Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 17 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 03:14
Návrat na portál Knihynainternetu.cz
- Ročenka československých knihtiskařů 1923
+ část insertní, s mnoha vyobrazeními
Vydavatel : Spolek faktorů knihtiskáren v republice Československá, Praha
Rok vydání: 1923
Jazyk: Čeština
Počet stran: 264
- Sardinie
Nakladatel : Kudrna
Formát :
176 stran,
21x10cm,
česky,
kroužková vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : Cykloturistický, pěšácký, motoristický, plážový i potápěčský průvodce.
- Sardinie
Nakladatel : Kudrna
Formát :
176 stran,
21x10cm,
česky,
kroužková vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : Cykloturistický, pěšácký, motoristický, plážový i potápěčský průvodce.
- Poštovní knížka, 1873
Všem příznivcům v nejhlubší úctě věnováno. Z obsahu: Novoroční, Anekdoty, Přísloví, Ex libris klevetarum pana Rozvody, Jednoduché poštovné
Vydavatel : Josef Bertl, Praha
Rok vydání: 1873
Jazyk: Čeština
Počet stran: 24
- Dopisy z vězení
Vydavatel : Družstevní nakladatelství Kniha , Praha
Rok vydání: 1923
Jazyk: Čeština
Počet stran: 48
- Sborník filologický - svazek X.
Vydavatel : Československá akademie věd a umění
Rok vydání: 1935
Jazyk: Čeština
Počet stran: 210
- 300 let královéhradeckého gymnasia, 600 let latinských škol v hardci Králové
Památník Rašínova státního čsl. gymnasia v Hradci Králové
Vydavatel : Jaroslav Oma v Hradci Králové
Rok vydání: 1936
Jazyk: Čeština
Počet stran: 247
- Almanach České akademie císaře Františka Josefa pro vědy, slovesnost a umění
Vydavatel : Česká akademie, Praha
Rok vydání: 1894
Jazyk: Čeština
Počet stran: 132
- Ottův slovník naučný nové doby
Vydavatel : Vydav. Raccoon - Arms
Rok vydání: 1997
Jazyk: Čeština
Počet stran: 701
- Poštovní knížka, 1872
Všem příznivcům v nejhlubší úctě věnováno. František kolísko v Turnově, c. k. listonoš. Z obsahu: Novoroční, Prskavky - anekdoty, žertovné básně, Nápisy a epigrammy
Vydavatel : Josef Bertl, Praha
Rok vydání: 1870
Jazyk: Čeština
Počet stran: 24
- Princové a princezny
Nakladatel : Mladá fronta
ISBN : 978-80-204-2031-2
EAN : 9788020420312
Originál :Mon premier Larousse - Princes et Princesses
Překlad : Hartigová, Barbora
Formát :
184 stran,
24x20cm,
česky,
vázaná vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : O jedenácti labutích, O protančených střevíčkách, O zlaté huse, Žabí princ?
Bohatě ilustrovaná knížka představuje převážně méně známé pohádky pro děti na motivy vyprávění Hanse Christiana Andersena a Jakoba a Wilhelma
Grimmových.
- Princové a princezny
Nakladatel : Mladá fronta
ISBN : 978-80-204-2031-2
EAN : 9788020420312
Originál :Mon premier Larousse - Princes et Princesses
Překlad : Hartigová, Barbora
Formát :
184 stran,
24x20cm,
česky,
vázaná vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : O jedenácti labutích, O protančených střevíčkách, O zlaté huse, Žabí princ?
Bohatě ilustrovaná knížka představuje převážně méně známé pohádky pro děti na motivy vyprávění Hanse Christiana Andersena a Jakoba a Wilhelma
Grimmových.
- Jiří Mocek 1965 - 2009
Nakladatel : ART D
ISBN : 978-80-9038-76-7-6
EAN : 9788090387676
Formát :
216 stran,
21x23cm,
česky,
vázaná vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : Monografie Jiřího Mocka.
- Jiří Mocek 1965 - 2009
Nakladatel : ART D
ISBN : 978-80-9038-76-7-6
EAN : 9788090387676
Formát :
216 stran,
21x23cm,
česky,
vázaná vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : Monografie Jiřího Mocka.
- Dějiny a současnost 2009/mimořádné číslo
mimořádné číslo k dvacátému výročí 17. listopadu 1989 Rok :2009
- Dějiny a současnost 2010/01
Rok :2010
- Revue Prostor 51.
téma Osud, autoři Liz Greenová,atd Rok :2001
- Revue Prostor 52
téma: internetová civilizace po úderu Rok :2001
- Světová literatura 1960/1
Rok :1960
- Světová literatura 1961/5
Rok :1961
- Světová literatura 1962/4
Rok :1962
- Světová literatura 1963 různá čísla
Rok :1963
- Světová literatura 1964 různá čísla
Rok :1964
- Světová literatura 1965 různá čísla
Rok :1965
- Světová literatura 1966/6
Rok :1966
- Světová literatura 1967 různá čísla
Rok :1967
- Světová literatura 1969/1
Rok :1969
- Světová literatura 1970/1
Rok :1970
- Světová literatura 85/5
Rok :1985
- Světová literatura 86/4
Rok :1986
- Umělec 3/2004
Rok :2004
- IV. sjezd Svazu československých spisov
IV. sjezd Svazu československých spisovatelů-protokol, Praha 27.-29. června 1967 Rok :1968
- 75 let Měšťanské besedy v Plzni
1862 - 1937. Vydala Měšťanská beseda v Plzni, 1938. Původní brož, 106 stran + několik desítek stran dobové inzerce. Přední strana obálky lehce natržená (viz foto), obálka mírně zašpiněná. Dobrý stav.
