Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 15 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 03:09
Návrat na portál Knihynainternetu.cz
- Host 2009/5
Nakladatel : Host
Formát :
108 stran,
25,6x19,6cm,
česky,
brožovaná vazba
Rok vydání :2009 (1. vydání)
Anotace : Měsíčník pro literaturu a čtenáře.
- Pilnáčkův kalendář pro české hospodyňky, 1933
Původní brož, 95 stran s množstvím fotografií a dobové inzerce. Obálka mírně odřená a potrhaná ve hřbetu (viz foto). Dobrý stav.
- Pilnáčkův kalendář pro české hospodyňky, 1930
Původní brož, 96 stran s množstvím fotografií a dobové inzerce. Obálka mírně odřená a počmáraná, utržený horní roh, uvnitř dobrý stav.
- Překlady citátů k dílu Vladimíra Hoppe
Přirozené a duchovní základy světa a života. S úvodním článkem N. O. Losského: Krátký nástin filosofie Prof. V. Hoppe. Přeložili Pavla Moudrá a O. T. Kunstovný. Kruh přátel filosofie V. Hoppe, Praha, 1933. Původní brož, 135 stran. Velmi dobrý stav.
- SPITZBERGEN
Ilustrátor - SE I8O obrázky, mapami a diagramem
Místo vydání - LEIPZIG
Rok vydání - 1922
Jazyk - německý
Vazba - celoplátěná
Počet svazků - 1
Vydání - 3.
- ZEICHNUNGEN VON MAX LIEBERMANN, 1912
- ZEICHNUNGEN VON ARTHUR KAMPF I. A II., 1912
- ZEICHNUNGEN VON ANSELM FEUERBACH, 1912
- VÍTĚZSLAV NEZVAL - ANTONÍN SLAVÍČEK, 1952
- ZEICHNUNGEN VON ALBERT BESNARD, 1912
- 1. aukční katalog Antikvariátu Valentinská
Vážení zákazníci, oznamujeme konání
1. aukce Antikvariátu Valentinská (www.valentinska.cz) ve spolupráci s Aukční agenturou Prošek (www.prosekant.wdr.cz) dne 23.10.2009 od 18 hodin v hotelu EXPO, Za elektrárnou 3, Praha 7 ( vedle sportovní haly Sparty ) Aukce je zaměřena na bibliofile a krásné tisky české provenience a na knihy s tématikou umění a knižní kultura .
---
Termín prohlídek dražených položek v Antikvariátu Valentinská 8, Praha 1:
Úterý 20.10.2009 od 13 do 18 hodin
Čtvrtek 22.10.2009 od 13 do 18 hodin
Pátek prohlídka před aukcí od 16 do 17 30 hodin v místě aukce
---
Limity možno zadávat jak přes internet tak na limitních lístkách Kompletní katalog a možnost sledování aukce on-line na www.valentinska.cz
- Kulíkův veselý kalendář na rok 1938
Nákladem firmy Karel Kulík, Praha. 79 stran, původní brož s velkým množstvím ilustrací a fotografií. Obálka mírně natržená a zpravovaná ve hřbetu. Dobrý stav.
- Kulíkův veselý kalendář na rok 1936
Nákladem firmy Karel Kulík, Praha. 80 stran, původní brož s velkým množstvím ilustrací a fotografií. Obálka ve hřbetu mírně natržená, velmi dobrý stav.
- Agfacolor Ultra
VEB Filmfabrik Agfa Wolfen,
velmi dobrý stav,
reklamní leták fot. filmů,
Fotografie/Film,
-Agfacolor Ultra
- Crosby, Stills, Nash Young - 4 Way Street
Atlantic Recording Corp. - 1973 - 2LP - Stereo - ATL 60 003-1/2 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal v luxusním stavu - gramodesky mají několik nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.
- Fotografický obzor
Český klub fotografů amatérů, Praha,
1933,
velmi dobrý stav,
polopl. zelená převazba, lehce pošk., velké množství čb fotografických příloh,
210 stran,
Fotografie/Film,
-Fotografický obzor
- Ze světa zvířat
Jos. R. Vilímek, Praha,
dobrý stav,
pův. celopl. vazba, četné čb fotografie,
194 stran,
Fotografie/Film,
-Ze světa zvířat
- Helenka Tolarová
zachovalá, nažloutlá, lehce zaprášená, mírně roztřepené rohy,
Fotografie/Film,
-Helenka Tolarová
- Kombinát kamenouhelných dolů v Kladně
Závodní rada, odborová organisace, Závodní správa dolu Mayrau,
1946,
velmi dobrý stav, lehce odřené desky na hranách, fotografie velice zachovalé,
polopl. album svázané ve hřbetu šňůrkou, 96 čb fotografií,
40 stran,
Fotografie/Film,
-Kombinát kamenouhelných dolů v Kladně
- Almanach Jindy a nyní na rok 1929
Almanach Jindy a nyní na jubilejní svatováclavský rok 1929. Vydal Zdeněk Nožička, Praha. Obrázky kreslil a graficky upravil Zdeněk Guth. Kartonová vazba se zlacením na přední straně desek, 59 stran s mnoha ilustracemi. Velmi dobrý stav!
- Aufgebote - OHLÁŠKY - okr. Litoměřice 1926-1949
Ohlášky z okresu Litoměřice (převážně Hrušovany, Křešice), do roku 1944 psáno německy, od 1945 psáno česky. Záznamy jsou pouze do roku 1949, poté byly zakázány komunisty.
Jazyk: Čeština
Počet stran: 150
- Kronika tak řečeného Dalimila
Svoboda, Praha,
1977,
velmi dobrý stav,
orig. celopl. vazba s přebalem, čb. fotografie,
240 stran,
Historie,
- Kronika tak řečeného Dalimila
- Pokračovatelé Kosmovi
Svoboda, Praha,
1974,
velmi dobrý stav,
orig. celopl. vazba s přebalem, kt. je trochu zašpiněný, odřený a v horní části zadní strany trochu natržený, obsahuje čb. vyobrazení a fotografie,
251 stran,
Historie,
- Pokračovatelé Kosmovi
- Statistický lexikon obcí ČSSR
Podrobný popis všech obcí - obyvatelé a jejich zaměstnání, domy, občanská vybavenost aj.
Praha 1966 Statist.a evid.vydavatelství
4°,16+668s.,váz.
- Ládví. Valnovka.
Prošlá poštou.
Praha 1953 Orbis
- Brno. Petrov(celkový pohled).
S textem, ale neprošlá poštou.
Praha 1951 Svět v obrazech
- Česko-saské Švýcarsko. Edmundsldamm Wasserfall.
Neprošlá poštou.
Bodenbach J.Kallasch
- Hradec Králové. Partie u musea.
Prošlá poštou, známka sejmuta.
Holice 1945 Grafo Čuda
- Karlovy Vary. Weltbad Karlsbad.
Prošlá poštou.
1945
- Grete Popper
Kant, Praha,
2005,
velmi dobrý stav, lehce nažloutlé listy v okrajích,
orig. matná lamin. vazba,
116 stran,
Fotografie/Film,
-Grete Popper
- Praha ve fotografii Karla Plicky
Česká grafická unie, Praha,
1940,
výborný stav, přebal je jen lehce nažloutlý, jen drobné oděrky v okrajích, ochranný obal velmi zaprášený,
polopl. vazba s přebalem, v karton. ochranném obalu, S OSOBNÍM VĚNOVÁNÍM A PODPISEM K. PLICKY!!!,
Fotografie/Film,
-Praha ve fotografii Karla Plicky
- Historická fotografie Prahy-KOPIE!
velmi dobrý stav, jen lehce roztřepené rohy,
fotografie, rozměr 18x13 cm,
Fotografie/Film,
-Historická fotografie Prahy-KOPIE!
- Historická fotografie Prahy-KOPIE!
velmi dobrý stav, lehce nažloutlá, drobné oděrky v rozích,
fotografie, rozměr 18x13 cm,
Fotografie/Film,
-Historická fotografie Prahy-KOPIE!
- Divoká zvířata v zajetí
Měsíčník Ciba, listopad 1938, číslo 10. Původní sešit s obálkou, průběžné stránkování, cca 35 stran s množstvím fotografií. Dobrý stav.
