Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 23 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 03:29
Návrat na portál Knihynainternetu.cz
- Donald Macintyre - Narvik
Mladá fronta - Praha 1989 - 1.vydání - Edice Archiv - sv.58 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Toman Brod - Eduard Čejka - Na západní frontě (Historie československých vojenských jednotek v době 2. světové války)
NV-SPB - Praha 1965 - 2. přepracované a doplněné vydání - edice Svazu protifašistických bojovníků Dokumenty sv. 133 - Vázané. Velmi dobrý stav. Četná fotografická dokumentace. Příloha: volně vložené mapy. Obálka místy natržená a podlepená.
- William Eastlake - Hájili jsme hrad
Odeon - Praha 1980 - 2.vydání - Klub čtenářů - sv.459 - Obálka Jan Jiskra - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- V.I.Čujkov - Konec třetí říše
Naše vojsko - Praha 1966 - 1.vydání - 8 000 výtisků - edice Paměti sv.22 - Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy fotogafie a mapy. Obálka odřená, místy natržená a podlepená.
- Alan Moorehead - Boj o Evropu
Universum - Praha 1947 - 1.vydání - 3.300 výtisků - Převazba. Vazba mírné prasklá. Stav dobrý. Uvnitř vlepené výstřižky z novin, týkající se tématu.
- Robert Adam - Kolty, revolvery a pistole(moderní krátké ruční palné zbraně).
Fortuna Print - Praha 1994 - Vázané. Velmi dobrý stav.
- Vladimír Nálevka - První týdny míru
Mladá fronta - Praha 1985 - 1.vydání - edice Archiv - sv. 42 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Čestmír Amort - Heydrichiáda
NV-SPB - Praha 1965 - 1.vydání - 13 000 výtisků - Edice Dokumenty sv.136 - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy fotografická dokumentace. Obálka ošoupaná, místy lehce natržená a podlepená.
- Eduard Čejka - Hrozby a naděje(Válečná léta 1939-1941)
Panorama - Praha 1979 - 1.vydání - Edice Stopy, fakta, svědectví - Převazba. Stav velmi dobrý.
- Daniil Kraminov - Byl jsem na západní frontě
Lidové nakladatelství - Praha 1983 - 1.vydání - 21.200 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Compton Mackenzie - Franklin Delano Roosevelt
Sfinx - Praha 1948 - 1.vydání - 5.000 výtisků - Převazba(nová). Obálka vevázaná. Stav velmi dobrý.
- František Kavan - Komando statečných
Magnet - Praha 1970 - 6.ročník č. 10 - Bročované. Stav dobrý. vazba opotřebovaná. Chybí 1/2 předsádkového listu. Uvnitř některá slova zakroužkována.
- Karel Fabián - Černá nese smrt
Obzor - Bratislava 1969 - 1.vydání - 30.000 výtisků - knižnice APOLO - Obálka M.Váša - Brožované. Stav dobrý. Vazba lehce poničená. Mírně ošoupané. Česky.
- K.Pichlík, V.Vávra, J.Křížek - Červenobílá a rudá (Vojáci ve válce a revoluci 1914 - 1918)
Naše vojsko - Praha 1967 - 1.vydání - edice Živá minulost sv.59 - 2 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy fotografická dokumentace, mapy. Obálka opotřebovaná místy podlepená. Část obálky na přední straně chybí.
- Cornelius Ryan - Nejdelší den
Naše vojsko - Praha 1968 - 1.vydání - edice Dokumenty sv.150 - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Fotografická dokumetace.
- Konstantin Simonov - Historie mladého muže
Odeon - Praha 1975 - 1.vydání - 5.000 výtisků - Obálka L.Fára - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná.
- Skopal, Kadlec, Helmich, Hanzal - Rozpoznávání letadel
Naše vojsko - Praha 1957 - 1.vydání - 15.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba ošoupaná.
- Rodoljub Čolakovič - S partyzány v jugoslávských horách (Zápisky z osvobozenecké války)
Svoboda - Praha 1966 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vložená mapa. Obálka chybí.
- Václav Cháb - Bachmač
Pokrok - Praha 1948 - 2.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav všetně obálky.
- Herbert Kranz - Zákulisí vlád a generálních štábů(Francie 1933-40)
Orbis - Praha 1942 - 1.vydání - Stav dobrý. Původní vazba - prasklá. Bohatě doplněno fotodokumentací.
- Pavel a Zdeněk Hrabicovi - Muž, který velel mužům
Mladá fronta - Praha 1988 - 1.vydání - edice Archív sv. 56 - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.
- Václav Kubec - Molardovi piloti útočí (Povídka z bojů o Francii).
Toužimský a Moravec - Praha 1991 - edice Polnice sv. 2 - Ilustroval L.Moravec - Kartonované. Vynikající stav.
- Edwin P.Hoyt - Bitva v zálivu Leyte(Zánik letadlové lodi Princeton)
Beta - Dobrovský a Ševčík - Praha-Plzeň 2002 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Předsádky lehce popsané.
- Od Mnichova po Košice(Výbor rozhlasových projevů Zdeňka Fierlingra velvyslance ČSR v SSSR)
Práce - Praha 1946 - 2.vydání - 3.300 výtisků - Velmi dobrý stav. Převazba. Přebaleno igelitem. Uvnitř několik razítek se jménem majitele knihy.
- Miloš Hubáček - Boj o Filipíny
Panorama - Praha 1990 - 1.vydání - Stopy, fakta, svědectví - Obálka J. Fišer - Brožované. Velmi dobrý stav. Archivní fotografie, mapy. Vazba ošoupaná.
- Kenneth Edwards - Operace Neptun (Dobývání Evropy. Námořní část angloamerické invase do severní Francie).
Melantrich - Praha 1947 - 1.vydání - edice Z války a revoluce, nová řada sv. 2 - Převazba. Velmi dobrý stav. Obálka(část) nalepena na přední části vazby.
- Sir Arthur Harris - maršál R.A.F. - Bombardéry útočí
Bonus A - Brno 1994 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Karel Richter - Případ generála Vlasova
Panorama - Praha 1991 - 1.vydání - Stopy, fakta, svědectví - obálka J. Fišer - Brožované. Dobrý stav. Archivní fotografie.
- Joe Hyams - Let mstitele(George Bush ve válce).
ÁKA Čejkovo nakladatelství - Praha 1992 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Taťana Březinová - Marika píše Vincimu (Osudy a příběhy dětí vyrůstajících v dětských domovech).
Návrat domů - Praha 2007 - Brožované. Vynikající stav.
- Alexandr Blank - Druhý život polního maršála Pauluse
Naše vojsko - Praha 1987 - 1.vydání - edice Fakta a svědectví sv.99 - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce natržená. Uvnitř několik knihovních razítek. Na hřbetu vazby malá samolepka.
- Josef Sommr - Od Tobrúku do Plzně.
Naše vojsko - Praha 1992 - 1.vydání - edice Memoáry sv.4 - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř několik knihovních razítek.
- Karel Richter, Antonín Benčík - Kdo byl generál Píka(Portrét čs.vojáka a diplomata)
DOPLNĚK - Brno 1997 - 1.vydání - 2.000 výtisků - edice osudů - Vázané. Vynikající stav. Nečteno. Obálka lehce ošoupaná - od prachu.
- N.A.Bondarenko - Zkušební letec
Naše vojsko - Praha 1978 - 1.vydání - Knižnice Mars - svazek 18 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná.
- Pakty Stalina s Hitlerem (Výběr dokumentů z let 1939 a 1940).
Naše vojsko a Česká expedice - Praha 1990 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř několik knihovních razítek. Na hřbetu vazby malá samolepka.
- Micuo Fučida, Masatake Okumiya - Midway(Rozhodující bitva v Pacifiku)
Mladá fronta - Praha 1990 - 1.vydání - edice Máj - sv.552 - Vázané. Vynikající stav. Nečteno. Obálka mírně ošoupaná.
- Aleš Skřivan - Cestou samurajů
Mladá fronta - Praha 1984 - 1.vydání - Edice Archiv - svazek 40 - Brožované. Vynikající stav.
- Jiří Osolsobě - Zbylo nás devět
Naše vojsko - Praha 1989 - 1.vydání - edice Paměti - svazek 92 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Plátěná vazba mírně zašpiněná.
- Jiří Osolsobě - Zbylo nás devět
Naše vojsko - Praha 1989 - 1.vydání - edice Paměti - sv.92 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená.
- Karel Vrchovecký - Úder přijde z mlhy
PRESSFOTO - Praha 1976 - 1.vydání - Knižnice Kontakt sv. 25 - Brožované. Vynikající stav. Vazba lehce ošoupaná.
- Vilém Sacher - Pod rozstříleným praporem
Naše vojsko - Praha 1991 - 2.vydání - edice Memoáry sv.2 - Vázané. Stav dobrý. Obálka lehce opotřebovaná. Uvnitř několik knihovních razítek. Na předsádkách a záložkách stopy po izolepě. Mírně prasklá vazba. Na obálce ve hřbetu malá samolepka.
- Filip Jánský - Zkouška důvěry
Práce - Praha 1985 - 1. vydání - Ilustroval M. Váša - edice Kamarád - Brožované. Vynikající stav.
- Miroslav Vild - Osud byl mým přítelem
Naše vojsko - Praha 1988 - 2.vydání - Edice statečnosti a odvahy - svazek 99 - Brožované. Vynikající stav.
- Aleš Skřivan - Cestou samurajů.
Mladá fronta - Praha 1984 - 1.vydání - edice Archiv, sv.40 - Brožované. Stav dobrý. Uvnitř několik knihovních razítek. Na hřbetu malá samolepka. Na začátku vytržený předsádkový list. Vazba mírně opotřebovaná.
- Robert Lee Scott - Ten den mi patřilo nebe
Naše vojsko - Praha 1995 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Thomas Lohrer - Třináct zahradních škůdců (Jak se bránit plžům, hryzcům, mšicím a dalším škůdcům).
