Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 21 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 03:24
Návrat na portál Knihynainternetu.cz




- Dick Francis - Divocí koně
Olympia - Praha 1996 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav.

- Irena Pišútová - Fajansa
Tatran - Bratislava 1981 - 1. vydání - 10.000 výtisků - edice Ľudové umenie na Slovensku - 2.sv. - slovensky - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Universální lexikon umění (Architektura, fotografie, grafika, malířství, osobnosti, sochařství, umělecká řemesla).
Grafoprint Neubert a Knižní klub - Praha 1996 - Vázané. Vynikající stav.

- Tisíc tváří televize
čtení o televizi, Panorama Rok :1983

- Vilém Heckel
Obsahuje verše : mj. Hrubín, Hora, Neumann, Nezval. Stav : dedikace bez souvislosti, jinak výborný stav. nbsp

- František Flos
KOD, svazek 115. Albatros, Praha, 1970 304 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Ilustrace : Zdeněk Burian. Stav : velmi dobrý.

- VČELA MORAVSK Aacute
Obsahuje fotografie, technické nákresy. Stav : desky-viz sken, uvnitř místy skvrny, očteno, poměrně dobře zachováno.

- Staré pověsti české
Supraphon - 1976 - LP - Stereo 1 13 1719 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má spoustu vlásků.

- Chatař a chalupář 5/92


- Našim nejmenším - Jaro, léto, podzim, zima
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1118 2498 G - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska místy odřená s několika vlásky.

- Třicet let české zemědělské družstevní práce
1928, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba, desky jsou lehce zašpiněné a prohnuté, na některých listech jsou drobné zažloutlé skvrny, obsahuje množství čb. fotografií a obrázků, kresby Pavel Černý, 622 stran, Historie, - Třicet let české zemědělské družstevní práce

- Irena Obermannová - Deník šílené manželky.
Eroika - Praha 1998 - 4. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Wien
Wien, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba, desky zašpiněné, po stranách trochu odřené, obsahuje desítky čb. fotografií, rok vydání není uveden, 145 stran, Originalleinenband, sehr gut erhalten, der Deckel schmutzig, zu den Seiten ein bisschen abgeschürft, mit Zehnte schwarzweißen Photographien, das Erscheinungsjahr nicht gesetzt, Fotografie/Film, -Wien

- Encyklopedie tělesné kultury I.-II.
Popis všech sportů, slavných sportovců i historie významných soutěží. Původním majitelem číslováno razítkem.
Praha 1988/89 Olympia
8°,462+382s.,váz.


- Malá encyklopedie atletiky
Původním majitelem číslováno razítkem.
Praha 1990 Olympia
8°,609s.,váz.


- Malá encyklopedie fotbalu
Původním majitelem číslováno razítkem.
Praha 1984 Olympia
8°,404s.,váz.


- Album containing 36 Artistic Coloured picture post cards
Royal lettres Patent, rok vydání neuveden, velmi dobrý stav, v dolní části obálkapřehnutá a část utržená (asi 1 cm), na okrajích obálka mírně potrhaná, u hřbetu natržená asi 2 cm, hřbet potrhaný, u názvu přilepen kousek papíru, dolní pohlenice vpravo na prvním listě má utržený pravý roh, na ilustr, orig. brož, album pohlednic s perforovanými okraji pro vyjmutí, 36 uměleckých pohlednic z Egypta, 1.vydání, 6 stran, Pohlednice, -Album containing 36 Artistic Coloured picture post cards

- Jesus tröstet die Töchter von Jerusalem
Osmé zastavení na křížové cestě. Ručně kolorovaná mědirytina.
konec 18.století
195x145


- Národní divadlo
Barevný tisk (fotochromotypie).

180x235


- Praha přírodovědecká a lékařská
Průvodce k V.sjezdu českých přírodozpytců a lékařů.
Praha 1914 Nákladem v sjezdu českých přírodozpytců
8°,157s.,váz.


- Vinné etikety
Konvolut 12 kusů vinných etiket různé provenience.




- Albánie - země orlů
Tištěno hlubotiskem. Předmluva Václav Kopecký.
Praha 1950 Mír
4°,17s.+136foto.,váz.


- Dvacet let národních výborů Děčínska
Úspěchy kraje pod vedením KSČ.
Děčín 1965 ONV
8°,63s.,brož.


- Lid se dovede bít
Brannost našeho lidu v zrcadle české prózy. Bez přebalu.
Praha 1953 Naše vojsko
8°,448s.,váz.


- Listy 01/01
Kulturně politický týdeník. 7.11.1968. Po zákazu Literárních novin vycházely Literární listy a po jejich zákazu vycházely Listy až do zákazu v dubnu 1969.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Listy 01/02
Kulturně politický týdeník. 14.11.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,dvojlist


- Listy 01/03
Kulturně politický týdeník. 21.11.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Listy 01/04
Kulturně politický týdeník. 28.11.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Listy 01/06
Kulturně politický týdeník. 12.12.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Listy 01/07-08
Kulturně politický týdeník. 19.12.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Listy 02/05
Kulturně politický týdeník. 6.2.1969.
Praha 1969 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Listy 02/08
Kulturně politický týdeník. 27.2.1969.
Praha 1969 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Listy 02/10
Kulturně politický týdeník. 13.3.1969.
Praha 1969 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Listy 02/11
Kulturně politický týdeník. 20.3.1969.
Praha 1969 Academia
fol.,noviny


- Listy 02/12
Kulturně politický týdeník. 27.3.1969.
Praha 1969 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Listy 02/13
Kulturně politický týdeník. 3.4.1969.
Praha 1969 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/22
Kulturně politický týdeník. 25.7.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/20
Kulturně politický týdeník. 11.7.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/21
Kulturně politický týdeník. 18.7.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/01
Kulturně politický týdeník. 1.3.1968. Po zákazu Literárních novin vycházely Literární listy a po jejich zákazu vycházely Listy až do zákazu v dubnu 1969.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/02
Kulturně politický týdeník. 7.3.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/03
Kulturně politický týdeník. 14.3.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/04
Kulturně politický týdeník. 21.3.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/05
Kulturně politický týdeník. 28.3.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/06
Kulturně politický týdeník. 4.4.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/07
Kulturně politický týdeník. 11.4.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/08
Kulturně politický týdeník. 18.4.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/09
Kulturně politický týdeník. 25.4.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/10
Kulturně politický týdeník. 2.5.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/11
Kulturně politický týdeník. 9.5.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/12
Kulturně politický týdeník. 16.5.1968. Po zákazu Literárních novin vycházely Literární listy a po jejich zákazu vycházely Listy až do zákazu v dubnu 1969.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/13
Kulturně politický týdeník. 23.5.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/14
Kulturně politický týdeník. 30.5.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Literární listy 01/15
Kulturně politický týdeník. 6.6.1968.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Reportér 4/13
Týdeník pro politiku a kulturu.
Praha 1969 Svaz čs. novinářů
8°,32s.,sešit


- Literární listy 01/zvláštní vydání
Zvláštní vydání s ohlasem na - - 2000 slov - - a s dalšími podpisy signatářů.
Praha 1968 Svaz čs.spisovatelů
fol.,noviny


- Politika
Konvolut obsahuje sešity 4-11 (září-listopad) z roku 1968 a sešity 3 a 5 (březen) z roku 1969.
Praha 1968/69 Rudé právo
4°,10sešitů


- Reportér 1/05
Týdeník pro politiku a kulturu.
Praha 1966 Svaz čs. novinářů
4°, 39s.,sešit


- Reportér 3/20
Týdeník pro politiku a kulturu.
Praha 1968 Svaz čs. novinářů
4°,32s.,sešit


- Reportér 3/27
Týdeník pro politiku a kulturu.
Praha 1968 Svaz čs. novinářů
4°, 32s.,sešit


- Reportér 3/32
Týdeník pro politiku a kulturu.
Praha 1968 Svaz čs. novinářů
4°, 32s.,sešit


- Reportér 3/33
Týdeník pro politiku a kulturu.
Praha 1968 Svaz čs. novinářů
4°,32s.,sešit


- Reportér 3/38
Týdeník pro politiku a kulturu.
Praha 1968 Svaz čs. novinářů
4°,32s.,sešit


- Reportér 3/40
Týdeník pro politiku a kulturu.
Praha 1968 Svaz čs. novinářů
4°,32s.,sešit


- Reportér 3/44
Týdeník pro politiku a kulturu.
Praha 1968 Svaz čs. novinářů
4°,32s.,sešit


- Reportér 3/46
Týdeník pro politiku a kulturu.
Praha 1968 Svaz čs. novinářů
4°,32s.,sešit


- Šahovski informator I+II
Nakladatel :Beograd Rok vydání :1981 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -cca 700 stran, Šahovski informator 31, 32

- Pohlednice
velmi zachovalá, nažloutlá a mírně poškrábaná, s vlastnoručním podpisem, Pohlednice, -Pohlednice

- Pohlednice
zachovalá, zažloutlá a mírně zašpiněná, nepatrně roztřepená a pomačkaná, Pohlednice, -Pohlednice

- Stará Praha ve 12 pohledech Vojtěcha Kubašty
velmi dobrý stav, papírové desky nepatrně natržené v ohybu, orig. pohledy-Dóm sv. Víta, Hradčanské náměstí, Loreta, Strahov, Hradčanská rampa, Chrám sv. Mikuláše, Malostranské věže, Novoměstské věže, Staroměstské náměstí, Prašná brána, Ungelt, Na Slovanech, 12 stran, Pohlednice, -Stará Praha ve 12 pohledech Vojtěcha Kubašty

- Rozinky a mandle
Odeon, Praha, 1968, velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, ve hřbetu mírně natržený (cca 3 cm), jen lehce nažloutlá vazba a listy, orig. celopl. vazba s přebalem, k ilustracím použito obrazů Roberta Guttmanna, 1. vydání, 484 stran, Beletrie a poezie, -Rozinky a mandle

- Dvě sokyně
Alois Hynek, Praha, cca 1890, nepříliš dobrý stav, 58 orig. sešitů románu na pokračování, sešity jsou zašpiněné, zažloutlé, odřené a potrhané, sešity 1-16 I. díl, sešity 16-32 II. díl, sešity 32 - 58 III. díl + ukázka z románu Cikánské dítě, u I. dílu chybí str. 417/418, 841 stran, Beletrie a poezie, - Dvě sokyně

- Přeludy a přízraky
Máj, mladá fronta, Praha, 1991, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, ten je na krajích místy lehce odřený, 1. vydání v tomto souboru, se 13 ilustracemi-Karel Teissig, 278 stran, Beletrie a poezie, -Přeludy a přízraky

- Co vyprávěla Afrika dětem
Josef Doležal, Červený Kostelec, 1941, velmi dobrý stav, přebal odřený, mírně ušpiněný, zažloutlý, ve spodní části cca 2 cm odtržené, orig. poloplátěná vazba s přebalem, ilustroval V. Kubašta, obálka Zd. Buriana, 99 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Co vyprávěla Afrika dětem

- Pohlednice-František Drtikol
velmi dobrý stav, na zadní straně věnování, Pohlednice, -Pohlednice-František Drtikol

- Vlasta Matulová
Ströminger, Praha, zachovalá, zažloutlá, vnitřní strana je mírně zaprášená, rohy roztřepené, v pravém horním rohu lehká stopa po ohnutí, Pohlednice, -Vlasta Matulová

- Pohlednice
Minerva, Praha, velmi zachovalá, nažloutlá, nepatrně zašpiněná, velmi lehce roztřepené rohy, nepopsaná!!!, Pohlednice, -Pohlednice

- Pohlednice
Fotolegie, Praha, 1928, velmi zachovalá, téměř nepatrně poškrábaná, z druhé strany nažloutlé, při pravém spodním okraji tmavší skvrnka, V. Klofáč byl zakladatelem Strany národně-socialistické, Pohlednice, -Pohlednice

- Nataš Tanská
výborně zachovalá, Pohlednice, -Nataš Tanská

- Helen Stevenson - Mad elaine
Anchor - London 1999 - Brožované. Vynikající stav.

- Laura Marney - No wonder i take a drink
Black Swan - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.

- Melvyn Bragg - The Maid of Buttermere
Sceptre is an imprint of Hodder and Stoughton - London 1991 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Martin Luther - Denn der Herr ist dein Trotz
Berlin 1902 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Částečně nerozřezané. Vazba ve hřbetu vyšisovaná.

- Philippa Gregory - The other Boleyn Girl
Harper Collins Publishers - London 2002 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Elizabeth Buchan - That Certain Age
PENGUIN BOOKS - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.

- Alain de Botton - The Romantic Movement
Picador - London 1998 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Julie Myerson - Something Might Happen
Vintage - London 2004 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Dr. Robert C. Atkins - Dr Atkins New Diet Revolution
Vermilion - London 2003 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Melvin Burgess - Doing It
PENGUIN BOOKS - London 2004 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Daisy Waugh - Ten Steps to Happiness
Harper Collins Publishers - London 2003 - Brožované. Vynikající stav.

- Faith Bleasdale - Deranged Marriage
Hodder Stoughton - London 2003 - Brožované. Vynikající stav.

- Sarah Long - And What Do You Do?
Arrow Books - London 2004 - Brožované. Velmi dobrý stav. Na několika posledních stranách malé skvrny.

- Emma Donoghue - Life Mask
Virago Press - London 2005 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Jenny Eclair - Camberwell beauty
TIME WARNER BOOKS - London 2005 - Brožované. Velmi dobrý stav. První stránka zašpiněná.

- Nicci Gerrard - Solace
PENGUIN BOOKS - London 2005 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Maggie Alderson - Mad about the Boy
PENGUIN BOOKS - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.

- Fay Weldon - Wicked Women
Flamingo - London 1996 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- J.M.Coetzee - Disgrace
Vintage - London 2000 - Brožované. Velmi dobrý stav. Několik uvolněných stránek.

- Penelope Lively - The Photograph
PENGUIN BOOKS - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.

- Fay Weldon - Life Force
Flamingo an imprint of Harper Collins Publishers - London 1993 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Mil Millington - Things my Girlfriend and I have argued about
Flame - Hodder and Stoughton - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.

- Adele Parks - Game over
PENGUIN BOOKS - London 2001 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Joanna Trollope - The men and the girls
Black Swan - London 1993 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Warren Fellows - The Damage Done
MAINSTREAM PUBLISHING COMPANY - Edinburgh 2003 - Brožované. Vynikající stav.

- Joanna Trollope - Marrying the Mistress
Bloomsbury - London 2000 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Jane Green - The other Woman
Michael Joseph - Penguin Books - London 2004 - Vázané. Vynikající stav.

- COMENIUS AND THE CHURCH UNIVERSAL By The Rev. Professor C.J.Wright
London - HERBERT BARBER - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná.

- Život Dávida I.
Rozsévač evangelia - Nedatováno - Ilustrace autor neurčen - Sešit, určený pro děti, otázky a odpovědi.

- Cesta kolem měsíce
Spolek pro vydávání laciných knih českých, Praha, 1870, velmi dobrý stav, vazba silně odřená, hřbet pomačkaný a poškozený, lehce ušpiněno, polopl. převazba, na předsádce exlibris, Matice lidu IV., č.4, 232 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Cesta kolem měsíce

- Jaroslav Němeček - Čtyřlístek v polárních krajích (č.6)
Orbis - Praha 1969 - 1.vydání - 24 str. - formát A4 - Rozměr sešitu 197x277 mm - Velmi dobrý stav. Obálka ve hřbetu lehce ošoupaná a v dolní části mírně natržená - cca 2cm

- Jaroslav Němeček - Čtyřlístek na divokém západě (č.4)
Orbis - Praha 1969 - 1.vydání - 24 str. - formát A4 - Rozměr sešitu 197x277 mm - Velmi dobrý stav. Obálka ve hřbetu mírně ošoupaná a v dolní části lehce natržená - cca 4cm.

- Jaroslav Němeček - Čtyřlístek v tajemném hradě (č.3)
Orbis - Praha 1969 - 1.vydání - 24 str. - formát A4 - Rozměr sešitu 197x277 mm - Velmi dobrý stav. Obálka ve hřbetu mírně ošoupaná a v dolní části lehce natržená - cca 7 cm.

- Kapitán Kloss - č.10 - Kurýrka z Londýna
Sport i Turystyka - Warszawa 1972 - Vytištěno v Polsku - česky - Brožované. Stav dobrý. Obálka lehce opotřebovaná a některé listy rovněž.

- Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Signály z neznáma (Knihovnička Čtyřlístek - č. 50).
Orbis - Praha 1976 - 1. vydání - Brožované. Stav dobrý. Obálka ve hřbetu přelepená izolepou. Obálka v horní části vepředu utržená s popsaná fixou. Křížovky vyplněné.

- J. Němeček, J. Poborák, H. a J. Lamkovi - Kámen mudrců (2 obrázkové příběhy - Čtyřlístek).
Čtyřlístek - Praha 2005 - Brožované. Luxusní stav. Nečteno.

- Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Zaváté stopy (Knihovnička Čtyřlístek - č. 89).
Panorama - Praha 1980 - 1. vydání - Brožované. Stav dobrý. Obálka lehce ošoupaná a mírně potrhaná. Křížovky vyplněné tužkou.

- Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Zelené peklo (Knihovnička Čtyřlístek č. 127).
Panorama - Praha 1985 - 1. vydání - Brožované. Stav dobrý. Obálka ve hřbetu v horní části přelepená izolepou - cca 4 cm. Křížovky vyplněné propiskou. Přední dvě stránky se stopami po vodních skvrnách.

- Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Psí hvězda (Knihovnička Čtyřlístek - č. 159).
Panorama - Praha 1988 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Křížovky vyplněné propiskou.

- Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - DUP (Knihovnička Čtyřlístek - č. 160).
Panorama - Praha 1988 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Křížovky vyplněné tužkou.

- Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Římské tajemství (Knihovnička Čtyřlístek - č. 163).
Panorama - Praha 1989 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Únos (Knihovnička Čtyřlístek - č. 164).
Panorama - Praha 1989 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Oprava nutná (Knihovnička Čtyřlístek - č. 168).
Panorama - Praha 1989 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Ztracení v čase (Knihovnička Čtyřlístek - č. 170).
Panorama - Praha 1989 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Místy stopy po vodních skvrnách.

- Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Hosté z galaxie X (Knihovnička Čtyřlístek - č. 173).
Panorama - Praha 1990 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - MADOR (Knihovnička Čtyřlístek - č. 176).
Panorama - Praha 1990 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Eduard Petiška - Štěstí, noc a hvězdy
ČS - Praha 1975 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka na jednom místě natržená a podlepená, lehce ošoupaná. Nečteno.

- Michal Viewegh - Nápady laskavého čtenáře.
Petrov - Brno 1993 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Vladimír Páral - Kniha rozkoší, smíchu a radosti
Dialog - 1992 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Jiří Mahen - Měsíc
Odeon - Praha 1968 - 2.vydání (1. v Odeonu) - 2.500 výtisků - Obálka M.Medek - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná.

- Vilém Mrštík - Pohádka máje
Odeon - Praha 1967 - 27.vydání - Ilustrovala Dagmar Berková - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná. Ve hřbetu dvě malé skvrnky.

