubí Dante
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0169 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Michal Prokop a Framus 5 - Holubí Dante
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0169 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Luboš Pospíšil - Tenhle vítr jsem měl rád
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3079 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal bez známek opotřebení - gramodeska má jen několik jemných vlásků.
- Eva Pilarová - Pohlazení po duši
Bonton - 1992 - LP s plakátem - Stereo 71 0080-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Paul McCartney - Tug of Var
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3503 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Eva Pilarová - Eva
Supraphon - 1971 - LP - Stereo 1 13 1108 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska mírně odřená s řadou jemných vlásků.
- Ota Petřina - Pečeť
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3258 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Michal Penk -
Supraphon - 1989 - LP - Stereo 11 0773-1 311 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Jaromír Pelc - Požár na obloze
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0217-1 811 G - rychlost 33 - luxusní stav.
- Vašo Patejdl - Lov na city
Opus - LP - digitální nahrávka - Stereo 9313 1840 - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - deska mírně odřená s řadou jemných vlásků.
- Vašo Patejdl - Lov na city
Opus - LP - digitální nahrávka - Stereo 9313 1840 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Eva Olmerová
Supraphon - 1974 - LP - Stereo 1 15 1419 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu
- Eva Olmerová - Čekej tiše
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3474 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Petr Novák, George Beatovens - Ve jménu lásky
Panton - 1971 - LP - Stereo 11 0287 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal opotřebovaný - gramodeska má jen několik jemných vlásků.
- Petr Novák, George Beatovens - Motlitba za lásku
Panton - 1970 - LP - Mono 01 0240 H - rychlost 33 - výborný stav - obal mírně potrhaný - slepovaný - gramodeska má jen několik jemných vlásků.
- Petr Novák - Co je to láska
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0123 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Petr Novák - Co je to láska
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0123 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - vnitřní obal natržený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Petr Novák - Co je to láska
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0123 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Petr Novák - 12 nej
Panton - 1986 - LP - Stereo 81 0683-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Petr Novák - 12 nej
Panton - 1986 - LP - Stereo 81 0683-1 311 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Petr Novák - 12 nej
Panton - 1986 - LP - Stereo 81 0683-1 311 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Pavel Novák - Lísteček z javora
Panton - 1978 - LP - Stereo 11 0714 G - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal opravovaný isolepou - gramodeska v luxusním stavu.
- Pavel Novák a Gustav Brom
Supraphon - 1974 - LP - Stereo 11 0479 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Pavel Novák - Proč zpívám
Panton - 1973 - LP - Stereo 11 0346 G - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Novák - Proč zpívám
Panton - 1973 - LP - Stereo 11 0346 G - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný a na hraně roztržený - gramodeska v luxusním stavu.
- Pavel Novák a Vox - písničky pana profesora
Supraphon - 1969 - LP - Mono 0 13 0670 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Pavel Novák a skupina Vox - Cesty
Supraphon - 1970 - LP - Mono 0 13 0827 - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Pavel Novák a skupina Vox - Cesty
Supraphon - 1970 - LP - Stereo 1 13 0827 - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Jaromír Nohavica - Darmoděj
Panton - 1989 - LP - Stereo 81 0770-1 311 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Jaromír Nohavica - Darmoděj
Panton - 1989 - LP - Stereo 81 0770-1 311 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Václav Neckář a Bacily - Planetárium
Supraphon - 1977 - 2LP - Stereo 1 13 2301-02 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodesky v luxusním stavu.
- Václav Neckář - Mýdlový princ
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2904 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Václav Neckář - Mýdlový princ
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2904 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Václav Neckář - Světská sláva polní tráva
Supraphon - 1971 - LP se stránkou přebalu - Stereo 1 13 0906 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal jen mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Václav Neckář - Tomu, kdo nás má rád
Supraphon - 1974 - LP - Stereo 1 13 1545 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Václav Neckář - Příběhy, písně a balady 2
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3324 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Václav Neckář - Příběhy, písně a balady 1
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3323 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Václav Neckář - Pokus o autoportrét
Supraphon - 1986 - 2LP - Stereo 1113 4751-52 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Václav Neckář - pokus o autoportrét
Supraphon - 1986 - 2LP - Stereo 1113 4751-52 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně odřený - gramodesky v luxusním stavu.
- Peter Nagy - Jockey
Opus - 1986 - LP - Stereo 9113 1766 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Peter Nagy - V Štúdiu S
Opus - 1988 - LP - Stereo 9113 2046 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Peter Nagy - Myslíš na to, na čo ja?
Opus - 1986 - LP - Stereo 9113 1809 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Peter Nagy - Mne sa neschováš
Opus - 1985 - LP - Stereo 9113 1678 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Peter Nagy - Mne sa neschováš
Opus - 1985 - LP - Stereo 9113 1678 - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně ušpiněný a opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Peter Nagy - Chráň svoje bláznovstvá
Opus - 1984 - LP v igelitovém obalu - Stereo 9113 1569 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Peter Nagy - Chráň svoje bláznovstvá
Opus - 1984 - LP - Stereo 9113 1569 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Peter Nagy - Chráň svoje bláznovstvá
Opus - 1984 - LP - Stereo 9113 1569 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Peter Nagy - Album 1983 - 89
Opus - 1989 - 2LP - Stereo 91132134-35 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Peter Nagy - Album 1983 - 89
Opus - 1989 - 2LP - Stereo 91132134-35 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Peter Nagy - ale
Opus - 1972 - LP - digitální nahrávka Stereo 9313 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Peter Nagy - ale
Opus - 1972 - LP - digitální nahrávka Stereo 9313 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Jitka Molavcová
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1 13 1549 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Vladimír Merta 2
Panton - 1989 - LP - Stereo 81 0888-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Vladimír Merta 2
Panton - 1989 - LP - Stereo 81 0888-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Vladimír Merta 2
Panton - 1989 - LP - Stereo 81 0888-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Vladimír Merta 2
Panton - 1989 - LP - Stereo 81 0888-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Vladimír Merta 1
Panton - 1989 - LP - Stereo 81 0887-1 311 - rychlost 33 -velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Vladimír Merta 1
Panton - 1989 - LP - Stereo 81 0887-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Josef Melen a Kroky F. Janečka - Maškarní bál
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4436 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal se stopami po polití - gramodeska má větší škrábanec na str. 2 a řadu jemných vlásků.
- Hana a Petr Ulrychovi - Bylinky
Panton - 1985 - LP - Stereo 8113 0527 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Waldemar - Lidové písně
Supraphon - 1972 - LP - Stereo 1 13 1208 ZB - rychlost 33 - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Waldemar - Lidové písně
Supraphon - 1972 - LP se stránkou přebalu navíc - Stereo 1 13 1208 - rychlost 33 - obal částečně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Waldemar
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3066 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Láska nebeská - Eva Pilarová a Waldemar Matuška
Supraphon - 1973 - LP - Stereo 1 13 0840 60 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Láska nebeská - Eva Pilarová a Waldemar Matuška
Supraphon - 1973 - LP - Stereo 1 13 0840 60 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Merry Christmas with Waldemar, Olga Waldemar Jr.