- Václav Vydra nár.umělec k 70.narozeninám
Družstvo Máje 1946
- Věčný Mácha - památník českého básníka
ČIN 1940 Praha, Památková edice Činu sv.2, s obálkou, výborný stav
- Tisíc tváří televize
Panorama 1983
- Marek Eben a jeho bratři
Folk a Country 1997
- Hříchy Anny Ferencové
Kruh 1991 Hradec Králové
- Dary Vladimíra Menšíka aneb stromeček mého veselého života
KK 1998
- Co za to stálo - s Milošem Kopeckým rozmlouvá Milan Hein
Hein 1996
- Zbavte se bolesti
Readers Digest 2000
- Zdravé kosti, svaly a klouby
Readers Digest 2007
- Vademecum medici
Osveta 1985
- Volně prodejné léky
Strategie 1998 Praha
- Naše dítě - těhotenství
Príroda 1998
- Praktický domácí lékaře
Osveta 1995 ( česky )
- Dieta proti ateroskleróze
Avicenum 1974
- Dieta po operaci žaludku
Avicenum 1974
- Dieta při nemocech žlučníku
Avicenum 1972
- Dieta po infekční žloutence
Avicenum 1975
- Cesty k správné výživě
ČSČK Praha
- Dieta při chron. selhání ledvin
Avicenum 1975
- Body Fitness pro krásu každé ženy
Ikar 1994
- První pomoc pro motoristy
Príroda 1992 (ČP) česky
- 144 x Barták,Holý,Hrubý,Jiránek,Matuška,Nepraš,Slíva v Technickém magazínu
SNTL 1988
- 100 rad jak být úspěšnější v práci
Mafra 2001 . 2 svazky
- Všichni si mohou hrát aneb jací jsme ?
Global 1994
- Tajemný svět záhad
Anomal 1992
- Věda a život
Orbis - kompletní rok 1962
- Svět v číslech do kapsy
Alpress 2000
- Ryby - vaše znamení
Artpress 1995
- Průvodce milenců - polohy při sexu
Knihcentrum 1997
- Mladý počtář
SN 1936 Praha, početnice pro 3.postupný ročník
- Poznejte své IQ
Svojtka 2002
- Malý návod k flirtování
MOTTO 1994
- Kouzlo osobnosti
KK 1999
- Knížka pro robinzony 3
MF 1966, edice JAK
- Knížka pro robinzony 1
MF 1964, edice JAK
- Katalog známek Československa pro rok 1948
Drufila Praha
- Katalog známek Československa pro rok 1949
Drufila Praha
- Jak na to - Internet snadno a rychle
Príroda 2001 ( česky )
- Guinessova kniha rekordů
Olympia 1990
- Dárek pro Kateřinu
Rozmluvy 1992
- Adobe Photoshop výběry, kanály, vrstvy a masky
UNIS Publishing, únor 2001
- Voltaire - Candide
Svoboda - Praha1949 - sv.14 - 1.vydání - 10 750 Výtisků - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná. Na zadní straně malý štítek.
- KOUZELNÉ MELODIE - HRAJ A ZPÍVEJ
Kniha obsahuje hudební modul s 20 kouzelnými princezničkovskými písničkami a skutečný mikrofon, aby si malé princezny mohli zazpívat společně s knihou. Příslušné texty jsou uvedeny v knize.
ROZMĚRY: Rozměry: 320 x 320 mm Vazba: Vázaná Počet stran: 18 Hmotnost: 0,92 kg
Vydavatel : EGMONT
- SVĚT POHÁDEK-KNIHA+KOSTKY
Slož si 6 pohádek hrou s kostičkami: Sněhurka, Ošklivé káčátko, O třech prasátkách, Popelka, Červená Karkulka a Bambi.
ROZMĚRY: Rozměry: 230 x 233 mm Vazba: Vázaná Počet stran: 12
- STADION - obrázkový týdeník - 1957
Kompletní ročník, clpl.vazba, velmi slušný stav, 32x28cm
- Slovník Židovsko-křesťanského dialogu
Slovník vysvětluje vybrané pojmy a uvádí na pravou míru zažité předsudky a omyly.