VÍKEND - 2008 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Michal Herzán, Václav Budinský - Divadlo Rokoko
Victory - Most 1998 - Vázané. Luxusní stav.
- Luboš Nečas - Vánoční návštěvy.
IVO ŽELEZNÝ - Praha 1998 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Radovan Krejčíř
Seychely 2005 - Vázané. Vynikající stav.
- Max Brod - Život plný bojů
Mladá fronta - Praha 1966 - 1.vydání - 12.500 výtisků - Brožované.
- Karel Hvížďala - České rozhovory ve světě
ČS - Praha 1992 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Sergej Machonin - Příběh se závorkami(Alternativy)
Atlantis - Brno 1995 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Naděje umírá poslední - Vlastní životopis Alexandra Dubčeka
Sboboda-Libertas - Praha 1993 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Josef Vinklář - Pokus o kus pravdy
Dialog - 1993 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Blanka Kovaříková - Herecké balady
BRÁNA - Praha 2005 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.
- Susan Strasbergová - Marilyn a já
Erika, s.r.o. - Praha 1994 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Robert Brokenmouth - Nick Cave (The Birthday Party další legendární dobrodružství).
Votobia - Olomouc 1997 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Plácido Domingo - Mých prvních čtyřicet let
Dita - Praha 1995 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.
- Vladimír Brett - Paul Éluard
Horizont - Praha 1975 - 1.vydání - 5.000 výtisků - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Karolina Faltová - Téměř sexuální záležitost aneb Mé hvězdné známosti
Tevis - Praha 2001 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Ludvík Hess - Satyr a nymfičky (Až příliš důvěrná zpověď zakladatele babyboxů).
Petrklíč - Praha 2008 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Dick Francis - Sport královen
Olympia - Praha 1989 - 1.vydání - edice Stadión - sv.27 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Z rodinné korespondence Josefa Švejcara - vybral a uspořádal prof. Jiří Švejcar
ČS - Praha 1996 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Úseky polojasna. Vzpomínky Jiřího Loewyho.
NLN - Praha 2005 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná.
- V.G.Truchanovskij - Winston Churchill
Svoboda - Praha 1986 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky. Uvnitř několik knihovních razítek. Přebaleno igelitem
- Jan Hůla - Barbara Nesvadbová u zpovědi(Co skrývá pod kůži?).
Formát a Hart - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Zdeněk Pokorný - Václav Havel a ženy
NAVA - 1999 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Harald Steffahn - Hitler
Votobia - Olomouc 1996 - Brožované. Vynikající stav.
- Christa Maerkerová - Marilyn Monroe Arthur Miller (Detailní obraz).
Albatros - Praha 2008 - 1.vydání - ediční řada Albatros Plus - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Jan Kašpar - Věra Martinová. Až na dno. A zase zpátky a Zpěvník s 22 písněmi navíc.
MOTTO - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.
- Marianne Walkerová - Margaret Mitchellová John Marsh. Jejich love story na pozadí románu Jih proti severu.
JOTA - Brno 1994 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Sergej Ejzenštejn - Paměti
Odeon - Praha 1987 - 1.vydání - 3 000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy knihovnická razítka. Slídový přebal.
- Petr Čermák - Petr Čech
Imagination of People - 2007 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Wilhelm Hünermann - Pekařský učedník ze Znojma (Román o životě svatého Klementa Marie Hofbauera).
FIBOX a Karmelitánské nakladatelství - Třebíč a Kostelní Vydří 2008 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- J.V. Sládek - Americké obrázky a jiná prósa II.díl
F. Strejček - Praha nedatováno - Kartonované. Redakční výtisk J. Otto v Praze. Dobrý stav.
- Alena Heinová - Držte si klobouky!
TV Spektrum a Akropolis - Praha 1991 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Na vazbě mírné zlomy.
- Petra Martínková - Jiří Bartoška - Mít své jméno(Tiché rozmlouvání)
Unholy cathedral - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehounce ošoupaná.
- Eva Högerová, Ljuba Klosová, Vladimír Justl - Faustovské srdce Karla Högera
Mladá fronta - Praha 1994 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Ján Juríček - M.R.Štefánik(Životopisný náčrt)
Mladé letá - Bratislava 1990 - 3.vydání - slovensky - Vázané. Velmi dobrý stav. Na obálce stopy po protlačení - od propisky, když někdo psal něco na papír a knihu měl jako podložku. Jinak je obálka ve velmi dobrém stavu.
- František Nepil - Slova mezi barvami
GRANÁT - 1997 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.
- Jaroslav Smolka - Osudové lásky Bedřicha Smetany
Media Bohemica - Praha 1998 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Richard Sacher - Karel Svoboda
BRÁNA - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Edith Piaf - Kolo štěstí (Autobiografie s předmluvou Jeana Cocteaua).
BB art - Praha 2004 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.
- Potkala mě láska
FAJMA - Praha 1994 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno. Uvnitř původní záložka. Přenádherná kniha složená z básní našich předních básníků a vzpomínek předních osobností kulturního života české společnosti.
- Markéta Matoušková - 1063 dnů s Karlem Krylem (Legenda očima důvěrné přítelkyně).
FORMA - 1995 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Josef Bek, Petr Hořec - Každý den radost
Baronet a Knižní klub - Praha 1995 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.
- Dr.F.Soukup - Syn dělníka vítězem nad Habsburky (k sedmdesátým narozeninám presidenta Československé republiky T.G. Masaryka)
Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství - Praha nedatováno - Stará převazba. Velmi dobrý stav. Četná fotografická dokumentace. Masarykův životopis, jeho slova a dokumenty Masarykovy doby.
- Jaroslav Šimsa - V duchu TGM
J. Laitchter - Praha 1946 - 1.vydání - 4 400 výtisků - edice Otázky a názory - Kartonované. Vynikající stav.
- Vladimír Komárek - Pojednání o mé radostné cestě od kolébky ke krematoriu aneb Od puberty ke klimakteriu
PRIMUS - Praha 1993 - Ilustroval Vl.Komárek - Vázané. vynikající stav. Vazba lehce zašpiněná.
- Miloš Kopecký - Já
EMINENT - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Alfred Meissner - Mozart v Praze
Adolf Synek - Praha 1930 - Pandora - sv.25 - 200 výtisků - Kolibřík - Brožované. Velmi dobrý stav. Na jednom místě rozlepená vazba.
- Nezapomenutelné chvíle -Česká setkání s Vladimírem Iljičem Leninem - uspořádal R. Lužík
Odeon - Praha 1970 - 1.vydání - 3 000 výtisků - Grafická úprava M. Grygar - Vázané v kůži. Na přední straně slepotisk. Luxusní stav včetně slídového obalu.
- Adam Georgiev - Potlesk pro Dagmar Havlovou Veškrnovou
Petrklíč - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Jan Rosák - To (ne)jsem já.
Allegro - Praha 1990 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Bohumila Spisarová, Václav Vydra - Vaše Dana Medřická
KVARTA - Praha 1999 - 1.vydání (dotisk) - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Paul Hazard - Život Stendhalův
SNKLU - Praha 1965 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Život a umění sv.11 - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy dobové písemnosti a obrazové dokumenty. Obálka místy lehce natržená a podlepená, na hřbetu kousek obálky chybí.
- Werner Steinberg - Den je zamilován do noci (životopis Heinricha Heina románovou formou)
Svoboda - Praha 1976 - 1.vydání - 13 000 výtisků - Jiskry - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka natržená a podlepená.
- Jiří Berkovec - Antonín Dvořák
Supraphon - Praha 1969 - 1.vydání - 3 500 výtisků - Hudební profily sv.18 - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy fotografie.
- V.Volavka , J.Ehm - Josef Václav Myslbek
V.Neubert a synové - Praha 1942 - Kořeny sv.2 - Obsažná fotografická dokumentace soch - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka ošoupaná a míst natržená a podlepená.
- Marta Marková - Olga Havlová a ty druhé (Ženy ve vnitřní emigraci).
Barrister Principal a Knižní klub - Brno 1996 - Vázané. Vynikající stav.
- Lída Baarová - Života sladké hořkosti
SFINGA - Ostrava 1991 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Gabriela Vránová - Magnetický vítr
NAVA - Plzeň 1994 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Stín peněz
Plot, Praha,
2005,
výborný stav, jen lehce zaprášeno,
orig. kartonová vazba s přebalem, ilustrace Aubrey Vincent Bearsley ( ukázky z díla ), vydání v tomto souboru první,
132 stran,
Beletrie a poezie,
-Stín peněz
- Bankovky
Prodám větší počet starých bankovek,některé ve velmi dobrém stavu, další foto,popis,čísla i série pošlu případně mailem, cenu nabídněte.