- Alois Jirásek - Filosofská historie
SNKLHU - Praha 1953 - Vydání 32. ve Skvostech 1. - 25 400 výtisků - Edice Skvosty - sv.3 - Ilustrace L. Weisgergrová - Vázané v kůži. nbsp Na čelní straně zlacený slepotisk. Luxusní stav.

- Božena Němcová - Povídky
SNKLU - Praha 1965 - 1.vydání - lustroval O.Janeček - edice Česká klasická próza - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená, lehce ošoupaná.

- Halina Pawlowská - Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
Motto - Praha 1998 - 2.vydání - Ilustrovala Erika Bornová - Vázané. Luxusní stav včetně obálky.

- Jan Novák - Centimetr od svých rtů
Dauphin - Praha 2006 - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Vítězslav Nezval - Manon Lescaut
ČS - Praha 1959 - Ilustroval V. Sychra - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.

- Ilja Hurník - Mokřice
ČS - Praha 1989 - 1. vydání - 11.000 výtisků - Obálka P. Hrach - edice Žatva, malá řada - Vázané. Vynikající stav. Na hřbetu obálky malá samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Ota Pavel - Omyl a jiné povídky.
Agentura V. P. K. - Praha 1995 - Vázané. Vynikající stav.

- Karel Vaněk - Švejk v ruském zajetí a v revoluci 1. a 2. díl
ČS - Praha 1991 - 14. vydání - Ilustroval Josef Lada - Brožované. Vynikající stav. Na 1. díle roh vazby přeložený.

- Barbara Nesvadbová - Řízkaři
MOTTO - Praha 1998 - Dotisk 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- František Nepil - Lipová alej
Albatros - Praha 1985 - 1.vydání - Ilustroval Jiří Kalousek - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Bohumil Hrabal - Inzerát na dům, ve kterém už nechci bydlet
Mladá fronta - Praha 1967 - 2.vydání - Obálka V.Sivko - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná.

- Ivan Kubišta, Václav Švarc - Purkyně ve Vratislavi
SPN - Praha 1959 - 2.vydání - 15.000 výtisků - Ilustroval Zd.Burian - Vázané. Obálka lehce opotřebovaná. Stav velmi dobrý.

- Václav Jamek - Krkavčí múza
Odeon - Praha 1992 - 1.vydání - 4.000 výtisků - Brožované. Vynikající stav.

- Zahrada lásky (Staročeský dekameron).
SFINX - Praha 1948 - 2. vydání - 3.000 výtisků - Ilustroval m. Troup - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Karel Čapek - Cesta na sever
ČS - Praha 1970 - 15.vydání - Obálka M.Hegar - Vázané. Velmi dobrý stav. Hřbet obalu vyšisovaný. Nečtené.

- Karel Čapek - První parta
Naše vojsko - Praha 1958 - 7.vydání - Knihovna vojáka - svazek 105 - Obálka V.Bláha - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Ivan Olbracht - Zamřížované zrcadlo
Mladá fronta - Praha 1968 - 6.vydání - 11.500 výtisků - Obálka M.Fulín - Brožované. Velmi dobrý stav.

- František Nepil - Jak se dělá chalupa
Agentura V.P.K. - Praha 1996 - 2.vydání - Ilustroval Vl.Renčín - Vázané. Vynikající stav.

- Iva Pekárková - Péra a perutě
Ivo Železný - Praha 1992 - 2. vydání - Brožované. Stav dobrý. Místy uvolněné listy.

- Ilja Hurník - Růžový notýsek
Akropolis - Praha 2007 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce zašpiněná.

- Václav Větvička - Moje vzpomínková jitra.
JAN VAŠUT - Praha 2004 - 1. vydání - Ilustroval Václav Větvička - Vázané. Vynikající stav.

- Ray Rigby - Pahorek z písku
BB art - Praha (?) - Brožované. Luxusní stav.

- Dean Koontz - Podivný Thomas
BB art - Praha 2005 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- J. R. R. Tolkien - Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky
Mladá fronta - Praha 2002 - 3. vydání, v Mladé frontě dotisk 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka na jednom místě lehce natržená.

- Betty MacDonaldová - Co život dal a vzal
Vyšehrad - Praha 1995 - 4. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Dagmar Kludská - Srdcové eso.
Knižní klub - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Ilja Hurník - Muzikální Sherlock
ČS - Praha 1971 - 1. vydání - 8.000 výtisků - Obálka J. Šalamoun - edice Husa - Vázané. Velmi dobrý stav. Hřbet obálky mírně popsaný. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jáchym Topol - Sestra
Atlantis - Brno 1996 - 2., upravené vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce ošoupané. Na vazbě stopy po vodních skvrnách.

- Jiří Horák - Modrý sen
Jaroslava Jiskrová - Máj - Praha 2006 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno. - Román z prostředí vojenské střední školy padesátých let 20.století.

- L.N. Zvěřina - Milan Rastislav Štefáník (1.-4. díl v jednom svazku).
Fr. Borový - Praha 1928, 1930, 1934 - Stará převazba. Vynikající stav.

- A. S. Urbanová - Vzkříšení Lazara (Legenda o životě Bohumila Kubišty).
Melantrich - Praha 1972 - 1. vydání - 7.500 výtisků - S šesti barevnými a jedenácti černobílými ukázkami z Kubištova díla - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Ridley Pearson - Dobrodinec
Knižní klub - Praha 1995 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Katherine Stoneová - Konečně doma
Ikar - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Gilbert Adair - Zavřená kniha
Mladá fronta - Praha 2008 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Simon Kernick - Den, kdy je dobré zemřít
Mladá fronta - Praha 2008 - Brožované. Vynikající stav.

- Jan de Hartog - Třikrát Gregory a Yvonna.
Odeon - Praha 1988 - 2. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Jan de Hartog - 3x Gregory a Yvonna.
Odeon - Praha 1968 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Chester Himes - Třikrát černý Harlem.
Odeon - Praha 1989 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Jan de Hartog - Třikrát Gregory a Yvonna.
Odeon - Praha 1988 - 2. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba ošoupaná.

- Ed McBain - Třikrát Steve Carella a spol.
Odeon - Praha 1990 - 2. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba mírně zašpiněná.

- Ellery Queen - Třikrát Queen otec a syn.
Odeon - Praha 1984 - 2. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav.

- Ellery Queen - Třikrát Queen otec a syn.
Odeon - Praha 1980 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Ellery Queen - Třikrát Queen otec a syn.
Odeon - Praha 1980 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- James McClure - Třikrát Kramer a Zondi.
Odeon - Praha 1983 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba zašpiněná.

- Ellery Queen - Třikrát Queen otec a syn.
Odeon - Praha 1980 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Patrick Quentin - 3x bez detektiva.
Odeon - Praha 1970 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Patrick Quentin - 3x bez detektiva.
Odeon - Praha 1970 - 1. vydání - Vázané. Stav dobrý. Lehce uvolněná vazba a jeden uvolněný list. Vazba zašpiněná.

- Freeman Wills Crofts - 3x inspektor French.
Odeon - Praha 1975 - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav.

- Patrick Quentin - 3x bez detektiva.
Odeon - Praha 1970 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Freeman Wills Crofts - 3x inspektor French.
Odeon - Praha 1975 - Vazba L. Fára - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Peter Lovesey - Třikrát seržant Cribb.
Odeon - Praha 1985 - 1. vydání - Vazba L.Fára - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba zašpiněná.

- Peter Lovesey - Třikrát seržant Cribb.
Odeon - Praha 1985 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Roger Borniche - Třikrát inspektor Borniche.
Odeon - Praha 1988 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Velmi dobrý stav. Některé stránky mírně zvlněné od polití vodou.

- Ngaio Marshová - Třikrát superintendent Alleyn.
Odeon - Praha 1985 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav.

- Pierre Souvestre a Marcel Allain - 3x Fantomas.
Odeon - Praha 1971 - 2. vydání, v Odeonu 1. - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Dorothy L. Sayersová - 3x lord Petr.
Odeon - Praha 1971 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Dorothy L. Sayersová - 3x lord Petr.
Odeon - Praha 1971 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Dorothy L. Sayersová - 3x lord Petr.
Odeon - Praha 1971 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba mírně zašpiněná.

- Simon Brett - Třikrát v roli detektiva Charles Paris.
Odeon - Praha 1985 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Arthur Upfield - Třikrát Napoleon Bonaparte.
Odeon - Praha 1977 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Patricia Highsmithová - Třikrát vražda z posedlosti.
Odeon - Praha 1982 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Velmi dobrý stav. Chybí poslední stránka s údaji o knize. Vazba zašpiněná.

- Patricia Highsmithová - Třikrát vražda z posedlosti.
Odeon - Praha 1982 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav.

- Ed McBain - Třikrát Steve Carella a spol.
Odeon - Praha 1990 - 2. vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Simon Brett - Třikrát v roli detektiva Charles Paris.
Odeon - Praha 1989 - 2. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- John Creasey - Třikrát inspektor West.
Odeon - Praha 1980 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav.

- Jan de Hartog - Třikrát Gregory a Yvonna.
Odeon - Praha 1988 - 2. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Arthur Upfield - Třikrát Napoleon Bonaparte.
Odeon - Praha 1977 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvolněný dvoulist.

- Patricia Highsmithová - Třikrát vražda z posedlosti.
Odeon - Praha 1982 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav.

- Ellery Queen - Třikrát Queen otec a syn.
Odeon - Praha 1980 - 1. vydání - Vazba L. Fára. Vázané. Velmi dobrý stav. Nečteno.

- Robert van Gulik - 3x soudce Ti
Odeon - Praha 1974 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Robert van Gulik - Třikrát život a skutky soudce Ti.
Odeon - Praha (?) - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce odřená.

- Ed McBain - 3x 87. revír
Odeon - Praha 1973 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Georges Simenon - 3x Maigret
SNDKLU - Praha 1965 - 1. vydání - Vázané. Desky z plastiku. Velmi dobrý stav.

- Georges Simenon - Třikrát Maigret a neochotní svědkové.
Odeon - Praha 1986 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- P. D. Jamesová - Třikrát Adam Dalgliesh
Odeon - Praha 1986 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba ve hřbetu mírně poškozená.

- Agatha Christieová - 3x slečna Marplová.
Odeon - Praha 1972 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Ed McBain - Třikrát Steve Carella a spol.
Odeon - Praha 1990 - 2. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Sue Graftonová - Třikrát Kinsey Millhoneová
Odeon - Praha 1991 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Petr Kovařík - Vranská
Melantrich - Praha 1991 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Lubomír Macháček - Krvavý anděl
IMPRESO PLUS - Žďár nad Sázavou 1995 - 1.vydání - Obálka M.Strnad - Vázané. Vynikající stav.

- Jan Stach, Miroslav Kučera - Výhry nad zločinem
Rodiče - Praha 2002 - 1.vydání - edice Fakta - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Dick Francis - Tvrdý úder.
Olympia - Praha 1992 - 1. vydání - Obálka M. Zhouf - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Jan de Hartog - Gregory a Yvonna
Odeon - Praha 1968 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Agatha Christie - Pět malých prasátek
Mladá fronta - Praha 1969 - 2. vydání - edice Kapka, sv. 107 - Obálka K. Teissig - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Simon Brett - Třikrát v roli detektiva Charles Paris
Odeon - Praha 1985 - 1. vydání - Vazba L. Fára - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Lee Harrisová - Vražda na Den díkůvzání (Případ bývalé jeptišky).
MOTTO - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Jiří Krombholz - Krimi nebo psycho?
VIVO - Praha 2001 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Donna Leonová - Roucho smrti
Ikar - Praha 2003 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Friedrich Glauser - Třikrát strážmistr Studer
Odeon - Praha 1992 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Chester Himes - Třikrát černý Harlem
Odeon - Praha 1989 - 1. vydání - Vazba L. Fára. Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Susanna Jonesová - Leknín
MOTTO - Praha 2005 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- P.D.Jamesová - Vraždy v nakladatelství
MOTTO - Praha 1999 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Agatha Christieová - Kapsa plná žita
Odeon - Praha 1981 - 2.vydání - Obálka A.Born - edice Čtení na dovolenou - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Lawrence Block - Zloděj, který si myslel, že je Bogart
BRÁNA - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Ed McBain - Poslední tanec (Příběh z 87.revíru).
BB art - Praha 2000 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Patrick Quentin - 3x bez detektiva
Odeon - Praha 1970 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Thierry Serfaty - Zakázaná noc (Thriller z lékařského prostředí).
MOTTO - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- John Francome, James MacGregor - Slídil
Olympia - Praha 1998 - 1.vydání - Obálka J.Weber - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Milena Brůhová - Aby svědek nepromluvil
Jihočeské nakladatelství - České Budějovice 1989 - 2., přepracované vydání - Brožované. Vynikající nbsp stav.

- Desmond Bagley - Bahamská krize
Euromedia Group a Knižní klub - Praha 2000 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky.

- John Francome - Jako kámen
Olympia - Praha 1997 - 1.vydání - Obálka J.Weber - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Milena Brůhová - Už vím, jak ji zabiju.
Rodiče - Praha 2002 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Jan de Hartog - Třikrát Gregory a Yvonna
Odeon - Praha 1988 - 2. vydání - Obálka L. Fára - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Ed McBain - Skřet a královna
BB art - Praha (?) - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Ed McBain - Zlatovláska
BB art - Praha 1999 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Ed McBain - Poldové (Román z 87.revíru).
BB art - Praha 2006 - 3.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Ed McBain - Prachy, prachy, prachy (Příběh z 87.revíru.).
BB art - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Jahn Francome a James MacGregor - Vysoký kurs
Olympia - Praha 2004 - 2.vydání - Obálka J.Weber - Brožované. Luxusní stav.

- Milena Brůhová - Stopa locacorten
Jihočeské nakladatelství - České Budějovice 1990 - 2., přepracované vydání - Brožované. Vynikající stav.

- V.P.Borovička - Slavné případy
Dialog - 1993 - 1.vydání - Vázané. Stav dobrý včetně obálky.

- Rosalind Milesová - Návrat do ráje
EGEM - Praha 1993 - edice Stříbrná pečeť - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Ed McBain - Provokatér
BB art - Praha 2006 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- John Francome James MacGregor - Vysoko v krvi
Olympia - Praha 1999 - 1.vydání - Obálka J.Weber - Brožované. velmi dobrý stav. Zadní předsádka popsaná černou fixou.

- Joyce Porterová - Inspektor Dover
Knižní klub - Praha 1993 - Vázané. Stav dobrý. Vazba ve hřbetu lehce poničená.

- Erle Stanley Gardner - Případ křivopřísežného papouška
JEVA - Rudné u Prahy 1996 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Ve hřbetu malá prasklina na vazbě, přelepená průhlednou izolepou.

- P.D.Jamesová - Smrt v sutaně
MOTTO - Praha 2008 - 2.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Ian Fleming - Zlatý fantóm
Magnet - Praha 1970 - Brožované. Obálka zašpiněná a mírně ošoupaná. Stav dobrý.

- Jennifer Roweová - Chmurná sklizeň
Mladá fronta - Praha 2002 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- P.D.Jamesová - Pachuť smrti
Naše vojsko - Praha 1991 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Jan Šmíd - Kolotoč
LIT - Liberec 1992 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Agatha Christie - Nemesis
Vyšehrad - Praha 1982 - 1. vydání - Brožované. Stav velmi dobrý. Rohy vazby lehce ošoupané.

- Viktorín Šulc - Příští stanice smrt
MOTTO - Praha 2004 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Deborah Crombie - Všechno bude dobré
MOTTO - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Agatha Christie - Plavý kůň
Práce - Praha 1984 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Agatha Christieová - Deset malých černoušků
Odeon - Praha 1988 - 1.vydání - edice Čtení na dovolenou - Obálka A.Born - Brožované. Velmi dobrý stav.

- V. P. Borovička - Smrt Hitlerova jasnovidce (Zločiny, které vešly do dějin).
Baronet - Praha 1997 - 2. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Edgar Wallace - Pen z Polyanthy
Vydavatelství Přítel knihy - Praha 1927 - Vázané. Vynikající stav.

- Helena Turstenová - Dračí tetování
MOTTO - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Agatha Christie - Plavý kůň
Knižní klub - Praha 2006 - 2. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Ed McBain - Prachy, prachy, prachy.
BB art - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Ed McBain - Ukolébavka
BB art - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- V.P.Borovička - Smrtelně nebezpečné lásky (Šokující případy vraždících žen).
Dialog - Litvínov 1996 - Vázané. Velmi dobrý stav. Na začátku lehce prasklá vazba.

- Western a Harmattan - Zločin ve stratosféře
Vojtěch Šeba - Vázané. Původní vazba - prasklá. Stav dobrý.

- Peter Hiess. Christian Lunzer - Něžná ruka smrti(Když ženy vraždí . )
Brána - Praha 2003 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- P.D.Jamesová - Pachuť smrti
MOTTO - Praha 2008 - 3.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Láska a jiné zločiny - Sestavil Otto Penzler (Osm dosud nepublikovaných novel největších spisovatelů detektivního žánru - Ed McBain, Peter Lovesey, Robert Barnard, H.R.F.Keating, K.C.Constatntine, Jane Haddam, Mary Anne Kelly, Michael Malone).
BB art - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Edgar Wallace - Smečka děsu
Zeras - Praha 1992 - Ilustroval Fr. Štorm - Vázané. Vynikající stav.

- P.D.Jamesová - Plány a touhy
Odeon - Praha 1993 - 1.vydání - Klub čtenářů - sv.693 - Vázané. Stav dobrý. Uvnitř naprasklá vazba. Vazba zašpiněná - prach zadřený.

- Smrt neznamená konec - Sestavil Otto Penzler (Sedm dosud nepublikovaných novel největších spisovatelů detektivního žánru - Ian Rankin, Peter Straub, Susan Moodyová, Anne Perryová, S.J.Rozan, Stephen Solomita, June Thomsonová).
BB art - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Ed McBain - Postrach
ČS - Praha 1995 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Josef Kajetán Tyl - Dekret Kutnohorský. Prkoš Bilinský. Slečna Lichnická. Břeněk Švihovský. Poslední doby v Bílé věži.
I.L. Kober - Praha 1899 - Brožované. Stav dobrý. Vazba poničená.

- L. A. Čarská - Cíl dosažen
J. R. Vilímek - Praha 1928 - Ilustroval J. Goth - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce odřená.

- Ludvík Aškenazy - Psí život
Naše vojsko - Praha 1959 - 1. vydání - 20.000 výtisků - edice Živé knihy sv. 23 - Ilustroval O. Janeček - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Uvnitř knihy chybí jeden nepodstatný list. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Ludvík Aškenazy - Psí život
Naše vojsko - Praha 1959 - 1. vydání - 20.000 výtisků - edice Živé knihy sv. 23 - Ilustroval O. Janeček - Vázané. Stav velmi dobrý. Obálka chybí. Vazba lehce zašpiněná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jiří Suchý - Vyvěste fangle
MF - Praha 1968 - 1. vydání - 25.000 výtisků - Ilustroval J. Šlitr - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka ošoupaná. Na zadní straně obálky malá kulatá červená samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Karel Klostermann - Paní Meluzina
J. R. Vilímek - Praha 1946 - 1. vydání - 4.000 výtisků - Ilustrovala M. Vořechová-Vejvodová. Vázané (převazba). Stav dobrý. Na začátku mírně uvolněné listy. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Na hřbetu vazby malá samolepka.