Vydavatel : Oikoymenh 1994
- Vojenské rozhledy 2006/1
MO ČR - AVIS 2006
- Vojenské rozhledy 2005/3
MO ČR - AVIS 2005
- Vojenské rozhledy 2004/3
MO ČR - AVIS 2004
- Vojenské rozhledy 2001 - zvláštní číslo
MO ČR - AVIS 2001
- Vojenské rozhledy 1994/5
MO ČR 1995
- The War in Pictures
Odhams Press Limited 1946 Long Acre. LondonW.C. 2, díl II.-VI. ( 5 svazků ) obsahuje přes 2500 fotografií,map a orazů z II.svět.války
- Památník Pražského povstání 1945
Šesták 1946, 1.vyd., množství hlubotisk.foto, ( Fafek,Janský,Fridrich,Guttenberger, Hulík a další)
- Kombinované operace 1940-1942 - Britské speciální jednotky Commandos ve druhé světové válce
Jota 1995
- Hitlerův Mein Kampf s komentářem J.Hájka
Dialog 1993
- Historické události - Druhá světová válka
MF 1979
- Boj za svobodu
1945 Praha
- Food for Thought. Thought for Food
Nakladatel : Actar
ISBN : 978-84-96954-68-7
EAN : 9788496954687
Formát :
350 stran,
25x17,5cm,
anglicky,
vázaná vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : Offers a thought-provoking and visually compelling exploration of the artistic and gastronomic creativity of Ferran Adria, the world s most revolutionary chef. His Michelin 3 star restaurant, el Bulli, is widely recognized as the world s best restaurant. Editors Vicente Todoli, Director of the Tate Modern, and legendary pop-artist Richard Hamilton, explain the essence of Adria s creativity through numerous full-color photos and texts by potent personalities of the art and gastronomic worlds.
- Food for Thought. Thought for Food
Nakladatel : Actar
ISBN : 978-84-96954-68-7
EAN : 9788496954687
Formát :
350 stran,
25x17,5cm,
anglicky,
vázaná vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : Offers a thought-provoking and visually compelling exploration of the artistic and gastronomic creativity of Ferran Adria, the world s most revolutionary chef. His Michelin 3 star restaurant, el Bulli, is widely recognized as the world s best restaurant. Editors Vicente Todoli, Director of the Tate Modern, and legendary pop-artist Richard Hamilton, explain the essence of Adria s creativity through numerous full-color photos and texts by potent personalities of the art and gastronomic worlds.
- P.I.Čajkovskij - Symfonie č. 6 H-moll
Supraphon - 1953 - LP - VM 491 - DV 5193 - rychlost 33 - Jiný obal, nepatrně zašlý - gramofonová deska v luxusním stavu.
- Ovidius - O lásce a milování
Svoboda - Praha 1990 - Antická knihovna - sv. 2 - 2. vydání - 22.000 výtisků. Vázané - luxusní stav.
- Umělecké památky Čech
Academia 1977, 4 sv.
- Umění NSR
W.Germany 1967,Katalog z výstavy v Praze,Brně a Bratislavě
- Umění renesance a baroku
Odeon 1970, ( umění a lidstvo ) Larousse
- Umění na známkách
Rapid 1988, světová výstava pošt.známek - Praga 1988
- Umění nové doby
Odeon 1974 ( Umění a lidstvo ) Larousse
- Traffic in Towns
Her Majestys Stationery Office 1963 London
- Treťjakovská galerie v Moskvě
Aurora Leningrad 1979,německý text
- Mistři evropského malířství
Štorch-Marien1941,Itálie,Francie,Španělsko
- MUSAION 1931
Aventinum , red. František Muzika a dr. Ot. Štorch - Marien
- Mezinárodní výstava premiérových fotografií 15. PREMFOTO
Orbis ( bez r.vyd. ) soubor 12 fotografií, volně ložených v původním pap.přebalu,
- Lumír
r. 1917, č. 3, vyd. J. Otto, frontispis H. Böttingera - karikatura Jos. Čapek
- Manet E.
Mánes 1938, ed. Prameny
- P.I.Čajkovskij - Skladby pro smyčcový orchestr - Serenáda C-dur, op. 48, Andante Cantabile(2.věta č.I D-dur, op.11)
Gramofonový klub - 1965 - LP - DV 6136 - SV 8214 - rychlost 33 - Obal nepatrně opotřebovaný - gramofonová deska v luxusním stavu.
- Kremlička R.
Mánes 1942 ed. Prameny
- Josef Mánes 1820/1871
NG v Praze 1971
- Kalous Ant.
Roudnice n./L. 1954,katalog z výstavy
- Jan Zrzavý vzpomíná
Svoboda 1971
- Goya
S.U.V. Mánes 1938 (Prameny)
- Imaginární malířství 1930 - 1950
Alšova Jihočeská galerie - Hluboká n. Vlt.,březen-duben 1964,velice dobrý stav,
- Ex libris
KV Praha, nákl.3000 výt., soubor 52 ks ex libris
- Encyklopedie umění a středověku
Odeon 1969 ( Umění a lidstvo) Larousse
- Drážďanská galerie sbírka starých mistrů
Drážďany 1977 (česky)
- Eduard Manet
S.V.U. Mánes 1910, (Výtvarné zjevy sv.III.)
