Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 26 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 03:37
Návrat na portál Knihynainternetu.cz




- Antonín Sova - Když ona přišla na můj sad
ČS - Praha 1987 - 1. vydání výboru - KPP (Zlatý fond poezie) - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně odřená.

- Jaroslav Seifert - Vějíř Boženy Němcové, Přilba hlíny, Ruka a plamen, Píseň o Viktorce
ČS - Praha1987 - 1.vydání - Obálka H Konstantinová - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na záložkách kousky izolepy. Na hřbetě obálky malý štítek.

- Jaroslav Seifert - Koncert na ostrově, Halleyova kometa, Odlévání zvonů
ČS - Praha1986 - 2.vydání - Ilustrace O Čechová - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na hřbetě obálky malý štítek.

- Imogen Edwards-Jonesová a Anonym - Hotel Babylon aneb nechcete raději zůstat doma?
Ikar - Praha 2006 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky.

- Alexandr Sergejevič Gribojedov - Hoře z rozumu.
Odeon - Praha 1979 - 2. vydání - 2.000 výtisků - edice Světová četba sv. 496 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky samolepka. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Marcel Proust - Swannova láska
SNKLU - Praha 1964 - 1. vydání v SNKLU - 22.000 výtisků - edice Světová četba sv. 338 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Na hřbetě obálky samolepka. Na záložkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Vicente Segrelles - Zbraně, které zasáhly do vývoje lidstva 1 (Od starší doby kamenné po novověk)
Vydavatežstvo Obzor - Bratislava 1992 - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Slovenské ĺudové umenie - Architektura, Kroje a výšivky, Keramika, Řezba, Malba - Výtvarný projev 1.díl . .
Tatran - Bratislava 1953 - 1.vydání - 12 000 výtisků - Vázané v plátně s barevným slepotiskem. Vynikající stav. Uvnitř knihy obsáhlá obrazová dokumentace černobílá i barevná. Skládané velkoformátové fotografie, volně vlepované fotografie domů a výšivek. Jsou zde i knihovní razítka. Na předsádkách stopy po izolepě. Obálka chybí. Kniha je ve slovenštině.

- Jiří Kotalík - Karel Souček - Data a svědectví o jeho cestě životem a uměním
Odeon - Praha 1983 - 1.vydání - 4 000 výtisků - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy četné barevné i černobílé reprodukce, knihovní razítka a na předsádkách stopy po izolepě.

- Ivan Olbracht - Žalář nejtemnější
SNKLU - Praha 1963 - 8. vydání - 12.000 výtisků - edice Švětová četba sv. 295 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky samolepka. Na záložkách a předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Tajemství Země
Reader s Digest Výběr - Praha 2005 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- J. S. Machar - Zde by měly kvést růže .
SNKLHU - Praha 1957 edice Světová četba - sv.146 - 20. vydání (1. v tomto nakladatelství) - 15.000 výtisků. Kartonované - dobrý stav - chybí obálka - opotřebovaný obal.

- ABC přírody - Svět v otázkách a odpovědích
Reader s Digest Výběr - Praha 1997 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Josef Šimon - Ať člověk . (Melancholická kytara)
Práce - Praha 1982 - 1.vydání - 9.000 výtisků - Edice poezie Klín -

- František Halas - Dokořán . (1. cena v básnické soutěži Melantricha 1936/
Fr. Borový - Praha 1936 - 6.vydání - 5 500 výtisků -Edice České básně - sv.67 - Kartonované. Nerozřezané. Velmi dobrý stav. Obálka v okrajích lehce zahnědlá. Zadní strana obálky lehce v horním rohu přehnutá.

- Lukianos - Pravdivé příběhy
SNKLU - Praha 1963 - 1. vydání v SNKLU - 10.500 výtisků - edice Světová četba sv. 304 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky samolepka. Obálka lehce ošoupaná. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Homérské hymny. Válka žab a myší.
SNKLHU - Praha 1959 - 1. vydání - 15.000 výtisků - edice Světová četba sv. 199 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky samolepka. Na záložkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Gib Mihaescu - Přeludy.
Odeon - Praha 1986 - 1. vydání - 1.300 výtisků - edice Světová četba sv. 546 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky samolepka. Na záložkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Roger Vailland - Prohry.
Odeon - Praha 1968 - 1. vydání - 7.000 výtisků - edice Světová četba sv. 396 - Kartonované. Stav dobrý. Prasklá vazba. Na hřbetu obálky samolepka. Obálka ošoupaná a mírně zašpiněná. Na záložkách a předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Julien Green - Mont-Cinére.
Odeon - Praha 1988 - 1. vydání - 8.000 výtisků - edice Světová četba sv. 555 - Kartonované. Vynikající stav. Na hřbetu obálky samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Josef Šimon - . . a já tě miluji
ČS - Praha 1987 - 1.vydání výboru - 15.000 výtisků - Ilustroval P.Roučka - Edice Prstýnek - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Uvnitř jedno knihovní razítko.

- Ring Lardner - Hnízdečko lásky.
Odeon - Praha 1976 - 1. vydání - 9.000 výtisků - edice Světová četba sv. 466 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Na hřbetu obálky samolepka. Na záložkách a předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jean - Jacques Rousseau - Dumy samotářského chodce
SNKLU - Praha 1962 - 1.vydání - 7 000 výtisků - Světová četba sv.283 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. nbsp Obálka opotřebovaná, lehce natržená a podlepená. Na hřbetě s malým štítkem.

- Kálidása - František Hrubín - Ztracený prsten
SNKLU - Praha 1961 - 2.vydání, v SNKLU 1. - 7 000 výtisků - Světová četba sv.260 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na čelní straně obálky číslo nesouvisející s knihou. Na hřbetě obálky malý štítek. Na záložkách kousky izolepy.

- Viktor Dyk - Opustíš-li mne .
ČS - Praha 1973 - 1.vydání - 16.000 výtisků - KPP 1.svazek 13.ročníku, základní řada - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená, mírně zašpiněná od prachu.

- Karel Toman - Addio mecenáši!
ČS - Praha 1970 - 1.vydání - 23.000 výtisků - Edice KPP - základní řada - 1.svazek 10.ročníku - vydání bez mikrodesky - Vázané. Dobrý stav. Obálka ošoupaná a se stopami po vodních skvrnách.

- Raymond Queneau - Tuhá zima
Odeon - Praha nedatováno - 1.vydání - 10 000 výtisků - Světová četba sv. 503 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádkách stopy po izolepě. Na záložkách kousky izolepy. Na hřbetě obálky malý štítek.

- Nathanael West - Přítelkyně osamělých srdcí, Den kobylek
Odeon - Praha1982 - 2.vydání - 25 000 výtisků - Světová četba sv.514 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Záložky přilepeny ke knize izolepou. Na hřbetě malý štítek.

- Jakob Wassermann - Zlato z Caxamalky a jiné povídky
Odeon - Praha1986 - 1.vydání - 9 500 výtisků - Světová četba sv. 541 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na záložkách kousky izolepy. Na hřbetě malý štítek.

- Luděk Munzar - . . když jsem to slíbil !
HAK - Praha 1998 - Ilustroval A. Kryl - Věnování Karlovi Nonerovi od autora - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Karl Kraus - Soudím živé i mrtvé.
Odeon - Praha 1990 - 3. vydání tohoto výboru - 2.000 výtisků - edice Světová četba sv. 454 - Kartonované. Vynikající stav.

- Jiří Weil - Život s hvězdou.
Odeon - Praha 1967 - 3. vydání, 1. v Odeonu - 4.000 výtisků - edice Světová četba sv. 383 - Kartonované. Stav dobrý. Obálka chybí. Na hřbetu vazby samolepka. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Henri Bergson - Filozofické eseje
Slovenský spisovatel - Bratislava 1970 - Knižnica Nobelových cien - 15.000 výtisků - slovensky - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená.

- Současné české a slovenské umění
Odeon a Tatran - Praha a Bratislava 1982 - 1. vydání - 7.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Julie Richterová - Středověké kachle
Muzeum hlavního města Prahy - Praha 1982 - 4.500 výtisků - Brožované. Velmi dobrý stav. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Filip Jánský - Hrušňová alej
Melantrich - Praha 1970 - 1.vydání - 33 000 výtisků - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka a na předsádkách stopy po izolepě. Obálka na hřbetě nepatrně natržená.

- Max Brod - Franz Kafka
Odeon - Praha 1966 - 1. vydání - 20.000 výtisků - edice Život a umění sv. 15 - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Hřbet vazby mírně popsaný. Na předsádkách stopy po izolepě. Lehce prasklá vazba. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Vazba lehce zašpiněná.

- Dobrodružství paní Anežky
Odeon, Praha, 1966, velmi dobrý stav, obálka mírně odlepená od brože, mírné opotřebení, orig. brož, Světová četba sv. 362, úprava Fr. Muzika, vydání první, 272 stran, Beletrie a poezie, -Dobrodružství paní Anežky

- Druhá světová válka - stručné dějiny
Rok :1985

- Mostecko
Rok vydání : 1975

- Náhradní opatření za nádrž Dřínov
Rok vydání : 1980 Poznámka :brož.

- Kipling - Mauglí
Supraphon - 1977 - 2LP - Stereo 1 18 2207-08 G - rychlost 33 - vynikající stav.

- Wir Gratulieren
Amiga - 1973 - LP - Stereo 8 45 076 - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik nehlubokých škrábanců a několik vlásků.

- Pan president k národu
Nakladatel : Odbor Výboru Národního souručenství pro tisk a propagandu Popis : Výbor z projevů pana státního presidenta Dr.Emila Háchy

- Nové příběh Makového mužíčka
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 1 18 1855 G - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně rozlepený - gramodeska má větší škrábanec na str. 2 a řadu vlásků.

- Ondřej Sekora - Ferda Mravenec
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 10 1943-1 811 G - rchlost 33 - uspokojivý stav - obal mírně poškozený - gramodeska místy odřená s řadou vlásků.

- Ondřej Sekora - Ferda Mravenec
Supraphon - 1977 - LP - Stereo 10 1943-1 811 G - rchlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik vlásků.

- Dětský dům - Jituška
Dětský dům - 1956 - Mono - rychlost 33 - vynikající stav.

- Rudolf Těsnohlídek - Příhody Lišky Bystroušky
Panton - 1984 - Mono 8218 0327 X-F - rychlost 33 - vynikající stav.

- Jaroslav Foglar
producent: ing J.Petrásek ml. - 1991 - LP - stereo - rychlost 33 - PE 0001-1811 - Vynikající stav

- Miroslav Horníček - Dobře utajené housle


- Jaroslav Průšek - Podivuhodné příběhy z čínských tržišť a bazarů


- Alexej Pludek - Kralevic, král, císař
Supraphon - 1982 - LP nbsp - Supralong 1218 0457 X-F - rychlost 33 - nbsp vynikající stav

- Václav Řezáč - Poplach v Kovářské uličce
Supraphon - 1982 - LP stereo - Supralong 1218 0465 X-F - obálka J.Čapek - rychlost 33 nbsp - vynikající stav

- Miloš Kirschner, Vladimír Straka - Hurvíneks Schneemann
Litera - LP - Stereo 8 65 244 - rychlost 33 - Stav uspokojivý. Obal chybí. Poškrábané.

- Václav Čtvrtek - Křemílek a Vochomůrka - Pohádky z pařezové chaloupky
Supraphon - 1974 - LP - Stereo 1118 1600 G - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Václav Čtvrtek - Křemílek a Vochomůrka - Pohádky z pařezové chaloupky
Supraphon - 1974 - LP - Stereo 1118 1600 G - rychlost 33 - Stav dobrý. Mírně poškrábané.

- Václav Čtvrtek - Křemílek a Vochomůrka - Pohádky z pařezové chaloupky
Supraphon - 1974 - LP - Stereo 1118 1600 G - rychlost 33 - Velmi dobrý stav. Místy malá škrábnutí - vlásky.

- Václav Čtvrtek - Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky
Supraphon - 1974 - LP - Stereo 1 18 1600 - rychlost 33 - Stav velmi dobrý. Na jednom místě malé škrábnutí.

- K.J.Erben - Pohádky - Živá voda, O Zlatovlásce, Hrnečku vař
Supraphon - 1973 - LP - Stereo 1 181 1255 - Rychlost 33 - na jedné straně jemné vlásky

- K.J.Erben - Pohádky - Pták Ohnivák a liška Ryška, Dlouhý, Široký a Bystrozraký
Supraphon - 1973 - LP - Stereo 1 18 1254 G - rychlost 33 - vynikající stav

- K.J.Erben - Pohádky - Tři zlaté vlasy děda Vševěda, O třech přadlenách
Supraphon - 1973 - LP - Stereo 1 18 1256 G - rychlost 33 - vynikající stav

- K.May - Vinnetou I - III
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0252-1 811 - rychlost 33 - vynikající stav

- K.May - Vinnetou I - III
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0252-1 G - rychlost 33 - vynikající stav

- Čtyřicet let socialistiského obchodu a cestovního ruchu
Merkur, Praha, 1988, velmi dobrý stav, mírně zašpiněný přebal, lehce poškozené rohy přebalu, orig. celopl. vazba s lesklým přebalem, množství čb. i bar. fotografií ze všedního dne i doby normalizace, 192 stran, Fotografie/Film, -Čtyřicet let socialistiského obchodu a cestovního ruchu

- K. May - Old Shatterhand I - III
Supraphon - 1989 - LP - Stereo 11 0502-1 G - rychlost 33 - první deska mírně poškrábaná

- Album obrazů
Rozhledy fotografa amatéra, Praha, dobrý stav, 43 volných listů v papírovém přebalu, ten je zašpiněný, na krajích nažloutlý a lehce odřený, nažloutlé listy, 43 stran, Fotografie/Film, -Album obrazů

- Vinnetou-rudý gentleman
ÚPF, Praha , 1965, velmi dobrý stav, pohlednice je mírně prohnutá, na zadní straně nepatně nažloutlá, orig. pohlednice neprošlá poštou, na fotografii Pierre Brice, 1 stran, Fotografie/Film, -Vinnetou-rudý gentleman

- J.F.Cooper - Poslední Mohykán
Supraphon - 1990 - LP - Stereo 11 0887-1 X-G - rychlost 33 - vynikající stav

- Písničky a povídání za Semaforu
Panton - 1985 - LP Stereo 8113 0628 H - rychlost 33 - Vynikající stav.