- Pohlednice
Prodám větší množství pohlednic(mix),vše kolem roku 1900+-, cenu nabídněte
- Rytíři
jako nová
Vydavatel : Fragment
- Velká kniha o hradech
Použitá,drobné vady
- Cesty do minulosti-Kdybych byl Viking
nová
- Víly mají starosti
pohádky,použitá
- Strom plný papoušků
pohádky,jako nová
Ilustrátor : Zmatlíková
- Patero pohádek
použitá
- Říkání o víle Amálce
jako nová
- Polní žínka Evelínka
v pořádku
- Starobylé pohádky
jako nové
- New ways to spoken English
použitá
- Kronika česká
1893,3 díly
- Halina Pawlowská - Dá-li pánbůh zdraví, i hříchy budou
MOTTO - Praha 1998 - 1.vydání - Obálka E.Bornová - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Věda a technika mládeži 1969
Svázaný ročník časopisu Věda a technika mlýdeži 1969
- Věda a technika mládeži 1968
Svázaný ročník časopisu Věda a technika mládeži 1968
- Věda a technika mládeži 1967
Svázaný ročník časopisu Věda a zechnika mládeži 1967
- Věda a technika mládeži 1966
Svázaný ročník časopisu věda a technika mládeži 1966
- Ohniska znovuzrození
Rok vydání : 1994 Poznámka :A 4
- 1000 divů přírody
Readers Digest ( 2000 )
- EFESUS - život a působení připravovatele cesty Hjalfdara v předhistorické době
Defensor pacis 2006 Brno
- Indiánův nugget
Toužimský a Moravec, Praha,
1940,
velmi dobrý stav, obálka v okrajích mírně potrhaná, okraje lehce roztřepené po rozřezání, lehce zašlé ,
volná brož , lepená obálka-sešity, il. Z. Burian,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Indiánův nugget
- Indiánův nugget
Toužimský a Moravec, Praha,
1939,
velmi dobrý stav, obálka v okrajích mírně potrhaná, okraje lehce roztřepené po rozřezání, lehce zašlé, obálka prvního čísla chybí úplně ,
volná brož , lepená obálka-sešity, il. Z. Burian,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Indiánův nugget
- Indiánův nugget
Toužimský a Moravec, Praha,
1940,
velmi dobrý stav, obálka v okrajích mírně potrhaná, okraje lehce roztřepené po rozřezání, lehce zašlé ,
volná brož , lepená obálka-sešity, il. Z. Burian,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Indiánův nugget
- William Golding - Věž
Vyšehrad - Praha 1989 - 1. vydání - 18.000 výtisků - Obálka R. Vaněk - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Wagner Nové prameny 24
Rok :1959
- Smrčková Nové prameny 36
Rok :1961
- Svět Etrusků
Národní muzeum v Praze, průvodce k výstavě v paláci U hybernů Rok :1988
- V.V. Novák Nové prameny 22
Rok :1959
- Vrbová Nové prameny 32
Rok :1960
- Vyprávění o Josefu Ladovi
Rok :1987
- Výstava díla Mikoláše Alše
Katalog výstavy, knihovní výtisk, dobrý stav Rok :1952
- Honoré Daumier (Malá galerie)
Rok :1981
- Italské gotické a renesanční obrazy
výběr z československých sbírek Rok :1987
- Safari, za africkou kulturou
Klíma, Kubica,Wokoun,o snoubení staré a moderní kultury v Africe, film, architektura, výtvarno,fotografie a reprodukce děl,Práce, edice Kotva Rok :1983
- Rychnovská zámecká obrazárna
Rok :1956
- Rudolf Kremlička (Malá galerie)
Rok :1964
- Oravské kamenné reliéfy
Rok :1969
- O umění a výchově
teorie a praxe estetické výchovy v Polsku Rok :1981
- NG,Výstava tří obrazů
Zbraslavská madona, Roudnická madona, votivní obraz Jana Očka z Vlašimě Rok :1946
- Národní galerie: Sbírka moderního umění
katalog sestavily Anna Masaryková a Vlastimila Christenová Rok :1947
- Moore
katalog k výstavě Národní galerie v Praze Rok :1966
- Mikoláš Aleš (1852-1913)
katalog k výstavě Rok :1979
- Malejovský Nové prameny 51
Rok :1963
- Má vlast,Č. krajina v díle našich malířů
upsořádal a úvodní studii napsal Jan Květ, předmluva Josef Hora, čb hlubotisky a barevné reprodukce děl českých malířů Rok :1940
- Loreta
Rok :1973
- Kysela Nové prameny 9
Rok :1956
- Fulla Nové prameny 46
Rok :1962
- František Mrázek, zasloužilý umělec
edice Jihočeští malíři, čtvercový formát, s přebalem Rok :1985
- Dejneka Nové prameny 41
Rok :1961
- Brož Nové prameny 30
Rok :1960
- Bidlova čítanka
Rok :1959
- Antické umění v čs. sbírkách
Rok :1979
- Doris Day
Amiga - 1982 - LP - Stereo 8 55 075 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Joe Dassin
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3250 ZD - rychlost 33 - luxusní stav.
- The Beatles - Love Songs
Balkanton - 1977 - LP - Stereo BTA 1141/42 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Základy filosofie a etiky pro stř.š.
základy společenských věd, Fortuna Rok :2001
- Úvod do regionálních věd a veřejné správ
Aleš Čeněk, Vysokoškolské učebnice Rok :2004
- The English Course, 2. Student´s book
SPN Rok :1991
- Testy ze všeobecných znalostí GYM
Didaktis Rok :2002
- Sbírka maturitních příkladů z M
Rok :1986
- Ruská konverzace pro pokročilejší
10 lekcí Rok :1964
- Příručka pro sociology
zákl. pojmy a metodologické principy marxisticko-leninské sociologie,nakl. Svoboda, v knize podtrháváno Rok :1980
- Nová pravidla silničního provozu
komentáře novinek, bodový systém . , Rubico Rok :2006
- Občanský a společenskovědní základ
Sbírka úloh pro společnou část maturitní zkoušky podle státního konceptu maturit, doporučeno CERMATem Rok :2001
- Matematické fyzik.a chem. tabulky
pro střední školy, SPN Rok :1989
- M, F, Ch tabulky pro střední školy
Rok :1989
- Jak na vysokou školu 2005/6 akad. rok
vysoké školy v České republice v akademickém roce 2005/2006 Rok :2004
- Atlas obilnin československých povolený
Rok :1958
- Železo přichází z hvězd
edice třináct Rok :1983
- Veřejná společnost SF
Rok :1989
- Spirálový obzor
Rok :1983
- Sonáta hada
ruské sci-fi povídky Rok :1988
- Skleněné město
sci-fi socialistických zemí Rok :1985
- Skandál v divadle snů
Rok :1988
- Roboti a androidi
Asimov, Lem, Adámek, Maximov . Rok :1988
- Magický krystal
ruské utopicko-fantastické příběhy Rok :1982
- Lidé ze souhvězdí Lva
české vědecko-fantastické povídky Rok :1983
- Lovci zlatých mloků
antologie mladé české sci-fi:Eva Hauserová, Jan Hlavička, Jaroslav Jiran, Ivan Kmínek, Pavel Kosatík, Vojtěch Kantor, Miroslav Kostka, František Novotný, Josef Pecinovský, Zdeněk Rampas, Stanislav Švachoušek, Jaroslav Veis, Vladimír Veverka Rok :1988
- Lety zakázanou rychlostí
Rok :1990
- Let za zvláštního názoru
Výbor z bulharské fantastiky, Práce Rok :1982
- Jiné světy Jaro 92
sbírka povídek Rok :1992
- Hodina zázraků
výbor ze sovětské fantasy Rok :1989
- Fantastický dekameron
Kramerius, Baar, Lešehrad, Weiss, . Rok :1987
- Fakta, svět, fantazie
Rok :1989
- Duhová křídla
Rok :1985
- Zde 328 ka Čechová, Miroslav Švejda
Merkur, Praha, 1987
107 stran, původní lamino vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie, kresby, technické nákresy.
Stav : dobrý
- RUSKO-ČESKÝ STROJÍRENSKÝ SLOVNÍK
SNTL, Praha, 1983
282 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : obálka nahoře natržena cca 1 cm, mírně odřena na hranách, jinak velmi dobrý stav.
- Jan Byrtus
Olympia, Praha, 1988
239 stran, 100 černobílých a 90 barevných fotografií, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : obálka na zadní straně poškozena, jinak velmi dobrý stav.
- Jarmila Glazarová
Melantrich, Praha, 1948
178 stran, původní vazba, velký formát
4. vydání
Ilustrace : Jiří Trnka.
Stav : obálka poškozená, jinak velmi dobrý stav.
- Jaroslav Foglar
Stav : výborný
- Jozef Štígel
Osveta, Martin, 1990
208 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje mnoho barevných fotografií.
Stav : velmi dobrý
- Jaký je reálný svět, ve kterém žijeme.
Eugenika, Praha, 2006
206 stran, původní brož, střední formát
Dobrý stav.
- Oskar Wöhrle
Rudolf Škeřík, Praha, 1933
347 stran, původní vazba, střední formát
Celková úprava knihy : Toyen.
Přednostní výtisk na lepším papíru, číslo není vepsáno.
Stav : vazba na hraně hřbetu mírně poškozená-viz sken, skvrnky, jinak dobrý stav.
- Jaroslav V. Strniště
Tisk, Zlín, 1944
242 stran, dobová převazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- J. V. Rosůlek
L. Mazáč, Praha, 1940
296 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Obálka : Zdeněk Burian.
Ilustrace : J. Zábranský.
Stav : obálka poškozena-viz foto, jinak dobrý stav.