- Karel Klostermann - Vypovězen.
ČS - Praha 1972 - 4. vydání (1. vydání v ČS) - edice Slunovrat, Malá řada sv. 2 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Antonín Bouček - Kopa historek ze života Jaroslava Haška
Práce - Praha 1983 - 5. vydání - 20.000 výtisků - Ilustroval J. Novák - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Mluvíme stejnou řečí (Lustig, Mňačko, Otčenášek, Smolík, Kříž, Trefulka, Hrabal, Procházka, Johanides, Matuštíková, Mináč, Kliment, Klíma).
ČS - Praha 1963 - 1. vydání - edice Klíč - Obálka Z. Seydl - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Povídka 62 (Aškenazy, Škvorecký, Přibský, Nesvadba, Lustig, Petiška, Vondra, Marek, Frýd, Kliment, Hrabal, Franková, Klíma, Werich).
ČS - Praha 1963 - 1. vydání - 10.100 výtisků - Obálka Z. Seydl - edice Klíč - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka opotřebovaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Karel Klostermann - Žichovičtí půlpáni
J. R. Vilímek - Praha 1941 - 4. vydání - Spisy Karla Klostermanna sv. 22 - Obálka A. Moravec - Vázané. Stav dobrý. Vazba mírně prasklá. Obálka potrhaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jindřich Š. Baar - Panská přízeň a jiné povídky - Hu nás (kniha druhá).
Novina - Praha 1940 - 4. vydání - Sebrané spisy beletristické sv. 15 - Převazba. Velmi dobrý stav. Vazba mírně ošoupaná. Na zadní straně vazby malá kulatá červená samolepka.

- Karolina Světlá - Upomínky
J. Otto - Praha 1901 - sebrané spisy Karoliny Světlé - sv. 14 - Převazba. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná. Uvnitř knihy vlastnické razítko.

- Rudolf Medek - Ostrov v bouři
J. R. Vilímek - Praha (?) - Vázané - převazba. Velmi dobrý stav.

- Josef D. Konrád - Bouřliváci
Zemědělské knihkupectví A. Neubert - Praha 1936 - Obálka Z. Burian - Vázané - polokůže. Obálka vevázané. Vynikající stav. Na předsádce ex libris K. Beneš.

- Ivan Klíma - Návštěva u nesmrtelné tetky
MF - Praha 1965 - 1. vydání - 4.300 výtisků - Ilustroval M. Klomínek - Vázané. Vynikající stav. Na zadní straně obálky malá kulatá červená samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Milan Kundera - Žert
ČS - Praha 1967 - 1. vydání - edice Žatva sv. 325 - Vázané. Stav dobrý. Vazba přelepená igelitem. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Vlastimil Milota - Neznámý voják
ČS - Praha 1969 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Obálka J. Flejšar - edice Život kolem nás, malá řada sv. 41 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Karel Klostermann - Mlhy na Blatech. Vypovězen.
SNKLHU - Praha 1957 - 1. vydání v SNKLHU - Vybrané spisy Karla Klostermanna sv. 3 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená.

- Karel Klostermann - Mlhy na Blatech. Vypovězen.
SNKLHU - Praha 1957 - 1. vydání v SNKLHU - Vybrané spisy Karla Klostermann sv. 3 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Irena Dousková - Goldstein píše dceři
Melantrich - Praha 1997 - 1. vydání - edice Česká próza - Brožované. Vynikající stav.

- Bohumil Hrabal - Morytáty a legendy
ČS - Praha 1968 - 1. vydání - 28.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Vazba lehce zašpiněná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Bohumil Hrabal - Morytáty a legendy
ČS - Praha 1968 - 1. vydání - 28.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- S. K. Neumann - Tobě mladý kamaráde
Práce - Praha 1971 - 1. vydání - 7.000 výtisků. Ilustrace Jaroslav Lukavský - kožená vazba - luxusní stav.

- S. K. Neumann - Tobě mladý kamaráde
Práce - Praha 1971 - 1. vydání - 7.000 výtisků. Ilustrace Jaroslav Lukavský - kožená vazba - luxusní stav.

- Alois Jirásek - Filosofská historie
SNKLHU - Praha 1953 - edice Skvosty - sv. 3 - 32 vydání (1. v této edici). Kožená vazba - velmi dobrý stav - vazba ušpiněná mírně odřená.

- Karel Klostermann - Šumavské Rapsódie
Odeon - Praha 1975 - edice Skvosty - sv. 60 - 1. vydání - 10.000 výtisků. Ilustrace Vladimír Rocman - kožená vazba - velmi dobrý stav.

- Karel Čapek - Život a dílo skladatele Foltýna
SNKLU - Praha 1964 - edice Skvosty - sv. 37 - 11. vydání (1. v této edici) - 5.100 výtisků - frontispis Libor Fára - kožená vazba - velmi dobrý stav.

- Karel Čapek - Život a dílo skladatele Foltýna
SNKLU - Praha 1964 - edice Skvosty - sv. 37 - 11. vydání (1. v této edici) - 5.100 výtisků - frontispis Libor Fára - kožená vazba - velmi dobrý stav.

- Karel Čapek - Život a dílo skladatele Foltýna
SNKLU - Praha 1964 - edice Skvosty - sv. 37 - 11. vydání (1. v této edici) - 5.100 výtisků - frontispis Libor Fára - kožená vazba - velmi dobrý stav.

- Marie Majerová - Havířská balada
SNDKHU - Praha 1957 - edice Skvosty - sv. 10 - 10. vydání (1. v této edici) - 10.000 výtisků. Vyzdobeno dřevoraty Bohdana Laciny - kožená vazba - velmi dobrý stav.

- Julius Fučík - Reportáž psaná na oprátce
SNKLHU - Praha 1953 - edice Skvosty - sv. 2 - 19. vydání v této edici - kožená vazba - velmi dobrý stav.

- Julius Fučík - Reportáž psaná na oprátce
SNKLHU - Praha 1953 - edice Skvosty - sv. 2 - 19. vydání v této edici - kožená vazba - velmi dobrý stav.

- Julius Fučík - Reportáž psaná na oprátce
SNKLHU - Praha 1953 - edice Skvosty - sv. 2 - 2. vydání v této edici - 3.000 výtisků - kožená vazba - luxusní stav.

- Klement Gottwald - O budování socialistické vlasti
Práce - Praha 1973 - 1. vydání - 8.000 výtisků - kožená vazba - luxusní stav.

- Antonín Zápotocký - Vstanou noví bojovníci
SNKLHU - edice Skvosty - sv. 5 - 9. vydání - 20.400 výtisků - kožená vazba - luxusní stav.

- Antonín Zápotocký - Vstanou noví bojovníci
SNKLHU - edice Skvosty - sv. 5 - 9. vydání - 20.400 výtisků - kožená vazba - luxusní stav.

- Ignát Herrmann - Ze starého rámu
Odeon - Praha 1979 - edice Skvosty české literatury - 1. vydání - 10.000 výtisků z toho 3.000 v kožené vazbě. Ilustrace Adolf Born - kožená vazba - luxusní stav.

- Zikmund Winter - Nezbedný bakalář
SNKLU - Praha 1963 - edice Skvosty - 1. vydání v této edici - 5.000 výtisků. Ilustrace Miloslav Troup - kožená vazba - velmi dobrý stav - mírně ušpiněná vazba.

- Jaromír John - Boský osud
Odeon - Praha 1972 - edice Skvosty - 5. vydání (v této edici 1.) - 2.000 výtisků. Ilustrace Jitka Kolínská - kožená vazba - Stav velmi dobrý - vazba mírně ošoupaná, zašpiněná.

- Josef Holeček - Jak u nás žijou a umírají
Odeon - Praha 1967 - edice Skvosty - sv. 47 - 1. vydání v této edici - 4.500 výtisků. Ilustrace Vladimír Rocman - kožená vazba - luxusní stav.

- Julius Zeyer - Dům U tonoucí hcězdy
SNKLU - Praha 1965 - edice Skvosty - sv. 44 - 1. vydání - 6.000 výtisků. Ilustrace Miloslav Troup - kožená vazba - luxusní stav.

- Ivan Klíma - Loď jménem Naděje.
ČS - Praha 1969 - 1. vydání - Obálka J. Flejšar - edice Nová próza sv. 15 - Vázané. velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Karel Pecka - Horečka
Mladá fronta - Praha 1967 - 1. vydání - 14.000 výtisků - Obálka J. Šalamoun - edice Boje sv. 150 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Na zadní straně obálky samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Miroslav Horníček - Dobře utajené housle
ČS - Praha 1967 - 2. vydání - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Vazba lehce opotřebovaná.

- Příběhy o lidech a zvířatech
Kruh - Hradec Králové 1980 - 1. vydání - 10.000 výtisků - Ilustroval J. Váchal - Vázané. velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Na zadní straně obálky malá kulatá červená samolepka.

- Mluvíme stejnou řečí - Výbor z českých a slovenských povídek (Lustig, Mňačko, Otčenášek, Smolík, Kříž, Trefulka, Hrabal, Procházka, Johanides, Matuštíková, Mináč, Kliment, Klíma)
ČS - Praha1962 - edice Klíč - prémie - 1.vydání - Neprodejný výtisk - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka ošoupaná.

- Jaroslav Hašek - Pepíček Nový
SNKLHU - Praha 1963 - edice Skvosty - sv. 36 - 2. vydání - 5.000 výtisků. Ilustrace Václav Špála - kožená vazba - luxusní stav.

- Ivan Olbracht - O smutných očích Hany Karadžičové
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění - edice Skvosty - sv. 11 - 1. vydání - 10.000 výtisků. Celokožená vazba - luxusní stav.

- Karel Matěj Čapek - Chod - Nehrdinní hrdinové
Odeon - Praha 1982 - edice Skvosty české literatury - 1. vydání - 4.000 výtisků z toho 1.000 v kožené vazbě. Ilustrace Vladimír Komárek - kožená vazba - luxusní stav.

- Jan Máchal - Bájesloví slovanské
J. Otto - Praha 1907 - Vázané - původní vazba. Velmi dobrý stav. Místy podtrhaný text.

- Karel Sabina - Hrobník
Odeon - Praha 1977 - edice Skvosty české literatury- 8. vydání - 4.500 výtisků. Celokožená vazba - luxusní stav.

- Ota Pavel - Mám rád tu řeku
Supraphon - Praha 1989 - edice Lyra Pragensis - sv. 93 - 1. vydání. Ilustroval Vladimír Renčín - kožená vazba - luxusní stav.

- Ota Pavel - Mám rád tu řeku
Supraphon - Praha 1989 - edice Lyra Pragensis - svazek 93 - 1. vydání. Ilustrace Vladimír Renčín - vázáno v kůži - luxusní stav.

- J. R. Vilímek - K Baltickému moři
Supraphon - Praha 1986 - edice Lyra Pragensis - svazek 73 - 1. vydání - 10.000 výtisků - ilustroval Kamil Lhoták. Vázáno v kůži - vynikající stav.

- Ota Pavel - Syn celerového krále
Olympia - Praha 1979 - 2. vydání - Obálka A. Born - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná, lehce zašpiněná. Na zadní straně obálky malá kulatá červená samolepka.

- Karel Pecka - Úniky
MF - Praha1966 - edice Mladé cesty sv. 20 - 4 000 výtisků - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádkách stopy po izolepě.

- Karel Pecka - Úniky
MF - Praha1966 - edice Mladé cesty sv. 20 - 4 000 výtisků - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na předsádkách stopy po izolepě.

- Karel Klostermann - Skláři
Jos.R. Vilímek - Praha nedatováno - 3.vydání - Stará převazba s vlepenou titulní stranou obálky. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy naprasklá vazba a podpis a číslo nesouvisející s knihou. Vazba odřená.

- Karolina Světlá - Na úsvitě
I.L.Kober - Praha 1865 - Vázané ve staré vazbě. Dobrý stav. Uvnitř knihy naprasklá vazba. Kniha ušmudlaná. Vazba odřená zejména v rozích.

- Karolina Světlá - Kantůrčice, Sebrané spisy K.Světlé - Pod starými krovy
OTTO - Praha 1900 - Stará vazba. Velmi dobrý stav. Vazba odřená.

- Karel Pecka - Hra na bratrství
MF - Praha1968 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. nbsp Obálka ušmudlaná. Na zadní straně malý štítek.

- Ota Pavel - Jak jsem potkal ryby
MF - Praha1974 - 1.vydání - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy lehce rozpadlá vazba a knihovní razítka. Obálka na hřbetě podlepená s malým štítkem. Na záložkách kousky izolepy.

- Josef Škvorecký - a Tall Tale of America - Velká povídka o Americe
Kruh - Hradec Králové 1991 - 1.vydání - Fotografie J.Škvorecký, K.Drozd, G.Waas - Dobové ilustrace z amerického tisku - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy knihovní razítka.

- J. Snížek - Chale
Julius Albert - Praha 1933 - Obálka Z. Burian - Brožované. Stav dobrý. Na obálce na několika místech průhledná izolepa.

- Karel Čapek - O umění a kultuře II (Spisy XVIII).
ČS - Praha 1985 - 1. souborné vydání - 18.000 výtisků - Spisy Karla Čapka sv. 18 - Vázané. Velmi dobrý stav. Na záložkách a předsádkách malé stopy po izolepě. Na hřbetu obálky malá samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Karel Čapek - Zahradníkův rok. Měl jsem psa a kočku. Kalendář. (Spisy XII).
ČS - Praha 1983 - Vydání Zahradníkova roku 14., Měl jsem psa a kočku 9., Kalendáře 4. - Spisy Karla Čapka sv. 12 - Vázané. Velmi dobrý stav. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Karel Čapek - Na břehu dnů
ČS - Praha 1978 - 2. vydání - 25.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná. Na hřbetu obálky samolepka. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Příběhy o lidech a zvířatech - Z tvorby českých spisovatelů od konce XIX. století po naše dny
Kruh - Hradec Králové 1980 - edice Prostor - 1.vydání - 10 000 výtisků - Ilustrace J.Váchal - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka, na předsádce stopa po izolepě. Na záložkách obálky kousky izolepy.

- Jiří Suchý - Knížka aneb co mne jen tak napadlo
Panton - Praha1986 - 1.vydání - Ilustrace J.Suchý, J.Šlitr - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. nbsp Uvnitř knihy černobílé fotografie a knihovní razítka. Na záložkách kousky izolepy.

- Karel Kyncl - Londýnský zpravodaj se hlásí
Radioservis - Praha1997 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy knihovní razítka.

- Markéta Zinnerová - Tajemství proutěného košíku
Albatros - Praha 2003 - 7. (2. upravené) vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Zadní předsádky pokreslené tužkou a propiskou napsané jméno majitele knihy.

- Anna Baugová - Hadí prsten (Lotyšské pohádky).
Albatros - Praha 1979 - 1.vydání - Ilustroval Jiří Šindler - edice Z pohádky do pohádky - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Miloš Macourek - Šest medvědů s Cibulkou (Podle filmu vypráví Veronika Volhejnová).
FRAGMENT - Praha 1994 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Juraj Kuniak. Andrea Korbelářová - Podívej se na básničku
Panorama - Praha 1989 - 1.vydání - Leporelo(listovací). Velmi dobrý stav. Vzadu lehce zašpiněné.

- Eva Cílková, Jaroslava Šochovská - Skládáme a vystřihujeme z papíru
Portál - Praha 2008 - 1.vydání - Brožované. Luxusní stav. Nečteno.

- Roald Dahl - Danny, mistr světa
Albatros - Praha 1990 - 1.vydání - 24.500 výtisků - Vázané. Vynikající stav.

- Eduart Štorch - O Děvín a Velehrad(Román z dob Velké Moravy).
Olympia - Praha 2000 - 3.vydání - Vázané - Ilustroval M.Kudělka. Luxusní stav. Nečteno.

- Mark Twain - Tom Sawyer detektivem a jiné povídky
Albatros - Praha 1975 - 1.vydání - Ilustroval Kamil Lhoták - Edice Střelka - svazek 117 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka opotřebovaná.

- Bobík hledá kamaráda (Učím se číst - Velká písmena).
Junior - 1998 - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Tomm a Jerry kuchaři
Tatran - Bratislava 1990 - Leporelo(listovací). Stav dobrý. Místy lehce ošoupané.

- Vojtěch Steklač - Bohoušek spol. (Kompletní Boříkovy příhody).
XYZ - Praha 2009 - Ilustroval Vhrsti - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Bohumír Fiala - Dobrodružství vrabce Čima.
Profil - Ostrava 1971 - 1. vydání - 11.000 výtisků - Ilustrovala A. Grmelová - Vázané. velmi dobrý stav. Vazba opotřebovaná. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jiří Žáček, Vlasta Švejdová - Uspávanka pro medvídka.
Barrister Principal - Brno 2009 - 1. vydání - Ilustrovala V. Švejdová - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Pohádky Elišky Krásnohorské
SNDK - Praha 1958 - 1.vydání - edice Z pohádky do pohádky - sv.3 - Ilustroval Fr.Zálešák - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Zdeněk Kriebel - Koulej se, sluníčko, kutálej
Albatros - Praha 1976 - 4.vydání - Ilustroval J.Trnka - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Walt Disney - Pinocchio
Tatran - Bratislava 1990 - 1.vydání - Leporelo(listovací). Stav dobrý. Lehce ušmudlané.

- Josef Hais Týnecký - Kmotr ježek, vrabec tulák.
Albatros - Praha 1971 - 1. vydání - Ilustrovala H. Zmatlíková - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Marco Sonnleitner - Fotbalová horečka (Trojka na stopě - Napínavé případy dětských detektivů).
Víkend - Praha 2007 - Vázané. Vynikající stav.

- Alexej Tolstoj - Za zvířátky do pohádky (Nejkrásnější a nejoblíbenější ruské pohádky).
Svět sovětů - Praha 1968 - 1.úplné vydání ve Světě sovětů - Ilustroval Zdenek Seydl - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Marie Tetourová - Tři kamarádi
Ing. Vladimír Macek - Kladno - Ilustrovala E.Plicková - Vázané. Vynikající stav.

- Věra Stiborová - My nic, my muzikanti
Albatros - Praha 1999 - 1.vydání - Ilustroval V.Kabát - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Václav Čtvrtek - Říkání o víle Amálce
Albatros - Praha 1999 - 4.vydání - Ilustroval V.Bedřich - edice Ahoj děti - Vázané. Vynikající stav.

- Sněhurka a sedm trpaslíků
Chvojkovo nakladatelství - Praha 1991 - Ilustrace M. Fischerová-Kvěchová - Brožované. Dobrý stav. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou. Lehce opotřebované.

- Radostné velikonoce
J+J Morava - Malhostovice - Leporelo(listovací na kroužkách) - Stav velmi dobrý.

- Staton Rabinová - Betsy a císař
EGMONT - Praha 2005 - 1.vydání - Ilustroval A.Born - Vázané. Vynikající stav.

- Lyman Frank Baum - Čaroděj za země Oz
Svoboda - Praha 1995 - 2.vydání - Ilustroval J.Běhounek - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka natržená a podlepená.

- Bohumil Říha - Klouček Smítko
Albatros - Praha 1988 - 3.vydání - Ilustroval J.Kudláček - edice Jiskřičky - Vázané. Vynikající stav.