- Československé malířství 20.stol.-Sbírka modrního umění
NG 1959 Praha
- Československá fotografie 1937
SČSKFA 1937,roč. VII.,64 fotogr.hlubotiskových příloh,pův.vazba,dobrý stav
- Československá fotografie 1935
SČSKFA 1935 roč. V.,vazba K.Teige,64 fotogr.hlubotiskových příloh,pův.vazba,dobrý stav
- Československá fotografie 1931
SČSKFA 1931,roč.I., vazba K.Teige, 64 fotogr.hlubotiskových příloh,pův.vazba-částečně zašpiněna
- České mal.XX.stol.ze sbírek galerie v Liberci
Severočeské nakl. 1974
- Cirkus a varieté Františka Tichého
Odeon 1967
- Barok v Čechách
Obelisk 1973, katalog stálé výstavy v zámku Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou
- Austellung Altjapanischer Kust
Staatliche Museen Berlin 1939, 169 stran, množství černobílých foto
- Asijské kultury ve sbírkách Náprstkova muzea
NM 1981 Praha
- Architektura - Kdo je kdo (Česká rep.)
Agentura Kdo je kdo 2000
- Alfons Mucha - soubor užité grafiky
Roztoky 1980, katalog z výstavy listopad 1979-březen 1980
- ABC kulturních památek
Panorama 1985
- Učebnice pro autoškoly II. Díl
NV 1974
- Udělej si sám
KK, Ikar 1995, 479 stran, 2000 fotografií a kreseb
- Scale Modeler
California 1972 USA, časopis modelář komplet svázaný ročník 1972
- Příspěvek k dějinám RAKO závodů v Rakovníku
Rakovník 2003
- Naše křídla
Orel 1939, (dějiny letectví,umění létati,sport.letectví)typo Sutnar L.
- Encyklopedie letadel
Gemini 1993
- Katalog zboží J.V. Rott
J.V.Rott bez data vydání
- Úpravy v bytě a rodinném domku
SNTL 1979
- Zpěvníček sokolského žactva
Čs,obec sokolská 1931
- X.všesokolský slet v Praze 1938
ČOS 1939
- XVII. Olympijské hry - Řím 1960
STN 1961
- Svět devadesáti minut I. 1901 - 1945
Olympia 1976
- Svět devadesáti minut II. 1945 - 1980
Olympia 1981
- Sletové pokyny pro dorostence
ČOS 1948
- Pravidla tenisu platná od 1.1.1982
Olympia 1982
- Pravidla orientačního běhu platná od 1.1.1985
Olympia 1985
- Pravidla fotbalu platná od 1.1.1988
Olympia 1988
- Památník VII. Sletu všesokolského v Praze 1920
ČOS 1923
- Příprava ke zkouškám cvičitelským
Sokolská župa Jungmannova 1912
- Malá encyklopedie sportu
MF 1980
- Malá encyklopedie olympijských her
Olympia 1982
- Laže pro radost aneb minimum pro lyžařské instruktory
MF 1983
- II. Celostátní spartakiáda
STN 1961
- Guinnessova kniha rekordů 1993
Olympia 1992
- Hory - Lyže
Čs obec sokolská 1950
- Fotbalové poháry
STN 1966
- 13x Sci-fi
Smena 1983 Bratislava
- Vesmír je báječné místo pro život
MF 1987
- Touha po modrém nebi ( polské sci-fi )
Práce 1981
- Teď už budeme lidé
ČS 1985
- Svět,fakta,fantazie
Panorama 1989
- Stalo se zítra
Svoboda 1984
- Stvořitelé nových svěů
Albatros 1980
- Správy o neznámych svetov
Smena 1988 Bratislava
- Skleněné město
MF 1985
- SF - Svět fakta fantazie
Panorama 1989
- Skandál v Divadle snů
MF 1988
- Poutník zpravodaj Klubu J.Vernea č. 1 - 5
KJV 1986
- P.I.Čajkovskij - Koncert D-dur pro housle a orchestr op.35
Supraphon - 1954 - LP - DV 5410 - rychlost 33 - Obal v přehybu lehce opotřebovaný - gramofonová deska v luxusním stavu.
- Navštivte planetu Zemi
MF 1987
- Návrat na planetu Zemi
Svoboda 1985
- Přistání na Řípu
MF 1988
- Jiné světy (jaro 92)
WS 1992
- Lidé ze souhvězdí Lva
MF 1983
- Fantastika 80
LN 1980
- Fantastika 81
LN 1981
- Fantastika 86
LN 1986
- E.T.Blues
Transit 1992
- Duhová křídla
Práce 1985 (Jugosl.sci-fi)
- Železo přichází z hvězd
MF 1983
- Únos na Mars
LN 1970 Kobra
- Po Karlově mostě - 20 zastavení s Františkem Dvořákem
LN 2003
- Táborsko - soubor turistických map
- Nový Zákon
Picorp 1992 Minsk (česky - brož.)