- Železnice Sušice-Klatovy
velmi dobrý až dobrý stav, fotografie většinou zažloutlé-některé více, některé méně, místy vybledlé, na některých menší skvrny, kartony lehce zohýbané, 12 fotografií (cca 11,5 x 17 cm) na kartonech, výstavba železniční trati Sušice-Klatovy, cca r. 1880, po kliknutí na název titulu se zobrazí zbylé fotografie, Fotografie/Film, - Železnice Sušice - Klatovy

- Exposition Bruxelles
1935, výborný stav, 10 spojených pohlednic v papírové obálce, Pohlednice, -Exposition Bruxelles

- Fotografie Františka Drtikola-ženský akt
Bromografia Poděbrady, výborný stav, orig. fotografie, 8,6 x 13,4 cm, very good condition,ca. 1930 s, unused, size 8,6 x 13,4 cm, Fotografie/Film, -Fotografie Františka Drtikola-ženský akt

- Lipno-album fotografií
výborný stav, album s plátěnými deskami, na stránkách z černého kartonu lesklé fotografie 12 x 18 cm, nenalepeny, lze je vyjmout, Fotografie/Film, -Lipno-album fotografií

- Co je fotografie / What is photography
Praha, 1989, velmi dobrý stav, orig. žlutá brož, katalog fotografie, 391 stran, Fotografie/Film, -Co je fotografie / What is photography

- Československá fotografie roč. V., 1935
Svaz Čs. klubů fotografů amatérů, Praha, 1935, výborný stav, původní celoplátěná vazba (K. Teige), 64 hlubotisků ( F. Drtikol, V. Jírů, K. Hájek, J. Jeníček a mnoho dalších), 74 stran, Fotografie/Film, -Československá fotografie roč. V., 1935

- EXPERIMENT ČLOVĚK
Druhá z řady antologií světové science fiction přináší jedenáct povídek a novel autorů z Itálie, Japonska, NDR, Norska, Polska, SSSR, USA a velké Británie. Svoboda, Praha, 1983 726 stran, původní vazba, střední formát Stav : obálka chybí, jinak dobrý stav.

- Dvouletý pracovní plán českého Junáka
Č. Junák svaz skautů a skautek, Praha, 1946, velmi dobrý stav, orig. sešir, ten je v krajích lehce zašpiněý a pomačkaný, podtrháváno v textu, 16 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Dvouletý pracovní plán českého Junáka

- Winoga poslední Mohykán
Novela, Praha, velmi dobrý stav, celý sešit je zažloutlý, na levém okraji stopy po propíchnutí, na stránkách jsou otisky razítek, str. 3-14 vypadávají z vazby, několik stran má pomačkaný spodní roh nebo mají místy skvrny, natrhlý a ošoupaný hřbet, orig. sešit, viditelný přehyb na přední straně papír. přebalu, 32 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Winoga poslední Mohykán

- Teddy , tulák-Gentleman
Melantrich, Praha-Knihovna Modrých románů, 1931, velmi dobrý stav, celoplátěná vazba-mírně uvolněná, jemně odřené hrany desek a hřbet, 327 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, - Teddy , tulák - Gentleman

- Josef Kainar - Lazar a píseň
SNKLHU - Praha 1960 - 1. vydání - 24.000 výtisků - KČ sv. 127 - Obálka A. Paderlík, fotografie J. Pařík - Vázané. Vynikající stav. Obálka potrhaná a podlepená.

- Básnický almanach 1959
SNKLHU - Praha 1960 - 1. vydání - Ilustroval V. Zykmund - KČ sv. 121 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce natržená.

- Strašidelný signál
František Šperger, Praha, dobrý stav, obálka zašpiněná, zažloutlá, po okrajích potrhaná, listy zažloutlé, vypadávají, orig. sešit , 63 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Strašidelný signál

- Vítězslav Nezval - Manon Lescaut
Melantrich - Praha 1948 - 15. vydání - 10.000 výtisků - Obálka F. Muzika - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná.

- Ztraceni v pustiněFrancis Bret Harte
SNDK, originál přebal s ilustrací Zdeňka Buriana, výborný stav,pouze přebal, kniha chybí, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Ztraceni v pustiněFrancis Bret Harte

- Postes Alpestres Suisses les routes Postales du Pillon et des Mosses
Kümmerly Frey, Berne, velmi dobeý stav, orig. brož letáček, obálka slabě zašpiněná, po stranách trochu odřená, obsahuje čb. vyobrazení, strany nejsou číslovány, rok vydání není uveden, orig. paperback, very good condition, the wrapper a little dirty, at the sides a bit napless, wit pictures in black and white, pages aren t numbered, the year of publication doesn t state, Cestopisy, -Postes Alpestres Suisses les routes Postales du Pillon et des Mosses

- Livret-Guide officiel des Chemnis de Fer de L Est
E. Baudelot, Paris, nepříliš dobrý stav, orig. brož, obálka zašpiněná, po stranách odřená, na hřbetě trochu potrhaná, vazba uvolněná, listy zažloutlé a zašpiněné, obsahuje desítky čb. vyobrazení, v přední části mapu části Francie, rok vydání není uveden, 151 stran, orig. paperback, good-bad condition, wrapper dirty, at the sides disreputable, binding a bit broken, pages yellowed and dirty, with tens black and whites pictures and the map with the part of France, the year of publication doesn t state, Cestopisy, -Livret-Guide officiel des Chemnis de Fer de L Est

- Cestopisné romány Karla Maye-vychází týdně
Toužimský a Moravec, Praha, 1936-1938, nepříliš dobrý stav, orig. seši. vydání, obálky zašpiněné, odřené, potrhané, některé odtržené od vazby, některé vazby uvolněné, listy zažloutlé, některé slabě zašpiněné, obsahuje desítky čb. vyobrazení, convolut, Cestopisy, -Cestopisné romány Karla Maye - vychází týdně

- Cesty do svaté země
ELK, Praha, 1948, velmi dobrý stav, orig. poloplátěná vazba s přebalem, ten je nepatrně zašpiněný, 256 stran, Cestopisy, -Cesty do svaté země

- Spisy Otokara Březiny
ČSAVU, Praha, 1933, dobrý stav, přebaly jsou v okrajích více potrhané (hlavně hřbetní části), částečně potrhané i obálky, nažloutlé listy, orig. brože s přebalem, 3 svazky, dřevoryt-F. Bílek, 280+96+334 stran, Beletrie a poezie, -Spisy Otokara Březiny

- Ruská láska
Ludvík Bradáč, Praha, 1921, velmi dobrý stav, mírně zašpiněná vazba ve hřbetu, nažloutlé listy, polopergamen. vazba, pravděpodobně ruční papír, 48 stran, Beletrie a poezie, -Ruská láska

- Praha Karla Holana
Nakladatel : Jednota umělců výtvarných Rok vydání (číslo vydání) : 1948 ()

- Praha v obnoveném státě Československém
Nakladatel : Rada hlavního města Prahy Rok vydání (číslo vydání) : 1936 ()

- Prahou socialistickou
Nakladatel : Pražská informační služba Rok vydání (číslo vydání) : 1972 () Popis : česky, rusky, německy, anglicky, francouzsky

- Prag
Nakladatel : Odbor obchodu a cestovního ruchu Národního výboru Hlavního města Prahy

- Hospitalites Pragensis
Nakladatel : Restaurace a jídelny v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1972 ()

- Památce W. A. Mozarta
Nakladatel : Novina pro Kulturní radu Rok vydání (číslo vydání) : 1941 () Popis : Program oslav v Praze k 150. výročí smrti umělcovy

- Tu zazní prostě tvoje poesie .
Poesie, 1958, velmi dobrý stav, kombinovaná brož-kovové svorky, lepená obálka, 172 stran, Beletrie a poezie, -Tu zazní prostě tvoje poesie .

- Praha
Nakladatel : Odbor obchodu a cestovního ruchu Národního výboru Hlavního města Prahy Rok vydání (číslo vydání) : 1980 () Popis : česky, rusky, anglicky, německy

- Merian - Prag
Nakladatel : Hoffman und Campe Verlag Rok vydání (číslo vydání) : 1961 () Popis : německy Měsíčník měst a osídlení

- Chanson de P.-J. de Béranger
Garnier Fréres, Paris, velmi dobrý stav, celopl. vazba, desky po stranách trochu odřené, rohy naražené, vazba trochu uvolněná, listy slabě zažloutlé, vyzdobeno 161 originálními medailonky, autor a rok vydání není uveden, 646 stran, cloth binding, very good condition, folder at the sides disreputable, binding a little broken, pages a bit yellowed, decorated with 161 original medallions, the year of publication and author doesn t state, Beletrie a poezie, -Chanson de P.-J. de Béranger

- Praha,její krásy
Nakladatel : Olympia Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()

- Nová vize srdce Prahy
Nakladatel : Palác Lucerna Rok vydání (číslo vydání) : 1996 ()

- L Aacute SKA A V Aacute LKA
Odeon, Praha, 1971 375 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : velmi dobrý.


- Olga Scheinpflugová - Přežitá smrt


- V.Rada - Hostinec U kamenného stolu


- Marie Pujmanová - Předtucha


- Kateřina Procházková - Bacha, na zdi za tebou leze mravenec
METRAMEDIA - Praha 2001 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Synové slávy-oběti iluzí
Svoboda, Praha, 1977, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, ten je lehce zašpiněný a odřený, přeložili Jan Burian a Bohumila Mouchová, obsahuje 2 mapy, 1. vydání, 345 stran, Antická knihovna, -Synové slávy-oběti iluzí

- Kolektiv autorů
R. B. Vurm, Z. Foffová, Praha, 1997 223 stran, původní vazba, velký formát Obsahuje kresby, fotografie, reklamy. Stav : velmi dobrý stav.

- UČEBNICE EXPERIMENT Aacute LNÍ PSYCHOLOGIE
SPN, Praha, 1969 371 stran, původní vazba, velký formát 2. vydání Obsahuje kresby, grafy, tabulky. Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav.

- OBĚŤ
LN, Praha, 1992 163 stran, brožovaná, střední formát Stav : velmi dobrý nbsp

- Katedrála sv. Víta
Nakladatel : Pražský Hrad Rok vydání (číslo vydání) : 1994 () Popis : 1 + 2 Pamětní vydání k 650. výročí založení svatovítské katedrály

- Stavíme pro hlavní město Prahu
Nakladatel : Metrostav, Panorama Rok vydání (číslo vydání) : 1981 ()

- Synové slávy-oběti iluzí
Svoboda, Praha, 1977, velmi dobrý stav, pův. plátěná vazba s přebalem, 345 stran, Antická knihovna, -Synové slávy-oběti iluzí

- Pohlednice
velmi dobrý stav, mírně ušpiněno, Pohlednice, -Pohlednice

- Pohlednice
velmi dobrý stav, mírně ušpiněno, Pohlednice, -Pohlednice

- Komplexní program
Odeslání do 24 hodin. Komplexní program dalšího prohlubování a zdokonalování spolupráce a rozvoje socialistické integrace členských států RVHP, 1973

- Program vládní národní fronty čechů a slováků
Odeslání do 24 hodin. 1945, Unie. 23 stran

- Mladý technik - Ročník 4 , svázaných 52 čísel
Odeslání do 24 hodin.Ročník 4 , svázaných 52 čísel

- Seneca - Výbor z listů Luciliovi
Svoboda - Praha 1987 - Antická knihovna - sv. 4 - 2. vydání - 10.400 výtisků. Vázané - luxusní stav.

- Mapa hradů a zámků československé republiky


- Krkonoše - soubor turistických map


- Pražský sborník historický IX.
Orbis 1975

- Pražský sborník historický X.
Orbis 1977

- Krajkářství
Prodám tuto knihu okrajkářství. Je z nakladatelství GRADA. PC 160Kč, nyní 50Kč. Je úplně nová.
Vydavatel : GRADA

- Italská cestab Mikoláše Alše
Melantrich 1940, dva dopisy a jedenáct kreseb ze zápisníku M.Alše

- Luigi Pirandello - Mezi dvěma stíny
SNKLHU - Praha 1959 - edice Světová četba - sv. 228 - 1. vydání v tomto nakladatelství - 20.000 výtisků. Kartonované - velmi dobrý stav - obálka na hranách mírně otlačená.

- Ch. L. Philippe - Otec Perdrix
Svoboda - Praha 1949 - edice Světová četba - sv. 18 - 3. vydání (1. ve Svobodě) - 10.750 výtisků. Kartonované - velmi dobrý stav - obálka vpředu dole mírně natržená.

- Kupte současně 6 knih a ušetřete 666 Kč - Balíček knih Oficiální výukový kurz k Adobe CS4
Datum vydání: listopad 2009
Nakladatel: Computer Press

Za zvýhodněnou cenu vám nabízíme možnost společného nákupu 6 publikací z edice Počítačová literatura.

Balíček knih nabízíme za speciální cenu, na kterou již neposkytujeme žádné další slevy!

Tato speciální cena za balíček platí pouze při objednání v internetovém obchodu.



- V. T. Narežnyj - Dva Ivani aneb vášniví sudiči
SNKLHU - Praha 1959 - edice Světová četba - sv. 221 - 1. vydání - 13.000 výtisků. Kartonované - luxusní stav.