DE-MAR ENTERPRISE - LP - WM 0001-1411 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Paul McCartney - Tug of Var
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3503 ZN - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený v igelitovém přebalu - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Zpívá Waldemar Matuška
Supraphon - 1965 - LP - DV 10182 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný a na hraně protržený - gramodeska mírně odřená s několika jemnými vlásky.
- Věra Martinová a Gram - Nejsme si cizí
Orion - 1990 - LP - Stereo Y 10001-1311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Věra Martinová a Gram - Nejsme si cizí
Orion - 1990 - LP - Stereo Y 10001-1311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Věra Martinová a Gram - Nejsme si cizí
Orion - 1990 - LP - Stereo Y 10001-1311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Věra Martinová - Dál jen vejdi
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0207-1 311 H - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Věra Martinová - Dál jen vejdi
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0207-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Věra Martinová - Dál jen vejdi
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0207-1 311 H - rychlost 33 - obal opotřebovaný - gramodeska mírně odřená s řadou vlásků.
- Martha a Tena - Nejkrásnější řecké písně
Multisonic - 1992 - LP - Stereo 31 0127-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Josef Laufer
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0190-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Josef Laufer
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0190-1 311 H - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Josef Laufer - V r. 1969
Panton - 1969 - LP se stránkou přebalu - Stereo 11 0220 - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný - gramodeska s řadou jemných vlásků.
- Josef Laufer a Golem - Komediant
Panton - 1979 - LP - Stereo nbsp 8113 0085 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Josef Laufer a Golem - Důvěrně známý
Panton - 1983 - LP - Stereo 8113 0385 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Marta Kubišová - Songy a balady
Supraphon - reedice 1969 - LP - Stereo 10 0587-1 311 - rychlost 33 - obal bez známek opotřebení - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Marta Kubišová - Songy a balady
Supraphon - reedice 1969 - LP - Stereo 10 0587-1 311 - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Marta Kubišová - Songy a balady
Supraphon - reedice 1969 - LP - Stereo 10 0587-1 311 - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Marta Kubišová - Songy a balady
Supraphon - reedice 1969 - LP - Stereo 10 0587-1 311 - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Marta Kubišová - Songy a balady
Supraphon - reedice 1969 - LP - Stereo 10 0587-1 311 - Obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Paul McCartney
Supraphon - 1989 - 2LP - Stereo 11 0791-1 312 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Paul McCartney
Supraphon - 1989 - 2LP - Stereo 11 0791-1 312 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Karel Kryl - Bratříčku, zavírej vrátka
Panton - 1969 - LP - Mono 80 0201-1 311 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - v igelitovém obalu - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Karel Kryl - Bratříčku, zavírej vrátka
Panton - 1969 - LP - Mono 80 0201-1 311 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal bez známek opotřebení - gramodeska má nehluboký škrábanec přes celou str. 2.
- Karel Kryl - Rakovina
Bonton - 1990 - LP - reedice - Stereo 90-002 - rychlost 33 - luxusní stav - v igelitovém obalu.
- Kamélie - Hana a Dana
Panton - 1981 - LP - Stereo 8113 0241 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Kamélie - Hana a Dana
Panton - 1981 - LP - Stereo 8113 0241 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně natržený a opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Kamélie - Hana a Dana
Panton - 1981 - LP - Stereo 8113 0241 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Gott - Kontrasty
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3060 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má menší nehluboký škrábanec na začátku str. 2.
- Hana a Petr Ulrychovi - Hej dámy, děti a páni
Panton - 1972 - LP - Stereo 11 0310 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Ladislav Štaidl a sólisté jegho orchestru - Muzikoterapie 2
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1113 2394 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal opoteřebovaný - gramodeska je mírně odřená a má řadu vlásků.
- Ladislav Štaidl a sólisté jeho orchestru - Muzikoterapie 2
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1113 2394 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má jen několik vlásků.
- Ladislav Štaidl a sólisté jeho orchestru - Muzikoteraipie 2
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1113 2394 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má jen několik vlásků.
- Ladislav Štaidl a sólisté jeho orchestru - Muzikoterapie 2
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1113 2394 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má jen několik vlásků.
- Ladislav Štaidl a sólisté jeho orchestru - Muzikoterapie
Supraphon - 197í - LP - Stereo 1 13 2557 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska nbsp má několik jemných vlásků.
- Ladislav Štaidl a sólisté jeho orchestru - Muzikoterapie
Supraphon - 197í - LP - Stereo 1 13 2557 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně optřebovaný - gramodeska je mírně odřená a má řadu vlásků.
- Ladislav Štaidl a sólisté jeho orchestru - Muzikoterapie
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1 13 2245 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně optřebovaný - gramodeska je mírně odřená a má řadu vlásků.
- Ladislav Štaidl - Texty
Supraphon - 1974 - LP - Stereo 1 13 1630 H - rychlost 33 - Obal opotřebovaný - grsamodeska s řadou vlásků.
- Paměti Bianky Cappellové
Odeon 1971
- Ročenka Pražanky 1932
Rodina 1932, s obálkou
- Staré české umění sbírky NG v Praze
NG 1988 Praha
- Současné britské malířství
UB 1948,katalog
- Bedřich Smetana - Má vlast - 2 desky
Supraphon - DV 5225,5226 - 2 LP v samostatných obalech - rychlost 33 - ČF (řídí V.Talich) - Vynikající stav. Obálky ošoupané, zadní strany s popisem.
- XV. Olympijské hry za mír a přátelství mezi národy
Sokolské nakl. 1952
- Malá encyklopedie fitbalu
Olympia 1984
- Říše fantasy
Polaris 1992
- Návraty - nauka o reinkarnaci
The Bhaktivedanta Bok Trust 2008
- Velká encyklopedie rybášství
Slovart 2008 ( česky )
- Chorvatsko, Slovinsko
Freytag + Berndt 1995, autoatlas s vloženou mapou
- Staletá Praha VII. - pražské památky období 1960 - 1960
Orbis 1975
- Polévky, eintopfy, nákypy
REBO 1994, Knihovna dobré kuchyně Dr. Oetker
- Omáčky
REBO 1994
- Letní ovoce - 110 receptů v kuchyni
Grada 2004
- Dezerty - nápadité dobroty
REBO 2003
- Brambory - 100 receptů
Ottovo nakl. 1997, překlad z angličtiny Černá L.