- Nový zákon s ilustracemi
Ekumenická rada církví 1987
- Laborem exercens - Encyklika Jana Pavlqa II. O lidské práci
Zvon 1991
- Kostel sv. Klimenta na Levém Hradci
1937 Levý Hradec
- KRÉDO-L.Evely k bratrstvům K.deFoucaulda
Grantis 1966
- Dětská bible
Orbis Pictus 1991
- Evangelium podle sv. Matouše
Olomouc 1969
- Bůh mluví ke svým dětem
Česká biblická společnost pro matici romskou 1992 Praha ( česko-romský text)
- A nyní promluví Pavel Svatý
Žikeš 1945 ( Londýnské rozhlasové epištoly z let 1940 - 1945 )
- Život našeho pána Ježíše Krista vlastními slovy evangelií
Vyšehrad 1946 Praha,pův.brož
- Židovský kalendář,Luach 5755 (1994-95)
Federace židovských obcí ČR
- Fráňa Šrámek - Ostrov veliké lásky
- Olga Scheinpflugová - Hra na schovávanou
- Konstanty Ildefons - Galczyński - Začarovaná drožka
ČS - Praha 1963 - 1. vydání - 24.000 výtisků - Ilustroval Vl. Tesař - KPP - 2. sv. 3. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Já, Francois Villon
ČS - Praha 1964 - 1. vydání - 30.200 výtisků - KPP - 4. sv 4. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná.
- Arthur Rimbaud - Výbor
MF - Praha - 1956 - 1.vydání - 10.250 výtisků - Květy poezie - sv.14 - Obal Sylvie Vodáková - Velmi dobrý stav. Slídový obal potrhaný a časti chybí. Vazba mírně ošoupaná. Hřbet vazby vyšisovaný.
- František Halas - Hlad
ČS - Praha 1966 - 1. vydání v ČS - 24.400 výtisků - Ilustrovala Z. Rusová - KPP 4. sv. 6. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Vejce
REBO 1994
- Vepřové maso - jednoduché recepty
KMa 2004
- 1000 nápadů pro zahrádkáře
Readers Digest 1999
- Velká obrazová encyklopedie rybaření
Ottovo nakl. 1999 Praha
- Rádec zahrádkářů II.
SZN 1955
- Soukromí živočichů
Readers Digest 1998
- Příroda v ČSSR
Práce 1976
- Metodická příručka pro ochranu rostlin (polní)
Min.zem. 1996 2 sv.
- Jaro,léto,podzim,zima v zahradě
Artia 1980, 4 svazky
- Atlas sukulentov
Staník 1997 Bratislava, sv.I./1997, volné listy v pap.deskách
- Biologie I. ( zákl. zoologie )
Gymnázium Klatovy 1998
- Zeměpis světa - Austrálie,Oceánie
Orbis1964
- Vídeň - Baedeker
Gemini 1993
- Země a lidén - ročenka
ČSAV 1964
- Tschechoslowakei - Prag
Olympia 1989
- Thajsko - Singapur - Hongkong - Malajsie - Indonesie
Zíka 1996 Praha
- Střední Evropa
Kartografie 1971 ed. Poznáváme svět
- Státy světa
Fragment 2001,mapy,státní symboly,základní údaje,obyvatelstvo,státní zřízení,historie,hlavy států
- Schlummer Atlas
Busche 1986,Ein Wegweiser zu über 4000 Hotels und Gästrhëusern
- Řecko - Baedeker
Gemini 1992
- Poděbrady (průvodce městem historický přehled)
Polabské muzeum 1992 Poděbrady
- Podyjí
Olympia 1988, prův.sv.č. 33
- Paříž - Baedeker
Gemini 1992
- Orlické hory
Olympia 1979
- Oxford
Alden Press 1969
- Okolí Prahy - východ
Olympia 1989
- Nizozemsko
Vašut ) 1995 )
- Města ČSSR - Plzeň
ČTK 1986
- National Geographic - INDEX 1947 - 1983
Cena: 100,00 Kč
. .
.
- Salzburg und seine umgebung
Photographie und Verlag H. Gürtler Salzburg, album 16 ti fotolistů v pův.deskách
- Londýn
LN 1992 (Michaels Guide)
- Londýn - turistický průvodce s velkou mapou
Baedeker-Gemini 1992
- Kapesní atlas světa
Kartografie 1995 Praha
- Krušné hory
STN 1958
- Jižní Čechy
Čedok 1952
- Jadranské pobčeží Itálie
Kadel 1991
- Itálie
Olympia 1990
- Chodsko,Český les
Olympia 1987 (průvodce s mapou)
- Francie - kapesní průvodce
Berlitz 1999
- Řím
Kadel 1991
- Řecké ostrovy v Egejském moři
Marco Polo - Praha bez r.vyd.
- Česká republika - Autoatlas
Knižní klub 2000
- Řecké ostrovy - Baedeker
Slovart 1999
- Budapešť
Berlitz 1999 ( kapesní průvodce )
- Benátky - Baedeker
Gemini 1993
- Benátky
Kadel 1991
- Babiččino údolí - naučná stezka
Muzeum B. Němcové 1986
- Švýcarsko
LN 1992
- Azurové pobřeží
Ranft 2002 ( česky )
- Aktuální atlas Prahy
Kartografie 2000
- Reichsgesetzblatt für die im Reichsrathe vertretenen Königreiche und Länder,Jahrgang 1899
Wien 1899,polokož.vazba
- Vítězslav Nezval - Podivuhodný kouzelník
ČS - Praha 1963 - 1. vydání - 23.400 výtisků - Ilustroval A. Hoffmeister - KPP 1. sv. 3. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Průvodce sbírkami NM v Praze I.