- Triumvirové lásky
Rok :1964
- Trvalé bydliště Praha
Rok :1986
- Velké milostné dvojice starověku
Ovidius, Homér, Maron, Músáios Rok :1979
- Verše nad melodií (Šváb)
Rok :1940
- Verše proti smrti
Knižnice Vítězství, výběr poezie básníků východního bloku k výročí vítězství nad fašismem, antologie pritifašistické poezie Rok :1980
- Vonička lidové poezie
neprodejná prémie Klubu přátel poezie Rok :1975
- Zpěvy zavržených (hebrejská)
Rok :1993
- Svému městu a kraji
Rok :1999
- Snímky krajiny poezie
malý výbor z jugoslávských básníků XX. století, ČS KPP Rok :1966
- Smích staré Francie
Rok :1948
- S tebou aj bez teba (slovensky)
Rok :1966
- Růže ran
německá lyrika XVII. věku, přeložil E. A. Saudek Rok :1959
- Rok 1921 v zrcadle české poezie
vybral Milan Blahynka Rok :1981
- Refrény země
Rok :1965
- Přerušený ráj
KPP, moderní italská poezie, deska chybí Rok :1967
- Přerušený ráj
Paradiso interrotto, antologie moderní italské poezie, s mikrodeskou, sestavil a přeložil Vladimír Mikeš, KPP Rok :1967
- Píseň písní
SNKLU, přeložil J. Seifert, kresby A. Paderlík, krásně zachováno, včetně pův. přebalu s plastovým krytem imitujícím krajku Rok :1964
- Navštívení krásy
Italská renesanční lyrika, přeložili E.Frynta, J.Pokorný a J.Vladislav, edice Máj Rok :1964
- Naia a Damajantí
Rok :1977
- Na křídlech revoluce
reprezentativní výbor sovětské poezie k 70. výročí VŘSR Rok :1987
- Lyrické dopisy do Čech
KPP ČS, předmluva Miloš Pohorský, uspořádal Jiří Žáček Rok :1980
- Kniha Jóbova
přel. Vilém Závada a Stanislav Segert Rok :1968
- Chrysantémy
Edice Světová četba Rok :1958
- Hvězdy na nebi, lidé na zemi
Rok :1974
- Hvězdy na nebi, lidé na zemi
Rok :1974
- Francouzský symbolismus (bez desky)
Rok :1974
- Básnický almanach na
Rok :1959
- Básnický almanach
Rok :1958
- Ars poetica
Rok :1976
- Atlanti drží nebe
výbor z tvorby sobětských písničkářů: Okudžava, Vysockij, Vizbor, Gorodnickij, Jakuševová, a další, bez přebalu, v hezkém stavu Rok :1989
- Aucassin a Nicoletta
překlad Hanuš Jelínek, Klub čtenářů Odeon Rok :1969
- Barvy všecky
Rok :1982
- Náš velitel (o Ludvíku Svobodovi)
Rok :1971
- Dějiny vojenského umění 4
druhý svazek, Sovětské vojenské umění v období obnovy národního hospodářství, výstavby socialismu a počátku postupného přechodu od socialismu ke komunismu v SSSR, Vojenské theorie některých kapitalistických zemí za krise kapitalismu, stručný přehled prvního období druhé sv. války, národně osvobozenecká válka čínského lidu 1937 -1945 Rok :1955
- Dějiny vojenského umění 3
vojenské umění v období imperialismu, od Burské války do konce první světové války Rok :1955
- Dějiny vojenského umění 2
vojenské umění kapitalistické společnosti před obdobím imperialismu, od fr. buržoazní revoluce do reorganizace ruské armády 1877-8, zaměřeno hlavně na Rusko, Prusko, Francii Rok :1954
- Ženy Muži v datech
brožurka ČSÚ Rok :2005
- Z Prahy na kole severozápad - 1:65tis
Rok :2006
- Tur.sprievodca Liptov
Rok :1984
- Šumava
Průvodce Olympia Rok :1976
- Stříbrsko a Borsko
Rok :1995
- Španělsko - vyd. Nelles Guides
Pyreneje, Atlantické pobřeží, Centrální Španělsko Rok :1994
- Střední povltaví
Průvodce Olympia Rok :1984
- Střední Čechy - průvodce pro kola
pro horská a trekkingová kola Rok :1995
- Sprievodca Kremnica
Rok :1985
- Sprievodca Liptovská Mara
Rok :1985
- Sprievodca Domaša
Rok :1986
- Sprievodca Bratislava
Rok :1985
- Rozhledny České republiky 1:800tis
Rok :2004
- Průvodce Opava a Slezské muzeum
Rok :1987
- Rhodos - průvodce Čedok
turistický průvodce Čedok Rok :2006
- Praha Velký městský atlas
Od Kralup nad Vltavou po Mníšek pod Brdy a od Kladny po Český Brod včetně Mladé Boleslavi a okolí. Rok :200x
- Praha plán města 1:20000
Stadtplan / City map Rok :1998
- Podyjí
Průvodce Olympia Rok :1978
- Podřipsko turistická mapa 1:50000
KČT č. 9. Rok :2002
- Podřipsko - cykloturistická mapa 1:65tis
Rok :2007
- Poděbrady
Rok :1979
- Orlické hory tur. průvodce
ed. Olympia, s přiloženou mapou Rok :1988
- Německá spolková republika
Rok :1988
- Náchodsko Hradecko tur. průvodce
ed. Olympia, s přiloženou mapou Rok :1986
- Města ČSSR Šumperk
Rok :1983
- Máchův kraj tur. průvodce
ed. Olympia, s přiloženou mapou Rok :1985
- Mělnicko a Kokořínsko tur. mapa 1:50000
KČT č. 16. Rok :2007
- Máchův kraj cyklomapa 1:65tis
Rok :2008
- Máchův kraj 1:50 000 mapa KČT
Rok :2008
- Krušné hory
Průvodce Olympia Rok :1981
- Krkonoše a Podkrkonoší tur. průvodce
ed. Olympia, s přiloženou mapou Rok :1975
- Chodsko Český les tur. průvodce
ed. Olympia, s přiloženou mapou Rok :1987
- Hrady a zámky východních Čech
KSSPPOP, Pardubice, brožovaný průvodce s barevnými fotografiemi Rok :1978
- Hradec Králové průvodce městem
Rok :1985
- Československé lázně
Rok :1979
- České středohoří západ turi. m. 1:50000
KČT č. 10. Rok :2007
- Českomoravská vrchovina tur. průvodce
ed. Olympia, s přiloženou mapou Rok :1986
- Česká republika malý autoatlas 1:500tis
Kartografie Praha Rok :1995
- České středohoří tur. průvodce
ed. Olympia, s vloženou mapou Rok :1985
- Beskydy a Valašsko
Průvodce Olympia Rok :1974
- Australia - Handbook
Rok :1954
- Banská Štiavnica Stručný sprievodca
Rok :1980
- Tajemství tajných služeb USA
Rok :1975
- Záhuba svatyně lidu
překlad z ruštiny o okolnostech sebevraždy sekty v USA Rok :1989
- Tajemství Pacifiku
Rok :1982
- Jdi a zabíjej !
poslední pitaval český Rok :1994
- Liblice nad Cidlinou
Tisíciletá obec-981-1981 Rok :1981
- Máchovo jezero - soubor turistických map
- Bibilografický soupis knih
Vydavatel : Československý spisovatel, Praha
Rok vydání: 1990
Jazyk: Čeština
Počet stran: 312
- Československý časopis historický
4 čísla. Z obsahu : Plán rak. - něm. celní unie v r. 1931 a postoj Československa K ohlasu husitství v Německu Česká numismatika a historie .
Vydavatel : Československá akademie věd, Praha
Rok vydání: 1956
Jazyk: Čeština
Počet stran: 720
- Zprávy kabinetu muzejní a vlastivědné pr
vlastivědné práce při Národním museu v Praze Rok :1959
- Z českých dějin
sborník prací in memoriam prof. dr. Václava Husy Rok :1966
- Tajné dokumenty ITT
Rok :1971
- Vlastivědná práce Trutnovska různá čísla
listopad 1965, září 1965 Rok :1965
- Přibyslav
sborník příspěvků k dějinám města vydaný u příležitosti 570 let úmrtí Jan Žižky Rok :1994
- Proces s vedením protistátního spiklene
Proces s vedením protistátního spikleneckého centra v čele s Rudolfem Slánským Rok :1953
- První pokračovatelé Kosmovi
Melantrich, 12. svazek knihovny Odkaz minulosti české, úprava Jaroslav Šváb Rok :1950
- Poslední hurá
Rok :1992
- Národ žije 1918-1998
sborník prací historiků Rok :1998
- Moravec. Antipoučení
Rok :1990
- Dokumenty o protilidové a protinárodní
Dokumenty o protilidové a protinárodní politice T. G. Masaryka Rok :1953
- Deset pražských dnů - dokumentace
17.-27. listopad 1989 Rok :1990
- Československé dějiny v datech
Rok :1986
- Čechy Díl III. Praha
reprint původního vydání, Čechy, společnou prací spisovatelův a umělcův českých vrdou Fr. Ad. Šubert a F.A. Borovský obrazovou část pořádá Karel Liebscher, část I. Hrad královský a Hrdčany, nakl TOK,mírně poškozená Rok :2000
- Čechy Díl II. Vltava
reprint původního vydání, Čechy, společnou prací spisovatelův a umělcův českých vede Fr. Ad. Šubert spoluredaktor dílu II. F.A. Borovský obrazovou část pořádá Karel Liebscher, díl II. Vltava, nakl TOK, mírně poškozená Rok :2000
- 17. listopad
vydal Ústřední Svaz Československého Studentstva v Praze-odboj československého studentstva Rok :1945
- 17. listopad 1939
sborník, 17, listopad po 55. letech, Doplněk Rok :1994
- Revue Prostor 49-50
téma: Právo, moc a skandály Rok :2001
- Revolver Revue 76.
podzim 2009 Rok :2009
- Revolver Revue 72
podzim Rok :2008
- Paternoster 1/27/1990
Malá revue pro umění a kritiku Rok :1990
- Občasník mělnický květen
Rok :2005
- Kulturní magazín UNI 1/2009
mj Bohumila Grögerová o Rukopisu Rok :2009
- Komiks Fest! revue 2009/4
Rok :2009
- FlashArt C S Edition 2007/5
Rok :2007
- FlashArt C S Edition 2006-7/3-4
Rok :2006
- FlashArt 2006/2
Rok :2006
- FlashArt 2006/1
Rok :2006
- Stolečku, prostři se!