- Pleteme pro děti
Příručka časopisu žena a móda
- Velký Čechoslovan - kalendář na rok 1917
Čechoslovan 1917 Kijev, dobová vazba
- Perly rozumu - průvodce po cestách moudrosti
Knižní expres 1997
- Dostavník do Lordsburgu
MF 1971, edice 13
- Leningader Philharmoniker - P.I.Tschaikowski - Sinfonie Nr.5 e-moll op.64
Veb Deutsche Schallplatten Eterna - LP - 8 20 022 - rychlost nbsp M 33 - Obal ošoupaný s popisky tužkou - gramofonová deska v luxusním stavu
- Kniha o kabaretu
MF 1988
- Kapitoly o dobrém chování
Příručka časopisu žena a móda 6/1957
- Příručka časopisu žena a móda 4/1963
- Turistický průvodce ČSSR - Táborsko
Praha 1962, sportovní a turistické nakladatelství 220 stran
- Střední polabí - Oblastní turistický průvodce
č. 18, Sportovní a turistické nakladatelství Praha 1958
- Tři malá prasátka
Fortuna Print 1991, prostorová pohádka
- Moravské pohádky
Blok 1967, il.a gafická úprava Šindler J., výběr pohádek kol.autorů
- Mahulena, krásná panna
Albatros 1985, slovenské pohádky a pověsti B.Němcové vypravuje Jar. Seifert, il. Zábranský
- Adobe Flash CS4 Professional - 100 nejlepších postupů
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 167 nbsp mm x 225 nbsp mm
264 stran černobílých
Datum vydání: srpen 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2333-1
EAN: 9788025123331
Rychle k cíli bez zbytečné teorie!
Jste začínající nebo zkušení uživatelé Flashe a rádi byste získali rychlý přehled o všech klíčových funkcích a těch nejlepších postupech tvorby animací a videa? Nebo přecházíte ze starší verze a chcete rychle začít používat nové funkce verze CS4?
Publikace dovoluje i úplným začátečníkům Flash okamžitě začít používat. Zkušeným uživatelům zase poslouží jako reference nejdůležitějších postupů a nových funkcí. Každý postup je samostatný a nevyžaduje čtení jiných částí knihy, takže můžete ihned udělat to, co zrovna potřebujete, aniž byste museli číst dlouhé popisy nebo technické detaily. Postupy navíc doplňují po stranách užitečné tipy a triky z praxe.
S knihou se naučíte mimo jiné:
- Používat nástroje pro základní i dekorativní kreslení
- Převádět objekty na symboly a upravovat je
- Vytvářet tlačítka a grafické symboly k ovládání videoklipů
- Upravovat animaci v průsvitném režimu a na časové ose
- Transformovat objekty v 3D prostoru
- Vkládat do Flashe objekty z jiných aplikací a pracovat s vrstvami
- Synchronizovat zvuk s animací a vytvářet zvukové smyčky
- Kódovat a exportovat video pro použití na webu
- Používat ActionScript a vytvářet flashové aplikace
Příkazy v knize jsou uvedeny jak pro českou, tak pro anglickou verzi programu.
O autorovi:
Mark Schaeffer je vedoucím katedry mediálních studií na Chabotově univerzitě v Kalifornii vede zde mj. kurzy o Flashi a ActionScriptu. Předtím se živil 25 let jako spisovatel, grafik a tvůrce multimediálních vzdělávacích a propagačních materiálů, mezi jeho klienty patřily například Compaq, Levi Strauss nebo Apple.
- Slovník antické kultury
- Iuvenalis - Satiry
- Apuleius - Zlatý osel
- Petronius - Satirikon
Svoboda - Praha 1971 - 7. vydání - 44.600 výtisků - edice Antická knihovna sv. 9 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená.
- Základní příručka řidičů motorových vozidel
Nakladatel :SNTL
Rok vydání :1953
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
-320 str., mnoho čb nákresů, scan části obsahu. Kniha nese stopy častého používání.
- Tabulky vah technických materiálů
Nakladatel :SNTL
Rok vydání :1955
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
-390 str.
- Slovenské lodenice, národný podnik Komárno-propagační kniha (kniha je pětijazyčná-slov., rusky, angl., franc., něm.)
Nakladatel :Práca
Rok vydání :1958
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :polokožená
Stav obálky :obálka chybí
-VF, Propag.fotopublikace obeznamující s výrobou a plavidly, které byly dosud v loděnicích Komárno vyrobeny.Čb i bar foto, čb nákresy.Také fota interiérů lodí. . Na přední i zadní vazbě skvrna cca 2x5 cm.
- Sobotka 1958-vlastivědný sborník
Nakladatel :MNV Sobotka
Rok vydání :1958
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-VF, 90 str.textu, čb fotopříloha. Upozornění : kniha začíná stranou 7- chybí titulní list. Scan obsahu.
- Lipsia-Wie gestalte ich meine Motivsammlung? II
Nakladatel :Leipzig
Rok vydání :1958
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-sešit,60 stran, čb reprodukce
- Příručka pro obsluhující zaměstnance společného stravování
Nakladatel :Min. vnitřního obchodu
Rok vydání :1958
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-130 str., čb fotopříloha, scan části obsahu
- Lipsia-Tiere auf Briefmarken III
Nakladatel :Leipzig
Rok vydání :1958
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-sešit,130 stran, čb reprodukce
- Čarovné ovoce
Lidové pohádky z Moravy vyprávějí Eva Kilianová a Oldřich Sirovátka.
Přebal opotřebovaný.
Vydavatel : Albatros
Ilustrátor : Antonín Strnadel
- Maruška a mláďátka a jiné příběhy ze života
Pohádky a povídky a jiná vyprávění od Aloise Mikulky, Zuzany Novákové, Karla Patočky, Liběny Skálové, Kamily Sojkové, Aleny Šimůnkové a Pavla Šruta.
Vydavatel : Blok Brno
Ilustrátor : Radek Pilař, Vlastimil Zábranský
- Malý Alšův špalíček národních písní a říkadel
1 vydání
Vydavatel : Albatros 1969
- Paralely
Na Lisu, Praha,
1997,
velmi dobrý stav,
orig. sešit, vydáno ke Zlaté svatbě autorů jako doplněk sbírky veršů Okarina 1997,
30 stran,
Beletrie a poezie,
-Paralely
- Mařenka-symbol žhavé lásky a zklamání
Tylovo divadlo, Praha,
velmi dobrý stav, zažloutlé stránky, obálka lehce otrhaná na okrajích,
orig. brož,
45 stran,
Beletrie a poezie,
-Mařenka-symbol žhavé lásky a zklamání
- Japanische Tuschmalereien
Nakladatelství (edice): Insen-Verlag
Rok vydání: 1982
Ilustrace/foto: barevné reprodukce
Počet číslovaných stran: 66
Poznámka ke knize: Potištěné papírové pouzdro - vazba plátěná obálka i kniha stav velmi dobrý
Doplňující údaje: 24 farbige Tafeln Mit einer Einführung von Viktoria Daschkewitsch
- Mistrovská díla pěti století
Nakladatelství (edice): Národní galerie
Rok vydání: 1983
Ilustrace/foto: reprodukce barevné
Počet číslovaných stran: 150
Poznámka ke knize: - vazba plátěná obálka stav dobrý se stopami použití, kniha stav velmi dobrý
Doplňující údaje: Ze sbírky Armanda Hammera (Los Angeles)
- Paul McCartney - Tug of Var
Jugoton - 1982 - LP - Stereo LSEMI 11001 - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Marielle Mathieu - Die Grosen Erfolge
Gema - LP - Stereo 88 265 OT - rychlost 33 - vynikající stav.