- Vagónka-Tatra-Studénka
1960,
velmi dobrý stav, pouze lehce ušpiněné desky a poslední stránka,
orig. koženková vazba, vydáno k 60.výročí Vagónky-Tatry-Studénky, obsahuje 28 čb. fotografií,
Fotografie/Film,
-Vagónka-Tatra-Studénka
- Amaterské radio 11/92
- Amaterské radio 7/92
- Udělej si sám číslo 42
- Udělej si sám číslo 50
- Udělej si sám číslo 56
- Amaterské radio 1/95
- Amaterské radio 12/74
- Kjobenhavn dg Omegn.
dobrý stav,
celopl. desky, kt. jsou po stranách trochu odřené, uvnitř leporelo čb. fotografií, jehož první strana je přetržená, autor, rok vydání a nakladatelství není uvedeno, strany nejsou číslovány,
Leinenband, gut erhalten, Deckel zu den Seiten bisschen abgeschürft, dran ein Leporello der schwarzweiß Fotographien, die erste Seite zerrissen, Author, Verlag und das Erscheinungsjahr nicht gesetzt, Seiten nicht nummeriert,
Fotografie/Film,
-Kjobenhavn dg Omegn.
- Československá fotografie č. 7
Panorama, Praha,
1990,
velmi dobrý stav,
orig. sešit, obsahuje fotografie Jana Saudka,
Fotografie/Film,
-Československá fotografie č. 7
- fotografie Marta Kubišová
velmi dobrý stav,
fotografie s podpisem,
Fotografie/Film,
-fotografie Marta Kubišová
- Hlásíme příchod.
Nakladatelství (edice): sopv
Rok vydání: 1945
Počet číslovaných stran: 30
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: sborník žalářní a koncentrační poesie
- fotografie Marta Kubišová
velmi dobrý stav,
fotografie s podpisem,
Fotografie/Film,
-fotografie Marta Kubišová
- fotografie Karel Misař
velmi dobrý stav,
fotografie s věnováním: Valdovi Schwarzovi Karel Misař 1.2.1988,
Fotografie/Film,
-fotografie Karel Misař
- fotografie Karel Sýs
velmi dobrý stav,
fotografie s podpisem,
Fotografie/Film,
-fotografie Karel Sýs
- Valerij Gende-Rote
Pressfoto, Praha ,
1984,
velmi dobrý stav, ušpiněná obálka, jejíž hrany jsou mírně pomačkané, místy natrhnuté (max. cca 1 cm),
12 čb fotografií a sešit s průvod. textem D. Mrázkové vložen do papír. obálky,
12 stran,
12 schwerzweisse Fotografien und ein Heft (ein tschechischer Text von D. Mrazkova) in einem orig. Umschlag, sehr gut erhalten, Umschlag leicht verschmutzt, Ecken bestoßen, Kanten gering angerissen,
Fotografie/Film,
-Valerij Gende-Rote
- Davidův rádce ve fotografování
E.Beuafort, Praha,
1931,
velmi dobrý stav, obálka mírně potrhaná a odřená,, u hřbetu natržená, ušpiněné, ,
orig. brož, obrazová příloha 20 stran-čb fotografie,
260 stran,
Fotografie/Film,
-Davidův rádce ve fotografování
- Lída Baarová-Albrecht Schoenhals
Ross Verlag,
velmi dobrý stav, fotografie je nažloutlá, menší oděrky v okrajích, polámané rohy,
Fotografie/Film,
-Lída Baarová-Albrecht Schoenhals
- Jan Bauch
velmi dobrý stav,
čb. fotografie,
Fotografie/Film,
-Jan Bauch
- World-wide Celebration of 15 Years of Continuous Leadership of Paramount Pictures
Famous Players-Lasky Corporation,
1926,
velmi dobrý stav, desky ve hřbetu natržené, v hranách mírně odřené, nedrží svázáno, většina listů je volně vložená, některé listy na okraji zlehka zašpiněné nebo pomačkané,
filmové plakáty, letáky, portréty filmových hvěd, autorů nejúspěšnějších her a dalších osobností, uloženo v orig. deskách, formát A3,
82 stran,
very good condition, slightly damaged, most of the pages loose, contains various posters advertising Paramount Pictures movies, portraits of actors, authors of the best selling plays, the world s foremost producing showmen, all-star box office directors and much more,
Fotografie/Film,
-World-wide Celebration of 15 Years of Continuous Leadership of Paramount Pictures
- 41 Gevaert vyzkoušených fotografických předpisů
velmi dobrý stav,
pův. sešit, obálka je zašpiněná a lehce odřená,
Fotografie/Film,
-41 Gevaert vyzkoušených fotografických předpisů
- Neotona
Neobrom, Brno,
velmi dobrý stav,
pův. sešit, obálka je lehce zašpiněná, reklamní brožurka firmy Neobrom-továrna fotografických papírů,
Fotografie/Film,
-Neotona
- Barevná písmenka- v ruštině
Dětská kniha o písmenkách v azbuce, vydaná v sovětské éry. Velmi hezky ilustrováno. Sešit, původní brožura. Podélný formát A4. Cca 30 stran.
- Děti do Sokola
Pošlete děti do Sokola, nepoužitá, dobrý stav
- Zotavovna Sykovec
Zotavovna Sykovec, nepoužitá, popsaná, dřevěná, velmi dobrý stav
- Zruč n. Sáz
foto Zruč n. Sáz., známka a razítko, dobrý stav
- Zbraslav
Zbraslav, celkový pohled, Nakl. Fr. Tiegel, známka a razítko, kousek ušpiněná
- Zdíkov
foto Zdíkov na Šumavě, vypsaná bez znáky a razítka, velmi dobrý stav
- Zlonice
Zlonice, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Znojmo
foto Znojmo, známka a razítko, dobrý stav
- Závist
Závist, dlouhá adresa, stržená známka, dobrý stav, ušpiněná
- Zborov
foto Zborov, známka a razítko, dobrý stav
- Dvě legendy z doby Karlovy
Legenda o svatém Prokopu. Život svaté Kateřiny. Vydalo Nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1959. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 286 stran. Přebal mírně potrhaný, jinak velmi dobrý stav.
- Závist
foto Závist, dlouhá adresa, známka a razítko, velmi zachovalá
- Zámek Žleby
Zámek Žleby, 1850, Nakl. Č. Crkal, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Zámek v Pardubičkách
foto Zámek v Pardubičkách, Nakl. Otakar Doležal, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Ze světa zvířat
Jos. R. Vilímek, Praha,
dobrý stav, obálka při okrajích potrhaná a pomačkaná, ušpiněná, přední část zcela odtržená od brože, asi 5 cm od hřbetu roztržený otvor (cca 1 x 2,5 cm), titul. strana více ušpiněná, asi 40 listů ze začátku je mírně uvolněných,
orig. brož-větších rozměrů ( 33,5 x 27,5 cm), čb fotografie-slovem provází Boh. Bauše,
194 stran,
Fotografie/Film,
- Ze světa zvířat
- Zámek Č. Krumlov
foto Šumava, Zámek Č. Krumlov, Nakl. J. Wolf, 1926, známka a razítko, dobrý stav
- Zámek Konopiště
Zámek Konopiště, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Rudolf Hrušínský
velmi zachovalá, nažloutlá, drobné promáčkliny (patrné spíše proti světlu, vypadá to jako od jehly či špičatějšího rohu), lehce roztřepené rohy,
Fotografie/Film,
-Rudolf Hrušínský
- The country of Lenin
Novosti, Paris,
1970,
výborný stav, na průhledném přebalu 2 malé nálepky,
orig. celopl. vazba s průhledným obalem, velké čb fotografie,
Fotografie/Film,
-The country of Lenin
- Karel Hájek
Dům umění města Brna,
velmi dobrý stav,
orig.brož, 11 čb fotografií,
13 stran,
Fotografie/Film,
-Karel Hájek
- Zahrádka na Želivce
foto Zahrádka na Želivce, náměstí, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Zahrádka na želivce
foto Zahrádka na Želivce, známka a razítko, dobrý stav
- Karel Hájek
Ústřední dům osvěty hl.m.Prahy,
výborný stav,
orig.brož, 11 čb fotografií, text Vladimír Rýpar,
13 stran,
Fotografie/Film,
-Karel Hájek
- Karel Hájek
Dům umění města Brna,
výborný stav,
orig.brož, 11 čb fotografií,
Fotografie/Film,
-Karel Hájek
- Fotografie Karel Hájek
Ústřední dům osvěty hl.m.Prahy,
velmi dobrý stav,
orig.brož, 10 čb fotografií,
Fotografie/Film,
-Fotografie Karel Hájek
- Karel Hájek
Dům umění města Brna,
velmi dobrý stav, mírně ohnuté,
orig.brož, 11 čb fotografií,
Fotografie/Film,
-Karel Hájek
- Zábřeh
Zábřeh, známka a razítko, dobrý stav
- Zadov
foto Zadov z cesty od Stach, Nakl. A. Pavlová, známka a razítko, dobrý stav
- Zadov
foto Zadov - Stachy, stržená známka, dobrý stav, ušpiněná
- Vyšší Brod
foto Vyšší Brod, Čertova kazatelna, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Vysoké Mýto
Vysoké Mýto, Král. Náměstí, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Vyšehrad r.1940
Vyšehrad r. 1940, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, prohlá
- Věžná
foto Věžná, Českomor. Vysočina, známka a razítko, dobrý stav, ohlý roh
- Vranov nad Dyjí
foto Vranov nad Dyjí, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Vrešťov
Vrešťov, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Fotografický obzor, ročník L.