- Marie Nováková - Ostrůvek Zelená bota
Albatros - Praha 1974 - 1.vydání - 16.000 výtisků - Ilustrovala Květa Pacovská - Vázané. Vynikající stav.

- Marie Kubátová - Pohádky lesního ticha
Mladá fronta - Praha 2006 - 2.vydání - Ilustrovala Jolanta Lysková-Petržílková - edice Sluníčko - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Blue Balliettová - Hon na Vermeera
Albatros - Praha 2005 - 1.vydání - Ilustroval Brett Helquist - KMČ - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Karel Bárta - Akce Cetus
Knižní klub - Praha 1999 - 1.vydání - Ilustroval Zd.Filip - Vázané. Vynikající stav. Vazba lehce ošoupaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Mária Rázusová-Martáková - Junácký zápas(Pověsti o Jánošíkovi).
SNDK a Mladé letá - Praha a Bratislava 1962 - 1.vydání - Ilustroval Robert Dúbravec - Vázané. Dobrý stav. Obálka chybí. Vazba zašpiněná a lehce popsaná propiskou.

- Marie Kubátová - Veselé pohádky z muzikantské zahrádky.
Sláfka - Praha 2006 - Ilustroval Karel Franta - Vázané. Luxusní stav.

- Miloš Zapletal - Špalíček her
Albatros - Praha 1988 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Rev.W.Awdry - O mašince Tomášovi 10
EGMONT - Praha 2007 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Václav Čtvrtek - Vánoce u Rumcajsů
Albatros - Praha 1974 - 1. vydání - Ilustroval Radek Pilař - Vázané. Stav dobrý. Mírně naprasklá vazba.

- Marie Majerová - O slepičce a kohoutkovi
Albatros - Praha 1985 - 5.vydání - Ilustroval Karel Svolinský - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Markéta Zinnerová - Princezna z třešňového království
Albatros - Praha 1989 - 2.vydání - Ilustroval Ota Janeček - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř věnování ze školky.

- Božena Němcová - Bylo nebylo
Albatros - Praha 1984 - 1.vydání - Ilustrovala Helena Zmatlíková - Vázané. Stav - neúplné(chybí stránky 43-54). Obálka chybí. Plátěná vazba lehce zašpiněná.

- Ludvík Souček - Bratři černé planety
Albatros - Praha 1969 - Ilustroval T. Rotrekl - edice Střelka sv. 71 - Vázané. Stav dobrý. Chybí přední předsádkový list. Obálka opotřebovaná, na hřbetu obálky malá samolepka. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jan Karafiát - Broučci
Albatros - Praha 1970 - 82.vydání - Ilustroval Vojtěch Preissig - edice Jiskřičky - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Václav Čtvrtek - Pohádky ze čtyř studánek
Severočeské nakladatelství - Liberec 1969 - 1.vydání - Edice Kaňka - svazek 9 - Ilustroval Radek Pilař - Vázané. Stav dobrý. Uvnitř několik knihovních razítek. Kniha lehce očtená. Vazba v rozích mírně roztřepená.

- Václav Čtvrtek - Čárymáry na zdi
SNDK - Praha 1961 - 1.vydání - 20.000 výtisků - Edice Jiskřičky - svazek 4 - Ilustrovala Olga Čechová - Vázané. Velmi dobrý stav. Na jednom místě vazba odřená(na hraně).

- Ilona Borská - Barevné pohádky
SNDK - Praha 1967 - 1.vydání - Ilustroval Ivo Štuka - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy místy skvrny a razítko. Chybí předsádka.

- Václav Čtvrtek - Cesty formana Šejtročka
Albatros - Praha 1977 - 1.vydání - Ilustroval Zdeněk Miler - Klub mladých čtenářů - Vázané. Stav dobrý. Vazba lehce ošoupaná a na zadní straně vazby stopa po skvrně.

- Ilona Borská - Ve čtvrtek budeme dospělí
Albatros - Praha 1977 - 1.vydání - Ilustroval Josef Žemlička - edice Veronika - Brožované. Stav dobrý. Vazba mírně opotřebovaná.

- Karel Jaromír Erben - České pohádky
Odeon - Praha 1970 - 3.vydání v Odeonu - Ilustrovala Helena Zmatlíková - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- O lesním carovi - Ukrajinské pohádky
Albatros - Praha 1986 - 2.vydání - Ilustroval J.Šindler - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Walt Disney - Příručka mladých svišťů (Tajná kniha na hraní doma i venku).
EGMONT ČR - Praha 1994 - dotisk 2.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Oldřich Syrovátka - Duhový svět
Albatros - Praha 1977 - 2. rozšířené vydání - 18.000 výtisků - Ilustroval J. Trnka - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Na hřbetu obálky samolepka. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- A.A.Milne - Medvídek Pú
Albatros - Praha 1988 - 7.vydání v Albatrosu - Ilustroval J.Zápal - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba mírně odřená.

- František Branislav - Ratolístka
SNDK - Praha 1961 - 1.vydání - 15.000 výtisků - Ilustroval Vilém Plocek - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Uvnitř několik knihovních razítek. Na předsádkách nalepeny kousky izolepy. Plátěná vazba se stopou po vodní skvrně.

- Jiří Žáček - Pro slepičí kvoč
Albatros - Praha 1986 - 1. vydání - Ilustroval A. Born - Vázané. Stav dobrý. Mírně prasklá vazba. Na hřbetu vazby kus průhledné izolepy.

- Jindřich Šimon Baar - Hanýžka a Martínek
Albatros - Praha 1978 - 7.vydání - Ilustrovala Daniela Hahnová - edice Klub mladých čtenářů - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně potrhaná a pomuchlaná.

- Olga Štruncová - První třída kašička
Albatros - Praha 1970 - 1. vydání - Ilustroval Z. Seydl - Vázané. Stav dobrý. Vazba lehce ošoupaná. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Pohádky bratří Grimmů
Albatros - Praha 1985 - 3.upravené vydání - Ilustrovala Helena Zmatlíková - edice Klub mladých čtenářů - Vázané. Stav velmi dobrý. Obálka chybí. Vazba mírně ošoupaná.

- Vladimír Kovářík - Chytráci
Středočeské nakladatelství a knihkupectví - Praha 1973 - 1.vydání - Ilustrovala J.Burešová - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná a ošoupaná.

- Ladislav Langpaul - Lucie a modrý kůň
Albatros - Praha 1975 - 1.vydání - 13.000 výtisků - Ilustrovala Zdena Táborská - Vázané. Stav dobrý. Vazba na jednom místě odřená a v horní části hřbetu kousek chybí.

- Karel Jaromír Erben - Zlatovláska
Albatros - Praha 1977 - 3.vydání (dotisk) - Ilustroval A.Scheiner - Vázané. Dobrý stav. Vazba lehce poničená ve hřbetu, a lehce ušpiněná.

- Pavel Grym - Pohádky pro Hurvínka
Bakalář - 1991 - 1.vydání - Vázané. Prasklá vazba. Poničené předsádky. Stav dobrý.

- Luboš Zelený - Pohádka z duhového poháru
Kruh - Hradec Králové 1986 - 1.vydání - Ilustrovala Zdena Kabátová-Táborská - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Jiří Faltus - Holínky pro žížalu.
Kruh - Hradec Králové 1984 - 1. vydání - 7.500 výtisků - Ilustroval J. Kovařík - Vázané. Stav dobrý. Na hřbetu vazby kus průhledné izolepy. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Marie Poledňáková - Jak dostat tatínka do polepšovny
Premiéra - Praha 1991 - 2.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená.

- Sergej Michalkov - Svátek neposluchů
Albatros - Praha 1974 - 1. vydání - 10.000 výtisků - Ilustroval O. Janeček - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- David Martin - Klaun na cestách
X-EGEM - Praha 1994 - 1.vydání - Vázané. Stav dobrý.

- Paula Danzigerová - Ambra Černá(Ambra Černá není pastelka. Ambro Černá, neštovice nejsou k jídlu!)
BB art - Praha 1998 - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Václav Čtvrtek - Čárymáry na zdi
SNDK - Praha 1961 - 1.vydání - 20.000 výtisků - edice Jiskřičky - svazek 4 - Ilustrovala Olga Čechová - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. V knize dítě identicky očíslovalo stránky. Plátěná vazba mírně ošoupaná.

- Miloš Horanský - Říkátka malovaná na vrátka
Severočeské nakladatelství - Ústí nad Labem 1984 - 1.vydání - 15.000 výtisků - Ilustrovala Viktorie Chaloupková - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř věnování ze školky.

- Karel Jaromír Erben - Pohádky děda Vševěda
Albatros - Praha 1985 - 1.vydání - Ilustroval M.Jágr - Vázané. Stav dobrý. Obálka v horních rozích potrhaná.

- Hana Doskočilová - Pejskování s Polynou
Albatros - Praha 1990 - 1.vydání - Ilustrovala Šarlota Zahrádková - Vázané. Velmi dobrý stav.

- František Nepil - Makový mužíček
Albatros - Praha 1985 - 2.vydání - Ilustroval J.Paleček - Vázané. Prasklá vazba. Uvolněné listy. Stav dobrý.

- Zlaté jablko - Pohádky, říkadla, rozpočítadla, hádanky, písně, vyprávěnky, koledy a ukolébavky z lidové slovesnosti národů Sovětského svazu
Panorama - Praha 1986 - 1.vydání - Ilustroval J.Kremláček - Vázané. Stav dobrý. Lehce prasklá vazba. Obálka mírně opotřebovaná.

- Marie Majerová - Čarovný svět
Albatros - Praha 1977 - 5.vydání v Albatrosu - Ilustroval K.Svolinský - KMČ - Vázané. Velmi dobrý stav.

- K.J.Erben - Dlouhý, Široký a Bystrozraký a jiné pohádky
Carmen - Praha 1992 - Ilustroval Artuš Scheiner - Vázané. Stav dobrý. Vazba odřená.

- Marie Kornelová - Vendulčiny oříšky
SNDK - Praha 1960 - 2.vydání v SNDK - 20.000 výtisků - Ilustrovala Vilma Kotrbová-Vrbová - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba mírně zašpiněná. Uvnitř vepsán majitel knihy.

- Hermína Franková - Kluk od vody
Albatros - Praha 1987 - 1.vydání - Ilustrovala Zdena Táborská - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky. Uvnitř mírně prasklá vazba - přední část - asi dva centimetry.

- Branko Hofman - Ringo Star
Albatros - Praha 1990 - 1.vydání - 17.000 výtisků - Ilustrovala nbsp Eva Natus-Šalamounová - Vázané. Velmi nbsp dobrý stav.

- Marie Kubátová - Jménem korvetního kapitána
Albatros - Praha 1972 - 1. vydání - 12.000 výtisků - edice Jiskřičky - Ilustrovala S. Vodáková - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Joel Chandler Harris - Nové rozprávky strýčka Rémuse
Albatros - Praha - 1977 - 1.vydání - 8 000 výtisků - Ilustroval O. Janeček - Vázané. Velmi dobrý stav. Na vazbě stopa po malém štítku.

- Marianna Grznárová - Ondra a Juran (První čtení)
LIBREX - Ostrava 1995 - Ilustroval L.Čapek - Vázané. Velmi dobrý stav. Horní rohy vazby mírně ťuknuté.

- Jiří Žáček - Aprílová škola
Albatros - Praha 1999 - 5.(4.rozšířené) vydání - Ilustroval A.Born - Vázané. Vynikající stav.

- Elina Karjalainenová - Medvídek UTO
Albatros - Praha 1997 - 1.vydání - Ilustrovala Eva Frantová - Vázané. Velmi dobrý stav. Spodní rohy vazby mírně odřené.

- Jonah Black - Černá kniha (Deník puberťáka) I - Holky, holky, holky.
BB art - Praha 2006 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Eva Kubáňová - Dětem o olympijských hrách
Perfekt - Bratislava 1996 - 1.vydání - Ilustrovala Zdenka Krejčová - Vázané. Luxusní stav.

- Ota Šafránek - Jsem ge, muž z Mooha
SNDK - Praha 1965 - 1.vydání - 25.000 výtisků - Ilustrovala Jitka Kolínská - Vázané. Vynikající stav

- Adalbert Seipolt - Všechny cesty vedou do Říma
ZVON - Praha 1993 - 1.vydání - 5.000 výtisků - Ilustrovala A.Nievaldová - Brožované. Vynikající stav.

- Czeslaw Janczarski - Veselé příhody medvídka Ouška
Albatros - Praha 1979 - 1.vydání - 26.000 výtisků - Ilustroval Zbigniew Rychlicki - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná a mírně opotřebovaná.

- Narodil se Kristus Pán
Merkur - Praha 1991 - 1.vydání - Leporelo(listovací) - Velmi dobrý stav

- O srdnatém střelci Andrejovi a jiné pohádky (Pohádky evropských národů Sovětského svazu).
Lidové nakladatelství - Praha 1989 - 2.vydání - Ilustroval Adolf Born - Vázané. Vynikající stav.

- Daisy Meadowsová - Šafránka žlutá víla
EGMONT ČR - Praha 2008 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- O Popelce a jiné pohádky
LIBREX - Ostrava 2000 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Jiří Melíšek, Pavel Sýkora - Ať žijí duchové!
Albatros - Praha 2002 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Josef Lada - Mikeš 1. a 2.díl (v jedné knize).
Albatros - Praha 1985 - 9,vydání - Ilustroval Josef Lada - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.

- František Hrubín - Kuřátko a obilí
Albatros - Praha 1975 - 6. vydání - Ilustroval J. Běhounek - Vázané. Stav dobrý. Na hřbetu vazby izolepa. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Nataša Tánská - Tam to není. Kde to je?
Albatros - Praha 1981 - 1.vydání - Ilustroval Luboš Grunt - Leporelo(listovací) - Stav dobrý. Lehce ušmudlané. Rohy mírně odřené.

- Josef Hanzlík - Princ ve Velké Cintánii
Albatros - Praha 1974 - 1. vydání - 12.000 výtisků - edice Jiskřičky - Ilustrovala J. Vrbová - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Miloš Macourek - Mach a Šebestová
Albatros - Praha 2002 - 1.vydání - edice Ahoj děti - Ilustroval Adolf Born - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Ota Hofman - Hodina modrých slonů
Albatros - Praha 1969 - edice Jiskřičky - Ilustrovala Květa Pacovská - Vázané. Vynikající stav. Vazba mírně ošoupaná.

- Pohádky kouzelného lesa
JUNIOR - Praha 1996 - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Walt Disney - 3.příručka mladých svišťů
EGMONT ČR - Praha 1994 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Babiččiny pohádky - Božena Němcová, Ludmila Tesačová, Jiří mahen, Václav Říha.
Knihy nejen pro bohaté - Havlíčkův Brod 1997 - Ilustroval M.Disman - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Walt Disney - 4.příručka mladých svišťů (Speciálně o sportu).
EGMONT ČR - Praha 1994 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Otakar Fuka - Rychlé šípy v televizi (reportáže a rozhovory o natáčení)
Mladá fronta - Ostrava 1970 - 1.vydání - Obálka J. Fischer - Fotografie J. Trousil a J. Kadaňka - Brožované. Vynikající stav. Vazba lehce opotřebená.

- Bohumil Říha - Tajemná píšťala
Albatros - Praha 1990 - 1. vydání - 13.000 výtisků - Ilustrovala Květa Pacovská - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- M. Fischerová-Kvěchová - Památník našeho děťátka
Zemské ústředí péče o mládež v Čechách - Praha 1947 - 10 000 výtisků - Vázané. Částečně vyplněné. Vynikající stav. Vazba lehce odřená.

- L.N.Tolstoj - Tři medvědi
Albatros - Praha 1988 - 2.vydání - Ilustroval Jiří Fixl - Leporelo(listovací) - Velmi dobrý stav. Vpředu na titulní straně mírně odřeno.

- Hana Doskočilová - Posledního kousne pes (a dalších čtyřiadvacet přísloví v pohádkách).
Albatros - Praha 1986 - 2.vydání - Ilustroval Fr.Skála - Vázané. Vynikající stav.

- Éva Seböková - Jak to hračky vyhrály
Albatros - Praha 1974 - 1. vydání - 9.000 výtisků - edice Jiskřičky - Ilustrovala O. Čechová - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Pierre de Latil - Od Nautilu k batyskafu
Mladá fronta - Praha 1959 - 1.vydání - Ilustroval Kamil Lhoták - edice Technika mládeži sv. 20 - Vázané v plátně. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy razítka. Kniha je na několika místech lehce ušmudlaná, vazba též.

- Jutta Kirschnerová - Příběh o poníkovi, o kočím a o 4 zelených bednách
Kinderbuchverlag - Berlin - Leporelo(listovací) - Stav dobrý. Rohy mírně ošoupané.

- Frank Wenig - Pohádky před spaním
Nakladatelství Josef Hokr - Praha nbsp - Knížky kouzelného zrcadla sv.6 - Ilustrovala M. Fischerová-Kvěchová - nbsp Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy místy skvrnky.

- Svjatoslav Sacharnov, Jan Machálek - Kdo žije v moři
Albatros - Praha 1978 - 1.vydání - Leporelo(rozkládací) - Stav dobrý. Jeden lehký zlom. Mírně ošoupané.

- Jiří Faltus, Sylvie Vodáková - Ošidilo šídlo vážku
Panorama - Praha 1985 - 2.vydání - Leporelo(rozkládací) - Velmi dobrý stav. Titulní strana lehce odřená.

- Samuil Marešak - Kluci v kleci
Malyš - Moskva 1980 - Panoramatické leporelo. Velmi dobrý stav. Obal opotřebený.

- Pavel Šrut - Kočičí král
Albatros - Praha 1989 - 1. vydání - 20.000 výtisků - Ilustrovala K. Pacovská - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- František Kábele. Miloslav Jágr - Škola řeči
Albatros - Praha 1972 - KMČ - 4.vydání(1. v KMČ) - Leporelo(listovací) - Velmi dobrý stav. Rohy lehce odřené.

- Olga Scheinpflugová - Království na drátkách
Albatros - Praha 1972 - 2. vydání - 11.000 výtisků - Ilustrovala J. Kolínská - Vázané. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky malá samolepka. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Václav Čtvrtek - Pohádková muzika
Panton - Praha 1980 - 3.vydání - 15.000 výtisků - Ilustroval J.E.Jiránek - Vázané. Stav dobrý. Lehce prasklá vazba a hřbet vazby opotřebovaný v krajích.

- Alexandr Sergejevič Puškin - Pohádky
Albatros - Praha 1981 - 1.vydání - Ilustroval Jan Kubíček - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Plátěná vazba se stopami po skvrnách.

- František Nepil - Já Baryk
Albatros - Praha 1977 - 1. vydání - Ilustrovala H. Zmatlíková - Velmi dobrý stav. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Vazba lehce zašpiněná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Vladislav Vančura - Kubula a Kuba Kubikula
Albatros - Praha 2001 - 14.vydání - Ilustroval Z.Miler - KMČ - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Karel Plicka - František Volf - Veselá kopa (lidové písničky, žerty a vyprávění).
Panorama - Praha 1987 - 3.vydání - 25.000 výtisků - Ilustrovala Milada Marešová - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř několik knihovních razítek . Na obálce, na hřbetu malá barevná samolepka.