- Paul Mauriat and his orchestra
Opus - 1976 - LP - Stereo 91 16 0477 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Mirelle Mathieu - Fidelement votre
Gema - LP se stránkou přebalu - Stereo 26 446 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Mireille Mathieu
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2520 ZN - rychlost 33 - dobrý stav - obal ve vynikajísím stavu - gramodeska má na str. 2 několik velkých škrábanců a několik vlásků.
- Les grandes chansons de Mireille Mathieu 2
RTB Records (lic. Ariola) - LP - Stereo 25 793 IT - rychlost 33 - vynikající stav.
- Johnny Mathis
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 3007 ZD - rychlost 33 - luxusní stav.
- Johnny Mathis
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 3007 ZD - rychlost 33 - vynikající stav.
- farah MAria - El recuerdo deaquel largo viaje
Areito - LP - Stereo - LD-3381 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Dean Martin - Welcome to My World
Reprise (Warner Bros Recordings) - LP - R-6250 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Mancini Country
Opus - 1970 - LP - Stereo 9113 1217 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Mancini Country
Opus - 1970 - LP - Stereo 9113 1217 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Herbie Mann
Supraphon - 1972 - LP - Stereo 1 15 1358 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Madonna - Like a Virgin
Balkanton - LP - Stereo BTA 11999 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Madonna - Like a Virgin
Balkanton - LP - Stereo BTA 11999 - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má škrábanec na str. 1 a řadu vlásků.
- Weihnachten mit Patrick Lindner
Lúna Music - 1990 - LP - Stereo 211 133 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Julia Lennon - Valotte
Melodia - 1984 - LP - Stereo C60 25595 002 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- John Lennon - Live in New York
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4407 - rychlost 33 - vynikající stav.
- John Lennon - Live in New York
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4407 - rychlost 33 - vynikající stav.
- John Lennon - Live in New York
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4407 - rychlost 33 - vynikající stav.
- John Lennon - Live in New York City
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4407 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska místy odřená s řadou vlásků.
- The best of Peggy Lee
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0466-1 511 ZD - rychlost 33 - vynikající stav.
- John Lennon - Rock n roll
EMI - 1975 - LP - Stereo 1C 038 1575411 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Gordon Lightfood - Gold on the shoulder
Reprise Records - 1975 - LP - Stereo REP 54 033 - rychlost 33 - vynikající stav.
- James Last - Well Kept Secret
Polydor - 1975 - LP - Stereo 2371558 - rychlost 33 - vynikající stav.
- James Last - Last The Whole Night Long
polydor - 1979 - 2LP - Stereo 2664 236 - rychlost 33 - dobrý stav - obal ve vynikajícím stavu - gramodesky s několika škrábanci a řadou vlásků.
- Komm in den Park von Sanssouci - Dagmar Koller singt Robert Stolz
Amiga - 1979 - LP - Stereo 8 55 697 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- The Anita Kerr Singers - Gentle as Morning
Intercord - 1975 - Stereo INT 125.409 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Unforgettable Nat King Cole
Hörzu - LP - Stereo s několika mono nahrávkami SW - 20 663 SHZE 147 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Stan Kenton
Supraphon - 1974 - LP - Stereo 1 15 1403 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Stan Kenton
Poljazz - 1976 - LP - Stereo Z-SX 631 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Bert Kaempfert - Swing
Polydor - 1978 - LP - Stereo 2310 592 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má řaadu jemných vlásků.
- Tom Jones
Supraphon - 1970 - Mono - 0 13 0728 80 - rychlost 33 - dobrý stav - obal poškozený s vytrženou částí přední strany - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Elton John - Madman across the Water
Dum Dum India (EMI Group) - 1971 - LP - Stereo DJLPH 420 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný a natržený - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Elton John
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1113 2530 ZN - rychlost 33 - velmi dobrý stav - Obal částečně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Ozvěny swingu - Harry James a Les Brown
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1115 2917 ZD - rychlost 33 - dobrý stav - obal ve vynikajícím stavu - gramodeska mírně odřená s řadou jemných vlásků.
- Mick Jagger - She s The Boss
CBS - 1985 - LP - Stereo 01-086310-20 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Michael Jackson - Thriller
Balkanton - LP - Stereo BTA 11703 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Michael Jackson - Thriller
Balkanton - LP - Stereo BTA 11703 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Mahalia Jackson
Amiga - 1966 - LP - 8 50 066 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Traum Archiv
Amiga - 1987 - LP - Stereo 8 54 184 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má plno jemných vlásků.
- Ray Charles
Supraphon - 1969 - LP - Mono 015 719 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Frank Chacksfield/Ebb Tide
Pickwick - Declon Recordings - LP - Stereo SPC-3231 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Billie Holiday In Memoriam
Supraphon - 1977 - LP - Mono 0 15 2115 ZD - rychlost 33 - vynikající stav.
- Honey, Honey
Amiga - 1986 - LP - Stereo 8 56 165 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný a na hřbetu poškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Billie Holiday In Memoriam
Supraphon - 1977 - LP - Mono 0 15 2115 ZD - rychlost 33 - vynikající stav.
- Woody Herman and his Big Band in Poland (live)
Muza Polskie Nagrania - 1976 - LP - SX 1407 - vynikající stav.
- Lionel Hampton
Amiga - Rok vydání neuveden, komentář datován 1976 - LP - Mono - 8 50 485 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Corey Hart - Young Man Running
EMI-Manhatan Records - 1988 - LP - Stereo E1-48752 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Bill Haley The Comets - Rock and Roll
GNP-Crescendo Records - LP - Stereo SX 2417 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Bill Haley et les Comets - Le Roi du Rock
Mr. Picwick - LP - Stereo MPD 152 - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska na několika místech odřená s řadou jemných vlásků.
- The Bill Haley Collection
Pickwick - 1968 - 2LP - Stereo PDA 006 - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska č. 2 se stranami 3/4 chybí.
- Erroll Garner
Amiga - rok vydání neuveden, komentář datován 1976 - LP Stereo 8 55 497 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal přiměřeně optřebovaný - gramodeska mírně odřená s několika jemnými vlásky.
- Erroll Garner - Koncert u moře
Supraphon - 1970 - LP - Mono 0 15 0844 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Peter Gabriel - SO!
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0115-1 311 ZN - luxusní stav.
- Wojciech Gassowski - Love Me Tender
Wifon - 1981 - LP - Stereo 024 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Peter Gabriel - SO!
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0115-1 311 ZN - luxusní stav.
- Aretha Franklin - Whoo s Yoomin Who?