Politika, Praha,
1942,
velmi dobrý stav,
polopl. vazba, obsahuje čb. fotografie,
271 stran,
Fotografie/Film,
-Fotografický obzor, ročník L.
- Šumava na Javorníku
foto Šumava na Javorníku, nepoužitá, dobrý stav
- Vambeřice
Vambeřice, Poutní Chrám a studně Marianská, známka a razítko, dobrý stav
- Švehlova chata
Švehlova chata, Šumava, nepoužitá, prohlá na více místech
- Šumava
foto Šumava, Nakl. Jindř. Ctverák, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Šumava na Javorníku
foto Šumava na Javorníku, Nakl. A. Pavlová, nepoužitá, dobrý stav
- Turnov
Turnov, Chlapecká škola a Sokolovna, známka a razítko, dobrý stav, kousek ušpiněná
- Uhlíř. Janovice
foto Uhlíř. Janovice, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Vítězný únor 1948
Orbis, Praha,
1972,
velmi dobrý stav, desky jsou jen lehce nažloutlé a zašpiněné,
12 čb fotografických samostatných příloh + 16-tistránkový sešítek s textem, v čb deskách z křídového papíru,
Fotografie/Film,
-Vítězný únor 1948
- Tetín u Berouna
foto Tetín u Berouna, nepoužitá, dobrý stav, ohlý roh
- Toušeň
foto Toušeň, známka a razítko, dobrý stav
- Terezín
foto Terezín, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Terezín
foto Terezín, dlouhá adresa, známka a razítko, velmi zachovalá, utržen roh
- Terezín
foto Terezín, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, ušpiněná
- Statt Autogramme
Westmark-Verlag, Neustadt,
1944,
velmi dobrý stav, vazba je v rozích mírně odřená, listy zažloutlé,
poloplátěná převazba, vevázaná obálka, fotografie, v němčině,
127 stran,
Fotografie/Film,
-Statt Autogramme
- Kouzlo staré fotografie
Moravská galerie, Brno,
1978,
velmi dobrý stav, obálka je odřená, vnitřek byl zřejmě špatně přilepený, nažloutlé listy,
orig. brož, množství fotografií, resumé v angličtině, němčině a ruštině,
Fotografie/Film,
-Kouzlo staré fotografie
- Tábor, Stárkův dům
Tábor, Nakl. Josef Matoušek, známka a razítko, dobrý stav, ušpiněná
- Štěchovice n. Vlt.
foto Štěchovice n. Vlt., 1930, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Teplice
Teplice, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Terezín
Terezín, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Svatojánské proudy
foto Svatojánské Proudy, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Svatojánské proudy
foto Svatojánské Proudy, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Tábor
foto Tábor, Žižkovo náměstí, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Aussenhandelsunternehmen der Ungarischen Schwerindustrie
V. Dorottya, Budapest,
velmi dobrý stav,
pův. celopl. vazba, obsahuje 54 čb. fotografií-fotolaboratoř Továrny Ganz,
54 stran,
sehr gut erhalten, orig. Leineneinband, mit 54 Photos - Photolaboratorium der Waggonfabrik Ganz,
Fotografie/Film,
- Aussenhandelsunternehmen der Ungarischen Schwerindustrie
- Svatojánské proudy
foto Svatojánské Proudy, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Svatojánské proudy
foto Svatojánské proudy, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Svatojánské proudy
Svatojánské proudy, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Shirley Temple
orig. čb fotografie, místy nepatrně ohnuté rohy, zadní stránky fotografií zažloutlé a mírně zašpiněné, velikost 7x4,5 cm,
Fotografie/Film,
-Shirley Temple
- Sv. Jan pod Skálou u Berouna
foto Sv. Jan pod Skálou u Berouna, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Sv. Václav - Sv. Anna
foto Sv. Václav- Sv. Anna, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Slaný
Slaný, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Slaný
Slaný, Nakl. Frant. Kubeš, stržená známka, dobrý stav
- Slaný
foto Slaný, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Slezké Beskydy
foto Slezké Beskydy, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Slezké Beskydy
foto Slezké Beskydy, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Sněžka
foto Sněžka, Krokonoše, známka a razítko, dobrý stav
- Soběslav
foto Soběslav, náměstí, známka a razítko, velmi dobrý stav
- St. Boleslav
Pozdrav ze St. Boleslavi, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Stádlec převoz
foto Stádlec převoz, známka a razítko, dobrý stav
- Stachy
foto Stachy, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Stará Boleslav
Stará Boleslav, známka a razítko, dobrý stav
- Stará Boleslav
Stará Boleslav, dlouhá adresa, známka a razítko, velmi zachovalá, ušpiněná
- Stará Huť- Hýskov
Stará Huť- Hýskov, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Staré Hamry
foto Staré Hamry, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Staré Hamry
foto Staré Hamry, hotel Charbulák, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Staré Hamry
foto Staré Hamry, Pomník Maryčky Magdonové, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Sušicko
foto Sušicko, Březník, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Sv. Hora
Sv. Hora, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, ušpiněná
- Sv. Hora nad Příbrami
Sv. Hora nad Příbrami, Nakl. J.N.Derka, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Sv. Jan pod Skálou u Berouna
foto Sv. Jan pod Skálou u Berouna, nepoužitá, dobrý stav
- Fotografie z filmu Divoké víno
17 x 23 cm,
Fotografie/Film,
-Fotografie z filmu Divoké víno
- Slaný
foto Slaný, Klášter Františkánský, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, kousek ušpiněná
- Slaný
Slaný, Klášter Františkánů, známka a razítko, dobrý stav
- Co je fotografie
Čs. redakce Videopress ve spol. s nakl. agenturou ,
1989,
výborný stav, pouze na přebalu drobné skvrny a oděrky,
orig. brož., fotografie děl opatřené popisky,
391 stran,
Fotografie/Film,
-Co je fotografie
- Kino
Orbis, Praha,
1959,
velmi dobrý stav,
modrá celopl. převazba, orig. sešity, četné čb. fotografie, čísla 1-26,
416 stran,
Fotografie/Film,
-Kino
- Jindřiška Smetanová
orig. foto 24x18 cm, vzadu údaje o zmenšení, číslováno 2/90,
Fotografie/Film,
-Jindřiška Smetanová
- Květen 1945
Státní nakladatelství krásné literatury,
1960,
výborný stav,
Obsahuje 10 fotografií uložených v orig. deskách, jedna fotografie chybí,
Fotografie/Film,
-Květen 1945
- Fotografický obzor
Svaz československých klubů fotografů amatérů, Pra,
1934,
velmi dobrý stav,
celopl. vazba, odp. redaktor Augustin Škarda,
188 stran,
Fotografie/Film,
-Fotografický obzor
- Praha ve fotografii Karla Plicky
Česká grafická unie, Praha,
1940,
výborný stav, pouze přebal je v krajích nepatrně poničen,,
orig. vazba s přebalem, uloženo v kartonovém pouzdře, 208 tisků z hloubky,,
210 stran,
Fotografie/Film,
-Praha ve fotografii Karla Plicky
- Semily
Semily, Nakl. Karel Chaloupecký, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Fotografický obzor, Roč. LI.