- Bobby Michael - I Have a Reason
Myrrh - 1985 - LP - Stereo Myrr 1207 BI - rychlost 33 - vynikající stav.

- Glenn Miller - Pure Gold
Opus - 1975 - LP - Stereo 9115 0632 - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má nšhluboký škrábanec na str. 1 a řadu jemných vlásků.

- Gustav Meyrink - Černá koule
Odeon - Praha 1967 - edice Světová četba - sv. 382 - 1. vydání - 8.000 výtisků. Kartonované - velmi dobrý stav - obálka na hranách odřená.

- Nana Mouskouri - The Unique
Opus - 1977 - LP - Stereo 9113 1413 - rychlost 33 - vynikající stav.

- José Martí - Padají z nebe květy
SNKLHU - Praha 1958 - edice Světová četba - sv. 178 - 1. vydání - 13.000 výtisků. Kartonované - luxusní stav.

- Katherine Mansfieldová - Blaho a jiné povídky
SNKLHU - Praha 1958 - edice Světová četba - sv. 172 - 1, vydání v tomto nakladatelství - 13.000 výtisků. Kartonované - luxusní stav.

- Gerry Mulligan
Supraphon - 1974 - LP - Stereo 1 15 1363 - rychlost 33 - vynikající stav.

- Linda Gamlin - Alergie od A do Z (Příčiny obtíží. Diagnostika. Léčba alergií a intolerancí)
Reader s Digest Výběr - Praha - Vázané. Luxusní stav. Ještě originálně zabaleno ve fólii.

- To nejlepší z Larry King live - Nejpamětihodnější rozhovory(Stephen King. Frank Sinatra. Ronald Reagan. Richard Nixon. H.Ross Perot. Barbra Streisandová . . a jiní.)
BB art - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obalu.

- Jean le Rond d Alembert - Výbor z díla
Svoboda - Praha 1989 - 1. vydání - 2.500 výtisků - Brožované. Vynikající stav.

- Karel Richter - . . a v zádech měli smrt
TEMPO - Třebíč 1997 - 1.vydání - edice Fakta - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř několik knihovních razítek.

- Televizní přijímač TESLA 4001A


- Jiří Mucha - Alfons Mucha
MF - Praha1982 - 2.doplněné vydání - Vázané v plátně se stříbrným slepotiskem. Velmi dobrý stav včetně obálky. Uvnitř knihy 8 stran černobílých a 32 stran barevných příloh. Na zadní straně malý štítek.

- Jan Evangelista Purkyně - Nitky z mého života
Odeon - Praha1987 - 1.vydání - 4 000 výtisků - Vázané v plátně s barevným slepotiskem podpisu autora. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na hřbetě obálky malý štítek.

- Karel Čapek - Listy Olze (Korespondence z let 1920 - 1938)
ČS - Praha1971 - 1.vydání - 20 000 výtisků - Vázané. Unitř knihy četná fotografická dokumentace a knihovní razítka. Dobrý stav. Předsádky přilepené k záložkám obálky kousky izolepy. Na hřbetě malý štítek.

- A. G. Dostojevská - Život s Dostojevským.
Odeon - Praha 1981 - 1. vydání - 6.000 výtisků - edice Paměti, korespondence, dokumenty sv. 64 - Vázané. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky samolepka. Na předsádkách stopy po izolepě. Mírně prasklá vazba. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Karel Poláček - Se žlutou hvězdou
Krajské nakladatelství Havlíčkův Brod - 1961 - 2. vydání - edice Východočeské medailónky sv. 2 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená.

- E.M.Remarque - Nebe nezná vyvolených
Melantrich - Praha1979 - 2.vydání, v Melantrichu 1. - Vázané v plátně. Velmi dobrý stav. Obálka podlepená a ošoupaná. Na zadní straně malý štítek.

- Rudolf Ströbinger - Pobřeží v plamenech
Magnet - Praha1966 - Obálka V. Sivko - Brožované. Dobrý stav. Uvnitř knihy fotografie a mapka.

- George Sandová - Valentina, Rodové tajemství, Jana
Odeon - Praha1977 - edice Světová knihovna - 2.vydání - 15 000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka odřená a podlepená. Na zadní straně malý štítek.

- Adalbert Stifter - Horský křišťál
Odeon - Praha1978 - edice Světová knihovna - 1.vydání - 12 000 výtisků - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy naprasklá vazba. Na předsádce částečně stržený papír. Obálka ošoupaná, podlepená, na záložkách odřená. Na zadní straně malý štítek.

- Ivan Bunin - Antonovská jablka
Odeon - Praha 1975 - edice Světová knihovna - 1.vydání - 8 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Obálka odřená částečně zmuchlaná a podlepená. Na zadní straně malý štítek.

- Charles Dickens - Malá Dorritka - 2 díly
Odeon - Praha 1970 - edice Světová knihovna - 3.vydání v Odeonu - 18 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálky ošoupané a podlepené. Na zadní straně malý štítek.

- W.Saroyan - Odvážný mladý muž na létající hrazdě
ČS - Praha 1958 - Žatva sv.2 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Vázané v plátně. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. nbsp Skvrny a částečně stržený papír na předsádkách. Vazba se skvrnkami. Obálka chybí.

- W.Saroyan - Lidská komedie
Práce - Praha1966 - Knižnice Příliv sv.16 - nbsp 2.vydání - Brožované. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádce nbsp částečně stržený papír. Vazba odřená. Na zadní straně malý štítek.

- Otokar Březina - Eseje z pozůstalosti (Skryté dějiny, část posmrtná)
Blok - Brno 1968 - 2.vydání - Ilustrace J.Hadlač - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádkách malé stopy po izolepě.

- K. Simonov - Dny a noci
Mladá fronta - Praha 1948 - 5. vydání - Obálka A. Paderlík - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Ilja Erenburg - Trust D.E. (Historie zkázy Evropy).
Aventinum - Praha 1924 - Románová knihovna Aventina sv. 3 - Převazba. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik razítek a samolepka.

- Erich Maria Remarque - Miluj bližního svého
Svoboda - Praha 1973 - 3. vydání (1. ve Svobodě) - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Vazba mírně zašpiněná.

- Franz Kafka - Povídky
Odeon - Praha 1983 - 2. vydání v Odeonu - 20.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná, na hřbetu malá samolepka. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Franz Kafka - Popis jednoho zápasu
Odeon - Praha 1968 - 1. vydání - 20.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Antoine de Saint Exupéry - Citadela
Vyšehrad - Praha 1984 - 2.vydání ve Vyšehradu - 32 000 výtisků - Vázané v plátně. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na záložkách kousky izolepy.

- John Steibeck - Na východ od ráje
Odeon - Praha1984 - edice Klub čtenářů sv. 520 - 2.vydání (v Odeonu 1.) - Vázané v plátně. Dobrý stav. Uvnitř knihy nepatrně naprasklá vazba, knihovní razítka. Obálka ošoupaná, na záložkách kousky izolepy a s malým štítkem na hřbetě.

- Antoine de Saint-Exupéry - Noční let
MF - Praha 1988 - edice Máj5.vydání Ilustrace J.Velčovský - Vázané v plátně. Zlacené. Dobrý stav. Unitř knihy lehce prasklá vazba, knihovní razítka a stopy po izolepě. Obálka ošoupaná s malým štítkem na hřbetě. Na záložkách kousky izolepy.

- Thorton Wilder - Březnové idy
Odeon - Praha 1977 - 3. vydání - 25.000 výtisků - edice Světová knihovna - Vázané. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky samolepka. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Antoine se Saint-Exupéry - Noční let
MF - Praha1962 - 1.vydání - Ilustrace V.Fuka - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka a stopy po izolepě. Obálka chybí.

- Marie de Saint-Exupéry - Já a můj syn
Vyšehrad - Praha 1971 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Vázané v plátně. Dobrý stav. Uvnitř knihy lehce rozpadlá vazba, knihovní razítka a stopy po izolepě. Tyto stopy jsou i na záložkách obálky.

- Shakespeare - Romeo a Julie, Moliére - Tartuffe
MF - Praha 1985 - edice Četba pro školy - Ilustrace J.Ulrich - 1.vydání v tomto uspořádání - Brožované.Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka a kousky izolepy. Na hřbetě malý štítek.

- Ze sonetů Williama Shakespeara
Vyšehrad - Praha1951 - edice Živý odkaz světa - Knihovna světových klasiků sv.10 - 1.vydání - 5 500 výtisků - Vázané v plátně. Vynikající stav. Na předsádkách kousky izolepy. Uvnitř knihy čísla nesouvisející s knihou. Obálka chybí.

- Citlivé duše - próza ruského setimentu (Karamzin,Izmajlov,Kameněv,Šalikov, Lažečnikov,Radiščev, Muravjov, Klušin, Suškin,a neznámí autoři)
Odeon - Praha1986 - 1.vydání. - 2 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádkách kousky strženého papíru.

- Thomas Mann - Smrt v Benátkách
Odeon - Praha1973 - 3.vydání v Odeonu 2. - 16 000 výtisků - Vázané v plátně se zlaceným slepotiskem. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na hřbetě obálky malý štítek, na záložkách kousky izolepy.

- M.Hrala a kolektiv - Slovník spisovatelů - Sovětský svaz - 2 díly
Odeon - Praha1977 - 1.vydání - 5 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálek. Uvitř knihy knihovní razítka. Na předsádkách a hřbetech obálky stopy po izolepě.

- Slovník spisovatelů německého jazyka a spisovatelů lužickosrbských).
Odeon - Praha 1987 - 1. vydání - 7.500 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky stopa po samolepce. Na záložkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Slovník spisovatelů - Jugoslávie (Srbská a černohorská, charvátská, bosensko-hercegovinská, slovinská a makedonská literatura).
Oseon - Praha 1979 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Slovník spisovatelů - Polsko.
Odeon - Praha 1974 - 1. vydání - 4.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Prasklá vazba. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních raztítek.

- Slovník spisovatelů - Maďarsko.
Odeon - Praha 1971 - 1. vydání - 3.500 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Slovník spisovatelů - Dánsko, Finsko, Norsko, Švédsko, Island, Nizozemí, Belgie.
Odeon - Praha 1967 - 1. vydání - 6.000 výtisků - Vázané. velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky samolepka. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Slovník spisovatelů - latinských.
Odeon - Praha 1984 - 1. vydání - 7.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky samolepka. Na záložkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Slovník spisovatelů - Bulharsko.
Odeon - Praha 1978 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Vázané. Stav velmi dobrý. Hřbet obálky lehce poškozený. Prasklá vazba. Záložky lehce odřené. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Slovník spisovatelů - Španělsko, Portugalsko (Literatura španělská, portugalská, katalánská, galicijská, baskická).
Odeon - Praha 1968 - 1. vydání - 3.500 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky stopa po samolepce. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Slovník spisovatelů - Řecko (Antická, byzantská a novořecká literatura).
Odeon - Praha 1975 - 1. vydání - 5.500 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Tunel do pozítří - výbor z anglických a amerických vědeckofantastických povídek
SNDK - Praha 1967 - 1.vydání v SNDK - 20 000 výtisků - Různí ilustrátoři - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Karel Hynek Mácha - Máj
V.Šmíd - Praha 1945 - edice Malá veledíla sv. 1 - 7 dřevorytů K. Štěch - Stará převazba. Dobrý stav. Na dvou místech naprasklá vazba. Uvnnitř knihy knihovní razítka, na předsádkách stopy po izolepě a číslo nesouvisející s knihou.

- Karel Jaromír Erben - Kytice
Umnia - Praha1938 - Ilustrace L.Bíla - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba i listy zažloutlé.

- František Hrubín - Nesmírně krásný život
ČS - Praha1970 - Básnické dílo F.Hrubína IV - 1.vydání - 7 000 výtisků - Ilustrace J.Šíma - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Předsádky přilepené k záložkám obálky. Na hřbetě obálky číslo nasouvisející s knihou.

- Josef Kainar - Vybrané spisy 3 - Poslední blues
ČS - Praha1990 - 1.vydání - 12 500 výtisků - Vázané v plátně.Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka. Předsádky přilepené k záložkám obálky.

- Josef Kainar - Vybrané spisy 3 - Poslední blues
ČS - Praha 1990 - 1.vydání - 12 500 výtisků - Vázané v plátně. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka. Předsádky přilepené k záložkám obálky.

- František Hrubín - Torzo nocí - Setkání s francouzskou poezií (Baudelaire, Corbiére, Verlaine, Rimbaud, Mallarmé, Ponchon, Lahev v řece)
ČS - Praha1968 - Básnické dílo F.Hrubína VI. - 1.vydání - 7 000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy knhihovní razítka. Obálka zašlá, na hřbetě natržená a podlepená, s malým štítkem. Na záložkách kousky izolepy.

- Ivan Skála - Vybrané spisy /4 - Oheň spěchá, Bermudský trojúhelník
ČS - Praha1985 - 1.vydání - 4 000 výtisků - Vázané v plátně s barevným slepotiskem. Velmi dobrý stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka , na předsádkách stopy po izolepě. Na záložkách malé kousky izolepy. Na hřbetě obálky malý štítek.

- Ivan Skála - Vybrané spisy /3 - Posel přichází pěšky, Čtyři básně o smrti a strom, Co si beru na cestu
ČS - Praha1983 - 1.vydání - 3 000 výtisků - Vázané v plátně s barevným slepotiskem. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na hřbetě obálky malý štítek.

- William Shakespeare - Sonety
MF - Praha1964 - edice Květy poezie sv.48 - 2.vydání - 30 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Vazba v rozích ošoupaná. Na hřbetě malý štítek.