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 9113 1980 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Halina Frackowiak - Ide
Muza Polskie Nagrania - LP - Stereo SXL 1055 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Tennessee Ernie Ford - Sever proti Jihu
Supraphon - 1983 - LP (anglicky) - Stereo 1114 3219 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Tennessee Ernie Ford - Sever proti Jihu
Supraphon - 1983 - LP (anglicky) - Stereo 1114 3219 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal ve vynikajícím stavu - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Fiorello (Original Broadway Cast)
Capitol Records - 1959 - LP se stránkou přebalu (anglicky) - Stereo SWAO-1321 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný a mírně natžený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Paul Field with Roy Martin
Myrrh - 1986 - LP - Stereo MYR R 1211 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Ella Fitzgerald - Basin Street Blues
Electrecord - LP - Stereo STM-EDE 01379 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska mírně odřená na str. 1.
- Ella Fitzgeraldová
Supraphon - 1966 - LP - DV 10201 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný a mírně poškozený - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Tony Ewans His Orchestra - Artistry in Swing
Opus - 1981 - LP - Stereo 9113 1270 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Gil Evans
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1115 2686 ZD - rychlost 33 - vynikající stav.
- Goldie Ens - Plastic World
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 4076 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně poškozený a opotřebovaný - gramodeska mírně odřená má řadu jemných vlásků.
- Goldie Ens - Plastic World
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 4076 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Goldie Ens
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3336 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Duke Ellington - New Orleans Suite
Supraphon - 1972 - Stereo 1 15 1357 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Duke Ellington - New Orleans Suite
Supraphon - 1972 - Stereo 1 15 1357 - rychlost 33 - vynikající stav.
- D. Ellington, Ch. Mingus a M. Roach
Supraphon - 1967 - LP - DV 10233 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Count Basie and Duke Ellington - Basie Meets Ellington
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1115 4397 ZD - rychlost 33 - vynikající stav.
- Orchestr Olega Lundstrena - In Memory of Duke Ellington
Melodia - 1979 - LP - Stereo - C60-08473-74 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Sheena Aeston - Zou Could Have Been With Me
Juguton - 1981 - LP - Stereo - LSEMI 70953 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Bob Dylan s Greatest hits
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4398 ZD - rychlost 33 - vynikající stav.
- Drupi - Sereno é
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1113 2524 ZN - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Drupi - Sereno é
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1113 2524 ZN - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska mírně odřená s mnoha vlásky.
- Drupi - Buonanotte
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2899 ZN - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Doro
Popron - 1990 - LP - Stereo - 50019-1 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně poškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Sammy Davis Jr. a Orchestr Counta Basieho - Our Shining Hour
Supraphon - 1969 - LP - Stereo 1 13 0644 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Toto Cutugno - Innamorata, innamorato, innamorati
Opus - 1981 - LP - Stereo 9113 1218 - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.
- Stefan Diestelmann Folkblues Band
Amiga - 1978 - LP - Stereo 8 55 633 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Niel Diamond
Supraphon (lic. CBS) - 1977 - LP - Stereo 1 13 2216 ZD - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- Bing Crosby - Bing Goes Latin
MGM - 1961 - LP - 2354-028 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Phil Coulter - Sea of Tranquility
Metronome - 1984 - LP - Stereo 823 895-1 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Golden Favorites - Bing Crosby
MCA Coral - 1973 - LP - 52.023 COPS: 6288 (0513) - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- C. C.Catch - Welcome To The Heartbreak Hotel
Balkanton - 1986 - LP - Stereo BTA 12206 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Ray Conniff
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1 13 2024 ZD - rychlost 33 - luxusní stav.
- Ray Conniff
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1 13 2024 ZD - rychlost 33 - luxusní stav.
- Phil Collins - No jacket raquired
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 3984 ZN - rychlost 33 - dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.
- Phil Collins - No jacket required
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 3984 ZN - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Phil Collins - No jacket required
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 3984 ZN - rychlost 33 - luxusní stav.
- Bing Crosby - His Greatest Hits (Original sessions 1946/1952)
Musidisc-Europe - LP - 30 CV 1356 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Johnny Cash - Koncert v Praze
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3278 ZD - rychlost 33 - luxusní stav.
- Bing Crosby - Merry Christmas
MCA Records - 1973 - LP - MCA-15024 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Caravelli II
Supraphon - 1969 - LP - Mono 0 13 0683 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně ootřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Kate Bush - The Whole Story
Opus - 1986 - LP se stránkou přebalu - Stereo 9113 2056 - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně poškozený - gramodeska v luxusním stavu.
- Chuck Berry - Mr. Rock n roll
RTB Records - 1983 - LP - Stereo 2221608 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Žanna Bičevská - Večerní zvon
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3137 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Chuck Berry - Mr. Rock n roll
RTB Records - 1983 - LP - Stereo 2221608 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Im Weissen Rössl
Amiga - LP - Stereo 8 45 223 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Jerry Berkers - Unterwegs
Pilz - 1972 - LP - Stereo 20 29131-6 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Harry Belafonte
Amiga - 1976 - LP - Stereo 8 55 482 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Sidney Bechet Sessions
Supraphon - 1986 - LP - Mono 1015 3988 ZD - rychlost 33 - luxusní stav.
- Count Basie
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1 15 2308 ZD - rychlost 33 - luxusní stav.
- Valentin Baglajenko
Supraphon - 1972 - LP - Stereo 1 13 1355 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Joan Baez - Gulf Winds
RTB Records - 1979 - LP - Stereo 5653 VI - 1 000 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný a popsaný propiskou - gramodeska v luxusním stavu.
- Baccara
Opus - 1978 - LP - Stereo 9113 1116 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Charles Aznavour
Supraphon - 1974 - LP v loženou knihou s originálními i přeloženými texty - Stereo 1 13 1324 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Rick Astley - Whenever You Need Somebody
Opus - 1987 - LP - Stereo 9113 2169 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Ashford Simpson - Solid
EMI - 1984 - LP - Stereo 1A 064 24 0250 1 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Rick Astley - Whenever You Need Somebody
Opus - 1987 - LP - Stereo 9113 2169 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Louis Armstrong - Lucerna 1965
Panton - 1979 - LP živá nahrávka - Mono 8015 0075 ZD - rychlost 33 - luxusní stav.
- Příběhy o citech
Rok :1975
- Paul Anka - The original hits
Balkanton - LP - Stereo BTA 1160 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Paul Anka - Portrait in music
Buddah - 1974 - 2LP - 6.28427 DP LC 0971 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Alice - Gioelli Rubati
Opus - 1985 - LP italsky - Stereo 9113 1639 - rychlost 33 - ůuxusní stav.
- Paul Anka - Portrait in music
Buddah - 1974 - 2LP - 6.28427 DP LC 0971 - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný - gramodesky mají několik nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.
- Peter Alexander - Ein Porträt
Ariola - LP německy - Stereo 8 55 608 - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný - gramodeska má několik nehlubokých škrábanců a řadu vlásek.
- Žentour - 001
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 4200 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Paula Abdul - Forever Your Girl
Supraphon - 1988 - LP s plakátem a texty - Stereo 11 1336-1 311 ZD - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Z kopce - Big beat
Panton - 1989 - Stereo - 81 0876-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Žentour - 001
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 4200 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Yo Yo Band - Velbloud, ten se má .