Rok :1987
- Vaříme v pánvi wok
Rok :2001
- Československý šach různá čísla
Rok :2003
- Dějiny a současnost 2008/10
humorem proti totalitě Rok :2008
- Za Krčín Jaroměř
Vydavatel : Pokrok, Praha
Rok vydání: 1869
Jazyk: Čeština
Počet stran: 126
- Zákony a nařízení o pojištění dělníků
Vydavatel : Časopis Červánky, Brno
Rok vydání: 1902
Jazyk: Čeština
Počet stran: 122
- Port Gdynia
obsahuje fotografie, mapy, plány
Vydavatel : Instytut Wydawiczny Państwowej Szkoly Morskej, Gdyni
Rok vydání: 1934
Jazyk: Polština
Počet stran: 135
- Tajemné kroky
Poe, Doyle, Chesterton. Leblanc, Niziurski, Čapek K., Vachek, Šejnin, Uspenskij.. Rok :1962
- Tři detektivové a Bufallo Bill
Rok :1991
- detektivové Buffalo Bill
Rok :1969
- Tam za mořem je Amerika
Dopisy a vzpomínky českých vystěhovalců do Ameriky v 19. stol., uspořádal O. Kašpar, vydal ČS, Slunovrat Rok :1986
- Korespondence předsedy rady ministrů SSSR a prezidenty USA a ministerskými předsedy Velké Británie za Velké vlastenecké války 1941-1945
Vydavatel : Svoboda, Naše vojsko
Rok vydání: 1981
Jazyk: Čeština
Počet stran: 719
- Československo na cesty A-Z
Rok :1983
- Příloha Komenského
Především dopisy z nejrůznějších míst na učitelská témata.
Rok vydání: 1886
Jazyk: Čeština
- Proměny 25/4 1988
Vydavatel : Československá společnost pro vědu a umění, New York
Rok vydání: 1988
Jazyk: Čeština
Počet stran: 208
- Naše kniha, 1930
Ročník XI. Z obsahu: Klostermannovy názory sociální, T. G. Masaryk Jar. Vrchlickému, Soukromá knihovna T. G. Masaryka, Ženy v Baarových spisech, Význam řeči pro duševní život člověka aj.
Vydavatel : Zemědělské knihkupectví A. Neubert, Praha
Rok vydání: 1930
Jazyk: Čeština
Počet stran: 467
- Láska k životu
kniha o podivuhodném a dobrodružném životě,díle,láskách,bojích a smrti Jacka Londona, spisovatele,zlatokopa,námořníka,tuláka a snílka Rok :1977
- Zpráva zvláštní komise v Katynském le
pro zjištění a vyšetření okolností, za kterých byli německými fašistickými vetřelci postříleni v Katynském lese zajatí polští důstojníci Rok :1944
- V nebezpečí častokrát
exilovka, Křesťanská akademie Řím, 36 sv. náboženské edice, hezký stav Rok :1972
- Nový velký ilustrovaný slovník naučný
svazky I. až XVII., původní modrá plátěná vazba se zlatou ražbou, velmi podrobný naučný slovník ze všech oblastí, mnoho fotografií, nákresů a kreseb, k tomuto sedmnáctidílnému slovníku ještě patří tři knihy dodatků, které ale bohužel v tomto souboru nenabízíme, knihy jsou v dobrém stavu, horní strany hřbetu drobně poškozené vytahováním z knihovny Rok :1929-32
- Naše křídla
typo Ladislav Sutnar, řada fotografických příloh, voskované plátno vazby poškrtané, jinak velmi zachovalá Rok :1939
- Mluvíme stejnou řečí
výbor z českých a slovenských povídek 1960-1961, prémie edice Klíč, Lustig, Mňačko, Kříž, Trefulka, Klíma . ., poprvé oficiálně v knize povídka B. Hrabala (Pražské jesličky), na předsádce ex libris, obálka běžně opotřebena, kniha intaktní Rok :1962
- Legendy o nevěstkách světicích
an V. Pojer Brno-edice Atlantis č. 15, přeložil Fredinad Stiebitz, upravil a dřevorytem vyzdobil Jaroslav Benda, 600 ručně číslovaných výtisků, tento exemplář má číslo 380, brož, zachován původní pergamenový ochranný přebal, vložen Oznamovatel č. 14-15 edice Atlatis, intaktní stav Rok :1932
- In memoriam Josefa Hory
vydal Klub přátel dobré knihy Kolín, obsahuje texty od: Jarmila Svatá, Karel Konrád, František Halas, Ladislav Fikar, Jaroslav Seifert, Michal Sedloň, Josef Laube, Miroslav Haller, František Nechvátal, Ivan Suk, Vlastimil Maršíček, Ivo Fleischmann, J.M. Grossmann, Marie Glabazňová, Jaroslav Bednář, Olga Srbová, původní brož., rozřezáno, obálka oddělena od knižního bloku, jinak hezký stav Rok :1945
- Pedagogické rozhledy
hlavní redaktor Drtina František
Vydavatel : Dědictví Komenského
Rok vydání: 1911
Jazyk: Čeština
Počet stran: 1104
- Od hradské cesty
Podpis a věnování Jaroslava Vlacha.
Vydavatel : Vlastivědný kroužek, Žarošice
Rok vydání: 1989
Jazyk: Čeština
Počet stran: 182
- Komenský
Vydavatel : Družstvo knihtiskárny, Zábřeh
Rok vydání: 1911
Jazyk: Čeština
Počet stran: 826
- Dvacáté století
Kniha o vědě technice a kultuře, ročenka Československé společnosti pro šíření politických a vědeckých znalostí, původní plátěná vazba, přebal chybí, mnoho ilustrací, rozkládací dvoujstrany, zajímavá celková grafická úprava, odkazy na bruselskou výstavu Expo Rok :1959
- Čtení o jazyce a poezii
Družstevní práce, uspořádali Bohuslav Havránek a Jan Mukařovský, typo, obálka, vazba Karel Teige, kniha intaktní, obálka na hřbetě a částečně zadní strana vysvícena, jak kniha stála v knihovně Rok :1942
- Bez práce nejsou koláče
prostorová , rozkládací knížečka pro děti, lidová říkadla vybral Petr Kovařík, Panorama Rok :1982
- Beneš ve fotografii
Historie velkého života, úvodní slovo F.X.Šalda a Dr.Hubert Ripka, VIII., doplněné vydání, Orbis, brožovaná, s původní obálkou Rok :1947
- Americe tváří v tvář
Vyprávění o cestě N.S.Chruščova Spojenými státy 15.-27. září 1959, vydalo SNPL Rok :1960
- Výtvarná práce SZVU 1947
Rozsáhlá obraz. část (47 reprodukcí).
Vydavatel : Sdružení západočeských výtvarných umělců, Plzeň
Rok vydání: 1947
Jazyk: Čeština
Počet stran: 30
- Jakub Arbes
Melantrich, Praha, 1941
308 stran, původní vazba, střední formát
Stav : velmi dobrý
- Josef Kajetán Tyl
SNKL, Praha, 1957
367 stran textu, 8 obrazových příloh, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
- Sonja Carlssonová
Stav : velmi dobrý
- ŽALM MORAVY
Stav : velmi dobrý
- Naše kniha, 1929
ročník X., 29 čísel, svázáno
Vydavatel : Zemědělské knihkupectví A. Neubert, Praha
Rok vydání: 1929
Jazyk: Čeština
Počet stran: 451
- Rok šedesátý osmý
Vydavatel : Svoboda, Praha 1969
Rok vydání: 1969
Jazyk: Čeština
Počet stran: 454
- Náboženství a škola
Knížka se skládá z jednotlivých témat, které se týkají např. celibátu, sokolstva, vztahů mezi muži a ženami apod. Každé číslováno zvlášť. Malé vydání, č. 1.
Vydavatel : Volná myšlenka československá, Praha
Rok vydání: 1907
Jazyk: Čeština
- Sborník
Z obsahu : historie přerovského gymnázia do roku 1918 k nejstaršímu záznamu o Oseku nad Bečvou aj.
Vydavatel : Státní okresní archiv, Přerov
Rok vydání: 1995
Jazyk: Čeština
Počet stran: 195
- Sborník příspěvků k dějinám Litomyšle a okolí
Vydavatel : Krajský dům osvěty, Pardubice
Rok vydání: 1959
Jazyk: Čeština
Počet stran: 207
- Sborník městského historického musea císaře a krále Františka a Josefa I.
Z obsahu např. soud zahájení v Plzni za stol. XV. a právo na něm platné, o Filipu Zöllnerovi .
Vydavatel : Městské historické museum, Plzeň
Rok vydání: 1922
Jazyk: Čeština
Počet stran: 118
- Poštovní knížka, 1881
Velectěným příznivcům ve veškeré úctě věnuje F. Jelínek, listonoš c. k. poštovního úřadu v Turnově. Z obsahu: Nesnáze listonošovy s novou novoroční gratulací, Krátká ustanovení poštovní, Sazba poštovného, Směs veselých upomínek
Vydavatel : Jos. Bertl, Praha
Jazyk: Čeština
Počet stran: 32
- Pomazánky a saláty, Velká kuchařka
přes 90 receptů, Svojtka a Vašut Rok :1992
- Sójová kuchařka
Rok :1963
- Prostřeno pro zdraví
sešítek Rok :1984
- V roce 1955 zemřeli
Vydavatel : Univerzitní knihovna v Brně
Rok vydání: 1956
Jazyk: Čeština
Počet stran: 20
- XI.bienále užité grafiky Brno 1974
Katalog zpracoval kolektiv redakce. Úvod napsal PhDr. Jiří Hlušička. Barevné i černobílé reprodukce zajímavých grafických prací z celého světa tradičního evropského bienále.
Vydavatel : Moravská galerie v Brně
Rok vydání: 1984
Jazyk: Čeština
Počet stran: 352
- Národní divadlo a jeho předchůdci
Rok vydání: 1988
Jazyk: Čeština
Počet stran: 622
- Národopisný věstník českoslovanský
XVI. ročník: 194 s., XVII. ročník: 196 s. Z obsahu: Filosof jízdným koněm ženiným, Náše pohádky. V Plzni 1921 Národní kroj na Blatensku Jihočeská boží muka Pověsti ze severovýchodních Čech aj. Opatřeno rejstříky.