Melantrich 1932 Praha
- Praha - plán kulturních památek
Kartografie 1960
- Praha - město na řece
Nakldadatel neuveden ( 1944 ) pův.brož, množství hlubotiskových foto
- Pražskou minulostí I.
Pro muzeum hl.m.Prahy vyd. Pražské nakl. 1949
- Po Královské cestě - zastavení s Františkem Dvořákem
LN 2004
- Město vidím veliké
Borový 1940
- Nová kniha o Peaze 3
MILPO 1998
- Dějiny Prahy
NPL 1964
- Buříval Zd.
Orbis 1965 Praha
- Slovo o pluku Majakovského (Lyrika, agitace, poemy, dokumenty).
ČS - Praha 1961 - 1. vydání - 20.000 výtisků - KPP 3. sv., základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav.
- Alexandr Puškin - Výbor z lyriky
ČS - Praha 1965 - 1. vydání - 29.200 výtisků - KPP 5. sv. 5. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Jiří Orten - Čemu se báseň říká
ČS - Praha 1967 - 1. vydání - 25.000 výtisků - Ilustroval J. Kotík - KPP 3. sv. 7. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Ovidius - Písně lásky a žalu
ČS - Praha 1965 - 1. vydání v ČS - 32.500 výtisků - KPP 4. sv. 5. ročníků, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Střední povltaví - soubor turistických map
- P.I.Čajkovskij - Koncert pro housle a orchestr op.35
Supraphon - GK - 1968 - LP - 0 10 1217 - rychlost 33 - D.Oistrach-housle - Obal nepatrně ošoupaný - gramofonová deska v luxusním stavu.
- Guillaume Apollinaire - Alkoholy života
ČS - Praha 1965 - 1. vydání - 30.500 výtisků - KPP 3. sv. 5. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Zpěvy nové Francie
Petr 1946
- Z básní Aloise Jiráska
Jiráskův výbor 1949 , pamětní tisk
- Villon
Melantrich 1951
- Výbor z českoslovanské epiky lidové
Topič 1911
- Verše lásky a loučení
Odeon 1976 ( katalánská milostná poezie )
- Ty uvězněný strome
ČS 1964,španělská poezie 20.stol.
- Trvalé bydliště Praha
ČS 1986, verše vybral Šmoldas I., foto Dostál Fr.
- Sto sonetů Zachránkyni věčného studenta Davida
Borový 1937, pův.brož s obálkou, 3 vydání, úprava Muzika
- Smích staré Francie
DP 1948
- Sovětští básníci
DP 1946
- Sto moderních básníků
ČS 1967
- Sluneční hodiny
Borový 1932
- Slovo o pluku Majakovského
ČS 1961, KPP s deskou
- Prvotiny
SNKLU 1962,poškoz.
- Ostrovy plovoucí k severu
ČS 1989
- Přerušený ráj
ČS 1967 (KPP) moderní italská poezie
- Maximum poezie
ČS 1990
- Moravě k jubileu Národní jednoty východomoravské
Stráž Moravy 1935, čísl.výt. 394/400
- Nová česká poesie - výbor z veršů XX.stol.
ČS 1955
- Já - Francois Villon
ČS 1976, KPP
- Magnetická pole
ČS 1967, KPP, obálka a úprava L. Fára, obr.materiál výběr J.Tomeš
- Dávné písně lásky
ČS 1982,KPP
- Galantní poezie
ČS 1984
- Hvězdy na nebi,lidé na zemi
MF 1974
- Dílo K.H.Máchy
Borový 1948, sv. 1 (Básně,Dramatické zlomky)
- Český brevíř lásky
ČS 1966,il. Fremund F.
- Dílo Jiřího Wolkera
Petr 1929,uspořádal A.M.Píša,polokožené vazba
- Česká poezie 1945-65
ČS 1965,il.K.Svolinský,Šíma J.
- Básnický almanach 1958
SNKLHU 1958
- Brevíř lásky
ČS 1961, vybral M. Florian, il. Zd, Seydl
- Básně S.K.Macháčka
Kuncíř 1927,úvod J. Durych,brož.