- Paní pána zabila (Výbor z polských balad).
Mladá fronta - Praha 1986 - 1. vydání -3.000 výtisků - edice Květy poezie sv. 158 - Vázané. Velmi dobrý stav. Na hřbetu vazby samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- František Nepil - Dobré a ještě lepší ráno
SNTL - Praha1990 - 2.vydání - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy prasklá vazba a knihovní razítka. Na předsádkách kousky izolepy.

- F.A.Elstner - Zálesácká kuchyně
Naše vojsko - Praha1970 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Ilustrace F.Škoda - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádce lepící páska. Omyvatelná vazba.

- Jiří Spěváček - Václav IV. 1361 - 1419 (k předpokladům Husické revoluce)
Svoboda - Praha 1986 - 1.vydání - Vázané v plátně. Velmi dobrý nbsp stav včetně obálky. Uvnitř knihy fotodokumentace barevná i černobílá, dále knihovní razítko. Obálka přilepená izolepoou k předsádkám.

- Ludvík Souček - Jak se světlo naučilo kreslit
SNDK - Praha1963 - edice Modrá stuha - 20 000 výtisků - Ilustrace K.Lhoták - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy 203 ilustrací.

- Ludvík Souček - Kam dosáhne hlas
SNDK - Praha 1964 nbsp - Knižnice Krystal - 1.vydání - 11 000 výtisků - Ilustrace K.Lhoták - Vázané. Uvnitř knihy knihovní razítka, číslo nesouvisející s knihou. Na předsádce stopy po lepící pásce.

- Jan Amos Komenský - Dvojí poselství k českému národu (Kšaft/ smutný hlas).
Vyšehrad - Praha 1970 - 1. vydání ve Vyšehradě - Vázané. Stav dobrý. Předsádky potrhané a podlepené. Na záložkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jiří Trnka - Záhrada
Mladé letá - Bratislava 1982 - 1.vydání - Ilustrace J.Trnka - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy 90 ilustrací. Slovensky.

- Jiří Trnka - Zahrada
Albatros - Praha1971 - 1.vydání - Ilustrace J.Trnka - Převazba. Vynikající stav. Uvnitř knihy 90 ilustrací.

- James Thurber - Třináctery hodiny
Albatros - Praha 1974 - 1.vydání - 15 000 výtisků - ilustrace V.Kabát - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka a stopy po vlhkosti. Předsádky přilepené k záložkám obálky. Obálka ušmudlaná a natržená na několika místech.

- James Thurber - Třináctery hodiny
Albatros - Praha1974 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Ilustrace V.Kabát - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka, na předsádkách stopy po lepence. Obálka podlepená a ušmudlaná.

- Josef Kolář - Z deníku kocoura Modroočka
Albatros - Praha1986 - 5.vydání - Ilustrace H.Zmatlíková - Vázané.Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Jiří Trnka - Zahrada
Albatros - Praha1971 - 1.vydání - Ilustrace J.Trnka - Převazba. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy 90 ilustrací.

- Jiří Trnka - Zahrada
Albatros - Praha 1971 - 1.vydání - Ilustrace J.Trnka - Převazba. Velmidobrý stav. Uvnitř knihy 90 ilustrací.

- Jiří Trnka - Zahrada
Albatros - Praha 1971 - 1.vydání - Ilustrace J.Trnka - Převazba.

- Jiří Trnka - Zahrada
Albatros - Praha19761 - 1.vydání - Ilustrace J.Trnka - Převazba. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy 90 ilustrací.

- Jiří Trnka - Zahrada
Albatros - Praha1971 - 1.vydání - Ilustroval J.Trnka - Převazba. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy 90 ilustrací.

- Jiří Trnka - Zahrada
Albatros - Praha1971 - 1.vydání - Ilustrace J.Trnka - Převazba. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy 90 ilustrací.

- Jiří Trnka - Zahrada
Albatros - Praha1971 - Klub mladých čtenářů - 1.vydání - Ilustrace J. Trnka - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy 90 ilustrací.

- Bohumil Hrabal - Městečko, kde se zastavil čas
Odeon - Praha 1991 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky malá samolepka. Některé stránky uvolněné. Na záložkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Bohumil Hrabal - Ostře sledované vlaky
ČS - Praha 1965 - Dotisk 1. vydání - 20.000 výtisků - Obálka Z. Seydl - edice Život kolem nás, malá řada, sv. 12 - Vázané. Stav dobrý. Obálka opotřebovaná. Na hřbetu obálky malá samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Karel čapek - Kniha apokryfů Život a dílo skladatele Foltýna (výbor z díla K. Čapka 10)
ČS - Praha1974 - Kniha apokryfů vydání páté, Život a dílo skladatele Foltýna třinácté - Vázané v plátně s barevným slepotiskem. Velmi dobrý stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka.Na předsádkách malé stopy po izolepě. Na hřbetě obálky malý štítek.

- Ota Pavel - Pohádka o Raškovi
Olympia - Praha 1979 - 2.vydání - Ilustrace A.Born - Vázané v plátně. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka a stopy po izolepě. Několik volně vložených listů. Žádný nechybí Obálka lehce nbsp odřená v rozích Na hřbetě malý štítek.

- Ota Pavel - Pohár od Pánaboha
Olympia - Praha 1978 - 2.vydání - Ilustrace A.Born - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Obálka v rozích ošoupaná, na hřbetě kousky chybí. Na hřbetě malý štítek.

- Ota Pavel - Veliký vodní tulák
ČS - Praha 1980 - 1.souborné vydání - Iluslustrace J. Šerých - Vázané.Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka a stopy po izolepě. Obálka na několika místech lehce natržená a podlepená.

- Ota Pavel - Syn celerového krále
Olympia - Praha1972 - Fotodokumentace - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka a stopy po izolepě. Předsádky přilepené k záložkám obálky.Obálka opotřebená, na hřbetě malý štítek.

- Lubomír Vaculík - Město pro mraky
ČS - Praha 1966 - 1.vydání - 8 500 výtisků - Vázané v plátně s barevným slepotiskem. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka a stopy po izolepě. Obálka chybí.

- Josef Škvorecký, Zdena Salivarová - Samožerbuch
Panorama - Praha 1991 - 2. doplněné vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádkách kousky izolepy.

- Witch-100 čarodějnických způsobů, jak žít odvážně
Rok vydání : 2003

- Witch-100 čarodějnických způsobů, jak vycházet s rodiči
Rok vydání : 2003

- Witch-100 čarodějnických způsobů, jak zjistit všechno o přátelství
Rok vydání : 2002

- Velká kniha pro chytré předškoláky
Rok vydání : 2008 Poznámka :A 4, část.užito

- Erle Stanley Gardner
Odeon, Praha, 1983 418 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Umění a historie Pompejí
bohaté fotografická dokumentace, rekonstrukce města Rok :1996

- Dějiny a současnost 2009/10
podoby neutrality za 2. světové války Rok :2009

- Frá 328 a Velkoborský 
Albatros, Praha, 1978 204 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Ilustrace : Jaromír Vraštil. Stav : uvnitř věnování a razítko bývalého majitele, jinak dobrý stav.

- Lidé a země
ČSAV, Praha, 1964, velmi dobrý stav, obálky jsou mírně odřené, stránky zažloutlé, hřbet též, mírně zaprášeno, orig. sešity vložené v celopl. deskách, chybí č. 9, 11, 12, Cestopisy, -Lidé a země

- Sbírka skautských předpisů a řádů
Český junák-junácká edice, Praha, 1991, velmid obrý stav, menší oděrky v okrajích desek, listy lehce zažloutlé, orig. 13 sešitů v pap. obálce, 188 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Sbírka skautských předpisů a řádů

- Dobrodružný svět
Jos. R. Vilímek, Praha, 1930, celkem dobrý stav, vazba je poškozená-prasklý hřbet-tím vazba rozdělená na dvě poloviny (včetně listů-rozmezím je str.12-13), zašpiněná, odřené okraje, listy nažloutlé, místy zašpiněné, celopl. vazba, obsahuje: Smrt vládne prérií (W. W. Winter), Zlatokopův odkaz (O. Binns), Bůh zla (F. R. Nord), Mořský čaroděj (J. d Agraives), Ve výhni tropů a v temnotách pralesa (P. Grabein), Uprchlíci z Nové Kaledonie (J. Delmont), 620 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, - Dobrodružný svět

- Českoslovenští filmoví režiséři sedmdesátých let
Čs. filmový ústav, Praha, 1983, velmi dobrý stav , pův. celopl. vazba s přebalem, 97 stran, Fotografie/Film, -Českoslovenští filmoví režiséři sedmdesátých let

- Bewegung im Bild
VEB Kamera- und Kinowerke Dresden, velmi dobrý stav, orig. reklamní leták fotoaparátů Pentacon, Fotografie/Film, -Bewegung im Bild

- Historická fotografie Prahy-KOPIE!
dobrý stav, fotografie je nažloutlá, mírně zvlněná, pomačkané rohy, fotografie, formát 14x18,5 cm, Fotografie/Film, -Historická fotografie Prahy-KOPIE!

- Základní příručka pro důstojníky v záloze
Ministerstvo národní obrany, 1956, velmi dobrý stav, pův. polopl. vazba, rohy desek odřené, 463 stran, Historie, - Základní příručka pro důstojníky v záloze

- Šmoulové
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0317-1 311 ZA - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má řadu vlásků.

- Vyprávění o Šmoulech
Supraphon - 1989 - LP - Stereo 11 0592-1 811 XG - rychlost 33 - vynikající stav.

- Petr Bezruč
SNKLU, Praha, 1963 60 stran, původní celokožená vazba, malý formát . Kolibřík . 2. vydání Vazba zdobená. Stav :  výborný stav.

- Václav Bartuška
Michal Horáček, Praha, 1990 251 stran, brožovaná, střední formát 3. vydání Stav : dobrý

- Das schone landhaus
Nakladatel : Duseldorf-Lausanne

- Roma e Dinitorni 118 Vedute


- Praha gotická - Foto


- II. Všesvazový sjezd sovětských architektů
Nakladatel : Svaz Československých architektů Rok vydání (číslo vydání) : 1955 ()

- Dokumenty I. Celostátní konference delegátů Čs. architektů
Nakladatel : Svaz Československých architektů Rok vydání (číslo vydání) : 1955 ()

- III. Sjezd svazu architektů ČSSR
Nakladatel : Svaz Československých architektů Rok vydání (číslo vydání) : 1969 ()

- Paměť měst
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1975 () Popis : Městské památkové rezervace v českých zemích

- Václav Špála Mezi avantgardou a živobytím
Nakladatel : Praha Rok vydání (číslo vydání) : 2005 ()

- Jaroslav Provazník
Nakladatel : Klub výtvarných umělců Aleš Rok vydání (číslo vydání) : 1928 () Popis : Výběr z jeho díla

- XI. Bienále Brno 1984
Nakladatel : galerie Rok vydání (číslo vydání) : 1984 () Popis : Mezinárodní výstava ilustrací a knižní grafiky Brno /ČSSR 1984

- Miniaturest from the east
Nakladatel : Spring books Rok vydání (číslo vydání) : 1960 ()

- ARTIS PICTORIAE AMATORES
Nakladatel : Národní galerie v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1993 ()

- Gestalten der Weltgeschichte
Rok vydání (číslo vydání) : 1933 () Popis : německy

- Kokoschka malt Berlin
Nakladatel : Berlin Rok vydání (číslo vydání) : 1966 () Popis : Pospis malíře

- V.Vachněcov
Nakladatel : Moskva - Umění Rok vydání (číslo vydání) : 1975 () Popis : rusky

- Susanne Wenger
Rok vydání (číslo vydání) : 1985 () Popis : Katalog

- Uta Peyrer
Nakladatel : České muzeum výtvarných umění v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 2006 ()

- Western european painting
Nakladatel : Aurora Rok vydání (číslo vydání) : 1978 ()

- Romolo Romani 1905-1913
Nakladatel : České muzeum výtvarných umění v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 2000 ()

- Sborník výtvarné výchovy
Nakladatel : SPN Rok vydání (číslo vydání) : 1956 () Popis : poškozená obálka

- 50 ans D art moderne
Nakladatel : Bruxelles Rok vydání (číslo vydání) : 1958 ()

- Tomáš Císařovský
Nakladatel : Kant Rok vydání (číslo vydání) : 2003 ()

- České malířství XX. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci
Nakladatel : Oblastní galerie v Liberci Rok vydání (číslo vydání) : 1974 ()

- Pieter Brueghel


- H. Bosch, J. A. Komenský - dva poutníci
Rok vydání (číslo vydání) : 1997 () Popis : Katalog výstavy

- Das heitere Wilhelm Busch Sausbuch
Rok vydání (číslo vydání) : 1954 () Popis : německy

- Fujijama Der Ewige Berg Japans
Nakladatel : Im Insel - verlag Rok vydání (číslo vydání) : 1956 () Popis : německy

- Strakonice v revoluci
vydala Česká tábornická unie Strakonice, 1945, velmi dobrý stav, první strana zašedlá, drobné skvrny na poslední straně, mírně zmačkaný spodní roh, orig.sešit, 16 stran, Fotografie/Film, -Strakonice v revoluci

- Hundert meisterwerke der malerei
Rok vydání (číslo vydání) : 1965 ()

- Max Švabinský 1873-1962
Nakladatel : Národní galerie v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1973 ()

- Michael Munkači 1844-1900
Nakladatel : Budapešť Rok vydání (číslo vydání) : 1952 ()

- Puškin kreslíř
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1950 () Popis : Soukromý neprodejný tisk pro členy Lidové knihovny

- Gauguin
Nakladatel : Budapest Rok vydání (číslo vydání) : 1962 ()

- Agatha Christie - Oznamuje se vražda
Vyšehrad - Praha 1970 - 1. vydání - Převazba. Vynikající stav.