Vydavatel : Pražské akciové tiskárny, Praha
Rok vydání: 1923
Jazyk: Čeština
- S Krasinem k severnímu pólu
s fotografickou přílohou
Vydavatel : Nakladatelství Karla Boreckého, Praha
Rok vydání: 1928
Jazyk: Čeština
Počet stran: 220
- Sportovní gymnastika pro začátečníky
s nákresy k cvičením
Vydavatel : Státní tělovýchovné nakladatelství
Rok vydání: 1956
Jazyk: Čeština
Počet stran: 463
- Almanach Národního divadla v Praze
Fotografie personálního obsazení Národního divadla (režiséři, herci, operní pěvci, dirigenti . .).
Vydavatel : V.J. Procházka, Praha
Rok vydání: 1927
Jazyk: Čeština
Počet stran: 60
- Job
jeruzalémská Bible, Svatá Bible vydaná jeruzalémskou biblickou školou, VIII. svazek, appart
Vydavatel : Československá provincie řádu bratří kazatelů
Rok vydání: 1997
Jazyk: Čeština
- Budečská zahrada I - II
Vydavatel : J. Otto, Praha
Rok vydání: 1888
Jazyk: Čeština
- Česká revue 1899
Ročník I., čísla 1-6
Vydavatel : Edvard Beaufort
Rok vydání: 1899
Jazyk: Čeština
Počet stran: 768
- Národopisný věstník českoslovanský
Čtyři čísla ve dvou časopisech. Obsah : pověrečné zvyky tříkrálové v XV. stol., světské písně jarmareční a poutní, drobné zprávy.
Vydavatel : Národopisná společnost českoslovanská, Praha
Rok vydání: 1931
Jazyk: Čeština
Počet stran: 322
- Z deníku L. Syllaby
obsahuje fotografie
Vydavatel : Praha
Rok vydání: 1933
Jazyk: Čeština
Počet stran: 58
- Dubrovnikcá renesanční poezie
edice sv+tové četby svazek 341
Vydavatel : Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha
Rok vydání: 1964
Jazyk: Čeština
Počet stran: 200
- Legenda o velikém hříšníkovi
Vydavatel : Lidové nakladatelství Praha
Rok vydání: 1972
Jazyk: Čeština
- Památník sjezdu rodáků příslušníků býv. učitelů a všech příznivců 24. a 25.. května 1931 obce Dřevěnice
s několika vyobrazeními
Vydavatel : Nákladem vlastním
Jazyk: Čeština
Počet stran: 48
- Žaluji I-II
jako příloha seznamy zabitých, fotografie, faksimile dopisů ad.,
Vydavatel : Orbis, Praha
Rok vydání: 1946
Jazyk: Čeština
Počet stran: 864
- Sloky o lásce,moudrosti a odříkání
Vydavatel : Státní nakl. krásné literatury,hudby a umění
Rok vydání: 1959
Jazyk: Čeština
Počet stran: 94
- Monogramy
Jména, iniciály a monogramy v moderní umělecké úpravě akademického malíře Oskara Seifartha 3/4, 1, 1 1/2, 3,4,5 a 6 cm vysoké.
Vydavatel : Všetečka a spol., Praha
Jazyk: Čeština
- Jiný kraj - jiný mrav
W foto. Peter Lauri
Rok vydání: 1993
Jazyk: Čeština
Počet stran: 131
- H. G. Wells
Melantrich, Praha, 1990
166 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : výborný
nbsp
- Moderní lyrika Německa
Vydavatel : Alois Hynek, Praha
Rok vydání: 1913
Jazyk: Čeština
Počet stran: 302
- Enšpígl
Ilustrace Václav Klimánek.
Vydavatel : Stanislav Javor
Rok vydání: 1933
Jazyk: Čeština
Počet stran: 60
- Naše kniha, 1926
Ročník VII. Z obsahu: Literární zprávy z domova a ciziny, Poznámky o anglických a francouzských novinkách, Hlasy doby, Dobré knižní novinky, Neubertova bibliografie ad.
Vydavatel : Zemědělské knihkupectví A. Neubert, Praha
Rok vydání: 1926
Jazyk: Čeština
Počet stran: 232
- Cíl a cesta
Jazyk: Čeština
Počet stran: 188
- Památky
obsahuje sešity: č. 1 únor 1924, č. 3 květen 1924, č. 4 srpen 1924, č. 5 červen 1925, č. 6 červenec 1925, č. 7-8 srpen-září 1925, č. 9-10 říjen-listopad 1925, č. 11-12 prosinec 1925, č. 1 1926, č. 2 1926, č. 3 1926, č. 4 1926, č. 5 1926, č. 6 1926, č. 7 1926, č. 8 1926, č. 9 1926, č. 10 1926, č. 11 1926, č. 12 1926, č. 1 1927, č. 2 1927, č. 3 1927, č. 4 1927, č. 7 1927, č. 8 1927, č. 9 1927, č. 10 1927, č. 11 1927, č. 12 1927, č. 1 1928 každý sešitek má 2-4 strany, nejsou svázané, je zde také asi 50 stránek listů, ze kterých nejsou vyčíst žádné bibl. údaje
Vydavatel : Sdružení pro povznesení znalosti památek
Jazyk: Čeština
- Věstník díla šíření víry
roč. III, 1914/č.6 roč. IV, 1915/č.4, č.5 roč. V, 1916/č.1, č.4, č.5
Vydavatel : Nákladem arcidiecésního ředitelství v Praze
Jazyk: Čeština
- Poštovní knížka, 1882
Velectěným příznivcům ve vší úctě věnuje František Jelínek, listonoš c. k. poštovního úřadu v Turnově. Z obsahu: Krátká ustanovení poštovní, Různé nápady, rýmy a šprýmy + kreslené anekdoty
Vydavatel : Jos. Bertl, Praha
Rok vydání: 1881
Jazyk: Čeština
Počet stran: 32
- Hodina zázraků
Vydavatel : Lidové nakladatelství, Praha
Rok vydání: 1989
Jazyk: Čeština
Počet stran: 318
- Třináct baladických próz
ČS, edice Slunovrat Rok :1982
- Tyran
Rok :1970
- Yeats je mrtev
román 15-ti irských autorů na podporu Amnesty International, Argo Rok :2004
- Tři prózy z trezoru
Ivan Binar: Den, kdy slétly vlaštovky, Eva Kantůrková: Sen o zlu, Karel Pecka: Čtvrtý vítač Rok :1990
- Světová literatura 4/81
Rok :1981
- Romantické povídky z českého obrození
Rok :1947
- Putování bez fraku
Eda Kriseová: Já Ponsko, Otakar Mohyla: Belgická skripta, Vladimír Miltner: Z Púny do Púny, edice Život kolem nás s přebalem Rok :1968
- První lásky
výbor z klasiků: Ovidius, Shakespeare, Goethe, Poe, Puškin, Turgeněv, Gotfried Keller, r. Rolland, K.Čapek, Albatros Rok :1979
- Příběhy uplynulého času
Chalupa-Poslední Přemyslovec, Chocholoušek-Jan Pancéř, Klicpera - Točník, Opolský - Starý obrázek, Jirásek - Turečkové, Albieri - Psýché, Herrmann - O císařském dobrodružství Rok :1977
- Posilování v bojových sportech
Temple Rok :1995
- Pohádka o písni a jiné indické povídky
Rok :1953
- Pokání a jiné filmové povídky
Pokání, Plumbum, Návštěvník muzea Rok :1990
- Perla v ebenu
Rok :1988
- Pět finských novel
Huovinen-Střihač psích drápů, Hollapa-Boman, Kilpiová - Rozchod, Pennanenová - Dítě ze sna, Meri - Šofér pana plukovníka Rok :1988
- Pět kanadských novel
Royová-Malá vodní slípka, Thériault-Poslední přístav, Bessette - Inkubace, Blaisová - Rukopisy Pavlíny Archandělské, Jasmin - Ethel a terorista Rok :1978
- Pasekův kratochvilný kalendář
Rok :1991
- Památník zpěváckého spolku Hlahol
Rok :1936
- Neklidné přístavy
ESA Rok :1979
- Nová setkání
Rok :1966
- O mužích ve zbrani I.
výbor ze svět. válečné literatury, sv. I., ESA Rok :1978
- O mužích ve zbrani II.
výbor ze svět. válečné literatury, sv. II., druhá světová válka, ESA Rok :1978
- Orel z pobřeží
Rok :1969
- Mámivá noc
Rok :1970
- Mámivá noc
sbírka krátkých próz o lásce od různých autorů, uspořádal Suchomel Milan, vydal Klub čtenářů Odeon Rok :1970
- Malá vizita
il. Adolf Born Rok :2004
- Indické prózy
Rok :1948
- Knížka pro Robinsony (a taky pro Pátky)
Poláček-Hedvika a Ludvík, Pavel-Jak jsem potkal ryby (a něco navíc), Hrabal - Postřižiny Rok :1987
- Letáky z roku
edice Národní klenotnice Rok :1948
- Grog bez cukru
Rok :1986
- Historie utěšené i kratochvilné
Rok :1941
- Chvála věcí
Výbor ze světové literatury, úvahy o smyslu věcí v našem životě Rok :1980
- Dobrodružství paní Anežky
Výběrz německých prozaických švenků, Odeon, svštová četba sv.362 Rok :1966
- Fantastické povídky
Balzac, Gogol, Dickens, Bulwer, Poe, . Rok :1968
- Čítanka sv. literatury 20. století
ukázky nejvýznamějších představitelů světového písemnictví 20.stol. + medailónky autorů:Babel, Gorkuj, Thákur, Rolland, Mannové,Kipling, Brecht, Apollinaire . Rok :1978
- David Copperfield uvádí Za hranicem
David Copperfield uvádí Za hranicemi fantazie-Bryant, Williams Rok :1997
- Člověk v zrcadle
Rok :1968
- Čítanka světové literatury 20. století
edice ESA Rok :1978
- Bez dlouhých řečí
výběr fejetonů z Mladého světa Rok :1994
- České humoresky
edice Národní klenotnice, s přebalem (na požádání pošleme seznam dostupných svazků edice!) Rok :1947
- 5 italských novel
Rok :1967
- Antike Heilkunst
Ausgewählte Texte aus dem medizinischen Schrifttum der Griechen und Römer herausgegeben von Jutta Kollesch und Diethard Nickel Rok :1986
- Beciming a director?