Svaz čsl. klubů fotografů amatérů,Praha,
1943,
velmi dobrý stav,
polopl. převazba má lehce odřené desky, obsahuje původní sešity s obálkami,množství čb. fotografií,
170 stran,
Fotografie/Film,
-Fotografický obzor, Roč. LI.
- Československá fotografie I
Fotografický obzor, Praha,
1931,
velmi dobrý stav,
orig. vazba, obsahuje 64 fotografií,
70 stran,
Fotografie/Film,
-Československá fotografie I
- Tibor Honty
fotografie 10.3 x 17.2 cm, na zadní straně razítko Tibor Honty,
Fotografie/Film,
-Tibor Honty
- Československá fotografie 1973
Orbis, Praha,
celoplátěná vazba, kompetní ročník XXIV.,
Fotografie/Film,
-Československá fotografie 1973
- Co je člověk
velmi dobrý stav,
brož., část obálky odtržená a podlepená, katalog k hammburské výstavě na téma Co je člověk, úvod H. Böll,
Fotografie/Film,
-Co je člověk
- Československá fotografie IV 1934
Svaz československých fotografů amatérů, Praha,
1934,
výborný stav,
orig. čb vazba, množství foto -hlubotisk,
70 stran,
Fotografie/Film,
-Československá fotografie IV 1934
- Akt v české fotografii
Orbis, Praha,
1967,
velmi dobrý stav, desky jsou mírně odřené na hranách, lehce ušpiněné, fotografie ve výborném stavu,
orig. desky, malý formát, fotografie: Alois Zych, J. Funke, J, Ehm, K, Hájek, V. Chochola, M. Hák, F. Drtikol, K. Ludwig,
15 stran,
Fotografie/Film,
-Akt v české fotografii
- Dílo Miroslava Háka
Pressfoto, Praha,
výborný stav,
orig. desky, pohlednicový formát,
12 stran,
Fotografie/Film,
-Dílo Miroslava Háka
- Miroslav Hák
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a u,
1959,
velmi dobrý stav,
orig. brož,obsahuje 62 reprodukcí, 1.vydání, 5000 výtisků,
75 stran,
Fotografie/Film,
-Miroslav Hák
- Československá fotografie 1935
Svaz československých klubů fotografů amatérů, Pra,
1934,
výborný stav,
orig. vazba s pův. karton. deskou, 64 čb reprodukcí,
75 stran,
Fotografie/Film,
-Československá fotografie 1935
- Licht und Schatten, Light and Shadow, Ombre et Lumiére
Artia, Praha,
1959,
velmi dobrý stav,
orig. celopl. vazba s přebalem, kt. je slabě zašpiněný, po stranách trochu odřený, obsahuje 119 čb. foto příloh,
125 stran,
orig. cloth binding with the durst jacket, very good condition, the wrapper a little soiled, at the sides a bit worn, with 119 black and white photos,
Originalleinenband mit einer Schutzumschlag, sehr gut erhalten, die Umschlag ein bisschen schmutzig, zu den Seiten wenig abgeschürft, mit 119 schwarzweißen Fotographien,
Fotografie/Film,
-Licht und Schatten, Light and Shadow, Ombre et Lumiére
- Československá fotografie 1971
Orbis, Praha,
celoplátěná vazba, kompetní ročník XXII.,
Fotografie/Film,
-Československá fotografie 1971
- Revue napětí a humoru
Konfrontace, Curych,
1978,
velmi dobrý stav, brož mírně odřená na hřbetě a po obvodu,
orig. brož. vazba, exilová literatura ,
160 stran,
Exil,
-Revue napětí a humoru
- Solidarita
Rozmluvy, Purley, Velká Británie,
1987,
velmi dobrý stav,
lepená brož,
282 stran,
Exil,
-Solidarita
- Římov
foto Římov, 1926, známka a razítko, dobrý stav
- Solidarita
Rozmluvy, Londýn, Velká Británie,
1987,
výborný stav,
lepená brož,
282 stran,
Exil,
-Solidarita
- Systémové změny
Index, Köln,
1972,
velmi dobrý stav,
lepená brož,
272 stran,
Exil,
-Systémové změny
- Charles Dickens
2 svazky.
Odeon, Praha, 1983
463 + 445 stran, původní vazba, střední formát
4. vydání
- Rodička Boží na Sv. Hoře u Příbrami
Rodička Boží na Sv. Hoře u Příbrami, dlouhá adresa, známka a razítko, velice zachovalá, natržená
- Rožmitál pod Třemšínem
foto Rožmitál pod Třemšínem, Nakl. Marcel Vachata, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Řadov
foto Letní tábor na Řadově u Brandýsa n. Orl., nepoužitá, velmi dobrý stav
- Láska k životu
Svoboda, Praha,
1977,
velmi dobrý stav. přebal je v okrajích mírně potrhaný (podlepeno lepenkou), nažloutlá vazba i listy,
orig. celopl. vazba s přebalem, ilustrace-E. Hašková, A. Born, 1. vydání,
208 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Láska k životu
- Riegrova stezka
Riegrova stezka mezi Semily a Žel. Brodem, Nakl. Karel Chaloupecký, známka a razítko, dobrý stav
- Na indiánských hranicích
dobrý stav, obálka je zažloutlá, mírně zaprášená, pomačkané okraje, oděrky ve hřbetu, zažloutlé listy, pomačkaný horní roh str. 23,
orig. sešit,
32 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Na indiánských hranicích
- Radhošť
foto Radhošť, socha Radegosta, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Radhošť
foto Hotel Ráztoka na Radhošti, nepoužitá, velmi dobrý stav, razítko Hotel Ráztoka
- Přerov
Přerov, Park Michalov, známka a razítko, dobrý stav
- Příbram
Příbram, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Příbram
Příbram, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Praha
Praha, Prašná brána, známka a razítko, dobrý stav
- Praha
foto Praha, Wilsonovo nádraží, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Praha, Pod Slovany
foto Praha, Pod Slovany, bez známky, zachovalá, roh prohlý, ušpiněná
- Praha
foto Praha, Hradčany, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Praha
Praha, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Praha
foto Praha, Václ. náměstí, známka a razítko, dobrý stav
- Praha
foto Praha, , známka a razítko, zachovalá
- Pozdrav z Podhoře
foto Pozdrav z Podhoře, známka a razítko, dobrý stav
- Pozdrav ze Selce
foto Pozrav ze Selce, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, ušpiněná
- Pozdrav z Lišova
Lišov, celkový pohled, dlouhá adresa, známka a razítko, zachovalá, ušpiněná
- Pozdrav z Poděbrad
Pozdrav z Poděbrad, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, kousek ušpiněná
- Amaterské radio 9/70
- Amaterské radio 1/76
- Amaterské radio 4/67
- Pozdrav z Bohdanče
Pozdrav z Bohdanče, Nakl. V. Polák, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, ušpiněná
- Posázaví
Posázaví, Zbytky kláštera Sázavského, dlouhá adresa, nepoužitá, dobrý stav, ušpiněná
- Postelberg
foto Postelberg, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Potštýn
Potštýn, stržená známka, dobrý stav
- Poutní kostel u sv. Anny
foto Poutní kostel u sv. Anny na Tannaberku v průsmyku Všerubském, stržená známka, dobrý stav
- Party kuchařka
Podtitul : kanapky, sendviče, chuťovky
Formát : 14×21 cm, 96 stran
Datum vydání : 13.03.2007
ISBN : 978-80-247-1994-8
Anotace :
Potřebujete připravit malou svačinku pro přátele nebo občerstvení pro celou party? Studená kuchyně získává stále více na popularitě. Hodí se totiž ke každé příležitosti. Speciality studené kuchyně jsou navíc velmi lahodné. Tato kniha nabízí nejlepší recepty na přípravu chuťovek z celého světa od pikantních až po sladké. Najdete zde kanapky, sendviče, evergreeny, jako jsou burgery, kuřecí křidélka, plněné lahůdky, pikantní pečivo a dezerty. Každý si prostě přijde na své! Navíc zde najdete rady, jak naplánovat a připravit celé pohoštění, ale i informace o nejznámějších chuťovkách. Praktickou kuchařku s vyzkoušenými recepty doprovází mnoho barevných obrázků. U každého receptu jsou údaje o nutriční a energetické hodnotě.