Panton - 1986 - LP - Stereo 81 0657-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Yo Yo Band - Do bačkor ne .
Panton - 1988 - LP - Stereo 81 0800-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Turbo - Hráč
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4210 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Výběr
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4068 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Turbo
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3556 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Tublatanka - Nebo peklo raj
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 1315-1 311 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Tublatanka - Žeravé znamenie osudu
Opus - 1988 - LP - Stereo 9313 2108 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Tublatanka
Opus - 1987 - LP - Stereo 9113 1823 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Tublatanka - Žeravé znamenie osudu
Opus - 1988 - LP - Stereo 9313 2108 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska je na několika místech odřená a má má několik vlásků.
- Tublatanka - Žeravé znamenie osudu
Opus - 1988 - LP - Stereo 9313 2108 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska je na několika místech odřená a má má několik vlásků.
- Tublatanka
Opus - 1985 - LP - Stereo 9113 1596 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Törr - Armagedon
Multisonic - 1990 n- LP - Stereo 31 0004-1 311- rychlost 33 - luxusní stav.
- Team - 3
Opus a Tommü Records - 1990 - LP - Stereo 91 2372-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Tango - Elektrický bál
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 4067 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- M. Imrich a Tango - . 87
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4216 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Synkopy Oldřich Veselý - Sluneční hodiny
Pantton - LP - Stereo nbsp 8113 0078 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- M. Imrich a Tango - Můra, hop!
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0165-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav
- Stromboli - Shutdown
Panton - 81 0811-1 311 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Spirituál Kvintet - Šibeničky
Panton - 1988 - LP - Stereo 81 0769-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Stromboli
Panton - 1987 - 2LP - Stereo 81 0698-1 312 - luxusní stav.
- Sedmilháři
Kalina, Vlček, Otčenášek, Osvald, Smetanová, Jirotka Rok :1970
- Spirituál Kvintet - Šlapej dál
Panton - 1985 - LP - Stereo 8113 - 0565 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Spirituál Kvintet - Šlapej dál
Panton - 1985 - LP - Stereo 8113 - 0565 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Spirituál Kvintet - Šibeničky
Panton - 1988 - LP - Stereo 81 0769-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Spirituál Kvintet - Šlapej dál
Panton - 1985 - LP - Stereo 8113 - 0565 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Spirituál Kvintet - Spirituály a balady
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1113 2306 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Spiritual Kvintet - 30 let
Panton - 1990 - LP - Stereo 81 0964-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Skimmed - New Insanity
Šot Records - 1990 - LP - Stereo SR 0001-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Serious Music - Bahno společnosti
Monitor - 1991 - LP - Stereo 02-0024-1 311 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik nehlubokých škrábanců na str. 1.
- Skupiny a zpěváci 1973 - 76
Supraphon - 1976 - LP - Stereo 1 13 2095 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Rockmapa
Supraphon - 1989 - LP - Stereo 11 0537-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Rockmapa
Supraphon - 1989 - LP - Stereo 11 0537-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Rebelie - Punk n Oi!
Monitor - 1990 - LP - Stereo 01-0001-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- The Rangers
Panton - 1969 - LP - Stereo 11 0205 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- The Rangers
Panton - 1969 - LP - Stereo 11 0205 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Rangers
Panton - 1970 - LP se stránkou přebalu - Stereo 11 0250 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřeboaná a natržený - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- The Rangers
Panton - 1971 - LP - Stereo 11 0286 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně optřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- The Rangers
Panton - 1971 - LP - Stereo 11 0286 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně optřebovaný, slepovaný isolepou - gramodeska má několik jemných vlásků.
- The Rangers
Panton - 1971 - LP - Stereo 11 0286 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně optřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Progres 2 - Dialog s vesmírem
Panton - 1980- LP - Stereo 8113 0130 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Progres 2 - Dialog s vesmírem
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0130 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Precedens - Věž z písku
Panton - 1988 - LP - Stereo 81 0868-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Progres 2 - Dialog s vesmírem
Panton - 1980 - LP - Stereo 8113 0130 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Pražský výběr
Panton - 1988 - LP - Stereo 81 0826-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Pražský výběr
Panton - 1988 - LP - Stereo 81 0826-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Plavci - VÚVR (Výzkumný ústav vodních radostí)
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 3690 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Plavci
Panton - 1973 - LP s vloženým plakátem - Stereo 11 0386 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Plavci - Sláva
Panton - 1975 - LP - Stereo 11 0570 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Plavci
Panton - 1974 - LP - Stereo 11 0426 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný a natržený - gramodeska na několika místach mísrně odřená s několika jemnými vlásky.
- Plavci - Chvála písní
Panton - 1976 - LP - Stereo 11 0656 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Orchestr Karla Vágnera - Naše láska ztrácí L
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 4367 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Orlík - Oi!
Monitor - 1990 - LP s plakátem M. Frýby - Stereo 01-004-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Orlík - Oi!
Monitor - 1990 - LP - Stereo 01-004-1 311 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska na několika místech odřená a s řadou vlásků.
- Orlík - Oi!
Monitor - 1990 - LP - Stereo 01-004-1 311 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- Olympic - Kanagon
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3838 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Olympic - Kanagon
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3838 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Olympic - Marathon
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1 13 2119 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Orlík - Oi!
Monitor - 1990 - LP s plakátem M. Frýby - Stereo 01-0004-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Olympic - Kanagon
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3838 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Olympic - Rokenrol
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2888 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Olympic - Rock And Roll
Supraphon - 1981 - LP - anglicky - Stereo 1113 2888 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Olympic - Rokenrol
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2888 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Olympic - Laboratoř
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3443 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Olympic - Bigbít
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 113 3944 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Olympic - Laboratoř
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3443 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně poškozený - gramodeska šástečně odřená s řadou vlásků.
- Olympic v Lucerně
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3254 ZA - rychlost 33 - velmi dorbý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Olympic v Lucerně
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3254 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Olympic v Lucerně
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3254 H - rychlost 33 - dobrý stav - chybí originální obal - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Olympic - Ulice
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2950 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Olympic - Ulice
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2950 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Olympic - 25 let
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4226 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska na několika místech odřená s řadou jemných vlásků.
- P. Janda, Z. Rytíř - Jedeme, jedeme, jedeme
Supraphon - 1971 - LP - Stereo 1 13 0994 - rychlost 33 - luxusní stav.
- OK Band - Disco!
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3698 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- OK Band - Disco!
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3698 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Oceán - Dávná zem
Opus - 1990 - LP _ Stereo 9313 2266 - rychlost 33 - Luxusní stav.
- Oceán - Dávná zem
Opus - 1990 - LP _ Stereo 9313 2266 - rychlost 33 - Luxusní stav.