- Apollón a múzy
Odeon - Lyra Pragensis 1982,celokožená vazba
- Západní Čechy v obrazech
ZN 1974
- The Art of Sport - The best of Reuters sports photography
Reuters 2002, 188 stran,angl.text
- Steichen fotograf
Katalog výstavy - The Museum of Modern Art, New York, Svaz čs.výt.umělců, Interkamera,úprava katalogu A.Schneiberg, český text, 131 fotografií
- Riga
Riga 1961
- Pieseň o Slovensku
SS 1973
- Poesie rodné země
Orbis 1952, foto O. Straka, verše vybral J. Petrmichl, hlubotisk
- Photography of the World 1959
Heibonsha 1959 Tokio, Japonsko - původní vazba, 119 celostr.foto + text v angl.a japonštině
- Lebendige Vielfalt der Schweiz
Zürich 1964
- Gedächtnis in Schwarzweiss
Artia 1961, 86 čísl.stran, kniha fotofrafií -Hák, Lukas, Fuková, sudek, Ludwig a další, text francouzský, německý a anglický
- Co je člověk
Soubor fotografií ze sedmdesátých let vydaných v Hamburku v nakl.Gruner
- Československá muzea v přírodě
Profil 1989 Ostrava
- Das grosse Buch der Farbfotografie
Unipart Verlag Stuttgart 1987, ( něm.text) 568 stran + rejstřík
- Fotografie Karla Ludwiga
ČS filmové nakladatelství 1948 Praha, 1.vydání, graf.úprava autora, pův.brož, hřbet přelepen průhlednou páskou
- Amateur Fotos
Artia 1968, obálka v horní části poškozena, kniha v dobrém stavu, fotografie českých a slovenských fotografů, úvod L.Souček, text v němčině,angličtině a francouzštině.
- Akty a akty
Tatran 1968 Bratislava, 66 footgrafií a 59 kreseb českých a slovenských umělců, slov.text
- Akty
Orbis ( 1970 ) soubor pěti fotografií barevných aktů, volně loženo v pap.deskách
- Objezdové trasy Prahy
- Východní Čechy - rybářské revíry
- Střední povltaví - automapa
- Underwood - reklamní brožura
Dobová reklamní brožura fmy Miroslav Švestrka, Velkoobchod kancelářským zařízením, zaměřená na propagaci psacího stroje Underwood. Nedatováno, 38 stran s velkým množstvím obrazového materiálu. Mírně ohnuté rohy, dobrý stav.
- Tichý dvojhlas - z korespondence Jar.Seiferta a L. Chudíka
Dita 1992
- Slezský letáček
Tělocvičná jednota . Sokol . 1937 Opava,čísl.výt.231/300,pův.brož
- Prostor ( 12 )
Prostor 1990 roč.III.
- Přehled revuí - rozhledy po kulturním světě českém i cizím
Plaček 1908 Pacov,ročník III.vázáno
- Památník nár.písemnictví na Strahově
Praha 1955 katalog
- Nebojsa - satirický týdeník
27. listů z roč. I . III, il. Jos. Čapek, V. Špála, aj.
- Milostný listář
Odeon 1986 (výbor z milostné korespondence českých spisovatelů 19.a 20.stol.)
- Milostná sonáta
Odeon 1989, G.Sandová a F.Chopin v dopisech
- Milý pane Browningu - výbor z korespondence
Odeon 1974
- Maturitní otázky z češtiny
Mrákota 1999,25 literárních + 25 mluvnických témat
- Literární rozhledy 1929 - vánoce
Svaz knihkupců a nakladatelů, pův.sešit
- Kritický měsíčník
Borový 1941,ročník čtvrtý,red.V.Černý
- Korespondence T.G.Masaryk - Bedřich Hlaváč
Masarykův ústav AV ČR 2001
- Korespondence O.Ostčila s V.Zítkem
Orbis 1951
- Křivý úsměv ještěrský
Pokorný ( bez udání r.vyd.) Brno, brož
- Katalog výstavy Petra bezruče v Brně 1947
Brno 1947
- Karel Čapek Věře Hrůzové - Dopisy ze zásuvky
Melantrich 1980
- Jarní almanach kmene 1931-32
Kmen 1932 Praha
- Jan Evangelista Purkyně v dokumentech Archivu UK
UK 1986 Praha
- Chtěl bych lidstvu svítit dál
Dědourek 1941,Pásmo života J.Nerudy z jeho veršů a prosy
- Hledání a jistota
Pohořelý 1946 ( korespondence Březiny s O.Theerem)
- Hlasové o potřebě jednoty spisovného jazyka pro Čechy,Morawany a Slováky
Kronbergr,Řivnáč 1846 Praha
- Čítanka literatury pro 4.roč.stř.škol
Fortuna 1997
- Dalimolova kronifa - pařížský zlomek latinského překladu
NK ČR 2005
- Almanach kmene 1936/37
Redigoval a upravil Jos.Čapek,poškozená pův.brož (na hřbetě)
- Almanach kmene 1931-32
Kmen 1931 Praha, převazba,obálka vevázána
- Receptury pokrmů z polotovarů REMA
Merkur 1979
- Obrazová kuchařka Panoramy III.-Ćínská kuch.
Panorama 1988
- Myslivecký rok
LN 1989,uspořádala Vlčková A.