- Polička
foto Polička, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Polná
Polná, Nakl. Milosl. Ráček, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, kousek ušpiněná
- Podkova, Vltava
foto Podkova partie na Vltavě, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Podmokly
foto Podmokly, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Podmokly
foto Podmokly, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Poleňka
foto Rodný domek spisovatela Josefa Franty Šumavského, nepoužitá, dobrý stav
- Plzeň
Plzeň, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Poděbrady
Poděbrady, známka napůl odtržena ale celá a razítko, dobrý stav
- Podkarpatská Rus
foto Podkarpatská Rus, čardaš, známka a razítko, dobrý stav
- Plzeň
foto Plzeň, Pomník T.G. Masaryka, známka a razítko, dobrý stav
- Amaterské radio 1/73
- Amaterské radio 12/69
- Pardubice
Pardubice, dlouhá adresa, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Pardubice, celkový pohled
Pardubice, celkový pohled, Nakl. Otakar Doležal, známka a razítko, dobrý stav
- Pelhřimov
Pelhřimov, Děkanský kostel sv. Bartoloměje, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Písek
Písek, Starý most s hradem, Nakl. Fr. Podhajský, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Orlík
foto Orlík, znmka a razítko, dobrý stav
- Pardubice
Vojenská němocnice v Pardubicích, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Pardubice
Pardubice, Městské divadlo, Nakl. Otakar Doležal, stržena známka, razítko, velmi dobrý stav
- Amaterské radio 10/59d
- Amaterské radio č.11/ročník II
- Velehrad
Rozkládací leporelo tvořené černobílými fotografiemi. Rozměry 9,5 cm x 5,5 cm. Dobrý stav.
- Ročenka Pražanky, 1936
Vydala Rodina, Praha. Původní kartonová vazba, 124 stran s velkým množstvím půvabných dobově příznačných ilustrací (viz foto). Na přední straně desek skvrnky (foto obr.), na dolním okraji lehce natržený hřbet. Dobrý stav.
- Volné směry
Doprovázeno četnými obraz. materiály.
Vydavatel : Spolek výtvarných umělců Manes, Praha
Rok vydání: 1911
Jazyk: Čeština
Počet stran: 283
- James Redfield
Prozíraví budou zářit jako záře oblohy, a ti, kteří mnohým dopomáhají k spravedlnosti, jako hvězdy, navěky a navždy .
Knižní klub, Praha, 1995
258 stran, původní lamino vazba, střední formát
Stav : desky mírně ušpiněny, na předsádce poznámky, jinak velmi dobrý stav.
- Okoř
foto Okoř, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Olomouc
foto Olomouc, dlouhá adresa, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Nové Město na Moravě
foto Nové Město na Moravě, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Nové Benátky
foto Nové Benátky, Nakl. Josef Polák, stržená známka, dobrý stav, prohlá
- Náměšť n. Osl.
foto Námešť n. Osl., nepoužitá, dobrý stav
- Náměšť n. Osl.
foto Náměšť n. Osl., nepoužitá, velmi dobrý stav
- Náměšť n. Osl.
foto Náměšť n. Osl., známka a razítko, dobrý stav
- Náměšť n. Osl.
foto Náměšť n. Osl., nepoužitá, velmi dobrý stav
- Na Gruni
foto Beskydy, Na Gruni, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Na Tokáni
foto Na Tokáni, dlouhá adresa, známka a adresa, dobrý stav
- Moravskoslezké Beskydy
foto Moravskoslezké Beskydy, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Na Gruni
foto Beskydy, Na Gruni, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Na Gruni
foto Beskydy, Na Gruni, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Na Gruni
foto Beskydy, Na Gruni, známka a razítko, dobrý stav
- Na Gruni
foto Beskydy, Na Gruni, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Mníšek
foto Mníšek, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Mor. Ostrava
foto Mor. Ostrava, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Mor. Ostrava
foto Mor. Ostrava, známka a razítko, dobrý stav
- Moravská Třebová
foto Moravská Třebová, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Budovatelský průkaz Junáka
1947,
dobrý stav, obálka je zašpiněná, zapeášená, patrné skvrny od polití, zažloutlé listy,
orig. sešit, malý formát, NEVYPLNĚNÝ!,
16 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Budovatelský průkaz Junáka
- Milovice
Vojenské ležení v Milovicích, Nakl. J. Polák, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Zlatý kaňon Tajemství staré mapy Tajemná loď U-1 Cowboy Donovan Zkáza tlupy Harryho X Danny bojoval proti tlupě gangsterů Zloděj na Stewensonově ranchu Na tom našem dvoře Lidčin boj Radostné mládí Zrzounkovy pohádky
Zmatlík a Palička, Praha,
dobrý stav, vazba je v okrajích mírně odřená, jinak lehce nažloutlá, listy zažloutlé, místy skvrnité,
polopl. převazba, na několika místech neodpovídají nalepené obálky titulu: u Tajemství staré mapy je ob. Tajemství starého hradu, u Zkáza tlupy Harryho X je ob.-John-indiánobijce, u Radostné mládí je ob. Eldorado Pavla Daimona, u Zrzounkovy pohádky je ob. Zajatec v táboře Apačů,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Zlatý kaňon Tajemství staré mapy Tajemná loď U-1 Cowboy Donovan Zkáza tlupy Harryho X Danny bojoval proti tlupě gangsterů Zloděj na Stewensonově ranchu Na tom našem dvoře Lidčin boj Radostné mládí Zrzounkovy pohádky
- Mezní Louka
foto Mezní Louka, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Milevsko
foto Milevsko, Klášter, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Stromboli
Panton - 1987 - 2LP - Stereo 81 0698-1 312 - luxusní stav.
- Holešov
Holešov, Nakl. Fr. J. Balatka, známka a razítko, dobrý stav
- Horní Slap
foto Horní Slap, Svatojánké Proudy, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Listy Hetér
Vydavatel : Svoboda, Praha
Rok vydání: 1970
Jazyk: Čeština
Počet stran: 230
- Politický okres německo-brodský a humpolecký
57. číslo Vilímkových turistických map politických okresů. Rozkládací mapa v měřítku 1 : 100 000. Nedatováno. Obálka mírně potrhaná na okrajích, v mapě podtrhaný text, který nebrání v její bezproblémové čitelnosti. Dobrý stav.