- Nová Růže -
Supraphon - 1990 - LP s vloženou stránkou textů - Stereo 11 1210-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Nová Růže
Supraphon - 1990 - LP s vloženou stránkou textů - Stereo 11 1210-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Natural - Aréna
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4376 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Monument - Nový horizont
Esta - 1990 - LP - Stereo F 1 0001-1 311 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Modus - Najlepšie dievčatá
Opus - 1984 - LP - Stereo 9113 1549 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska je mírně odřená a má řadu vlásků.
- Modus - 99 Zapaliek
Opus - 1981 - LP - Stereo 9113 1215 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- MCH Band - Es Reut Mich F .
Globus International - 1990 - LP - Stereo 21 0001- 1312 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Jakub Smolík, Petr Hannig, Marta Stravová, Martina Formanová - Láska na první pohled
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0159-1 311 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Kern - . od narození
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 0855-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Wanda Jackson Karel Zich - Let s Have a Party In Prague
Supraphon - 1987 - LP Stereo - 11 0199-1 311 ZB - rychlost 33 - luxusní stav.
- Jitka Zelenková - Kdo jsem vlastně já .
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3000H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik vlásků.
- Jitka Zelenková - Kdo jsem vlastně já .
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3000H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska mírně odřená s řadou jemných vlásků.
- Jitka Zelenková - Kdo jsem vlastně já .
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3000H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Jitka Zelenková - Kdo jsem vlastně já .
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3000H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Jitka Zelenková - Kdo jsem vlastně já .
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3000H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Jitka Zelenková - Kdo jsem vlastně já .
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3000H - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má na každé straně menší škrábanec.
- Hana Zagorová - . tobě, tebe, ti
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2436 ZA - rychlost 33 - luxusní stav
- Hana Zagorová - . tobě, tebe, ti
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2436 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má škrábanec přes celou str. 1 a řadu jemných vlásků.
- Helena Vondráčková - I m Your Song
Supraphon - 1985 - LP - anglicky - Stereo 1113 3850 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Naďa Urbánková - Drahý můj .
Suprapon - 1970 - LP - Mono 0 13 0799 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska na několika místech nepatrně odřená.
- Hana Ulrychová - Pojďte dál, chci být chvíli s váni .
Panton - 1976 - LP - Stereo 11 0524 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Jiřina Salačová 1941 - 1954 - . Když nám bylo šestnáct .
Supraphon - 1986 - LP - Mono 1013 3713 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Yvetta a Milan - My dva .
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4238 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Marie Rottrová - Mezi námi .
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 3970 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Michal Prokop a Framus (5) - Snad nám naše děti .
Panton - 1989 - LP - Stereo 81 0875-1 311 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Michal Prokop a Framus (5) - Snad nám naše děti .
Panton - 1989 - LP - Stereo 81 0875-1 311 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal na hraně mírně opotřebovaný - gramodeska je nepatrně odřená.
- Luboš Pospíšil - . jsem v tom .
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4204 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Luboš Pospíšil - . a nestřílejte na milence
Supraphon - 1986 - LP - Stereo nbsp 1113 3929 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Luboš Pospíšil - . a nestřílejte na milence
Supraphon - 1986 - LP - Stereo nbsp 1113 3929 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal netknutý - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Výběr
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4068 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Václav Neckář - podej mi ruku .
Supraphon - 1980 - LP s podpisem na obalu - Stereo 1113 2678 ZA - rychlost 33 - luxusní stav
- K. Gott - Poslouchejte! Karel Gott zpívá Lásku bláznivou a další hity .
Supraphon - 1969 - LP v rozkládacím obalu s plakátem - Stereo 1 13 0685 (60) - nbsp rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Václav Neckář - Podej mi ruku .
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2678 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Václav Neckář - Podej mi ruku .
Supraphon - 1980 - LP s podpisem na vnitřním obalu - Stereo 1113 2678 ZA - rychlost 33 - luxusní stav.
- Vladimír Mišík/Etc .
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1 13 1918 ZB - rychlost 33 - luxusní stav.
- Vladimír Mišík/Etc .
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1 13 1918 ZB - rychlost 33 - luxusní stav.
- Výběr
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4068 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Suvenýr - Waldemar Matuška a jeho 12 nej .
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2556 H - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Josef Laufer a Golem - Super Show With Rockin Joe
Panton - 1982 - LP s plakátem - Stereo 8113 0263 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Výběr
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4068 H - rychlost 33 - luxusní stav.
- Karel Gott - 78
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1 13 2220 ZA - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Karel Gott - 76
Supraphon - 1975 - LP - Stereo 1 13 1795 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně rozlepený - gramodeska v luxusním stavu.
- Jiří Korn - Hej . (pslouchej)
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3059 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Heidi Supernova - Runnin on
Supraphon - 1987 - LP - Stereo - 1113 4354 H - luxusní stav.
- Jiří Korn - Hej . (poslouchej)
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3059 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Karel Gott - . a to mám rád / . and That s What I like
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3236 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Karel Gott - . a to mám rád / . and That s Hhat I Like
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3236 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Karel Gott - 78
Supraphon - 1979 - 1 1 13 2268 ZB - LP - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Karel Gott - 79
Supraphon - 1979 - 1 1 13 2268 ZB - LP - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik jemných vlásků a tři menší nehluboké škrábance na str. 1.
- Karel Gott - 79
Supraphon - 1979 - 1 1 13 2268 ZB - LP - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný a na spodní hraně odřený - gramodeska má několik jemných vlásků a po jednom nehlubokém škrábanci na obou stranách.
- Karel Gott - 79
Supraphon - 1979 - 1 1 13 2268 ZB - LP - rychlost 33 - obal opotřebovaný a na spodní hraně odřený- gramodeska má řadu jemných vlásků a nehluboký škrábanec na str. 1.
- Karel Gott - 79
Supraphon - 1979 - 1 1 13 2268 ZB - LP - rychlost 33 - obal opotřebovaný - gramodeska má na 1. straně nehluboký škrábanec přes písně 2 až 5.
- Karel Gott - 79
Supraphon - 1979 - 1 1 13 2268 ZB - LP - rychlost 33 - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- KArel Gott - 78
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1 13 2220 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal opotřebovaný - vnitřní obal rozlepený - gramodeska v luxusním stavu.
- Karel Gott - 78
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1 13 2220 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků.
- Karel Gott - 78
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1 13 2220 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně ušpiněný a odřený - gramodeska v luxusním stavu.
- Karel Gott - 78
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1 13 2220 ZA - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Karel Gott - 78
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1 13 2220 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný a částečně rozlepený - vnitřní obal částečně poškozený - deska má řadu jemných vlásků a několik nehlubokých škrábanců.
- Karel Gott - 77
Supraphon - 1976 - LP - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal opotřebovaný - lepený isolepou - gramodeska v luxusním stavu.
- Karel Gott - 76
Supraphon - 1976 - Stereo 1 13 1795 ZA - LP - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal opotřebovaný - slepovaný isolepou - gramodeska bez vlásků.
- Karel Gott 77
Supraphon - 1976 - LP - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný - gramodeska má řadu jemných vlásků a několik nehlubokých škrábanců.