- Gianni Rodari - Zip v televizoru
Albatros - Praha 1971 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Ilustroval V. Fuka - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Květa Pacovská - Svět pohádek bratří Grimmů
Albatros - Praha 1984 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy knihovnická razítka.

- Kolektiv autorů - Pohádky pro všední dny i pro svátky
Albatros - Praha 1973 - 1.vydání - Ilustrovala K. Pacovská - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovnická razítka. Na hřbetu knihy stopa po malém štítku.

- Marietta Šagiňanová - O dvou sestrách a pohádkové Zemi démantového třpytu.
Albatros - Praha 1983 - 3. vydání - edice Jiskřičky - Ilustroval K. Lhoták - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Arkadij Gajdar - Čuk a Gek
Albatros - Praha 1984 - 8. vydání v Albatrosu - edice Jiskřičky - Ilustrovala O. Pavalová - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Lajb Kvitko - Od jara do jara
Svět sovětů - Praha 1962 - 1.vydání - Ilustrace V. Fuka - Vázané. Stav dobrý. Uvnitř knihy knihovní razítka. Několik stran natrženo. Vazba politá a ušmudlaná. Obálka chybí.

- Ondřej Neff - Dobrodružství na planetě snů
Albatros - Praha 1988 - 1.vydání - Ilustrace P. Poš - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na hřbetu vazby malý štítek.

- František Hrubín - Říkejte si se mnou
Albatros - Praha 1985 - 10. vydání - Ilustroval J. Trnka - Vázané. Stav dobrý. Uvolněné listy. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Marie Nováková - Ostrůvek Zelená bota
Albatros - Praha1974 - 1.vydání - Ilustrace K. Pacovská - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Hřbet vazby je natržený.

- Jaroslav Hovorka - Oranžová noc
Severočeské nakladatelství - Ústí n/L 1986 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Ilustrovala K. Pacovská - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy knihovní razítka.

- Katalin Nagyová - Jednička z provázku
Albatros - Praha 1984 - 1.vydání - Ilustrovala K. Pacovská - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy knihovní razítka.

- Josef Lada - Vzpomínky z dětství
Albatros - Praha 1977 - 7. rozšířené vydání - Ilustroval J. Lada - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Na hřbetu obálky samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Helena Lisická - Devatero řemesel
Svoboda - Praha 1976 - 1. vydání - Ilustrovala A. Grmelová - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Johnny Gruellová, Ljuba Skořepová - Hadrová Ančka
ROAD - Praha 1994 - Ilustrovala E. Eliášová - Vázané. Velmi dobrý stav. Hřbet vazby v dolní části lehce odřený. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Alexandr Kuprin - Nezvedený kozlíček
Albatros - Praha 1985 - 2. vydání - 20.000 výtisků - Ilustroval O. Janeček - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Marie Majerová - Zázračná hodinka
Albatros - Praha 1973 - 6. vydání - 13.000 výtisků - Ilustroval J. Lada - Vázané. velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Josef Hanzlík - Princ a malá princezna.
Albatros - Praha 1989 - 1. vydání - 9.500 výtisků - edice Jiskřičky - Ilustrovala K. Pacovská - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Bohumil Říha - Náš Vítek
Albatros - Praha 1970 - 2. rozšířené vydání - 26.000 výtisků - Ilustroval J. Trnka - Vázané. Dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Některé listy uvolněné. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jiří Žáček - Aprílová škola
Albatros - Praha 1989 - 3. (2. rozšířené) vydání - Ilustroval A. Born - Vázané. Velmi dobrý stav. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Nathan Kravetz - Barevný koníček
Albatros - Praha 1983 - 1. vydání - 37.000 výtisků - Ilustroval A. Born - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Modré vánoce - Výbor z pohádkové tvorby současných japonských autorů
Albatros - Praha 1975 - 1. vydání - 16.000 výtisků - Ilustroval Jasuo Segawa - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná. Na záložkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Zdeněk Kriebel - Koulej se, sluníčko, kutálej.
Albatros - Praha 1988 - 7. vydání - Ilustroval J. Trnka - Vázané. Stav dobrý. Několik stránek potrhaných a slepených. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Maxim Gorkij - Ivánek hlupáček
Albatros - Praha 1973 - 2. vydání - 11.000 výtisků - Ilustroval Z. Miller - edice První čtení - Vázané. Stav dobrý. Vazba opotřebovaná. Listy lehce ušpiněné. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Spirituál kvintet - 2.díl - 1991-1998
G+W - Cheb 1998 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Aristofanes - Lysistrate (Komedie o čtyřech jednáních).
Orbis - Praha 1963 - 2. vydání - 7.000 výtisků - Ilustrovala Ludmila Jiřincová - edice Divadelní hry - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Country zpěvník 2
G+W - Cheb 2001-2008 - 2. upravené vydání - Brožované. Luxusní stav. Nečteno.

- Theo Lehmann - Mahalia Jacksonová zpívala písně naděje
Vyšehrad - Praha 1980 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- Bertolt Brecht - Divadelní hry IV (Aktovky. Vzestup a pád města Mahagonny. Naučné a cvičné hry. Songy a jiné. Turandot aneb Kongres překrucovačů. Fragmenty her. Práce pro film.)
Odeon - Praha 1984 - 1. vydání - 1.500 výtisků - Vázané. vynikající stav. Na záložkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Václav Vilím - Národní písničky - Výbor písní lidových i znárodnělých s hymnami národů
Vlastním nákladem - Praha 1922 - Brožované. Stav ucházející. Potrhaná vazba.

- Country zpěvník 1.
G+W, s.r.o. - Cheb 1993 - Brožované. Vynikající stav.

- Jan Oliva, Josef Pazderka, Felix Koblenc - Severní Čechy v lidové písni
Severočeské nakladatelství - Ústí nad Labem 1980 - 1.vydání - 4.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Plátěná vazba lehounce zašpiněná.

- William Shakespeare - Mnoho povyku pro nic
Národní divadlo - Praha 1999 - Obálka Joska Skalník - Brožované. Vynikající stav.

- Fero Fenič - Fenomén Febio
Febiofest - 2008 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- J.L.Styan - Černá komedie
Orbis - Praha 1967 - 1.vydání - 1.800 výtisků - Obálka M.Fulín - edice Horizont sv.V - Vázané - Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná a mírně potrhaná a podlepená.

- William Shakespeare - Antonius a Kleopatra
Národní divadlo - Praha 1999 - Brožované. Vynikající stav. Vazba má na přední straně lehký zlom.

- Já, písnička 2 - zpěvník pro 5. - 9. třídu
MUSIC CHEB - Cheb 1998 - dotisk - Vázané. Velmi dobrý stav.

- William Shakespeare - Hamlet
Orbis - Praha 1966 - 2.vydání - Ilustroval A.Born - edice Divadlo, ilustrovaná řada sv. 4 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Hortense Ullrichová - 1.000 Důvodů, proč se nezamilovat.
Albatros - Praha 2006 - 1.vydání - Ilustroval L.Bárta - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- B.B.Calhounová - Hvězda večírků (Fotomodelky Eileen Fordové).
MOTTO - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Maja von Vogel - Nebezpečné fitko (3 holky na stopě)
Víkend - Praha 2008 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Gabi Adam - Diablo Můj vysněný sen
Pony club - Vázané. Vynikající stav.

- Bohumil Hrabal - Příliš hlučná samota
Odeon - Praha 1989 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Na hřbetě obálky malá samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Gisela Kautz - Kamarádi v sedle
Víkend - 2007 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav.

- Lucie Lukešová - Pomsta chutná hořce (Páté srdce - 7).
Ikar a Knižní klub - Praha 2001 - 1.vydání - Obálka Zd. Netopil - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Bonnie Bryantová - Nebezpečný terén (Dívky v sedlech - 5).
ALPRESS - Frýdek-Místek 2002 - edice Klokan - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce odřené.

- Bonnie Bryantová - Přízrak (Dívky v sedlech - 24).
ALPRESS - Frýdek-Místek 2007 - edice Klokan - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Francine Oomen - Jak přežít tuhle třídu? (Pro zasmání i k zamyšlení všem bezradným i šikanovaným puberťáckým duším).
Albatros - Praha 2006 - 1.vydání - KMČ - Ilustroval L.Urbánek - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Miep Diekmannová - Annejet to tak nenechá
Albatros - Praha 2003 - 3.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Ivona Březinová - Básník v báglu
Albatros - Praha 2005 - 1.vydání - KMČ - edice Romana - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Jana Smetanová - Marek, já a Iveta
PETRA - Praha 1997 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Alena Vrbová - Lásky nebeské
Erika - Praha 2000 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Helena Longinová - Album v modrém sametu
Petra - Praha 1997 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Daniel Defoe - Robinson Crusoe (podivuhodná dobrodružství trosečníka na pustém ostrově)
Klas - Praha 1932 - edice Věčné mládí sv.1 - Ilustroval F.Kubáň - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba na přední straně ošoupaná se skvrnou.

- Jaroslav Foglar - Dobrodružství v zemi nikoho
Olympia - Praha 1969 - 1.vydání - Ilustroval B.Konečný - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Vazba lehce zašpiněná a na jednom místě - ve hřbetu dole - prodřená.

- Bedřich Gerstäcker - Piráti na řece Mississippi (Román ze života amerických zálesáků).
Václav Johanis - Praha 1910 - Ilustroval Stanislav Hudeček - Vázané. Pravděpodobně stará převazba. Velmi dobrý stav.

- Jaroslav Foglar - Tábor smůly(Skautské taškařice)
Novinář - Praha 1990 - 3.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Uvnitř podepsán bývalý majitel.

- Jaroslav Foglar - Stínadla se bouří!
PULS - Ostrava - dotisk 1970 - Vázané. Stav dobrý. Lehce prasklá vazba, zašpiněná.

- Harriet Beecher-Stoweová - V chaloupce strýce Toma
Vojtěch Šeba - Praha(?) - Ilustroval M.Novák - Vázané (původní vazba). Velmi dobrý stav. Uvnitř několik vlastnických razítek.

- Karel May - Krumir
GABI - Český Těšín 1993 - Ilustroval J.Hora - Vázané. velmi dobrý stav. Vazba lehce poničená.

- Karel May - Červenomodrý Metuzalém
Albatros - Praha 1970 - 2.vydání - edice KOD sv. 118 - Ilustroval J.Novák - Brožované. Vynikající stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Karel May - Petrolejový princ
Albatros - Praha 1991 - 2.vydání - KMČ - Obálka Zdeněk Burian - Brožované. Vynikající stav.

- Pierre Pélot - Dlouhý lov
Albatros - Praha 1990 - 1.vydání - edice KOD sv.185 - Ilustroval J.Hořánek - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Karel May - Pouští a prérií
Albatros - Praha 1987 - 2.vydání - Ilustroval Zdeněk Burian - Kartonované. Vynikající stav. Vazba lehce ošoupaná.

- František Flos - Albatros
SNK - Praha 1970 - 1., upravené vydání - Ilustroval V. Junek - Vázané. Stav dobrý. Lehce prasklá vazba. Obálka přilepená k vazbě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Očteno. Na vazbě malé samolepky.

- Karel May - Petrolejový princ
Olympia - Praha 1982 - 1. vydání - Ilustroval G. Krum - Vázané. Vynikající stav.

- Vladimír Henzl - Zátoka pirátů
SNDK - Praha 1966 - edice Karavana - nbsp Ilustroval J.Javorský - Brožované.Velmi dobrý stav.

- Karin Müllerová - Tajemství hřebce Amarila (Detektivní kancelář Podkova - Detektivka s magickou podkovou).
Mladá fronta - Praha 2004 - 1.vydání - Ilustroval P.Klaucke - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba mírně odřená. Podkova chybí.

- Bohumil Hrabal - Atomová mašina značky Perkeo
Práce - Praha 1991 - 1. vydání - Ilustroval V. Boudník - Brožované. Vynikající stav. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Karel May - Petrolejový princ
Albatros - Praha 1970 - 1.vydání - Ilustroval Zdeněk Burian - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba opotřebovaná.

- František Běhounek - Ostrov draků
SNDK - Praha 1958 - 2., upravené vydání - Ilustroval V.Junek - edice Karavana sv.1 (malý formát) - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Jean Ollivier - Potopené město
SNDK - Praha 1963 - Ilustroval Josef Jíra - edice Karavana (malý formát) - Brožované. Stav dobrý. Vazba opotřebovaná, ve hřbetu malý kus chybí.

- Edgar Rice Burroughs - Tarzan strašný
Paseka - Praha a Litomyšl 1993 - 1. vydání v tomto překladu - Ilustroval R. Pešek - edice Tarzan sv. VIII - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Na dvou stránkách číselné razítko.

- Karel May - Klikaté stezky vášní (Román z cyklu Tajemství starého rodu IV. svazek).
NÁVRAT - Brno 1994 - edice Dobrodružství z celého světa 15. svazek - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Edgar Rice Burroughs - Tarzan nezkrotný
Paseka - Praha a Litomyšl 1993 - 1. vydání v tomto překladu - Ilustroval R. Pešek - edice Tarzan sv. VII - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Na dvou místech číselné razítko.

- Karel May - Derviš
NÁVRAT - Brno 1993 - 1.vydání - Vazba Zd.Burian - edice Dobrodružství z celého světa 1. svazek - Vázané. Velmi dobrý stav. Několik zadních stran lehce zvlněných od polití vodou.

- Karel May - Žhavé slunce Mexika II.část (Román z cyklu Tajemství starého rodu VI. svazek - II. část).
NÁVRAT - Brno 1994 - edice Dobrodružství z celého světa 18. svazek - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Karel May - Vinnetou (Rudý gentleman - II.část).
NÁVRAT - Brno 1993 - edice Dobrodružství z celého světa 8. svazek - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Karel May - Krumir
GABI - Český Těšín 1993 - Ilustroval J.Hora - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy věnování.

- Edgar Rice Burroughs - Tarzan a klenoty Oparu
Paseka - Praha 1992 - 1. vydání v tomto překladu - ilustroval R. Pešek - edice Tarzan sv. V - Vázané. Vynikající stav včetně obalu. Na dvou místech číselné razítko.

- Edgar Rice Burroughs - Tarzan a trpasličí lidé
Paseka - Praha a Litomyšl 1994 - 1. vydání v tomto překladu - Ilustroval R. Pešek - edice Tarzan sv. X - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Na dvou místech číselné razítko.

- Václav Nosek-Windy - Jestřábí perutě (Povídání o foglarovkách).
Olympia - Praha 1999 - 1. vydání - Ilustroval J. Petráček - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Edgar Rice Burroughs - Tarzan pán džungle
Paseka - Praha a Litomyšl 1994 - 1. vydání v tomto překladu - ilustroval R. Pešek - edice Tarzan sv. XI - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Na dvou stranách číselné razítko.

- Jaroslav Novák - Zelené jezero
Šebek Pospíšil - Mladá Boleslav 1991 - Ilustroval Marko Čermák - Brožované. Vynikající stav.

- Karel May - Mezi supy
Vyšlo jako příloha 13. ročníku časopisu ABC mladých techniků a přírodovědců - 1968/69 - Ilustroval Zd. Burian - Převazba. Velmi dobrý stav.

- Eduard Štorch - Osada Havranů
SNDK - Praha 1962 - 3.vydání - Ilustroval Zd. Burian - Vázané. Stav dobrý. Vazba ošoupaná.

- Eduard Štorch - U veliké řeky
SNDK - Praha 1962 - 6. upravené vydání - Ilustroval Zd. Burian - Vázané. Stav dobrý. Vazba ošoupaná.

- Eduard Štorch - Zlomený meč
Albatros - Praha 1978 - 2. vydání v Albatrosu - Ilustroval Zd. Burian - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a ošoupaná.

- Eduard Štorch - Volání rodu
Albatros - Praha 1976 - 2. vydání v Albatrosu - Ilustroval Zd. Burian - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Eduard Štorch - V šeru dávných věků
SNDK - Praha 1964 - 4. vydání - Ilustroval Zd. Burian - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce odřené.

- Edgar Rice Burroughs - Tarzanovy šelmy
Paseka - Praha 1992 - 1. vydání v tomto překladu - Ilustroval R. Pešek - edice Tarzan sv. III - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Na dvou stranách číselné razítko.

- Edgar Rice Burroughs - Tarzanovy povídky z džungle
Paseka - Praha a Litomyšl 1993 - 1. vydání v tomto překladu - Ilustroval R. Pešek - edice Tarzan sv. VI - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Na dvou stranách číselné razítko.

- Eduard Štorch - Minehava
SNDK - Praha 1964 - 4.vydání - Ilustroval Zd. Burian - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Eduard Štorch - Minehava
SNDK - Praha 1960 - 3. vydání - Ilustroval Zd. Burian - Vázané. Stav dobrý. Vazba ošoupaná.

- Eduard Štorch - Zastavený příval
Albatros - Praha 1971 - 2. vydání - Ilustroval Zd. Burian - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Edgar Rice Burroughs - Tarzanovy povídky z džungle
Paseka - Praha a Litomyšl 1993 - 1. vydání v tomto překladu - Ilustroval R. Pešek - edice Tarzan sv. VI - Velmi dobrý stav včetně obálky. Dvě stránky natržené.

- Eduard Štorch - Bronzový poklad
SNDK - Praha 1958 - 5. vydání - Ilustroval Zd. Burian - Vázané. Stav dobrý. Vazba opotřebovaná.

- Edgar Rice Burroughs - Tarzanův návrat
Paseka - Praha 1992 - 1. vydání v tomto překladu - Ilustroval R. Pešek - edice Tarzan sv. II - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Na dvou stranách číselné razítko.

- Edgar Rice Burroughs - Tarzanův návrat
Paseka - Praha 1992 - 1. vydání v tomto překladu - Ilustroval R. Pešek - edice Tarzan sv. II - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky. Uvnitř knihy věnování.

- Ludvík Souček - Sluneční jezero (Cesta slepých ptáků III).
SNDK - Praha 1968 - 1. vydání - 12.000 výtisků - Obálka L. Fára - Ilustroval K. Lhoták - Vázané. Stav dobrý. Obálka opotřebovaná, na hřbetu malá samolepka. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Karel May - Vinnetou I + II (dva svazky).
Albatros - Praha 1976 - 4.vydání v Albatrosu (1. v novém překladu) - Ilustroval Zdeněk Burian - Brožované. Vynikající stav obou svazků. Vazba lehce ošoupaná.

- Edgar Rice Burroughs - Tarzan a město zlata
Paseka - Praha a Litomyšl 1994 - 1. vydání v tomto překladu - Ilustroval R. Pešek - edice Tarzan sv. XVI - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Islámská kniha mrtvých
PRAGMA - Praha (?) - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Markéta Kukačková, Karel Larysch - Sen o životě
Pragma - Praha - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- William Hazlitt - Myšlenky lehké jako vzduch
Odeon - Praha 1977 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Kolibřík - Ilustroval R. Vaněk - Vázané. Luxusní stav včetně papírového pouzdra.

- Vincent Lesný - Buddhismus
Votobia - Olomouc 1996 - 2.vydání - Brožované. Vynikající stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Kniha přebalana igelitem, nbsp přichyceno izolepou k předsádce.

- Dárková knížka humoru a moudrosti
Brno - Vázané. Vynikající stav.