- Za pokladem bukanýrů V zajetí lidojedů monbuttských Poslední boj Kentucky-Jacka Smrt
Zmatlík a Palička, Praha,
dobrý stav, vazba je jen v okrajích mírně odřená, listy jsou zažloutlé, obálky vystřižené a nalepené na listech,
polopl. převazba, neodpovídá obálka u tit. Poslední boj Kentucky-Jacka a Královna cikánů,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Za pokladem bukanýrů V zajetí lidojedů monbuttských Poslední boj Kentucky-Jacka Smrt
- Mariánské Lázně
foto Mariánské Lázně, dlouhá adresa, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Mederkamnitz
Mederkamnitz, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Litomyšl
foto Litomyšl, Smetanův dům, nepoužitá, dobrý stav
- Lobkovice
foto Zámek Lobkovice, známka a razítko, dobrý stav
- Macocha
Macocha, známka a razítko, dobrý stav
- Historie českého skautingu slovem a obrazem
1990,
velmi dobrý stav, mírně ušpiněno, lehce odřené hrany, stopy po tekutině,
orig. sešit, čb fotografie,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Historie českého skautingu slovem a obrazem
- Litomyšl
foto Litomyšl, Zámek, 1928, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Litomyšl
foto Litomyšl, Dům u Rytířů, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Litomyšl
foto Litomyšl, Pomník B. Smetany, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Libušín
foto Libušín, Nakl F. Neubert, známka a razítko, dobrý stav
- Litice
foto Litice, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, ohlý roh
- Lázně Luhačovice (sada)
sada Lázně Luhačovice, Nakl. F. Hložek, nepoužitá, dobrý stav
- Lázně Poděbrady
foto Lázně Poděbrady, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Rudní dolování v Příbrami-Doprava rudy od těžné jámy do úpravny
velmi zachovalá, lehce zažloutlá, nepatrně odřené rohy, bez textu!,
Pohlednice,
-Rudní dolování v Příbrami-Doprava rudy od těžné jámy do úpravny
- Krkonoše
foto Krkonoše, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Krokonoše
Kroknoše, Vodopád Mumlavy, známka a razíto, dobrý stav
- Kyšperk
foto Kyšperk, Hory Orlické, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Kyšperk
foto Kyšperk, Malé podloubí, nepoužitá, dobrý stav
- Kyšperk
foto Kyšperk, Malé Podloubí, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Konopiště
Partie z parku v Konopišti, dlouhá adresa, známka a razítko, velmi zachovalá, ušpiněná
- Kostelec n. Čern. Lesy
foto Kostelec n. Čern. Lesy, dlouhá adresa, nepouitá, velmi dobrý stav
- Král. Hvozd
foto Král. Hvozd, Stachy, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Král. město Písek
Král. město Písek, Nakl. J. Hofmann, známka a razítko, dobrý stav
- Král. Vinohrady
Král. Vinohrady, Nakl. Franta Černý, známka a razítko, dobrý stav, kousek ušpiněná
- Krásna Horka
foto Krásna Horka, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Kreibitz
foto Kreibitz, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Košátky
Košátky, známka a razítko, dobrý stav
- Kokořín
Kokořín, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Klatovy
Klatovy, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, ušpiněná
- Klatovy
Klatovy, Nakl. J. Jelínek, známka a razítko, dobrý stav
- Kluky
foto Kluky u Poděbrad- Lázně, Nakl. Fr. Rozsypal, stržená známka, dobrý stav, ušpiněná
- Klatovy
foto Klatovy, známka a razítko, dobrý stav
- Kerhartice
foto Kerhartice, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, ušpiněná
- Kerhartice
foto Kerhartice, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Kladno
foto Kladno, Nakl. K. Zumová, známka stržena, velmi dobrý stav
- Knihovna
Boh. Špinka, Praha,
zachovalý stav, vazba je ve hřbetu přelepena tmavou izolepou, velmi odřené okraje i desky, zlomený PH roh na přední straně, listy zažloutlé, skvrnité, některé ob. potrhané,
polopl. vazba, s nalepeným obr. na deskách, kromě č. 6 vevázané obálky všech čísel, tituly jako: Závody balonů, Sevillský zápisník s býky, Tisíc mil pěšky, Dobrodružství na Vesuvu, Bílý mustang, Zachránce Vanderbiltův, . ,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Knihovna
- Kerhartice
foto Kerhartice, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, ušpiněná
- Kerhartice
foto Kerhartice, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Karlův Most
Karlův Most, Nakl. Karl Bellmann, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Karlův Týn
Karlův Týn, známka stržena, razítko, dlouhá adresa, dobrý stav
- Kdyně
foto Kdyně- Šumava, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Karlovy Vary
Karlovy Vary- Stará Louka, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Karlsbad
Karlovy Vary, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, kousek ušpiněná
- Karlův Most
foto Karlův most, povodeň 1890, nepoužitá, velmi zachovalá
- Karlovy Vary
foto Karlovy Vary, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Karlovy Vary
Karlovy Vary, 1929, známka a razítko, dobrý stav
- Karlovy Vary
Karlovy Vary, dlouhá adresa, nepoužitá, velmi dobrý stav
- II. Vatikánský sněm
Vydavatel : Křesťanská akademie, Řím
Rok vydání: 1966
Jazyk: Čeština
Počet stran: 359
- Zákon o soukromých zaměstnancích z 11. července 1934, č. 154 Sb. z. a .
Upravil A. Hartmann (odborový přednosta Ministerstva spravedlnosti).
Vydavatel : Právnické knihkupectví a nakladatelství, Praha
Rok vydání: 1934
Jazyk: Čeština
Počet stran: 420
- Kaple sv Antoníčka
foto Kaple sv. Antoníčka, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Kaple sv. Antonína
foto Kaple sv. Antonína, nepoužitá, ohlá na dvou místach
- Kaple sv. Antonína
foto Kaple sv. Antonína, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Kamýk n. Vlt.
foto Kamýk n. Vlt., známka a razítko, velmi dobrý stav
- Kamýk n. Vlt.
foto Kamýk n. Vlt., nepoužitá, velmi dobrý stav
- Kamýk n. Vlt.
foto Kamýk n. Vlt., nepoužitá, velmi dobrý stav
- Kadaň
Kadaň, Nakl. Alois Schubert, známka a razítko, dobrý stav
- Kamenice
foto Kamenice, známka a razítko
- Kaceřov
foto Kaceřov, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Junácká stezka
Junácká edice, Praha,
1969,
velmi dobrý stav, zažloulá obálka,
orig. sešit,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Junácká stezka
- Jirny
foto Jirny, Nakl. Ant. Roháček, známka a razítko, dobrý stav, ohlý roh
- Mongolské pohádky
Vydavatel : Státní nakladatelství dětské knihy, Praha
Rok vydání: 1958
Jazyk: Čeština
Počet stran: 106
- Jetřichovice
foto Jetřichovice, dlouhá adresa, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Jetřichovice
foto Jetřichovice, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Jánské Lázně
foto Jánské Lázně, známka a razítko, dobrý stav, známka zčásti natržená
- Jaroměřice n. Rok.
foto Jaroměřice n. Rok., nepoužitá, dobrý stav
- Jaroměřice n. Rok.
foto Jaroměřice n. Rok., náhrobek O. Březiny, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Jeseník
foto Jeseník, známka a razítko, dobrý stav
- Ještědské Boudy
Ještědské Boudy, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Jetřichovice
foto Jetřichovice, dlouhá adresa, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Jetřichovice
foto Jetřichovice, dlouhá adresa, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Junácký zápisník 1970
Junácká edice, Praha,
1970,
velmi dobrý stav, obálka je lehce nažloutlá, ohnutá přední strana, listy též,
orig. sešit,
96 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Junácký zápisník 1970
- Choceň
Choceň, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, ušpiněná
- Chrudim
Chrudim, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Chrudim
foto Chrudim, dlouhá adresa, stržená známka , zachovalá
- Janské Lázně
foto Janské Lázně, dlouhá adresa, známka a razítko
- Hrušovany
foto Hrušovany, známka a razítko, dobrý stav
- Hukvaldy
foto Hukvaldy, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Hukvaldy
foto Hukvaldy, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Hvězda
foto Hvězda, Nakl. B. Ehrlich, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Hýskov
foto Hýskov, známka a razítko, dobrý stav, kousek ušpiněná
- Chata Terezinina
foto Šumava, Chata Terezinina, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Hronov nad Metují
foto Hronov nad Metují, známka a razítko, dobrý stav
- Hrubá Skála u Turnova
foto Hrubá Skála u Turnova, dlouhá adresa, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Milý Václave - přemýšlení o Václavu Havlovi
Div.ústav a NLN 1997
- Almanach fotografiki polskiej 1960
Wydawnictwa artystyczne i filmowe 1960
- Hrad Zvířetice
foto Hrad Zvířetice, známka a razítko, dobrý stav
- Hrad Buchlov
foto Hrad Buchlov, známka a razítko, dobrý stav, ohlý roh
- Hrad Zvíkov
foto Hrad Zvíkov, Nakl. Antonín Klouček, nepoužitá, dobrý stav
- Fotojahrbuch International 1970/ 71
VEB Fotokinoverlag 1970, Leipzig
- Setkání
Jednotný klub pracujících Valašské Meziříčí ( bez roku vyd.) katalog českých fotografů ( Bílek M., Weinertová V., Sikula P., Myška M.a jiní) text Horníček M.
- Havlíčkův Brod
foto Havlíčkův Brod, 1954, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Hláska n. Sáz.