- Karel Gott - 76
Supraphon - 1976 - LP - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeskav luxusním stavu.
- Karel Gott - 76
Supraphon - 1976 - LP - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- K. Gott - Poslouchejte! Karel Gott zpívá Lásku bláznivou a další hity .
Supraphon - 1969 - LP v rozkládacím obalu s plakátem - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal opotřebovaný a v hraně vnějšího přebalu natržený - gramodeska má jemné vlásky.
- Marika Gombitová - Vožné miesto v srdci
Opus - 1986 - LP - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska v luxusním stavu.
- Mick Jagger - She s The Boss
CBS - 1985 - LP - rychlost 33 - CBS 86310 - Made in Holland - Vynikající stav. Obal lehce ošoupaný.
- Both Sides of Herman s Hermits
MGM - LP - rychlost 33 - Made in U.S.A. - Stereo SE4386 - Vynikající stav. Obal lehce ošoupaný. V levém dolním rohu malá díra. Přebaleno igelitem.
- The Best of Reflection - Van Der Graaf Generator, Ekseption, Beggars Opera, The Turtles, Lindisfarne, Audience, Aphrodite s Child, Bob Marley The Wailers, Genesis, Nazareth, The Yardbirds, Freddie Cannon.
Fontana - LP - rychlost 33 - Made in Germany - Vynikající stav. Obal mírně ošoupaný.
- The Rock Album - Foreinger, Toto, Al Stewart, Santana, Gary Wright, Peter Frampton, Manfred Mann s Earth Band, Lou Reed and many more.
K-Tel - 1980 - LP - rychlost 33 - Stereo - Made in Germany - Vynikající stav. Obal lehce ošoupaný.
- Underground 70
CBS - LP - rychlost 33 - Made in Germany - Stav dobrý. Místy poškrábáno. Obal lehce ošoupaný.
- Karel Gott - 78
Supraphon - 1978 - Stereo 1 13 2220 ZA - LP - rychlost 33 - Stav nic moc. Obal poškozený a deska poškrábaná.
- Marvin Gaye s Greatest Hits - Volume 2
MOTOWN - 1977 - LP - rychlost 33 - U.S.A. - Vynikající stav. Obal lehce ošoupaný.
- Bist du einsam heut nacht (Melodien zum träumen).
Amiga - 1983 - Stereo 8 56 023 - LP - rychlost 33 - Stav dobrý. Obal lehce ošoupaný. Deska zaprášená a lehce poškrábaná(vlásky).
- Ilustrovaný atlas světa pro nové století
Reader s Digest Výběr - Praha 1999 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Spodní rohy vazby lehce odřené.
- Objevujeme svět (Příroda, lidé, civilizace).
Reader s Digest Výběr - Praha 2002 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.
- Velký atlas světových dějin
Reader s Digest Výběr - Praha 2002 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Jeden roh vazby lehce odřený.
- Všechno o Zemi(Místopisný průvodce světem)
Reader s Digest Výběr - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Bohumil Hrabal - Něžný barbar
Odeon - Praha 1990 - 1. vydání - Ilustroval V. Boudník - Vázané. Velmi dobrý stav. na hřbetu obálky malá samolepka. Na záložkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Místy podtržený text tužkou.
- Karen McCombieová - Alice a . Dóóóst dobrej vopruz
Fragment - Havlíčkův Brod 2005 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Karen McCombieová - Alice a . Dóóóśt dobrý love story
Fragment - Havlíčkův Brod 2005 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.
- karen McCombieová - Alice a . Dóóóst dobrá partička
Fragment - Havlíčkův Brod 2006 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Karen McCombieová - Alice a . Dóóóst dobrý mejdlo
Fragment - Havlíčkův Brod 2004 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Karen McCombieová - Alice a . Dóóóst dobrý kámoši
Fragment - Havlíčkův Brod 2004 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Karen McCombieová - Alice a . Dóóóst dobrá rodinka
Fragment - Havlíčkův Brod 2003 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Karen McCombieová - Alice a . Dóóóst dobrý šoky
Fragment - Havlíčkův Brod 2004 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Jiří Suchý - Divadlo - Semafor (žověk z půdy, Taková ztráta krve, Jonáš a tingl-tangl)
ČS - Praha1964 - 1.vydání - Ilustrace R.Pelauch, Z.Sezdl, J.Suchý, J.Šlitr - Fotografie J.Lukas, F.Schnöbling - Vázané v plátně. Dobrý stav. Uvnitř knihy prasklá vazba, knihovní razítka a stopy po izolepě na předsádkách. Chbí obálka.
- Michal Tučný - Tak odjíždí poslední kovboj . . 1
G+W - Cheb 1997 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav.
- Bohumil Hrabal - Městečko u vody (Postřižiny. Krasosmutnění. Harlekýnovy milióny).
ČS - Praha 1986 - 2. vydání - Knihovna české prózy 1945-1985 - Vázané. velmi dobrý stav. Prasklá vazba. Na záložkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Ľudovít Fazekaš - Syn človeka 1.časť: splnomocnený vladár, evanjelium podža Marka(1-8)
ECM - Bratislava 1994 - Brožované. Vynikající stav.
- Josef Hora - Hladový rok . (Příběh města) - Dílo VIII
Fr. Borový - Praha 1932 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav. Vazba v rozích ošoupaná.
- Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Autoautomat (Knihovnička Čtyřlístek - č. 171).
Panorama - Praha 1989 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Adele Parks - The other woman s shoes
PENGUIN BOOKS - London 2003 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Gerard Woodward - I ll go to bed at noon
Vintage - London 2005 - Brožované. Vynikající stav.
- Jodi Picoult - My Sister s Keeper
Hodder and Stoughton - London 2005 - Brožované. Vynikající stav.
- Louis de Bernieres - Captain Corelli s Mandolin
Vintage - London 1999 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Jill Mansell - Millie s Fling
Headline Book Publishing - London 2001 - Brožované. Vynikající stav.
- Minette Walters - The Devil s Feather
Macmillan - London 2005 - Brožované. Vynikající stav.
- Dale Peck - Now it s time to say goodbye
Vintage - London 1999 - Brožované. Vynikající stav.
- Ladies Night at Finbar s Hotel
Picador - London 1999 - Brožované. Vynikající stav.
- Rosie Thomas - The Potter s House
Arrow Books - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Stephen Fry - The Stars Tennis Balls
Arrow Books - London 2001 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Julius Verne - Schriften - 32.-34. (Die Leiden eines Chinesen in China. Die grossen Seefahrer des XVIII. Jahrhunderts - Erster Band und Zweiter Band).
Hartleben s Verlag - Wien, Pest, Leipzig 1881 - Lulius Verne s schriften. XXXII. Band, XXXIII. Band, XXXIV. Band - Zweite Auflage - Ilustrované - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba ošoupaná a uvnitř ve hřbetu na začátku prasklá.
- Jean M.Auel - The Shelters of Stone (Earth s Children)
CORONET BOOKS by Hodder Stoughton - London 2003 - Brožované. Vynikající stav.