- Nákypy,zapékané pokrmy a suflé ( Dr. Oetker )
Ikar 1995
- Láska prochází žaludkem,kuchařka pro milence
TRIO 1991
- Kuchařka - Vyzkoušené recepty našich přátel
Tupperware 2005 Praha
- Konvolut anglických kuchařek v originále
Printed in Czechoslovakia, cena za komplet
- Italská kuchyně
Merkur 1984
- Hvězdářská ročenka 1997
Hvězdárna a planetárium hl.m. Prahy 1996
- Hungarian Cookbook
Gundel 2000 Hungary
- Dorty a cukroví
Rebo 1994
- Čínská kuchyně (Kuchařské speciality 1)
Pressfoto (1980) volné listy v pap.deskách
- Charles Baudelaire - Hořké propasti
ČS - Praha 1966 - 1. vydání - 28.500 výtisků - KPP 3. sv. 6. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka potrhaná a podlepená.
- Federico García Lorca - Zelený vítr
ČS - Praha 1969 - 1. vydání - KPP 1. vydání 9. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Fráňa Šrámek - Sedm krásných mečů
ČS - Praha 1962 - 1. vydání - 22.400 výtisků - KPP 2. sv. 2. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Antonín Sova - Pozdrav bouřlivé noci
ČS - Praha 1964 - 1. vydání - 26.400 výtisků - KPP 2. sv. 4. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Dějiny a současnost 6/2009
Nakladatel : NLN - Nakladatelství Lidové noviny
Formát :
50 stran,
27x20,9cm,
česky,
brožovaná vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : Kulturně historická revue.
- Dějiny a současnost 6/2009
Nakladatel : NLN - Nakladatelství Lidové noviny
Formát :
50 stran,
27x20,9cm,
česky,
brožovaná vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : Kulturně historická revue.
- Art Antiques 6/2009
Nakladatel : Mediagate
Formát :
80 stran,
28x22cm,
česky,
brožovaná vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : Váš průvodce světem umění.
- Websters Little Gem Dictionary
Springfield,Mass.,USA 1923
- Velký kapesní německo-česká a česko-německý slovník
KPS 1993
- Světový almanach
NPL 1965
- Ottův slovník naučný nové doby VI./1
Novina 1940 Praha,Dodatky VI./1 Szemere-Šewčík,sešitové vydání,výborný stav
- Ruský jazyk odborná četba pro stř.ekonom.školy
SPN 1978
- Malý slovník světové ekonomiky
VŠE 2000 Praha
- Malý encyklopedický slovník A - Ž
Academia 1972
- Art Antiques 6/2009
Nakladatel : Mediagate
Formát :
80 stran,
28x22cm,
česky,
brožovaná vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : Váš průvodce světem umění.
- Longman Family Dictionary
Aventinum 1991
- Childerns First Dictionary
Slovart 1990
- Kočího malý slovník naučný 2 sv.
Kočí 1925
- Česko - ruský slovník
SPN 1958
- Concise Family Dictionary
Aventinum 1991
- Concise Edition - English Dictionary, English Thesaurus, Spelling Grammar + Usage
Geddes + Grosset 2002 Scotland . 3 svazky
- Concise Family Dictionary
Brown Watson England (Printed in Czechoslovakia)
- Collins Compact Dictionary
Collins London 1971
- Chrám sv. Víta v obrazech Jiřího Jeníčka
UNIVERSUM 1947 Praha, úvod Jan Čep, výtvarný rozbor R.Rouček, hlubotisk, výborný stav s obálkou
- Amaterské radio 5/1967
- České středohoří - soubor turistických map
- To nejlepčí z českého kresleného humoru 1990 - 2000
Formát, 2000
- Trampské anekdoty
LN 1970
- Skotské anekdoty
LN 1977
- Myslivecká a rybářská latina
SZN 1971
- Psycho anekdoty
LN 1974
- Úsměvy Jana Masaryka
Melantrich 1969, ed. Humor do kapsy
- Jaroslav Vojta vypráví anekdoty
LN 1971
- Anekdoty z ateliérů
LN 1973
- Anekdoty sportovní
LN 1974
- Anekdoty V. Jiránka - o civilizaci
LN 1977
- Anekdoty okolo stola-la-la
LN 1973
- Anekdoty s A.Bornem
LN 1976
- Anekdoty na rozloučenou
LN 1981
- Anekdoty - člověk v době, kdy si blbost přišla na svý
LN 1991
- Český ráj - soubor turistických map
- Jizerské hory - soubor turistických map
- Apuleius - Zlatý osel
Odeon - Praha 1968 - edice Světová knihovna - 2. vydání v tomto nakladatelství - 20.000 výtisků. Vázané - dobrý stav - na hřbetu obálky samolepka s čísly- v igelitovém obalu.
- Střední polabí - mapa
- Plzeňsko - soubor turistických map
- Gioacchino Rossini - Scény z oper (Straka zlodějka, Vilém Tell, Lazebník Sevilský, Italka z Alžíru)
Gramofonový klub - 1964 - LP - DV 5999 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Výběr světových operních předeher (B.Smetana-Prodaná nevěsta, C.M.Weber-Čarostřelec, G.Verdi-Síla osudu, W.A.Mozart-Kouzelná flétna, G.Rossoni-Vilém Tell, R.Wagner-Lohengrin)
Gramofonový klub - 1961/62 - LP - DV 5719 - rychlost 33 - obal nepatrně ošoupaný - gramofonová deska v luxusním stavu.