- Renzo Botti


- Rubens
Rok vydání (číslo vydání) : 1925 () Popis : německy

- Taryva
Nakladatel : Literaturos Leidykla, Vilnius Rok vydání (číslo vydání) : 1961 () Popis : 1940 - 1960

- Obrazy mé krajiny
Nakladatel : Kruh Rok vydání (číslo vydání) : 1984 ()

- Jan Zrzavý vzpomíná na domov, dětství a mladá léta
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1971 ()

- E. Degas
Nakladatel : Nakladatelství Československých výtvarných umělců Rok vydání (číslo vydání) : 1961 ()

- Grigorij Musatov 1889-1941
Nakladatel : Galerie hlavního města Prahy Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()

- Knížka o Alšovi
Nakladatel : Dědictsví Komenského v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1912 () Popis : Výbor 50 obrazů s podobiznou od M. Švabinského a 17 obrázky v textu

- F. K. Gotsch aus 50 Jahren Arbeit


- Očima National Geographic
National Geographic, Washington, výborný stav , orig. lamin. vazba s přebalem, velké množství barevných i čb fotografií z celého světa, 504 stran, Fotografie/Film, -Očima National Geographic

- MUSEE DES METIERS D ART A BRATISLAVA
Popis : francouzsky

- Bidlova čítanka
Nakladatel : Státní nakladatelství krásné literatury a umění Rok vydání (číslo vydání) : 1959 ()

- Ch i Po-shih Farbige Pinselzeichnungen
Nakladatel : Im Insel - verlag Popis : německy

- B. M. Kustodiev
Rok vydání (číslo vydání) : 1970 () Popis : rusky

- AUSSTATTUNGSKUNST IM GOTTESHAUSE
Rok vydání (číslo vydání) : 1933 ()

- ILLUSTRATIONEN ZU HEINRICH HEINE
Nakladatel : DEUTSCHE BÜCHEREI - LIEPZIG Rok vydání (číslo vydání) : 1972 () Popis : německy

- Obraz tvůj Moskva
Nakladatel : Maskovskij rabóčij Rok vydání (číslo vydání) : 1985 () Popis : rusky a francouzsky

- Impressionismo in Europa
Nakladatel : Nuova Alfa Editoriale Rok vydání (číslo vydání) : 1990 ()

- Pražské quadriennale
Nakladatel : Divadelní ústav Rok vydání (číslo vydání) : 1967 () Popis : Mezinárodní výstava jevištního výtvarnictví a divadelní architektury

- Sprüche und Wahrheiten gezeichnet von Olaf Gulbransson
Nakladatel : Philipp Reclam jun. Rok vydání (číslo vydání) : 1939 ()

- Malířovy listy z Indie 2. díl.
Rok vydání (číslo vydání) : 1927 ()

- Maria im Rosenhag
Nakladatel : Verlag: K.R.Langewiesche

- Maxmilian Pirner 1854 - 1924
Nakladatel : Národní galerie v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1986 () Popis : Výstava

- Musee du Louvre


- Antonín Slavíček Antonínu Hudečkovi
Nakladatel : Klub přátel výtvarného umění Rok vydání (číslo vydání) : 1964 () Popis : Dopisy

- Bi - F. Bidla
Nakladatel : ROH - PRÁCE v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1959 () Popis : Hrst kreseb

- Slovanstvo ve svých zpěvěch


- Adolf Wenig
Nakladatel : Divadelní ústav Praha

- Mozart v dopisech
Nakladatel : SNKLHU Rok vydání (číslo vydání) : 1956 ()

- Český národní zpěvník
Nakladatel : Melantrich Rok vydání (číslo vydání) : 1940 () Popis : Písně české společnosti 19.století

- Soubor spisů Klimenta Klicpery
Nakladatel : B.Kočí Rok vydání (číslo vydání) : 1906 ()

- Studentské vánoce B. Smetany r. 1840 a 1841
Nakladatel : Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1939 ()

- K.Svolinský
Nakladatel : Divadelní ústav Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1979 ()

- THE STUDENT THEATRE
Nakladatel : INTERNATIONAL STUDENT THEATRE UNION Rok vydání (číslo vydání) : 1968 () Popis : INTERNATIONAL HANDBOOK OF THE STUDENT THEATRE

- Josef Svoboda
Nakladatel : Divadelní ústav Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1984 ()

- Katalog malých hudebních žánrů 1966-Supraphon
Nakladatel : SHV Rok vydání (číslo vydání) : 1966 ()

- Soubor masek
Nakladatel : Kadeřnické listy Rok vydání (číslo vydání) : 1937 ()

- Ročenka kruhu solistů 1924
Rok vydání (číslo vydání) : 1924 () Popis : Městské divadlo na Královských Vinohradech

- Ročenka kruhu solistů 1928
Rok vydání (číslo vydání) : 1928 () Popis : Městské divadlo na Královských Vinohradech

- Ročenka kruhu solistů 1927
Rok vydání (číslo vydání) : 1927 () Popis : Městské divadlo na Královských Vinohradech

- Ročenka kruhu solistů 1925
Rok vydání (číslo vydání) : 1925 () Popis : Městské divadlo na Královských Vinohradech

- Umělecký měsíčník 6


- Umělecký měsíčník 8


- ROČENKA Národního divadla v Praze 1934
Nakladatel : Vydavatel Sirotčí,Vdovský a podpůrný spolek členů Národního divadla v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1934 ()

- F. Dürrenmatt 5 her
Nakladatel : Státní nakladatelství krásné literatury a umění Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()

- Z básní Boleslava Jablonského
Jaroslav Pospíšil, Praha, velmi dobrý stav, vazba je v okrajích mírně odřená, až lehce roztřepená, listy nažloutlé, místy velmi lehce skvrnité, orig. celopl. vazba, 114 stran, Beletrie a poezie, -Z básní Boleslava Jablonského

- Otázky divadla a filmu 2
Nakladatel : Universita J.E.Purkyně Rok vydání (číslo vydání) : 1971 ()

- P. Kočí Dobrý den živote aneb všechno je jinak
Nakladatel : Arista Rok vydání (číslo vydání) : 2000 ()

- Repetice
Nakladatel : Moskva Rok vydání (číslo vydání) : 1975 () Popis : v ruštině

- Taneční hudba-jazz 1962
Rok vydání (číslo vydání) : 1962 ()

- Taneční hudba-jazz 1960
Rok vydání (číslo vydání) : 1960 ()

- Otázky divadla a filmu 3
Nakladatel : Universita J.E.Purkyně Rok vydání (číslo vydání) : 1973 ()

- Otázky divadla a filmu 1
Nakladatel : Universita J.E.Purkyně Rok vydání (číslo vydání) : 1970 ()

- Život a dílo Bedřicha Smetany ve vztazích k městu Písku
Nakladatel : Veř.osvětová služba v Písku Rok vydání (číslo vydání) : 1944 ()

- Otakar Hostinský o divadle
Nakladatel : Divadelní ústav Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1981 ()

- František Langer-divadelníkem z vlastní vůle
Nakladatel : Divadelní ústav Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1986 ()

- Bratislava 1969 IV.Festival tanečních písní
Nakladatel : Supraphon Rok vydání (číslo vydání) : 1969 ()

- Kroměřížský divadelní almanach
Rok vydání (číslo vydání) : 1941 ()

- Ano slyšet se navzájem
Nakladatel : Divadelní ústav Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()

- Pětadvacet-studio Ypsilon 1963-1988
Rok vydání (číslo vydání) : 1988 ()

- O současné české režii
Nakladatel : Divadelní ústav Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()

- Josefu Veselkovi k sedmdesátinám
Nakladatel : Akademické pěvecké sdružení Moravan Rok vydání (číslo vydání) : 1980 ()

- Nejkrásnější Vánoce skladatatele Maláta
Nakladatel : A.J.Boháč Rok vydání (číslo vydání) : 1940 ()

- Smetanova Má vlast
Nakladatel : Dobročinný komitét Rok vydání (číslo vydání) : 1939 () Popis : Ročenka dobročinného komitétu v brně

- Malá kronika Anny Magdaleny Bachové
Nakladatel : Supraphon Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()

- Joseph Haydn sein Leben in Bildern
Nakladatel : Enzyklopädie Leipzig Rok vydání (číslo vydání) : 1959 ()

- Slavná minulost české hudby
Nakladatel : Panton Rok vydání (číslo vydání) : 1959 () Popis : Kapitoly z dějin české hudby

- Národní divadlo a jeho předchůdci
Nakladatel : Academia Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1988 ()

- Ludwig van Beethoven k soubornému provedení symfonických skladeb Českou filharmonií v Praze 1942-43
Nakladatel : Českomoravské akciové tiskařské a vydavatelské podniky v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1942 ()

- Divadelní stroje a zázraky
Nakladatel : Divadelní ústav Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1978 ()

- E.F.Burian a jeho program poetic.divadla
Nakladatel : Divadelní ústav Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1981 ()

- Nad současným českým herectvím
Nakladatel : Divadelní ústav Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1981 ()

- Divadelní Babylon v Praze
Rok vydání (číslo vydání) : 2000 ()

- Loutka
Nakladatel : Divadelní ústav Praha

- Týmová práce
Nakladatel : Divadelní ústav Praha

- Dějiny české hudby v obrazech
Nakladatel : Supraphon Rok vydání (číslo vydání) : 1977 (1.) Popis : Od nejstarších památek po vybudování Národního divadla

- Mozart
Rok vydání (číslo vydání) : 2006 ()

- Les voies de la Création theatrale
Rok vydání (číslo vydání) : 1972 ()

- Fotografický obzor ričník 1940
Nakladatel : Politika Rok vydání (číslo vydání) : 1940 ()

- FOTO-ENTDECKUNGEN 1840-1940
Nakladatel : Dumont Rok vydání (číslo vydání) : 1981 ()

- SCHWEIZER FILM ZEITUNG
Rok vydání (číslo vydání) : 1946 () Popis : německý

- 483 photographers 20 countries


- 50 jahre moderne farbfotografie 1936-1986
Nakladatel : Photokina Rok vydání (číslo vydání) : 1986 ()

- Art director s index to photographers No.11
Nakladatel : Rotovision Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()

- Jonvelle
Nakladatel : Konemann Rok vydání (číslo vydání) : 1997 ()

- Angewandte fotografie band 1
Nakladatel : Munchen Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()

- Heinrich Kuhn fotographien
Nakladatel : Rezidenz Rok vydání (číslo vydání) : 1988 ()

- Steichen fotograf
Nakladatel : Polygrafie Rok vydání (číslo vydání) : 1969 () Popis : Dílo z výstavy

- Praha objektivem mistrů
Nakladatel : Panorama Rok vydání (číslo vydání) : 1981 (1.)

- Meisterfotos und wie man sie macht
Nakladatel : EHAPA - VERLAG GMBH

- Filmgeschichte in Bildern
Nakladatel : Berlin Rok vydání (číslo vydání) : 1984 ()

- Aspekte der foto grafie
Rok vydání (číslo vydání) : 1980 ()

- Herencia colonial en Cartagena ed Yndias
Nakladatel : Bogota Rok vydání (číslo vydání) : 1980 ()

- Film a doba
Nakladatel : PANORAMA Rok vydání (číslo vydání) : 1987 ()

- Agatha Christieová - Pozvánka pro Hercula Poirota
Svoboda - Praha 1975 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Magazín kina 69/70
Nakladatel : Orbis

- FOTOGRAFEN 1982/83


- Jacob Hilsdorf 1872-1916
Rok vydání (číslo vydání) : 1984 () Popis : Photograph im Jugendstil

- Film lexikon 1 A-L


- Film lexikon 2 M-O


- Filmový kalendář a diář 1949
Nakladatel : Československé filmové nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1949 ()

- Bund freischaffender foto-designer 1980
Rok vydání (číslo vydání) : 1980 ()

- Československé variace
Nakladatel : NPL Rok vydání (číslo vydání) : 1965 ()

- Foto jokes 79
Rok vydání (číslo vydání) : 1979 ()

- Kino
Nakladatel : Moskva Rok vydání (číslo vydání) : 1966 () Popis : v ruštině

- To je mi pěkná historie
Nakladatel : Čs.filmový ústav Rok vydání (číslo vydání) : 1989 ()

- Tajemství kolem nás - záhady přírody, dějin, vědy a náboženství
Readers Digest 1999

- Než se zvedne opona
Nakladatel : PANORAMA Rok vydání (číslo vydání) : 1984 ()

- Divy světa - fascinující stavby a památky od Kolosea k Tásž Mahal
KK 1993

- PONREPO kino filmotéky Čs.filmového ústavu
Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()

- Europafoto 68


- Photographie 1978 / 79
Nakladatel : Time - Life International V.B. Rok vydání (číslo vydání) : 1978 ()

- Subjektive fotografie Der deutsche Beitrag 1948 - 1963


- Best of Graphis Photo I.
Nakladatel : PAGE Rok vydání (číslo vydání) : 1993 ()

- Fotosession 86
Nakladatel : OKS Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1986 () Popis : Setkání fotografů na společné výstavě

- Centralverband Deutscher Photographen
Nakladatel : CV-Jahrbuch Rok vydání (číslo vydání) : 1986 () Popis : německy

- Best of Graphis Photo II.
Nakladatel : Page Rok vydání (číslo vydání) : 1993 ()

- Českoslovenští filmoví režiséři sedmdesátých let
Nakladatel : ČS filmový ústav Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()

- Odeon milovníkům výtvarného umění
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1988 () Popis : 3 listy

- Vladimír Komárek grafika
Nakladatel : Akropolis Rok vydání (číslo vydání) : 1995 ()

- Umění čínských artistů


- Dějiny Národního divadla 1-6
Rok vydání (číslo vydání) : 1933 ()

- Kriegsbuch fur die Jugend u.das volk
Nakladatel : Stuttgart Rok vydání (číslo vydání) : 1916 ()