Pohled z Hlásky n. Sáz., Nakl. E. Velím, známka a razítko, dobrý stav
- Hluboká u Budějovic
foto Hluboká u Budějovic, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Dolní Buk
foto Dolní Buk u Štěchovic, 1930, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Frýdlant n. Ostr.
foto Frýdlant n. Ostr., nepoužitá, velmi dobrý stav
- Frýdlant n. Ostr.
foto Frýdlant n. Ost., nepoužitá, velmi dobrý stav
- Český Tešín
foto Český Tešín, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Deštne, Orlické Hory
foto Deštne, Orlické Hory, nepoužitá, velmi dobrý stav
- České Budějovice
České Budějovice, dlouhá adresa, známka a razítko, zachovalá, rohy prohlé, jeden natržený, ušpiněná
- Česká Kamenice
Česká Kamenice, dlouhá adresa, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Česká Kamenice
Česká Kamenice, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
- Česká Kamenice
foto České Kamenice, známka a razítko, dobrý stav
- Česká Kamenice
foto Česká Kamenice, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, kousek ušpiněná
- Brno
foto Brno, Lužánky, nepoužitá, zachovalá, rozlepuje se
- Březnice
foto Březnice, nepoužitá, dobrý stav
- Byšice
foto Byšice, Nakl. Em. Krále, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Bystřice p. Hostýnem
foto Bystřice pod Hostýnem, známka a razítko, velmi dobrý stav
- Čáslav
Čáslav, známka a razítko,dobrý stav
- Čáslav
Čáslav, Nakl. Ferd. Bucek, známka a razítko, dobrý stav
- Brno
foto Brno, celkový pohled na výstaviště, nepoužitá, dobrý stav
- Brno
foto Brno, Denisovy sady, nepoužitá, zachovalá, rozlepuje se
- Brno
foto Brno, Hlavní palác, nepoužitá, dobrý stav
- Brno
foto Brno, Městské divadlo, nepužitá, zachovalá, rozlepuje se
- Brandýs n. Orl.
foto Brandýs n. Orl., nepoužitá, velmi dobrý stav
- Brandýs n. Orlicí
foto Brandýs n. Orl., náměstí, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Bohušovice
foto Bohušovice, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav, kousek ušpiněná
- Borohrádek
foto Borohrádek, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Brandýs n. Orl.
foto Brandýs n. Orl., Nakl. Karel Vaňous, nepoužitá, velmi dobrý stav
- Švanda Dudák
24 čísel, ilustrace.
Vydavatel : F. Topič, Praha
Rok vydání: 1926
Jazyk: Čeština
Počet stran: 384
- Šest z šedesátých
Divadelní legendy malých scén. Doplněné fotografiemi.
Vydavatel : Radioservis, Praha
Rok vydání: 2003
Jazyk: Čeština
Počet stran: 307
- Besednice
foto Besednice, známka a razítko, dobrý stav
- Junáci zpívají 1
Supraphon, Praha/Bratislava,
1968,
velmi dobrý stav, obálka je lehce nažloutlá, velmi mírně zaprášená, hřbet odřený, velmi lehce nažloutlé listy,
orig. sešit,
34 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Junáci zpívají 1
- Divoký západ Rozruch Rodokaps Weekend
1937-1940,
velmi dobrý stav,lehce zažl. stránky,
Divoký západ-r. 1940 č. 32,67, r. 1938 č.84, r. 1939 č. 87 Weekend-r. 1937 č. 30, Rozruch - r. 1941 č. 175,164,r. 1940 č. 149 Rodokaps - r. 1937 č.113, r. 1939 č. 232, poslední díl neoznačen č. ,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
- Divoký západ Rozruch Rodokaps Weekend
- VACEK - BEDNÁR - HÁBA: Z NEZNÁMÝCH PŘÍČIN, 1933, VE VAZBĚ
- Památník českého gymnasia v Olomouci
Památník šedesátého výročí českého gymnasia v Olomouci 1867 - 1927. V Olomouci 1927. Dobová celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přední straně desek, 227 stran s barevnými reprodukcemi a černobílými fotografiemi. Na deskách drobné skvrnky (viz foto), dobrý stav.
- Okolí Turnova
Druhé vydání, nakladatelství P. Körbra, Praha 1922 jako 10. svazek Körbrova průvodce po Čechách. 43 stran, původní brož. Knižní blok rozpadlý na několik částí, je vytržen z obálky. Velmi slušný stav.
- Umprum 1970
Vydavatel : Vysoká uměleckoprůmyslová škola v Praze
Rok vydání: 1970
Jazyk: Čeština
- Podrobný seznam slov rukopisu kralodvorského se zvláštním zřetelem ke kritice čtení a výkladu
Vydavatel : Česká akademie císaře Františka Josefa pro vědy, slovesnost a umění, Praha
Rok vydání: 1897
Jazyk: Čeština
Počet stran: 114
- Nejnovější album Moravského krasu
30 pohledů - dobové fotografie. Vydal Al. J. Podivínský, IV. vydání (nedatováno). Pěkný stav.
- Mstitelé
Karel Šolc, Kutná Hora,
1924,
dobrý stav, obálka odřená, mírně ušpiněná a oddělená od listů-ty jsou zažloutlé,
orig. sešit,
32 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Mstitelé
- Cesta smrti
velmi dobrý stav, mírně nažloutlá a ušpiněná obálka, listy rovněž zažl.,
orig. sešit,
30 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Cesta smrti
- Bandita ze skalních hor
velmi dobrý stav, lehce zažloutlá a odřená obálka, rovněž zažl. listy, na okr. roztřepené,
orig. sešit,
30 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Bandita ze skalních hor
- Říšský zákonník
1894,v pořádku
- Výprava zlatokopů
velmi dobrý stav, mírně zažloutlá, odřená a ušpiněná obálka, listy na okr. roztřepené a místy uvolněné,
orig. sešit,
30 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Výprava zlatokopů
- Zazpíval kohoutek
Ilustroval A. Jelisejev. Nedatováno.
Vydavatel : Nakl. Malyš, Moskva
Jazyk: Čeština
- Betlémská kaple
na konci jako příloha mapky a fotografie
Vydavatel : Nákladem společnosto Husova musea, Praha
Rok vydání: 1922
Jazyk: Čeština
Počet stran: 117
- Zdeněk Tomášek
Příručka pro čtenáře, kteří se zajímají a to, jak jsou sestrojeny, jak pracují a jaké vlastnosti mají fotografické přístroje.
Merkur, Praha, 1985
251 stran, brožovaná, střední formát
3. vydání
Obsahuje fotografie, kresby, technické nákresy, tabulky.
Stav : velmi dobrý stav.
- Londýn
Stručný průvodce s plánem a illustracemi. S předmluvou Fr. Krupičky. Nákladem vlastním, Praha 1925. Původní brož, 182 stran. Lehce pomačkaný horní roh některých listů, jinak velmi dobrý stav.
- Postrach hranic
dobrý stav, více ušpiněná a odřená obálka, ve hřbetu natržená i s listy-ty jsou zažloutlé a místy uvolněné,
orig. sešit,
30 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Postrach hranic
- Lidské tělo - obrázkový slovník
Slovart 1994, ( česky )
- Junácký činovník
Mladá fronta, Praha,
1970,
velmi dobrý stav,
7 orig. sešitů,
96 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Junácký činovník
- Americké filmové sensační romány
nakladatelství neuvedeno,
rok vydání neuveden,
velmi dobrý stav,
poloplátěná převazba, obsahuje svazky:1,2,4, 5,6,7,9,10,11,12,13,14,16,17,18,31 ,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Americké filmové sensační romány
- Z lékařského života ve Starém Egyptě
Měsíčník Ciba, listopad 1936, číslo 32. Původní sešit s obálkou, průběžné stránkování, cca 35 stran s množstvím fotografií. Obálka mírně natržena ve hřbetu. Dobrý stav.
- Svatí jako ochránci nemocných
Měsíčník Ciba, duben 1936, číslo 26. Původní sešit s obálkou, průběžné stránkování, cca 35 stran s množstvím fotografií. Dobrý stav.
- Staré ilustrované lékařské knihy
Měsíčník Ciba, únor 1935, číslo 13. Původní sešit s obálkou, průběžné stránkování, cca 35 stran s množstvím fotografií. Dobrý stav.
- Slezsko, český stát a česká kultura
Cyklus přednášek pořádaný Masarykovou universitou. Slezská knihovna, svazek 1. Matice opavská, Opava, 1946. Celoplátěná převazba, vevázána původní obálka, 205 stran. Velmi pěkný stav!
- Maffia
nákl. vlastním,
1895,
dobrý stav, zažloutlé, místy zašpiněné listy, převazba odřená na hranách a hřbetu ,
poloplátěná převazba,
548 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Maffia
- Krkonoše
sada Krkonoše, nepoužitá, dobrý stav
- Reichenberg I. svazek
Die sudetendeutschen Selbstverwaltungkörper?. Celopl. nakl. vazba se zlacením. Berlin-Friedenau, Deutscher Kommunal-Verlag, 1929, 340 s., 4° s četnými přílohami v textu. Desky mírně zaprášeny. Na titulním listu a předsádkách nepatrné skvrny. Velmi pěkný stav. /A 9947/
- Ostrostřelci na koních
A. Eichler, Drážďany,
nepříliš dobrý stav, obálka je velmi potrhaná-podlepená papírem, listy též potrhané, zažloutlé a zašpiněné, místy také slepované,
orig. sešit,
32 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Ostrostřelci na koních
- Nemoc a léčivé umění na dvoře Ludvíka XIV.