- J. Němec - Křesťanství dnes - Eseje
Horizont - nbsp Praha 1969 - nbsp 1.vydání - nbsp Malá moderní encyklopedie sv.72 - nbsp Obálka J.Vyleťal - nbsp Brožované. Velmi dobrý stav.

- Kniha Ježíše Siracha
Edice Akord - Brno 1947 - sv. 42 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce zašpiněná.

- Kancionál
Vydáno r. 1907 - ve staré češtině (kurent) - Stav dobrý. Titulní strana poškozená - chybí cca 1/2 stránky.

- Stanislav Čapek - Svět víry (Výklad apoštolského vyznání).
Nákladem vlastním. V komisi knihkupectví Kalich - Praha 1936 - Brožované. Vynikající stav.

- Amedeo Molnár - Bratr Lukáš bohoslovec Jednoty
Husova fakulta - Praha 1948 - 2.000 výtisků - Brožované. vynikající stav. Vazba lehce ošoupaná. Z větší části nerozřezáno.

- Traktáty Petra Chelčického (O trojím lidu. O církvi svaté).
Melantrich - Praha 1940 - Úprava J.Šváb - 4. sv. knihovny Odkaz minulosti české - Brožované. Vynikající stav. Nerozřezáno.

- Traktáty Petra Chelčického (O trojím lidu. O církvi svaté).
Melantrich - Praha 1940 - Úprava J.Šváb - 4. sv. knihovny Odkaz munilosti české - Brožované. Vynikající stav. Nerozřezáno.

- Jan Amos Komenský - Jednoho jest potřebí (z latiny přeložil Dr. Jaroslav Ludvíkovský).
Jan Laichter - Praha 1920 - edice Otázky a názory kniha L. - Převazba. Uvnitř několik knihovních razítek. Vazba opotřebovaná. Na předsádce štítek.

- M. Jan Hus - Betlemské poselství - svazek druhý
Jan Laichter - Praha 1947 - edice Sloupové pamětní kniha čtvrtá - Brožované. Velmi dobrý stav. Částečně nerozřezáno. Vazba natržená a lehce ošoupaná.

- Spisy apoštolských otců
Kalich - Praha 1986 - 1. vydání - Brožované. Dobrý stav. Několik stránek uvolněných z vazby.

- Eugen Zelený - O křest svatý
Kalich - Praha 1940 - 5.svazek knihovny Stezka - Brožovaná. Velmi dobrý stav. Obálka lehce natržená a mírně opotřebovaná.

- Zdeněk Sázava - Mistr a Pán.
Blahoslav v Ústředním církevním nakladatelství - Praha 1988 - 1.vydání - Obálka J.Wienerová - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Jan Urban - Svědkové víry (Úvahy o galerii mužů a žen víry podle Židům 11).
Rada Církve bratrské - Praha (?) - Obálka E.Hanušová - Brožované. Vynikající stav.

- Dr. Werner de Boor - Jak tomu je s Duchem svatým?
Rada Církve bratrské - Praha 1979 - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Jan Miřejovský - Víra bez důkazů
Kalich - Praha 1971 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná.

- Ĺudovít Fazekaš - Posvätenie ako bohoslužba všedného dňa
Vydalo Predsedníctvo Cirkvi bratskej na Slovensku - Bratislava 1981 - slovensky - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Ĺudovít Fazekaš - Posvätenie ako bohoslužba všedného dňa
Vydalo Predsedníctvo Cirkvi bratskej na Slovensku - Bratislava 1981 - slovensky - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Loren Cunningham, Janice Rogers - Bože, jsi to Ty? (Slyšet Boží hlas).
Vydavetelství Křesťanské misijní společnosti - Praha 1995 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Jaroslav Kubový - Pozvání k společenství s Bohem i lidmi
Rada Církve bratrské - Praha 1979 - Brožované. Vynikající stav.

- David Hedegard - Životní otázky víry
Nákladem Křesťanského knihkupectví a nakladatelství - Praha 1946 - Brožované. Vynikající stav.

- Günter Hampel - Každý touží po štěstí
Církev adventistů s. d. - Praha 1990 - 2. nezměněné vydání - Ilustroval J. Bárta - Brožované. Vynikající stav.

- John Wimber - Evangelizace Boží mocí (Znamení a zázraky dnes).
1990 - Brožované. Vynikající stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Požitek a prospěch pro zkoumatele bible - Úvahy a rady Moodyho.
Církev adventistů s. d. - Praha (?) - Brožované. Vynikající stav. Vazba lehce ošoupaná. Uvnitř knihy vlastnické razítko.

- Barry St. Clair - Ako Ĺuďom pribílžit evanjelium (Cesta k dospelosti - kniha 4).
Vydané v spolupráci s Reach Out Ministries - slovensky - Brožované. Vynikající stav.

- Luděk Pachman - Boha nelze vyhnat
Vyšehrad - Praha 1990 - 1. vydání ve Vyšehradu - Brožované. Vynikající stav.

- Kardinál Godfried Danneels - Kristus nebo vodnář? (Pastýřský list).
Karmelitánské nakladatelství - Kostelní Vydří 1993 - 1. vydání v Karmelitánském nakladatelství - 5.000 výtisků - Brožované. Vynikající stav.

- Pavlovy rozpravy (1-20)
Jarmila Kroftová-Kočová - Praha 1948 - 3. vydání - 1.000 výtisků - 1. svazek knihovny Práh mezi světy - Brožované. Stav uspokojivý. Vazba poničená. Chybí stránky 55 - 58.

- Rev. John Greenfield (Evangelista Moravské církve).
Pravděpodobně reprint vydání z roku 1936 - 2.vydání - Printed in Poland - Brožované. Vynikající stav.

- Odilo I. Štampach, O. P. - Život, Duch a všechno (Duchovní směry nového věku).
Sursum - 1993 - Obálka M. Husák - Brožované. Vynikající stav. Uvnitř knihy místy podtrháno tužkou.

- Odilo I. Štampach, O. P. - Život, Duch a všechno (Duchovní směry nového věku).
Sursum - 1993 - Obálka M. Husák - Brožované. velmi dobrý stav. Některé stránky uvolněné. Uvnitř knihy poznámky tužkou.

- J. R. Stott - Základy kresťanstva
Slovensky - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba mírně ošoupaná.

- Pavlovy rozpravy (21-40).
Jarmila Kroftová-Kočová - Praha 1948 - 3. vydání - 1.000 výtisků - 2. svazek knihovny Práh mezi světy - Brožované. Uspokojivý stav. Vazba poničená.

- P. Lehen - Cesta k míru duše
Tiskem a nákladem Občanské tiskárny v Brně - 2.vydání - edice Duchovní knihovna - přeložil P.Gunther Schlössler - Brožované. Stav dobrý. Prasklá vazba a lehce ošoupaná.

- Vybrané spisy Mistra Jana Husi - Díl druhý (Výklad víry).
Knihkupectví Al. Neubert- Jilemnice 1902 - Převazba. vynikající stav. Místy podtrháno tužkou.

- Prof. Dr. J. Hromádka - Naše dnešní orientace
Vydalo Nakladatelství Henclovy tiskárny pro evangelické dílo v Praze 1945 - Obálka J.B. Kuthan - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- J. B. Souček - Slovo - Člověk - Svět
Kalich - Praha 1982 - 1. souborné vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Utrpení Páně podle evangelií (Příslušné oddíly přeložil a vyložil J.B. Souček).
Kalich - Praha 1951 - 1. vydání - 3.300 výtisků - Brožované. Vynikající stav. Nerozřezáno.

- F.M. Bartoš - Husitství a cizina
ČIN - Praha 1931 - Knihovny české mysli sv. 9 - Brožované. Vynikající stav. Nerozřezáno. Obálka lehce ošoupaná.

- Rev.John Greenfield - Moc s výsostí
J.Dobeš - Praha 1936 - 2.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Zdeněk Svoboda - O radosti víry
Blahoslav - Praha 1972 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Eugen Georg - Člověk objevuje skutečnost
Orbis - Praha 1942 - 2.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.Vazba nepatrně opotřebená.

- Zákon a milost (studie )
ECM - Nový Bor 1990 - Brožované. Vynikající stav.

- Alexandr Lake - Již nikdy samoten (zkušenosti s vyslyšenými modlitbami)
Prosinec 1971 - Vázané.Vynikajíví stav.Jde o přepis (z angl. originálu z r. 1959 vydaném v USA) na průklepovém papíře.

- Pavel Vopalecký - Genesis (Světem Bible 1)
Trans World Radio - 1997 - 1.vydání - 1 500 výtisků - Brožované- Luxusní stav.

- J.L.Hromádka - Smysl Bratrské reformace
ÚCN - nbsp Praha 1953 -1.vydání - nbsp edice Kalich - Brožované.Vynikající stav.

- Evangelium podle Jana
KS - Ostrava 1991 - Brožované. Vynikající stav.

- Heinrich Bolleter - Být církví - Stát se církví na cestě do třetího tisíciletí
Praha 1997 - Centrální konference Evangelické církve Metodistické pro Stř. a Jižní Evropu - Brožované. Vynikající stav.

- Jména, pořadí a skratky knih Starého zákona
Brožované. Vynikající stav. Strojopis. Nedatováno.

- Zdeněk Soušek - Zvěst o konečné Boží vládě (Význam apokalyptiky)
ECM - Praha 1991 - 1.vydání - 2 000 výtisků - Brožované. Vynikající stav.

- Tomáš Bílek - Dějiny řádu Tovarišstva Ježíšova (působení jeho vůbec v zemích království Českého zvláště)
Fr. Bačkovský - Praha 1896 - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka na hřbetu přelepená lepící páskou.

- Kniha malých proroků - z hebrejštiny přeložil J. Hegel
Akord - Praha 1946 - 1.vydání - 3 000 výtisků - edice Akord, sv. 36 - Kartonované.Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebená a místy lehce natržená a podlepená.

- F. Žilka - Ježíš Kristus II
Kalich - Praha 1943 - Kartonované. Nečtené. Nerozřezané. Vynikající stav.

- Petr Chelčický - Zprávy o svátostech o rotách českých o nejvyšším biskupu Pánu Kristu
Kalich - Praha 1980 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Na přední straně utržený růžek.

- Josef Smolík - Současné pokusy o interpretaci evangelia
Kalich - Praha 1973 nbsp 3.doplněné vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- J.B.Jeschke - Nauka o kázání
Kalich - Praha 1971 - 2.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- B.B.Babuš, B.Pípal - Dvanáct malých proroků (revize kralického znění)
Kalich - Praha 1984 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Oscar Cullmann - Christologie Nového zákona
Kalich - Praha 1976 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Budiž věrný! (kázání a proslovy ze 7.sjezdu mládeže Jednoty českobratrské na Smíchově)
Svaz křesťanských spolků mládeže - Praha 1933 - Brožované. Vynikající stav.

- Jiří Beran - Z dějin vědeckého bádání o M. Janu Husovi v letech 1890 - 1918
Archiv ČSAV - Praha 1965 - Brožované. Vynikající stav.

- Amedeo Molnár - Do posledních končin 5 (studie a texty)Sborník prací J. Smolíkovi k 60.narozeninám
Kalich - Praha 1982 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- J.Hromádka - Zásady Českobratrské evangelické církve
ÚCE - Praha 1968 - Dotisk - Brožované. Vynikající stav.

- Rudolf Říčan - Husův sborník (soubor prací k 550. výročí M.Jana Husa)
ÚCN - Praha 1966 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Josef Štifter - Malá konkordance Biblický ukazatel
Křesťanská služba - Praha 1941 - Převazba. Velmi dobrý nbsp stav. Malá skvrna na titulní str. vazby.

- Vítěslav Gardanovský - Bůh není zcela mrtev
ČS - Praha 1967 - 1.vydání edice Otázky a názory, sv. 66 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Jan Hus - Dcerka - o poznání pravé cesty k spasení
KNK - Praha 1946 - 1.vydání - Kartonované. Vynikající stav.

- Jan Amos Komenský - Smutný hlas zaplašeného hněvem Božího pastýře
Mladý křesťan - Praha 1914 - 3.vydání - Brožované. Vynikající stav. Uvnitř knihy Ex libris Jana Jirsáka.

- Jan Putna - Můj žalář a mé vyhnanství (z pamětí Bedřicha Viléma Košuta)
Pokrok - Praha 1911 - Vázané. Vynikající stav.

- Klementův list Korinským
Husova ČSEF - Praha 1949 - Kartonované. Částečně nerozřezané. Vynikající stav.

- Josef Smolík - Současné pokusy o interpretaci evangelia
ÚCN - Praha 1966 - 1.vydání - Brožované. Dobrý stav. Částečně rozlepené. Hřbet přelepený izolepou.

- Josef Hegel - Kniha Daniel
Edice Akord nbsp Brno 1947 - sv. 40 - Dřevoryty F.J.Kraus - Kartonované. Velmi dobrý stav.Částečně nerozřezané. Na hřbětu a zadní straně obálky kousek chybí. Obálka odřená.

- Kniha Malých proroků - přeložil Josef Hegel
Edice Akord - Brno 1946 - 1.vydání - 3 000 výtisků - sv. 36 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Částečně nerozřezané. Obálka opotřebovaná.

- Pavlovy rozpravy )sbírka Pavlových rozprav o věcech pozemských i věčných)
J.Kroftová-Kočová - Praha1940 - Práh mezi světy - řada III. - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka ošoupaná, na několika místech lehce natržená.

- Biblí svatá (Kralická)
Britická i zahraničná společnost biblická - Praha 1926 - Vázaná. Velmi dobrý stav. Vazba ošoupaná, kousky chybí. Uvnitř knihy razítka Sboru BJCH v Pardubicích a označení perem.

- Vladislav Dudák - Encyklopedie světové architektury I. A-K (Od menhiru k dekonstruktivismu).
Baset - Praha 2000 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Jaroslav Tuček - Pokerové miliony (Historie a současnost největší karetní hry).
Mladá fronta - Praha 2006 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Pascal Durantel - Příručka rybáře (Příloha: Rybářský řád ČRS).
PRÍRODA - Bratislava 1996 - 1.vydání - česky - Vázané. Vynikající stav. S přílohou.

- Jana Kepartová - Císařové antického Říma
PRÁH - Praha 1995 - Ilustroval Petr Melan - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Josef Kutina a kolektiv - Encyklopedie pro zahrádkáře 1. a 2.díl (dva svazky).
SZN - Praha 1986 - 3.vydání - Ilustroval J.Malý - Vázané. Vynikající stav.

- Malá ilustrovaná školní encyklopedie
Svojtka a Co. - Praha 2004 - dotisk 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Všeobecná encyklopedie ve čtyřech svazcích - 1(a-f), 2(g-l), 3(m-r), 4(ř-ž).
Nakladatelský dům OP - Praha 1997-1998 - Vázané. Velmi dobrý stav. U 3.dílu přední pravý roh vazby lehce poničený.

- Gareth Purnell, Alan Yates, Chris Dawn - Všechno o rybaření (Lov sladkovodních ryb, Mořský rybolov, Muškaření).
OTTOVO nakladatelství - Praha 2004 - divize Cesty - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Jens Priewe - Vína Nového světa - Argentina, Chile, Jižní Afrika, Kalifornie, Austrálie, Nový Zéland (Vše o vinařských oblastech, výrobcích vína a vínech. Přes 400 barevných fotografií, nových map a ilustrací).
Knižní klub - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Vladimír Bouška, Jiří Kouřimský - Atlas drahých kamenů
SPN - Praha 1985 - 2. vydání - edice Obrazové atlasy - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná. Včetně příloh.

- Drahomíra Stránská - Lidové kroje v Československu - Díl I. - Čechy.
J. OTTO - Praha (?) - 1. vydání - 3.300 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Lehce prasklá vazba. Obálka chybí. Ošoupané rohy vazby. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- A.E.Hartink - Encyklopedie pistolí a revolverů
Rebo Productions CZ - Čestlice 2001 - 4.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- TIME LIFE - Encyklopedie školáka - Život v oceánech
Slovart - Praha 2000 - Vázané. Vynikající stav.

- Kolektiv autorů pod vedením S.D.Skazkina - Abeceda ateisty
Horizont - Praha 1979 - 1.vydání - Vázaná. Vynikající stav. Uvnitř knihy mapky. Obálka místy lehce natržená a podlepená.

- TIME LIFE - Encyklopedie školáka - Lidské tělo
Slovart - Praha 2000 - Vázané. Vynikající stav.

- John Parsons - Velká encyklopedie tenisu (Ilustrovaný průvodce světem tenisu).
Václav Svojtka Co. - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Vazba mírně odřená.

- Velká obrazová encyklopedie rybaření (Ryby, vybavení a techniky sladkovodního a mořského sportovního rybolovu).
Cesty - Praha - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Zdeněk Svatoš - Pionýrská encyklopedie 1 a 2 (Ve dvou svazcích).
Mladá fronta - Praha 1978 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Odhalte tajemství lidského mozku (Procvičte si své smysly a postřeh!).
Svojtka Co. - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce odřené.

- David Lambert - Průvodce světem dinosaurů
Slovart - Praha 2001 - Vázané. Velmi dobrý stav. Jeden roh vazby odřený.

- Tim Furniss - Atlas vesmírných objevů
Albatros - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce ťuknuté.

- Jaroslav Zaorálek - Lidová rčení
NČAV - Praha 1963 - 2.upravené vydání - 6 500 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Vazba lehce ošoupaná.

- Jan Říha - Rudolf Šubík - Encyklopedie kaktusů
BRÁZDA - Praha 1992 - 1. české vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Roz Willis - Mytologie světa
Slovart - Praha 1997 - 1.české vydání - Výpravná encyklopedie - Vázaná. Vynikající stav včetně obálky.

- Jens Priewe - Nová škola vína (Vše o světě vína. Více než 1000 barevných fotografií, ilustrací a leteckých snímků).
Knižní klub - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Otto Pospíšil - Svět ryb. Průvodce mořským i sladkovodním rybolovem.
OTTOVO NAKLADATELSTVÍ - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Zdeněk M. Zenger - Česká heraldika
Vyšehrad - Vimperk 1978 - 1.vydání - 22 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy 110 barevných a 247 černobílých ilustrací. Obálka opotřebovaná, Místy lehce natržená a podlepená.

- V.Bouška, J.Kouřimský - Atlas drahých kamenů
SPN - Praha 1985 - 2.vydání - 30 000 výtisků - Obrazové atlasy - Vázané. Dobrý stav. Lehce naprasklá vazba. Černobílé fotografie, mapky, perokresby, 38 listů barevných příloh. Obálka chybí.

- Ladislav Hagara - Atlas hub
Neografia - Martin 1993 - česky - Vázané. Vynikající stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Christian Callec - Velká encyklopedie vína
REBO PRODUCTIONS CZ - Dobřejovice 2002 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Petr Čornej - Panovníci Svaté říše římské (Od Karla Velikého přes Karla IV. po Františka II. 747-1835.
Práh - Praha 1994 - Ilustroval Luděk Bárta - Vázané. Vynikající stav.

- Alan Russell, Norris D. McWhirter - Guinnessova kniha rekordů
Olympia - Praha 1990 - Vázané. Vynikající stav.

- Velká dětská encyklopedie - Dějiny světa
Slovart - Praha 1999 - 2. upravené vydání - Vázané. Vynikající stav. Přední předsádka popsána několika písmeny a číslicí.