- Soldaten-Atlas
Rok vydání (číslo vydání) : 1941 () Popis : Tornisterschrift des Oberkommandos der Wehrmacht Abt.Inland

- Jubilejní kniha k oslavě tisícileté památky sv.Cyrilla a Metoděje
Nakladatel : Nákladem dědictví sv.Jana Nepomuckého Rok vydání (číslo vydání) : 1885 ()

- Československo Bibliografie 1


- ANZEIGER DER HAUOTSTADT PRAG ročník 1940


- Kalendář historický národa českého 1 a 2 díl
Nakladatel : Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1940 ()

- Soldaten-Worterbuch
Nakladatel : Berlin

- ÚŘEDNÍ ZPRÁVY HLAV.MĚSTA PRAHY ročník 1941


- VĚSTNÍK HLAV.MĚSTA PRAHY ročník 1939


- Uniformen europaischer Armen
Nakladatel : Militarverlag Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()

- 50 let státního českoslov.reálného gymnasia v Uh.Hradišti v červnu 1934
Rok vydání (číslo vydání) : 1934 ()

- MĚSÍČNÍ ZPRÁVY HLAV.MĚSTA PRAHY ročník 1939


- VĚSTNÍK HLAV.MĚSTA PRAHY ročník 1940


- Bismarck
Nakladatel : Leipzig Rok vydání (číslo vydání) : 1922 () Popis : v němčině

- Vyprávění o Leninovi
Nakladatel : Lidové nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1975 ()

- Vědecká zasedání k dějinám eletrotechniky
Rok vydání (číslo vydání) : 1985 () Popis : Výzkum a výroba elektronek v Československu 1945-1960

- VĚSTNÍK HLAV.MĚSTA PRAHY ročník I. 1946


- Klement Gottwald
Nakladatel : Svět v obrazech Rok vydání (číslo vydání) : 1946 ()

- CONSTITUTION DE LA RÉPUBLUQUE TCHÉCOSLOVAQUE
Nakladatel : MINISTÉRE DE LIONFORMATION TCHECOSLOVAQUE Rok vydání (číslo vydání) : 1948 ()

- Památník národního utrpení Terezín - malá pevnost
Nakladatel : Památník Národního utrpení Terezín Rok vydání (číslo vydání) : 1948 ()

- The Old Jewish Cemetery of Prague A Czech guide III.
Nakladatel : Umělecká beseda Rok vydání (číslo vydání) : 1947 ()

- The youth of the new Czechoslovakia


- Židovská ročenka
Nakladatel : Rada židovských náboženských obcí Popis : 1960-1961

- Pochodové písně českoslov.vojáka
Nakladatel : Nákladem Osvětového Odboru Ministerstva Vojenství Rok vydání (číslo vydání) : 1919 () Popis : sešit 1.

- Chodská svatba
Nakladatel : Marie Lábková,Plzeň Rok vydání (číslo vydání) : 1933 ()

- Diarium1936-Medica


- VĚSTNÍK HLAV.MĚSTA PRAHY ročník 1945


- Bojující Československo 1938-1945
Nakladatel : Wiko Rok vydání (číslo vydání) : 1945 () Popis : Vyšlo jako první kniha dokumentů na osvobozeném území Československa v redakci V.Žižky v Košicích

- VĚSTNÍK HLAV.MĚSTA PRAHY II. ročník 1946


- Výroční obyčeje
Nakladatel : Blok Rok vydání (číslo vydání) : 1982 () Popis : Současný stav a proměny

- Čs.armádní sbor v SSSR za velké vlastenecké války
Nakladatel : Naše vojsko Rok vydání (číslo vydání) : 1949 ()

- Edgar Wallage a biography


- Literární archiv 13 - 14 - 15
Nakladatel : Památník národního pásemnictví Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()

- Osvobodili nás - sborník lásky s vděku Sovětské armádě
Nakladatel : Naše vojsko Rok vydání (číslo vydání) : 1955 ()

- Vietnam nepokořený - fakta nelze zamlčet
Nakladatel : Knihovna Rudého práva

- Ve vlasti
Nakladatel : Nákladem Odbočky Československé Národní rady v Rusku Rok vydání (číslo vydání) : 1918 () Popis : svazek 2.

- Kulturně politický kalendář 1959
Nakladatel : Orbis Rok vydání (číslo vydání) : 1959 ()

- Almanach V.zimních olympijských her
Nakladatel : Melantrich

- PAMÁTNÍK musea J.A.Komenského v Uherském Brodě 1898-1948
Nakladatel : Frant.Sedláček v Uherském Brodě Rok vydání (číslo vydání) : 1948 () Popis : K padesátému výročí musea vydala Musejní společnost pro moravské Slovácko v Uh.Brodě v červnu 1948

- Kronika Trojánská
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1951 ()

- Berlínská konference tří mocností
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1945 ()

- Benvenuto Cellini - vlastní životopis
Nakladatel : M. Procházka Rok vydání (číslo vydání) : 1930 ()

- KIM IR SEN
Nakladatel : Korea Rok vydání (číslo vydání) : 1993 () Popis : rusky

- Sto listů J.A.Komenského
Nakladatel : Melantrich Rok vydání (číslo vydání) : 1942 ()

- Mládí našich vynikajících mužů a žen
Nakladatel : Česká grafická Unie Rok vydání (číslo vydání) : 1921 ()

- Minulost našeho státu v dokumentech
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1971 ()

- President republik Dr.E.Beneš československému studenstvu roku 1938
Nakladatel : Nákladem Akademického domu a Ústředního svazu čsl.studenstva v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1938 ()

- Literární archiv ročník 24
Nakladatel : Památník národního pásemnictví Rok vydání (číslo vydání) : 1990 ()

- Muzeum a současnost
sborník k 20. letům Středočeského muzea v Roztokách u Prahy Rok :1977

- Památky Středních Čech 5
Rok :1990

- Dalimil Česká kronika
Nakladatel : J. Laichter Rok vydání (číslo vydání) : 1920 ()

- Literární archiv
Nakladatel : Památník národního pásemnictví Rok vydání (číslo vydání) : 1970 ()

- Literární archiv ročník 10
Nakladatel : Památník národního pásemnictví Rok vydání (číslo vydání) : 1978 ()

- Když zazněla Grandola
Nakladatel : Knihovna Rudého práva

- Rok 1848 dle deníku vlasteneckého učitele Františka Václava Karlíka v Rokycanech
Nakladatel : Robert Maršan Rok vydání (číslo vydání) : 1929 ()

- Terezín
Nakladatel : Naše vojsko Rok vydání (číslo vydání) : 1979 ()

- Rok šedesátý osmý
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1969 () Popis : V usneseních a dokumentech ÚV KSČ

- Benvenuto Cellini Vlastní životopis
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()

- Král Kung - Fu Bruce Lee - Jeho život a boj očami manžeky Lindy
Nakladatel : Štart Rok vydání (číslo vydání) : 1993 () Popis : slovensky

- Po královské cestě Zastavení s F. Dvořákem
Nakladatel : Lidové noviny Rok vydání (číslo vydání) : 2004 ()

- Seznam české beletrie
Nakladatel : Obec pražská Rok vydání (číslo vydání) : 1929 ()

- Sestra Múza
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1990 () Popis : Sovětská poezie latinského středověku

- naučný slovníček 1-9
Nakladatel : Ruch Popis : sešity

- Umenie v živote človeka
Nakladatel : Smena Rok vydání (číslo vydání) : 1989 () Popis : ve slovenštině

- Umenie v živote človeka
Nakladatel : Smena Rok vydání (číslo vydání) : 1989 () Popis : ve slovenštině

- Učebnice hebrejštiny
Nakladatel : V Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1892 ()

- Učebnice ruského jazyka
Nakladatel : Moskva Rok vydání (číslo vydání) : 1940 ()

- Včelařství
Popis : konvolut časopisů

- Učebnice kriminalistiky
Rok vydání (číslo vydání) : 1959 ()

- Škoda 500 MW
Popis : německy

- Geigy Unkrauttafeln
Popis : Atlas rostlin

- Renault 10 1965 - 1971 R 1190, R 1192


- Catalogue de piéces détachées Service SIMCA


- Six-language Dictionary of Automation, Elektronics and Scientific Instruments


- Didaktik gama - osobný mikropočitač HC - návod k obsluhe
Popis : slovensky

- Plato s Symposium
Nakladatel : OIKOYMENH Rok vydání (číslo vydání) : 2007 ()

- Megarikové Zlomky
Nakladatel : OIKOYMENH Rok vydání (číslo vydání) : 2007 ()

- Katalog přijímacích elektronek


- Elektronkové kompensační liniové zapisovače EZ 2,EZ 3,EZ 4


- Odborná nauka-pracovní stroje dopravní a chladící
Nakladatel : Státní nakladatelství učebnic Rok vydání (číslo vydání) : 1951 ()

- Radiotechnické zboží
Rok vydání (číslo vydání) : 1954 ()

- Tertullianus O hrách
Nakladatel : OIKOYMENH Rok vydání (číslo vydání) : 2004 ()

- Československá klusácká plemenná kniha
Nakladatel : Státní závodiště v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1979 ()

- Součástky pro elektroniku
Nakladatel : Tesla Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()

- Příruční katalog elektronek,obrazovek,polovodičových součástek
Nakladatel : Tesla

- Příruční katalog elektronek,obrazovek,polovodičových součástek
Nakladatel : Tesla Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()

- Příruční katalog elektronek,obrazovek,polovodičových součástek
Nakladatel : Tesla Rok vydání (číslo vydání) : 1973 ()

- Manual of electronic tubes
Nakladatel : Tesla

- Manual of electronic tubes
Nakladatel : Tesla

- Spezialrohren
Nakladatel : Berlin

- Měřící přístroje
Nakladatel : Tesla Popis : v ruštině

- Televize pro každého
Nakladatel : V. Dašek - P. Kuba Rok vydání (číslo vydání) : 1984 ()

- Unifikovaný přehled plastů
Rok vydání (číslo vydání) : 1972 () Popis : podniková norma

- Směrnice pro výpočet tepelných ztrát potrubí a volbu isolace - typová směrnice
Rok vydání (číslo vydání) : 1954 ()

- Elektronic welt 93
Nakladatel : Conrad elektronic Rok vydání (číslo vydání) : 1992 () Popis : německy

- Sharp Model ZR - 5000G Personal information tool BEDIENUNGSANTEITUNG
Popis : německy - manuál

- Návod k použití -univezální měřící přístroj
Nakladatel : Metra Blansko

- Přehled speciálních elektronek


- Konstrukční součástky pro elektroniku
Nakladatel : Tesla Rok vydání (číslo vydání) : 1980 ()

- Panelové přístroje magnetoelektrické
Rok vydání (číslo vydání) : 1968 ()

- Trigonometrie
Nakladatel : SPN Rok vydání (číslo vydání) : 1955 ()

- Matthaeus de Cracovia - Tractatus Birgittini
Nakladatel : OIKOYMENH Rok vydání (číslo vydání) : 2008 ()

- Auto revue
Nakladatel : Magnet Rok vydání (číslo vydání) : 1978 ()

- Výrobný program Slovenských elektr. závodov Dolný Kubín
Nakladatel : Závody silnoproudé elektrotechniky Rok vydání (číslo vydání) : 1980 (1.) Popis : slovensky

- Univetsitas Caroline Environmentalica II., 1 - 2
Nakladatel : Universita Karlova Rok vydání (číslo vydání) : 1988 ()

- Dílo Karla Hynka Máchy díl I.
Nakladatel : Fr. Borový Rok vydání (číslo vydání) : 1928 ()

- Říjen 1917 67
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1967 ()

- RUKOPIS KRÁLOVOHRADECKÝ
Nakladatel : I.L.Kober Rok vydání (číslo vydání) : 1873 ()

- Magnetické pole
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1967 ()

- Postavit vejce po Kolumbovi
Nakladatel : SNDK Rok vydání (číslo vydání) : 1967 ()

- Mahenovi sborník k padesátinám
Nakladatel : Družstevní práce Rok vydání (číslo vydání) : 1933 () Popis : Upravil Ladislav Sutnar

- Dík bojovníku
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1945 ()

- ARS poetika
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1976 () Popis : Z úvah o básnickém umění od starověku po dnešek

- Zbraň poezie
Nakladatel : Naše vojsko Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()

- Pomněnky
Nakladatel : Knihkupectví B.Stýblo Popis : Výbor z básní pro dívky

- Historická Olomouc a její současné problémy VIII
Nakladatel :Universita Olomouc Rok vydání :1990 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -200 str., čb foto, sobrník příspěvků zaměřených na problematiku kultury v Olomouci 10.-13.století s přihlédnutím k širším vývojovým a územním souvislostem

- Láska a smrt
Nakladatel : Melantrich Rok vydání (číslo vydání) : 1946 ()

- Staročeská lyrika
Nakladatel : Melantrich Rok vydání (číslo vydání) : 1940 () Popis : Ilustrace z Velislavovy bible

- Nezval, Seifert, Závada
Nakladatel : Československý spisovatel Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()

- Slovo o pluku Majakovského
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1961 ()

- Černý majestát
Nakladatel : Československý spisovatel Rok vydání (číslo vydání) : 1978 (1.) Popis : Poezie černé Amerika 20 stol.