Published in association with our insolvency practice Cork Gully Rok :1991
- Das Zeitalter Kaiser Franz Josephs
von der Revolution zur Gründerzeit, Schloss Grafenegg Rok :1984
- Der Gefrorene Pfad
Mythen, Märchen und Legenden der Eskino, auf einer völkerkundlichen Forschungsreise in Südwest-Alaska und auf der Nunivakinsel aufgenommen und in Auswahl herausgegeben von Dr. Dr. Hans Himmelheber, vázaná s přebalem, ve špatném stavu (foto na vyžádání) Rok :1951
- Der Grosse Duden
Rok :1957
- Der Grosse Duden
Rok :1942
- Dictionary for Believers and Nonbelieve
transaltion from Russian language, printed in Moscow Rok :1989
- Die Reiskugel
Sagen und Göttergeschichten Märchen, fabeln und Schwänke aus Vietnam, aud dem Vietnameischen überstzt und herausgegeben von Professor Dr. Hans Nevermann, mit zwei Gebietskarten, vázaná s přebalem, ve špatném stavu (foto na vyžádání) Rok :1952
- Die Weihnachts Geschichte
Xenos,Pop-up-Buch Rok :1992
- Easy-stages cook book
Good Housekeeping,over 300 photos Rok :1972
- Fantastika 85
SCI-FI sborník rusky, Posnělov, Doronin, Beliajev,Valentinov, Gronin, Morozov, Manvaljan, Frolov, Balabucha, Romanov, Kurulov, Glevov, Temkin . Rok :1985
- Fantastika 86
SCI-FI sborník rusky, Krivorotov, Suchinov, Žukov, Drjalova, Jakovlev, Dorba, Šugajev, Gaj, Tumergalin, Malov, Šiško, Mineev, Puščenko, Skriagin, Suľvin, Gurin . Rok :1986
- Italian art
Rok :1929
- Journey to the South
an Isnpiration for Czech Art of the 19th and 20th Century. published by The Municipal House of Prague Rok :200?
- Massage
Partnermassage-Shiatsu-Reflexzonenmassage Rok :1984
- Multiscale Europe 2002 (maps)
AtlS eVROPY V MĚŘÍTKU 1:200 000 S DETAILNÍMI NAPAMI A TURISTICKÝMI INFORMACEMI V MĚŘÍTKU 1:75000 Rok :2002
- Novyj zavet
Gideon Rok :1990
- Readers Digest condensed books 5
Katz-Surprise Party, Brent-Storswift, Dunmnore - The sound of wing, Kohner - Hana and Walter - a love story Rok :1984
- Sbornik naučnoj fantastiki, vypusk 26
SCI-FI Sborník,Ivanova, Bilenkin, Sorkin, Babenko,Perenežskij . Rok :1982
- Sbornik naučnoj fantastiki, vypusk 27
SCI-FI Sborník, Gor, Michailov, Leonidov, Pudorenko, Rudenko, Beller, Vonnegut, Riz . Rok :1982
- Sbornik naučnoj fantastiki, vypusk 29
SCI-FI Sborník, Bilenkin, Kargin, Blochin, Kačura, Rosochovatskij, Rudenko . Rok :1984
- Sbornik naučnoj fantastiki, vypusk 30
SCI-FI Sborník,Mirer, Marinin, bilenkin, Gevorkjan,Silečkij, Brodskij, Lejber . Rok :1985
- Sbornik naučnoj fantastiki, vypusk 31
SCI-FI Sborník,Bilwnkin, Melnikov, Pybalkov, Asimov . Rok :1987
- Stimme des Wasserbüffels
Malaiische Volkslieder, übersetzt und dargestellt von Professor Dr. Hans Nevermann, vázaná s přebalem, ve špatném stavu Rok :1956
- The Mystery of the 13th Spring
The book about Becherovka Rok :2007
- This is America
Stories, published by Foreign Languages Publishing House in Moscow, Beatrice Griffith, Theodore Dreiser, Thomas Wolfe, Stefan Heym and many others, with Russian glossary Rok :1951
- Unser schönes Deutschland neu gesehen
vydáno u nakl. Bassermann Rok :1988
- Výbor z ruské literatury klasické a mod
Průřez ruskou literaturou v originále Rok :1974
- Wunderbaum und goldener Vogel
Slowenische Volkmärchen, vázaná s přebalem, ve špatném stavu (foto na vyžádání) Rok :1958
- Převrat
Vydáno na paměť 10.výročí naší státní samostatnosti
Vydavatel : Sokol, Kroměříž
Rok vydání: 128
Jazyk: Čeština
Počet stran: 118
- Vojenská speciální mapa Dvory n. Žit. 1:50 000
Vojenský zeměpisný ústav, Praha,
1952,
trhnutá v překladu,
v dolní části přehled použitých podkladů a hypsometrie a přehled magnetické deklinace,
Antická knihovna,
-Vojenská speciální mapa Dvory n. Žit. 1:50 000
- Plutarchos - Přátelé a pochlebníci
Odeon - Praha 1970 - 1. vydání - 17.000 výtisků - Ilustroval F. Burant - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka ošoupaná. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Plutarchos - Rady manželské. Útěcha ženě. O lásce.
Odeon - Praha 1973 - 1. vydání jako celek - Ilustrovala Z. Krejčová - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná, na hřbetu obálky malá samolepka. na záložkách a předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Věda a technika mládeži 1965
Svázaný ročník časopisu Věda a technika mládeži 1965
- Plutarchos - O lásce
Odeon - Praha 1966 - 1. vydání - 18.000 výtisků - Ilustroval I. Dobroruka - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Se jménem Hanse Christiana Andredsena
sborník o laureátech Ceny H.Ch.Andersena 1956-1986, vydáno jako neprodejní výtisk Rok :1989
- Jusif Samedoglu - Den popravy
LN - Praha 1990 - edice Proudy Velká řada sv.63 - 1.vydání - Vázané v plátně. nbsp Vynikající stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na hřbetě obálky malý štítek. Na záložkách kousky izolepy.
- Mark Vonnegut - Expres do ráje
Agro - Praha 1999 - 1.vydání - edice AAA - sv.37 - Obálka I. Horvátová - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovnická razítka.
- Jakub Deml - Rodný kraj (výbor z díla)
ČS - Praha 1967 - 1.vydání - 6 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Chybí obálka. Uvnitř knihy knihovnická razítka a stopy po izolepě.
- Francis Scott Fitzerald - Krásní a prokletí
MF - Praha 1992 - 1.vydání - Ilustrace J. Mištera - Vázané. Velmi dobrý nbsp stav. Uvnitř knihy knihovnická razítka. Obálka nepatrně natržená a podlepená. Na hřbetu obálky malý štítek.Na záložkách kousky izolepy. Vazba má na hřbetě malou vodní skvrnu.
- Michal Viewegh - Názory na vraždu
Čs - Praha 1990 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovnická razítka. Na záložkách kousky izolepy.
- Jakub Deml - Miriam - Moji přátelé
Odeon - Praha 1990 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. včetně obálky. Uvnitř knihy knihovnická razítka. Na záložkách kousky izolepy.
- Cesare Pavese - Hovory s nymfou
Odeon - Praha 1981 - 1.vydání - 6 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. nbsp Uvnitř knihy knihovnická razítka a stopy po izolepě. Na hřbetu obálky malý štítek.
- Tom Wolfe - Kyselinovej test
Maťa - Praha 1999 - 1.vydání - edice Cesty tam a zase zpátky - sv.20 - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy knihovnická razítka. Nečteno.
- Ijla Erenburg - Trust D.E.
MF - Praha 1966 - Kapka - sv.86 - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovnická razítka. Vazba na hřbetě odřená.
- Jan Amos Komenský - Píseň písní Šalamounových
MF - Praha1983 - faksimile biblifilského vydání v edici Blíženci, poctěného čestným uznáním v soutěži o Nejkrásnější knihu roku 1981 - Serigrafie J.Svoboda - 6 000 výtisků - Volně ložené listy v přebalu. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihovní razítka. Na předsádce drobné stopy po izolepě.
- Píseň o vítězství u Domažlic od Vavřince z Březové
Orbis - Praha 1951 - 1. vydání - 3.500 výtisků - edice Památky staré literatury české - Brožované. Vynikající stav.
- 3x Egon Bondy - Šaman. Mníšek, Nový věk.
Panorama - Praha 1990 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř několik knihovních razítek.
- Ivan Olbracht - Bratr Žak
Odeon - Praha 1974 - 9.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Eda Kriseová - Pompejanka
Mladá fronta - Praha 1991 - 1.vydání - Ilustroval I.Medek - edice Kapka - sv.223 - Brožované. Vynikající stav. Nečteno.
- Vratislav Blažek - Dáma na kolejích (Scénář českého filmu)
Svoboda - Praha 1967 - 1.vydání - Fotografie J. Poláček - Vázané v plátně. Vynikající stav. Papírový obal lehce ošoupaný.
- Ivan Vyskočil - Vždyť přece létat je snadné
Mladá fronta - Praha 1964 - 2.vydání - 13.500 výtisků - Obálka J.Rathouský - edice Boje sv. 132 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Ivanka Devátá - Všechny moje domovy
MOTTO - Praha 2007 - 2.vydání - Obálka I.Hüttnerová - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Ludvík Aškenazy - Psí život
Naše vojsko - Praha1959 - 1.vydání - 20 000 výtisků - Živé knihy SPB sv. 23 - Ilustrace O. Janeček - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou a razítko SPB. 2.stránky dokreslené. Část předsádky stržená. Vazba ušmudlaná.