- Heather Couperová, Nigel Henbest - Velká dětská encyklopedie - Encyklopedie vesmíru
Slovart - Praha 2000 - Vázané. Vynikající stav. Rohy vazby lehce odřené. Na předsádce několik písmen a čísel fixou.

- Tom Stevenson - Světová encyklopedie vín (Unikátní průvodce víny celého světa).
Knižní klub - Praha 2001 - 3. vydání - edice Balios - Vázané. Vynikající stav.

- Jan Nouza - Rozhledny Čech, Moravy a Slezska.
Nakladatelství 555 - Liberec 1999 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Christiane Verdouxová, Jean Cohen, Jacqueline Kahn-Nathanová, Gilbert Tordjman - Encyklopedie pohlavního života 10-13 let
Slovart - 1992 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašlá.

- Pavel Augusta, František Honzák - Jak se žilo ve starověku
Albatros - Praha 1989 - Vázané. Stav dobrý. Vazba prasklá, hřbet lehce potrhaný - v dolní části. Uvnitř knihovní razítka.

- John Farndon - Encyklopedie do kapsy
OTTOVO nakladatelství - Praha 1999 - divize Cesty - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Na předsádce fixou několik písmen a čísel.

- Karel Sklenář - Od pěstního klínu k Přemyslově radlici
Albatros - Praha 1981 - 1.vydání - Ilustrovala E.Sklenářová - edice OKO sv.50 - Vázané. Vynikající stav.

- Evžen Škňouřil, Ivana Lomová - Hlavní města Evropy
Albatros - Praha 1989 - 1.vydání - Ilustrovala I.Lomová - edice OKO sv.71 - Vázané. Vynikající stav.

- Dějiny světa Téměř 4000 událostí, osobností a míst, které utvářely svět od pravěku do počátku 21. století).
OTTOVO NAKLADATELSTVÍ - Praha 2003 - Vázané. Vynikající stav.

- Christian Callec - Encyklopedie sýrů.
Rebo Productions CZ - Dobřejovice 2002 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Jeden roh vazby lehce odřený.

- Vladimír Bouška, Jiří Kouřimský - Atlas drahých kamenů.
SPN - Praha 1985 - 2. vydání - edice Obrazové atlasy - Vázané. Vynikající stav. Včetně příloh.

- Alois Přibyl, Karel Liška - Znaky a pečetě středočeských měst
SČNK - Praha 1975 - 1. vydání - 10.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav.

- Jan Jelínek - Velký obrazová atlas člověka
Artia - Praha 1977 - Ilustrace Z. Burian - Vázané. vynikající stav. Obálka chybí. Uvnitř vepsané jméno bývalého vlastníky knihy.

- David Pringle - Fantasy - Encyklopedie fantastických světů.
Albatros - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Bohumil Hrabal - Svatby v domě
ČS - Praha 1991 - 1. vydání v ČS - Ilustroval J. Smetana - Brožované. Velmi dobrý stav. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Ludwig van Beethoven - Koncert č.4 G dur pro klavír a orchestr, Op. 58, Sonáta č.27 E moll pro klavír, Op.90
Supraphon - 1967 - Gramofonový klub - DV 6204 - SV nbsp 8320 -33 rychlost - nbsp Vynikající stav včetně obalu

- Písničky z krabičky
Supraphon - 1964 - LP - rychlost 33 - strana A - Ve valčíkovém a pochodovém rytmu upravili J.Marek a J.Škabrada - strana B - Myslivecké a pijácké písničky ve valčíkovém a pochodovém rytmu upravili J.Marek a J.Škabrada - Stav dobrý. Mírně poškrábáno(jemné vlásky). Obálka lehce opotřebovaná.

- Ludwig van Beethoven - Op. 61 - Koncert D-dur pro housle a orchestr
Gramofonový klub Supraphon - 1963 - DV 5896 - 33 1/3 rychlost - housle Josef Suk - Česká filharmonie - řídí Franz Konwitschny - Vynikající stav. Obal nepatrně ošoupaný.

- Ludwig van Beethoven - Op.97 - Klavírní trio č. 7 B-dur
Moskva-nedatováno - LP - 33 1/3 rychlost - Vynikající stav včetně obalu.

- Ludwig van Beethoven - Symfonie č.3 Es-dur - Eroica
Supraphon-nedatováno - DV 5556 - 33 1/3 rychlost Česká filharmonie(řídí-von Lavro Matočič) - Vynikající stav včetně obalu.

- Omega XI
Pepita - 1982 - Made in Hungary - LP - rychlost 33 - Vynikající stav. Obal mírně ošoupaný.

- EAST - Hüség
Start - 1982 - Made in Hungary - LP - rychlost 33 - Velmi dobrý stav. Obál mírně opotřebovaný.

- Giacomo Puccini - Scény z oper - Bohéma, Madame Butterfly, Tosca, Gianni Schicchi, Turandot, Manon Lescaut
Gramofonový klub Supraphon-1962 - DV 5846 - 33 1/3 - Orchestr ND řídí Bohumil Liška - Vynikající stav včetně obalu. Obálka Č. Pražák.

- Sborové scény ze světových oper
Gramofonový klub Supraphon-1967 - DV 6279 - SV 8357 - 33 1/3 rychlost - Český pěvecký sbor řídí J.Veselka - FOK řídí J.Pinkas - G. Donizetti-Don Pasguale - G.Verdi-Trubadúr - Ch.Gounod-Faust a Markétka - B.Smetana-Prodaná nevěsta - R.Wagner-Tannhauser - P.Mascagni-Sedlák kavalír - R.Leoncavallo-Komedianti - G.Puccini-Turandot - Vynikající stav včetně obalu.

- Věra Martinová - Dál jen vejdi
Supraphon - 1989 - LP - rychlost 33 - Stav dobrý - Obal lehce odřený - Na 2.straně LP 3.píseň mírně poškrábána.

- Franz Schubert - Symfonie č.3 D-dur a 4.8 H-moll Nedokončená
GK Supraphon-1967 DV 6288 - SV 8381 - 33 1/3 rychlost - ČF řídí V Neumann - Vynikající stav. Obal nepatrně ošoupaný.

- Franz Schubert - Klavírní trio B-dur, po. 99, Nokturno pro klavír, housle a violončello, op. 148
GK Supraphon-1964 - DV 6124 - SV 8245 - 33 rychlost - Sukovo Trio - Vynikající stav včetně obalu.

- Prahou staletí 3 - 2LP
Supraphon - 1983 - Mono 1018 3841-42 G - LP - rychlost 33 - Stav dobrý včetně obalu. Místy lehká škrábnutí(vlásky). LP zaprášené.

- EAST - Rések a falon
Start - 1983 - Made in Hungary - LP - rychlost 33 - Vynikající stav. Obal lehce ošoupaný, na jednom místě natržený(cca 7cm) a slepený.

- Talking Heads - Little Creatures
Supraphon - 1986 - Stereo 1113 3986 ZN - LP - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Koós János - Az én utam
Pepita - Made in Hungary - stereo - LP - rychlost 33 - Velmi dobrý stav včetně obalu.

- F. Mendelssohn-Bartholdy -op.64 M. Bruch - op.26 -Romantické houslové koncerty
GK Supraphon 1964 - DV 6062 - SV 8165 - 33 rychlost - J. Suk-housle - ČF(řídí K.Ančerl) - Vynikající stav včetně obalu.

- Olympic - Laboratoř
Supraphon - 1984 - Stereo 1113 3443 ZA - LP - Rychlost 33 - Velmi dobrý stav včetně obalu.

- Petr Iljič Čajkovskij - Koncert B moll pro klavír a orchestr (Valentina Kameníková - klavír. Státní filharmonie Brno. Řídí Jiří Pinkas.)
Supraphon - 1974 - Stereo 1 10 1043 G - LP - rychlost 33 - Stav špatný. Poškrábáno.

- Minnesengři - Nezacházej slunce
Panton - 1977 - Stereo 11 0696 - LP - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Aerobic - Kondiční gymnastika
Panton - 1984 - LP - rychlost 33 - Stav uspokojivý - Obal mírně odřený - gramodeska poškrábaná

- Jaroslav Hutka - Vyjdi slunko
Šafrán - 1990 - LP - rychlost 33 - obálka Zd.Mézl - Vynikající stav včetně obálky.

- Operní recital Věry Soukupové
GK Supraphon-1966 - DV 6085 - SV 8192 - 33 rychlost - Orchestr ND řídí B.Gregor - Dido a Aeneas, Xerxes, Favoritka, Kníže Igor, Tajemství, Piková dáma, Samson a Dalila, Trubadúr, Maškarní ples, Zlato Rýna - Vynikající stav včetně obalu.

- Na pijácké rychtě 1 - 28 pijáckých písniček (Vybral a upravil Zoltán Liška. Se sborem nastudoval Jiří Zmožek.)
Carmen - 1991 - Stereo CA 0025-1 411 - LP - rychlost 33 - Velmi dobrý stav včetně obalu.

- Potlach v Údolí děsu
Supraphon - 1988 - Stereo 11 0195-1 311 H - LP - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Petra Janů - Ročník 50
Supraphon - 1984 - Stereo 1113 3477 H - LP - rychlost 33 - Velmi dobrý stav včetně obalu. Na 2.straně jedno lehké škrábnutí(vlásek).

- Jiří Korn - LP 02
Supraphon - 1978 - LP - rychlost 33 - Poškrábaná po obou stranách. Obal mírně ošoupaný.

- Jiří Korn - Gentleman
Supraphon - 1981 - LP - rychlost 33 - Velmi dobrý stav včetně obalu

- Collegium Musicum Pragense - Pražské harmonie
Supraphon - 1979 - 2 LP - rychlost 33 - Luxusní stav včetně obalu.

- Josef Mysliveček - Sinfonias - Prague Chamber Orchestra
Supraphon - 1981 - LP - rychlost 33 - Stav dobrý. Na 2 straně jedno malé škrábnutí. Obal velmi dobrý.

- Les Humphries Singers
Amiga - 1974 - LP - rychlost 33 - Velmi dobrý stav. Obal ošoupaný.

- Michaela Němcová - Půlnoc
Globus International - 1990 - LP - rychlost 33 - Milan Hlavsa, Josef Janíček, Jiří Kabeš, Jiří Křivka, Petr Kumandžas, Tomáš Schilla - velmi dobrý stav - Obal lehce ošoupaný.

- Jan Soumar - Poutník
Panton - 1976 - Stereo 11 0587 H - LP - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Jackson Browne - Running on Empty
Elektra/Asylum Records - 1977 - LP - rychlost 33 - Made in Germany - Velmi dobrý stav. Obal lehce ošoupaný. Uvnitř album s fotkama - původní jako součást LP.

- Edmund Pascha - Vianočná omša, koledy(Pražskí madrigalisti. Diriguje Miroslav Venhoda).
Opus - 1973 - Stereo 9112 0208 - LP - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Culture Club - Colour by Numbers
Virgin Records - 1983 - LP - rychlost 33 - Vynikající stav. Obal mírně ošoupaný. Uvnitř je i trojlist s texty písní a fotkami - původní jako součást LP.

- Psycho attack oven Europe!
Tonpress - 1986 - LP - rychlost 33 - Made in Poland - Velmi dobrý stav - obal mírně poškozený

- Jaroslav Hutka - Stůj, břízo zelená
Supraphon - 1987 - LP - rychlost 33 - Vynikající stav. Obal lehce ošoupaný.

- Praha se baví - Pražské písničky 1925-1935 - Josef Zíma, Vlasta Kahovcová, Svatava Černá, Sláva Kunst se svým orchestrem.
Supraphon - 1984 - Stereo 1113 3450 H - LP - rychlost 33 - Velmi dobrý stav včetně obalu. Na 1.straně 4.píseň s mírným škrábnutím.

- Rod Stewart - Blondes have more fun
WB - 1978 - LP - rychlost 33 - Made in Germany - Velmi dobrý stav. Místy lehce poškrábáno(tzv. vlásky). Obal lehce ošoupaný.

- The Police - Synchronicity
A M records - 1983 - LP - rychlost 33 - Made in Holland - Velmi dobrý stav. Obal lehce ošoupaný.

- Budvarka - Budějcká brána
Supraphon - 1977 - Stereo 1113 2255 H - LP - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Čaj o páté v kavárně Vltava - Písničky Jaroslava Maliny ze swingové éry hrají Big band Ferdinanda Havlíka, Originální pražský synkopický orchestr, orchestr Jaroslava Maliny
Panton - 1981 - Stereo 8113 0204 H - LP - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Moravské vánoce
Panton - 1981 - Stereo 8117 0187 G - LP - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Se strýcem Franckem v družstevním sklepě(Vyprávění a pěsničky z horňáckých vinohradů vybral a sestavil doc. dr. Oldřich Sirovátka, CSc.)
Supraphon - 1980 - Stereo 1118 2609 H - LP - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Sólo má Budvarka
Panton - 1978 - Stereo 11 0697 G - LP - rychlost 33 - Velmi dobrý stav včetně obalu. Na 2.straně lehké škrábnutí přes písně 1-3(vlásek).

- Slavné české maličkosti
Supraphon - 1973 - Stereo 1 10 1429 G - LP - rychlost 33 - Vydáno ve spolupráci s Mladým světem - uvnitř se nachází přiložený text(4 listy) - Stav špatný - deska silně poškrábána.

- Zpívá celá vesnice - melodie z operety Karla Valdaufa a Bohuslava Nádvorníka
Supraphon - 1982 - Stereo 1113 3058 H - LP - rychlost 33 - Stav dobrý. Na 2.straně několik škrábnutí.

- Chicago VII
CBS - 1974 - 2LP - rychlost 33 - 1.LP velmi dobrý stav, místy lehká škrábnutí(vlásky). 2.LP stav dobrý, poškrábáno více než 1.LP (také vlásky - až trochu silnější, ale ne rýhy). Obal mírně ošoupaný.

- Musica Bohemica - Lidové zpěvy vánoční
Supraphon - 1978 - Stereo 10 2344 1711 G - LP - rychlost 33 - Stav dobrý. Deska zaprášená a lehce poškrábaná.

- Boogie woogie - Originální nahrávky třicátých a čtyřicátých let
CBS(Supraphon) - 1979 - Mono 1015 2644 ZD - LP - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Märchen der Brüder Grimm(Aschenputtel, Rotkäppchen, Schneewittchen, Der Hase und der Igel).
Litera - Stereo 8 65 261 - LP - rychlost 33 - Velmi dobrý stav včetně obalu. Deska zaprášená.

- Hörspielgeräusche 1
Litera - Mono 8 60 146 - LP - rychlost 33 - Stav dobrý. Na několika místech poškrábáno. Obal lehce odřený.

- Hörspielgeräusche 2
Litera - Stereo 8 65 266 - LP - rychlost 33 - Deska silně poškrábaná.

- Heut ist der Tag des Herrn - Festliches Chorsingen Neuapostolische Kirche Leipzig
Eterna - 1979 - Stereo 8 27 484 - LP - rychlost 33 - Stav dobrý včetně obalu. Lehce poškrábáno(vlásky).

- Herr Fuchs und Frau Elster - Erlebnisse im Märchenwald
Litera - Stereo 8 65 102 - LP - rychlost 33 - Stav špatný. Obal rozlepený. Deska poškrábaná.

- Hans Christian Andersen - Die kleine Seejungfrau
Litera - Stereo 8 65 414 - LP - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Märchen der Brüder Grimm - Der gestiefelte Kater
Litera - stereo 8 65 208 - LP - rychlost 33 - Vynikající stav včetně obalu.

- Märchen der Brüder Grimm - Der Froschkönig, Rumpelstilzchen, Der Wolf und die sieben Geisslein, Dornröschen.
Litera - Stereo 8 65 242 - LP - rychlost 33 - Velmi dobrý stav. Na jedné straně lehké škrábnutí. Obal mírně odřený.

- Mit grösstem Vergnügen
Amiga - Stereo 8 45 124 - LP - rychlost 33 - Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Strauss dirigiert Strauss - Symphonia domestica - Wiener Philharmoniker
Eterna - Stereo 8 26 208 - LP - rychlost 33 - Velmi dobrý stav včetně obalu.

- The Best of The Four Tops
MOTOWN - 1977 - U.S.A. - LP - rychlost 33 - Vynikající stav. Obal mírně ošoupaný.

- Foreigner
Atlantic - 1977 - LP - rychlost 33 - Made in Germany - Velmi dobrý stav. Dvě malá čkrábnutí (vlásky). Obal mírně ošoupaný. Uvnitř list s foto a texty písní - původní jako součást LP.

- Golden Earring - Switch
Polydor - 1975 - LP - rychlost 33 - Made in Germany - Stereo 2417 301 - Vynikající stav. Obal mírně ošoupaný. Uvnitř dvojlist s fotkama a texty písní - jako součást LP.

- The small faces
Bellaphon - LP - rychlost 33 - Made in Germany - CR 3024 Stereo - Vynikající stav. Obal lehce ošoupaný.

- Paul Anka - Feelings
United Artists Records - 1975 - LP - rychlost 33 - Stereo UA-LA367-G nbsp - Made in U.S.A. - Vynikající stav. Obal mírně ošoupaný a na jednom místě - vpravo dole - malá dírka. Přebaleno igelitem.

- Paul Anka - The Painter
United Artists Records - 1976 - LP - rychlost 33 - Made in U.S.A. - Cover paintigs by Andy Warhol - Velmi dobrý stav. Na několika místech lehká škrábnutí (vlásky). Obal mírně ošoupaný - na jednom místě malá dírka - vpravo nahoře. Přebaleno igelitem.

- Chris De Burgh - Man on the line
A M Records - 1984 - LP - rychlost 33 - Made in Holland - Vynikající stav. Obal mírně opotřebovaný. Uvnitř texty písní v angličtině(papírový obal na LP) a nemčině(list).

- Wishful Thinking - Hiroshima
WEA Musik - 1976 - LP - rychlost 33 - Made in Germany - Vynikající stav. Obal lehce ošoupaný.

- Dog Soldier
United Artists Music - 1975 - LP - rychlost 33 - Printed in England - UAS 29769 - Vynikající stav. Obal mírně ošoupaný.

- Leo Sayer - Just a boy
Chrysalis - 1974 - LP - rychlost 33 - Made in Germany - Vynikající stav. Obal mírně ošoupaný a jeden roh je lehce ustřižený. Součástí LP je i 16-tistránkový buklet.

- Black Gold - The Greatest Hits Of Black Music
Arcade Records - LP - rychlost 33 - West Germany - Vynikající stav. Obal mírně opotřebovaný.

- Bad Company
Island Records - 1974 - LP - rychlost 33 - ILPS 9279 - England - Vynikající stav. Obal mírně ošoupaný.

- Bad Company - Burnin Sky
Island Records - 1977 - LP - rychlost 33 - Stereo 28521 XOT - Western Germany - Vynikající stav. Obal lehce ošoupaný.

- Pop Giants, Volo.3 - The Who
Polydor - 1969-1970 - LP - rychlost 33 - Brunswick silber-serie - Stereo 2911 514 - Made in Germany - Vynikající stav. Obal lehce ošoupaný.

- Chicago VIII
CBS - 1975 - LP - rychlost 33 - Made in Holland - Stereo CBS 80348 - Velmi dobrý stav. Obal opotřebovaný.