- Ladění slov
Nakladatel : SHV Rok vydání (číslo vydání) : 1966 ()

- Rok 1921 v zrcadle české poezie
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1981 ()

- Česká poezie XX.století
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1980 ()

- Životní dílo Karla Havlíčka Borovského
Nakladatel : Rebcovo nakladatelství

- Karibský maják
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1987 ()

- Chrysantémy
Nakladatel : SNKLHU Rok vydání (číslo vydání) : 1958 () Popis : Svazek 175

- Moderní lyrika francouzská
Nakladatel : J. Otta Rok vydání (číslo vydání) : 1902 ()

- Mušle - poezie španělské avantgardy Orbis
Nakladatel : Československý spisovatel Rok vydání (číslo vydání) : 1979 ()

- Země se sněžnou čelenkou - moderní hindská poezie
Nakladatel : Československý spisovatel Rok vydání (číslo vydání) : 1975 ()

- Kniha Rút
Nakladatel : Lyra Rok vydání (číslo vydání) : 1970 ()

- Mami,pofoukej
Nakladatel : Albatros Rok vydání (číslo vydání) : 1971 ()

- Ovidius -písně lásky
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1965 ()

- Ovce,moje ovce
Nakladatel : Radhošť v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1948 () Popis : Z pastýřské lidové poesie

- Villon
Nakladatel : Rudolf Škeřík Rok vydání (číslo vydání) : 1940 ()

- Jaroslav Seifert
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1987 ()

- Wolker Pracujícím
Nakladatel : Práce Rok vydání (číslo vydání) : 1951 ()

- Osm básníků z Belgie
Nakladatel : SNKLHU Rok vydání (číslo vydání) : 1958 () Popis : Svazek 164

- SSSR v československé poesii
Nakladatel : Svět sovětů Rok vydání (číslo vydání) : 1950 ()

- Zpěv indické duše
Nakladatel : Symposion Rok vydání (číslo vydání) : 1947 () Popis : Ediční značku navrhl Karel Svolinský

- Listy
Rok vydání (číslo vydání) : 1972 ()

- Já - Francois Villón
Nakladatel : Československý spisovatel Rok vydání (číslo vydání) : 1976 (2.)

- Listy
Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()

- Smích staré Francie
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1975 () Popis : Výbor ze starofrancouzských povídek veršem

- Vlámská Lyrika
Nakladatel : SNKLU Rok vydání (číslo vydání) : 1963 () Popis : Svazek 306

- Divadlo Klicperovo
Rok vydání (číslo vydání) : 1820 ()

- Kniha Charty
Nakladatel : Index Rok vydání (číslo vydání) : 1977 ()

- Rubešovy nejlepší humoresky a povídky
Nakladatel : Jos.R.Vilímek

- Stará láska
Nakladatel : Kruh Rok vydání (číslo vydání) : 1972 ()

- Deset českých novel
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()

- Milostný kruh
Nakladatel : Evropský literární klub Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1941 ()

- To nejlepší ze Smoljaka, Svěráka a Járy Cimrmana
Nakladatel : EXACT Rok vydání (číslo vydání) : 1992 ()

- Hovory s T. G. Masarykem
Nakladatel : Fr. Borový Rok vydání (číslo vydání) : 1937 ()

- Výbor z dramat 1,2
Nakladatel : Naše vojsko Rok vydání (číslo vydání) : 1956 ()

- Smích a pláč středověku
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1987 ()

- Satyr hraje na gajdy
Nakladatel : Práce Rok vydání (číslo vydání) : 1956 ()

- Perla v Ebenu
Nakladatel : Lidové nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1988 ()

- Džung Kue aneb vítěz nad ďábly
Nakladatel : Symposion

- Kleistovy veselohry
Nakladatel : Českomoravský kompas Rok vydání (číslo vydání) : 1944 ()

- Příběhy lásky od nejstarších dob až do pozdního středověku
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1968 ()

- Pohádka o Alá addínovi a kouzelné lampě
Nakladatel : Státní nakladatelství krásné literatury a umění Rok vydání (číslo vydání) : 1961 ()

- Listy Hetér
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1970 ()

- Paul Harris in Las Vegas close-up
Nakladatel : Chuck Martinez Rok vydání (číslo vydání) : 1978 ()

- Kaiserbuchlein
Nakladatel : Leipzig

- EXPEDITIO CYRI
Nakladatel : Lipsiae

- SOPHOCLIS-TRAGOEDIAE
Nakladatel : Lipsiae

- Liederwald
Nakladatel : Koln

- Satirarum libri quinque
Nakladatel : Lipsiae

- Na východě 1,2
Nakladatel : J.Otto Rok vydání (číslo vydání) : 1885 () Popis : Vylíčil Amand svob. Pán ze Schweiger-Lerchenfeldů

- Album von Karlsbad
Popis : Barevné pohlednice

- Mělnicko z jeho života a práce
Nakladatel : Masarykův kulturní dům Rok vydání (číslo vydání) : 1936 ()

- Guia expreso de las americas
Nakladatel : Buenos Aires Rok vydání (číslo vydání) : 1931 ()

- Bosnien und Hercegovina
Nakladatel : Leipzig Rok vydání (číslo vydání) : 1903 ()

- Československo země Česká
Nakladatel : Orbis

- Methodischer schul-atlas
Nakladatel : Justus Perthes Rok vydání (číslo vydání) : 1943 ()

- Československo
Nakladatel : Orbis Rok vydání (číslo vydání) : 1948 () Popis : obrazová publikace

- Mittelmeer
Nakladatel : Leipzig

- Žďárské vrchy
Rok vydání (číslo vydání) : 1942 ()

- Kraj plný slunce
Nakladatel : Blok Rok vydání (číslo vydání) : 1977 ()

- Deutche Jugend-Deutche kolonien
Nakladatel : Aachen Rok vydání (číslo vydání) : 1939 ()

- Kamenického toulky po Československé republice
Nakladatel : Josef Glos Rok vydání (číslo vydání) : 1934 ()

- BAINS DE MER DE BRETAGNE
Nakladatel : Paris Rok vydání (číslo vydání) : 1921 ()

- Karlštejn s okolím
Nakladatel : Pavel Korbr Rok vydání (číslo vydání) : 1919 ()

- China
Rok vydání (číslo vydání) : 1984 ()

- Die Marokko-reisedes fotografen Lajos Kereszies
Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()

- Leningrad


- Minsk


- Tashkent


- Volha
Rok vydání (číslo vydání) : 1952 () Popis : v ruském jazyce

- Schlag nach uber Italien


- Schlag nach uber Spanien und Portugal


- Schlag nach uber England


- Schlag nach uber das DEUTCHE REICH


- Lockende Berge
Nakladatel : Silva verlag Zürich Rok vydání (číslo vydání) : 1971 ()

- Itálie


- Baja California
Nakladatel : Lonely Planet Rok vydání (číslo vydání) : 2002 ()

- Karlštejn s okolím
Nakladatel : Pavel Korbr Rok vydání (číslo vydání) : 1921 ()

- Moskva
Nakladatel : Naklad.cizojazyčné literatury Rok vydání (číslo vydání) : 1957 ()

- Semmering
Rok vydání (číslo vydání) : 1928 () Popis : německý

- 110 let českého gymnázia v Kroměříži
Rok vydání (číslo vydání) : 1992 ()

- Die Schweiz
Rok vydání (číslo vydání) : 1907 ()

- Svět slovem obrazem mapou
Nakladatel : Mladá fronta Rok vydání (číslo vydání) : 1963 ()

- Krkonoše a Podkrkonoší
Nakladatel : Olympia Rok vydání (číslo vydání) : 1975 ()

- Podyjí
Nakladatel : Olympia Rok vydání (číslo vydání) : 1978 ()

- Orlické hory
Nakladatel : Olympia Rok vydání (číslo vydání) : 1979 ()

- Chodsko a Český les
Nakladatel : Olympia Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()

- HRUBÝ JESENÍK s přehlednou mapou
Nakladatel : Orbis Rok vydání (číslo vydání) : 1950 ()

- Kladensko
Nakladatel : Československá akademie věd Rok vydání (číslo vydání) : 1959 (1.) Popis : Život a kultura lidu v průmyslové oblasti

- Strassenkarte von Deutschland - Nord
Rok vydání (číslo vydání) : 1940 ()

- Hustopeče - Dějiny města
Nakladatel : Musejní spolek v Brně Rok vydání (číslo vydání) : 1972 ()

- Lidé a země - 10 čísel časopisu
Rok vydání (číslo vydání) : 1963 ()

- Průvodce NDR
Rok vydání (číslo vydání) : 1979 ()

- Bratck 11 foto.


- Albrechtův hrad, Albrechts burg


- Kniha o Praze
Nakladatel : Melantrich Rok vydání (číslo vydání) : 1931 ()

- Informují
Nakladatel : DP hlav.města Prahy Rok vydání (číslo vydání) : 1981 ()

- Pražský informátor
Nakladatel : Kartografie Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()

- Praha 1:15 000
Nakladatel : Kartografické nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1970 ()

- Praha 1945-1970
Nakladatel : Pragopress

- Historická geografie
Nakladatel : Ústav čes.a svět.dějin ČSAV Rok vydání (číslo vydání) : 1976 () Popis : mapové a jiné přílohy

- Pražské baroko 1600-1800
Rok vydání (číslo vydání) : 1938 ()

- Praha barokní
Nakladatel : Manes Rok vydání (číslo vydání) : 1921 ()

- Pražský sborník historický(VII)
Nakladatel : Orbis Rok vydání (číslo vydání) : 1972 ()

- Pražský sborník historický 1971
Nakladatel : Orbis Rok vydání (číslo vydání) : 1971 ()

- Langweilův model Prahy
Nakladatel : Pressfoto

- Památky pražského ghetta
Nakladatel : Olympia Rok vydání (číslo vydání) : 1969 ()

- Pražská příroda a její ochrana
Nakladatel : Pražské středisko státní památkové péče a ochrany přírody Rok vydání (číslo vydání) : 1979 ()

- PRAHA našich snů
Nakladatel : Vyšehrad Rok vydání (číslo vydání) : 1980 () Popis : Čtení o Praze podle českého písemnictví

- Praha-orientační plán
Nakladatel : Ústřední správa geodézie a kartografie Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1963 () Popis : 1:15 000

- Kavárny
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1990 () Popis : Pražské literární kavárny a hospody

- ALMA MATER CAROLINA PRAGENSIS
Nakladatel : Univerzita Karlova Rok vydání (číslo vydání) : 1988 () Popis : V českém,ruském a anlickém jazyce

- Obrazárna Pražského hradu
Nakladatel : Academia Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1966 ()

- Praha 3
Nakladatel : PANORAMA Rok vydání (číslo vydání) : 1988 ()

- Ke stému výročí Alexandra Sergejeviče Puškina
Nakladatel : Radhošť Rok vydání (číslo vydání) : 1936 ()

- Chvála svaté lásky
Rok vydání (číslo vydání) : 1992 ()

- Politický kalendář - schematismus, statistika a adresář Zemí Koruny České
Nakladatel : F.B. Bátovce v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1901 ()

- Program vlády
Rok vydání (číslo vydání) : 1945 ()

- Planetář
Nakladatel : Rudolf Štorch Popis : Na základě vyzkoušených údajů nejznamenitějších a nejproslulejších hvězdopravců a mudrců staré i nové doby

- Konvolut 12 ti fotek Jižního města


- Boj proti zločinu
Nakladatel : Fr.Kodym Rok vydání (číslo vydání) : 1941 () Popis : Úplný popis systému kriminalistického vzdělání

- Moravan 1913


- Cvičení v pobožnosti pravé
Nakladatel : Drážďany

- Zlatý nebeklíč
Rok vydání (číslo vydání) : 1835 () Popis : německy

- Učebnice pro druhou třídu Rakousko - Uherských škol
Nakladatel : Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1928 ()

- Výprava na Šumavu 1.- 10. srpna 1910 za vedení J. Sedláčka uč. měšť. školy v Žižkově


- Schröder - Schenke
Popis : Vše o pěstění krásy

- Veliké dni
Nakladatel : Moskva Rok vydání (číslo vydání) : 1977 () Popis : v ruštině

- VARIACE-z veršů a textů Jaroslava Jakoubka,Ivo Štuky a Jaroslava Vedrala
Nakladatel : Český Fonoklub Jonáš Rok vydání (číslo vydání) : 1977 ()

- Wanderbuch
Nakladatel : Prag Rok vydání (číslo vydání) : 1827 () Popis : Wandrovnická knížka

- Grundris einer allgemeinen logik
Nakladatel : Berlin Rok vydání (číslo vydání) : 1802 ()

- Uzený koleno band aneb zlatá ořízka
Rok vydání (číslo vydání) : 1988 ()

- Jednací protokoly
Rok vydání (číslo vydání) : 1866 () Popis : O schůzích sjezdu česko-moravských záložen

- Prvorepublikový reklamní leták na knihy vydavatelství Družstevní práce


- Jak vyperu jemné prádlo, hedvábí a vlnu


- Síla mysli
Nakladatel : Fr.Kodym

- Molitorov velkozávod školkařský
Rok vydání (číslo vydání) : 1939 ()

- Franzosische sprachlehre
Nakladatel : Vídeň Rok vydání (číslo vydání) : 1839 ()

- Plan der Stadt Jena


- 50 Letov
Rok vydání (číslo vydání) : 1968 () Popis : továrna na letadla v Letňanech

- Popis a rozbor cen silničních prací
Nakladatel : Silniční společnost Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1939 ()

- Katalog zeleniny


- Československé hutnictví a těžké strojírenství
Nakladatel : Panorama Rok vydání (číslo vydání) : 1980 ()

- CEP lidový deník - konvolut
Rok vydání (číslo vydání) : 1914 () Popis : Konvolut 4 dobových novin 1914

- Konvolut 6 obálek s pamětními razítky
Rok vydání (číslo vydání) : 1990 ()

- Školní zápisník


- Deutsches lesewerk fur mittelschulen
Nakladatel : Otto Salle Rok vydání (číslo vydání) : 1943 ()

- Katalog vodních čerpadel
Nakladatel : Domácí potřeby Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1963 ()

- Nová mysl-teoretický a politický časopis ÚV KSČ
Nakladatel : Rudé právo Rok vydání (číslo vydání) : 1958 () Popis : XI.sjezd KSČ