- Karel Kyncl - Londýnský zpravodaj se hlásí
Radioservis - Praha 1997 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Halina Pawlowská - Charakter mlčel a mluvilo tělo
MOTTO - Praha 1997 - 1.vydání - Obálka Erika Bornová - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Ludvík Aškenazy - Vajíčko.
ČS - Praha 1963 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Adolf Branald - Lazaretní vlak
Naše vojsko - Praha 1959 - 4.doplněné vydání - 10.000 výtisků - Ilustroval Kamil Lhoták - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná. Uvnitř vlepeno věnování nesouvisející s autorem.
- Iva Hercíková - Rady mladému muži.
MOTTO - Praha 2000 - 2. vydání v tomto souboru - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Karolina Světlá - Výbor ze spisů
F. Topič - Praha 1911 - Osení, knihy mladých čtenářů sv.38 - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy vlepený řad knihovny. razítka a šťítek. Na hřbetu zbytky malých štítků.
- Ivanka Devátá - Rodinný podnik.
MOTTO - Praha 1998 - dotisk 2. vydání - Obálka I. Hüttnerová - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Jindřiška Smetanová - Domovní důvěrnosti.
Vydavatelství a nakladatelství Novinář - Praha 1990 - 1. vydání - ilustroval Vl. Renčín - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Karel Klostermann - Odysea soudního sluhy a jiné povídky
Albatros - Praha 1972 - 1. vydání - 20.000 výtisků - Ilustrovala M. Šoltézová - edice Zlatoroh - Vázané. Vynikající stav. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Jakub Arbes - Pomeranč a jiné povídky
SNDK - Praha 1963 - 1.vydání - Ilustroval Pavel Sukdolák - Vázané. Stav velmi dobrý. Obálka lehce ošoupaná. Uvnitř věnování ze školy.
- Jaroslav Durych - Bloudění(Větší valdštejnská trilogie)
Atlantis - Brno 1993 - 8.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.
- Jaroslav Durych - Na horách
Melantrich - Praha 1935 - 2.vydání - Úroda - sbírka krásné prózy - svazek 36 - Spisů Jaroslava Durycha sv.1 - Vázané. Velmi dobrý stav. Plátěná vazba lehce ušmudlaná.
- Josef Hora - Dech na skle
Fr. Borový - Praha 1938 - Dílo sv.XIV - Obálka E. Milén - Vázané. Vynikající stav. Lehce ťuknuté horní rohy vazby.
- Ivan Olbracht - Zamřížované zrcadlo
Československý spisovatel - Praha 1954 - 4.vydání nbsp - V ČS vydání 1. - Spisy Ivana Olbrachta sv.VII - Vázané. Umělecká vazba. Vynikající stav. Na zadní straně vazby skvrna. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou.
- Ota Pavel - Cena vítězství
Naše vojsko - Praha 1968 - 1.vydání - Obálka M.Váša - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka opotřebovaná.
- Vladimír Páral - Země žen.
ČS - Praha 1987 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Ivan Klíma - Milenci na jednu noc
ČS - Praha 1967 - Edice Život kolem nás - malá řada - svazek 10 - 2.vydání - 23.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.
- Jaroslav Hašek - Vesele o novinách a novinářích
Novinář - Praha 1983 - 1.vydání - Ilustroval J.Slíva - Brožované. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná.
- Pavel Gross - Klub bezdechých
X-Egem, Nova - Praha 1997 - 1.vydání - Obálka Věra Grossová - Vázané. Velmi dobrý stav.
- Jaroslav Durych - Boží duha
Melantrich - Praha 1991 - 2.vydání - edice Česká próza - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.
- Jiří Mucha - Černý a bílý New York
Mladá fronta - Praha 1966 - 2.vydání - 20.200 výtisků - Obálka Josef Týfa - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Josef Kainar - Nevídáno neslýcháno
Albatros - Praha1964 - 3.vydání - 25 000 výtisků - ilustrace J.Kainar - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy knihovní razítka.
- Edmond Rostand - Cyrano de Bergerac
Orbis - Praha 1965 - 2. opravené vydání - překlad J. Vrchlický - Ilustrace R. Michal - Vázané v plátně. Zlacené. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na hřbetě číslo nesouvisející s knihou. Obálka chybí.
- Edmond Rostand - Cyrano de Bergerac
Orbis - Praha 1958 - Překlad J.Vrchlický - Rytina M.Hegar - 1.opravené vydání v Orbisu - Vázané v plátně s barevným slepotiskem. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka a stopy po izolepě. Chybí obálka.
- Řecká dramata - Aischylos - Sofoklés - Eurípidés
MF - Praha1976 - edice Máj - 1.vydání - 35 000 výtisků - Překlad V.Šrámek, F.Stiebitz - Ilustrace Z.Sklenář - Vázané v plátně. Velmi dobrý stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka a stopy po izolepě. Na záložkách obálky kousky izolepy. Na hřbetě obálky malý štítek.
- William Shakespeare - Antická dramata (Julius Caesar, Antonius a Kleopatra, Koriolanus, Troilus a Kressida)
Odeon - Praha1983 - 1.vydání v tomto souboru v Odeonu - 15 000 výtisků - Vázané v plátně. Zlaceno. Velmi dobrý stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádkách kousky izolepy. Na ořízce skvrna. Na hřbetě obálky malý štítek.
- William Shakespeare - Tragedie II díly (Troilus a Kressida, Coriolanus, Titus Andronikus, Romeo a Julie, Tmon Athénský, Julius Caesar, Makbeth, Hamlet, Král Lear, Othello, Antonius a Kleopatra, Cymbelin)
SNKLU - Praha1962 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Vázané v plátně. Velmi dobrý stav. nbsp Uvnitř knihy knihovní razítka a stopy po izolepě na předsádkách. Chybí obálky.
- Mike Carey - Poznaný ďábel .
NETOPEJR a TRITON - Praha 2007 - 1.vydání - 2.000 výtisků - Vázané. Luxusní stav.
- Jiří Suchý - Divadlo - Semafor(Člověk z půdy, Taková ztráta krve, Jonáš a tingltangl
ČS - Praha1965 - 2.vydání - Ilustrace R.Pelauch, Z.Seydl, J.Suchý, J.Šlitr - Fotografie J.Lukas, F.Schnöbling - Vázané v plátně. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádkách stopy po izolepě.
- Sajka-pandita - Pokladnice moudrých rčení
Odeon - Praha1998 - 2.vydání - Obálka J.Jiskra - Vázané.Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka. Nečteno.
- Ludmila Vaňková - Dotkni se nebe - Orel a lev VI.
Šulc a spol - Praha1998 - Ilustrace V.Rytina - 1.vydání - Vázané.Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádkách místy lehce stržený papír.
- Mika Waltari - Nepřátelé lidstva
Český klub - Praha 1999 - 1.dotisk - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka.
- Petr Hořec - Seznamte se s . . (Vl.Brabec, K.Černoch, K.Fialová, B.Hrzánová, P.Janů, O.Kepka, J.Kohout, D.Kolářová, N.Konvalinková, J.Korn, P.Kostka, R.Kuba, O.Lackovič, S.Laurinová, C.Mayerová, J.Molavcová, M.Musil, M.Myslíková, S.Nálepková, J.Plachý, V.Preiss, P.Skřípal, J.Šťastný, K.Štědrý, J.Štěpánková, P.Štěpánek, J.Teplý, T.Töpfer, P.Trávníček, M.Vašinka, L.Županič).
Melantrich - Praha 1994 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Mika WAltari - Tajemný Etrusk
Prace - Praha1972 - Obálka J.Černý - 1.vydání - Vázané v plátně se zlaceným slepotiskem. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Obálka opotřebovaná, na hřbetu s malým štítkem, místy potrhaná a podlepená.
- Mika Waltari - Tajemný Etrusk
Práce - Praha1972 - 1.vydání - Vázané v plátně se zlaceným slepotiskem. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Prasklá vazba. Vazba na hřbetě ošoupaná. Na předsádce kousky stržené. Obálka chybí.
- Jana Svobodová - Život císařův 1 - Vůně santalu
Oldag - Ostrava 1999 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka.
- Jana Svobodová - Život císařův 2 - Jilm rozťatý bleskem
Oldag - Ostrava1999 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka.
- Boleslaw Prus - Farao
Domino -Ostrava 1997 - 8.vydání, v Dominu 1. - Vázané. Velmi dobrý stav. nbsp U prvních dvou listů kousek chybí. Uvnitř knihy knihovní razítka a proužek izolepy.
- Jean Effel - Mezi námi zvířaty
Odeon - Praha 1979 - 2. vydání - 20.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Mírně prasklá vazba. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Jerome Klapka Jerome - Tři muži ve člunu o psu nemluvě
Práce - Praha 1957 - 2.vydání -edice Dikobraz - sv.40 - Ilustrace J.Janovský - Dobrý stav. Listy zažloutlé. Uvnitř knihy je několik listů lehce natržených a vodní skvrny. Dále knihovnická razítka. Vazba odřená.
- P.G.Wodehouse - Dívka na parníku
Vyšehrad - Praha1991 - 1.vydání - Ilustrace A.Born - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na hřbetu malý štítek. Na vazbě kousky izolepy.
- C.Northcote Parkinson - Zákon paní Parkisnové
Svoboda - Praha1996 - 1.vydání - Ilustroval P.Poš - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na hřbetě obálky malý štítek.
- Ivan Krus - Muž za vlastním rohem
Academia - Praha1999 - 1.vydání - Ilustroval A.Born - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka.
- Irena Dousková - Goldstein píše dceři
Druhé město - Brno 2006 - 1.vydání - Ilustrovala Lucie Lomová - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.