Měsíčník Ciba, září 1938, číslo 8, pátý ročník. Původní sešit s obálkou, průběžné stránkování, cca 35 stran s množstvím fotografií. Dobrý stav.
- Lesní škola
Mladá generace čs. přírodovědců,
1946,
velmi dobrý stav,
orig. brož.,
63 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Lesní škola
- Lékařství Aztéků
Měsíčník Ciba, říjen 1937, číslo 9 (42). Původní sešit s obálkou, průběžné stránkování, cca 35 stran s množstvím fotografií. Dobrý stav.
- Ilja Hurník - Kapitolské husy
Melantrich - Praha 1969 - 1. vydání - Obálka V. Hübl - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka opotřebovaná, na hřbetu popsaná. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Lékařské prvky v numismatice a heraldice
Měsíčník Ciba, červenec 1936, číslo 29. Původní sešit s obálkou, průběžné stránkování, cca 35 stran s množstvím fotografií. Obálka mírně natržena ve hřbetu. Dobrý stav.
- Léčivé pověry cikánů
Měsíčník Ciba, září 1936, číslo 30. Původní sešit s obálkou, průběžné stránkování, cca 35 stran s množstvím fotografií. Obálka mírně natržená ve hřbetu. Dobrý stav.
- Lékaři a gastronomie
Měsíčník Ciba, červen 1936, číslo 28. Původní sešit s obálkou, průběžné stránkování, cca 35 stran s množstvím fotografií. Dobrý stav.
- Kynšperk nad Ohří
* 1232 Festschrift 1932 * zur 700-Jahrfeier der Egerstadt Königsberg vom 13. bis 15. August 1932. OBrož. Bürgemeisteramt Königsberg a.d. E., 1932, 64 S., malé fol. s celou řadou ilustrací a čb. fotografií v textu. Obálka na hřbetu nepatrně potrhána. Jinak nepoškozeno a ve velmi pěkném stavu. /A 9949/
- Ďábelský úklad
Karel Šolc, Kutná Hora,
dobrý stav, obálka je zažloutlá, po okrajích potrhaná, listy zažloutlé a zohýbané rohy,
orig. sešit,
44 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Ďábelský úklad
- Illustrierter Führer - die Burgstadt Elbogen
Illustrierter Führer durch die alte Burgstadt Elbogen und Umgebung. Mit 7 Abbildungen, 1 Wanderkarte und Stadtplan. Herausgegeben vom Verkehrsverein Elbogen. Avisierte Wanderkarte leider fehlt! OBrož. Loket, K. H. Frank, 1930, 116 S., 12° s plánem města a dobovými reklamami. Avizovaná výletní mapa bohužel chybí! Obálka ve hřbetě potrhána a odlepena od knižního bloku. Razítko na přední straně obálky. Jinak ve pěkném stavu. /A 9925/
- Islam a lékařství
Měsíčník Ciba, duben 1935, číslo 15. Původní sešit s obálkou, průběžné stránkování, cca 35 stran s množstvím fotografií. Dobrý stav.
- Kapitoly dějin Olomoucké university-1573-1973
Vydalo nakladatelství Profil v Ostravě v roce 1973 pro universitu Palackého v Olomouci ke 400. výročí založení university. 1. vydání. 370 stran. Původní celoplátěná vazba s obálkou- ta mírně potrhaná (viz obr.). Zachovalá
- Hygiena a oděv
Měsíčník Ciba, květen 1942, číslo 4 - 5. Původní sešit s obálkou, průběžné stránkování, cca 35 stran s množstvím fotografií. Dobrý stav.
- Theater - Divadlo
Vydavatel : Orbis, Praha
Rok vydání: 1965
Jazyk: Čeština
Počet stran: 442
- Robinson Krusoe
Karel Šolc, Kutná Hora,
přebal potrhaný a vyšisovaný, samotná kniha ve výborném stavu,
pův. kartonová vazba s oranžovým papírovým přebalem, celostránkové barevné ilustrace,
16 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Robinson Krusoe
- Detektiv a detektivka, Tajné písmo, Záhadná smrt milionáře a další povídky
Rudolf Storch, Praha,
dobrý stav, mírně uvolněná vazba, odřené desky, pomačkaný hřbet, na některých stránkách žluté skvrny,
černá poloplátěná převazba, 20 orig. sešitů v jednom svazku,
640 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Detektiv a detektivka, Tajné písmo, Záhadná smrt milionáře a další povídky
- Junák
Junák, Praha,
1947-1948,
dobrý stav, vazba odřená, částečně uvolněná a pošpiněná, hřbet částečně prasklý a natržený, stránky mírně pošpiněné a otřepené,
černá poloplátěná převazba, chybí číslo 1.,8.,28., chybí stránky 243,244,253,254,403,404,413,414,509,510,519,520,689-692,697,698,
696 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Junák
- Zápisník Pionýrských novin
Mladá fronta, Praha,
1959,
velmi dobrý stav, lehce odřená na okrajích,
orig. brož.,
121 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Zápisník Pionýrských novin
- Senefelder a Praha
Celoplátěná vazba, velké množství obrazového materiálu. Částečně zřejmě na ručním papíře, kniha bez jakýchkoli editorských údajů. Pěkný stav!
- Rozmarné sny Panagruelovy
F. Obzina, Vyškov, 1931, jako 36 svazek své edice v počtu 500 výtisků. Původní vazba, ve hřbetu natržená (viz obr.). Dobrý stav.
- Chebská gotická plastika
Tvořeno katalogem, úvodní statí a resumé. Vydala Galerie výtvarného umění v Chebu, 1975. Původní brož s přebalem, 98 stran textu, rozsáhlá obrazová příloha (107 vyobrazení). Dolní roh obálky nese stopy přehnutí, několik málo listů se světlou skvrnkou nezasahující do vyobrazení (viz poslední foto). Dobrý stav.
- Mladý hlasatel
Melantrich,
1940,
dobrý stav, všechny sešity jsou zašpiněné a se skvrnami, sešit č. 38 má utrženou přední obálku,
38 orig. sešitů, ročník VI, četné čb. i barevné obrázky,
620 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Mladý hlasatel
- Mladý hlasatel
Melantrich,
1937,
dobrý stav, všechny sešity jsou zašpiněné a se skvrnami,
44 orig. sešitů, ročník III, četné čb. i barevné obrázky,
616 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Mladý hlasatel
- Úvahy o Vánocích
vedle slov ke změně roku, svátku Tří králů, narození, karnevalu a jaru. Vydal Kruh přátel Novosalemského Světla, Brno 1929. Dobová celoplátěná převazba se zlaceným vlisem na přední straně desek, 79 stran. Velmi dobrý stav, na přední straně desek malé skvrnky (viz foto).
- 1000 anglických frází
Podtitul : příklady použití
ISBN : 978-80-247-3093-6
Anotace :
Angličtina obsahuje množství idiomatických slovních spojení, která tvoří podstatnou část hovorového jazyka. Jejich správné pochopení a používání bývá pro studenty angličtiny dost náročné. Pro ustálená slovní spojení je totiž typické, že jejich význam nelze zjistit pouhým překladem jednotlivých částí. Takový doslovný překlad může být někdy dokonce matoucí: tak například to beat about the bush skutečně neznamená tlouci okolo křoví , ale je to prostě české chodit kolem horké kaše . Proto je třeba osvojovat si slovní spojení vždy jako celek. Tato kniha vám nabízí 1000 idiomatických a frazeologických spojení s českými překlady, které si můžete procvičovat a učit se je. Poslouží všem studentům, samoukům i těm, kdo si chtějí svou angličtinu zopakovat a zlepšit.
- Kulíkův veselý kalendář na rok 1934
Karel Kulík, Praha,
1933,
velmi dobrý stav, okraje obálky jsou zašpiněné a lehce potrhané,
orig. brož, ilustr. mj. Z. Burian,
96 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Kulíkův veselý kalendář na rok 1934
- Zdeněk Tomášek
Příručka pro čtenáře, kteří se zajímají a to, jak jsou sestrojeny, jak pracují a jaké vlastnosti mají fotografické přístroje.
Merkur, Praha, 1975
258 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie, kresby, technické nákresy, tabulky.
Stav : brož mírně zažloutlá, jinak velmi dobrý stav.