- Duševní zábava-sbírka povídek mravních
Rok vydání (číslo vydání) : 1859 ()

- Základní příručka pro důstojníky v záloze
Nakladatel : Ministerstvo národní obrany Rok vydání (číslo vydání) : 1956 ()

- Střední Evropa
Rok vydání (číslo vydání) : 1945 ()

- Album - výstřižky z bulvárních časopisů a novin první rep. - film, sport, divadlo cca. 80 stran


- Album - výstřižky z bulvárních časopisů a novin první rep. - film, sport, divadlo cca. 80 stran


- Album - výstřižky z bulvárních časopisů a novin první rep. - film, sport, divadlo cca. 80 stran


- Commonwealth Bank of Australia - mapa


- Kuriositní historický kalendář Mistra Jana Husi
Nakladatel : E. Šolc Rok vydání (číslo vydání) : 1913 ()

- Kalendář přátel opuštěných dětí
Rok vydání (číslo vydání) : 1946 () Popis : Příloha časopisu Květy lásky

- Litterature Chinoise
Rok vydání (číslo vydání) : 1966 ()

- ORWO Journal
Rok vydání (číslo vydání) : 1960 ()

- Litterature Chinoise
Rok vydání (číslo vydání) : 1966 ()

- Praktické příručky pro fotografy amatéry Amatérova nouze a výpomoc
Nakladatel : Nákladem Ústředního nakladatelství a knihkupectví učitelstva Československého Rok vydání (číslo vydání) : 1921 ()

- Pravidla pro stolní tennis
Nakladatel : Sportovní závod E. Fiedler Rok vydání (číslo vydání) : 1926 ()

- Pozvánky na taneční plesy - konvolut 30 - 40 léta


- Knižní katalog 1975-1985
Nakladatel : Academia

- Těsnopisné listy ročník 1889-1890
Nakladatel : První pražský spoek stenografů Gabelsbergerských Rok vydání (číslo vydání) : 1890 ()

- Účelné přepisování léků
Nakladatel : Nákladem Ústředního svazu nemocenských pojišťoven v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1932 ()

- Lehrbuch der gynakologie
Nakladatel : Gustav Fischer Rok vydání (číslo vydání) : 1912 ()

- O partyzánském boji
Nakladatel : Naše vojsko Rok vydání (číslo vydání) : 1951 ()

- Válka a vojenská věda
Nakladatel : Naše vojsko Rok vydání (číslo vydání) : 1956 ()

- Výstava 38 Náchod
Nakladatel : Cestovní zpravodaj Rok vydání (číslo vydání) : 1938 ()

- Bibliofický soupis ODEONU 1981-1985
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1987 ()

- Československý pionýrský tábor Seč
Nakladatel : Smena Rok vydání (číslo vydání) : 1968 ()

- PRŮVODCE po Ústředním archivu ministerstva vnitra
Rok vydání (číslo vydání) : 1952 () Popis : ročník II.,č.2

- XXV.Jubilejní výroční zpráva městského dívčího reálného..
Rok vydání (číslo vydání) : 1932 ()

- Chemická technologie tuků a olejů
Nakladatel : Tiskem knihtiskárny Ř.Veselého ve Strážnici Rok vydání (číslo vydání) : 1943 () Popis : Autorisované přednášky Prof.Dra.V.Veselého

- Kulturně politický kalendář 1964
Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()

- Účesy Marie a Gerharda Matuschkových
Nakladatel : Tisková,ediční a propagační služba míst.hospodářství Rok vydání (číslo vydání) : 1973 ()

- Domácí zápisky o výdajích z roku 1891
Rok vydání (číslo vydání) : 1891 ()

- Špindlerův mlýn, Sv Petr, Bedřichov


- 160 Acres in 36 Feet - Canadian National Railways The Model Farm at Wembley


- Výprava na Šumavu 1.- 10. srpna 1910 za vedení J. Sedláčka uč. měšť. školy v Žižkově
Rok vydání (číslo vydání) : 1910 ()

- Household Hints


- Mezinárodní exhibice mistrů v krasobruslení
Rok vydání (číslo vydání) : 1959 () Popis : Letáček

- Holiday on ice
Rok vydání (číslo vydání) : 1969 ()

- Holiday on ice
Rok vydání (číslo vydání) : 1968 ()

- Mezinárodní exhibice mistrů v krasobruslení
Rok vydání (číslo vydání) : 1963 ()

- Vídeňská lední revue
Rok vydání (číslo vydání) : 1962 () Popis : Program

- Vídeňská lední revue
Rok vydání (číslo vydání) : 1966 ()

- Kalendář 1948
Rok vydání (číslo vydání) : 1948 ()

- Kalendář 1942
Rok vydání (číslo vydání) : 1942 ()

- Augsburg
Popis : prospekt

- Australia
Popis : letáček

- ROCHLITZ
Popis : Prospekt

- SOCHOR látky - reklamní katalog


- Pure New Zealand butter


- Sjezd kruhu starožitníků
Rok vydání (číslo vydání) : 1939 () Popis : pozvánka

- Cirkus Letná Praha 7


- JKA Pražská továrna na barvy a laky
Nakladatel : Durika Popis : Vzorník barev

- Propagační leták na fotoaparát Leica


- Propagační letáky na fotoaparáty Kodak i s originální reklamní obálkou
Rok vydání (číslo vydání) : 1939 ()

- Blahowěst
Nakladatel : Katolický týdeník Rok vydání (číslo vydání) : 1847 ()

- Katalog služeb na území hlavního města Prahy
Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()

- CZECHOSLOVAKIA the country of technology
Popis : v angličtině

- Záznamník motoristy
Nakladatel : Kolín

- Ústava Sovětského Svazu
Nakladatel : Moskva Rok vydání (číslo vydání) : 1981 ()

- Z dopisů dvou knihovníků J. Mahana a S. Rambouska
Nakladatel : KLK Jilava Rok vydání (číslo vydání) : 1959 ()

- Kam-v Brně o veletrhu
Rok vydání (číslo vydání) : 1965 ()

- XXII.sjezd komunistické strany Sovět.svazu
Nakladatel : ÚVKSČ Rok vydání (číslo vydání) : 1961 ()

- K otázkám mezinárodní politiky
Nakladatel : Naše vojsko Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()

- Křesťanská charita
Nakladatel : Cyrillo-Methodějské knihkupectví Gustav Francl Rok vydání (číslo vydání) : 1913 ()

- Vzory bezpečnostních značek
Nakladatel : Vydavatelství úřadu pro normalizaci a měření Praha

- Sliačská poesie
Nakladatel : Olomouc Rok vydání (číslo vydání) : 1933 ()

- Bezpečně se škodovkou
Nakladatel : Česká státní pojišťovna Rok vydání (číslo vydání) : 1988 ()

- Ročenka kruhu solistů městského divadla 1929
Rok vydání (číslo vydání) : 1929 ()

- Wiener Eisrevue Unvergesliche Melodien


- Canadian Salmon The Food of Kings
Popis : reklamní leták

- Jarní kilometr VS - Program závodů


- Program vánoční - prosinec 1946


- Pravidla šermu
Nakladatel : Sportovní a turistické nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1962 ()

- Národní technické muzeum
Rok vydání (číslo vydání) : 1967 ()

- Trestní zákon správní trestní řád správní a předpisy souvisící
Nakladatel : Naše vojsko Rok vydání (číslo vydání) : 1959 ()

- Tanec nad propastí
Nakladatel : Moskva Rok vydání (číslo vydání) : 1985 () Popis : v ruštině

- Parní turbiny kondensační atacionární - základní parametry a výkon
Rok vydání (číslo vydání) : 1952 ()

- Pokusné hubení obaleče révového Mutěnice Hodonín 1923
Rok vydání (číslo vydání) : 1923 ()

- TOP HAT
Rok vydání (číslo vydání) : 1956 ()

- F. X. Šalda Otokaru Březinovi
Nakladatel : P. Holman Rok vydání (číslo vydání) : 1991 ()

- Värt att veta om Tjeckoslovakien
Nakladatel : Orbis Rok vydání (číslo vydání) : 1961 () Popis : průvodce Prahou

- Kalendář Továrny na nábojky a kovové zboží, akc. spol. / celý rok - mimo 11 a 12 měsíc /
Rok vydání (číslo vydání) : 1938 ()

- Ze spisů B. Václavky
Popis : Propagační leták

- EXAKTA Varex - Propagační leták na fotoaparáty


- Centrotex
Popis : Letáček

- Grafo - reklamní leták na tužky


- Grafo - reklamní leták na tužky


- Věda, technika mládeži
Popis : Letáček

- Centrotex
Popis : Propagační leták

- Praha
Popis : Propagační leták

- Závěsná pozvánka na ples obchodnictva pražského
Rok vydání (číslo vydání) : 1901 ()

- Československý voják
Rok vydání (číslo vydání) : 1966 ()

- Tělověda a zdravověda
Nakladatel : Československý Červený kříž Rok vydání (číslo vydání) : 1950 ()

- James Bond zasahuje
Nakladatel : Pragopress Rok vydání (číslo vydání) : 1968 () Popis : kvizy,hádanky?

- Listy jaro 2


- Praktická psychologie
Nakladatel : Zlín Rok vydání (číslo vydání) : 1938 ()

- Zenit E
Popis : Popis a návod k jeho použití

- Pevná vůle K.O.V. 1
Nakladatel : Zlín Rok vydání (číslo vydání) : 1938 ()

- Cílevědomé plánování K.O.V. 4
Nakladatel : Zlín Rok vydání (číslo vydání) : 1938 ()

- Žijte vlastním životem K.O.V.10
Nakladatel : Zlín Rok vydání (číslo vydání) : 1938 ()

- Přesnost-základ výkonnosti K.O.V.9
Nakladatel : Zlín Rok vydání (číslo vydání) : 1938 ()

- Slovo nejen pro muže
Rok vydání (číslo vydání) : 1988 ()

- Kalendář lidové demokracie 1983
Nakladatel : Vyšehrad Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()

- Kalendář lidové demokracie 1984
Nakladatel : Vyšehrad Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()

- Příroda se více neusmívá
Nakladatel : Albatros Rok vydání (číslo vydání) : 1987 () Popis : Sloupky Jana Jelínka a myšlenky svět.autorů o přírodě

- Fyzika a sporné jevy
Rok vydání (číslo vydání) : 1986 ()

- Dřevěná pohlednice


- Konvolut osmi reklamních etiket a třech vstupenek


- Lístek na nákup potravin


- Pracovní knížka - Arbeitsbuch


- Program únor 1946
Popis : Cirkusový program

- Výstava čínských obrazů
Popis : rusky

- Majorelle
Popis : Kartička

- Šimkovy speciální mýdlové vločky - reklamní letáček


- Menu 2x
Rok vydání (číslo vydání) : 1930 ()

- Vstupenka na IV. Středoškolské hry při X. Všesokolském sletu v Praze 1938
Rok vydání (číslo vydání) : 1938 ()

- Mapa Československa a rozvrh hodin


- Gstaad
Popis : prospekt

- Augsburg


- Vánoční pohlednice trpících


- Versailles
Popis : prospekt

- Ricordo di Grado
Popis : Obrázky

- Jak natírat?
Nakladatel : Grogerie radí

- Ho - Café Prag Jena
Popis : Nabídka restaurace

- Komunistický leták na brigádu k podzimnímu úklidu


- Sládkův Zbiroh
Nakladatel : Památník národního pásemnictví Rok vydání (číslo vydání) : 1955 ()

- Reklama na mýdlo


- Věstník společenstev fotografů
Nakladatel : Fotochemia Hradec Králové Rok vydání (číslo vydání) : 1939 ()

- Sbírka zákonů a nařízení Protektorátu Čechy a Morava
Rok vydání (číslo vydání) : 1941 ()

- Desatero Československého národního socialismu


- Universal Pennsylvania Oil UPO - automobilová mapa ČSR
Nakladatel : Melantrich

- Receptář koktejlů pro zakoupení šejkru
Nakladatel : Kovočas - výrobní družstvo Děčín

- Analysator Meahanická třídička - třídící klíče a návod k jejich použití
Nakladatel : Kancelářské stroje

- A Vous de Juger Realités Tchécoslovaques
Nakladatel : Orbis Rok vydání (číslo vydání) : 1958 ()

- Praha - orientační plán 1:15 000
Nakladatel : Kartpgrafické nakladatelství Praha Rok vydání (číslo vydání) : 1970 ()

- Stanovy tělocvičné jednoty Sokol
Nakladatel : Československá obce Sokolská

- Jak natírat?


- Vkladní knížka


- Silk Screen
Rok vydání (číslo vydání) : 1958 ()

- Proletarier aller lander,vereinigt euch!
Nakladatel : Orbis Rok vydání (číslo vydání) : 1978 ()

- Dvoudílné pletené oblečení
Nakladatel : Vkus

- Průvodce museem PAMÁTNÍKU OSVOBOZENÍ
Nakladatel : Památník osvobození v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1932 ()

- Šicí stroje v domácnosti
Nakladatel : SNTL Rok vydání (číslo vydání) : 1984 ()

- Americký footbal


- VÝBĚR-červen 1944
Popis : nejlepší a nejzajímavější články současné doby

- VÝBĚR-červen 1943
Popis : nejlepší a nejzajímavější články současné doby

- VÝBĚR-květen 1943
Popis : nejlepší a nejzajímavější články současné doby

- Antikva,aukční katalaog č.24
Rok vydání (číslo vydání) : 1950 ()

- Katalog služeb na území hlavního města Prahy
Rok vydání (číslo vydání) : 1975 ()

- LEGITIMACE veřejných knihovenhlav.města prahy
Rok vydání (číslo vydání) : 1940 ()

- Almanach absolventů Veřejné obch.školy ve Dvoře Králové 1911-1936
Rok vydání (číslo vydání) : 1936 ()