- Jim Čert - Světlu vstříc
Globus - 1990 - LP - rychlost 33 - Luxusní stav včetně obalu. Uvnitř list s texty písní - součást LP.

- Cesty k pramenům Biblická archeologie a literární kritika
Vyšehrad - Praha1971 - 1.vydání - Vázané. nbsp Vynikající stav.

- Jiří Kejř - Husité
Panorama - Praha 1984 - 1.vydání - edice Stopy, fakta, svědectví - Fotografie J. Ployhar - Obálka M. Hegar - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy barevné a černobílé fotografie. Jedna kapitola částečně podtrhaná červeně.

- Směřování (patristika, Valenští, Česká reformace. svetová reformace, k dějinám biblického výkladu medailony, překlady, miscelanea)Sborník k šedesátinám Amedea Molnára
Kalich - Praha 1983 - 1.vydání - Vázané v plátně. Vynikající stav. Obálka místy natržená a podlepená.

- Reinhold Schneider - Las Casas a Karel V.
Vyšehrad - Praha 1987 - 1.vydání - 13.000 výtisků - Ilustroval Jaroslav Šerých - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Mika Waltari - Temný anděl
Hejkal - Havlíčkův Brod 2000 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Robert Merle - Mé dobré město Paříž
Mladá fronta - Praha 2007 - 1.vydání v Mladé frontě - edice Historický román - sv.17 - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí. Nečteno.

- Howard Fast - Spartakus
Nakladatelství Josefa Šimona - Praha 1996 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Josef Kopta - Kratochvilné děje z naší vlasti.
Melantrich - Praha 1952 - 1. vydání - 8.400 výtisků - Ilustroval C. Bouda - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Boleslaw Prus - Farao
SNKLU - Praha 1962 - 4.vydání - Obálka A.Born - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná.

- Mika Waltari - Pád Cařihradu
Český klub nakladatelství Josefa Šimona - Praha 2000 - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Lukasz Górnicki - Polský dvořan
Odeon - Praha 1977 - 1.vydání - 4.500 výtisků - edice Živá díla minulosti - svazek 84 - Obálka Zd.Sklenář - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná.

- Karel Jaromír Erben - Nestorův letopis ruský
Melantrich - Praha 1940 - edice Dílo K. J. Erbena sv. 5 - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Stephen Turnbull - Nindža (Kult japonského tajného boje bez příkras).
Naše vojsko - Praha 1994 - 1. vydání - edice Mozaika sv. 10 - Vázané. Vynikající stav.

- Thea Beckman - Křižák v džínách
DEUS - Praha 2007 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Miroslav Verner - Pyramidy tajemství minulosti
Academia - Praha 1997 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Jiří Spěváček - Václav IV 1361 - 1419 /K předpokladům husitské revoluce/
Svoboda - Praha 1986 - 1.vydání - Vázané v plátně. Zlaceno. Uvnitř knihy barevné a černobílé fotografie. Vynikající stav. Vložena mapa. Obálka v rozích ošoupaná.

- Jiří Svoboda - Mistři kamenného dláta
Panorama - Praha 1986 - 1. vydání - 16.000 výtisků - edice Stopy, fakta, svědectví, řada Velké civilizace - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná a ošoupaná.

- Anna Bauerová - Věčné návraty (Kronika země Bójů 3).
Šulc a spol. - Praha 2000 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Lehce ťuknuté horní rohy vazby.

- Hans Bardtke - Příběhy ze starověké Palestiny
Vyšehrad - Praha 1988 - 1.vydání - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Plátěná vazba pokreslená. Uvnitř knihovní razítko.

- Alena Vrbová - Pod kardinálskou pečetí
ČS - Praha 1983 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Královny a kněžny české
X-Egem, Nova, s.r.o. a Knižní klub - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Petr Chelčický - Ze sítě víry (O rotách, o každé zvláště)
ČS - Praha 1990 - 1.vydání v tomto souboru - 6.500 výtisků - edice Slunovrat veelká řada sv.102 - Ilustrovala A.Nievaldová - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce zašpiněná.

- Max Adler - Milenci Marie Terezie (Román královských lásek).
Agentura TIP Š a Akropolis - 1991 - 2.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Tomáš Koutek - Městské brány v Čechách (Historická zastavení).
Brána - Praha 2003 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Jaroslav Čechura, Milan Hlavačka, Eduard Maur - Ženy a milenky českých králů
Akropolis - Praha 1996 - 3.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Stanislava Jarolímková - Co v učebnicích nebývá 2 aneb Čeští panovníci jak je (možná) neznáte.
MOTTO - Praha 2006 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Nina Bonhardová - Selský mor
Rodiče - Praha 2002 - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Ludmila Vaňková - Černá sága
Práce - Praha 1982 - 1.vydání - Ilustroval M.Váša - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Einar Olgeirsson - Z minulosti islandského lidu
SNPL - Praha 1965 - 3 230 výtisků - Vázané v plátně s barevným slepotiskem. Uvnitř knihy kresby a fotofrafie. Obálka na několika místech natržená.

- Jana Svobodová - Život císařův 3(Pergamen a meč).
OLDAG - Ostrava 2000 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- Cavanna - Klotildin bůh
TALPRESS - Praha 2003 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Cavanna - Plavovlasý Hun
TALPRESS - Praha 2002 - 1.vydání - Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Anna Šwiderková - Sedm Kleopater.
Panorama - Praha 1987 - 1. vydání - edice Stopy, fakta, svědectví - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Uwe Schultz - Velké procesy - Právo a spravedlnost v dějinách
BRÁNA - Praha 1997 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Josef Polišenský - Stručné dějiny Kuby
Nakladatelství politické literatury - Praha 1964 - 1.vydání - Obálka a mapky O. Pošmurný - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy četná fotografická dokumentace. Obálka opotřebovaná a místy podlepená.

- Sylvanus G. Morley - Mayové
Orbis - Praha 1977 - 1. vydání - edice Stopy, fakta, svědectví - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Blanka Doktorová - Za štěstím s královskými dluhy
Nakladatelství Andrej Šťastný - Zvole u Prahy 2004 - Vázané. luxusní stav. Nečteno.

- Anna Šwiderková - Helada králů
Orbis - Praha 1972 - 1. vydání - edice Stopy, fakta, svědectví - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná.

- Aleksander Krawczuk - Kleopatra
Orbis - Praha 1973 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Jaroslav Čechura, Milan Hlavačka, Jiří Mikulec - Muži a milenci českých královen
Akropolis - Praha 1996 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Rudolf Ströbinger - Vražda cara Mikuláše (Vyhlazení rodu Romanovců).
BASTEI MOBA - Brno 1997 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- John M.Roberts - Východní Asie a antické Řecko - Ilustrované dějiny světa II.
Balios a Knižní klub - Praha 1999 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Robert Graves - Já Claudius. Claudius Bůh a jeho žena Messalina.
Odeon - Praha 1985 - 4.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- John Hemming - Dobytí říše Inků
Odeon - Praha 1977 - 1. vydání - KČ sv. 408 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Vojtěch Steklač - Tajemství skarabea
Albatros - Praha 1983 - 1. vydání - edice Životopisy sv. 12 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Miloš Bič - Stopami dávných věků - mezi Nilem a Tigridem
Vyšehrad - Praha 1979 - 1.vydání - 22 000 výtisků - Kresby a fotografie z archivu autora - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka ošoupaná, místy lehce natržená a podlepená.

- Vojtěch Steklač - Tajemství Old Nicka
Albatros - Praha 1983 - 1. vydání - 10.000 výtisků - edice Životopisy sv. 17 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Alexej Pludek - Český král Karel
Panorama - Praha 1979 - 2. upravené vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce poničená.

- Blahoslav Hruška - Pod babylónskou věží.
Práce - Praha 1987 - 1.vydání - edice Kamarád - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- Jiří pánek - Louka ohňů
Litera - Praha 2000 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka na jednom místě protržená.

- Lukasz Górnicki - Polský dvořan
Odeon - Praha 1977 - 1.vydání - 4 500 výtisků - Živá díla minulosti sv.84 - Dobové ilustrace vybral a ofotografoval Wladyslaw Duleba - Vázané v plátně. Na předsádce stopy po izolepě. Uvnitř knihy razítka. Na hřbetu papírového obalu štítek a na záložce izolepa. Velmi dobrý stav.

- Jiří Bílek - Hádanky naší minulosti 3 (Krutá smrt zbožné babičky).
Knižní klub - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. vynikající stav.

- Marion Zimmer Bradley - Lesy Albionu
DEUS - Praha 1998 - 1. vydání - Obálka M. Zhouf - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Legendy a kroniky koruny uherské
Vyšehrad - Praha 1988 - 1. vydání - 6.000 výtisků - Vázané. vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Kamil Krofta - O bratrském dějepisectví
Jan Laichter - Praha 1946 - 1. vydání - 3.300 výtisků - Obálka J. Benda - edice Laichterův Výbor nejlepších spisů poučných sv. 70 - Brožované. Velmi dobrý stav. Na jedné stránce skvrna od polití vodou.

- Rektor pražské university Mistr Jan Hus v historii a ve veřejném mínění své doby.
Melantrich - Praha 1915 - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Baltasar Gracián - Kritikon
Odeon - Praha 1984 - 1.vydání - 5 000 výtisků - Živá díla minulosti sv. 99 - Obálka Z. Sklenář - Vázané v plátně. Velmi dobrý stav. Na předsádce skvrna od izolepy. Uvnitř knihy razítka. Obálka s malým štítkem na hřbetě.

- Goethe a Čechy 1785 - 1832 (Katalog k výstavě).
Památník národního písemnictví - Praha 1964 - 1.000 výtisků - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Antonín Polách - Herodes - Židovský král
Ikar - Praha 1998 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Juan Manuel - Hrabě Lucanor
SNKLU - Praha 1961 - 1.vydání - 3 200 výtisků - Živá díla minulosti sv. 27 - Obáka Z. Sklenář. Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy razítka. Chybí obálka.

- Gajus Suetonius Tranquillus - Životopisy dvanácti císařů
Odeon - Praha 1966 - 4.vydání v Odeonu 2. - Živá díla minulosti - Vázané v plátně. Dobrý stav. Obrazová dokumentace. Na předsádce místy izolepa. Uvnitř knihy razítka a skvrnky. Na vazbě vodní skvrna. V rozích odřená. Chybí obálka.

- Hradecký rukopis (Sborník českých veršovaných skladeb z druhé poloviny 14.století - Versus Bohemici secunda parte s. XIV compositi)
Bohuslav Havránek - Praha 1969 - Faksimile rukopisu (vázané v kůži) a doprovodný text (brožované). Vše v ochranném plátěném pouzdře. Vynikající stav.

- Sabatino Moscati - Foiničané
Orbis - Praha 1975 - edice Stopy, fakta, svědectví - nbsp Mapy, kresby a černobílé fotografie převzaty z původního vydání, barevné fotografie B. Forman - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka místy odřená, místy lehce natržená a podlepená.

- C. A. Burland - Amerika před Kolumbem
MF - Praha 1975 - 1.vydání - edice Velké epochy kultury sv.1 - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy četné kresby, fotografie černobílé i barevné, chronologická tabulka. Číslo nesouvisející s knihou. Obálka místy potrhaná a podlepená, malé části chybí.

- A.P.Smirnov - Skytové
Panorama - Praha 1980 - 1.vydání - edice Stopy, fakta, svědectví - řada Velké civilizace - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy četné černobílé i barevné fotografie. Obálka místy lehce natržená a podlepená.

- J.A.Mauduit - Keltové
Panorama - Praha1979 - 1.vydání - Stopy, fakta, svědectví - Velké civilizace- -Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy černobílé a barevné fotografie. Obálka opotřebovaná, místy lehce natržená a podlepená.

- Ludwika Pressová - Stará Kréta
Panorama - Praha 1978 - 1.vydání - Stopy, fakta, svědectví - řada Velké civilizace - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy černobílé fotografie. Obálka místy natržená a podlepená.

- Werner Ekschmitt - Paměť národů
Orbis - Praha 1974 - 1.vydání - 17 000 výtisků - edice Stopy, fakta, svědectví - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy četné kresby a černobílé fotografie.

- Jaroslav Šonka - Kronika čtená rýčem
Blok - Brno 1982 - 1.vydání - 8 000 výtisků - Ilustroval V.Houf - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy mapky, černobílé i barevné fotografie. Volně vložená mapa. Obálka na několika místech lehce natržená a podlepená.

- Paul Doherty - Domina (Vraždy a intriky ve starém Římě).
Metafora - Praha 2004 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- George C. Vaillant - Aztékové
Orbis - Praha 1974 - 1.vydání - edice Stopy, fakta, svědectví - Vázaná. Dobrý stav. Uvnitř knihy četné kresby, černobílé a barevné fotografie. Obálka opotřebovaná, místy natržená a podlepená, na hřbrtu malý kousek obálky chybí.

- Te Rangi Hiroa-Peter H. Buck - Vikingové jižních moří
Orbis - Praha 1963 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy fotografická dokumentace a mapa. Vazba ušmudlaná. Obálka chybí.

- doc.dr. J.Porák CSc, PhDr J.Kašpar CSc - Ze starých letopisů českých
Svoboda - Praha 1980 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy četná černobílá a barevná fotografická dokumentace. Obálka opotřebovaná a místy podlepená.

- Prof.Dr.J.Vašica - Literární památky epochy velkomoravské (863 - 885)
Lidová demokrace - Praha 1966 - 5 100 výtisků - Vázané. Dobrý stav. Cca 20 stran natrženo. Fotografická černobílá dokumentace. Vložený list s písmem. Obálka místy nepatrně natžená a podlepená.

- Josef Augusta - Z pradějin tvorstva
Orbis - Praha 1954 - 1.vydání - 7 400 výtisků - Ilustrace Z. Burian - Vázané. Dobrý stav. Lehce prasklá vazba. 18 obrazových příloh. Vazba ušmudlaná. Obálka chybí.

- Josef Klíma - Společnost a kultura starověké Mezopotámie
NČAV - Praha 1963 - 2.doplněné a opravené vydání - 7 000 výtisků - edice Nové obzory vědy sv.10 - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy kresby, černobílé fotografie, mapy.

- Zdeněk Kluzák - Houbařův rok
Nakladatelství Jihočeských tiskáren - České Budějovice 1991 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Hana Kadlecová - Babo, raď! aneb Kterak si pomoci v domácnosti.
PLEJÁDA - Praha 2001 - Ilustrovala P.Vykoukalová - Vázané. Vynikající stav.

- Karel Plicka, František Volf, Karel Svolinský - Český rok v pohádkách, písních, hrách a tancích, říkadlech a hádankách - Podzim
Odeon - Praha 1980 - 2. vydání - KČ sv. 448 - Ilustroval K. Svolinský - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná. Na hřbetu obálky malá samolepka s číslem. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Karel Plicka, František Volf, Karel Svolinský - Český rok v pohádkách, písních, hrách a tancích, říkadlech a hádankách - Zima.
SNKLHU - Praha 1960 - 1. vydání - Ilustroval K. Svolinský - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba zašpiněná. Obálka chybí. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Karl Edward Wagner uvádí Nejlepší horory roku - Povídky II
AND CLASSIC - Praha 1995 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Miloslav Švandrlík - Hajlující upír
Epocha - Praha 2006 - 1.vydání - Ilustrovala J.Růžičková - Vázané. Luxusní stav.

- Miloslav Švandrlík - Draculův švagr
Novinář - Praha 1970 - Ilustroval Neprakta - Vázané. Vynikající stav. Obálka opotřebovaná.

- Jarmila Turnovská - Kamarádi


- Drakula a jiné horory
Fénix - Praha 1993 - Ilustroval J.Černý - Vázané. Vynikající stav.

- Erma Bombecková - O lidech a jiné zvířeně
Baronet - Praha 1997 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- The bestiální of Sorry
Knihcentrum - Praha 1999 - Kreslený humor - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Jaroslav Malý - Hornické anekdoty (Třesky plesky z hornického humoru).
SKN - Liberec 1961 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Ilustroval Bohdan Kopecký - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Ondřej Neff - Neviditelný pes - Psi mezi lidmi
Milenium - Chomutov 1999 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Kingsley Amis - Chci to hned
Odeon - Praha 1991 - 1.vydání - edice Čtení na dovolenou - Obálka J.Slíva - Kartonované. Velmi dobrý stav.

- Václav Richter - Brepty aneb Perličky z říše hudby
MUSIC CHEB - Cheb 1995 - 1.vydání - Ilustroval P.Langhans - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Gerald Durrell - Ptáci, zvířata a moji příbuzní
BB art - Praha 2001 - 5.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Miloslav Švandrlík - Nejkrásnější dívka ve střední Evropě
Camis - Praha 1999 -Velmi dobrý stav. Částečně prasklá vazba na začátku.Nečteno.

- Jaroslav Malý - Hornické anekdoty (Třesky plesky z hornického humoru).
SKN - Liberec 1961 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Ilustroval Bohdan Kopecký - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně potrhaná a ošoupaná.

- Božena Svobodová - Může za to babička
FAUN - Praha 2003 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Stephen Leacock - Kanadské žertíky
Práce - Praha 1979 - 1.vydání - Ilustroval Vl.Jiránek - edice Kamarád - Brožované. Stav velmi dobrý.

- James Thurber - Karneval
Odeon - Praha 1970 - 1.vydání - 20.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná.

- Richard Gordon - Doktor na moři
Mladá fronta - Praha 1971 - 1.vydání - Obálka A.Born - Edice Kapka - svazek 122 - Brožované. Vynikající stav.

- Miroslav Holub - K principu rolničky
Melantrich - Praha 1987 - 1.vydání - 21.000 výtisků - Ilustroval Vl.Renčín - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná.

- Ondřej Neff - Neviditelný pes(O lidech a psech).
MILENIUM PUBLISHING s.r.o. - Chomutov 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- M.J.Saltykov-Ščedrin - Bajky
SNDK - Praha 1951 - 1.vydání - 10.750 výtisků - Ilustroval Mirko Hanák - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- James Thurber - Filozof a ústřice
Odeon - Praha 1979 - 1.vydání - Ilustroval autor - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- James Thurber - Karneval
Odeon - Praha 1970 - 1.vydání - Ilustroval autor - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně potrhaná a podlepená a lehce ošoupaná.

- Ondřej Neff - Neviditelný pes(Český politický cirkus).
MILENIUM PUBLISHING s.r.o. - Chomutov 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- To nejlepší za Smoljaka , Svěráka a Járy Cimrmana II
Knihcentrum - Praha 1998 - Vázané. Vynikající stav.

- To nejlepší za Smoljaka, Svěráka a Járy Cimrmana
EXACT PUBLISHING - Praha 1995 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Miloslav Švandrlík - Nejkrásnější dívka ve střední Evropě
CAMIS - Praha 1999 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- James Herriot - Zvěrolékař a jeho přátelé
Svoboda-Libertas - Praha 1993 - Dotisk 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Jiří Winter-Neprakta, Miloslav Švandrlík - S Nepraktou za zvířenou
Epocha - Praha 2007 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Václav Dušek - Aforismy, bonmoty, citáty - O ženách, o mužích a o lásce
MOTTO - Praha 1999 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Miloslav Švandrlík - Krvavý Bill a Viola
Camis - Praha 2000 - Vázané. Luxusní stav.